Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 2nd 2016
     permalink
    asiunia899: ja ostatnio w tesco byłam 5( w kasie z pierwszeństwem ), sami faceci z przodu, głośno skomentowałam, że tylu facetów w ciąży ...nikt się nawet nie obrócił ...

    Żenada stulecia.... :confused:
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 2nd 2016
     permalink
    No to ja włąśnie wróciłam z Tesco... cóż podobnie to wyglądało a już naprawde źle się czułam :/ W IKEII w kasi epierwszeństwa dzisiaj rano musiałam też się upominać o swoje bo przecież cieżko zauwazyć mój wielki brzuchol :(
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 2nd 2016
     permalink
    w ikea to w pierwszej ciazy stalam z wielkim brzuchem i kolezanka, pyskata jak nie wiem. tez stado facetow przed nami, w kasie pierwszenstwa. jak ona zaczela komentowac to sie zaraz szeregi rozstapily...
    -- ;
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeFeb 2nd 2016
     permalink
    Wiecie co chyba panuje taka znieczulica na ciężarne, wszyscy doskonale widzą nasze brzuchy a mimo to udają, że nie dostrzegają...ja Wam powiem, że stałam w kolejce w laboratorium, byłam ostatnia w kolejce bo dopiero co przyszłam i jedna młoda dziewczyna chciała mnie przepuścić od tak, powiedziała, ze mogę wejść przed nią :)))) chyba nie muszę mówić jakim wzrokiem wszyscy emeryci ją zmierzyli i jakiego mieli wkurwa w oczach? oczywiście nie skorzystałam, poczekałam sobie na swoją kolej.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeFeb 2nd 2016
     permalink
    salinos: oczywiście nie skorzystałam, poczekałam sobie na swoją kolej.

    Czy to nie był błąd? Okazuje się, że nie trzeba przepuszczać, bo ciężarne tego nie potrzebują? Nie taki przekaz idzie w świat?

    Dzisiejsi emeryci za czasów minionych żyli w świecie tabliczek w miejscach użyteczności publicznej informujących o obsługiwaniu ciężarnych poza kolejnością. To chyba jest najsmutniejsze.
    --
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeFeb 2nd 2016
     permalink
    Ewasmerf hahhaah ale się uśmiałam jak opisałaś swój brzuch i jak funkcjonujesz normalnie jak byś opisywala mnie :D
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeFeb 2nd 2016
     permalink
    Ja na te kasy pierwszeństwa miałam taki sposób, że po prostu podchodziłam do kasjerki i pytałam czy mogę być teraz ja obsłużona. Bo tak to nigdy nikt mnie też nie wpuścił. Zawsze tak robiłam i nie musiałam stać ;)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 3rd 2016 zmieniony
     permalink
    Eweke, ja plamiłam tak samo - zrobił mi się niewielki polip ciążowy na szyjce. Nie zagraża to ciąży. Oby u Ciebie nie okazało się to niczym złym...
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Eweke u mnie tak samo jak u katki - polip na szyjce i stad plamienie
    w pierwszej ciąży za to miałam 3 masywne krwotoki i tez wszystko się dobrze skończyło :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    nana81: Dzisiejsi emeryci za czasów minionych żyli w świecie tabliczek w miejscach użyteczności publicznej informujących o obsługiwaniu ciężarnych poza kolejnością. To chyba jest najsmutniejsze.

