Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJan 7th 2013
     permalink
    Violet: "No właśnie jeśli będzie dobrze przybierał i nie będzie większych wahań w wadze, będę spokojniejsza:wink: bo na razie troszeczkę zwolnił."
    Violet, dzieci po paru tygodniach stopują trochę z przybieraniem i to jest normalne (tzn. nie przybierają już potem kilograma-półtora na miesiąc, oczywiście poza nielicznymi wyjątkami :wink:) - najlepiej sprawdź sobie na siatkach centylowych, czy z nich nie spada za bardzo.
    --
  1.  permalink
    Migg a nie jest za wcześnie na takie zwolnienie? Pytałam pediatry i mówi, ze przez pierwsze 3 miesiące powinien te około 200 gram przybierać

    Treść doklejona: 07.01.13 23:01
    200 gram na tydzień:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJan 7th 2013
     permalink
    Moja córa w pierwszym miesiącu przybrała 1kg, w drugim 800g, w trzecim 600, w 4. też 600 a w 5. 400 :) Dziecko czasami zwalnia z przybieraniem a potem nagle przyspiesza, dlatego najlepiej patrzyć na przyrosty co kilka tygodni (żeby się nie stresować).
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 7th 2013
     permalink
    ja odciągam mleko od kiedy Luśka skończyła 1 miesiąc
    nie było problemy z zaakceptowaniem butli ( zassała pierwszą jaką jej dałam- TT)
    zapisywałam wszytsko dokładnie, różnie jadła- dlatego sporo wylewałam bo za dużo podgrzewałam, a gdy było za mało to jak dogrzałam to już wiecej nie chciała ciągnąć, bo za długo czekała... nie dość że tyle pracy przy ściąganiu to karmiłam rurę w zlewie- co przeszłam to moje!
    gdyby nie Luśki wstręt to po ukończeniu przez Młodą 6mż przeszłabym na MM...
    obecnie ściągam za rzadko i wydaje mi się że Lu się nie najada ( zawsze 'woła' o więcej)
    przy @ to w ogóle jest masakra z mlekiem- jest go po prosu mniej, dużo mnie
    dlatego zaczęłam jej mieszać z Bebiko ( jedyne jakie 'akceptuje')
    ale to tez nie jest prosta sprawa, musi być min 120 ml mojego do tego max 60MM bo inaczej już jej smak nie pasuje:(
    poza tym zauważyłam że jak dostaje 200ml mojego to wypija całość
    a jak zmieszam to zje nieco ponad 100 wiec wtedy się zastanawiam po co mieszałam skoro i tak by nie zjadła...

    może być tak że sztuczne ( z moim) ją bardziej zapycha?!
    --
    •  
      CommentAuthorjusiak
    • CommentTimeJan 7th 2013 zmieniony
     permalink
    flavia: może być tak że sztuczne ( z moim) ją bardziej zapycha?!

