Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 26th 2011
     permalink
    Andziula tyle ze nie sadze zeby ktos potrafil ci jednznacznei odpowiedziec ze samopoczucie jest zwiazane z odstawieniem implantu czy z czym innym, nie tylko wrozkami nie jestesmy ale malo ktora (no bo kilka perelek jest) ma doswiadczenie medyczne zreszta nawet je majac nie moze sugerowac nic przez internet. Zadne forum nie zastapi wizyty u lekarza. idz do gina i zrob sobie chociaz morfo, moze to oslabienie a moze organizm szaleje bo sie przestawia, poza tym pogoda jest taka a nie inna wiec wiele osob ma ostatnio jazdy zdrowotne.

    aha i mysle ze Twoj post wszystkei widzialysmy (ja w kazdym badz razie tak) ale jakbym napisala ze ine wiem i zebys skonsultowala to bys i tak sie najezyla tak jak to zrobilas przed chwila... :devil::devil::devil:
  1.  permalink
    oj przepraszam, że tak naskoczyłam, w sumie nawet nie wiem czemu...tak czasem mam, że głupi wybuch złości a potem nawet nie wiem o co chodzi ehhh
    --
    • CommentAuthorelsner
    • CommentTimeJul 26th 2011
     permalink
    Eikos, ja przy pierwszym badaniu tez bardzo się wstydziłam, a gdy byłam młoda, to nawet nie wyobrazałam sobie że na coś takiego się kiedyś zdecyduję. Powiedz lekarce, ze to Twoja pierwsza wizyta, ja tak zrobiłam i dzięki temu postąpiła ze mną szczególnie delikatnie i przed każdą czynnością informowała mnie co będzie robić. Wstyd i strach jest tylko na początku. Zobaczysz sama. Lekarze patrzą na pacjentkę inaczej niz nam sie wydaje. Nawet lekarz mężczyzna nie będzie Ci dawał powodu do wstydu. Patrzą na Ciebie wyłącznie z medycznego punktu widzenia a nie żeby sobie popatrzec i Ciebie zawstydzić. Więc głowa do góry. Pokonaj wstyd. Pomyśl sobie, ze stoisz przed lekarzem, takim samym jak dentysta, czy ortopeda, tych się nie wstydzisz. Dlaczego wstydzić się ginekologa. Taka między nimi różnica, że jego specjalność dotyczy innej części ciała. Zobaczysz, że przy kolejnych wizytach bedziesz miała takie samo podejście do tego badania jak mają lekarze. Cel wyłącznie medyczny, wtedy wstyd ustępuje. Zrób to dla męża i dzidziusia. Tobie może nie zależy na tym jak długo pożyjesz, ale im - bardzo. Życzę Ci abyś trafiła na sympatycznego i delikatnego lekarza, bo jak pisały koleżanki zdarzają się też gburowaci, taki może pozostawić złe wrażenia.
    • CommentAuthoradda78
    • CommentTimeJul 26th 2011
     permalink
    a ja miałam nieco gorzej, ponieważ moje 1 badanie było( jako dziewicy) nie z przodu..bolało gorzej niż tak..ale przeżyłam..inna sprawa,że lekarz(facet) mało pomógł..miałam @ z mnóstwem skrzepów..
    kiedyś się rejestrowałam 1 dnia do dentysty i gina, i pani z rejestracji- a to będzie pani miała i górę i dół zrobiony :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 26th 2011
     permalink
    anna_drozdowska: i pani z rejestracji- a to będzie pani miała i górę i dół zrobiony