    Ale przecież takie tabliczki są do teraz! I prawie nikt ich nie widzi - ani klienci sklepów czy laboratoriów, ani kasjerzy/laborantki w okienku labu.
    Mam wrażenie, że nawet jakbym do tego swojego brzucha dokleiła dodatkowo plakietki typu "honorowy dawca krwi" czy "kombatant" (które również uprawniają do wchodzenia bez kolejki), to i tak by mnie nie nikt nie przepuścił :confused:
    O kampanii tu wspomnianej z plakietkami "jestem w drodze" nie słyszałam. Podejrzewam, że ludzie nie kumają, o co chodzi.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    no niestety, w enel-medzie jest w gabinetach zabiegowych napisane na drzwiach - w godzinach porannych kobiety w ciazy sa obslugiwane bez kolejki. i co? jajco. ludzie malo wzrokiem nie zabija. niestety tez czesto zauwazam taka prawidlowosc, ze matka matce najbardziej wilkiem.
    a o koampanii cisza, znaczek jak dla mnie malo czytelny - powinno byc napisane - jestem w ciazy. ustap mi pierwszenstwa!
    -- ;
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Ewasmerf: powinno byc napisane - jestem w ciazy. ustap mi pierwszenstwa!

    No raczej! Konkretnie i dosadnie!
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    a ja zaraz bede pilnowac dwojki dzieci sasiadki, 4 latki i 2 latka. bede miala torche przedsmak tego co mnie czeka;-P
    -- ;
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 3rd 2016 zmieniony
     permalink
    Ewasmerf: a ja zaraz bede pilnowac dwojki dzieci sasiadki, 4 latki i 2 latka. bede miala torche przedsmak tego co mnie czeka;-P

    Może i przedsmak, ale moim zdaniem to nie to samo - obce dzieci, a swoje, to różnica :bigsmile:
    Ale powodzenia !
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    marion, no pewnie ze nie to samo. inny wiek, cudze i ina chwile...
    -- ;
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Dziewczyny, ale to po prostu trzeba w kasach pierwszeństwa isc na poczatek kolejki i powiedziec, ze sie chce z skorzystać z uprzywilejowanej kasy. W labach podobnie. Robiłam tak nie raz i ludzie bez gadania ustępowali(moze cos tam pod nosem szeptali, ale to juz ich sprawa).
    Niestety trzeba sobie czasem pomoc w kwestii uprzywilejowania.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    jahe, no jasne ze da sie. tylko ogolnie sobie dyskutujemy, ze jest znieczulica. I to nie tylko chodzi o ciezarne. Chodzi o zwykla ludzka zyczliwosc. generalnie kazdemu sie spieszy, kazdy patrzy na czubek wlasnego nosa, a jak juz ktos zachowa sie zwyczajnie po ludzku to :shocked:

    Treść doklejona: 03.02.16 08:46
    ile czekalyscie na ywnik GBS? mialam pobrane w piatek, dzis sroda i jeszcze nie ma wyniku. ja wiem ze to posiew, ale na posiew z zyjki zawsze czekalam ok 3 dni, a tu juz 5ty dzien, moze to norma, nie znam sie
    -- ;
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    No włąsnie ja mam ten problem że po prostu nie czuję się komfortowo jak musze się upominac. Pewnie to głupie ale zawsze byłam "mało walczaca o siebie". I strasznie nei lubię się prosić. Ale fakt, że tak się powinno i koniec. Tym bardziej że chodzi też o maluszka!
    --
    •  
      CommentAuthorefcia81
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Ewasmerf: ile czekalyscie na ywnik GBS? mialam pobrane w piatek, dzis sroda i jeszcze nie ma wyniku. ja wiem ze to posiew, ale na posiew z zyjki zawsze czekalam ok 3 dni, a tu juz 5ty dzien, moze to norma, nie znam sie


    ja czekałam tydzień i myslałam że penie coś się wykluło i dlatego tak długo, ale wynik GBS u mnie wyszedł ujemny.

    a u mnie nadal nic, w nocy koło 3 mam bóle ale zaraz mijają :-(
    --
  1.  permalink
    No ja tez z tych co nie lubia sie prosic... Dzisiaj w tesco godzina 9. Czynna jedna kasa procz samoobsl. Ustawilam sie w niej a chyba szefowa kasjerek zauwazyla moj brzuch bo specjalnie dla mnie otwarli kase z pierwszenstwem i zaprosili. No to bylo fajne.
    Sytuacja z wczoraj. Wracam z M z biedronmi. Siaty pelne jak to po wyplacie a tu renowacja windy... A my na 10. Dzieki Bogu w klatce obok przejscie na 11 piętrze bo chyba bym 30 minut wchodzila.
    Ja nigdzie jie widzialam tabliczki ze kobiety w ciazy poza kolejnoscia. Honorowi dawcy czy kombatanci to tak ale w ciazy nie.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Jaheira: Dziewczyny, ale to po prostu trzeba w kasach pierwszeństwa isc na poczatek kolejki i powiedziec, ze sie chce z skorzystać z uprzywilejowanej kasy. W labach podobnie. Robiłam tak nie raz i ludzie bez gadania ustępowali

    Zawsze w TESCO (bo tak kolejki długie) podchodziłam do kasjerki na "normalnej" kasie i prosiłam o otworzenie tej dla kobiet w ciąży. Babeczka bez kręcenia nosem dzwoniła i po chwili przychodziła kasjerka i obsługiwała mnie :) Nikt nigdy nie patrzył na mnie źle. A co sobie myśleli, to już miałam w nosie :)
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Nie dziewczyny, ja nie uwazam, ze nalezy tu winić znieczulicę i patrzenie wylacznie na czubek własnego nosa. Uwazam, ze spora wina za taki stan rzeczy, jest wlasnie w podejściu ciężarnych. Ludzie przepuszczają w kolejkach- nie, nie skorzystam, swietnie sie czuje(przykład salinos). Kasa pierwszeństwa- nie pójdę do przodu, bo sie wstydzę, staje normalnie w kolejce dając tym samym informacje otoczeniu, ze spoko, ze skoro stoję tzn., ze dobrze sie czuje. Kasy pierwszeństwa nie sa kasami wyłączności. Nie oznacza to, ze moga z nich korzystac TYLKO osoby uprzywilejowane. Nie, te osoby uprzywilejowane, jesli podejdą do przodu kolejki, bez proszenia sie maja zostać obsłużone poza kolejka.
    Dziewczyny, moze zamiast wylewać swoje żale po prostu zacznijcie ze swoich przywilejów korzystac bez podkulania pod siebie ogona, bo otoczenie jest znieczulone.... Pewnie troche jest, ale nie pomagajcie mu w tym.
    --
  2.  permalink
    Czy wasze dzieci też jakieś leniwe na tej końcówce?

    Chyba się jutro na ktg wybiorę. Niby patrzyłam detektorem i wszystko ok,ale od dwóch dni takie przeciągania tylko.

    Ehh,pewnie niepotrzebnie się zamartwiam. Juz bym chciała ją mieć przy sobie. Żywa i cala.
    Dopiero za tydzień zdejmie mi pessar,odstawiamy lutka i jazda,niech się dzieje.

    Nie przepadam za lutym. Dzisiaj kończę 30 lat,ale i w tym miesiącu poronilam pierwszą ciążę. Grrr...Co rok najchętniej bym przespala ten miesiąc,serio.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    anairda, patrz pozywnie.
    i tak, moje tez sie przeciaga, tylko. a co ma tam robic jaka wazy 3 kg i miejsca brak.
    skoro czujesz dziecia slabiej to jest kilka opcji:
    ulozylo sie tak ze nie czujesz
    brzuch ci twardnieje tak, ze nie czujesz.
    ponoc na takim etapie ciazy ma byc min 10 ruchow dziennie. w sensie ze jak 10 ruchow naliczysz to ok.
    Moja sie teraz juz rusza tak, ze 2 przeciagania - spokoj, za jakis czas znow przeciaganie - spokoj
    juz nie jest tak ze sie kotluje 100 razy na godzine. rusza sie, czuje ze jest ok, ale fakt ze inna jakosc tego ruchu.
    nic sie nie martw

    Treść doklejona: 03.02.16 12:18
    i w ogole najlepsze zyczenia!!

    Treść doklejona: 03.02.16 12:21
    a ja juz wrocilam od sasiadki do domu. i co wam moge powiedziec - dwulatki sa koszmarne. to testowanie granic to juz nie na moje nerwy. to cudze wiec wiedzialam ze za 2 godziny bede wolna, ale jak pomysle, ze sie bede znowu uzerac ze swoim i przez to przechodzic to juz sie ciesze.
    mowisz: nie rob, a on swoje, na przekor, rozpieprza cala chate, nie pogadasz bo i nie ma z kim, ciegle w ruchu, ciagle cos podrzuca, wyrzuca, przezrzuca. przy tym wesoly i usmiechniety, z szelmowskim usmiechem, jak to 2 latek. ehhh
    -- ;
  3.  permalink
    Ewa co do dwulatka to ja mam na bieżąco aktualnie,chociaż nie powiem. Filip to anioł przy kuzynie.

    Ten ściąga firanki,nie umie nic położyć na miejsce bez rzucenia,bity i lany na potęgę,ale nic nie skutkuje. Z resztą długa historia z nim. Matkę wariatke ma i tyle w temacie.

    Fifi raczej z tych obrazalskich jest. Jedynie ostatnio co z uczymy się i jest krzyk to sprzątanie zabawek z salonu. Krzyk,jakby zarzynali,nagle na hasło chodź sprzątamy zabawki jakby się wyłączal. Dużo nerwa,a jednocześnie śmiech ogarnia skąd te dzieci to biorą.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorSewila
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Ewasmerf jaka różnica, który to bunt 2, 3, x-latka do 18 i tak co roku jakiś będzie. Małe dziecko - mały problem, duże dziecko - duży problem. Choć fakt bunt dwulatka to dopiero początek. U nas Maks zaraz 3 lata kończy, a nadal testuje, choć fakt teraz częściej respektuje słowo NIE i NIE POZWALAM, NIE WOLNO. Z reguły tłumaczę mu swoja decyzję i proponuje coś innego. I co teraz mam? Niespełna wymądrzającego się 3 latka.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    dziewczyny, mam teraz prawie 5,5 latka w domu. naprawde im dalej w las tym lepiej. owszem, zdarza sie jakas akcja, czasem, sporadycznie, ale taki 5 latek to zlote dziecko.
    takie zycie, po porstu. to oczywiscie norma rozwojowa, bo ten synek kolezanki i tak jest super dzieckiem, tak uwazam, tylko ze jest dwulatkiem po porstu.. a ja juz zapomnialam jak to jest uzerac sie z dwulatkiem;-P
    -- ;
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Ludzie przepuszczają w kolejkach- nie, nie skorzystam, swietnie sie czuje(przykład salinos).


    ojojojojoj ja nie napisałam, że nie skorzystałam bo tak dobrze się czułam. U nas w labie nie ma obowiązku przepuszczania ciężarnych. Napisałam posta, bo byłam zaskoczona uprzejmością młodej kobiety i chciałam ją po prostu pochwalić, że zdarzają się takie osoby, które bezinteresownie chcą przepuścić. No a w sumie to moja sprawa dlaczego nie skorzystałam. Nie będę tłumaczyć.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Anairda, smutno to zabrzmiało, ze dwulatek potrafi być "bity i lany na potege". Porazajaco wręcz. Albo ja coś źle zrozumiałam. Jeśli wobec dziecka stosuje się tak intensywnie przemoc to nic dziwnego, ze się zachowuje jak się zachowuje.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 3rd 2016 zmieniony
     permalink
    Salinos, jasne ze to Twoja sprawa. Nie bierz za bardzo do serca, wywołania Ciebie.:) Nie miałam złych intencji.
    Po prostu co jakiś czas na forum powraca wątek kolejek itp. Wiele razy juz dziewczyny pisały, ze nie skorzystanie z przepuszczenia w kolejce robi niejako "czarny PR" ciężarnym, ze po co to robic, skoro one i tak nie korzystają?
    --
    •  
      CommentAuthordanap
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    anairda1986: ,bity i lany na potęgę,ale nic nie skutkuje. Z

    :shocked::shocked::cry:
  4.  permalink
    Isia,danap aj,mówię wam gadanie nic nie skutkuje.

