Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    niulka22 skoro jesteś już mamą 4 letniego synka to chyba wiesz doskonale że tylko test albo badanie krwi potwierdzi bądź wykluczy ciąże.
    :wink:
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    • CommentAuthorniulka22
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Owszem jestem już mamą ale moja przyjaciółka powiedziała, że każda ciąża jest inna i nie zawsze występują takie same objawy przy tym jak się jest w ciąży.
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    No, rzeczywiście, obecność bHcg jest objawem, który rzeczywiście może nie wystąpić u każdej kobiety w ciąży :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    No blagam :jumping:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorelsner
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Niulka22 kup w aptece test ciążowy, koszt ok. 12zł. Aby mieć całkowitą pewność możesz w przychodni, bez skierowania od lekarza, zbadać krew na beta HCG, koszt od 35 do 65 zł, przeważnie 50 zł. Twoja ostatnia miesiączka mogła już nie być miesiączką, tylko krwawieniem. Przemawia za tym to, że trwała krótko i była bezbolesna. Gdy jest mało progesteronu we wczesnej ciąży, nie hamuje on całkowicie krwawienia i wygląda to jakby wystąpiła miesiączka. To krwawienie jest bezbolesne i nie szkodzi rozwijającemu się dziecku. Bardzo rzadko ale zdarza sie, że takie krwawienie trwa przez kilka miesięcy albo nawet do końca ciąży, ale niezmiernie rzadko.
    • CommentAuthorelsner
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    luczynka: beta HCG zawsze jest podwyższone w ciąży i w pierwszym trymestrze rośnie bardzo szybko, potem spada. A jeżeli spada w pierwszych tygodniach to jest poronienie.
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    elsner to była ironia :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 23rd 2011 zmieniony
     permalink
    elsner, dlaczego uważasz, że musisz mi to tłumaczyć?
    --
    • CommentAuthorelsner
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    wiem, ze to była ironia.
    Jezeli ktoś szuka informacji, to nie należy się nabijać, tylko dziewczynie odpowiedzieć. Smiejecie się, bo wszystko wiecie. Ona szuka informacji. Ja też tutaj zajrzałam aby sie dowiedzieć czegoś o objawach ciąży i byłam wdzięczna za każdą mądrą odpowiedź.
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Ręce mi opadły.:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Elsner nikt sie nie nabija tylko ja np. osobiscie uwazam ze jak sie raz bylo w ciazy to nie powinno sie zadawac takich pytan :tongue:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorelsner
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Nie wprowadzajmy siebie w błąd i nie żartujmy sobie z czyichś pytań. To, co dla jednych jest oczywiste, dla innym może być nowością. To forum jest po to aby sobie pomóc i skorzystać ze wzajemnych doświadczeń, jedni mają ich więcej, inni mniej. Po co wyważać otwarte już drzwi?! prościej spytać bardziej doświadczonych i bardziej świadomych, pod warunkiem że nie zostanie sie wyśmianym, a zadane pytanie nie stanie się przedmiotem żartów.
    • CommentAuthorelsner
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Jade, a moze niulka22 nie robiła testów w poprzedniej ciąży?!!! Może zaszła w ciążę bez problemu, ciaża była zaskoczeniem a do lekarza zgłosiła się na początku 2-go trymestru? Nie każdy musi wszystko wiedzieć, tak jak Wy, które zyjecie tym na co dzień.
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    elsner: To, co dla jednych jest oczywiste, dla innym może być nowością


    Matka 4-letniego dziecka pyta się o sprawdzony i skuteczny sposób na sprawdzenie czy jest się w ciąży, no sorry nie każdy jest alfą i omegą, ja też nie wszystko wiem, ale skąd się biorą dzieci i jak sprawdzić ciążę to wiedziałam w szkole podstawowej. Każdy ma prawo pytać i uzyskać tu odpowiedź, wszyscy pomagają jak tylko mogą, ale to pytanie mnie po prostu ROZWALIŁO!!!
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    elsner: a moze niulka22 nie robiła testów w poprzedniej ciąży?!!!

