Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    A moze to od ogrzewania?? Ja w nocy sie prawie dusze a w dzien sporadycznie kaszlne....
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeDec 3rd 2014
     permalink
    kurde już zaczynamy kombinować od czego... ale tak się składa, że półtora tyg temu się przeprowadziliśmy czyli dwa domy ten sam kaszel, w obu podłogówki i kominek, teraz jeszcze rekuperacja, kładę jej mokre ręczniki i jutro uruchomię nawilżacz (wciąż zapominam przewieźć ze starego domu)
    no pani doktor też sugerowała jakieś alergie na kurz może... ale mnie to bardziej podchodzi pod pierwszy sezon w przedszkolu...
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 3rd 2014
     permalink
    girlorboy: I love you Frances :devil::devil::devil:

    A czemu nie mnie? :devil:
    Przeca ja poruszyłam ten temat to w pierwszej kolejności powinnam być ukochana. :tooth::tooth::tooth:
    :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeDec 3rd 2014
     permalink

    A czemu nie mnie?


    Jaka niedopieszczonaaaaa :P
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeDec 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    mangaa: A czemu nie mnie?

    Jak chcesz to ja Ciebie ukocham, bo mam dziś dzień przytulaka milion :tooth:

    Moja Liwcia też teraz ząbkuje i cała wypieczona jak kurczak z rożna :tooth: Chociaż jej wszystkie jedynki wychodzą na raz, a nie trzonowce, ale poliki ma czerwone.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 3rd 2014
     permalink
    Monia to samo pomyślałam jak się przeczytałam. :tooth:

    W sprawie obserwacji mam bardzo podobne zdanie co Penny.:wink: Na pewno czasochłonne to to nie jest, u mnie największym problemem było to by się obudzić
    a nie włączać drzemkę w nieskończoność. No i dziury na wykresie z powodu alkoholowych wieczorów - zawsze w nieodpowiednim czasie. I jak mi to nie przzeszkadzało podczas starań to podczas odkładania może być gorzej. :wink: Ale zaradzimy jakoś.
    I w sumie też wkręciłam się mocno w analizy, to rozkminianie co, kiedy i dlaczego, a że lubię wiedzieć co w trawie piszczy to pewnie NPR będzie mi bliskie przez dłuższy czas...
    No chyba, że natura zdecyduje inaczej.

    Treść doklejona: 04.12.14 00:03
    PENNY: Jak chcesz to ja Ciebie ukocham, bo mam dziś dzień przytulaka milion :tooth:

    O ja chętnie poproszę. :hugging:

    Ja mam dziś dzień pt. miałam w końcu pojechać sobie gdzieś, ale ząbki i faza na mamę więc zostałam tam gdzie zawsze... Ale nie złoszczę się czy cuś, bardziej sobie gadam do siebie, że wyszło jak zawsze i mnie to śmieszy, bo jak ta kwoka wysiaduję to moje dziecko i każda okazja jest dobra, żeby jednak z nią zostać.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 3rd 2014
     permalink
    mangaa: ja poruszyłam ten temat to w pierwszej kolejności powinnam być ukochana. 


    A ja w drugiej, bom pierwsza napisała ze racuchy się z ząbkowaniem wiążą :tooth:
    Ale ja dziękuję, dzisiaj miłości miałam aż nadto :rolling:

    Co do NPR podpisuję się obiema rękami pod PENNY, ale jednocześnie uważam że są osoby, które się przekonać nie dadzą. Nawet do spróbowania. I nie piszę tego, w celu kogoś urażania czy obrażania, po prostu stwierdzam fakt. To trzeba po prostu chcieć, chociaż trochę. Jak się nie chce to nawet miliony naszych wpisów nie pomogą.:cool:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    Penny - muszę, ale to musze się podpisać. Kiedyś dla mnie nie do wyobrażenia, że mogłabym się w takie coś "bawić", a dzisiaj bardzo ułatwia życie :)

