Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    chociaż jak ja raz weszłam do klasy z watą przyczepioną do spódnicy (wata, bo okres mnie zaskoczył i mnie higienistka ratowała) to mnie obśmiali :confused:
    :smile:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    szczypta_chilli: Ciekawa jestem czy ktos jeszcze uzywa tego słowa :)

    Czasem słyszę od swoich uczennic ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    A ja do pierwszej @ podeszłam jak do czegoś najnormalniejszego w świecie, więc nie mam żadnych wspomnień z pierwszymi @. :neutral:
    Oprócz miejsca pierwszej - było to na wakacjach u babci.
  1.  permalink
    a swoją drogą to niezle sie cackałysmy ze sobą nie? Teraz przeciez jak mamy okres to normalnie zyjemy :cool:
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    Ja żyję normalnie no ale zwolnienie z WF zawsze spoko :tongue: A pierwszej @ dostałam na jakimś wyjeździe...
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    heheh nooo to prawda :D
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    Co po niektóre nie za dobrze żyją pierwszy dzień / dwa :) Ja muszę zjeść kilka apapów, żeby funkcjonować.
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    No cóż, każdy okres to była świetna okazja, żeby nie uczestniczyć w znienawidzonym WF'ie :wink:
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    A ja lubiłam wf :-)
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    ja to pamiętam, ze na początkowym etapie to bardzo lajtowe miałam miesiączki, praktycznie zero dolegliwości, ale, ze koleżanki mówiły o bolącym brzuchu itp to ja też cierpiętnice odgrywałam ;-)
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012 zmieniony
     permalink
    No pewnie, że wf-u się unikało. Pamiętam, że nie cierpiałam tego jak po wf-ie, będąc spoconym trzeba było ubierać się w normalne ciuchy i iść dalej na lekcje. Bo oczywiście pryszniców nie było.
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    Ja przez pierwsze 3-4 lata nie czułam nic totalnie, a teraz... Ale przynajmniej mogę się zwalniać do domu z zajęć :tongue: Mam za wychowawcę mężczyznę, który panikuje na samo wspomnienie "proszę pana bo mnie boli brzuch...":tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    Licho: koleżanki mówiły o bolącym brzuchu itp to ja też cierpiętnice odgrywałam ;-)

    Na tej samej zasadzie żegnam się dziś z Wami- jako ciężarna w pierwszym trymestrze powinnam teraz być cały dzień senna i o 20:00 zlec na łóżku:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJul 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Sushi, nie pogratulowałam, więc robię to teraz przy okazji życząc Ci dobrej nocy :bigsmile:
    --
  2.  permalink
    suszi to wpadnij jutro pocierpiec na wątku :)
    Moze cos jeszcze nam sie przypomni ;)
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    Dzięki :-)
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    w ogóle okres dojrzewania to śmiesznie się przeżywa... trudno mi pojac, ze mogłam kiedyś z dumą prezentowac moje wyczekane 3 włosy pod pachą :tooth:

    Treść doklejona: 14.07.12 23:24
    Pa Sushi, śpij dobrze :)
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  3.  permalink
    _sushi_: o 20:00 zlec na łóżku:wink:

    tak późno??? :devil:

    U nas nie zwalniali z wf-u z powodu niedyspozycji :devil: Bo "trochę ruchu dobrze zrobi i mniej będzie bolało" :devil: Dla mnie skończyły się te durne teksty jak raz z bólu zemdlałam. Wtedy zaczęli zwalniać z ćwiczeń :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    A pamiętacie pierwszy pocałunek?
  4.  permalink
    Agatella: A pamiętacie pierwszy pocałunek?

    no ba
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    Ja jeszcze totalnie za młoda, żeby zapomnieć, bo to było jedynie 3 lata temu:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    Ja właśnie usilnie staram się go przypomnieć..
  5.  permalink
    Kurde, teraz mi się przypomniało... Oglądaliśmy w liceum "Imię Róży", chyba w pierwszej albo drugiej klasie. No i potem omawialiśmy wady mnichów... No i rękę podniosła koleżanka i wypaliła "No i oni jeszcze źle traktowali konie". Bo w filmie padło "walili konia" :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    Przypomniałam sobie z kim, ale nie pamiętam ile miałam lat :shamed:
  6.  permalink
    Agatella: A pamiętacie pierwszy pocałunek?