    to znaczy chcesz powiedziec ze nie wie ze istnieja takie rzeczy jak testy ciazowe, no balagam jest 21 wiek nie zyjemy w czasach ciemnoty albo PRLu gdzie nic nie jest dostepne. Umie sie poslugiwiac komputerem to chyba moze tez zrobic test ciazowy...
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorelsner
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Niulka wie skąd się biorą dzieci i pisze o objawach. Pytała tylko o testy... Widocznie w poprzedniej ciąży ich nie robiła.
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    No to potrzebna Aga ze swoim jamnikiem :tooth::updown:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorelsner
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Jade nie rozumiem
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeJul 23rd 2011 zmieniony
     permalink
    poniewaz zadna nie jest szczeslwa posiadaczka czarnego kota z ktorego by powrozyla, a Aga jest posiadaczka czarnego jamnika :updown: to wrozy z jamnika :boogie::peace::wink:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeJul 23rd 2011 zmieniony
     permalink
    Jestem tu jakoś od miesiąca ale czasem poziom dyskusji jest przerażająco niski. Smutne to. Któryś raz obserwuję drwiące odpowiedzi na pytania świeżych osób. Ja rozumiem, że niektóre są naiwne, niektóre drażniące dla Was czytane po raz setny. Ale to forum- nie ma testów na wiedzę wejściową, na wiek, na doświadczenie i dla każdego JEGO pytanie jest świeże, nowe, a przede wszystkim Ważne. Trochę szacunku wzajemnego.
    Nikt nie jest zmuszony tu odpowiadać, więc może niech wypowiadają się przychylni pytającym? A śmiech pod nosem może warto zachować dla monitora niż składać w zdania i wklepać na forum- bo sensu takiej wypowiedzi szczerze nie rozumiem.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Pytania zadawane przez niektóre "dorosłe" kobiety też bywają przerażające. A to nie jest forum dla dzieci.
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Co bardziej obniża poziom tego forum? Pytanie na poziomie dwunastolatka czy drwiąca odpowiedź?
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Nie widziałam podczas rejestracji pytania o wiek;) Poziom wiedzy jest różny, czasem ZASKAKUJĄCO różny, a wiadomo to chociażby po pytaniach zadawanych przez nastolatki do gazet, czy podczas zajęć, albo poprzez te "sprawdzone" metody na nie zajście w ciążę które jakimś cudem krążą dekadami wśród ludzi. I to jest- moim zdaniem- rola takich forum jak to- edukacja. A jak komuś brak cierpliwości, wystarczy machnąć ręką zamiast tracić energię na wklepanie nie pomagających odpowiedzi.
    --
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Melodie: Co bardziej obniża poziom tego forum? Pytanie na poziomie dwunastolatka czy drwiąca odpowiedź?

