Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    1. Moja od razu spala w lozeczku wiec mialam wieksza posciel nie wiem czy jest jakas specjalna mala do kołyski... ale ja bym nie kupowala mniejszej
    2. Jeden kocyk kup cienki a drugi grubszy:)
    3. Lepiej kup wiekszy bo zawsze mozna go zawinąć a maly szybko stanie sie po prostu za maly....
    4. posciel do wozka? eeeee ja uzywalam kocyka i tyle. :)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Dzięki :) a te teraz tak popularne kocyki z jednej strony bawełna a z drugiej Minky - co myślicie ?
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    nie wiedzialam nawet ze jest takie cos... wyglada bardzo dobrze, ale moze ktos kto uzywa sie wypowie bo ja nie posiadam takiego kocyka...
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Tinamar ja mam podobne problemy do Ciebie :-) więc bezczelnie chłonę wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania! :-)
    A tak na poważnie:
    - ja urodzę (jak pójdzie zgodnie z planem) w lipcu, więc mogą być upały. Pościeli na razie chyba nie kupię wcale... chociaż zakochałam się w takich kompletach bawełna+Minky od belle pettite. Na punkcie Minky zgłupiałam kompletnie i na pewno coś w takim stylu dla dziecka kupię!
    Moje znajome poleciły mi bym się skupiła jedynie na prześcieradle i lekkim rożku-rozkładanym do kocyka. Jak mała będzie lubiła być opatulona to będzie spała w rożku, jak nie to przykryję jak kołderką, jak będą straszne upały to pewnie wystarczy nakryć jakąś flanelką.
    Jedna z dobrych znajomych polecała też leciutkie śpiworki, takie bez wypełnienia. Na jesień-zimę dopiero zastanowię się nad kompletem pościeli.
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    No to ja w takim razie może tez tak zrobie że odpuszczę sobie pościel na razie i kupię ją już później. A ten kocyk Minky któryś na pewno wezmę albo i dwa - większy i mniejszy - bo sa cudne :) A potem mam zamiar kupić materiały i sama uszyć tylko że na razie nie straczy mi czasuna to raczej :) W Belle pettite własnie chcę na potem do łózeczka posciel kupić a teraz to może tam becik Minky zamówię :) Ale jeszcze na allegro poszukam tylko oczopląsu można dostać tyle tego jest a jedno łdniejsze od drugiego :)
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Tinamar: jednej strony bawełna a z drugiej Minky - co myślicie ?


    Ja się rozczarowałam tym kocykiem, drugi raz bym nie kupiła. Te dwie warstwy żyją swoim życiem podczas układania/składania kocyka. Strona bawełniana jest jak "zwykła pościel" więc rewelacji jak na "kocyk" nie ma. Na pewno nie jest to kocyk dla noworodka/niemowlaka dla starszego dziecka wg mnie jest okej.

    Treść doklejona: 08.04.14 15:19
    Aaaa też się kierowałam jego "cudnością"...ale funkcjonalność leży :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    uuu... no to mnie zagięłaś :)
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    A ja jesetem z Minky bardzo zadowolona, używałam całą zimę ocieplanego kocyka w wózku i super się sprawdził.
    Pościel do kołyski miałam mniejszą, ta wielka sama zajmie pół kołyski, a w sumie mimo, że łóżeczko mamy już duże to kołderki nadal używam tej małej :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    A tak pod kołderką Maluszek się nie odkrywa ? Bo wszędzie mówią i pisza że na początku taki maluszek lubi być owinięty dokładnie a kołderką pewnie się tak nie da, nie ?
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeApr 8th 2014 zmieniony
     permalink
    _K_i_n_g_a_: używałam całą zimę ocieplanego kocyka w wózku i super się sprawdził.


    Tu się zgodzę, jako przykrywadełko do wózka na zimę jest dobry :wink::wink::wink: Ale żeby zawinąć malucha w niego to już nie bardzo :cool: Ale mnie najbardziej denerwują te dwie warstwy które układają się oddzielnie - głównie dlatego jestem taka niezadowolona z tego kocyka.

