Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Mi się Hugo bardzo podoba!! Bardzo bardzo!!
    AZJA z Twoich typów tylko Maryla mi się nie podoba
    Matylda najlepsza pasuje do Leona jak juz dziewczyny zauważyły;)



    My imiona tez mamy wybrane
    Chłopca od pół roku KOSMA a z dziewczynką dałam staremu trzy do wyboru i wybrał czwarte :devil:
    Proponowalam Elene Mirę lub Celinę będzie Leojadia ( bo mu najbardziej do Łucji pasuje, zdrabniać będziemy Leo lub lola)
    A
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Rany Flavia nie uwierzysz, ale mnie się też Kosma podoba !!! :wink:
    I jeszcze Mieszko, ale mój mąż oba oprotestował :tongue:

    Lokadię znam jedną.
    Imię ładne, ale nikt nie mówi do niej inaczej jak Lodka, Lodzia :confused:
    A to już mi absolutnie nie leży.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Ja wczoraj spotkałam akurat na placu zabaw małą Celinkę (jakieś 1,5 roku miała) śliczna dziewczynka:) a rodzeństwo do niej 'Cela, Celuś,Celinko" :) no po prostu :rainbow:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeAug 21st 2014 zmieniony
     permalink
    No nie mowcie, bo ja chcę Tymona... Jak patrzę na statystyki to nie jest w 1-szej 10-tce i mam nadzieję, że się to nie zmieni. :) ale fakt - jest popularnoejszy od Leona, co mnie bardzo zdziwilo.
    A o Matyldzie z Leona zawodowca zupelnie zapomnialam, ja jestem chyba pod wplywem musicalu Mathilda:)
    W poprzedniej ciąży chciałam Helenkę, ale moja mama protestuje, bo ś.p. dziadek mial kochankę o tym imieniu:) no i nie ma bata - po prostu nie przejdzie!
    Kalina też się nie podoba mamie. No to może jeszcze ta Marylka lub Adelka zostanie. Ostatnio czytalam Leosiowi ten stary Elementarz Falskiego i byla tam czytanka o Adelce, jakoś tak mi pasuje do fajnej dziewczynki. :) i w zeszlym roku tylko 4 dziewczynki dostaly tak na imię (z dodatku do stołecznej Wyborczej), a w tym jeszcze żadna. Jakoś tej małej popularnosci nie rozumiem, bo to takie wdzięczne imię. Trochę się kojarzy ostatnio z Adelle, ale dlugo przeciez kojarzyc się nie będzie.
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeAug 21st 2014 zmieniony
     permalink
    TYmon chyba od Tymanskiego taki popularny no nie? Ja bardzoe duzo chlopcow o tym imieniu spotykam
    Małgosia. przesliczne, ja to wogole jestem staroswiecka i lubie takie proste, polskie imiona :))
    Tak, tak Adelka kojarzy mi sie z Adelle ewidentnie ( choc lubie dziewczynę, ale bez szału) ale szkoda ze imiona tak z osoba sie zrastają czasem
    ale masz racje potem sie zatrze to kojarzenie :)

    U nas jesli chlopiec to Michał chyba:) a dziewczyna?? Aga miala byc Marianną ale ma tak na drugie - wiec na razie nie mamy typow
    helenka- urocze, i Celinka tez, jeszcze Łucja- ale to ostatnie dosc popularne
    Alina- oooo cudne.:)))
    i juz nie wiem czy chce dziewczynę czy chlopa teraz!
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Azja ale czemu Ty się tak opinią mamy sugerujesz ? :wink:
    To będzie Twoje dziecko i męża. Imię ma się podobać Wam i nikomu innemu.
    No nie wiem jeszcze jak Leoś, bo Ninka już na tyle duża i kumata, że tez brała udział w głosowaniu :wink:
    Jak my byśmy chcieli szukać imienia sposobem "a mojej mamie to coś tam, teściowi coś tam, tacie coś tam" to dziecko bankowo byłoby NOŁNEJMEM :wink:
    Nasi rodzice/teściowie mieli pole do popisu jak my się rodziliśmy. Teraz nie powinni mieć ani 1% prawa głosu, tak uważam :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    uś: nie cierpię jak ktoś do mnie mówi Ulka

    ja też ;) chociaż są ze 3 osoby, które tak mówią i mi się podoba :wink:
    .
    Mi sie podoba Kalina z Azjowych typów :) ale pozostąłym też nic nie brakuje :bigsmile:
    .
    Ja bym chciała mieć jeszcze Karolinę, Dominikę bądź Laurę ! :winkkiss:
    Ale to trzeba z meżem jednak uzgodnić :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeAug 21st 2014 zmieniony
     permalink
    TYmon chyba od Tymanskiego taki popularny no nie? Ja bardzoe duzo chlopcow o tym imieniu spotykam