    Ja pamiętam. We Wrocku, na krawężniku, pod znakiem "STOP" :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    cerisecerise: "No i oni jeszcze źle traktowali konie". Bo w filmie padło "walili konia" :crazy:

    dobre :bigsmile:
  7.  permalink
    agatella- powaznie? Dla mnie pierwszy pocałunek to było mega przezycie
    nie wiem, czy nie wieksze niz pierwszy sex
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    a pamiętacie, ze nasze mamy nie goliły nóg?? i my też?? dłuuuugo w sumie
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    Nie no, było przeżycie, ale bez przesady. Natomiast pierwszy raz pamiętam dokładnie w szczegółach..
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    A ja muszę przyznać (oby się tu mój facet nie dokopał ;P) że żaden kolejny pocałunek nie był taki mega, jak ten pierwszy :cool: Nie powiem, tamten chłopak całować umiał wybitnie:smile:
    --
  8.  permalink
    O kurde, ja pamiętam, że przed pierwszym razem pytałam się mojego taty czy napewno mogę :crazy: I wiecie co najbardziej mnie nękało? Kiedy ja sobie zdążę zmyć makijaż i od nowa się umalować, żeby rano mnie ukochany bez makijażu nie dojrzał :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    cerisecerise: O kurde, ja pamiętam, że przed pierwszym razem pytałam się mojego taty czy napewno mogę

    seerioooo?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    Ja też miałam lęki, że mnie mój chłopak bez makijażu zobaczy hehe

    Treść doklejona: 14.07.12 23:32
    cerisecerise: O kurde, ja pamiętam, że przed pierwszym razem pytałam się mojego taty czy napewno mogę

    jakby mój ojciec się dowiedział, że mam taki plan, to by mnie chyba zamknął w domu :bigsmile:
  9.  permalink
    Serio. Tatuś wiedział precyzyjnie kiedy, z kim i gdzie :tooth:
    Powiedział słynne "lepiej zgrzesz i żałuj niż żałuj, że nie zgrzeszyłaś" :wink:
    TATUSIU, serdecznie Cię pozdrawiam! :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    No to naprawdę postępowy tata :tongue:
  10.  permalink
    Agatella: jakby mój ojciec się dowiedział, że mam taki plan, to by mnie chyba zamknął w domu :bigsmile:

    mój mnie jeszcze na samolot odwiózł, bo jak szaleć to szaleć, dziewictwo traciłam zagramanicą :tooth: No i stara już byłam, to co miał zamykać :wink:
    --
  11.  permalink
    cerisecerise: mój mnie jeszcze na samolot odwiózł, bo jak szaleć to szaleć, dziewictwo traciłam zagramanicą :tooth: No i stara już byłam, to co miał zamykać :wink:

    stara tzn?
  12.  permalink
    Nie postępowy, tylko uczciwy... Sam przyznał, że z mamą seksili się przed ślubem, to co miał mi zabraniać :tongue:

    Treść doklejona: 14.07.12 23:36
    szczypta_chilli: stara tzn?

    21.
    --
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    Ja byłam w okolicach osiemnastki, ale sex był tematem tabu..
  13.  permalink
    A co Szczypta, statystyki prowadzisz? :wink:
    --
  14.  permalink
    No to ja chyba nie jestem uczciwa :shamed:
    Ja iałam tyle, co mój syn teraz ale on jest STANOWCZO za młody:tooth:
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    Własne dziecko chyba z reguły zawsze jest za młode :bigsmile:
  15.  permalink
    cerisecerise: A co Szczypta, statystyki prowadzisz?

    oczywiście :cool:
    I juz jesteś u pana :fingersear:
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    :rolling:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    szczypta, no to nie Ty jedna :tongue:
    Ale teraz sobie myślę, że mogłam se jeszcze poczekać- a co :bigsmile:
    --
  16.  permalink
    Ja bym nie chciała (chcieć to ja se mogę, nie?), żeby moje dzieciaki odkryły seks jeszcze w liceum. Fajnie, gdyby poczekali z tym do czasów studenckich. Ale ich decyzja nie moja. Ja straciłam dziewictwo w wieku 21 lat i teraz uważam, że za wcześnie- w sensie, że byłam trochę zbyt młoda i głupia. Choć nie powiem- zajeeeeeeeeee...cie było i tatuś miał rację, że seks jest fajny :tooth:

    Treść doklejona: 14.07.12 23:42
    szczypta_chilli: I juz jesteś u pana

    spaaaaaaaaaadaj :tongue:
    --
  17.  permalink
    ale ze co Ceri? Ze ten pierwszy sex taki fajny był? eee

    Treść doklejona: 14.07.12 23:45
    cerisecerise: Ja bym nie chciała (chcieć to ja se mogę, nie?), żeby moje dzieciaki odkryły seks jeszcze w liceum.

    Ty licz, ze w gimnazjum nie zaszaleją :devil:
  18.  permalink
    Pierwszy nie był zły, trochę zbyt zestresowana byłam. Ale od drugiego razu już wiedziałam, że seks i dobry orgazm to jest to, co lubię najbardziej :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    Mój był masakryczny :tooth: z winy Jego oczywiście
  19.  permalink
    o kurde
    orgazm od pierwszego lub drugiego razu??
    Myslałam,że to tylko w filmach sie zdarza:shocked:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.