    Moja Ola może z jakiś miesiąc lubiła być mocno opatulana...teraz już nie chce i strasznie wierzga żeby się wydostać z kokona...w nocy śpimy razem pod normalną kołdrą...no ale nie wszyscy chcą spać z dzieckiem :swingin: . W dzień okrywam normalnym kocykiem, albo rozłożonym rożkiem-z niego taka właśnie fajna mini kołderka :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Ja mam ten gruby minky z la millou i jak dla mnie rewelacja...tzn. Fajny, ciepły, mięciutki i nic się nie rozwarstwia itp.
    Ale Miki i tak ze wszystkich okryć się wykopuje i śpi z pupskiem na wierzchu...więc co dziecko to inny zwyczaj :p ciężko za nimi trafić ;)
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Ja mam z belle petite może stąd ta różnica :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Ja mam koce la millu i sa super, nic sie nie rozwarstwia, uzywamy dlugo i sprawdzaja sie swietnie
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Hmm, to mam teraz przez Was zagwostkę, te la millou są droższe, ale jak są lepsze jakościowo to może warto dopłacić. Bo jak mam być szczera to widziałam belle pettite na żywo i faktycznie sprawiał wrażenie "mało spójnego", chyba to właśnie o tym rozwarstwianiu mowa. Co prawda jestem zakochana w samej tkaninie i patrzyłam bezkrytycznie, ale może warto dopłacić kilkadziesiąt złotych i mieć produkt dobrej jakości.
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Nawet nie wiedziałąm że moga być jakieś różnice kurcze... tylko la millou są strasznie drogie cholerka... już nawet ten belle pettite sporo kosztuje... włąsnie przeglądam rózne opcje i już głupieję tyle jest tych wzorów :/
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    no La Millou były chyba pierwowzorem dla reszty pojawiającej się obecnie na rynku (przynajmniej w pl)...fakt ceny mają powalające ale te "tańsze" wcale też tanie nie są- tzn. pewnie bym się wkurzyła, gdybym zamówiła kocyk za 100-160zł i nie była z niego do końca zadowolona...
    --
  1.  permalink
    Anka80zerknij na kocyki firmy HUG ME. Tanszy odpowiednik. Ale jakosciowo swietny. My mamy pierzemy co rusz i jakość taka sama jak świeżo po zakupieniu
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Ja nie kupowałam w ogóle jeszcze kołderki i nie będę na razie kupować. Ja takiego maluszka nie chciałabym "zgubić"pod kołdrą i mam kilka śpiworków a na początku i tak maluch będzie spał w rożku czy kocyku w rożek zrobionym chyba że nie będzie lubiło rożka to od razu w śpiworku i tyle. DO wózka też nie będę kupowała bo sensu nie widzę ;)
    Wy Tinamar popędzacie a ja przed nią chyba i jeszcze w lesie ;P
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Szpilka i racja z ta kolderka. Moja Nina z kwietnia a koldre kupowslam dopiero jakos w październiku.

    a z tym wózkiem to serio?
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Szpileczko - może niech popędzają to jakoś się ogarnę w końcu :)