    A ja przyszłam się ciuchutko pochwalić. Krasnal odpieluchowany w całości. Od kilku dni rano pytał "mamusia, mogę?" i pokazywał na pieluszkę - no to mówiłam, że na kibelek zrobimy i lecieliśmy. Pieluszka sucha :) A pije w nocy dużo, rano na kibelku to ze trzy minuty siusia :))) Także zdejmujemy pieluchę w ogóle :) Jestem z niego dumna, że w końcu poszło - co prawda z przekupieniem, ale nie ważne jak, ważne, że zadziałało :)
    --
  2.  permalink
    Brawo Frag, wszystkie jestesmy dumne z Krasnalka, przekaz mu :))
    WCzoraj zapomnialam napisac, ze doktorka u mlodego zauwazyla rozwijajace sie plaskostopie i kazala zakupic kapcie "za kostke". Ma ktos takie "zaufane"? Nie chce mu poglebic tego problemu. Ja mam ze sztywnym spodem przy piecie, ale musze miec wyzsze, za kostke.

    Treść doklejona: 04.12.14 10:17
    Dii - po urodzeniu Maksa to my chyba przez 4 miechy nic he he
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    Madzik, nie znam się za bardzo, ale coś kojarzę, że płaskostopie w tym wieku to norma. Może się bardziej obeznane dziewczyny wypowiedzą...
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeDec 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Hope wiesz... Sama w to nie wierzę kiedy to zleciało... ALe przy Kacperku czas szybko zasuwa a teraz z dwójką to totalnie mega szybko:smile: Aż szkoda, bo tak szybko te dzieciaki rosną... Kacper już wszystko mówi, gada jak najęty, składa zdania z wielu wyrazów, odmienia ładnie, nie wiem skąd on to wie tak naprawdę...:shocked:
    Magda już chce siadać... Z płaskiego unosi do góry nóżki i głowkę:tongue:
    --
  3.  permalink
    No ale wlasnie to czemu mi kazala takie kapcie zakupic?? Mnie to wygladalo, ze jakby mu ogolnie stopki cale tez do srodka "wchodzily" ale tak, nie ze krzywo sie ukladaja, tylko jakby wyginaja.. nie umiem sie wyslowic :P
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    Madziik jak wiem o co chodzi. Przynajmniej tak mi się wydaje. to u Kacpra, ale podobno to normalne, że jeszcze się to ma naprostować. Np. jak Kacper biega to tak jakby koślawo też. Moja mama mówi, że to się naprostuje. A ja mam wrażenie, że ma to od czasu jak nosił zimowe buty i wchodząc po schodach wykrzywiał nóżki na bok bo nie mógł zgiąć tak, żeby unieść prosto, bo buty długie:confused:
    --
  4.  permalink
    Ale Dii - stopy czy nozki?? Bo moj stopy.. zdjecia w zyciu nie uda mi sie zrobic, wiec nie pokaze..
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    Przy biegu chodzi mi o nóżki a przy chodzi - stopy. Ale mamy w przyszłym tygodniu ortopedę to jeszcze się dowiem więcej.
    --
    •  
      CommentAuthorgirlorboy
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    mangaa: Przeca ja poruszyłam ten temat to w pierwszej kolejności powinnam być ukochana.

    kurcze, przepraszam, ale jak pisalam wyzej, ten post mi poprostu przed oczami przelecial, bo nie mam czaus wszystkiego czytac i tak czasami tylko ogarniam oczami

    mangaa :grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Dii polecam do pomairu tempki Atos u mnie sprawdzał się nawet na nockach.

