Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    mamaPiotrusia2012: Bo wszyscy zajęci są tym żeby geje/ lesbijki brali śluby, adoptowali dzieci i mieli same przywileje.

    Kto jest tym zajęty? Bo wg mnie do poważnej dyskusji na ten temat to jeszcze daleka droga, w ogóle nie wspominając o adopcji dzieci. Czy to jest jakiś przywilej, żeby dorosły człowiek mógł decydować jak i z kim chce żyć i mieć prawo do tego, żeby najbliższa mu osoba mogła np. otrzymać informacje o jego zdrowiu czy dysponować majątkiem, na który wspólnie zapracowali? To nie jest przywilej, przywilejem byłoby, gdyby dostawali coś więcej, niż reszta społeczeństwa- tu chodzi o zrównanie praw. Nawet gdyby kiedyś doszło do tematu adopcji, to przecież wymogi dla par homoseksualnych byłyby co najmniej tak samo wysokie, jak dla "zwykłych,szarych (?) małżeństw".
    To, że ktoś jest gejem nie gwarantuje mu też ani chleba ani pracy.
    --
  1.  permalink
    Ideologia gender, potępienie "społecznego uwarunkowania płci" jest tylko ideologią i demagogią. Teorią, która nie ma podstaw naukowych. Niestety, na tzw. "Zachodzie" już zaczyna zbierać swoje żniwo, a my idziemy jego śladem - dowodem jest p. Grodzka perorująca, że p. Kurski i Kempa mają jakiś dar, że od razu poznają płeć :confused:
    Jednak tak, jak wszystko, genderyzm ma swoje plusy i minusy. Za pozytyw należy uznać szerzenie tolerancji dla ludzi o różnych preferencjach seksualnych i dylematach związanych z płcią biologiczną. Pytanie tylko, czy potrzeba do tego wymuskanej ideologii? Może wystarczy zwykła, ludzka wrażliwość?

    P.S. Mam nadzieję, że Trzepidlak nigdy nie będzie musiała weryfikować swoich słów w konfrontacji z rzeczywistością. Nie piszę, że w pełni rozumiem, ale przypomniały mi się słowa przyjaciela, który jest utalentowanym i kreatywnym fryzjerem w stolicy. Ów przyjaciel ma marzenie, by stać się sławnym pracując na planach zdjęciowych - już wielu celebrytów prywatnie jest jego stałymi klientami. Niestety, po paru latach obserwacji warszawskiego rynku stwierdził, że chyba będzie musiał zostać homoseksualistą, ewentualnie zostać kochankiem pewnej pani, telewizyjnej pecjalistki od restauracji, bo bez tego mu się nie uda wybić
  2.  permalink
    Postanowiłam się przyłączyć. Dla mnie wygląda to tak że w naszym kraju nikt nie zajmie się zwykłymi szarymi ludźmi, którzy ciężko pracują ( o ile mają gdzie)a z ledwa biedastarcza im na chleb przez co dochodzi do wielu tragedii. A co się w związku z Tym dzieje? Dokładnie nic. Bo wszyscy zajęci są tym żeby geje/ lesbijki brali śluby, adoptowali dzieci i mieli same przywileje. A zwykle, szare małżeństwa które pragną dziecka bardziej niż cokolwiek innego zazwyczaj mogą pomarzyć o adopcji bo nie spełniają warunków. Wogole brak mi słów
    •  
      CommentAuthorkonrelka
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Ja będę szczęśliwa jeśli moje dzieci będą szczęśliwe.Będą gejami to będa.Zaprosimy ich na święta z partnerami,będziemytnadal kochać ich tak samo mocno jak teraz.Człowiek to człowiek bez względu na orientację sexualną.Jestem tolerancyjna.Jedyne czego bym się obawiała to tego,że by żyć normalnie nie mogli.Pewnie ktoś życzliwy inaczej by imtnapisał na drzwiach "precz z pedałami".
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    Niezmiennie zastanawia mnie, skąd tyle jadu ,nietolerancji i braku poszanowania godności w osobach, które deklarują swój katolicyzm-oparty na miłości i miłosierdziu. Wspominałam już kiedyś o moim znajomym- ortodoksyjnym wręcz katoliku, który ogłosił, że jeśli jego rodzony brat okazałby się "pedałem" (cytuję jego określenie), to nie byłby już jego bratem.
    Serio. Nie rozumiem tego.
    Nie twierdzę, że każdy katolik tak postępuje, w oparciu o tych kilka przykładów (wspomniany znajomy, trzepidlak i osoby popierające to zdanie za pomocą "Oooo"pod jej żenującą jak dla mnie wypowiedzią śmiem jednak wysnuwać tezę, że wielu.
    Tego znajomego nie będę miała okazji już zapytać. Ale może pozostałe wymienione przeze mnie osoby wyjaśnią mi, dlaczego bicia dziecka za ich orientację seksualną nie uważają za nieetyczne, niehumanitarne, nieludzkie i niemiłosierne.
    Liczę na odpowiedź.
    Z góry dziękuję.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    sushka: Niezmiennie zastanawia mnie, skąd tyle jadu ,nietolerancji i braku poszanowania godności w osobach, które deklarują swój katolicyzm-oparty na miłości i miłosierdziu.