    Moim zdaniem zdecydowanie drwiąca, nie wnosząca niczego poza ośmieszeniem pytającego odpowiedź, ale nie musisz się ze mną zgadzać.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Przeczytałam wpisy z ostatnich 12 chyba godzin i chyba z 5 razy było pisane o testach - kiedy i jak wykrywają ciążę więc zanim sie napisze wystarczy przeczytać choć kilka wcześniejszych wpisów
    Elsner mi się wydaje ze PATOLOGIA nastawia się na udany seks a nie na poczęcie i dlatego zachodzi bo się nie nakręca i współżyje spontanicznie a nie w celu zapłodnienia. ta sama patologia nie zawsze się idzie kąpać po seksie bo woli przytulić się do męża i zasnąć w jego ramionach niż zrywać pod prysznic
    Ach i jeszcze jedno - proszę Cię o sprecyzowanie słowa PATOLOGIA bo jako płodna osoba nie wiem co myśleć
    --
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Agunia05: Przeczytałam wpisy z ostatnich 12 chyba godzin i chyba z 5 razy było pisane o testach - kiedy i jak wykrywają ciążę więc zanim sie napisze wystarczy przeczytać choć kilka wcześniejszych wpisów
    Niby tak, z drugiej strony była równiez masa wypowiedzi wątpiących w skuteczność testów, albo dyskusja o "becie", która dla rozemocjonowanej wpadającej na forum osoby w poszukiwaniu szybkiej informacji może być czarną magią:P
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    igisowa: I to jest- moim zdaniem- rola takich forum jak to- edukacja. A jak komuś brak cierpliwości, wystarczy machnąć ręką zamiast tracić energię na wklepanie nie pomagających odpowiedzi.
    Hmm Igisowa jeśli chcesz forum na poziomie medycznym to gdzieś widziałam takie "porady ginekologiczne" czy inne lekarzowe -> tam dostaniesz suchą teorię. Tu jest forum i uwierz mi że gdy w ciągu 24godzin czytasz po raz setny takie samo pytanie to już nosi! To samo co wcześniej pisałam - WYSTARCZY PRZECZYTAĆ kilka wpisów wstecz
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Nie mówiąc już, że wystarczy wklepać "test ciążowy" w google i wszystkiego można się dowiedzieć.
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Oj jeśli wszystkiego można sie dowiedzieć od wujka googla to po co to forum i wymiana poglądów i myśli..
    Nie można być aż tak zamkniętym i na niewiedzę i na naiwność, nie wierzę, że żadna z Was- stażowych forumowiczek nie zadawała czasem naiwnych pytań, albo trafiła na to forum później niż by chciała. Fajnie, że ludzie się interesują, chcą poznawać swoje ciała i liczą na poradę ludzi zainteresowanych tym samym.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Ale na forum nie unikniesz ludzkich cech, typu drwina, ironia, czy żart.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 23rd 2011 zmieniony
     permalink
    igisowa: Fajnie, że ludzie się interesują, chcą poznawać swoje ciała i liczą na poradę ludzi zainteresowanych tym samym.
    Oooo od: KARKO
    Złotko napisz mi proszę czym ów ludzie sie interesuja? Czy pytanie typu "bolą mnie piersi czy test pokaże ciążę" lub "mierzę pod pacha - wiem że źle - ale temp jest XYZ to znaczy że jestem w ciaży" Część podkreślam CZĘŚĆ osób wpada tylko zadać banalne pytanie na które nie chce znaleść odpowiedzi ale chce ja mieć podana na tacy. Nie wiem juz kto - nie chce mi się wracać i szukać - po komentarzu gdzie pisze że test wykrywa ciażę 6 dni po zapłodnieniu / zagnieżdżeniu pisze że jutro zrobi test jutro tzn 3dfl
    Owszem te co chcą sie nauczyć czy dowiedzieć tak naprawdę są, ale one nie pytają czy jak boli brzuch lub piersi to jest ciąża czy też który test pokaże ją. One zaczynają od podstaw tzn od wątków jak sie obserwować, pytań do ekspertów jak analizować cykl czy też po prostu co robić by siebie poznać a nie co robić gdy panikuję bo chcę lub nie chcę być w ciaży i się nakręcam jak sprężynka
    --
    • CommentAuthorniulka22
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Dziękuje wszystkim za odpowiedź na moje pytanie. Rozwialiście moje wątpliwości i za to wam dziękuje. Jednak chciałam wam powiedzieć, że wasze porady mi pomogły.
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Proszę nie "złotkujmy" sobie. Tytuł wątku brzmi : "pierwsze objawy ciąży", więc pytanie zostało zadane we właściwym miejscu. Może tak jak Tobie nie chce się szukac i wracać, tej osobie równiez ciężko się było przebijać przez wiele stronic często takich właśnie bezcelowych przepychanek, pomijając już fakt, iż każdy przypadek wydaje się osobie pytającej wyjątkowy. A że ktoś z rady nie skorzysta- to zrobi pięć testów przedwczesnych, do czego same często się przyznają i osoby z dużym stażem na tym forum.
    Nie chce mi się więcej dyskutować, bo wychodzi nam to miałko. Nie spodziewam sie na forum procentu społeczeństwa, które potrafi nie drwić, ani też Wy nie powinnyście się spodziewać tylko tych osób "na poważnie" a nie z jednym pytaniem i chęcia na odpowiedź na tacy;) Po prostu wnoszę czasem o machnięcie ręka zamiast wstawienie driącego/ niemiłego/ uwłaczającego komentarza- nic więcej. A czy ktos pochyli sie nad postulatem- Jego/Jej wolna wola.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Igisowa, ale na tym forum są zwykłe kobiety, nie maszyny i nie pracownice mające obąwiązek udzielać informacji wszelakich. To, że czasem ktoś zażartuje czy z ironią potraktuje jakieś pytanie nie oznacza, że nie szanuje odbiorcy. Może po prostu chce zmusić daną osobę do zastanowienia się...
    Wydaje mi się, że jak ktoś ma naprawdę problem to zawsze znajdzie tu pomoc i odpowiedź na swoje pytanie.
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeJul 23rd 2011 zmieniony
     permalink
    ja staram się zrozumieć nowe osoby, nie muszę odpowiadać na wszystkie pytania ale też potrafię się postawić na czyimś miejscu.
    Opowiem o sobie, ja szukając odpowiedzi na moje pytanie zadałam je w tym wątku, było to dla mnie bardzo trudne, szczególnie że opisałam jak sprawa stoi i dostałam odpowiedź zrób test. Oki zrobiłam i otrzymałam tutaj wsparcie, nie od wszystkich.
    Nie każdy musi od razu korzystać ze wszystkich metod które na tej stronie są opisane, chyba że mi czegoś nie wiadomo, a jeżeli ktoś się boi wpadki to co nie może napisać o swoich lękach, czy to tylko forum dla osób które są w metodach tu opisywanych ekspertkami, bo takie mam wrażenie, że ten kto nie stosuje odpowiednich metod nie jest godzien wg Was zadać pytania i uzyskać choćby najmniejszej odpowiedź.
    Czasem taka dziewczyna potrzebuje po prostu słowa wsparcia i dodania otuchy i wskazówki. Kiedyś wiadomości związane z macierzyństwem były przekazywane z matki na córkę, między kobietami gdzieś przy rozmowach, teraz wszyscy gdzieś pędzą więc gdzie ludzie mają szukać informacji, jak nie na takim forum. Jeżeli kobiety są tutaj wyśmiewane to gdzie mają szukać pomocy i odpowiedniej wiedzy.
    Dla mnie jeżeli ktoś zadaje tutaj jakieś pytanie daje kredyt zaufania i napewno nie chce usłyszeć że jest kolejną idiotką która nie czyta innych postów. Dla tej osoby w tym momencie najważniejszy jest jej problem, chce by ktoś się nią zainteresował.
    Napewno zaraz usłyszę że nie mam racji. Ja tylko pisze co ja myślę, Wasze zdanie to Wasze zdanie, po prostu mnie osobiście nie podoba się podejście do nowoprzybyłych osób które może zadają to samo setne pytanie ale wg tej osoby jej sytuacja może być inna niż opisywana powyżej.
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeJul 23rd 2011 zmieniony
     permalink
    Jednego nie potrafię zrozumieć... Jak - przez internet - mamy odpowiedzieć na pytanie, czy ktoś jest w ciąży? Mnóstwo użytkowniczek przychodzi z takim pytaniem. Wcale nie po wsparcie, dobre słowo, tylko konkretną odpowiedź. Nie wymaga się tutaj znajomosci NPRu od każdej kobiety, któa tutaj pisze, ale niech kazda kobieta która wchodzi z takim pytaniem nie oczekuje od nas bycia wróżkami. Rozpoznawanie płodności to rozpoznawanie płodności a nie wróżbiarstwo. To bardzo wkurza, że nam zarzuca się brak tolerancji a my nie możemy wkurzyć się na przeciętną niezalogowana, że jest ignorantką, która oczekuje od nas niemożliwego i oburza się jak dajemy jej najprostszą możliwą odpowiedź.
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Strasznie trudno jest traktować poważnie dorosłą osobę, która nie wie jak działa test ciążowy. Mamy tu nie lada wyzwanie ;-)
    • CommentAuthorgucha85
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    zgadzam się. Rozumiem, że każda z nas ma prawo zadać jakiegokolwiek pytanie, ale jednak są jakieś granice absurdu!!! Jestemy dorosle! mamy zostac lub jestesmy mamami - to zobowiązuje nas do większej rozwagi...i ..powagi :)
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJul 24th 2011
     permalink
    A ja czasem mam wrażenie, że na forum drażnią się z nami nastolatki.... Trollowanie w innej formie. No, bo sorry ale nie wierzę, że w dzisiejszych czasach w miarę inteligentna kobieta nie wie jak sprawdzić czy jest w ciąży...
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 24th 2011
     permalink
    mam często podobne odczucia
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJul 24th 2011
     permalink
    igisowa: Jestem tu jakoś od miesiąca ale czasem poziom dyskusji jest przerażająco niski.


