Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 3rd 2011
     permalink
    Mnie by nikt nie musiał straszyć, żeby w ciągu jednego dnia znaleźć się u lekarza w takiej sytuacji....
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 3rd 2011
     permalink
    no tak, masz rację. Trochę się pogubiłam w tym wszystkim, ale dzięki. Zadzwonię i mam nadzieję, że już jutro będę u lekarza i wszystkiego się dowiem..
  1.  permalink
    Maluta Ty biegusiem do lekarza obowiazkowo...mnie brzuch boli lekarz powiedzial ze wszystko ok a ja leze jak na szpilkach a z plamieniem ech ja w ciazy ktora stracilam po polowie dnia plamienia bylam na pogotowiu i wyladowalamw szpitalu takze szybko i bez dyskusji...
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeAug 3rd 2011
     permalink
    Maluta jeśli nie uda się w przychodni to nie czekaj z plamieniem tylko zgłoś się do szpitala.
    .
    Ja bym tak zrobiła, zreszta jak plamiłam w 1 ciąży to pierwsze co lekarz dał skierowanie do szpitala.
    -- ,
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 3rd 2011
     permalink
    Cały czas mam te plamienia. Nie mogę dodzwonić się do ginekologa. Chcę jechać do szpitala. Powiedzcie mi gdzie mam tam się kierować??
    •  
      CommentAuthorViicki
    • CommentTimeAug 3rd 2011
     permalink
    jedziesz do szpitala i idziesz na szpitalny oddział ratunkowy. Jeżeli u Ciebie jest ginekologiczny SOR, tam Cię skierują. Biegusiem jedziesz
    --
  2.  permalink
    maluta jedz do szpitala tam cie skieruja albo zadwon zapytaj gdzie ma ostry dyzur ginekologia powodzenia
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeAug 3rd 2011
     permalink
    Jedzie się do szpitala na izbę przyjęć i stamtąd skierują na SOR albo wezwą ginekologa z oddziału, ważne żebyś wreszcie pojechała!
    --
  3.  permalink
    Maluta a jak tylko wrocisz napisz jak sie masz i co sie dzieje:) trzymam kciuki:)
    --
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeAug 3rd 2011
     permalink
    czekam na wiadomość!! Mam nadzieję, że pojechałaś...
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 4th 2011
     permalink
    Maluta jeszcze się nie odezwała. Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze.
    --
  4.  permalink
    myszerej wlasnie o tym samym myslalam:) mam taka sama nadzieje;)
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 4th 2011
     permalink
    ja tez caly czas podgladam...
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
  5.  permalink
    witam wszystkie;) i tak zagladam z niecierpliwoscia ale Maluta jak poszla do tego lekarza tak sluch zaginal hmmm mam wielka nadzieje ze jednak wszystko jest w najlepszym porzadku milego dnia
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeAug 5th 2011
     permalink
    też tu zaglądam...i też mam nadzieję że u Maluty wszystko w porządku i że się wkrótce odezwie...
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 5th 2011
     permalink
    Kurcze, ja też i martwię się trochę :sad: mam nadzieję, że nie długo się odezwie, i że wszystko w porządku będzie.
    • CommentAuthorLene55
    • CommentTimeAug 5th 2011
     permalink
    tez zagladam i trzymam kciuki za maluta ... szkoda ze sie nie odezwala jeszcze... Moze zatrzymali ja w szpitalu i nie moze napisac do nas...ale to pewnie dobrze by znaczylo, bo gdyby cos bylo nie tak to wiadomo.... No nic to, czekam z niecierpliwoscia na jakac ( nie jakas- tylkko dobrą!!!!:surprised:) wiadomosc!!!! ja do lekarza w ewtorek smigam, ale az sie boje... zaczynam 7 tydz, a czuje sie wysmienicie!!!! poza czestym nocnym siusiu, zawrotami glowy, sennoscia, pieknymi bolacymi cycusiami nic mi nie dolega!!! zero mdlosci!!! w pierwwszej ciazy od samego poczatku bylo okropnie przez pierwsze` 4 m-ce.... Dziewczyny z natury jestem szczupla, uprawiam sport, brzuszek wrecz wklesly byl.... ;) W tej chwili mam brzuchol jak z pierwsza corka w 4-5 m-cu?!!!! mowie Wam, jaja normalnie, taka mala pileczka sie zrobila!!! boje sie, ze moze wczesnbiej w ciazy bylam- chocioaz lipcowa @ byla normalna, test 2 dni przed negatywny.... a moze w brzuchu sa dwa maluchy , ;) we wtorek rozwieja sie wszelkie moje watpliwosci , i spodziewam sie tylko samych dobrych wiesci!!! odezwe sie po wizycie!!!
