Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 30th 2007
     permalink
    Hihihi dziękujemy - chłopaki właśnie zasnęły po pysznej kaszce :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2007
     permalink
    a Ja szukałam ostatnio konika w sklepach ale dupa nie ma.. - tesco ma sassy ale nie konika. Chciałam go kupić 7 miesiecznej dziewczynce - to z pewnością lepszy etap dla zabawy tą zabawką....
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 30th 2007
     permalink
    And to od nas też życzonka dla M 100lat i wygranej w totka :wink:!!!!!! :flowers:
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeNov 30th 2007
     permalink
    Wiesz co Tosia bawi się tym konikiem tzn. wylizuje go od miesiąca - więc to chyba rzecz gustu dziecka, po porostu może Julci nie podpasował :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2007
     permalink
    Magg jeszcze nic straconego.. wiem jednak co jej dzisiaj spasowało i muszę to kupić .... kółeczko z grzechotką i takimi tam pierdołkami!

    Każde dziecko jest inne... ważne, że konik podoba się pozostałej części rodzinki hi hi hi :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 30th 2007
     permalink
    Magg Mój M dziękuje bardzo mocno Kudłaczowi i Jej Mamusi :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 30th 2007
     permalink
    Lady cos dla ciebie ;) bączek biedronki o motylki ;)

    http://www.mamotato.pl/images/68899.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2007
     permalink
    kfiatuszek proszę jakieś namiary na bączka hi hi hi
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 30th 2007 zmieniony
     permalink
    baczek jest z chicco :) kosztuje 99 zł :) na allegro znalazlam chyba tylko dwa :) tu i tu :) taniej jak widac ;) a ten znalazlam bodajze na mamotato.pl :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    ale mi się to podoba


    Zabawka stymuluje rozwój mowy dziecka. Dziecko uśmiecha się szeroko widząc swoje odbicie w lustrze. Każdy przycisk uruchamia jakiś miły dźwięk, co pobudza dziecko do manipulowania przyciskami, a zarazem rozwija jego koordynację ruchowo-wzrokową. Magiczne lusterko automatycznie nagrywa i odtwarza głos dziecka. Opcja ta umożliwia uspokojenie dziecka własnym głosem np. poprzez nagranie ulubionej bajki przed snem. Opcja automatycznego nagrywania to fascynujący i zabawny sposób rozwijania mowy - zabawka nagrywa dźwięki wydawane przez dziecko, a następnie odtwarza je trzykrotnie.

    Nawet jeśli lustro zostanie wyrzucone na ziemię lub uderzone o ścianę, nie ma niebezpieczeństwa, że się rozbije, ponieważ jest wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego.

    Specyfikacja techniczna:
    # automatyczne odtwarzanie;
    # automatyczne nagrywanie;
    # fabrycznie zapisane dźwięki;
    # czas nagrywania: do 6 sekund;
    # automatyczne wyłączanie zasilania;
    # rodzaj baterii: AA;
    # liczba baterii: 3 (w zestawie);
    # czas pracy przy zasilaniu bater.: 10 godz.

    Zgodny z: przepisami UE i USA dot. zabawek

    cena 98
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 1st 2007 zmieniony
     permalink
    i ta grzechotka mi się podoba ale czy praktyczna kto wie... tak jak każda zabawka ... Przy Julce z zabawką trafić to jak w totolotka co najmniej 5.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    GRYZAKI -
    od wyboru do koloru
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    Bączek fajny - ale CENA uuuuuuuuuuuuuu ...
    Zastanawiam się nad wańką-wstańką - wiecie co to hihihi :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    Izunia no cena bączka powala na nogi hi hi hi wg mnie lekka przesada!
    a Wańka Stańka wiem co to... nigdy się nie chce położyć tylko stoi i stoi ehhhh że tak coś innego nie stoi i stoi :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    Izunia kupilam taka wanke kiedys w auchan no i Gabrysia bardzo ja lubila... ja kupie zwyklego baczka. takiego najtanszego - pamietam ile radosci sprawial Gabrysi wiec postawie na prostote wykonania i tradycje :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    Ja również chcę kupić takiego tradycyjnego - czasami drażnią mnie te zabawki, które są takie "przesadziście" wykonane ...
    Prostota i tradycyjność ma swoje uroki - i wspomnienia ożywają :wink:
    Wańka-wstańka też będzie :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    baczek grajacy

    ds

    kolorowy baczek


    fd

    baczek klasyczny
    ds


    ja osobiscie postawie na klasyke i zadnego tam dodatkowego grania nie chce
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    Aniu :clap: taki właśnie jest najlepszy :thumbup:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    czasami zaluje ze pooddawalam niektore zabawki po Gabrysi a z drugiej strony kupowanie jest takie przyjemne :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    normalnie powariowali z cenami przed swietami!!!
    kulki sensoryczne byly u nas do niedawna po 38.50 poszlam bo obiecali mi przywiezc i owszem przywiezli tylko cena.... 44.50 :shocked::devil:
    zamawiajac 2 komplety na bobomarket i placac za przesylke w dalszym ciagu jestem 20zl do przodu :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 1st 2007 zmieniony
     permalink
    Łoooooooo matko - Ania :shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked: - powariowali !!
  1.  permalink
    nie cierpie baczków i tego ich odgłosu.ja tego nie kupie napewno :)



