Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    szczypta_chilli: Ty licz, ze w gimnazjum nie zaszaleją :devil:

    wypluj i odstukaj w niemalowane :devil:
    Zresztą- już mój mąż powiedział, że jak Ewcia dorośnie, to z liberała stanie się konserwatystą i poszczuje psem każdego, kto do jego królewny będzie chciał się zbliżyć
    --
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 14th 2012
     permalink
    cerisecerise: Ale od drugiego razu już wiedziałam, że seks i dobry orgazm to jest to, co lubię najbardziej

    orgazm za drugim razem? Nieźle :)
  2.  permalink
    No nieźle było, nie powiem :crazy:
    Dobra, nie będę się tak podniecać tymi wspomnieniami, bo mi mój przydział ślubny łeb ukręci, bo to nie on był :shamed:
    --
  3.  permalink
    spijcie dobrze :*
    dobranoc
  4.  permalink
    No w każdym razie tak na serio, to mam nadzieję, że uda mi się moim maleństwom tak naświetlić sprawy seksu, jak naświetlił mi mój tata, i będą czekali z tym trochę dłużej niż do matury :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    Na TVP 2 - "Pan Kleks w kosmosie" :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    Odnośnie miesiączek i WC. My mieliśmy PANA z WF, który biedny nie wiedział, że miesiączka jest średnio raz na miesiąc. W związku z tym chyba w 6 klasie nie ćwiczyłam na WF więcej niż 2 razy. Pamiętam, że 2-3 dziewczyny biegały po sali gimnastycznej, a ławki były oblegane przez "niedysponowane"
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    Też mam pana wuefistę i teraz są świetnie poinformowani :wink: W sumie mój nauczyciel mógłby mi robić za kalendarzyk miesiączkowy, bo wszystko sobie skrupulatnie notuje, wie kiedy która i mniej więcej co ile ma okres- oszukać się nie da:tongue:
    Chociaż na ładne oczy to wszystko się da... :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    U nas też wf-ista prowadził każdej kalendarzyk :wink: Mieliśmy na basenie basen i tylko wtedy można było się z wf-u wymigać niedysponowaniem. Tylko czasem padało wymowne - Marta, to już 2 raz w tym miesiącu! - przed cała klasą :wink:
    A moje pierwsze pocałunki były na torach - "romantycznie", co? :wink: Potem zawsze chodziliśmy się tam calowac na randkach
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    Ad zajęc z wf-u na pływalni - też miałyście obowiązek stawienia się na nich w białych strojach kąpielowych? My tak. Ja akurat miałam jakiś z dawnych lat wygrzebany kostium z grubego materiału a'la bistor :), ale większośc dziewczyn miała kostiumy jakie akurat było można dostac w sklepach i po zmoczeniu prześwitywały masakrycznie :bigsmile:.
    No i klasyczny wf to w granatowych spodenkach i białych podkoszulkach.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    Czarne getry, biała bluzka i trampki - u nas tez to było ale przymusu z białymi strojami już nie, na szczęście :wink:
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    jem: Czarne getry, biała bluzka i trampki

    za mooooich czaaaasów :wink: jeszcze nie widomo było co to są getry :)), na wf takie spodenki z błyszczącego materiału obowiązywały - krótkie, białe podkoszulki i tenisówki
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    U nas nic nie obowiązywało. Natomiast jak ktoś nie miał butów sportowych na zmianę, to mógł ćwiczyć na boso..

    Treść doklejona: 15.07.12 18:02
    No i w podstawówce obowiązywały "kapcie" na zmianę. Na schodach stał zawsze nauczyciel i sprawdzał, czy wszyscy przebrali. W LO już nie było tego przymusu.
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    U mnie to samo, kapcie na zmianę w podstawówce, bo inaczej woźna nie chciała do szkoły wpuścić... No a w gim i LO przymus zniknął, normalnie po korytarzach w szpileczkach, koturnach, glanach itp :bigsmile:
    A co do strojów... Niby na poczatku każdego roku szkolnego nauczyciele trąbią, że koniecznie białe koszulki, dół obojętny no i obuwie na zmianę... W praktyce koszulki mają wszystkie możliwe barwy, a w butach jak się ma chody u wfistów to też nie trzeba być :wink:
    Ogółem, WF jest takim przedmiotem, gdzie jak się ma ładne oczy i słodki głosik, to generalnie ujedzie się bezproblemowo przez cały rok. Może to nie do końca sprawiedliwe, ale takie sa już realia...:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    Lexia: jak się ma ładne oczy i słodki głosik