    A już myślałam że kocyk jeden wybrałam ale w takim razie zabieram sie za przegladanie HugMe i Little Sophie :)
    --
    •  
      CommentAuthorbeagraf
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Rzadko wchodzę na "pełną" wersję portalu więc też rzadko.na forum - forum kiepsko działa na wersji mobilnej. Ale czasami zaglądam i właśnie wyświetlił mi się ten wątek.
    Przed podjęciem decyzji jak będzie wygladac wasza wyprawka polecam artykuł http://dziecisawazne.pl/jak-zostac-ekomama-7-krokow-do-zmiany/ Szkoda że nie natrafiłam ma niego kilka miesięcy temu, darowała sobie pewne etapy doświadczeń z produktami. Polecam :-)
    -- Ona 2010, On 2013 :-)
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    U nas kołdra nieużywana do tej pory - moje dziecko na kołdrę to już w ogóle ma alergię :devil:
    Ale fakt- noworodka raczej bym pod kołdrę nie wsadziła, bo bałabym się, że się nią nakryje niechcący itd.
    --
    •  
      CommentAuthorRuda_K
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Polecam też kocyki od little sophie. Mam 7 miesięcy i co i rusz prany a nic się nie rozwarstwia. Jestem z niego bardzo zadowolona.
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Dziewczyny, na allegro znalazłam bardzo tani becik i się zastanawiam nad kupnem bo troszkę wyrównałby moje wydatki na kocyk Minky :) Tylko się zastanawiam bo wypełnienie jest poliesterowe i nie do końca się znam bo nic więcj nie jest napisane :/ Tanio jest ale jesli poliester jest jakoś nie zdrowy dla maluszka to oczywiście wolę już dopłacić. Wiecie coś na ten temat ???
    --
  2.  permalink
    Minky (ta pluszowa czesc kocyka) to rowniez 100% poliester.
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    o proszę :) Czyli teraz wiem że nic nie wiem :) No ale skoro takie popularne to Minky to chyba nie jest takie złe ? Czyli i ten becik powinien być ok ?

    Treść doklejona: 08.04.14 21:36
    I jeszcze jedno pytanko - mam nadzieję że na dzisiaj osttanie :)

    Wybrałam do kołyski kocyk taki z ociepleniem silkonowym. Teraz wybieram do wózka kocyk i się tak zastanawiam. Czy myślicie, że jak np będa chłodniejsze dni to będę mogła uzyć najpeirw w nocy tego kocyka z kołyski a w dzień użyć jej na spacer ? I na odwrót - jak będzie ciepło to taki kocyk lżejszy i w nocy i w dzień na spacerze używać ? Bo więcej niż dwa to juz za duży wydatek i kupiłabym jeden taki i jedne taki tylko nie wiem, czy to dobrze, jak go będę tak czesto używac :/ Zamotałam się troszkę ale znowu licze na waszą pomoc :) Obiecuję że na dniach skompletuję wyprawkę i już dam wam ochłonąć :)
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Minky jest rodzajem tkaniny poilesterowej, tak samo jak polar.... taka tkanina ma swoje zalety, np jeśli chodzi o przewodzenie wilgotności i temperatury.
    Nie uważam, żeby to było jakoś mega niezdrowe, w końcu kocyki polarowe są pewnie w każdym domu, a jeśli nie kocyki to przynajmniej jakieś bluzy.
    Ja aż tak do tego nie podchodzę, wiadomo bielizna i ubranka dziecięce najzdrowsze są z bawełny, ale wiele innych rzeczy otaczających nasze dziecko będzie miało domieszki innych materiałów...
    Chyba każda musi spojrzeć na to po swojemu i zdroworozsądkowo i podjąć własną decyzję.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Tinamar becik kupiłabym bawełniany, ten wydaje mi sie, jaks sztywny mało przytulny:bigsmile:

    co do kocyka to oczywiście możesz uzywac na noc do kolyski a w dzień tan sam na spacer. Natomiast ja tego nie praktykowałam. Nigdy nie wiesz co tam na dworze skapnie, spadnie itd, a potem na noc przykrywać maluszka tym samym, jakos mi nie pasuje:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    No właśnie... no to mam dylemat znowu :) Może najwyżej dokupię jak już będzi eMały i wtedy dokłądnie bedę wiedziała czego potrzebuję, a kilka dni dostawy moze jakoś przetrwamy :)

    A co do becika to jeszcze nei znakklazłam takiego tylko bawełnianego... ale szukam dalej :)
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 8th 2014 zmieniony
     permalink
    No dobra...
    Ja mam dwa kocyki takie, że z jednej strony jest welur, a z drugiej bawełna oraz jeden taki bawełniany moterhood grubszy (kupiłam w smyku w promocji http://www.smyk.com/motherhood-kocyk-bawelniany-warkoczyki-75x100-cm,p1063536989,swiat-niemowlaka-p).
    Do kosza mojżesza dostałam w zestawie coś jakby kołderkę. Mam jeden rożek.
    Nic więcej nie kupuję.