    niezłe :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorgucha85
    • CommentTimeJul 26th 2011
     permalink
    no i bylam u lekarza... Wreszcie upewnilam sie czy test i moje (marne bo marne, ale zawsze) objawy mnie nie zawiodły.. Jestem w 6 tyg ciąży :) Termin mam na 18 marca ( w dniu moich urodzin, niezle jaja ;))) ), mam pienke zdjecie no i teraz nic tylko musze zaczac sie oswajac z ta mysla :) Juz nic nie bedzie takie samo. pozdrawiam!
    •  
      CommentAuthoragusia8209
    • CommentTimeJul 26th 2011
     permalink
    Gratulacje, życzę spokojnych 9 miesięcy,
    ja się chyba zbyt szybko cieszyłam, test był pozytywny, ale zaczełam krwawić i zwątpiłam....
    zobaczymy co będzie
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJul 26th 2011
     permalink
    Gucha, wklej to piękne zdjęcie do galerii:)
    Gratulacje i dużo zdrówka dla Was!
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJul 26th 2011
     permalink
    Agusia, krwawienia się zdarzają. Koniecznie idź szybko do lekarza... tym bardziej jeśli test był pozytywny.
    --
    •  
      CommentAuthoragusia8209
    • CommentTimeJul 26th 2011
     permalink
    Mam taki zamiar, jak narazie staram się odpoczywać dużo ,.tzn na tyle ile córeczki pozwolą;),
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJul 26th 2011
     permalink
    powodzenia!
    --
    • CommentAuthormonika3334
    • CommentTimeJul 26th 2011
     permalink
    gucha85 gratulacje
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    gucha85 gratulacje :)
    --
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    gocha85 gratulacje :) trzymaj sie ciepelko i uwazaj na WAS:)
    --
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    Gocha85 a powiedz mi czy było już widać serduszko maluszka?
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    Dziewczyny mam jeszcze pytanie bo miałam mdłości a dziś nie mam i się boję że coś nie tak z moją dzidzią jestem w 4 tyg ciąży...
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 27th 2011 zmieniony
     permalink
    doti05 ja też jestem w 3-4 tyg i poza ślinotokiem nie dolega mi nic:wink:
    To, że nie masz mdłości nie oznacza, że dzieje sie coś złego...każda z nas przechodzi to inaczej:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    A na mdlości przyjdzie jeszcze czas oj zobaczysz sedesik z bliska:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    ja tak nie mogłam się doczekać wymiotów że jak mnie wzięły to miałam serdecznie dość :-)
    teraz nie mogę się doczekać ruchów, jak zaczną mnie moje bąble kopać to pewnie też będę miała dość :-)
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    Mnie przez całą ciążę tylko raz zemdliło, wymiotów zero. Nie przejmuj się i nie doszukuj objawów. Ciesz się ciążą:wink:
    --
  2.  permalink
    Gucha ;))) Cieszę się razem z Tobą:)gratuluję;):bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    Gucha brawo!
    --
    • CommentAuthorgucha85
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    Dziewczyny barrrrrdzo dziękuję za gratulację, jest mi naprawdę miło :)

    Zdjęcie postaram się dziś wstawić.

    W sumie pomyliłam się ;) jestem w 7tc a nie w 6tc. Pani doktor nic o serduszku nie mówila..więc chyba nie było widać... Za 3 tyg. kolejna wizyta.
    Teraz, żeby tylko wszystko było ok :) Z resztą dlaczego mialoby być inaczej? :)

    Nie mdli mnie, w zasadzie nie mam żadnych objawów oprócz spuchniętych piersi. W piątek jadę całkiem sama na objazdową wycięczkę po Hiszpanii, mam nadzieję, że wtedy wymioty się nie zaczną :/ Ogólnie z tego co wiem wcale nie muszą się zacząć. Oby! ;)
    Jeszcze raz dziękuję! i życzę pozostałym POWODZENIA!
  3.  permalink
    hehe Gratulki Gucha, mamy ten sam termin :D
    --
  4.  permalink
    Gucha, i ja również gratuluję. BArdzo, bardzo, bardzo. :-)
    --
  5.  permalink
    Odebrałam dziś wynik bety. Jest następujący 17173 mIU/ml, wg danych zamieszczonych na ulotce mieszczę się w dwóch zakresach:
    6-7 tydz. ciąży : 158 - 31795
    7 tydz. ciąży : 3697 - 163563.
    W piątek powinien być następny do odebrania.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    Gucha i Kataszynah gratuluję Wam, super wieści!!!!!!!!!!!


