Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorblackberry
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    Efcia, a czemu już chcesz zaczynać?
    --
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    Efcia rozszerzanie diety wg aktualnych zaleceń po 6 miesiącu. Ja dawałam marchewkę ugotowaną do ręki. Ze sklepu. Można też eko jak ktoś się boi zwykłych.
    --
    •  
      CommentAuthorefcia81
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    Zamierzam podać w 6 miesiącu, tak po prostu chciałabym juz wiedzieć. Ja z tych co słoików nie lubi, jakoś taka uprzedzona jestem do gotowców ze sklepu no ale wiadomo w tym przypadku bedę kierować się dobrem dziecka, chciałabym poznać Wasze opinie
    serratia: Ja dawałam marchewkę ugotowaną do ręki. Ze sklepu. Można też eko jak ktoś się boi zwykłych.

    podoba mi się tak opcja :-) czy tak podałaś dziecku jako coś pierwszego ?
    --
    •  
      CommentAuthorrybcia82
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    Hej witam soe...ciekawie sie tu zrobilo...co do marchewrczki ugotowsnej to nie balas sie ze ugryzie za duzo...ja to panikara bylam zawsze
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    efcia, ja mam sloiczek kalafiora. mysle ze mniej slodkie od marchewki. ja akurat z tych leniuchow. bede leciala na sloiczkach. blw to nie dla mnie, no chyba ze mala sie ewidentnie uprze. ale krztuszenie to nie na moje nerwy. i gotowac tez jakos na poczatku nie widzi mi sie, chyba ze zupy
    -- ;
    •  
      CommentAuthorefcia81
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    A czy znacie jakies fajne strony gdzie mogłabym zasięgnąć informacji odnośnie blw. Powiem szczerze ze coś słyszałam ale musze zgłębić temat

    Treść doklejona: 10.06.16 15:13
    Kalafior jako pierwsza łyżeczka podoba mi sie 😀
    Moja mała od paru dni zaczęła cześciej budzić sie w nocy na jedzenie. Tak to spała od 20:00 do 04:00 a teraz budzi sie jeszcze koło 00:00. Chyba wzrosły jej zapotrzebowania i jak tak dalej pójdzie to za miesiąc pewnie bede musiała sciągnąć mleko i czymś zagęścić. Czy na pierwszy rzut moze być jakiś kleik ?
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    Efcia, ale skąd pomysł na zagęszczanie? Moje dziecko też przez pierwsze parę miesięcy spało super a potem nastąpił regres. I wprowadzenie stałych pokarmów, zwiększanie porcji, nic nie zmieniło sytuacji. Tzn. ja akurat wyjątkowo powoli zwiekszalam porcje i ilość stałych posiłków. Ale według mnie dla dziecka w tym wieku jest bez znaczenia czy zje taka czy inna ilość jedzenia. To po prostu taki czas, kiedy dziecko nie jest już małym szkrabusiem, który tylko je i spi ale ma też swoje aktywności w dzień, może mieć pierwsze zeby. Jest 100 powodów dla których mała się budzi w nocy i będzie budzić. I musisz jakoś przetrwać. Mój syn zjada na kolację wielką porcję kaszy, popija mlekiem z piersi a i tak budzi się około drugiej w nocy na karmienie a potem raz jeszcze koło 5-6. I ja się cieszę, ze tak dobrze śpi ;)