    No ja bym jeszcze dodala przykazanie milosci : "Będziesz miłował Pana Boga twego z całego serca swego, z całej duszy swojej i ze wszystkich myśli swoich, a bliźniego swego jak siebie samego" .
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Podpinam się pod pytanie Suszki. Dla mnie to, co napisała Trzepidlak jest szokujące, po prostu. To tak, jakbym sama postanowiła zbić moją córkę, gdyby postanowiła zostać katoliczką (skoro uważacie, że homoseksualnym się staje). Mnie to przeraża.
    --
    •  
      CommentAuthortrzepidlak
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    w żadnym moim poście nie zdefiniowałam siebie jako katoliczki, a mimo tego wciąż jestem atakowana za bycie katoliczką.
    żałuję, że wzięłam udział w tej dyskusji. cokolwiek bym nie napisała i tak zostanę wygwizdana, nie ma więc sensu abym wyrażała tu swoje zdanie czy kontynuowała tę rozmowę.
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Nie ma czegoś takiego jak "inna orientacja seksualna" -zdrowy mężczyzna jest zorientowany na kobietę, zdrowa kobieta na mężczyznę. Każde inne ukierunkowanie (pedofilia, homoseksualizm, itd.) to coś sprzecznego z prawem naturalnym, ba nawet z rozwojem, bo utopijna wyspa szczęśliwości gejów i lesbijek wymarłaby śmiercią naturalną. Masz takie upodobania nie inne ok - ale nie rozumiem żądań stawiania znaku równości pomiędzy rodziną (żona, mąż plus dzieci) , a związkami homo.
    Serio chcecie aby dzieci w przedszkolu uczyły się o strefach erogennych i o tym jak sobie zrobić dobrze?:shocked:
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    Trzepidlak w życiu bym się nie spodziewała po Tobie takiego wpisu :shocked: Urodziłaś właśnie drugie dziecko, pierwsze jest jeszcze maleństwem również, powinnaś być wręcz zalana miłością, szczęściem ....a w Tobie siedzą uczucia, słowa, myśli o cielesnym upokorzeniu własnych dzieci, o zrobieniu im krzywdy ogromnej - psychicznej i fizycznej. I to jest według Ciebie w porządku ? Gdzie jest miłość, współczucie, pomoc w trudnej chwili ? Przemocą jak rozumiem wzbudziłabyś tę "prawidłową" miłość do płci przeciwnej u swoich dzieci ?
    Słów mi brak po prostu :neutral:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    trzepidlak: w żadnym moim poście nie zdefiniowałam siebie jako katoliczki,

    Klasyczne odwrócenie kota ogonem.
    Lily: Serio chcecie aby dzieci w przedszkolu uczyły się o strefach erogennych i o tym jak sobie zrobić dobrze?