    Ciągle gadam,że przemoc rodzi u dziecka przemoc,że spokojniej,cierpliwości. Za dużo by pisać,serio.

    Ona ma nieleczona nerwice,boi.się że raka dostanie po antydepresantach,albo przytyje.
    Szkoda słów a najbardziej szkoda dziecka. Nigdy go nie chciała,robiła wszystko by przerwać ciążę,nie wyszło. Chłop dąb z wagą 4500 kg. Zdrowy i śliczny. Aj...
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Smutne. Bardzo smutne :(
    •  
      CommentAuthordanap
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    anairda1986: Ciągle gadam,że przemoc rodzi u dziecka przemoc,że spokojniej,cierpliwości. Za dużo by pisać,serio.

    a ja się zastanawiam zawsze w takich sytuacjach czy my (osoby które to widzą) powinniśmy coś z tym zrobić. nie wiem jak zachowałabym się w sytuacji kiedy wiem że jakieś dziecko jest bite, obiecuje sobie że zareaguję, choć to tylko przypuszczenia, że tak zrobię. Obym nie musiała się zastanawiać.
  5.  permalink
    Ja po wizycie. U dziecka oki. Wazy 2560. Wymiary w normie. Pytalam o ten termin i cukrzycę i lekarz mowil ze ogolnie to zalezy od wynikow i wagi dziecka ale nie trzeba w dniu terminu sie stawiac do szpitala.
    --
    •  
      CommentAuthorlalik
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Tego chlopczyka nie mozna tak zostawic. Przeciez moze dojsc do tragedii. Zreszta juz dzieje sie tragedia. Blagam o zgloszenie gdzies tej sprawy.
    --
  6.  permalink
    Mówię,proszę ale nie skutkuje. Gdyby to była obca osoba to uwierzcie mi,ale bym zwróciła uwagę.
    To dziecko mojego kuzyna,ona miesza mu w głowie.

    Sodomia i gomoria. Wiecie,to nie jest tak.że on jest bity co chwilę. Za mocne słowa napisałam. Tu raczej najpierw jest krzyk,później groźby a na końcu klaps.


    Myślę że należy Zakończyć ten temat. Mi też przykro,też się głowie nad tym co zrobić,namawiam ją na leczenie,ale to wariatka jest.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    anairda, jak tam twoje male? kreci sie?
    moja dzis wybitnie sie rozpycha, boje sie ze rozstepy mi sie porobia, brzuch sie robi kwadratowy, zaczela sie wypinac gdzies z boku, chyba nozke prostuje czy nie wiem co.
    -- ;
  7.  permalink
    Ewa gdzieś tam się rozpycha,ale to już nie są takie gwałtowne ruchy,kopniaki. Takie wypychania członków;-).


    Myślicie że mogę od poniedziałku odstawić luteine,w czwartek za tydzień wizyta i tak będzie kazała mi ją odstawić. Korci mnie,nie powiem.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    a czemu cie korci? poczekaj niech lekarz zadecyduje.
    u mnie tez tylko wypychanie, to normalne jest (tak czytalam, bo doswiadczenia null)
    -- ;
  8.  permalink
    Wiem,że na tym etapie wypychania są normalne. Ale rzeczywiście są rzadsze,pewnie mała nabiera sił,czeka ją w końcu duża praca do wykonania. Tak czy siak obserwuję.

    Bardzo jestem ciekawa jak ta szyjka zachowa się bez lutki i czy po wyjęciu pessara rozwarcie które podali mi w szpitalu będzie podobne do tego na wizycie.
    Jak pochodzę to czuję kłucie w szyjce serio,jakby mi ktoś ją siłą tam rozdzierał. Od razu czuje nacisk w dół. Mało przyjemne. Nie mam doświadczenia w skurczach z brzucha,u mnie podczas porodu tylko ból kręgosłupa.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    anairda, wiesz ze najlpeiej jak tam dziec jeszcze w brzuchu posiedzi. bierz te lutke jak masz. swoja ciekawosc zaspokoisz w swoim czasie...