    Dziewczyny, to będzie lato. Jakie kołdry i beciki? Przecież nie będziecie tego dziecka zawijać i okrywać szczelnie jak będzie 20 stopni na dworze.
    Teoretycznie dziecku wystarczy jedna warstwa więcej niż nam, ale to nie znaczy, że jak jest 30 stopni w dzień w lato, to dzieciak ma być w długim rękawie i przykryty kocem w wózku.
    Nie ma co szaleć. Mamy pieluszki flanelowe i tetrowe, które są z bawełny i doskonale sprawdzą się, aby okryć malucha w wózku w razie czego.
    W nocy wiadomo - przyda się kocyk czy rożek, ale też w zależności od temperatury.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 8th 2014 zmieniony
     permalink
    Ewa1406: Dziewczyny, to będzie lato. Jakie kołdry i beciki?

    z tego co widze to Tinamar ma termin na początek maja, do lata ten becik może jej poslużyć:bigsmile:
    Ewa1406: Przecież nie będziecie tego dziecka zawijać i okrywać szczelnie jak będzie 20 stopni na dworze


    jak będzie 20 stopni na dworze to owszem, będe zawijać w rożek:bigsmile:
    Ewa1406: Teoretycznie dziecku wystarczy jedna warstwa więcej niż nam, ale to nie znaczy, że jak jest 30 stopni w dzień w lato, to dzieciak ma być w długim rękawie i przykryty kocem w wózku

    no pewnie że nie, jak będzie 30 stopni to różek odpada:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    No widzicie a ja mimo że sam początek czerwca to nie zdziwie się jak rożek pójdzie w użycie bo u mnie w domu jest zawsze zimno w lato więc ja siedzę w bluzie często ;) Położna na pobyt w szpitalu kazałą nam zabrać bo ważne te pierwsze doby żeby nie wychłodzić a potem wlaśnie jak coś to pieluszką przykryć
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Ja z kocyka z minky jestem bardzo zadowolona, mam jeden ocieplany i teraz kupiłam na wiosnę lato drugi bez ocieplenia, fajne jest to że można przykryć od strony minky wtedy grzeje a jak jest cieplej to od strony bawełny, wtedy jest chłodniej.
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Pewnie wiele rzeczy okaże się zbędnych :) No w kazdym razie włąśnie pomagała wybrac mi kocyki siostra męża i śliczy becik i cudnny kocyk dostaniemy od niej w prezencie bo bałą sie sama coś wybierać a takto prezent będzie na pewno piekny :) Tak więc troszkę mi finansowo ulżyło i mło się zrobiło :)

    A co do ubierania to ja tez na pewno nie bedę za ciepło ubierac maluszka ale po piwerwsze wąłsnie maj może nie być taki gorący, a po drugie z latem tez różnie bywa. Poscieli już nei kupuję więc chciałąm dlatego kocyki mieć na zmianę bo pewnie taki maluch czasem zabrudzi i chcę mieć na co zmienić...