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeAug 5th 2011
     permalink
    Lene, ja bym obstawiała dwójkę :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeAug 5th 2011
     permalink
    to by były jaja dopiero Lene :)
  6.  permalink
    Witajcie
    HSG miałam robione 6 lipca (w 15 dniu cyklu). Dziś mija 45 dni od ostatniej @. Kilka dni temu miałam bardzo wrażliwe i nabrzmiałe piersi, przez ostatnie dwa dni śluz był lekko brunatny. Przed badaniem moje cykle trawły ok. 30 dni (ale kiedyś miałam tendecję do bardzo nieregularnych cykli). Nie wiem czy po badaniu aż tak mógł zmienić się organizm. Po badaniu od ok. 2 tygodniu czuję bóle. Najpierw bolało mnie jakby w pochwie, myślałam, że to @ nadchodzi. Potem jajniki dawały czadu, raz jeden, a raz drugi.
    Wiem, że mogłabym / powinnam nawet zrobić test, ale po 1,5 roku starań i ogromnej ilości wykonanych testów boję się, że znowu się zawiodę. Dodam, że ostatnio miałam tydzień urlopu i trochę przytyłam - być może to jest powód opóźniającej się @. Czy ktoś miał podobne objawy, co powinnam zrobić?
  7.  permalink
    Acha, i w ostatnich dniach mnie "czyści" 2 razy dziennie (nie biegunka). I dziwnie spokojna jestem - ale to chyba skutek odpoczynku od pracy. Boje się robić sobie nadzieje. Boli kiedy test ZNOWU pokazuje 1 kreskę. :sad::sad::sad:
  8.  permalink
    Nikogo tu nie ma???
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeAug 5th 2011
     permalink
    Moniawronia: co powinnam zrobić?

    Test
    --
  9.  permalink
    O, jest ktoś. HURRA!!! :bigsmile::bigsmile:
    A jaki jest najdokładniejszy i wykryje najwcześniejszą ciążę?
  10.  permalink
    Zastanawiałam się też nad B HCG, ale dopiero w poniedziałek będzie znowu otwarte laboratorium.
    I ten strach, że to znowu nie trafione przeczucie. I te zawiedzione nadzieje... Okropnie to boli.
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 5th 2011
     permalink
    Moniawronia: Dziś mija 45 dni od ostatniej @.


    W tym momencie jeśli jesteś w ciąży, każdy test ją wykryje. Nie musi być super czuły.
    --
  11.  permalink
    Dzięki. Więc po pracy apteka. A jutro rano... Albo @ za x dni.:sad:
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeAug 5th 2011
     permalink
    Trudno powiedzieć, bo nie wiem, w którym dniu fazy lutealnej jesteś- nie masz żadnych obserwacji. Kup jakikolwiek, a najlepiej zrób betę- ona będzie najwiarygodniejsza
    --
  12.  permalink
    Właściwie to miałam zacząć obserwacje, mierzenie temp. itp. od pierwszego dnia cyklu po badaniu. Poprzednia lekarka nawet nie pisnęła słówkiem o mierzeniu temp. W czasie badania nie miała nawet dyżuru na oddziale (a chodziłam do niej prywatnie od ok. 5 lat). Więc zmieniłam lekarza, który stwierdził, że braliśmy się za tą ciąże "od tyłu". Więc teraz miałam zacząć od początku, ale @ ani widu, ani słychu.