    Demonizujesz.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    trzepidlak: żałuję, że wzięłam udział w tej dyskusji. cokolwiek bym nie napisała i tak zostanę wygwizdana

    No ale czego się spodziewałaś ? Publicznie napisałaś, że pobiłabyś własne dzieci, jeśli okazało by się, że kochają kogoś tej samej płci .
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    trzepidlak: żałuję, że wzięłam udział w tej dyskusji. cokolwiek bym nie napisała i tak zostanę wygwizdana, nie ma więc sensu abym wyrażała tu swoje zdanie czy kontynuowała tę rozmowę.

    Szczerze mówiąc ja nie widzę z Twojej strony ŻADNEJ dyskusji. I bynajmniej nie atakuję Cię za to,że uważasz się, bądź też nie za Katoliczkę...
    Lily: Serio chcecie aby dzieci w przedszkolu uczyły się o strefach erogennych i o tym jak sobie zrobić dobrze?:shocked:

    Gdzie jest szkoła, w której tego uczą? Gdzie takie przedszkole?
    Od kiedy gender=zaspokojenie seksualne?
    Lily: Masz takie upodobania nie inne ok - ale nie rozumiem żądań stawiania znaku równości pomiędzy rodziną (żona, mąż plus dzieci) , a związkami homo.

    A postawisz znak równości między parą heteroseksualną a rodziną(żona, mąż plus dzieci)?
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Lily skoro jest to wbrew naturze to skąd zachowania homoseksualne u zwierząt?

    A samotny rodzic plus dziecko to nadal rodzina wg Ciebie czy wynaturzenie?
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    trzepidlak: wciąż jestem atakowana za bycie katoliczką.

    Nikt nie atakuje Cię za bycie katoliczką.
    Ale nikt nie będzie tu chyba przyklaskiwał za chęć bicia dzieci (no, jak widać, poza wyjątkami pewnymi)
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Mnie w wypowsiedzi trzepidlak poraziło to, że potraktowałaby tak własne dziecko... Bo, w moim odczuciu co innego być homofobem w stosunku do grupy anonimowych osób (choć tak jak sardynka odbieram to na równi z rasizmem), a co innego takie podejście do osoby, którą powinno się kochać i akceptować bezwarunkowo...
    Poza tym, masz zamiar natrzaskać na tyłek osiemnastolatkowi (bo to raczej taka granica ujawnienia się) i liczysz na cudowne 'nawrócenie'? Aż szkoda słów.
    --
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Lily, podpisuje się pod Twoim komentarzem. To idzie ku legalizacji dewiacji. A program Gender w szkołach (wstawiałam link na początku) zakładał właśnie edukację seksualną, gdzie dzieci 4-6 miałyby uczyć się masturbacji. Mówimy o programie,który chcą wporwadzić do szkół, a nie tym,czym pierwotnie gender miało się zajmować
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    A ja nie mam ostatecznie wyrobionego zdania o gender, bo z jednej strony jestem tolerancyjna dla innych orientacji seksualnych, a z drugiej... ok, oni się tacy rodzą, ale mi się to kojarzy z jakimś błędem genetycznym np, no mimo tolerancji, nie umiem na homoseksualnych spojrzeć jak na "normalne" osoby. Nie mam natomiast nic przeciwko uczeniu dzieci równości płci.
    To co napisała Trzepidlak... Nie wierzę że to czytam. Zdarzyło mi się przeczytać, że ktoś dał klapsa dziecku za coś tam, nie popierałam tego nigdy bo to dla mnie przemoc zwyczajnie, ale jak ktoś pisze o laniu, po którym dziecko przez tydzień nie usiądzie, to dla mnie to podpada pod patologię, znęcanie się i katowanie własnego dziecko, które się podobno kocha...:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    No własnie nie demonizuję - poczytajcie, posłuchajcie sobie jakie są postulaty gender dot. stricte dzieci.
    sardynka - a znasz jakiś gatunek zwierząt (skoro już schodzimy na poziom zwierząt), u którego te zachowania dominują i stanowią trzon gatunku? Hmmm wydaje mi się że takie gatunki zginęły zanim zaistniały na dobre.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Winni: ok, oni się tacy rodzą, ale mi się to kojarzy z jakimś błędem genetycznym np, no mimo tolerancji, nie umiem na homoseksualnych spojrzeć jak na "normalne" osoby