    Spędziłyśmy z Gośka dzisiaj pół nocy na SORze ORL z powodu zapalenia krtani. Dla nas to żadna nowość, ale tym razem Gośka się dusiła ;(
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeDec 4th 2014
     permalink
    Madzik, moja Lusia koslawi tak prawą stopkę, wygląda to właśnie tak jak opisalas. Nasza fizjo twierdzi, że mnóstwo dzieci stawia stopy w ten sposób i same z tego wyrastają. My jednakowoż musimy kupować buty ze sztywną piętą i za kostkę, bo fizjo uważa, że Lusia i tak musi sobie radzić z opóźnieniem ruchowym, więc lepiej wyeliminować dodatkowe problemy. Z tym, że u nas mowy o kapciach nie było- w domu ma być wygodnie.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeDec 5th 2014
     permalink
    Syn mój ma chrypę i kaszel. Gorączki niet.... Nie wiem czy mu cos podać, czy nie?
    Dałam Neosine poki co
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 5th 2014
     permalink
    Inhalacje z soli, aby nawilżyć krtań.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 6th 2014 zmieniony
     permalink
    Czytam co do bucików - z moich obserwacji i doświadczenia widzę że często te wysokie zapinam/wiążę zbyt ciasno i wtedy włąsnie dziecko chodzi śmiesznie stawiając nóżki/stópki. wystarczy poluzować rzepek czy sznurówkę na wysokości "łączenia" - ale w sumie to nie dziwne bo sama w butach wysokich ciasnych (glany) przy mocno ściagnietych sznurówkach mam problem ze zgięciem :P

    [wpis zmieniony przez moderatora]
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeDec 6th 2014
     permalink
    Mi w sumie tez tylko NPR po porodzie zostanie. Bo tabletki jak kiedys bralam, to mialam takie libido ze i tabletki nie potzrebne by byly. A spirale i wkladki odpadaja. Chyba, ze m. bedzie stosowal jakas antykoncepcje.
    Dziewczyny, a powiedzcie mi jak ubieracie swoje dzieci na dwor przy -2 stopniach? Moja mam wczoraj wydarla sie na mnie i poryczala sie do tego, ze ziebie dziecko. Bo spytalam sie czy zalozyla mu ocieplane spodnie od kombinezonu, fzo ocieplane sztruksy ( z lidla takie) oczywiscie na rajstopki. Wczoesniej powiedzialam jej, zeby nie zakladala mu skarpetek na rajstopki, bo buty sa cieple, a w skarpetkach ma za malo miejsca. No moj maz az oczy wytrzeszczyl i mowi, ale przeciez jest 0 stopni na podworku. A ta sie darla. Oczywiscie od tego go kocykami jakimis opatula. Czy jak dziecko ma zimne nozki to jest juz jakas tragedia? Czy musi byc caly cieply wracajac ze spaceru?
    No ja tez z nim chodze na spacer i jakos jest cieply.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeDec 6th 2014
     permalink
    Zapewne kazda mama robi inaczej, zalezne to jest tez od aktywnosci dzieci (chodzace/ siedzace w wozku) oraz od upodoban (cieplo/zimno lubne).
    Dla mojego dziecka ktoremu w wieku lat 3 odwidzialo sie chodzenie i preferuje wozek na -2stopnie zakladam rajstopki ale juz spodnie ma normalne nie jakies ocieplane, i skoro ma zimowe buty to juz bez skarpet. Kurtka zimowa to jasne no i ja tez zakladam czapke jak temp spada ponizej 7-5stopni. Trzeba sprawdzac na dziecku, kazdy egzemplaz inny. Mojemu wlasnie tak pasuje.
    --
  5.  permalink
    Moj glownien wozkowy bo mi spinkala ha ha a ja mieszkam w centrum:/ Czapke zawsze, rajtuzy i na to spodnie spodnie zwykle, buty ocieplane. Na nozki kocyk a jak ma spodnie ocieplane to juz nie. Na gore ma bodziaka, lekki sweterek i kurtke zimowa. Grubego nie wkladam bo kurtki nie zapne i mlodemu nie wygodnie :)