    Co do blw, mnie sporo osób zachecalo, sprobowalismy i u nas okazało się to być niewypałem. Nie pasowało mojemu dziecku i mi też nie. Adaś niektóre pokarmy wsuwa sam, część dostaje łyżeczka i jest ok. Ma znakomity apetyt, zjadlby wszystko. A bardzo długo chciał jeść tylko papki. Dla mnie te blw to taka trochę moda.
    Na pierwszą łyżeczkę możesz dac brokuła, ziemniaczka. Chyba nie są słodkie.
    Ja na początku, kiedy jedzenie to były tylko eksperymenty, dawalam słoiczki. Dopiero kiedy Adaś zaczął jeść już konkretnie to gotowałam sama.
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    Ooo fajny temat sie zrobil a u mnie czasu brak na pisane..
    Moze wieczorem cos skrobne i o blw bo u nas to na tzw tapecie hi
    --
  1.  permalink
    Ja u Maksa troche blw a troche karmienie lyzeczka. Calosc blw nie dla mnie.
    --
    •  
      CommentAuthorashtar855
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    Mi tez blw nie podeszło Oliwia nie widziała co robić jedzenie gniotła , miała odruchy wymiotne i krztusiła się ...Stresowałam się bardzo. Ja lubie gotować Oliwii sama, przynajmniej wiem co je ;-)
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    My blw ze starszą i młodszą, choć młodszej zupki z kubka czasem nie wchodzą a łyżeczką chętnie zjada. U nas pierwszym pokarmem do ręki był banan bo miękki oraz brokul, marchew i cukinia z wody. Potem fasolka żółta, ziemniak, makaron, chleb z masłem, kasze typu Holle z kawałkami owoców. Moje dzieci słoików nie lubią. Ogólnie młoda je to co my, tylko nie słone,
    --
    •  
      CommentAuthorefcia81
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    _Isia_: Efcia, ale skąd pomysł na zagęszczanie?


    No tak na chłopski rozum, dziecku któremu już zaczyna podawać się inne posiłki niż mleko (ja karmie tylko kp) powinno się raczej na noc podać już coś bardziej treściwszego i tak sobie pomyślałam ze będę mogła ściagnąc mleko i jakąś kaszkę bądź kleik dodać, oczywiście jak skończy te 6 miesięcy. Wy tak nie robiłyście?
    --
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    Od Kiedy można podawać nabiał kozi? Np jogurt? No mleko to raczej nie, ale ser czy jogurt?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorblackberry
    • CommentTimeJun 10th 2016 zmieniony
     permalink
    Efciu, mleko jest podstawą diety do ukończenia 1. roku życia. Cała reszta to na początku tylko poznawanie smaków, a potem jak już dzieć więcej stałych posiłków je, to i tak jest uzupełnianie diety.

    Ja niczym mleka nie zagęszczałam. A zanim w ogóle zaczęłyśmy wprowadzać jakiekolwiek kolacje, to sporo czasu minęło.
    Pierwsze posiłki były w porze obiadowej, potem po jakimś miesiącu dodatkowo śniadania, a dopiero po kolejnym miesiącu albo nawet dłużej kolacja.

    O i jeszcze mi się przypomniało, że jak mi strzeliło do głowy podać dziecku kaszkę na kolację, kiedy jadła tylko obiadki, to niedługo po zaśnięciu pół łóżka bidula zarzygała :tongue:

    Na forum mamy wątki o rozszerzaniu diety i o BLW.

    Zobacz też sobie stronę Ala'antkowe BLW - skarbnica wiedzy i przepisów. Przepisy nie tylko dla dzieci na BLW :wink:

    Ikaan, ja wprawdzie normalny krowi nabiał, ale praktycznie od początku rozszerzania diety dawałam jogurt.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    Ikaan ja juz podawałam Aleksiowi w wieku Twojej Lusi. Zaczęłam od twarogu koziego - dawałam na mini kanapeczkach z pomidorem. My uwielbiamy sery kozie i białe i żółte. Jogurt kozi tez dawałam, ale mniej niż twaróg.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeJun 10th 2016
     permalink
    A no czyli już można. Bo chciałam zobaczyć czy po kozim też tak ulewa bo po normalnym strasznie.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormadziik1983
    • CommentTimeJun 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Efcia - ja dawalam cyca i raz dziennie pod wieczor flaszke, ale samo mleko do 6 miesiaca - ale maly i tak po 2-3 h wstawal na jedzenie, wiec to nie spowodowalo, ze spal dluzej ;) - taki typ. Za to Blazej jak zje 20.30 to potrafi 24.30 a nawet ostatnio po 2 nawet wstac, wiec zalezy od dziecka.
    --
    •  
      CommentAuthorefcia81
    • CommentTimeJun 11th 2016
     permalink
    Czyli co bo sie pogubiłam, po 6 mc na noc dajecie tylko cyca bądź mm, bez dodatku kleiku czy kaszki? to kiedy wprowadzać takie rzeczy?
    --
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeJun 11th 2016
     permalink
    Efcia nie zakładaj ze po 6 miesiącu dziecko nagle zacznie jeść obiadek kolacje jak dorosły. To jest dla niego nowość chociażby pod względem konsystencji, smaku, zapachu. Dziecko nie jest czasem zainteresowane, to jest długi proces adaptacji do nowego sposobu zaspokojenia głodu. I zwłaszcza piersiowe dziecko będzie chciało pierś na dobranoc i w nocy też. Ja dawałam na kolacje kasze Holle na wodzie z owocem, duzo nie jadła, cyc jak był w nocy tak jest, no może wyskoczyło jedno karmienie, ale u starszej tak nie było mimo że jadła więcej. Poczytaj o blw to co Ci blackberry podrzuciła, mi blw bardzo pasuje (oprócz sprzątania), może i wam podpasuje. Młodsza zaczęła blw dopiero po 7 miesiącu bo wcześniej chora, katar i nie była zainteresowana, wiec odpuscilismy. Starsza jadła super od początku, młodsza raczej rzuca zarciem mimo że już prawie rok ma. Każde dziecko jest inne, proponuj, zobacz co się sprawdza, może niekoniecznie blw. Wakacje to dobry czas bo pełno warzyw i owoców :)
    --
  2.  permalink
    Efcia - ja po 6 miesiacu zageszczalam kaszka ale nie tak gesto jak bylo na opakowaniu, tak bardzo plynnie, bo moj niechcial takich gestych jesc.
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeJun 11th 2016
     permalink
    My pomalu przechodzimu z papek na BLW mala bardzo zainteresowana, wyciaga lapki do wszystkiego, czasami tez sie zakrztusi ale jakos daje rade hi
    ja to z tych niestresujących sie, takze na spokojnie pilnuje jak wcina..
    choc zupy jeszcze miksuje bo nie chce za bardzo pic wywaru, ale i z tym sobie niedlugo poradzimy :wink:
    czasami cos tam dam jej ze sloiczka jak nie mam czasu zeby cos ugotowac na szybkiego, ale to tak raz na 2tyg
    __
    Madzik co do zageszczania, to ja tez tego nie robie
    młoda dostaje kaszke z owocami ok 19/19:30 a potem jest cyc do spania
    U nas pomimo apetytu na inne produkty i tak dalej króluje cyc, no musi byc nawet przy kazdym posilku czy to sniadanie, czy obiad cyc do tego obowiazkowy:wink:
    --
  3.  permalink
    Daga, raz dziennie, na wieczor, tak to byl na cycu a "normalne" posilki zaakceptowal majac 9 miesiecy :/
    --
    •  
      CommentAuthorashtar855
    • CommentTimeJun 12th 2016
     permalink
    Dziewczyny jak wprowadzic żółtko?
    •  
      CommentAuthorikaan
    • CommentTimeJun 12th 2016
     permalink
    Ale teraz wprowadza się całe jajko od razu. Ja tak robiłam, chyba od 7 miesiąca dawałam jajecznicę na parze.
    -- ,
  4.  permalink
    3 lata temu mialam dodawac do rosolu.. A teraz to niewiem...
    --
    • CommentAuthorSrebrzynka
    • CommentTimeJun 19th 2016
     permalink
    Dziewczyny czy chrypa może być objawem ząbkowania?
    •  
      CommentAuthorashtar855
    • CommentTimeJun 19th 2016
     permalink
    Raczej nie. Raczej jakas infekcja u nas chrype mieliśmy ze 4 razy mała dostawała inhalacje z nebudu i dużo picia.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJun 20th 2016
     permalink
    moja mala zaczela sie przekrecac z brzucha na plecy. mysle, ze to raczej nieswiadomie jest. ale juz kilka razy widzialam jak to robi. jedna reke wyciaga do przodu na brzuchu bardziej, jakby chciala siegnac po zabawke, przekreca glowe na jedna strone i myk, zadowolona na plecach lezy
    -- ;
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJun 20th 2016 zmieniony
     permalink
    Ewa, jak się zaczyna od głowy, to to jeszcze nie obrót z brzucha na plecy. Ten prawidłowy obrót (świadomy) inicjuje "dół" (obręcz biodrowa). Obrót z pleców na brzuch odwrotnie- obręcz barkowa. Głowa jej przeważa :wink:
    Do tego właściwego obrotu jeszcze ma dobre 2-3 miesiące czasu. Około 6-7 m.ż.
    Ty pewnie wiesz, ale potem wpadnie jedna mama z drugą i będzie lament, że jej dzieć ma 5 miesięcy a tu jeszcze nic :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJun 20th 2016
     permalink
    wiem;-) i dobrze ze sprotowalas
    -- ;
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeJun 20th 2016
     permalink
    A moją Jaśminę coś sponiewierało...
    Wstała o 7.00 w cudnym humorze, zaciszu miała aż do drzemki, a drzemkę zaczęła przed 10.00.
    Jak wstała to już była w duuuużo mniej dobrym nastroju... jęczała, skuczała co do niej zupełnie nie podobne jest.
    Potem dałam jej drugie śniadanie , które od razu po zjedzeniu zwymiotowala i zaraz zaczęła jej temp. rosnąć, a przy tym glut przezroczysty cieknąć i zaczął się płacz i w ogóle armagedon , bo kąpiel szybka po tych wymiotach i noska czyszczenie i wszystko na raz.
    Zadzwoniłam wiec do lekarza i pojechałam na wizytę - powiedziała. , ze albo wirus albo Rota albo udar słoneczny.
    PoNiej było trochę lepiej, bez wymiotow, bawet po jenym czy drugim kliku. , bo tylko to jej dawałam z jedzenia, ale nastrój średni i temperatura nie spadła tak całkiem nawet po podaniu Nurofenu w czopku. Teraz id 1, 5 h śpi. , ale już dwa razy się z płaczem przebudzała...
    Martwie się o nią,po tych wymootach była taka polprzytomna i ledwo żywa. , że ja -panika z placżem do męża dzwoniłam - tak się przestraszyłam. ...
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJun 21st 2016
     permalink
    Sroda, zdrowia!!!
    Ja po wymiotach tez zawsze ledwo żywa jestem. Normalnie od razu na sen mnie bierze. Spokojne.
    Mam nadzieję, że już lepiej.
    --
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeJun 21st 2016 zmieniony
     permalink
    Usuniete
    --
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeJun 21st 2016
     permalink
    katka, dzięki.

    Ja panikara jestem i w takim stanie jeszcze dziecka swojego nie widziałam, w jakim była Jaśmina.
    Wróciłyśmy do domu, dałam jej czopek i ona na podłodze odleciała, zasnęła po prostu ww trakcie aplikowania czopka dosłownie. Spała 15 minut i potem miała jeszcze jedną drzemkę.
    Noc ok, spała ładnie i dzisiaj już jest ok. Wydaje sie odrobinkę cieplejsza niż normalnie, ale gorączki nie ma -termometr pokazał 37,2.

    Mogę z nią wyjść na spacer?
    Na godzinkę- u mnie bez słońca, ale ciepło i przyjemnie na dworze.

    Teraz bulewka śpi, ale chciałam z nią chociaż na chwilę wyjść, żeby złapała świeżego powietrza po wczorajszym, spędzonym w domu dniu...

    Treść doklejona: 21.06.16 10:05
    A powiedzcie mi jeszcze dziewczyny, bo kurcze nie wiem...

    Jaśmina zasypia na noc ok 19.15, po zjedzonej butli 180 ml, zagęszczonej kaszą manną i śpi do 5.00 mniej więcej i domaga się mleka, ja mam przygotowaną wodę w podgrzewaczu i ona to mleko wypija (150 ml) i zasypia ponownie i śpi powiedzmy do 7.00 - czy to, że je mleko o tej 4.00 - 5.00 to normalne, czy może jej nie dawać...?
    Bo kurcze sama nie wiem- mam wrażenie, że ona naprawdę głodna jest, bo jak mąz idzie to mleko robić, trwa to dosłownie pół minuty, bo wszystko przygotowane jest to ta sie złości i krzyczy i doczekać się nie może- potem zjada, odkładamy ją do łóżeczka i dziecka nie ma.
    To chyba jeszcze jest dopuszczalne, to jej nadranne jedzenie, co?
    --
    •  
      CommentAuthorashtar855
    • CommentTimeJun 21st 2016
     permalink
    Środa na moje to jedzenie jest dopuszczalne skoro dziecko głodne.Moja starsza prawie do 1,5roku jadła własnie na wieczór i koło 5-6.
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJun 21st 2016
     permalink
    Środa, ale skoro głodna to jak masz nie dać jej jeść? Moje dziecko zjada na kolację kaszę z owocami, to jest około 18.30. Potem o 20.15 je mleko i idzie spać. Budzi się różnie, ostatnio albo raz w nocy, albo dopiero koło piątej. I dostaje mleko. Stałe śniadanko je między siódmą a ósmą, zależy jak wstanie. Skoro wstaje to daję mu mleko tyle razy, ile woła. A zobacz, ile mój starszy od Jaśminy. I wydaje mi się, że nie ma znaczenia czy to z piersi czy mm.
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeJun 21st 2016
     permalink
    Środa moja Blancia też w nocy pije mleko, ba nawet 2 razy. Kolacje ma około 19 - kaszka, jajecznica, około 20 robię jej mleko i wypija ile potrzebuje,różnie 120,czasem 180. I w nocy około 24 i później 4-5 pije kolejne butle.
    Kacper długo w nocy pił mleko.Skoro potrzebował,to mu nie broniłam.
    Koleżanki córka co 3,5 roku mleko piła nocą i to kilka razy ...
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJun 21st 2016
     permalink
    Ja myślę, że ponad trzyletnie dziecko to już raczej nie potrzebuje pić mleka w nocy, ani mm, ani butli. Nie wiem czy takie nocne jedzenie nie jest szkodliwe dla żołądka, ale dla zębów na pewno. Ale dziesięciomiesięczne dziecko to spokojnie ma prawo się posilić w nocy.
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeJun 21st 2016
     permalink
    _Isia_: dziesięciomiesięczne dziecko


    E no, już jutro kończy 11 miesięcy :wink:


    To będę jej dawać.
    Może wprowadzić jakąś kolacje przed kąpielą, np. o 18.30?
    Potem kąpiel o 18.50 i butla, najwyżej mniej mm jej zapodam na noc- może będzie bardziej to syte...
    Tylko czy to nie za mały odstęp czasu będzie pomiędzy jednym a drugim posiłkiem...
    --
  5.  permalink
    Sroda - Maks jadl do 16 miesiaca a przed roczkiem to nawet dwa razy, kolo 24 i 4 jeszcze wiec i tak masz fajnie ;)
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJun 21st 2016
     permalink
    Myślę, że jedenastomiesięczne dziecko też może coś chapsnąć w nocy ;)
    Środa, Adaś w wieku Jaśminy już wcinał stałą kolację a potem po kąpieli popijał mlekiem. U nas między jednym a drugim posiłkiem jest maksymalnie 2 godziny przerwy, zwykle mniej. To, że je kaszkę, nie powoduje, że wypija mniej mleka. Natomiast to, że jadł stałą kolację nie miało żadnego wpływu na to, że mniej się budził w nocy. Trzy miesiące temu bywały i pobudki co godzina. Teraz jest jedna, albo wcale ale to dopiero od niedawna. Czekam aż z tego nocnego jedzenia wyrośnie. W swoim czasie pewnie.
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJun 23rd 2016
     permalink
    Środa a gdybys dała jej na kolacje po prostu kaszkę na mm? A potem jeszcze ewentualnie mleko na dobitkę ? Bo wydaje mi sie ze samo mleko z odrobina mm to ciut za mało żeby sie odpowiednio nasycić. U nas Aleks długo jadl kaszkę na wodzie na kolacje i potem moje mleczko. A od godz 4 był głodny i nic innego go nie uspokoiło jak mleczko. A odkąd robię mu na kolacje kaszkę na mm ( je o 18.30) i potem jeszcze moje mleczko, to śpi ładnie do 6 i dopiero rano dostaje mleko. ( teraz juz mu rano mm daje). I widzę olbrzymia różnice jak mu daje cos innego na kolacje - np kanapki, to tak sie nie naje jak kasza i jest głodny juz wcześniej.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeJun 23rd 2016 zmieniony
     permalink
    Czy zdarzyło Wam się że dziecko wolało chłodne mleko zamiast ciepłego? Moja od ponad 2 tyg pluje mi ciepłym mlekiem, a jak się schłodzi pochłania momentalnie.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJun 23rd 2016 zmieniony
     permalink
    Pytanie mam...