    A na ludzi z zespołem Downa jak patrzysz?'
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Jeju uczepiły się jednego zdania - albo piszemy tu o gender albo o przemocy wobec dzieci.
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    Lily: u którego te zachowania dominują i stanowią trzon gatunku?

    A kto tu pisze o dominacji i trzonie gatunku w postaci osobników homo?? Specjalnie stosujesz taką demagogię czy przypadkiem wyszło?
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Lily: Jeju uczepiły się jednego zdania - albo piszemy tu o gender albo o przemocy wobec dzieci.

    A z czego ta przemoc ma niby wynikać, jeśli nie z braku tolerancji?
    Jestem w ciężkim szoku,że nabiera się wody w usta, gdy ktoś deklaruje takie metody wychowawcze...
    No ale wiadomo- to w normalnej rodzinie(mąż, żona i dzieci), więc wolno :confused::confused::confused:
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    sushka: Nie twierdzę, że każdy katolik tak postępuje, w oparciu o tych kilka przykładów (wspomniany znajomy, trzepidlak i osoby popierające to zdanie za pomocą "Oooo"pod jej żenującą jak dla mnie wypowiedzią śmiem jednak wysnuwać tezę, że wielu.


    Nie wiem czy wielu, ja jestem katoliczką i tak nie postępuję oraz większość osób w moim wieku przynależących do KK również nie ma takich poglądów jak np trzepidlak. Gorzej trochę ze starszym pokoleniem.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    _mad: Gorzej trochę ze starszym pokoleniem.

    wszystkie wymienione przeze mnie osoby należą raczej do młodszego pokolenia, niestety...
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Lily: Każde inne ukierunkowanie (pedofilia, homoseksualizm, itd.

    Stawianie jednego obok drugiego to jest manipulacja. Homoseksualista nikogo swoją orientacją nie krzywdzi.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    Lily a muszą stanowić trzon, żeby były czymś normalnym? Czy osoby z zielonymi oczami są mniej normalne niż te z piwnymi, tylko dlatego, że jest ich na świecie mniej?
    Zachowania seksualne stwierdzono u ok 500 gatunków zwierząt i wszystkie te gatunki mają się dobrze, więc jak widać nie wpływa to na ich żywotność...to dlaczego niby na nasz gatunek miałoby wpływać?
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Tak sushko ja zazwyczaj stosuję demagogię i demonizuję na okrągło, aha i popieram bicie dzieci, pedofile wśród księży,( bo jakoś o tym że o wiele większy odsetek pedofilów jest właśnie wśród homo to się milczy)...co jeszcze...na pewno coś jeszcze dodasz razem z jaheirą, sardynką i resztą postępowych gej-firendly, haloowen-firendly, cool, tolerancyjnych super dziewczyn - see ya.:cool:
    •  
      CommentAuthortrzepidlak
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    podajcie mnie na policję, że zadeklarowałam chęć zbicia własnego dziecka za 20 lat. bo małe dzieci nie robią homo coming out'ów, rozmawiamy więc o dorosłym człowieku. pewnie ciężko byłoby mi zlać syna, który będzie ode mnie o pół metra wyższy.
    nie bije moich dzieci i nie zamierzam ich bić. ponadto: nie kocham ich, jestem straszną matką i wkładam moje dzieci do pieca na trzy zdrowaśki.
    mogłabym teraz napisać pracę magisterską: jak wywołać burzę w internecie jednym zdaniem.
    a tak serio: żadna w was nie dostała nigdy lania od rodziców? to aż takie nienormalne? bardziej nienormalne ("zdarzyło mi się przeczytać że ktoś dał klapsa dziecku") niż homoseksualizm? danie klapsa dziecku to już patologia i kurator? 2 tysiące lat temu byście mnie ukamienowały.
    --
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    Nie widzę sensu zostania na tym forum, wszystko jest nad interpretowane i na zasadzie gustów i guścików. Mówicie o tolerancji,a same nie stosujecie ich w stosunku do swojego rozmówcy. Co więcej, nie uważam, by upodobania seksualne -fetysze, osoby tej samej plci, pedofilie miały prawo byc uznane za normę i yć zalegalizowane. Chcą, to niech sobie żyją,szczęścia, ale dla mnie jest to błąd w dna jak to podobnie ktoś określił.
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    trzepidlak- to Twoje "jedno zdanie" zabrzmiało tak paskudnie, że trudno się było do niego nie odnieść. Nie chodzi o -faktycznie, mało realne- "lanie za 20lat", ale o postawę.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    MsFuggy: Nie widzę sensu zostania na tym forum, wszystko jest nad interpretowane i na zasadzie gustów i guścików. Mówicie o tolerancji,a same nie stosujecie ich w stosunku do swojego rozmówcy.

