Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    3mam mocno kciuki malutka :*
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeAug 7th 2011
     permalink
    Maluta, trzymam kciuki!!! daj znac jak juz bedziesz cos wiedziala:-))))
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeAug 7th 2011
     permalink
    Maluta trzymamy kciuki!!!!!
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 7th 2011
     permalink
    Ja również, daj znać jak będziesz coś wiedziec kochana !
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 7th 2011 zmieniony
     permalink
    czekalam na dobre wiesci a tu.. delej trzeba czekac... Maluta trzymam kciuki :thumbup::grouphug:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 7th 2011
     permalink
    Na wizycie lekarz powiedział, ze beta jest za niska, że jest na granicy i ciązy raczej nie ma.. Mówił też, że powinna być o wiele większa.. Jutro mam usg i będą wiedzieć co dalej. Idę spać, mam juz dosyć.. 3majcie się dziewczyny.
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeAug 7th 2011
     permalink
    To niestety raczej mało prawdopodobne, by ciąża była - BETA powinna być o wiele, wiele wyższa i co wazniejsze - powinna rosnąć po 24,48, 72 godzinach,a nie spadać, czy pozostawać prawie na tym samym poziomie. Maluta, współczuję, ale zobaczysz - przyjdzie jeszcze czas dla Ciebie i BĘDZIESZ MAMĄ. WIdocznie tak musiało być
    ...
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Maluta, trzymaj się!
    Dzięki za wiadomości. Bardzo mi przykro, że tak się sprawy mają, ale tak jak napisała Karko, przyjdzie i na Ciebie czas. Jeszcze będziesz się cieszyła macierzyństwem. Głowa do góry!
    --
  2.  permalink
    Maluta trzymaj sie musisz....jestes silna dasz rade przejsc przez to....29 kwietnia uslyszalam taki wyrok:( badz silna...jestesmy z Toba...
    --
  3.  permalink
    hej dziewczyny czy ktoras moze zerknac na moj wykres bede wdzieczna i napisac mi czy juz mialam owolacje.bede wdzieczna bardzo z gory dziekuje.
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Moniko, raczej nie. Moment owulacji można na pewno wskazać dopiero i tylko lekarz przez monitoring USG.
    --
  4.  permalink
    Maluta a ja Cie tak pocieszam pocieszam az sama wyladowalam u lekarza bo od rana biegunka i krew mi poszla:( ale doktor zrobila usg i powiedziala ze narazie wszystko ok 18.08 mam na usg zeby zobaczyc czy serduszko bije...zwariuje chyba dziewczyny :((((
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Ewelinda trzymaj się, odpoczywaj dużo i nie przemęczaj.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormotylica0
    • CommentTimeAug 8th 2011 zmieniony
     permalink
    Maluta, przykro mi że takie nieszczęście Cię spotkało. To musi być okropne, te rozbudzone nadzieje gasną i nie ma jak tego ukoić...
    Pocieszeniem może być tylko to, że natura wie lepiej i tym razem tak zadecydowała.
    Ewelinda, trzymam kciuki żeby było dobrze.
    --
  5.  permalink
    dzieki dziewczyny wiem wiem odpoczywam ile moge rece mi opadaja i wogole drugi raz przez to nie dam rady przejsc czas pokaze zobaczymy....ech to zycie....
    --
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Ewelinda, będzie dobrze zobaczysz, będzie lepiej jak u mnie!
    Dziś wyszłam ze szpitala - wczesne poronienie.
    W czwartek muszę jechać jeszcze raz, żeby zobaczyć czy wszystko oczyściło się samo, czy oni będą musieli to zrobić.
    Wypłakałam już trochę tej złości, no ale jest ciężko. Fizycznie też nie czuję się za ciekawie, słabo mi, muszę się trzymać czegokolwiek jak chodzę :confused: i do tego ten ból w podbrzuszu, brak słów. :cry:
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Maluta tak mi przykro, przytulam:neutral:
    W tamtym roku przechodziłam to samo:sad:
    Trzymaj się.
    -- ,
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    JA to przechodziłam w styczniu... :cry:
    Jestem z Tobą !:grouphug:
    •  
      CommentAuthorAlice85
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Współczuję Maluta :( Wiem, co czujesz i jak ciężko to przeboleć :(
    Poroniłam prawie dokładnie rok temu w 8 tc, mojemu maleństwu nawet nie zaczęło bić serduszko. Ale dziś czekam na narodziny kolejnego dziecka - na dniach :) Pamiętaj, że nie wolno się poddawać, trzeba wierzyć, że będzie dobrze, że się ułoży.

    Powodzenia!
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    :grouphug::kissing:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeAug 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Maluta, też jestem z tobą, bo też do końca nie pogodziłam się z tą sytuacją. Ale lekarz mi powiedział, że jeśli się załamie to będę musiała odłożyć starania więc trzymałam się na siłę, ta siłą tak mnie już urobiła, że emocje gdzieś odeszły i jest już dobrze.
    Także kochana trzymaj się i dużo siły życzę:bigsmile:
    --
  6.  permalink
    Maluta przykro mi musisz byc silna...nie pocieszy Cie to ale ja poronilam w kwietniu dokladnie 29.04.2011 mialam zabieg a teraz zobacz znow mi sie udalo choc nie wiem co bedzie dalej...dzis mam nadal plamienie i mowie Wam zanim usg 18.08 to ja bede siwa:((( takze kochnienka musisz byc silna trzymaj sie
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Ewelinda, dlaczego masz tak późno usg skoro masz plamienia? Wiadomo już jakiego są pochodzenia? W którym tc jesteś teraz?
    --
  7.  permalink
    mialam wczoraj usg ale to dopiero 6tc usg pokazalo ze ciaza w porzadku wysoko biore leki i powinno byc dobrze teraz mam 18 te usg zeby zobaczyc czy serduszko bije...mialam w kwietniu martwa ciaze mowie Ci ja osiwieje:((((
    --
  8.  permalink
    Witam;) czy mogłaby któraś z miłych i doświadczonych koleżanek zerknąć na mój wykres? Gubię się;(
    --
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    :cry:
    • CommentAuthorLene55
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    beliar???? nie pisz prosze, że u Ciebie coś nie tak jest..... co sie dzieje, bo ja nie iwerze normalnie w to co sie dzieje, najpierw tyle szczesliwych wiadomosci i a teraz tyle smutnych.... dziewczyny musicie byc silne, ewelinda uszy do gory - bedzie dobrze!!!! ja mam dzis wizyte, boje sie bardzo bo mam glupie p[rzeczucie jakies... czuje sie zbyt dobrze, zadnych niedogodnosci , odezwe sie wieczorem po wizycie
    • CommentAuthorMaluta90
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Wczoraj wypłakałam już prawie wszystkie łzy, dzisiaj jest troszkę lepiej, ale pewnie niektóre z Was wiedzą jak to jest. Dziewczyny, ja mam grupę krwi Arh-(minus), czytałam, że jeśli dziecko odziedziczy krew po matce, to często dochodzi do poronień albo komplikacji, czy to też mogło być powodem poronienia?
    Trzymam kciuki za wszystkie :wink: I dziękuję za te słowa, uwierzcie mi, niby tylko słowa, ale pomagają.
    Na razie chcę dać sobie spokój ze staraniami, muszę dojść porządnie do siebie, ale kiedyś będę jeszcze miała dzidziusia, na pewno..
  9.  permalink
    dziś o 08:09 zrobiłam test z moczu wynik o 08:14 wyszedł wątpliwy-druga kreska jest jakoś słabo widoczna więc zrobiłam beta hcg-czekam na wynik… :-)
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Madzioszkak, powodzenia! Życzę samych dobrych wiadomości!
    Lene, daj znać wieczorem jak wizyta!

    trzymam kciuki za Was wszystkie!
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Beliar, dlaczego płaczesz?
    --
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Nie nie u mnie jak najbardziej ok :)
    przykro mi z powodu Maluty ...
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Nie sprawiedliwe to wszystko...
    takie chore głupie wrrr
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Beliar, toś nas nastraszyła!
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Maluta, jest dużo przyczyn poronień samoistnych.Powiem Ci,że o tej krwi dziedziczonej po matce nie słyszałam.Za to czytałam nie dawno,że tak na prawdę jest to trudne do ustalenia,ponieważ zależy od wielu czynników.Jednym z nich może być zaburzenie jaja płodowego,nieprawidłowości narządu rodnego,choroby,czynniki immunologiczne i hormonalne,uszkodzenia szyjki macicy. Było jeszcze parę czynników,ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć.
    --
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Złego diabli nie biorą czy jak to tam :)
  10.  permalink
    wyniki beta hcg 103,8 i 4 tydzień ciąży :-)
    mąż wycałował brzunio i oboje się popłakaliśmy :-)
  11.  permalink
    gratulacjei wszystkiego dobrego:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    madzioszkak, gratuluję! W tych dwóch zdaniach tyle emocji przekazałaś że i ja się wzruszyłam :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Gratulacje! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Gratulacje:bigsmile:
    -- [url
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    madzioszkak gratuluję :D
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    madzioszkak: wyniki beta hcg 103,8 i 4 tydzień ciąży :-)

    Gratulacje! Niech maluszek rośnie zdrowo!
    --
    • CommentAuthorLene55
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    madzioszka ogromna gratki i dbaj o siebie malenka!!!! No stres;) Ja tez sie wzruszylam czy tajacTwoja wiadomosc pelna emocji!! pozdrawiam i trzymam kciuki!
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Gratuluje *madzioszek*, może napiszesz coś o swoich objawach? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Gratulacje :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Gratuluje
    •  
      CommentAuthormotylica0
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    madzioszkak gratulacje ;))) Mąż tak fajnie zareagował ;)
    Maluta90 trzymaj się ciepło.
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 9th 2011 zmieniony
     permalink
    madzoszak :clap::swingin::tooth:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    • CommentAuthoradda78
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    masoszak..gratulacje..spokojnej ciąży..pozdrawiam..
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.