    zakładam, że do tej grupy się zaliczasz :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJul 15th 2012
     permalink
    Agatella, dokładnie :smoking:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    wątek zaliczył spadek w notowaniach ;-) to chciałam Was zmobilizowac i wspominam, ze w czasie mojego dzieciństwa nie jadło się w kinach popcornu :bigsmile:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  5.  permalink
    A mnie jeszcze z dzieciństwa przypominają się bajki Hanna-Barbera: Jetsonowie, Flinstonowie i jeszcze taka o bandzie bezdomnych kotów. Oglądałam z kaset video, na magnetowidzie Sanyo, jeszcze bez pilota :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 16th 2012 zmieniony
     permalink
    cerisecerise: taka o bandzie bezdomnych kotów

    kocia ferajna? :cool:

    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    cerisecerise: jeszcze taka o bandzie bezdomnych kotów.


    Cos mi tam swiata, koty byly roznokolorowe i mieszkaly w kublach na smieci , tak ? dobrze kojarze?
    Przypomnial mi sie zolty kot z kapeluszem.....ale tytul....:confused:

    Treść doklejona: 16.07.12 09:56
    aaaaaaaaaaaaa KOT TIP TOP :bigsmile:
    --
  6.  permalink
    no właśnie, kot TipTop :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    Licho: wątek zaliczył spadek w notowaniach ;-) to chciałam Was zmobilizowac i wspominam, ze w czasie mojego dzieciństwa nie jadło się w kinach popcornu

    I dodatkowo miejsca w kinach nie były numerowane :devil: Tzn one miały jakieś tam numerki, ale na biletach nie było i wpadało się - kto pierwszy ten lepszy :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    Ul_cia: I dodatkowo miejsca w kinach nie były numerowane Tzn one miały jakieś tam numerki, ale na biletach nie było i wpadało się - kto pierwszy ten lepszy

    A to ja czegoś takiego nie kojarzę. W takich "normalnych" kinach? Nie w domach kultury czy osiedlowych?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  7.  permalink
    Ja pamiętam jak z klasą chodziliśmy na wszystkie kinowe hiciory- m.in na Titanica nas zabrali :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    a nas na "Kosmiczne jaja" :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    a ja pamietam przymusowa filharmonie w szkole raz w miesiacu, przyjezdzali o 8 wiec cala szkola lekcje zaczynala i konczyla o godizne pozniej
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    a pamiętacie sprawdzanie włosów przed koloniami? kurde stało się przed wyjazdem w kolejce do higienistki, która sprawdzała czy się wszy nie ma... przez to zawsze całą kolonię wydawało mi się, ze mi jakaś "kolonia" po głowie biega
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJul 16th 2012 zmieniony
     permalink
    cerisecerise: Ja pamiętam jak z klasą chodziliśmy na wszystkie kinowe hiciory- m.in na Titanica nas zabrali


    Ja byłam na "Titanicu" dwa razy :smile:
    Marzyłam, aby mieć w końcu chłopaka i żeby był taki jak Leonardo di Caprio :rainbow: Młoda i głupia byłam to takie dziwne marzenia miałam :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    Licho:
    A to ja czegoś takiego nie kojarzę. W takich "normalnych" kinach? Nie w domach kultury czy osiedlowych?

    Nie, no w takich normalnych, w centrum wawy :wink: to ja jednak stara jestem :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    u nas sprawdzali wlosy, uszy i paznokcie co miesiac a i jeszcze w 1-3 to i kolniezyki sprawdzali czy czyste
    a chlopakom higienistka czesto mawiala "co, zaloba po kocie?"
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    Ul-cia, a może w Wawie nie było a w Kraku tak :wink:... chociaż byc może jesteś stara hyhy nie mam danych.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    Ul_cia: I dodatkowo miejsca w kinach nie były numerowane

    wiem, że nie a temat, ale w Stanach tak jest :)
    u nas w Polsce wchodzę do kina 20 min po rozpoczęciu seansu, żeby ominąć reklamy. Tam - ok 5 min przed rozpoczęciem reklam, cała sala zajęta i zostają najgorsze miejsca :) Kto pierwszy ten lepszy :)
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    Agatella: wiem, że nie a temat, ale w Stanach tak jest :)

    to stąd się wzięła "wolna amerykanka" ! :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  8.  permalink
    Nam jeszcze na koloniach sprawdzali czy w majtkach nie spimy. Bo to niezdrowo :cool:
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    I jeszcze pamiętam, ze przed każdą kolonią czy zimowiskiem trzeba było poprosic wychowawcę klasy, zeby wypełnił kartę informacyjną w części dotyczącej zachowania i wydania opinii czy na wyjazd się nadaje. U Was też?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  9.  permalink
    Pewnie :)
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    szczypta_chilli: Nam jeszcze na koloniach sprawdzali czy w majtkach nie spimy. Bo to niezdrowo

    dlatego ja na wszystkie wyjazdy zabierałam piżamkę z gaciami... no jakoś nie mogłam sobie wyobrazic pokazywania gołego tyłka spod koszulki nocnej :shamed:

    Treść doklejona: 16.07.12 10:40
    a z kolonii i zimowisk (bardziej na zimowiskach były oblegane) to pamietam jeszcze IZOLATKI... nawet warto się było pochorowac i dostąpic zaszczytu poleżenia w takiej (byle nie za długo) oraz odwiedzin :)
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  10.  permalink
    Zapytałam mojego syna ( ur w 1996r) czy ma jakieś wspomnienie z dziecinstwa dotyczące tego co było kiedyś a juz teraz nie ma tego.
    No i okazało się,że ma- czyli jest szansa dla niego ;0))
    no więc- gwiazdki Milky Way
    dsf
    i chipsy Ruffles
    GHJ

    Treść doklejona: 16.07.12 10:44
    Licho: pamietam jeszcze IZOLATKI
    Miałam tę przyjemnosc. Na koloniach zaraziłam się ospą :)
  11.  permalink
    szczypta_chilli: Nam jeszcze na koloniach sprawdzali czy w majtkach nie spimy. Bo to niezdrowo :cool:

    :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    zazdroszcze wam tych kolonii, ja bylam taki chorowitek i mega alergik ze mnie nigdzie nie puszczali :(

    Szczypta a Twoj mlody pamieta rzeczy o ktorych istnieniu ja nie wiedzialam :D
  12.  permalink
    No ja uwielbiałam kolonie :) A maiłyscie "konkursy czystości"? Codziennie rano chodziła komisja i sprawdzała czy w pokojach jest czysto, czy łózka równo poscielone i czy z kosza wyrzucone. Jak coś było nie tak, to robili na łózkach "pilota" czyli wywalali całą pościel.
    A potem na koniec były nagrody dla najczystszych pokoi:) hahah :)
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    JAsne, ze mieliśmy. Nawet byłam w takiej komisji kiedyś jako zastępca przewodniczącego zimowiska hehe, ale niestety mój pokój i tak nie wygrał :)

    Treść doklejona: 16.07.12 10:52
    a nocne podchody?? to była zabawa! chociaż tylko w starszakach u nas organizowali
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  13.  permalink
    MrsHyde: zazdroszcze wam tych kolonii, ja bylam taki chorowitek i mega alergik ze mnie nigdzie nie puszczali

    Aniu- a nie myslałąś o tym,żeby Gabę wysłac?
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    Licho: przed każdą kolonią czy zimowiskiem trzeba było poprosic wychowawcę klasy, zeby wypełnił kartę informacyjną w części dotyczącej zachowania i wydania opinii

    Do tej pory tak jest:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    A w ogóle to nie zauważyłąm, zę nie ma już milkiłejów i raflesów :confused:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  14.  permalink
    Suszi- tyle,że ten wpios to teraz pic na wodę :)
    Jak ja byłam wychowawczynią na koloniach to było wiadomo,że jak jest wpis
    "nie sprawia kłopotów wytchowawczych" - to łobuz
    a jak
    "nie sprawia WIĘKSZYCH kłopotów wychowawczych"
    to juz sie tzreba niezle miec na bacznosci :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    Aga dopoki mloda ma dreny to nie ma opcji, wszedzie wchodza w gre jakies baseny jeziora etc, zreszta nawet przy kapieli musi byc nasza asysta zeby uszy dobrze zatkac
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    Ja pamietam ze wrzucalismy z bratem milky way do miski z mlekiem,zeby sprawdzic czy on naprawde bedzie plywal....
    --
  15.  permalink
    Aniu- rozumiem, mam nadzieje ze za rok juz sie uda :)
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJul 16th 2012
     permalink
    A miałyście kary za nieprzestrzeganie ciszy nocnej?
    Na jednej z kolonii to ile razy byłyśmy za głosno tyle razy nam się kazali ubierac i zabierali nas na salę gimnastyczną i kazali robić żabimi podskokami ileś tam okrążeń
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.