    Ale o jakiej tolerancji mówimy? W stosunku do kogo i do czego?

    Faktycznie trudno mi przejść obojętnie nad językiem nienawiści, który aż kipi z portali katolickich... Trudno mi przejść obojętnie, gdy widzę,że ktoś uważa za normalne bicie dzieci, a orientację homoseksualną tępi...

    Ja mam pytanie- nauka którego księdza jest bardziej wartościowa: ks.Oko czy ks. Bonieckiego?
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Jaheira: A na ludzi z zespołem Downa jak patrzysz?'

    No chyba jak wszyscy, To są chore osoby, nikt temu nie zaprzeczy, jednak w żadnym razie nie wyrzuca ich to poza nawias społeczeństwa. Nie uważam też że osoby homoseksualne powinna się poza taki nawias wyrzucać, chodzi mi tylko o to, że tak jak osoby z zespołem Downa, które przywołałaś, nie są to osoby całkowicie zdrowe, tak mi się wydaje.
    --
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    Jaheira, po prostu rozmawiamy o tolerancji co do gejów,lesbijek, a nie potrafimy tutaj rozmawiać szanując zdania drugiej osoby. jest ciągła walka,krytyka i negacja . To mi się nie podoba tutaj zdecydowanie. Jedni mają takie podejście do tej sprawy, drudzy takie i te stanowiska się nie zmienią...A nasze społeczeństwo jest rozwiązłe i ja jestem przeciwna, by wplątywali w to dzieci, bo jakiemuś profesorkowi się tak zachciało. Uważam, że im bardziej poszerzamy granice tej tolerancji, tym więcej rzeczy nienormalnych będziemy traktowali jako normę, i tak cały czas, a dokąd to zmierza? wg mnie to nie jest zdrowy układ.
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    trzepidlak: bardziej nienormalne ("zdarzyło mi się przeczytać że ktoś dał klapsa dziecku") niż homoseksualizm?

    Tak, zdecydowanie i stanowczo- przemoc wobec dzieci jest o wiele bardziej nienormalna niż homoseksualizm.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    MsFuggy: Jaheira, po prostu rozmawiamy o tolerancji co do gejów,lesbijek, a nie potrafimy tutaj rozmawiać szanując zdania drugiej osoby. jest ciągła walka,krytyka i negacja . To mi się nie podoba tutaj zdecydowanie.

    Chyba część osób zapomniała o bardzo istotnej kwestii- przemoc wobec dziecka jest ścigana z urzędu. A to kto z kim sypia(mówię o układach dorosłych ludzi), to wyłącznie indywidualna sprawa, która nie podlega sankcjom prawnym.
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    sushka: przemoc wobec dzieci jest o wiele bardziej nienormalna niż homoseksualizm.

    Dla mnie również. Powtórzę- homoseksualizm nikogo nie krzywdzi, w przeciwieństwie do tego pierwszego. Dla mnie to jest jedyne i najprostsze rozróżnienie- złe jest to, co powoduję krzywdę innego człowieka, zwłaszcza dziecka. To, co kto i w jaki sposób robi w łóżku mnie nie obchodzi. W ogóle mnie nie interesuje na jakich podstawach ktoś inny dobiera sobie partnera życiowego, niezależnie od płci- to nie moja sprawa.
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Jaheira, uczepiłaś się jednego postu, a ja nie odwoływałam się do niego w ani 1%. Mówiłam o innych, a nie jednym felernym, który nie zawierał wszystkiego, co autor chciał powiedzieć, najwyraźniej.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    MsFuggy wiesz czemu się uczepiłam? Bo ten wątek powstał po to, by dyskutować o tym, co grozi DZIECIOM... I niestety okazuje się,że ciągle większym zagrożeniem dla dzieci są ich rodzice a nie wyimaginowani homoseksualiści, którzy tylko czyhają,żeby zdemoralizować nieletnich...
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    Lily, powiedz mi tylko, ilu gejów/ile lesbijek znasz? Z iloma spędziłaś choćby jeden dzień, szczerze porozmawiałaś,przypatrzyłaś się, jak żyją, a na ile Twoje zdanie ugruntowane jest wyczytanymi gdzieś danymi?
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    "60% gejów uprawiało seks w brudnych toaletach"- umarłam :rolling:

    Tak jak ktoś tam napisał w komentarzach pod spodem...ciekawe jaka była metodologia zbierania tychże wysublimowanych danych :p
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    sardynka85: "60% gejów uprawiało seks w brudnych toaletach"- umarłam

    Ja mniej więcej na tym skończyłam czytać- zabrakło mi, niezbędnej dla rzetelnego przedstawienia sprawy, informacji ile % gejów uprawiało seks w czystych toaletach.
    To jest żenujące.
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Myślicie że prof. Cameron zmyśla? Przeprowadza zwykłe ankiety wśród homoseksualistów - pewnie ciekawiły go warunki w jakich dochodzi do zbliżenia - rzeczywiście szokujące...ale wyśmiać można każdego...
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    Bardzo niechetnie wlaczam sie w obrone kogos kto mial odwage powiedziec co mysli naprawde. Niechętnie bo wiem ze i ja zostane obskoczona z tym eeeee...
    Trzepilak z mojej strony masz slowa uznania za odwage mowienia prawdy, ale tez za poglady.
    Ja swojego dziecka bym nie stlukla, ale mysle ze jesli bylo by dorosle powinno pojsc wlasna droga biorac odpowiedzialnosc za siebie. Chociaz nie sadze by dla mnie bylo to dobre rozwiazanie. Mysle ze to ja najbardziej bym cierpiala. Jesli nie byloby dorosle staralabym sie mu pomoc. Na czym ta pomoc mialaby polegac? Nie wiem, ale nie na szukaniu partnera.
    Uwazam podobnie jak jedna z dziewczyn ktora napisala ze z gejostwem sie nikt nie rodzi - to kwestia wyborow i doswiadczen. Dlatego wierze ze wychowanie i ksztaltowanie dziecka ma na to wplyw.
    Inaczej rzecz sie ma do kogos kto rodzi sie chlopcem a jest dziewczynka. Taka osobe znam i ona od zawsze byla dziewczynka. To jest tragedia. Natomiast gejostwo jest wyborem. Polecam film Masa Krytyczna gdzie eksperyment na szczurach dowodzil ze przy pewnych warunkach szczury zaczynaly swirowac i probowaly wspolzyc z ta sama plcia. Co. Ciekawe eksperyment mial odwzorowywac srodowisko miejskie.
    Dla mnie to jak wiele z Was zaatakowalo trzepilaka jest dowodem wlasnie na skuteczne promowanie gejostwa przez media. To jest pierwsze pranie mozgu, gdzie wartosci ktore sa normalne sie zacieraja.
    Kolejnym krokiem jest wprowadzenie czy raczej przyjecie tego co nazywamy gender. Osoby z takimi pogladami jak ja czy trzepilak sa skazane na wymarcie poniewaz nas jest mniej. W wiekszosci przpaadkow poprawnosc polityczna przerosla normalnosc.
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    sushka - znam kilku ,ale to nie nic do rzeczy. Nie wiem jak wygląda ich życie intymne, chociaż jeden fryzjer chwalił się kiedyś wszystkim w swoim salonie jak to cyt. "walił się" z kolegą na pralce i matka ich nakryła. Ot taka anegdotka - jeśli też myslisz, że zmyślam dam ci na priv namiary do niego :cool:
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Lily: Myślicie że prof. Cameron zmyśla?