    Gaba od wczoraj przechyla główkę w jedną (lewą) strone - coraz częściej i coraz bardziej - tak do ramionka główkę przytula.
    Nic poza tym jej nie jest - ani gorączki, ani złego samopoczucia, jak macam w okolicy ucha, szyi itp - nie zgłasza że ją boli ...
    Czy niepokoić się? Iść do lekarza?
    Możliwe jest zapalenie ucha/angina/świnka czy co tam innego co powoduje ból w tej okolicy bez innych objawów?
    --
    • CommentAuthorSrebrzynka
    • CommentTimeJun 23rd 2016
     permalink
    Dziewczyny mam pytanie :)
    Karmię piersią, moja córka ma 7miesiecy - od kilku tygodni budzi się w nocy co dwie godziny czasami nawet wcześniej na pierś. Chwilę pije i zasypia dalej. Czy to normalne, że tak często się budzi? Co może powodować tyle pobudek w nocy?
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJun 23rd 2016
     permalink
    Srebrzynka: Co może powodować tyle pobudek w nocy?

    zmiana pogody. idą upały, bardziej chce się pić.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeJun 23rd 2016
     permalink
    Srebrzynka: Chwilę pije i zasypia dalej. Czy to normalne, że tak często się budzi?

    moja budzi się tak co godzine od paru miesięcy ehhh
    czasami zdarzają się lepsze nocki gdzie dłużej pospi ale to rzadkość..nieraz tylko pociumka cycka i spi dalej ot taki ala smoczek z cyca jest ehhh
    no ale od połowy Lipca mam zamiar ja tego oduczać i spania w łóżeczku bo już jestem coraz bardziej połamana wstając rano:cry:
    a od września wracam do pracy i chce choć trochę się wysypiać bardziej:tongue:

    Treść doklejona: 23.06.16 21:21
    Ul_cia: coraz częściej i coraz bardziej - tak do ramionka główkę przytula

    a nie sygnalizuje tak ze się kogoś wstydzi??
    Amelka tak mi czasami robi jak się zawstydzi
    --
    • CommentAuthorSrebrzynka
    • CommentTimeJun 23rd 2016
     permalink
    Daga - Ja co chwilę sobie tłumacze, że dam radę dla Małej wstawać nawet co godzinę ale z każdym tygodniem jest co raz trudniej. Rano wstaje z bólem głowy i mega niewyspaniem i trochę jest mi już ciężko. Uwielbiam karmienie i chce jak najlepiej dla córeczki ale ja również wracam w październiku do pracy i muszę jakoś to wszystko poukładać...
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeJun 23rd 2016
     permalink
    Ja przy starszej dopiero zaczęłam się wysypiać jak skonczyla jakos 3 lata, cale nocki zaczela przesypiać a ja zaszłam w ciąże z Amelką gdzie to była mega cięzka ciąża i od samego początku się nie wysypiałam ehhh
    także licząc łącznie to już ponad 6lat mojego niewyspania:cry:
    czekam na dzień w którym Amelka zacznie spać u siebie w łóżeczku i będzie choć pół nocy przesypiać ciurkiem hehe
    ale kiedy to nastąpi???:devil:
    --
    • CommentAuthorSrebrzynka
    • CommentTimeJun 23rd 2016
     permalink
    Moja Marysia śpi w łóżeczku od pierwszego dnia po przyjściu ze szpitala. Jak była mniejsza lepiej spala - potrafiła budzić się co 4h a kilka razy nawet przespala w nocy 6h ciągiem :) to były czasy hihi :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.