    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    Ciacho kwestia wyboru i gustu :wink: Ja tam mam sentyment do "starych" sprawdzonych zabawek.
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    a mysmy byli dzisiaj w tesco i tam jest promocja ze od 22 do 6 rano jest promocja i wszytskie zabawki 20 % taniej :) super tam sa zabawki :)byla ta trzesaca sie krowka ktora AniaM kiedys tu dodała :) ale sie fajnie rechotała :) ogladalismy troche i w koncu zdecydowalismy sie ze mąz pojedzie do tesco po 22 i kupi małemu muzyczny ocean :)) czyli takie cos :

    http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/272/22/46/272224694

    http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/272/22/46/272224694_1

    http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/272/22/46/272224694_2

    taki przedmikołajowy prezent :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 1st 2007
     permalink
    właśnie wróciłam z tesco! Były kulki ale wzrokowe ze zwierzątkami po 34. Dużo z fisher price nawet tego było ale ludzie strasznie przebierają i wybierają i rozwalają z opakowań wrrrr
    Kupiłam jedynie grzechotkę z canpola, którą Julcia ostatnio świetnie się bawiła ... (znajdę obrazek wkleję )
    Sassy też troszkę tego tam było ale myślałam, że będzie więcej hmm i co ciekawe oprawa niebieska - opakowania i po niemiecku wszystko napisane!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    Kfiatuszku fajna ta zabawka. Z pewnoscia Kacperek ucieszy sie z przyjscia Mikolaja :)

    Lady ciekawe z tym Sassy, w sumie to jest firma amerykanska ale moze maja fabryki w Niemczech
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    Kfiatuszku super prezencik dla małego Kacperka - na pewno będzie dziecina zadowolona :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    w sumie te 20% nie jest jakos zabojczo duzo ale jak cos kosztuje np 120zl to placisz niecale 100 wiec jednak przy duzej sumie idzie odczuc roznice... fajnie macie z tym tesco..
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    kfiatuszku ja mam tą zabawkę pożyczoną od znajomych ale Maksiu nie jest nia zainteresowany dłużej niz chwilkę - chociaż dzieci są różne i synek znajomych był nią zachwycony
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    kfiatuszku szalejeszz widzę hi hi hi :))

    Ania pamiętasz te pudełko z jednej strony klocki do przepychania z drugiej jakieś liczydło etc? ( muszę poszukać to coś )
    Wczoraj było w tesco hmmm cena - zabij mnie nie pamiętam ... ale chyba w granicach 30 złotych! Biorąc pod uwagę wielkość to nie za duże !!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    o coś do tego to było podobne ale małe tamto było bo to jest wielkie

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    ja juz swiatecznie jestem obkupiona. koniec wiecej nawet 1 rzeczy :)
    juz i od tesciow nawet kupilam...
    ostatecznie oprocz kulek Krzys dostanie jeszcze:
    fd
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    Widziałam to w sklepie!
    Julka ma sassikowe przyssawki na dno wanienki.... na razie przymocowane są do kabiny i jak ją przebieram w łazience to ona się nimi bawi :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    czy wasze dzieci lubia piszczki??
    Krzys sie boi zabawek ktore po nacisnieciu piszcza. ma w sumie 2 takie i musialam je schowac bo co Gabrysia go nimi zabawiala to placz byl :devil:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    to nie ja tylko tatus ;)on by chcial kupic małemu wszytsko ;) ale to nie on bedzie kombinował potem jak tu przezyc do wypłaty ;)
    AniuM masz racje 20 % to nie duzo ale przy tej zabawce zaoszczedzilismy 27 zł wiec akurat nie było zle;)

    pierwsza proba zabawka zaliczona :) co prawda mały woli udezac w zabawki nogami ale ogolnie to chyba mu sie podoba ;) bynajmniej narazie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 2nd 2007 zmieniony
     permalink
    mam takie przyssawki do wanienki z sassy. Po naciśnięciu na górną część ta duża rybka czy jak to coś nazwać wydaję dźwięk ale Julka zupełnie to ignoruje!