    Ja myślę, że bankowo.

    Bo inaczej nie napisałby, że "Tylko w w 2 do 3% małżeństw heteroseksualnych dochodzi do przemocy".
    Zdecydowanie to wynik mocno zaniżony.





    Pomijam, że jak zobaczyłam iż artykuł znajduje się na stronie Prawica.pl to wiedziałam jaki będzie :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Kiedyś zapytałam męża o to o by było gdyby dziecko oznajmiło mu, że jest homoseksualistą.
    Odpowiedź zdziwiła mnie bardzo gdyż mój mąż jest raczej zdania "Niech sobie żyją byle bym na to nie musiał patrzeć i tego oglądać". Zupełnie się w tej kwestii nie dogadujemy bo ja pracując niegdyś w znanej Londyńskiej Gejowskiej restauracji poznałam dużo gejów, są specyficzną grupą ale zupełnie nie groźną i nawet bardzo sympatyczną :)
    No ale wracając do męża...odpowiedział mi że .."Nic, choć byłoby mi trochę przykro, traktowałbym go nadal tak samo, to moje dziecko i kocham go ponad wszystko, jeśli będzie dobrym, szczęśliwym człowiekiem to nie wazne czy będzie gejem i jaki zawód będzie wykonywał".
    Myslę trzepidlak, że gdyby Cię to spotkało za 20 lat też byś tak zrobiła, mam wrażenie, że większość z nas znalazłaby siłę by to zaakceptować. To w końcu ktoś kogo my kochamy najmocniej na świecie, dziecko. Wszystko byśmy zrobiły dla naszych dzieci, wszystko wybaczyły, a tu w końcu nie ma co wybaczać tylko zaakceptować.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    Lily, słyszałam raz w tramwaju, jak jeden mężczyzna przechwalał się, że wyr*chał trzy panienki jednej nocy-ot, taka anegdotka...
    Znam też dziewczynę, która w związku ze swoją partnerką jest -bagatela - 10 lat... Nie stosują przemocy, nie uprawiają seksu w brudnej toalecie...
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 24th 2014
     permalink
    ramatha: To jest pierwsze pranie mozgu, gdzie wartosci ktore sa normalne sie zacieraja.

    Pewnego dnia, gdy mój syn był marudny, mój teść opowiedział mu fragment kazania, które tego dnia ksiądz wygłosił na mszy. Tenże ksiądz z wdzięcznością wspominał bicie przez własnych rodziców, bo dzięki temu wyrósł na normalnego, mądrego i dobrego człowieka :shocked:

    Czy to nie przez wyprany mózg tak wiele osób nadal uważa, że bicie dziecka to norma?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.