Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Gratulację :*****
    • CommentAuthorLene55
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Kochane miałam sie odezwac po wizycie... pojechalam jakj zwykle na prywatna wizyte do mojego gin na 17.00 zaczyna przyjmowac, tylko wtorki i piatki, juz sie psychicznie nastwilam, specjalnie z pracy zerwalam, czekam 5 minut, 15, 30 i w koncfu zadzwonilam a on , ze bardzo mu przykro ale dzis nie moze przyjechac...... wkurzylam sie niemilosiernie i musze do piatku czekac!!! mieszkam na wsi i musialam specjalnie 13 kilometrow jechac a tu masz.... no nic, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrzez i do piatku jakos wytrzymam...
    •  
      CommentAuthorBiedronka11
    • CommentTimeAug 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Lene- byle do piatku!
    A ja dzis zauwazylam niebieskie zylki na biuscie! Piersi sa strasznie tkliwe i bolą przy dotyku! Narazie zero mdłości :bigsmile:
    Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki!!
    --
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    Dziewczyny a u mnie nic z tego raczej nie będzie byłam na usg ale pęcherzyk jest bardzo duży a płodu dziecka nie widać ;/ mój gin powiedział że to jeszcze nie wyrok i skierował mnie do swojej znajomej na wizytę aby jeszcze ona oceniła jak nie zauważy zarysu dzidzi to ponowny zabieg mnie czeka... Jestem załamana czemu mnie to znów spotyka. Na dodatek mąż załamany!
  2.  permalink
    Doti jeszcze nie wszystko stracone!!! Nie zalamuj sie i bądź silna! Idz do tej znajomej i spokojnie poczekaj co powie. A w ktorym tc jestes? Moze za wczesnie..? Trzymam kciuki!
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    madzioszkak!Moj bladzioch tez sie okazal ciazowy!!!!:)dzisiaj skocze na bete:)
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    pitaja super:clap:
    --
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    Pitaja gratuluje super wiesci:)
    A ja kobitki nadal leze plecy mnie cholernie bola...to plamienie jest i jakby go nie bylo wiec nie rozumiem nic mnie nie boli ale leze...mam nadzieje ze jednak nie wszystko stracone i bedzie dobrze trzymajcie prosze kciuki....A moze ktoras z Was miala podobnie???
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    Ewelinda nie wiem ale ja bym zgłosiła się na Izbę Przyjęć do szpitala z tym plamieniem.
    .
    Ja tak miałam ale nie będę pisać jak to się skończyło:/
    -- ,
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    kochana ale ja bylam w pon u lekarza zrobila usg i powiedziala ze lezec i brac leki ze ciaza jest wysoko nic sie nie dzieje...wiem wiem jak sie skonczylo bo mi sie tak skonczylo w kwietniu:( chyba zwariuje mowie wam teraz mam we wtorek na usg jak lezalam w kwioetniu w szpitalu tez mi tydzien nic nie robili tylko dawali dupka i no spe to i teraz biore w domu i leze nie wiem jak bedzie gorzej pojade na pogotowie :(
    --
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    No ostatnio miałam miesiączke 12 czerwca ale owulację miałam pod koniec czerwca byłam na monitoringu 22 i były pęcherzyk i mój gin powiedział zebym przyszła 25czerwca i wtedy nic juz nie było były nowe pęcherzyki ale mi nie dawał szans ze się uda ale pózniej sie okazało ze jednak w ciąży jestem więc albo to 6 tydz lub 7.
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    Ewelinda29 muszę przyznać ze bardzo szybko udało Ci sie zajść ponownie w ciąże;) Mam nadzieję ze tym razem wszystko będzie w porządku...
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    wszystko oddalabym aby tylko bylo wszystko dobrze leze i modle sie nic wiecej nie moge....
    --
    • CommentAuthorlaura99
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    Hej, Kochane. Jeśli możecie zerknijcie na mój wykres i powiedzcie kiedy mogę zrobić test, tak aby był wiarygodny ?
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    ewlinda29 a ty w którym tyg ciąży jesteś? jakiej wielkości była twoja fasolka jak ostatnio byłaś na usg?
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    ja jestem w 6tc wiesz co ona nie podawala mi takich szczegolow bo powiedziala ze nie bedzie tam za bardzo grzebac delikatnie zrobila to usg mam zdjecie i we wtorek na kolejnym powinno byc serduszko i na to czekamy...
    --
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    aaaaaaaa i mowila ze na tym etapie jeszcze niekoniecznie mozna tak zobaczyc ciaze a u mnie widac wszystko bardzo ladnie...nie wiem glupia jestem dzis....dzwonilam tez do drugiego lekarza to taki starszy facet ale bardzo dobry od prowadzenia ciazy niby moje kolezanki go chwala to on powiedzial ze wogole za wczesnie na usg i mowil ze dopiero w poniedialek mozemy zrobic a teraz lezec brac leki i odpoczywac ....wiec widzicie skoro dwojka lekarzy tak mowi to chyba nic mi nie zostaje jak lezec brac leki....
    --
    • CommentAuthorLene55
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    pitaja gratki :bigsmile: ja poki co musze czekac do piatku na wizyte... mam jakies zle przeczuia... dziewczyny napiszcie mi co to moze znaczyc, bo nie wiem czy mi juz na glowe lekko siada czy wszystko jest ok ( wynika to z tego ze w pierwszej ciazy mialam takie mdlosci, zawroty glowy i w ogole fatalne samopoczucie, a teraz czuje sie bardzo dobrze)
    - 6 tydz ciazy, nie mam zadanych mdlosci, ogolne samopoczucie super, jestem rozdrażniona, troche nerwowa, senna- zwlaszcza po poludniu, od kilku dni siusiu robie normalnie - tzn. nie czesciej niz zwykle, brzuch pobolewa raz z lewej raz z prawej strony.. czasem po środku, piersi bolesna, powiekszone - wieczorami mniej. Dzis w nocy zlapal mnie bol brzucha polaczony z bolem krzyza, trawlo to z pol godziny, wdrtodze`do pracy zaczęła mnie bolec pachwina, to taki rwący ból i w sumie teraz jak wstane i pochodzę ( jestem w pracy wlasnie) to nadal pobolewa mnie ta poachwina . