Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorWalkaTrwa
    • CommentTimeJan 17th 2018
     permalink
    hej dziewczyny mam pytanie. mam 10tyg córeczkę która jak na razie jest tylko na piersi i nie akceptuje smoczków. Próbuję ją nauczyć picia mojego mleka z butelki, ale niestety konsekwentnie odmawia. Niedługo będę zmuszona wychodzic z domu i muszę jakoś moją córcię przekonać. Miałyście może taki problem? Jak sobie poradziłyście? Doradzicie może jakieś sposoby, butelki, rodzaje smoczków (trochę już przetestowałam, ale może coś mi umknęło)? Dziękuję :*
    • CommentAuthorszonik1
     permalink
    Może niech butelkę podaje ktoś inny, nie ty? U nas butelkę z moim mlekiem potrafi skutecznie podać tylko teściowa;). Mała 12 tygodni, wyłącznie na piersi.
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
     permalink
    mąż próbował kilka razy - młoda okropnie płacze i się wyrywa :/ z synem nie było problemu, od razu potrafił ssać butlę :/
    • CommentAuthorszonik1
     permalink
    Może strzykawką albo łyżeczką?
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeJan 17th 2018 zmieniony
     permalink
    Spróbuj butelkę medela calma. Nie zaburza ssania i kształt ma zbliżony do sutka więc moze by się udało :)
    --
    •  
      CommentAuthorWalkaTrwa
     permalink
    dzięki sprawdzę :)
    •  
      CommentAuthorElyanna
     permalink
    moja się nauczyła w wieku 10-11 miesiescy, jak została odstawiona od piersi :P zasysa teraz butelkę jak glonojad. A wczesniej na sile 30ml wypijała, a i to od wielkiego dzwonu.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
     permalink
    Moja cycozwisająca Krysia nie wiedziała co zrobić z calmą. Nie potrafiła zassać. Lovi dynamiczny się sprawdził, ale okolo 5 m-ca odrzuciła butelkę i żadna siła jej nie przekoała. Wojtek wypił raz z butelki w szpitalu, 2 razy od mojego męża w domu, a potem już się nie dał nabrać. Został z moim ojcem i musiałam do domu wracać, bo pluł i wrzeszczał. Mężowi robił podobne cyrki. I tak się skończyło picie z butelki- Krysia była starsza więc karmiona była łyzeczką. Wojtek pił z kubeczka medeli.
    --
  1.  permalink
    U nas zadna butelka nie dala rady - ale to nie byla kwestia butelki, nie chcial po prostu mleka..
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJan 18th 2018 zmieniony
     permalink
    kurka, wczoraj przełom w żłobku w końcu, już się dziewczyna nieco ogarnęła, zapłakała chwilę przy oddawaniu tylko, zaczęła po ponad 2 tygodniach bawic sie wsrod dzieci troche, była opcja, że po 3 tygodniach 1,5godzinnego pobytu spróbujemy na 3-4h ją oddawać. A dzis mialysmy przed południem szczepienie na ospę umówione i co? w nocy katar się pojawił, noc koszmarna, do żłoba nie oddałam, przełom mogę sobie wsadzić :P I oczywiście szczepienie odwołane (choć pediatra na 100% by ją pozwoliła zaszczepić). Wszystko się posypało, bo miedzy szczepieniem na ospe sporo trzeba bedzie odczekac, zeby MMR i pneumo zrobić.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.