    Dziękuję wszystkim za pomoc bo chyba temat kocyków i becików opanowany i usnę spokojnie :)
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    ja mam termin na lipiec wiec u nas becik tez raczej sie nie sprawdzi... bo jak to w taki upal dziecko do rozka zawijac... wystarczy pielucha tetrowa do przykrycia... Maja urodzila sie zimą wiec bylo inaczej bo musiala byc cieplo ubrana wiec jak sie myle to wyprowadzcie mnie z bledu...
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    Katiziie u mnie brak doświadczenia ale mam takie samo podejście, dlatego kilka postów wyżej napisałam, że na razie w pościel nie inwestuję... myślę, że jak będą upały to wystarczy flanelka czy tetra żeby przykryć dziecko ubrane w "piżamkę". Moja dobra przyjaciółka wręcz stwierdziła, że może nie w nocy kiedy nie ma nad tym kontroli ale jej dziecku było tak gorąco że głównie leżało w samej pieluszce i przykryte tetrą w te największe upały.
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    Ja też tak będę robić i pościeli nei kupuję a kocyki najwyżej na później się przydadzą albo własnie na jakieś chłodniejsze dni. No już decyzja podjęta, a na pewno potem napiszę ile z tego wykorzystałam :)
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    ja przy pierwszym dziecku dostałam sporo pieluch tetrowych i kocyki też dostałam do tego posciel ale córka pierwsza urodzila sie w zimie pieluch mi jeszcze zostało wiec nie kupuje ani tetry ani flaneli bo mam . wszystko sie przydało bo jak sie przeprowadzałam to niemielismy chaty styropianem ocieplonej i gdy sie nie paliło w nocy to czasem -16 było wiec kocyk polarowy z kapturkiem bardzo mi sie przydał
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    ja teraz poscieli tez nie bede kupowac ewentualnie potem na zime... bo latem i tak nie bedzie potrzebna kolderka mam pieluchy tetrowe na upały i mam rozek jeden grubszy drugi cienszy i kocyki chyba 3 wiec do wyboru do koloru :) jedna posciel kupilam jak bylam w ciazy z Mają i do dzis pod nią spi :D
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
  3.  permalink
    a ja polecam do wózka zwykły kocyk polarkowy, i najlepiej nie jasny, ze względów praktycznych, polar szybko schnie, a kocyki takie małe kosztują parę groszy, nawet można kupić polar z metra i pociąć i na kocyk i na prześcieradełko do wózka, mnie się minky osobiście podoba, ale urodzę 2 dziecko i kocyki po pierwsze mam, a po drugie już nie mam szału, żeby wszystko było najlepsze:) o kwestii finansowej nie wspomnę:) ale jakbym miała pierwsze dzieciątko to bym zaszalała

    a czy posiada któraś z Was taką kołderkę polarową? widziałam na allegro, i się zastanawiam nad zakupem dla dziecka do przedszkola:)
    • CommentAuthorJGl
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    Cześć dziewczyny, jestem mamą 5 miesięcznej Kalinki :-) Czytam forum od dawna, ale właściwie się nie odzywam bo trochę ciężko mi odnaleźć się w tej wirtualnej rzeczywistości. Tak czy inaczej zaglądam na wyprawkowy ponownie po dłuższym czasie bo zaczynam myśleć o kolejnym brzdącu i chcę być cały czas na bieżąco ;) pomyślałam też że podzielę się doświadczeniem z rożkami, spiworkami itp.
    Otóż Kalina przez pierwsze 3 m-ce spała w koszu, zawinięta w rożek. Miałam 3 rożki, kupiłam taki http://allegro.pl/becik-rozek-dla-noworodka-bawelna-francuska-blanca-i4104758714.html a od koleżanek dostałam takie jak linkowała Tinamar. W tym drugim mała spała tylko jak blanca był w praniu. Bo po pierwsze nie opatulał tak szczelnie a po drugie po zapięciu siegał właściwie do połowy brzuszka a moja młoda jest ciepłolubna i źle jej się spało w nim.

    Łóżeczko i pościel dostała gdy miała około 3 m-cy z tym że z poscieli właściwie nie korzysta bo gdy wyrosła z rożka zaczęłam używać śpiworki :-) Polecam te z Tesco, lub innych firm zapinane z boku na całej długości na zamek plus 2 napki na ramiączkach, nie polecam zapinanych na zamek na środku. Kołdrą przykrywam nóżki.