    flavia, ja mam wrażenie, że moje mleko jest mniej kaloryczne niż mm. sytuacja wygląda podobnie jak u Ciebie. Mały je około 120ml mm na jeden posiłek, natomiast jeśli uda mi się cokolwiek ściągnąć i np. podaję Mu 80ml mojego, to potrafi "dojeść" jeszcze setkę mm. tylko że ja nie mieszam, a podaję jedno po drugim - najpierw moje, potem modyfikowane.
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeJan 8th 2013
     permalink
    ja mam tak samo jak jusia_k...też podaję najpierw moje-jak mi się uda ściągnąć-a potem mm. Też zauważyłam, że lepiej się najada mm. Jak mu podam 90ml mojego mleka, to czasami muszę jeszcze dorabiać 30ml mm-wtedy jest w miarę najedzony, a jak mu daję 90ml mm to ma dość. Mam wrażenie, jakby moim mlekiem zaspakajał pragnienie a dopiero sztucznym się najada. Teraz mi się udało i ściągnęłam 100ml i zobaczymy jak się bąbel obudzi czy mu to wystarczy:wink:. Mi położna mówiła, że lepiej nie mieszać mleka sztucznego z moim mlekiem,tylko podawać osobno...w sumie to nie wiem czemu-może chodzi o trawienie?
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 8th 2013
     permalink
    Dziewczyny, no mm zawsze jest bardziej kaloryczne ( pomijając mleko tych dziewczyn co to mają śmietanę w cyckach :tongue: )
    Dlatego właśnie zazwyczaj dzieci karmione mm rzadziej jedzą, a na piersi zazwyczaj częściej. Jak Adaś był na piersi to jadł i 6-7 razy w nocy ( w wieku 6 miesięcy ) a jak przeszliśmy na mm ( sam się odstawił od piersi jak zaczęłam dawać mu butlę ) to je raz lub max 2 razy :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJan 8th 2013
     permalink
    Dziewczyny, powiedzcie mi kiedy powinno się przejść na mleko następne? I jak to przejście zorganizować?
    Mi się wydaje, że jeszcze za wcześnie dla mojego młodego na dwójkę, ale oczywiście moja mama, odkąd przypomniała sobie, że jest przecież jeszcze dwójka, suszy mi głowę, że młody się nie najada i że już czas:confused:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 8th 2013
     permalink
    Na ''2' przechodzi się, gdy dziecko skończy 6 miesięcy... Aczkolwiek zdarzają się dzieci, które później przechodzą na następne mleko ze względu na problemy brzuszkowo - jelitowe.

    Mówi się, że powinno się przechodzić stopniowo...tzn.przez kilka dni do każdego karmienia dodawać miarkę 'nowego' mleka, potem dwie miarki itd...
    Alee ja przeszłam od razu i Zu nic nie było...
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeJan 8th 2013
     permalink
    annie128...nam na szkole rodzenia położna mówiła, że mleko nr.2 podajemy od 4 m-ca życia do 1 roku życia...:smile:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 8th 2013
     permalink
    Od 4?? Pierwsze słyszę... Nawet na mleku jest napisane, że mleko nr 2 przeznaczone jest dla dzieci powyżej 6 miesiąca
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJan 8th 2013
     permalink
    ruda03: mleko nr.2 podajemy od 4 m-ca życia do 1 roku życia


    :shocked:

    Szczerze mówiąc zmyliło mnie trochę opakowanie Bebilonu, na którym napisane jest na froncie "po 6 miesiącu życia" a jak się wczytałam w zalecenia przygotowania to podają proporcje dla dziecka 7 miesiąc i powyżej.
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 8th 2013
     permalink
    Bo skończony 6 miesiąc to już zaczęty 7 ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJan 8th 2013
     permalink
    magku: Bo skończony 6 miesiąc to już zaczęty 7 ;)


    Dzięki. Właśnie zastanawiałam się, czy chodzi o skończone czy rozpoczęte miesiące życia.
    Mam w domu opakowanie 2 i w przyszłym tygodniu rozpoczniemy w takim razie rozszerzanie.
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 8th 2013
     permalink
    . Mi położna mówiła, że lepiej nie mieszać mleka sztucznego z moim mlekiem,tylko podawać osobno...w sumie to nie wiem czemu-może chodzi o trawienie?

    gadanie jedno a życie drugie... ja nie mam wyjścia bo Lu nie wypije samego MM
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeJan 8th 2013
     permalink
    Milka przeszła jak skończyła 6 miesięcy stopniowo bo miałam jeszcze jedynkę:P

    Treść doklejona: 08.01.13 16:46
    flavia:
    gadanie jedno a życie drugie... ja nie mam wyjścia bo Lu nie wypije samego MM

    ja Milce mieszałam całe ze 2 miesiące zanim laktacja jako tako się nie unormowała.... i nic się jej nie działo
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 8th 2013
     permalink
    ja Milce mieszałam całe ze 2 miesiące zanim laktacja jako tako się nie unormowała.... i nic się jej nie działo

    też mi się tak wydaje...
    podobno pić się nie powinno w trakcie posiłku tylko pół h po... rzadko kto się do tego stosuje i jakoś żyjemy ;)
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 8th 2013
     permalink
    My przeszliśmy na 2 po skończeniu 6 miesięcy :smile: Od razu, bez mieszania :wink:

    Treść doklejona: 08.01.13 20:43
    Ale my 1 mieliśmy z tydzień może, bo zaczęłam dawać Adasiowi butlę pod koniec 6 miesiąca.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJan 9th 2013 zmieniony
     permalink
    U nas znowu zmiana mleka na bebilon HA. Zmiany na buzi u Kacperka wyglądają na alergiczne. Przez 2 tyg mam go karmić mlekiem HA, a jak się nie poprawi to zmiana na Bebilon pepti lub nutramigen.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 9th 2013
     permalink
    bari_87: U nas znowu zmiana mleka na bebilon HA.



    a nie za często Ty mu te mleka zmieniasz ?
    ja gdzieś czytałam, że powinno się minumum 2-3 tygodnie dane mleko podawać, żeby dziecko się do niego mogło przyzwyczaić
    a u Was to już chyba trzecie to przeca jego brzuszek nigdy nie zdąży się przestawić :sad:
    --
  2.  permalink
    TEORKA: ja gdzieś czytałam, że powinno się minumum 2-3 tygodnie dane mleko podawać, żeby dziecko się do niego mogło przyzwyczaić


    Ja mojej corce jak byla mala z mleka bebiko chcialam zmienic na bebilon bo nie bylo akurat naszego w sklepie,rezultat byl taki,ze mialam cudowna i nieprzespana noc.Rano ma maz pojechal do miasta i kupi bebiko i wszystko wrocilo do normy.Nie wiem czy jest sens meczyc dziecko przez pare tyg skoro zle reaguje.

    Treść doklejona: 09.01.13 16:00
    bari_87: U nas znowu zmiana mleka na bebilon HA. Zmiany na buzi u Kacperka wyglądają na alergiczne. Przez 2 tyg mam go karmić mlekiem HA, a jak się nie poprawi to zmiana na Bebilon pepti lub nutramigen.


    Moze powinnas udac sie z nim do lekarza?Skoro wyglada to na alegrie.Synek ma dopiero miesiac nie ma co eksperymentowac.
    --
  3.  permalink
    Cobraczek: bebiko chcialam zmienic na bebilon bo nie bylo akurat naszego w sklepie,rezultat byl taki,ze mialam cudowna i nieprzespana noc


    Ja z kolei mialam odwrotnie, bebilon chcialam zmienic na bebiko, efekt byl taki jak wyzej, do tego kolki....wyrzucilam bebiko i wrocilam do bebilonu. Teraz Mati dostaje max 3 butle w ciagu dnia (nieraz jest tak, ze tylko na noc mu daje),piers kilka razy dziennie + jedno karmienie piersia w nocy i przecierki.
    --
  4.  permalink
    kuleczka_69: Ja z kolei mialam odwrotnie, bebilon chcialam zmienic na bebiko, efekt byl taki jak wyzej, do tego kolki....wyrzucilam bebiko i wrocilam do bebilonu. Teraz Mati dostaje max 3 butle w ciagu dnia (nieraz jest tak, ze tylko na noc mu daje),piers kilka razy dziennie + jedno karmienie piersia w nocy i przecierki.


    Dlatego teraz wiem jak to sie moze skonczyc i nie bede probowac nawet zmieniac:wink:
    --
  5.  permalink
    Ja mojej 28 dniowej córeczce daję głównie cycka ale 2 razy dziennie dokarmiam Bebilonem . Zazwyczaj z rana tak o 10 po cycku zje ok 60 ml Bebilonu i przed snem tak o 22 . A dalej już tylko w nocy i w ciągu dnia cycek. Te dwa razy daje jej Bebilon ponieważ po tym lepiej zasypia. Gdyby nie to bym musiała cały czas byc z cyckiem na wierzchu i nie raz już je widzę że oproźni i się stresuje a jak sobie doje to ładnie śpi. Kupki są z 4 razy na dobę najmniej ale i tak się przy kupkach pręży. Jutro idę na pierwszą wizytę do lekarza to zobaczymy jak przybiera na wadze.
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJan 9th 2013
     permalink
    TEORKA: a nie za często Ty mu te mleka zmieniasz ?

