Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Zaznacz płodowe... i na porodówkę od razu:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeOct 19th 2011 zmieniony
     permalink
    Hmmm... Udam, że nie rozumiem ostatniego Twojego wpisu, Beatko.
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Płodowe?! Płodowe to mogą być wody...:devil:
    Płodne jeśli już. I jeśli zaczynasz obserwację to chociaż poczytaj COKOLWIEK na temat metody... Bo inaczej zaliczysz kolejną "wpadę" jak to określasz.
    Ponadto na publicznym forum wypadałoby jakos zadbać o kulturę wyrażania się... Tak jakoś bzykania, wpady i ciotki kojarzą mi się z forum dla nastolatek...
    --
    • CommentAuthorbeatka2008
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Czy to ma tak wygladac? jest napisane ostatni dzien nieplodnosci wzglednej to zaznaczam 6 czy 7?
    • CommentAuthorbeatka2008
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    ok! postaram sie zmienic jezyk.
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Tak jak zaznaczyłaś jest dobrze.
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Mnie się najbardziej podoba wyznanie, że czytać się nie chce... Szczerość ponad wszystko. :devil:

    Dziewczyny, można by film instruktażowy nakręcić i na YT umieścić. Podręczniki sfilmować jak lektury. Ile mniej pytań by było... Ech, rozmarzyłam się... :cool:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    • CommentAuthorbeatka2008
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Czytam o metodzie tylko a ksiazka gruba i trudnym jezykiem napisana i jeszcze mi sie kartki pomieszaly a nurery stron nie skserowala mi matka w robocie bo zmniejszyc nie mogla.
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Beatko, jednak duuuuużo się musisz nauczyć i to nie tylko o metodzie wyznaczania płodności i swoim języku polskim.
    Sorry, ale zacytuję spod twojego wykresu: ta szyjka to nie wiem co to jhest
    Zalecam gruntowną lekturę książki a może potem rzeczową dyskusję na tym forum.
    --
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    beatka2008: ksiazka gruba i trudnym jezykiem napisana

    No trudno, dla chcącego nic trudnego.
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    No to tak: sytuacja zmusza Cie do tego, że musisz odlozyc poczęcie. Nie stać Cię na prezerwatywy, ani na tabletki, co nawet wyjdzie Ci na zdrowie. Ale, jesli chcesz żeby to odkładanie mialo rece i nogi to nie ma zmiłuj- musisz DOBRZE zapoznac się z metodą i nie licz na to, że my tutaj za Ciebie bedziemy interpretować Twój wykres. Na początek przeczytaj to, co podesłała Ci kate1, poszperaj tutaj na forum- akurat Rotzer jest popularną metodą tutaj. Musisz wykazać konkretne zainteresowanie tematem i stosować się do reguł, bo inaczej NPR nie ma zadnego sensu, jeśli się pomylisz bo nie znałaś do końca metody. My mozemy pomóc ale nie robic za Ciebie...
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Beatko, szczerze współczuję, same przeciwieństwa losu...rzeczywiście, jak tu prowadzić samoobserwację?
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    JA mam podręcznik rotzera i ma dosłownie 118 stron format mniejszy niż zeszyt więc nie wiem czy "aż" tak gruba i tyle czytania ale podpisuję się pod przypuszczeniami Teorki
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Podręcznik do Roetzera to raczej nie zbyt gruba ksiażka. Podręcznik Kippleyów to w takim razie opasłe tomiszcze z twardą oprawą...
    Przepraszam za tę ironię. Nie mogę się powstrzymać. Już będę grzeczna... :shades:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    a proszę Cię bardzo - poczytam chętnie, nie powiem :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Wspierać trzeba! Dobrym słowem zachęcać, pomagać...
    Idę się pobiczować...:shamed:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    • CommentAuthorbeatka2008
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    ja wogole czytac nie lubie i wolno bardzo mi to idzie szczegolnie w myslach toznaczy nie glosno najwyzej cos w necie jakies widomosci i plotki glownie ale wkoncu sie wezme. Dzieki na pomoc.
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    A może jakiś audiobook/syntezator mowy z miłym męskim głosem?:cool:
    --
    • CommentAuthorbeatka2008
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    A masz ta ksiazke?gdzie to mozna znależć?
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    kate1: Sorry, ale zacytuję spod twojego wykresu: ta szyjka to nie wiem co to jhest
    Zalecam gruntowną lekturę książki a może potem rzeczową dyskusję na tym forum.

    gruntowna lektura to pikuś,najpierw to Beatka musi sobie szyjkę znaleźć :devil:
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 19th 2011 zmieniony
     permalink
    beatka2008: A masz ta ksiazke?gdzie to mozna znależć?