    Treść doklejona: 03.02.16 18:52
    a mnie sie juz jakos tak dluzy i ciagnie...3-4 tygodnie jeszcze, wiem ze zleci, ale normalnie juz mi jakos tak cieeezko, no dzis mam jakis kryzys, zmeczona jestem, spalam pol dnia...
    -- ;
    •  
      CommentAuthorefcia81
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Ja po wizycie, moja Mała waży 3400 gramów, niespodziewałam się że tak dużo. Szyjka przepuszcza jeden palec, tak mnie zbadał że aż łzy z bólu mi poleciały, ale dobrze może coś się ruszy, choć doktorek powiedział że nie przewiduje że w przeciągu 3 dni. Po badaniu dostałam od razu plamienia. Dziewczyny ja chce już rodzić !!!!!!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 3rd 2016 zmieniony
     permalink
    efcia81: tak mnie zbadał że aż łzy z bólu mi poleciały, ale dobrze może coś się ruszy, choć doktorek powiedział że nie przewiduje że w przeciągu 3 dni

    Jak w poprzedniej ciąży mój gin mnie zbadał na ostatniej wizycie, to też bolało. I stwierdził, że do terminu nie dotrwam (szjka dł. 1 cm i rozwarcie na 2 palce). Dwa dni po wizycie odszedł czop. Urodziłam 8 dni po wizycie, 2 dni przed terminem :bigsmile:
    Ewasmerf: -4 tygodnie jeszcze, wiem ze zleci

    To chyba trochę dziwne, znać termin porodu, co? Wiem, że jeszcze nie znasz, ale mam na myśli to, że będziesz wiedziała kiedy to nastąpi :bigsmile:
    .
    .
    Ja dziś miałam spotkanie z położną i omawiałyśmy plan porodu. Mogę śmiało liczyć na jakieś 95 % moich żądań i zachcianek :smile:
    Zahaczyłyśmy o temat cesarskich cięć na życzenie - położna oznajmiła, że zadziwiają takie kobiety, które na własne życzenie chcą operację. Sama raz rodziła SN, a drugim razem przez CC - bo dziecko ułożone poprzecznie. Miała po cesarce komplikacje, które spowodowały, że w ciągu kolejnych 5-ciu lat miała dwie kolejne operacje. I traumę do końca życia...
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 3rd 2016 zmieniony
     permalink
    Ewer, jak się czujesz? Wiesz już coś?
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Dziewczyny, to nie Eweke jest w ciazy, to Ewer :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Aż mnie dreszcze przeszły na myśl o ciąży :crazy:
    --
  9.  permalink
    Anairda - tak mowisz ze odstawisz lutke itp... Chcesz wczesniej urodzic? Tak zle jest rodzic w terminie lub po? Hi hi .moze cie jednak zycie zaskoczy. Mamy terminy blisko siebie to nie wiadomo kto bedzie "pierwszy" ;)
    --
  10.  permalink
    Efciu może męża wykorzystaj,po.schodach posmigaj,pospaceruj.

    Domyślam się ze najgorsze to czekanie na sygnał. Mnie to czeka od przyszłego tygodnia.

    Treść doklejona: 03.02.16 21:18
    Madzik to wiesz takie gdybanko :-). Aj no właśnie,ostatnio wyprzedziłam dziewczyny z pierwszej piątki a teraz kto wie,kto wie :-).
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthornowa2012
    • CommentTimeFeb 3rd 2016
     permalink
    Ja wykorzystałam wczoraj męża a dzisiaj. .....dostałam kolki nerkowej myślałam że umrę z bólu, a Synek jak sobie spokojnie siedział w brzuszku tak dalej siedzi. Pije dodatkowo na wywołanie skurczy herbatkę z liści malin i wciąż nic.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.