    Cobraczek: Moze powinnas udac sie z nim do lekarza?Skoro wyglada to na alegrie.Synek ma dopiero miesiac nie ma co eksperymentowac.


    Ale to właśnie po konsultacji lekarskiej. Hipp mu nie służy i raczej nie będę go trzymać 2-3 tyg na nim. Przechodzimy na ha na 10 dni jak nie będzie poprawy to znowu zmiana na hydrolizat.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 9th 2013
     permalink
    jak któreś dziecię je BEBIKO to od jutra jest w Intermarche promocja i 1 opakowanie kosztuje 12,29 zł :wink:
    się bankowo opłaca bo ostatnio nigdzie nie możemy znaleźć taniej niż za 15 zł
    --
  6.  permalink
    TEORKA: jak któreś dziecię je BEBIKO to od jutra jest w Intermarche promocja i 1 opakowanie kosztuje 12,29 zł się bankowo opłaca bo ostatnio nigdzie nie możemy znaleźć taniej niż za 15 zł


    U nas kosztuje 14zl
    Kurcze zebym wczesniej wiedziala to pewnie bym zamowila bo 12zl to super cena.My przed wyjazdem meza do pracy kupujemy dwie zgrzewki i spokojnie starcza nam przez 6-7 tyg.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJan 11th 2013
     permalink
    Dziewczyny ile u was jest karmień i ile ml zjadają dzieci? Madziauk szczególnie interesuje mnie twoja odpowiedź bo nasze dzieci są w tym samym wieku:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 11th 2013 zmieniony
     permalink
    Bari - Karolek zjada średnio 750-800ml na dobę, karmien wczoraj było 5 - większe porcje, dojadl po 20-30ml 3 razy :) w sumie wczoraj zjadl 740ml. Tak to mniej wiecej u nas wyglada :)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJan 11th 2013 zmieniony
     permalink
    To u nas karmień jest 8-9 zjada mi 600-700 ml. Fajnie było by karmić 5 razy:wink: ale chyba nie damy rady, a na siłę nie będę mu butli wciskać ani głodzić.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 11th 2013
     permalink
    Bari- u nas z dokarmianiem tez tak mniej wiecej wychodzi - tyle samo karmien ( w koncu te 20-30ml to tez osobne karmienie) :) Tylko Karolek wiecej zjada :) dzis juz zjadl 710ml i pewnie jeszcze zje kolo 24 :)
    Macie juz plan dnia? U nas w sumie od tego tygodnia, zaczelo sie wszystko powoli klarowac :) Mamy swoje rytualy ;) i w miare regularne dni sa +/1 jedna/poltorej godziny w ta badz tamta strone ;) bo to wszystko zalezy od tego kiedy Karolek zasnie i o ktorej sie obudzi ;) Wczoraj np. spal od 23 do 7 rano bez przerwy ;)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJan 11th 2013 zmieniony
     permalink
    madziauk: Wczoraj np. spal od 23 do 7 rano bez przerwy ;)


    wow, u nas tak ładnie nie ma, Kacper budzi się ok 1 i ok 4. Marzenie żeby tak spał:wink:.
    Ale przez ostatnie dni wydaje mi się, że jest marudny bo go wysypka na buzi swędzi:sad: i nie chce "współpracować".
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 11th 2013
     permalink
    Bari - nie zawsze tak przesypia, ale odkad je Hipp combiotyk spi tak mniej wiecej w nocy od 5 do 8 godzin :) zalezy od dnia.. no ale nie chwale sie jeszcze, bo moze to tylko czasowe..
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJan 12th 2013
     permalink
    U nas hipp uczulił:confused: teraz je bebiko ha i dziś rano bez pomocy i płaczu była kupka (ale też nie chwale się):wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJan 12th 2013
     permalink
    TEORKA: jak któreś dziecię je BEBIKO to od jutra jest w Intermarche promocja i 1 opakowanie kosztuje 12,29 zł
    się bankowo opłaca bo ostatnio nigdzie nie możemy znaleźć taniej niż za 15 zł