  13.  permalink
    Hej dziewczyny.... czy któras z was pamieta jaka miała szyjke macicy na poczatku ciazy jakie było jej połozenie, jestem w 6 tyg ciazy szyjka jest srednio wysoko i jest lekko otwarta., wszyscy mowia o tym ze powinna byc umiejscowiona wysoko i byc zamknieta...za odpowiedzi z góry dziekuje
    •  
      CommentAuthorBiedronka11
    • CommentTimeAug 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Ja jestem teraz w 5tc i od kilku dni juz nie badam szyjki. Ale kilka dni temu bylo tam tak jakby ciasno i ciezko sie bylo tam dostac, jakby malo miejsca bylo, dlatego postanowilam juz nie badac. Ale rzeczywiscie byla twarda i zamknieta! Wydaje mi sie , ze jest to jednak sprawa indywidualna i nie ma co sie sugerowac opiniami innych a w razie watpliwosci radze udac sie do lekarza! Pozdrawiam! :smile:
    A ja w koncu w srode ide na pierwsza bete!:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    Cześć dziewczyny, jestem w szpitalu, internet w telefonie złapałam. Więc sprawa wygląda tak. Przyjechałam tu w środe wieczorem, od razu przyjęli mnie na oddział, lekarz zrobił mi badanie ginekologiczne i usg, które nic nie pokazało, pęcherzyka nie widać. W czwartek miałam robioną bete. Wynik to 118. Lekarz powiedział, że możliwe, że jest niska, ponieważ to jest wczesna ciąża. Dzis miałam betę powtórzoną, wynik spadł do 116. Lekarz powiedział, że jutro będe miała zrobioną jeszcze raz, jeśli będzie spadać, to znaczy, że ciązy nie ma, a w poniedziałek zrobia mi jeszcze usg. Strasznie się martwię i nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć.. Trochę mnie to wszystko przybiło :(

    Ps. dziękuje, za troskę (czytałam wczesniejsze wpisy) i mam nadzieje, ze wszystko co napisałam sie pokaże, bo różnie to bywa z telefonami..
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    o kurcze :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    Hej Maluta, fajnie że się odezwałaś... trzymam kciuki żeby jednak wyniki się poprawiły!!!!
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    Maluta, trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Dobrze, że pojechałaś do tego szpitala! Trzymaj się dzielnie!
    --
  14.  permalink
    Maluta ja tez trzymam kciuki...a Ty trzymaj sie musi byc dobrze...
    --
  15.  permalink
    Maluta, jesteśmy z Tobą. Trzymamy kciuki. Mocno!!!
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    Spadająca BHCG to juz 'wyrok' prawda?
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    połączone z plamieniami? niestety tak.............
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    :(
    Żyć się odechciewa. Cholera jasna!
    • CommentAuthoradda78
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    trzymam kciuki..może nie wszystko stracone...
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    Niestety spadająca beta na początku ciąży nie wróży dobrze, ale zawsze trzeba mieć nadzieję! Ściskam!
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    spadła tylko o 2.. to chyba nie dużo, hm?:cry:
  16.  permalink
    Maluta trzymaj sie kobieto badz silna przeszlam przez to :( wiem jak sie czujesz nerw Ci nie pomoze spokojnie....trzymam kciuki
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    Maluta ja tez rozumię jak się czujesz.
    Trzymam kciuki by w Twoim przypadku jednak był lepszy scenariusz niż u mnie.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    Maluta trzymam mocno kciukasy żeby wszystko bylo dobrze! Nie zalamuj sie! I badz dobrej mysli chociaz wiem, ze pewnie nie jest latwo!
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    Dzięki dziewczyny. Wasze słowa bardzo mi pomagają. Nie wiem co mam o tym myśleć, ale lekarz na obchodzie powiedział do pielęgniarki 'tutaj raczej nic' . ale jutro mam jeszcze betę. Nie znam sie za bardzo na tym wszystkim, ale nie myślę już pozytywnie.:cry:
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeAug 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Maluta musisz kobieto byc silna mi sie niestety nie udalo doczekac dobrych wiadomosci jednak przezylam to i dzis mija ponad 3m-ce a ja jestem w kolejnej ciazy chociaz serce mi sie kraje i czekam az zobacze bijace serduszko trzymam za Ciebie kciuki badz silna lekarz mi powiedzial "NATURA WIE CO ROBI" choc wiem ze Tobie dzis nic nie pomoze...spokoju w miare mozliwosci Ci zycze.....
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 7th 2011
     permalink
    Dziś BHCG wyszła 120, lekko urosła. Nie wiem już co mam myśleć. Na wizycie się czegoś dowiem. Głowa mi już pęka.
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeAug 7th 2011
     permalink
    Maluta90 od razu pisz po wizycie/obchodzie !!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.