    Treść doklejona: 06.12.14 11:32
    aaa, zapomnialam dodac ze akcja odsmoczkowana zakonczona aczkolwiek slowo na "s" nie uzywane u nas przez jakis czas jeszcze he he. Zauwazylam, ze mlody spi o wiele lepiej jak nie czuje presji by miec smoczka i go ciamkac :)
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeDec 6th 2014
     permalink
    No mi sie wlasnie wydaje, ze ja tez mam zapedy na ubieranie coeplo mojego dziecka, ale moja mama to juz przekracza wszelkie granice. Jak bylam dzieckiem to mi termofor wkladala w nozki do wozka, opatulala tysiacem kocykow i co? I wiecznie bylam chora (raz na miesiac angina) a teraz jestem taki zmarzlak, ze pod prysznicem mam gesia skorke na nogach.
    -- ,
    • CommentAuthorigni
    • CommentTimeDec 6th 2014 zmieniony
     permalink
    Ja dla starszaka mam kombinezon jednoczęściowy. Jest raczej z tych cienszych, wiec zakladamy spodnie, bluzeczke, jakas bluze i kombinezon plus czapa. Jak jest w okolicach minus 10 polar zamiast bluzy. Taki zestaw jest tez bardzo wygodny do przedszkola- nie musze sie bawic z rajstopkami.
    Mlodszy tez ma kombinezon, ale troche grubszy i dwuczęściowy. Jak wiem, ze bedzie chodzil po dworze to mu zakladam rajstopki i na body bluzeczke i kombinezon. Jak bez wyjmowania z wozka to kombinezonu nie zakładam, bo mam spiworek i wiem, że mu ciepło bedzie w nozki.
    U mnie strasznie wieje miedzy blokami i często w samych rajstopkach i spodniach jest zimno.

    Skarpetki na rajstopy tl zdarza mi sie założyć przy minus dziesiec, jak wiem, ze ponad godzine beda na dworze
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 6th 2014
     permalink
    Madzik gratuluję! :)

    U nas jak tempka spada do 0 i do tak -5 są getry lub rajstopki i spodnie na to (takie od kombinezonu cienkie nieocieplane lub zwykłe).
    Kurtawa zimowa - gruba, pod to bodziak z długim. Komin, czapka i rękawiczki.
    Skarpetki mam cieńsze więc ubieram dwie warstwy, ale kupuję teraz takie grubsza to będzie jedna.

    Jak są tempki dodatnie to na nogach Milka ma jedną grubsza warstwę.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 6th 2014
     permalink
    Ja od urodzenia ubieram tak samo jak siebie plus jedna warstwa cienka
    Teraz gdy młode już w pełni mobilne w sumie podobnie... i rano gdy juz było w minusie rajstopki i spodenki dresowe czy dżinsy, a góra - koszulka, bawełniany długi rękaw, polar i kurtka. wczoraj gdzie temp była +4 wracali z przedszkola bez rajstop
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 6th 2014
     permalink
    U nas nie ma takich niskich temperatur. Ale przy 4-6 st ubieram Karolka w cieple spodnie, skarpetki, buty zimowe za kostke (bez kozuszka)), ma na sobie podkoszulke z krotkim rekawem, na to sredniej grubosci sweterek. Pozniej jeszcze kurtka zimowa ( z dodatkim welny), taka za pupe. Szalik - kolnierz podszyty polarkiem i czapeczka. Rekawiczek nie da sobie ubrac. Ale ma dluga kurtke, rekawy mu na rece zachodza. Takze jest ok.

    Ja mam z kolei pytanie do Mam 2 latkow, szczegolnie chlopcow. Ile jedza w ciagu dnia?
    Pytam bo na wakacjach (pod koniec listopada) odstawilismy Karolkowi mleko modyfikowane i zaczal bardzo duzo jesc.

    Przyklad:

    Sniadanie:
    2 banany, po chwili 2 kielbaski bezglutenowe grilowane + troche jajecznicy+ kakao

    2 sniadanie : 225g truskawek jogurtem naturalnym

    Pozniej zazwyczaj przed drzemka zupa + podjada wczesniej suszone owoce.

    Po drzemce zjada 2 danie: np. 3 porcje komosy ryzowej z miesem wolowym w sosie bolognese + parmezan.

    Po jakiejs godzinie wola o mandarynki np.

    Na kolacje tez lubi podjesc: np. makrela wedzona , ogorki kiszone, oliwki zielone

    I pomiedzy wola "am". Po kolacji rowniez sie zdarza.

    Normalnie jestem w szoku ile on je. Czasem pieke jakies ciasto np. jaglane brownie to 2 kawalki zje, czasem jest to muffin, czasem kolejna porcja owocow.

    Pije w sumie tylko wode i te kakao. Herbatek nie lubi - kiedys pil Rooibos, ale teraz tylko woda i najlepiej ze szklanki smakuje.