    Dzięki Teo :)
    Czasami w Rossmannach są promocje po 11zł za opakowanie :wink: Na razie dwa razy trafiłam na taką promocję,ale zostały dwie sztuki na krzyż,bo się dosłownie rzucają na to mleko..
    A ja kupuję w Biedronce duże opakowania za 19zł. Bardziej się opłaca niż 15zł za małe :smile: I też od początku jesteśmy na Bebiko. Raz dałam jej HIPP na spróbowanie i doopa. Rzuciła butelką i się krzywiła..
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJan 12th 2013 zmieniony
     permalink
    a te 11-19zł to za jakie opakowania (tak z ciekawości):wink:
    Basia zjada ŚREDNIO 120ml co 4h. Czasem wypluwa smoczek po 90 albo i 60 i do widzenia :wink: a czasem po 120 zaczyna wyć i dojada 30 albo więcej.
    Ostatnio zaczyna się pakować na wieczór- koło 20-21 zjada ponad 150, po ok 2h jeszcze z 60- i tak napakowana śpi 6,5-7h :cool:

    Tak spojrzałam, że zjada mniej więcej tyle co Wasze dzieci, które teoretycznie są młodsze, ale pewnie podobne wagowo (?). Teraz waży ok 4750 (ur.2480).
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJan 12th 2013
     permalink
    Ale 11 zł to tylko na promocji (350g,mała paczka) . Normalnie kosztuje ok. 15zł
    A 19zł normalnie (500g,duża paczka)
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJan 12th 2013
     permalink
    Ja płacę 28zł (apteka), 22zł (allegro) za 400g :angry:
    Szit :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJan 19th 2013
     permalink
    Dziewczyny, macie jakies patenty na szybkie przygotowanie mleka w nocy? Chodzi mi o to, żeby w miarę mozliwości nie biegać do kuchni i nie spędzać tam 10 minut. Do tej pory Lusia jadła w nocy z piersi, ale "źródełko wyschło" po przestawieniu w dzień na butlę.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 19th 2013
     permalink
    Peppermill: Dziewczyny, macie jakies patenty na szybkie przygotowanie mleka w nocy?

    Podgrzewacz z odmierzoną ilością wody przy łóżku, obok w pojemniczku odmierzona ilość mleka :-)
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJan 19th 2013
     permalink
    sushi ubiegłaś mnie ;) tym sposobem zajmuje mi to 10 sekund i nawet mi jedna drugiej nie budzi :)
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 19th 2013
     permalink
    Ja robie dokładnie tak jak napisała sushi ;) Mam podgrzewacz w pokoju, który jest włączony całą noc, a w nim odmierzoną ilość wody... Niekoniecznie musisz mieć też odmierzoną ilość mleka, bo czy wsypiesz odmierzoną ilość, czy policzysz ilość miarek z dużego opakowania mleka - tak samo mało czasu zajmują obie czynności... ;))

    Aaa, na noc przygotowuję sobie 4 butle z wodą (żeby w nocy nie latać z myciem butelek itd)... Jedną wkładam do podgrzewacza, a kolejne trzy czekają na swoją kolej :P
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 19th 2013
     permalink
    magda_a: na noc przygotowuję sobie 4 butle z wodą (żeby w nocy nie latać z myciem butelek itd)... Jedną wkładam do podgrzewacza, a kolejne trzy czekają na swoją kolej :P



    i Ty mówisz, że Zu Ci mleka nie je jak w nocy 4 butle opędzluje ? :shocked::wink:



    doti_p: tym sposobem zajmuje mi to 10 sekund




    e to szacun
    ja to tak mniej więcej 18,5 sekundy czynię :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJan 19th 2013
     permalink
    Dzięki. to jest to, o co mi chodziło! A jeszcze idąc tym tropem- żeby podgrzać butelkę TT muszę mieć podgrzewacz TT, czy jakiś inny też się nada?
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 19th 2013 zmieniony
     permalink
    TEORKA: i Ty mówisz, że Zu Ci mleka nie je jak w nocy 4 butle opędzluje ? :shocked::wink:


    Teo, to są takie marne ilości, że głowa boli! 40/60 ml przy karmieniu. Są noce, że obudzi się 4 razy i więcej, a są noce, że raz... Nie zawsze też chce butle, ale ja jej robię...bo być może pociągnie ;) Podejrzewam, że w dużej mierze budzi się z przyzwyczajenia (pewnie ja jestem winna, bo przy prawie każdej pobudce robię jej mleko, wiadomo że gdy przebudza się co 10 min, to wówczas nie robię), bo pociągnie kilka razy i zasypia, a ja jej nie odzwyczajam, bo cieszę się z każdego ml wypitego przez Zu.
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJan 19th 2013
     permalink
    o matko 4 butle?
    to u nas jednak termos i mineralka i jedna butla na całą noc:)choć druga na wszelki wypadek stoi czysta. no i my nie przejmujemy się tym że producent karze wylewać niewypite mleko, więc czasami do niewypitego dorabiamy nowe( oczywiście nie robimy tak bez końca) nigdy nie mieliśmy żadnych problemów z brzuchem ani franka ani felka.
    a no i u nas na biurku stoją dwa mleka 2 butelki termos i mineralka, ciekawe kiedy odważymy się nie mieć butelki dla fela :). No i u nas fran wypija zawsze ok 120-150ml bebiko.

    dziewczyny a macie kartę rossne do rossmana bo z nią jest zniżka na artykuły dziecięce,wczoraj kupowałam mleko dla chłopaków to nawet w biedronce duża paczka już 20 zł kosztuje :(
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 19th 2013
     permalink
    Ja mam odmierzone mleko w butelce a wodę w kubeczku. Mieszam i wrzucam do podgrzewacza. Muszę co prawda poczekać aż podgrzewacz podgrzeje mleko, ale biorę już w tym czasie Adasia na kolana i on grzecznie ze mną czeka :wink:
    Rozwiązanie sushi na pewno bardziej Ci będzie pasować :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 19th 2013
     permalink
    MKD - u nas jest inna sytuacja, bo Zu nie chce w dzień mleka...więc gdy budzi się w nocy, to jej robię...nie wiem czy budzi się z głodu, czy z przyzwyczajenia (tak jak wyżej napisałam)...ale wykorzystuje moment, gdy wypije choć trochę...
    W ogóle mimo, że Zu nie pije dużo mleka, to strasznie dużo go marnujemy :( Zawsze robię jej 120ml, z nadzieją, że wypije...Gdyby miała mniej, a chciałaby więcej, to nie ma bata, że weźmie potem drugi raz butle do ust (z tego co pamiętam, to tak samo robiła Lu od flavii), dlatego też wolę robić więcej... I tak każdego dnia wylewam grube pieniądze do zlewu... :/
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJan 19th 2013
     permalink
    Muszę co prawda poczekać aż podgrzewacz podgrzeje mleko
    ...
    Rozwiązanie sushi na pewno bardziej Ci będzie pasować


    nooo, głównie dlatego, że Lusia dotąd nie musiała czekać ani sekundy, bo cyc był w pogotowiu, dlatego teraz boję sie, że rozbudzi ją przedłużone oczekiwanie. A przyznam szczerze, że za wszelką cenę chcę zachować jej obecny rytm nocy.

    A te ceny mleka, które podajecie to za jaką pojemność opakowania?
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJan 19th 2013
     permalink
    Madziauk i jak tam sytuacja z Karolkiem? Ile zjada? I jak z jego przesypianiem nocy?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.