Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 30th 2011
     permalink
    O Quick Vue nie słyszałam. Za to o bobo testach złe opinie słyszałam.
    --
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeJul 30th 2011
     permalink
    dziewczyny zqaczelam miec delikatne jasno brazowe plamienie doslownie kilka kropli jak taki ciemny sluz:(( boje sie zeby znow nie bylo zle jak poprzednio:(( zrezygnowalam z pojscia na wesele lepiej poleze odpoczne:((( trzymajcie kciuki
    --
  1.  permalink
    Lene, moje serdeczne gratulacje... czyli plaienie mogło byc jak najbardziej implantacyjne....
    Co do objawów...mh...wiecie co ja też próbowałam sobie przypomniec jak to było te 6 lat temu ,kiedy okazało się, że w upragnionej, też długo wystaranej ciąży jestem... ale za nic nie mogłam dojśc...wydawało mi się że czuję się dokłądnie tak samo jak przed każdą @... ale piersi mi znacznie urosły i sutki zaczeły mi tak sterczec... nie wiem jak to opisac ale takie sterczące były :shamed:.... a teraz Boże czekam każdego końca cyklu na ten objaw i niestety zaraz po owu już wiem, że nic z tego...:cry: ach życie
    Lene jeszcze raz gratuluję kochana...rośnij zdrowo :smile:
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeJul 30th 2011
     permalink
    O Quick Vue bylo w TV.

    A mnie wyszla krecha akurat z Bobo testu : )
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 30th 2011
     permalink
    ja robiłam komfort :wink: akurat były w promocji za niecałe 8zł :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJul 30th 2011
     permalink
    plamiące dziewczyny, a co na to wasi ginowie? Może warto włączyć progesteron, co?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeJul 30th 2011
     permalink
    ja również plamię 5 dzień ale od wczoraj biorę duphaston mam nadzieję że będzie oki wszystko
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    doti ja tez biore duphaston od momentu kiedy tylko zrobilam bete moja gin na urlopie ale dzwonilam i powiedzila ze 3x1 duphaston i 4x1 no spa :) mam nadzieje ze bedzie dobrze inaczej byc nie moze:) najgorsze ze ona na urlopie az do 19 sierpnia:(
    --
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    Widziałyście?
    http://www.youtube.com/watch?v=j4tjlb77NFg&feature=related
  2.  permalink
    świetne :) i w końcu wiem co to jest ciąża :D
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    no dobre jest:) hehehe mozna sie wiele nauczyc;D
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    ewelinda29 a powiedz mi na co ta nospa jeszcze jakie ma za zadanie?
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    kakai a w którym ty tyg jesteś w ciąży?
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    Weszłam na to forum przez przypadek, ale chyba całkiem dobrze trafiłam. Mam taki problem.
    Kochałam się z moim chłopakiem w dni płodne ( nie pierwszy raz ). Miałam strasznie bolesne okresy, i dostałam od ginekologa tabletki castagnus. Zaczęłam go brać 3 dni po tym jak spóźniał mi się okres, jednak brałam go tylko 3dni i zrezygnowałam z nich, ponieważ miałam jakieś podejrzenie, że jestem w ciąży. Teraz okres spóźnia mi się ponad tydzień. Parę dni temu robiłam dwa testy ciążowe, wyszły tak jakby dwie kreski,tak jakby, bo druga kreska była bardzo jasna, ledwo widoczna. Okresu nadal nie ma, a od paru dni mam brązowe plamienia i straszne bóle piersi . Nie wiem za bardzo co mam o tym myśleć. Jutro idę jeszcze po jeden test . Jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? Proszę pomóżcie.
  3.  permalink
    Ja sądzę że jesteś na pewno i gratuluje :))
  4.  permalink
    oczywiście to moje zdanie :)
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    a czy okres nie może spóźniać mi się przez to, że brałam castagnus ?