    Pozdr
    •  
      CommentAuthorkasiek80
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    Igor urodził się 07.06 i przez miesiąc nawet w ciepłe dni lubił być zawinięty w rożek :)
    taki maluszek nie ma termoregulacji rozwiniętej więc pomimo upałów może mu być zimno.
    po miesiącu w największe upały leżał w koszu mojżeszowskim w samej pieluszce:wink:

    Kakai, widzę żeś ty fanka la milou- tez lubię:smile:
    teraz się zastanawiam na bambusowymi kocykami na lato- masz moze? fajne to?
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    kasiek80: Kakai, widzę żeś ty fanka la milou- tez lubię
    teraz się zastanawiam na bambusowymi kocykami na lato- masz moze? fajne to?

    mam taki kocyk, faktycznie jest chlodniejszy niz otoczenie, gdy się chwyci go czuć to. jest przewiewny, na gorące dni okrywalam malemu nózki na spacerach zeby schłodzić go, równiez wieszałam w budzie wózka, żeby oslaniac przed śłońcem, fajny gadżet:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    JGl - dzięki za opinię :) Pomyślę zatem nad tym rożkiem, a ten który linkowałam wyrzucam ze swojej listy rozważań :)

    Co do kocyków bambusowych to włąsnie dzisiaj zaczęłąm się zatsanawiac bo wczesniej o nich nie wiedziałam...

    A czy wiecie coś na temat fotelima Cybex Aton ? W Świecie Dziecka pozbywają się tego producenta bo podobno się z nim pokłócili i cena jest 239zł kiedy kosztował tyle co MaxiCosi. Testy ma takie same albo nawet lepsze od Maxi Cosi. Niestety kolor fatalny i strasznie chciałam Maxi Cosi ale mój mąż nie rozumie w ogóle mojego podejścia. Pewnie ma rację bo to jakieś 300zł taniej a bezpieczęństwo takie samo, ale i tak focha strzeliłam i nie wiem czy się decydować na ten Cybex :/
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Ja będę kupowała cybex aton 2 z bazą. W sklepie powiedziano mi, że cybexy sa lepsze od maxi cosi. Maxi cosi od lat nic nie zmiena w fotelikach niestety, nie ulepsza nic.
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    No własnie... Maxi cosi wie jak takie pierworódki nakrecone jak ja zachęcić - ślicznymi wzorami :) Cybex mam do wyboru tylko brzydkie bordo :/ No nic... bede musiałą się z tym jakoś pogodzić chiba i znowu zacisnąć zęby...
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    A z wózkiem nie możesz poszaleć?
    Jak już pisałam na mamusiach mi zwisa kolor fotelika, ale wózek musi być taki jak ja chcę. I koniec :)
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    hm...Tinamar dobrze że piszesz tylko jestem ciekawa czy można go wpiąć do Jedo jak coś, czy są adaptery takie?
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Ewa - no włąsnie wózek kupiliśmyużywany od znajomych znajomych - w super stanie ale po pierwsze jeśli ywbierałabym w sklepie to wybrałabym inny, a kolor i wzór neistety też mi nie leży. No ale przebolałam bo myślałam że chociaż fotelik wybiorę taki jaki chcę :/

    Szpilko - adaptery trzeb akupić takie jak przy Maxi Cosi i pasuje wtedy do Jedo. Miałąm nadzieję, że moze nei będzie pasować i wtedy nie byłoby innego wyboru jak Maxi Cosi :) No ale niestety :/
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Wiesz co zerknęłam na neta i mi się podoba. Właśnie rozmawiałam z przedstawicielem, bo na trafiłam i można go na Jedo zamontować, powiedział że po prostu wyzbywają się ich "bo układ sił na rynku się zmienił" a do tej pory oni byli przedstawicielami więc chyba po prostu rezygnują z przedstawicielstwa. Jedyne co to powiedział że tapicerka mogłaby być ciut lepsza ale w zasadzie jeżeli chodzi o potliwość dziecka to sprawa indywidualna czy ten czy maxi cosi, bo w zasadzie jedno i to samo a tu na prawdę się opłaca
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.