    Ja wciąż czekam...................
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeJul 27th 2011
     permalink
    Gratuluję Dziewczyny, to jakiś "wakacyjny boom" :boogie:
    --
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    Dziewczyny zastanawiają mnie u mnie lekko brązowe upławy... miała któraś z was taki problem? czy to może być coś złego??
    • CommentAuthorjusta2586
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    doti05 w tei chwili mam to samo a dokładnie od wczoraj dzis też jeszcze troche teraz mam 23dc a 8dzien wyższych tempek. martwie sie ze po prostu zapowiadaja @... a ja licze na szczesliwy cykl...
    --
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    no ja się troszke martwię a mój gin jest na urlopie....
    może pójdę do szpitala na kontrole bo tam zawsze jest jakiś ginekolog
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    Doti podejdz do jakiegos innego gina, byc moze potrzebna bedzie dodatkowa dawka progesteronu
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    oki tak zrobię!
    • CommentAuthorelsner
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    kiedy robiłyście pierwsze usg w ciąży? Podobno w piątym tygodniu, ale od zaplodnienia czy od ostatniej miesiączki?
    • CommentAuthorelsner
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    z tego co wiem to pierwsze usg robi się w 4 czy 5 tyg a drugie 11-13 tydzień i 6 dni. Wiecie coś na ten temat?
    •  
      CommentAuthorEikos
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    Gratulację dla dziewczyn :)

    A mnie mdli niemiłosiernie... odbija mi się, kręci w głowie, a jeden test co robiłam zaraz po tej pseudo @ wyszedł negatywny... Zatrucie nigdy nie utrzymywało mi się tyle czasu, a teraz na nic praktycznie nie ma sił ani ochoty, oddycha mi się ciężko... Dziś po pracy mąż jedzie po kolejny test ... Jeśli to nie ciąża to nie wiem jakies przesilenie kurna letnie ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    moim zdaniem w 4tc to nie ma co isc bo nic nie bedzie widac, 6-7tc to taki dobry termin ze bedzie widac juz bijace serduszko
    drugie usg te z 11-12tc jset bardzo wazne, sprawdzana jest m.in przezirnosc faldu karkowego i kosc nosowa, nie mozna go zrobic zbyt pozno no i warto wybrac sie do dobrego gina
    • CommentAuthorelsner
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    MrsHyde dzięki za informacje. Od kiedy liczy się ten 11-12 tydz?
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    hej dziewczyny a ja odebralam dzis bete wyszla 111:) jednak oprocz braku @ i cholernego pieczenia twarzy nie mam innych objawow:)
    --
  6.  permalink
    Ewelinda29 gratulacje. :-) Ja odebrałam wczoraj swoją betę, a jutro mam nadzieję, odbiorę kolejną. Chcę się upewnić czy wzrasta dobrze.
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    beta 111 to ciąża, gratulacje, na objawy masz jeszcze duuuużoooo czasu.:cheer::cheer:
    --
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    dzieki dziewczyny:) mam nadzieje ze bedzie to szczesliwe 9 miesiecy:) katarzynah ja tez w piatek jeszcze powtorze:) dodam ze jestem po poronieniu w kwietniu:( takze trzymajcie kciuki:)
    --
  7.  permalink
    Trzyyyyyyyymam kciuki! :-D
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    gratuluje wszystkim ciężarówkom! I zapraszam na dział dla zaciążonych.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    Jak ciążowo :bigsmile: Gratulacje dziewczyny :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthornikola_
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    Dziewczyny, wielkie gratulacje !
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    wspaniale, ale boom bejbików :bigsmile: u mnie tempka prosta jakby linijkę przyłożyc:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    Ciekawe kto w sierpniu zaciąży? Bo jak na razie co miesiąc ktoś nowy dowiaduje się o ciąży.
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    może ja?! :tongue:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.