    Czy to naprawde duzo jest? Czy tylko mi sie wydaje?
    --
  6.  permalink
    Mnie sie wydaje, ze nie duzo.... moj je 3 stale posilki w ciagu dnia, gdzie ma oprocz tego drugie sniadanie (owoc, kisiel, badz jakies ciasteczka pare sztuk). Po obiedzie roznie.. bo jak wstanie pozno to ma obiad i po 18 kolacje a na koniec flacha a jak wczesniej to tez jakas przekasa przed kolacja.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeDec 6th 2014
     permalink
    No ja tak przy -2 do -5 ubieram maksia w bodziak na kr. rekaw, sweterk lub bluza, rajstopki, spodnie ocieplane od kombinezonu, kurtka zimowa, buty ocieplane, chusta, rekawiczki, ciepla czapka. I moja mama uwaza, ze chlodze niewyobrazalnie dziecko. Ze Jej tak kazalam ubrac Maksia (bylo-0,5) to in byl caly zimny, caly na brzuszku tez.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeDec 6th 2014
     permalink
    Madzik, suuper! U nas coraz lepiej ale jeszcze do zaśnięcia (choc już też nie zawsze). I też to słowo znika ze słownika. A cumelek schowany. Jutro spróbuję obejść zasypianie.
    Co do ubierania to odwieczny problem. Ale my ostatnio bylismy np bez rsjstopek ale w jeansach ocieplanych i grubsza skarpeta. Góra - body krotki, bluzeczka długi,komin, czapka i kurtka zimowa

    Treść doklejona: 06.12.14 15:17
    Ale temp byla plusowa...
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeDec 6th 2014
     permalink
    Ja na domowe ubranie (czyli body na ramiączkach, bluzkę z długim oraz cieplejsze dresowe spodenki) ubieram do wózka tylko kurtkę zimową, ciepłe skarpety, komin, czapkę i rękawiczki. Jak były temperatury na minusie to dokładałam cienki sweterek. Tylko M ma w wózku śpiwór z owczej wełny, więc mega ciepły. Za to jak jedziemy gdzieś samochodem, to dokładam rajstopki i na to spodenki, żeby nie miała gołych nóg, jak się nogawki podwiną.
    Ja też jestem bardzo uczulona na przegrzewanie, bo jako dziecko byłam chyba przegrzewana, bo teraz bez przerwy mi zimno i w domu muszę nosić długie rękawy (czasem dwie warstwy, gdzie mój mąż roztapia się w T-shiricie)
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeDec 6th 2014
     permalink
    To ja chyba za słabo ubieram Tośke bo ma rajstopki spodenki typu dresowe, podkoszulka z krótkim rękawkiem i cienka bluza. Na dwór dodatkowo kurtka narciarska, czapka , szalik, rękawiczki i buciki (ma ciepłe nóżki) z Lidia.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeDec 6th 2014
     permalink
    acia20: To ja chyba za słabo ubieram Tośke bo ma rajstopki spodenki typu dresowe, podkoszulka z krótkim rękawkiem i cienka bluza. Na dwór dodatkowo kurtka narciarska, czapka , szalik, rękawiczki i buciki (ma ciepłe nóżki) z Lidia.