    A nie wydaje Ci się że poziom pytań jest przerażająco niski? Wydaje mi się że przy wejściu w ten wątek powinno być wyskakujące okienko: CZY ZROBIŁAŚ TEST CIĄŻOWY? NIKT W TYM WĄTKU CI GO NIE ZASTĄPI!!!!

    Dosłownie jak w reklamie media markt- test ciążowy- nie dla idiotów
    Każdej kolejnej dziewczynie w tym wątku piszemy- zrób test, zrób test, zrób test. Przerażająco niskie jest to, że wciąż musimy się powtarzać...

    Elsner, a jak miałaś pytania to czytałaś wcześniej przynajmniej kilka stron tego wątku? Może byłoby warto, wtedy też się można dużo dowiedzieć.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 24th 2011 zmieniony
     permalink
    Wróćmy do tematu tego wątku!
    Przepychanką słownym stanowcze NIE!

    p.s. może już niedługo pochwalę się swoimi objawami...
    --
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeJul 24th 2011
     permalink
    ja MAM CZARNEGO KOTA w domu, więc w razie czego służę pomocą ;)
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJul 24th 2011
     permalink
    Basiu gratuluję Ci!!!

    Wiecie co mnie od 3 dni boli pod pachami, nie wiem czy to może byc jakis objaw zwiazany z piersiami czy poprostu infekcja, dziwne to. Anie wyczuwam żadnych zgrubień czy guzków
    --
  1.  permalink
    Witam, czytam dość dużo na Waszym forum jeśli chodzi o objawy ciąży. Mam pytanie czy piersi przed @ też mogą boleć ok 3 tygodni, czy to jest normalny objaw. Boleć miałam na myśli taki dziwny ich ból. Wiem powinnam zrobić test ale będę mogła go zrobić dopiero w momencie kiedy nie dostanę okresu, bo nie ma takich testów, które wykazałyby coś wcześniej. Chyba, że o takich nie słyszałam. Czy przy cyklach nieregularnych tz. 25, 30, 27 dni bolą was piersi też tak długo, czy to może ciąża? Wiem nie jesteście wróżkami. Dziękuję za jakąkolwiek podpowiedz
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 24th 2011
     permalink
    Niezalogowana: Czy przy cyklach nieregularnych tz. 25, 30, 27 dni bolą was piersi też tak długo, czy to może ciąża

    Za prawidłowe uznaje się cykle w przedziale od 25-35 dni. Wahania ilości dni u tej samej kobiety w poszczególnych cyklach też nie są niczym nienormalnym. Przy różnicach w długości nie przekraczających 5 dni, cykle uznawana są za regularne. Do poczytania tutaj
    z tego co piszesz wynika że piersi Cię bolą prawie cały czas poza okresem (3tyg to 21dni) wiec to sprawa diagnostyki lekarskiej a nie porad na forum. Piersi bolą ale nie cały czas, no chyba ze mówimy o nastolatce której rosną piersi czy kobiecie w ciąży i karmiacej ale to też nie jest najczęściej jednostajny ból trwający tyle czasu... Może taka twoja uroda ale ja bym skonsultowała to z lekarzem
    Co do pytania czy jesteś w ciąży - test prawdę Ci powie (albo i nie) - jeśli współżyłaś w okresie płodnym to szanse na ciażę są jak najbardziej
    --
  2.  permalink
    Agunia05,

    źle się wyraziłam te piersi bolą mnie w zasadzie od 3 dni po współżyciu z moim partnerem. Dziękuję za rady jesli chodzi o cykl. Jeszcze 2 dni i wszystko się wyjaśni czy to ciąża i oczywiście skonsultuję się z lekarzem
    •  
      CommentAuthoragusia8209
    • CommentTimeJul 24th 2011
     permalink
    Obserwuję forum jakiś już czas i powiem Wam jak jest w moim przypadku. Nie bardzo pamiętam jak to było przy pierwszych ciążach ,ponieważ moje dziewczynki są już duże (10lat i 5lat), zato teraz często jest mi słabo mam takie lekkie zawroty głowy,ciągle jestem zmęczona i senna mimo że spię całą noc. pobolewają mnie też piersi od czasu do czasu,nie wymiotuję jeszcze, choć czasem mnie mdli,
    boli mnie brzuch bardziej niż na @ , staram się częściej leżeć na brzuchu ,mam tyłozgięcie i z porad z wcześniejszych ciąż wiem ze tak muszę.A no i jestem ciągle głodna i sama nie wiem na co mam apetyt. Jestem w 30 dc temp37.0, test pozytywny robiony dziś rano cykle ok 28dni.ciąża ok tyg.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 24th 2011
     permalink
    A moje objawy jak na razie równie dobrze mogłabym zwalić na pogodę, chodź trochę mnie mdli, ale to może coś mi siadło...hehe:wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.