    No nie, gdybym miała patrzeć na Tymańskiego, to Tymon by mi się nie spodobał:) sluchalam kiedys wywiadu z nim w radio i raczej nie chcialabym, zeby synek mi się z nim kojarzył :) muzycznie może być, ale poza tym to nie jest jakas fascynująca postać dla mnie:) Myślę, ze ludziom się podoba to imię bo jest proste, krótkie i dobrze brzmiące i łatwiejsze od Tymoteusza, który swoją drogą też jest fajny, tylko długi.
    A tak w ogóle to Tymański ma naprawdę na imię RYSIEK :devil:
    Azja ale czemu Ty się tak opinią mamy sugerujesz ?

    Z Helenką to wiesz... No w sumie to tak wielki uraz babci do tego imienia, ze nie ma sensu. Moj dziadek a jej ojciec się spotykal na boku z Heleną wlasnie. Poza tym tesciowa ma tak na imię i przy calej sympatii do niej - trudny to charakter... No i zawsze konczy się na skojarzeniach.
    Kalina - z Jędrusik i z drzewem, Maryla z Rodowicz, Marylin Monroe, Meryl Streep, Adela z Adelle - przynajmniej żadnej dziewczynki lub kobiety o tych imionach chyba nigdy osobiście nie poznałam:)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 21.08.14 13:18</span>
    Ja bym chciała mieć jeszcze Karolinę, Dominikę bądź Laurę !

    A z tą Dominiką to też dziwne, że jest tak malo teraz, gdybym sama nie była Dominiką to chyba bym też rozważała:) jakos wszystkie Dominiki które poznałam były takie pyskate w dobrym znaczeniu tego slowa i bardzo przebojowe, wszystkie poza mną:) ale generalnie to chyba szczęśliwe imię:)
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeAug 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Magdalena: Żadne imie nie podoba sie mojej mamie, wiec juz czuje w kosciach, ile sie naslucham ;)))

    No moja mama i teściowa, obie na Kalinę kręciły nosem bardzo, dlatego teraz dowiedzą się o imieniu młodego po urodzeniu albo nawet po rejestracji, niestety;)
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Laura też mi się podoba. :D
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    hopelight: zwłaszcza, że ta nasza forumowa "grzeszy" bardzo urodą :wink:

    ...ale że o mojej piszesz?:wink:

    Fragile jak mają na imię Twoi synowie? o ile to nie tajemnica bo w sumie chyba nigdy nie używasz ich imion.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    ...ale że o mojej piszesz?


    O innej nic mi nie wiadomo:wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Azja, mi najbardziej podoba się Maryla, najmniej Matylda (jak miałam 10 lat, to moja babcia miała kozę Matyldę, no i tak już mi to imię tylko do kozy pasuje ;) )
    Teo, a jak Tobie mąż obrzydza Matyldę?? :)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    _mad: Teo, a jak Tobie mąż obrzydza Matyldę?? :)


    Jemu jak się dane imię z kimś skojarzy to koniec.
    Nie zgodzi się na nie choćby nie wiem co.
    No i znał jedną Matyldę, która była bardzo gruba i strasznie śmierdziała potem oraz moczem :shocked::shocked::shocked:
    Powtarza to do znudzenia, ma traumę jakąś w związku z tym imieniem i nie powiem, ale zaczęło mi się częściowo udzielać :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Ja się bardzo zastanawiałam nad Matyldą, ale również obie babcie głośno zaprotestowały. Do tego jeszcze słowa znajomego, że dzieci dokuczają innym dzieciom o nietypowym imieniu...
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Teo, a Huga (tak się odmienia?) nie obrzydził Wam nigdy o ten oto osobnik:

    :wink: Bo mi się od razu skojarzyło i pewnie wielu osobom też się będzie tak kojarzyć :smile:. No, ale jak Wam przypadło do gustu to spoczko :tongue:

    Ja zachorowałam na Leonarda jakiś czas temu. I skracanie na Leo :smile: Ogółem, bardzo lubię włoskie (hiszpańskie) wersje imion- Antonio, Francesco, Leonardo, a polskie odpowiedniki już mi mniej dźwięcznie brzmią... No, może poza Leonardem właśnie.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Do tego jeszcze słowa znajomego, że dzieci dokuczają innym dzieciom o nietypowym imieniu...