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 31st 2011 zmieniony
     permalink
    Moim zdaniem nie, bo, żeby castagnus zadziałał, trzeba go brać dłuższy czas (90dni)
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    Dziewczyny! Zauważyłam plamkę krwi, myślałam, że to okres ale nie :cry: strasznie się martwię :cry:
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    Maluta90: Jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?
    PRAWDOPODOBIEŃSTWO 50% - albo jesteś w ciąży, albo nie. Rób test, ewentualnie bardziej pewne badanie krwi B HCG i się dowiesz
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    strasznie się martwię. Nie boli mnie brzuch , ani nic. Zawsze podczas okresu zwijałam się z bólu brzucha..
    A jeśli jestem w ciąży, co może oznaczać to krwawienie? :(
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    Maluta, powtórz test z moczu. Sama pisałaś, że testy robiłaś kilka dni temu... to może warto powtórzyć sikańca, albo jutro rano zrób test z krwi (jak radziła KARKO). Plamka krwi też nie musi oznaczać niczego strasznego. Zrób test i/lub umów się na wizytę u lekarza, bo nie ma sensu się zamartwiać:-))) Powodzenia!
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    Maluta90: Kochałam się z moim chłopakiem w dni płodne
    to jest przecież odpowiedź na pytanie - oczywiście, że MOŻESZ BYĆ W CIĄŻY. Plamienie nie musi w przypadku ciąży oznaczac niczego złego. Jesdnak zrobiłabym test z krwi i jeśli wynik będzie ciążowy, poszłabym jak najszybciej do lekarza. Skoro współżyłaś w dni płodne, rozumiem, ze planowałaś ciążę?
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    Za bardzo pragnę tego dziecka, by się nie martwić. Ale poczekam do jutra i zrobię test.
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    KARKO - Tak, bardzo chcę mieć dziecko..
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    Maluta90: Za bardzo pragnę tego dziecka

    Tym bardziej nie powinnaś się zamartwiać na zapas, będzie dobrze!!!!
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    Dziękuję Wam za wsparcie :) Od razu z rana pobiegnę po test, zobaczymy co wyjdzie.W razie potrzeby zrobię jeszcze badanie krwi . :smile:
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    i koniecznie daj nam znać jaki będzie wynik testu :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    Ok! Jeszcze raz dziękuję, czuję się już trochę lepiej :wink:
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    doti no spa jest rozkurczowa...
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    Basia,ja poszłam w 6 tygodniu na usg.Pisałam o tym,że pani gin.mnie lekko mówiąc zdenerwowała,że jak to możliwe że 6 tydzień skoro pokazuje 7.. I pretensja,że podałam Jej błędną datę ostatniego okresu.. Nie mówiąc o tym,że na początku było wielkie zaskoczenie "To Pani się nie zabezpieczała ?? " :confused:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    O kur.... nieźle Hussy... Taki gin to skarb :wink:
    --
    • CommentAuthorLene55
    • CommentTimeJul 31st 2011
     permalink
    Lene, moje serdeczne gratulacje... czyli plaienie mogło byc jak najbardziej implantacyjne.... no widzisz kochana stokrotko - chyba przyniosłyście mi szczęści - bo le\dwo zdazylam sie zalogowac na Waszym forum i na drugi dzien mam 2 krechy :surprised: Jestem w szoku - miesiaczka powinna przyjsc dopiero jutro, ze tak szybko test wyszedl pozytywny - ale wmawioam sobie ze innej opcji nie ma i to musi byc ciaza!:surprised: Odezwe sie po wizycie u lekarza za jakis tydzien dopiero. Dzieki za mile slowa i raz jeszcze polecam Wam testy owu firmy Facelle (czy moze facatelle) do kupienia w Rossmanie. Mi pomogly :surprised:
  5.  permalink
    Hej! Ja tez czekam na test! Wczoraj rano pokazala sie druga krecha ale bardzo, bardzo slabiutka! Jutro kupuje nastepny i wszystko sie okaze!
    Jezeli to jest to, czego bym sobie zyczyla to moje objawy to przede wszystkim sennosc i zmeczenie ale tylko przez dwa dni, bol brzucha jak na @ i bol piersi.
    Pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki!!!
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeAug 1st 2011
     permalink
    mi test pozytywny też wyszedł już 25dc straszny bladzioch ale wiedziałam że tam jest i 28dc w terminie @ dostałam kawowych wydzielin więc stawiłam się do gin dostałam duphaston i się wszystko pięknie uspokoiło:) a na USG jak byłam to też dzidzia była większa o kilka dni i z 8.03.2012OM wyszło na USG że termin 28.02 ale myślę że to się jeszcze będzie zmieniało zobaczymy 11.08 co tam USG nam pokaże już się nie mogę doczekać:)
    a co do objawów to u mnie tylko straszny LEŃ sutki no i nieraz lekkie nudności wieczorem wczoraj było gorzej ale to dal tego że od 2 dni mam kwaśno w ustach;/
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeAug 1st 2011
     permalink
    Ja to ostatnimi tygodniami przeżywam masakrę z sutkami.. Strasznie bolą,ostatnio jak zakładałam bluzkę to tak się zamachnęłam,że aż łzy mi w oczach stanęły..
    --
  6.  permalink
    No i drugi test zrobiony! Bladzioch jest i pojawil sie od razu!!! Dzis pojade do gin ale mysle, ze to za wczesnie, zeby cos bylo widac! ;o) ;o) ;o)
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeAug 1st 2011
     permalink
    Gratulacje :wink:
    --
  7.  permalink
    Również gratuluje :) Ja jutro mam termin okresu bo 33 dzień cyklu i chyba nie wytrzymam i zrobię test . Chociaż najlepiej pewnie byłoby jeszcze kilka dni poczekac bo były cykle które trwały 35 dni. Ale jestem nie cierpliwa :P jeszcze te bolące cycki już od 2 tygodni każdego dnia , te wzdęcia , pierdy :P i kłócia w podbrzuszu od dwóch dni które niestety moga też zapowiadac okres ....
  8.  permalink
    Julitka trzymam kciuki! Wiem jak to jest czekac, ja jestem bardziej niecierpliwa niz Ty... chyba nigdy nie wytrzymalam do dnia spodziewanej @ zeby testowac!

    :tongue:
    --
  9.  permalink
    a który to Twój cykl??? taki szczęsliwy widzę :)
  10.  permalink
    Odkad zaczelam sie obserwowac trzeci , ale staramy sie o dzidzie od wrzesnia tamtego roku. W lutym niestety poronilam.. ale mam nadzieje, ze tym razem wszystko bedzie dobrze!
    --
  11.  permalink
    Aha my staramy się od stycznia ale nie mierzyłam jeszcze temperatur. Jeżeli teraz się nie uda to od przyszłego cyklu zacznę . Ale mam ogromną nadzieje że teraz się udało :) U Ciebie też na pewno będzie wszystko dobrze 3mam kciuki za Ciebie i maciupką dzidzie :)
  12.  permalink
    Wiesz co, przed tym jak zaczelam sie obserwowac malo o sobie i swoim ciele wiedzialam. Teraz to wiem. Teraz polecam to wszystkom kobietkom! Buziaki i czekamy na wynik testu!
    --
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeAug 1st 2011
     permalink
    Dziewczyny brzuch mi się skurczył po duphastonie tak się martwię że tam już nic nie ma! miała któraś z was taki przypadek w ciąży??
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeAug 1st 2011
     permalink
    biedronka wielkie gratulacje:):):)
    --
  13.  permalink
    Ciesze sie strasznie ale poki nie pojde do lekarza chyba nie uwierze do konca!!! Trzymam za nas wszystkie kciuki!!!
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeAug 1st 2011 zmieniony
     permalink
    No i proszę, kolejny plusik... tak od poniedziaku z rana?! :bigsmile: Gratulacje!!!:cheer:
    --
  14.  permalink
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 1st 2011
     permalink
    Dziewczyny, robiłam test. Wyszły dwie widoczne kreski. Jeszcze jestem w szoku, nie dochodzi do mnie do wszystko.. :shocked:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.