    Mam w wersji tradycyjnej. Lubię czytać :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    jejkuuu, ręce mi opadły :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Mam! Instrukcje obrazkowe!
    Piktogramy są mniej męczące... :D
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Tamara74: najpierw to Beatka musi sobie szyjkę znaleźć :devil:

    O to, to :bigsmile: Może inne części ciała też się pogubiły? :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    kate1: O to, to :bigsmile: Może inne części ciała też się pogubiły? :devil:

    "Może" ? :)))))
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Tamara74: "Może" ? :)))))

    Podroczyć się można... :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Pożyjemy, zobaczymy:)
    Aż jestem ciekawa tych obserwacji:)
    • CommentAuthorbeatka2008
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    O co chodzi? Każdy musi lubiec ksiazki czytac? ja nie lubie i nie lubilam lektur nawet nie czytalam i co i zyje.A o szyjke to mi macicy chodzilo i czytam ze nie tylko ja mam problemy z lokalizowaniem jej wiele innych kobit tez sie tego uczy.
    TEORKA: zwłaszcza po przeczytaniu tego zdania z profilu "koleżanki"

    Mam na imię Beata mam 32 lata. Mam trzy letnią córkę Jessike, jestem po dwoch aborcjach
    A Ty co masz do mojego dzieciak?
    To wszystko skomplikowane mi sie wydaje chlop nie chetny a ta strone kolezanka mi dala, ze tu mnie troche podprowadza i tej ksiazki nie bede musiala calej czytac najwyzej poczatku troche. Narazie czekam z mierrzeniem temperury a potem na dniach bede sie orientowc.
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    beatka2008: A Ty co masz do mojego dzieciak?

    Jessssuuuuu.......
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Tylko później nie narzekaj, jeśli z powodu zaniedbania i niewiedzy merytorycznej na teście ciążowym pojawią się dwie kreski... No, chyba że trzecia aborcja też wchodzi w grę... :confused:
    --
    • CommentAuthorbeatka2008
    • CommentTimeOct 19th 2011 zmieniony
     permalink
    Lexia: No, chyba że trzecia aborcja też wchodzi w grę...
    --
    Nie wchodzi dlatego chce te wykresy robic.
    kate1: beatka2008: A Ty co masz do mojego dzieciak?