    Ja myślę, że byc moze kiedyś tak było np. za moich szkolnych czasów , kiedy to wśród Ań, Kaś, Aś, Bartków, Łukaszów, Piotrków i innych popularnych wtedy imion znalazła się jakaś "perełka". To może faktycznie budziła jakies zainteresowanie. Teraz duzo rodziców chce być oryginalnych i mam wrazenie, że mimo to ,że nadal sa imiona mniej lub bardziej popularne to jest większa różnorodność i przyzwolenie (w sensie akceptacja do ciekawych rozwiązań):)


    Bloody ja też w myslach , miałam własnie tego HUGO:wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Bloody_Lady: nie obrzydził Wam nigdy o ten oto osobnik:



    Nigdy nie oglądaliśmy tej bajki/komiksu/czy co to jest w ogóle.
    Ani ja ani mój mąż.
    Więc nam się absolutnie z nim nie kojarzy.

    Imię nam się podoba, jest krótkie, niezdrabnialne, proste i niespotykane.
    W sensie nie lubię imion, które nosi co drugie dziecko w przedszkolu, piaskownicy i co trzeci pies :wink:
    No więc klamka zapadła.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Bloody_Lady: a Huga (tak się odmienia?)

    Hugona :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Czyli

    O Hugonie? a nie o Hugo?
    Hugona pies? Huga pies?


    Kurcze, człowiek uczy się przez całe życie, choć ja nawet nie wiedziałam, że jest takie imię w sensie Polskie skoro się tak ciekawie (albo nieciekawie, co komu się podoba) odmienia, bo wiadomo, ze zagranica jest.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Tak :)
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    O, dzięki :smile:
    Teo, aż nie wierzę, żeście się uchowali bez ani jednego zobaczenia mojego teleturnieju dzieciństwa :shocked: :tongue: Toż ja całe przedszkole i podstawówkę ratowałam jego rodzinę przed Scyllą- na kompie, bo rodzice mi dzwonić nie pozwalali :fierce:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 21st 2014 zmieniony
     permalink
    sushka: Hugona :wink:



    A to nie są przypadkiem dwa zupełnie inne imiona ? :wink:
    Bo w moim kalendarzu [oraz innych] jest Hugo [im. 17.XI] oraz Hugon [im. 1.IV, 9.IV, 29.IV, 17.XI].
    Toteż myślałam, że nie odmienia się Hugon, Hugona tylko inaczej jakoś.
    Ale w sumie sama nie wiem jak :crazy:



    Treść doklejona: 21.08.14 14:42
    Bloody_Lady: Teo, aż nie wierzę, żeście się uchowali bez ani jednego zobaczenia mojego teleturnieju dzieciństwa :shocked: :tongue:


    Ci mówię :wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Teo, imiona dwa, ale pewnie odmiana właśnie tak się prezentuje... Ja odniosłam takie wrażenie.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Bloody_Lady: imiona dwa, ale pewnie odmiana właśnie tak się prezentuje...


    Ano chyba, że tak :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Tak, imiona dwa, ale Hugo odmienia się tak, jak Hugon.
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Sushka tak samo z Brunem/Brunonem? a co z Iwem/Iwo?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 21st 2014 zmieniony
     permalink
    marylove: a co z Iwem/Iwo?


    Mój bratanek to Iwo i normalnie wszyscy go odmieniają.
    Tzn dałam Iwowi, poszłam z Iwem etc.
    Ale nie wiem czy ci wszyscy się nie mylą :wink:


    I jestem strasznie ciekawa co z Bruno/Brunon.
    Bo ja bym to zrobiła tak:
    Idę z Bruno, widziałam Bruno, dałam Bruno.
    A Brunon to wiadomo, idę z Brunonem, widziałam Brunona, dałam Brunonowi.