    Dzisiaj dorwała swoją pierwszą grzechotkę z tiny love i z wielkim uwielbieniem wciskała ją sobie do buzi :)) a już myślałam, że ona poszła na straty!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 2nd 2007 zmieniony
     permalink
    w tesco mój M kupił taki gryzaczek - żółwik zielony i jak na tym etapie dla Julki ciężki do uchwycenia!

  2.  permalink
    moja Hania ma tego fioletowego hipopotama i bawi się nim bez problemów.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    aga Julka się wścieka na tego typu zabawki... wpycha je mocno do buzi i strasznie się złości... przypuszczam, że to przez bolące ją dziąsełka przed ząbkowaniem! Najlepszym gryzakiem jest mój paluch jeżdżący po dolnych jedyneczkach :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    na chwile obecna Krzys najbardziej lubi moja reke, tetrowke i ... gazety :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    :) u nas coraz więcej zabaweczek jest w użyciu niekoniecznie typowo dzieckowych. Numer jeden to Smerfik następnie szmaciane grzechotko - gryzaczki i wszystko co sie da wziąć do rączki. Najlepsze jednak są własne rączki, rękawki czy pieluszka tetrowa lub inny kawałek materiału który trafi w łapkę (poszewka, śpioszek, troczek od czapki itd itp)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    A ja ostatnio dałam Matusiowi kaczke taka szmacianą i wcinał jej nogę i ubaw mial nieziemski. Znalazłam też takie małe furby i się też cieszył bo coś tam do niego Mat gadał i furby po naciśnieciu na dziubek też mu gadał.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    And hi hi hi to Nasze laski na takim samym etapie :))
    Julka uwielbia rano cyckać poszewki z kołderek jak nie z mojej to jej własnej :)) rękawki nie cycka bo podwijam mocno hi hi hi no i ta rybka - nr 1 obecnie :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    hahaha AniuM skąd ja to znam ;) Kacperek na widok gazety czy gazetki z lidla np. normalnie sie trzesie ;) a skoro mowa o cyckaniu roznych mozliwych rzeczy to dzisiaj z M tak sie usmialismy z małego :P bylismy na zakupach i wracalismy do domu juz i w autobusie mały sobie przypomniał ze jest głodny i oczywiscie wrzask i wogole :P pokazalismy mu ksiazeczke zabawialismy i nic :) w pewnym momencie pokazałam mu metke i zaczełam kilac go nią po buzi no i ja zassał ;) i momentalnie cisza :) miał cała metke w buzi i ssał ja az doszlismy do domu czyli jakies 20 minut ;) chyba smaczna była :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 3rd 2007
     permalink
    kfiatuszku to musisz kupić mu Pana Metkę obowiązkowo hi hi hi niezły Kacperek jest :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 4th 2007
     permalink
    Biedronko coś do kolekcji http://www.biedronka.pl/img/ofespec/xmass3/big/15.jpg
    Biedronkowe kapcie chyba Gabi znajdzie pod choinką :shamed:
    Nie widzę w katalogu ale w Biedronce jest ta skrzynia pudło z zabawkami co wklejałaś wyżej, ale małe
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 4th 2007
     permalink
    mi sie podobaja te pieskowe papucie :) sama mam tygryski, maz ma zajaczki wiec moze i Mlodej jakiegos stwora do kompletu kupic by bylo trzeba hehehehe
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 4th 2007
     permalink
    U nas dla Gabi zdecydowanie Biedronki trzeba :) No gdyby były koty to wiadomo hihihi ale że kotów nie ma to mikołaj jej przyniesie cieplutką piżamkę z kotem. Jak urodziła się Gabi sąsiadka zaczęła ją nazywać "Biedrona" nie wiem dlaczego ale tak juz zostało i w życie zaczęły włazić nam plamiaste stworki :) Do tej pory Gabiol to Biedroneczka i ona i my lubimy ją tak nazywać.

    Zaś kapcie zamówiła Babcia u Mikołaja ale w tamtym domu mikołaj jest głuchy :D Teść nie uznaje drobnych prezentów więc chyba m y kupimy Babci jakieś wesołe i praktyczne kapcie pod choinkę a zarazem z okazji urodzin (23.12) Wiem że teściowa nas opieprzy ale że się też ucieszy że o niej pamiętamy i słuchamy co się mówi :D (tak jest co roku że nas ochrzania ale potem chwali się że dzieci o niej pamiętają w przeciwieństwie do męża hihihi)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 4th 2007
     permalink
    And widzisz jak to jest z biedronkami... Ja mam ich kolekcję schowaną w szafce bo rodzinka by mnie zabiła gdybym to wszystko wystawiła hi hi hi Ciągnie się to za mną 8 rok :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 4th 2007
     permalink
    A właśnie lady skąd to zamiłowanie do biedronek ?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.