    Jessssuuuuu.......
    --
    A tobie o co chodzi, co ci sie nie podoba nawet jej nie widzialas a mi sie dzieciaka uczepilyscie.
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Beatko, świetnie radzisz sobie z cytowaniem i ogólnie poruszaniem się po forum- więc nie widzę powodu, żebyś nie przeczytała sobie jednej książeczki (uwierz, to naprawdę nie boli). Idź teraz, przestudiuj ją, poobserwuj siebie.
    Wróć, jak dorośniesz do tego, by przebywać na forum na poziomie.
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Okej, ja Ci życzę powodzenia i trochę więcej zapału i więcej hmmm... Przyłożenia się i dokładności :wink:
    A co do tematu to w sumie też jestem odkładająca:
    Lexia|17| 5-6 lat| nie posiadam|29.06.2011| Śląsk
    --
    • CommentAuthorbeatka2008
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Czyli co nikt mi tu nie pomoze?
    agael77: Beatko, świetnie radzisz sobie z cytowaniem i ogólnie poruszaniem się po forum
    chyba napisalam ze w necie lubie poczytac to i tego sie nauczylam kiedys na innym forum od prawa jak komornika mialam. Tam to był poziom prawnicy sedziowie i wszyscy na pan pani mowili a tu to nic szczegolnego nie ma poza tym ze wiekszosc ta cholerna ksiazke juz przeczytala tylko szkoda ze nie chca powiedziec co tam mniej wiecej napisane jest.
  1.  permalink
    po co karmicie trolla?
    • CommentAuthorbeatka2008
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Lexia postaram sie w razie co moze sie do ciebie odezwe jak juz temperarur będe troche miala i na sluz popatrze troche to moze mi cos pomozesz jakbym w razie tej ksiazki jeszcze nie przeczytala?
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 19th 2011 zmieniony
     permalink
    Dziewczyno, nie pogrążaj się już bardziej niż jest to możliwe :peace:
    Aga, masz rację- do pewnego momentu to było nawet zabawne.
    Już mnie nie bawi jednak.
    --
    • CommentAuthorbeatka2008
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    aga1976: po co karmicie trolla?
    Ty ty sama trol jakis jestes, nie pozwalaj sobie bo sobie nie zycze!ja tu nikogo nie obrazam i nie wyzywam zapytalam grzecznie i spokojnie.
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeOct 19th 2011 zmieniony
     permalink
    Może dlatego, że informacje "w pigułce" na ten temat już dawno są podane w wątku o metodzie Rotzera? Po co mamy pisać drugi raz coś, co możesz poczytać gdzie indziej? Poza tym, jak już tak koniecznie nie chcesz ksiazki czytac- w internecie jak wpiszesz "metoda Rotzera" lub "INER Polska" wyskoczą Ci strony godne zainteresowania- ale uprzedzam, że i tak COŚ do przeczytania będziesz miała.
    Rotzer to nie moja metoda, stosuję angielską- nie będę mogła Ci doradzić w szczegółach metody Rotzera...
    --
    • CommentAuthorbeatka2008
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    wiem juz widzialam ale wszedzie pisze ze trzeba ksiazke miec bo sa sytuacje jakies nietypowe a tego nie ma w tych skrotach.
    • CommentAuthorbeatka2008
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Lexia: stosuję angielską- nie będę mogła Ci doradzić w szczegółach metody Rotzera...
    A moze do tej angielskiej ksiazka jest krotsza to bym zmienila poki dopiero poczatek?
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 19th 2011 zmieniony
     permalink
    Skąd się tacy ludzie biorą???????????????
    --
    • CommentAuthorbeatka2008
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Jaheira: Skąd się tacy ludzie biorą???????????????
    Ty jacy ludzie? Cy to jest forum od naturalnej antykoncepcji? Chyba zadałam pytania na temat czy nie? Chce robic wykresy i w ciaze nie zachodzic tylko skomplikowane to rzeczy sa i tu chcialam pomoc uzyskac bo mi kolezanka powiedziala ze tu mozna, pierwszy wykres za darmo a potem sie placi ale pomoc za darmo caly czas. Więc co ze mna nie tak cos zle napisałam? Czy problem z tym ze czytac nie lubie?
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 19th 2011
     permalink
    Jeśli oczekujesz czegoś za darmo to z przyzwoitości wypadałoby okazać trochę szacunku innym użytkowniczkom za poświęcony Tobie czas...

    Póki co kolejnemu skrytemu trollowi mówimy stanowcze NIE
    --
  2.  permalink
    Dziewczyny a skad pewnosc ze to troll?Moze jestescie troche uprzedzone..?!Opis ma dosc odwazny przyznam,ale czy trzeba ja przez to osadzac...?I zeby nie bylo ze sie wstawiam za nia,ale po czym wnioskujecie ze to Troll?
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeOct 20th 2011
     permalink
    ja wolałabym wierzyć, że to TROLL, a nie realna osoba, sytuacja i świadomość...
    --
    •  
      CommentAuthorHarleyQuinn
    • CommentTimeOct 20th 2011 zmieniony
     permalink
    Sposób pisania trollowy... Czytam i oczom nie wierzę...
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeOct 20th 2011 zmieniony
     permalink
    Beatka2008chyba napisalam ze w necie lubie poczytac to i tego sie nauczylam kiedys na innym forum od prawa jak komornika mialam. Tam to był poziom prawnicy sedziowie i wszyscy na pan pani mowili a tu to nic szczegolnego nie ma poza tym ze wiekszosc ta cholerna ksiazke juz przeczytala tylko szkoda ze nie chca powiedziec co tam mniej wiecej napisane jest
    No więc pani Beatko, radzę najpierw jednak troszkę poczytać o wybranej metodzie, tak odrobinę, żeby się zaznajomić, zacząć prowadzić obserwacje i śmiało zadawać tu konkretne pytania, na pewno któraś z nas pomoże. No i powodzenia życzę, bo szkoda byłoby zaliczyć następną wpadkę.
    Z poważaniem - pani Tamara:)
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeOct 20th 2011
     permalink
    Pani Tamaro odpadłam :wink: Jest Pani bezbłędna :surprised:
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeOct 20th 2011
     permalink
    Może w ogóle sobie tu na forum "paniować" zaczniemy? Zrobi się tak powaaaaaażnie :bigsmile: :devil:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.