    Oraz idąc tym tokiem myślenia upierałabym się, że Hugo też się nie odmienia, tak jak Bruno.
    Tzn idę z Hugo, dałam Hugo, widziałam Hugo.
    Ale poszperałam w necie i nie ma nigdzie wzmianki na ten temat.


    Edit. już znalazłam.
    Wychodzi na to, że cały czas Iwo był źle przez nas odmieniany :shocked:
    Oraz Sushka ma rację z tym Hugo i tak samo jest z Bruno, Iwo i innymi imionami kończącymi się na o.
    Źródło.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Bruno i Brunon to też dwa rożne imiona, a odmieniają się tak, jak Brunon.
    Iwo jest dość skomplikowany :-) Można w ogóle nie odmieniać, można (dziwacznie dość) - nie ma Iwona, idę z Iwonem i można (i tak jest chyba najlepiej)- nie ma Iwa, idę z Iwem :smile:

    Treść doklejona: 21.08.14 15:42
    TEO, kiepsko szperasz:updown:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    sushka: Można w ogóle nie odmieniać


    No właśnie w linku, który wrzuciłam napisane wyraźnie, że Niektórzy użytkownicy języka nie odmieniają w ogóle imion zakończonych na -o/ -on. To rażący błąd językowy!

    Oraz, że Iwo odmienia się jak Iwon.
    Ale dziwacznie rany julek :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    TEO, Słownik Języka Polskiego wie lepiej niż Onet.Wiem ;)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Ale czyli, że co jest dopuszczalne bo już się pogubiłam.... :shamed: :wink:

    sushka: i można (i tak jest chyba najlepiej)- nie ma Iwa, idę z Iwem :smile:


    A można też nie ma Huga, idę z Hugiem ? :cool:
    Skoro przy Iwie można, a kończy się na o, to czy przy innym też ?
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    My z kosmatym u odmiana będziemy mieli hardcore
    Ja z pokolenia Bloody tego Hugona znam ale imienia mi nie obrzydził ;)
    Wcześniej Lu miała mieć na imię Bruno, ale teraz nawet mój m się wkręcił w Kosmę
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    TEORKA: Nasi rodzice/teściowie mieli pole do popisu jak my się rodziliśmy. Teraz nie powinni mieć ani 1% prawa głosu, tak uważam


    Amen!

    marylove: Fragile jak mają na imię Twoi synowie? o ile to nie tajemnica bo w sumie chyba nigdy nie używasz ich imion


    Mary, Eryk i Olaf, to przez fascynację moją i męża Skandynawią ;))) Ale nie są to obce imiona. A mój brat do Brajanów i Kewinów porównywał...

    Bloody_Lady: Teo, a Huga (tak się odmienia?) nie obrzydził Wam nigdy o ten oto osobnik:


    Ej, ale to fajny ludek, mnie się dobrze kojarzy :)
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeAug 21st 2014 zmieniony
     permalink
    TEORKA: Ale czyli, że co jest dopuszczalne bo już się pogubiłam....

    Jak najbardziej odmieniać i najlepiej w tej skróconej formie- Iwa, z Iwem.
    TEORKA: A można też nie ma Huga, idę z Hugiem ?
    Skoro przy Iwie można, a kończy się na o, to czy przy innym też ?

    Niestety, jeśli chcemy mówić poprawnie i starannie, używamy formy Hugona, Brunona.W mowie potocznej coraz częściej spotyka się te formy skrócone, pamiętam, jak Ela z "Na dobre i na złe" mówiła np. żeby zadzwonić do Bruna :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    The_Fragile: Ej, ale to fajny ludek, mnie się dobrze kojarzy :)

    Nie no, on fajny był, dzielnie tę swoją wielodzietną rodzinę i żonę Hugolinę ratował, nie przeczę :smile:. Z tym, że wyglądem nie powala, toteż pierwsze co mi się skojarzyło to to, że inne dzieci potem będą palcami wytykać i już mi po głowie chodziły różne wyśmiewanki i porównywanie. Ale potem jednak sobie uświadomiłam, że kiedy Hugo Teorki pójdzie do szkoły, to moje pokolenie będzie dopiero wchodziło w fazę rozrodu i nasze dzieci już totalnie Hugona z poczciwym polsatowskim ludkiem raczej nie skojarzą, no chyba, że pomogą im w tym rodzice...:confused:
    Co nie zmienia faktu, że to jedno z najbardziej odjechanych imion jakie ostatnio mi przemknęło jako rozważane do nadania. Tak jak ten Kosma Flavii :smile: Nie znam nikogo poza Victorem Hugo i Hugonem Kołłątajem, a Kosma to tylko wiem, że święty taki był :tongue: Więc trochę historyczne przykłady :wink:

    Treść doklejona: 21.08.14 16:39
    Aaaa, no i wiadomo, że Hugo w przypadku Victora to nazwisko, a nie imię, więc w sumie z imienia to tylko Kołłątaj :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Ja też kojarzę Hugona z gry, jak tak fajnie stukał w ekran żeby coś powiedzieć :D
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Znam człowieka który ma na imię Kosma a na nazwisko...tak samo, tylko z dodatkowym "la" na końcu.....
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Bloody_Lady: Z tym, że wyglądem nie powala


    Ej, przecież on prześliczny był :sad: Mnie się zawsze z elfem kojarzył...
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Haha, Frag, to chyba mamy inne gusta :tongue: Ja go lubiłam najbardziej chyba za to, że był interaktywny- to co wspominała libra, że pukał w ekran, że się zwracał jakby do widzów itp. No i, że mieliśmy jako dzieciaki SWÓJ teleturniej, ze można tam było wygrać komputery nawet itp. Ale z wyglądu to akurat mi jakoś nie przypadł do gustu, za to żonę miał niezłą :smile:
    Ale się offtop robi :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    To żeby wrócić na odpowiednie tory :wink:
    Może znacie, może nie, ale czytam sobie czasem opinie Rady Języka Polskiego na temat różnych imion. TU link do opinii. Można też samemu napisać, jak się ma jakieś wątpliwości przy nadawaniu np. imion w formie skróconej.
    Nie ukrywam, ze czytam głównie żeby się potem pozastanawiać, co kieruje niektórymi rodzicami do wyboru imion typu Olimp albo Truskawka :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Haha, na szóstym jest Teo :DDDDD

    W życiu by nie pomyśleli, że to się odmienia Teorką, Teorce ;)))

    Treść doklejona: 21.08.14 18:00
    O matko - jest nawet Kermit... :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    No są różne kwiatki... Mnie ta Truskawka rozkawałkowała, ale w sumie, skoro są Jagoda, Malina, to czemu by nie Truskawka :smile: Albo Morela, mniam :tongue:
    Ale w sumie, ja sie nie powinnam odzywać, bo miłością wielką pałam do jednego mitologicznego, i moja mama polonistka aż się trzęsie jak pomyśli, że być może wnuczka takiego dostąpi- jak przekonam tatusia :devil:
    --
  1.  permalink
    Jest nawet imię mojego psa ;) Kika
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 21st 2014 zmieniony
     permalink
    The_Fragile: Haha, na szóstym jest Teo :DDDDD


    Dar Boga.
    Powinna być Bogini forume chyba raczej :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::tooth::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Teo to nawet nie dar od Boga (tak to by był Teodor) a po prostu BÓG :tongue:
    Sobie wybrałaś nick... :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    wow, ale ciekawy link.
    mam kolege, ktory ma na imie rico, i w zyciu bym nie wpadla, ze od albo od ryszard, albo od henryk:shocked:
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeAug 22nd 2014
     permalink
    Ja już paru osobom z rodziny powiedzialam, ze bedzie Basia albo Leon, to reakcje po prostu typowe dla pokolenia 60's.
    Ale wiecie co?
    Może dojrzalam od czasu pierwszej ciazy ale po prostu W D* TO MAM.
    A nawet wiecej: odnalazłam pewną przyjemność we wprawianou ludzi w konsternację w ten sposob. Jestem rasowym "trollem" :wink:
    Na marginesie, na Boga, wszak to naprawde normalne imiona!
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 22nd 2014
     permalink
    Magdalena, ode mnie masz ooo za tego Leona i za postawę :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeAug 23rd 2014
     permalink
    Ode mnie też, ale nie powiem - też lubię reakcje ludzi ;)))

    Magdalena: bedzie Basia albo Leon, to reakcje po prostu typowe dla pokolenia 60's


    Przecież to najnormalniejesze z normalnych imion :D
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.