    Dla mnie, jak ma ciepłe nogi, to to wcale nie jest za słabo. Dzieci naprawdę nie muszą być okutane w milion warstw, wręcz przeciwnie. Ja moje celowo ubieram o jedną warstwę mniej, bo ja idę, a one zwykle podskakują, włażą na murki, no po prostu ruszają się o wiele więcej i ubrane tak, jak ja, prędzej czy później zaczynają marudzić, że im za gorąco.
  7.  permalink
    Dziekuje Gosiu. Mlody przed snem tez pokarze na komode, ale zasypia bez histeri:)
    --
    •  
      CommentAuthororanda
    • CommentTimeDec 7th 2014
     permalink
    Dziewczyny Marcel od wczoraj rano ma katar a wieczorem i dziś rano nabył drobna i jasna wysypkę na brzuch klatce ramionach i pupie. Nie wiem czy katar i wysypka SA powiązane. Temp 37. Wczoraj były Mikołajki i zjadł ze dwa pierniki i pol batonika. Proszku ani płynu do kąpieli nie zmienialam. Co to może być macie jakieś pomysły. Wściekła jestem bo czwartek piątek był w żłobku i znowu cos. Zaczynam myśleć o powrocie do niani?! Ile trwa taka aklimatyzacja?
    -- <a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-70390.png">mój suwaczek</a>
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeDec 7th 2014
     permalink
    Ile trwa taka aklimatyzacja?
    zwykle koło roku, czasami dłużej, a czasami krócej. To indywidualna cecha dziecka.
    --
  8.  permalink
    Dla wszystkich niewyspanych... Wstalismy z mlodym 9:40 :D, wprawdzie o 6 probowal czy juz dzien, ale zostal "zgaszony" natychmiast i zasnal :P
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 7th 2014
     permalink
    madzik, to jak moj. czasem go sama wybudzam. i w te pogode to w dodatku w dzien sypia;-P bite 3-4 godzinki, hiehie, ale ja razem z nim.
    -- ;
  9.  permalink
    hahaha, ja mlodego chyba nawet nie poloze dzisiaj.. niechce by mi pozniej biegal do 22;p
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeDec 7th 2014
     permalink
    A moi obaj dzis wstali o 11! :shocked: no z tym, ze starszy juz w dzien nie spi, a mlodszy raz.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeDec 7th 2014
     permalink
    A moi obaj dzis wstali o 11


    coś Ty im podała?
    Mój Dawidek wstał o 3 w nocy i oznajmił, że "wstaaajemyyyy". Poszedł na kibelek i sobie wkręcił, że robi kupę (ofkors nie zrobił). siedział tak 30 minut z kawałkiem :P. Usnął po 4 i spał do 8.20. Zwykle wstajemy o 6.

    Ale melduję, że od 40 godzin nie smoczkujemy się. Nawet idzie nieźle. Osatatnia próba była drastyczna :P. Teraz troszke jojcy. Wczoraj płakał, oraz wymuszał przez 10 minut, ale to olalam :P Dawidek zasnął i finał.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 7th 2014
     permalink
    o 11? ale powiedz o ktorej spac poszli. bo jak o 20-21 to nie uwierze ze tak dlugo spali. chyba ze lezeli do 11, bo napisalas ze wstali a u mnie od obudzenia sie do wstania tez jeszcze z godzinka na weekendy schodzi;-P
    -- ;
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeDec 7th 2014
     permalink
    jakby mój syn spał do 11, to bym co 10 minut sprawdzała czy oddycha ;):bigsmile:
    --
  10.  permalink
    Monia - brawo odsmoczkowania :)
    Moj zasnal przed 21 i spal do 6, pochodzil z 10 minut i znow zasnal, wiec calkiem niezle. Zobaczymy o ktorej jutro wstanie bo drzemki nie bylo.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeDec 7th 2014
     permalink
    Sukces druga "noc" bez smoka. I idzie nam gładko. Oby tak dalej.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeDec 7th 2014
     permalink
    Dziewczyny czy dysponujecie jakimiś fajnymi materiałami, linkami do instrukcji masażu taktylnego?
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeDec 7th 2014 zmieniony
     permalink
    Serio, mnie samej ciezko bylo w to uwierzyc. Tzn starszy zawsze mial melodie do snu, ale do 11 spal drugi raz w zyciu. Chodzi spac o 21:wink: a mlodszy to mi wisi pol nocy na cycku, a ze ida zeby to jeszcze gorzej, ale gdzies tak od 7 do 11 pospal bez cyca:bigsmile:
    Mangaa, ja to nie wiem o czym Ty do mnie rozmawiasz kobieto:wink: sorki, nie pomoge
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeDec 8th 2014
     permalink
    dziewczyny mam pytanie Milka od czwartku ma taki odrywajacy się kaszel oczywiście nie umie go odkrztucić i ciągle jej tam mierzi robię jej raz dziennie inhalację z mucosolvanu i nie wiem mogę jeszcze jakiś syrop wykrztuśmy wprowadzić czy to będzie za dużo?? mam euferin pulneo??
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.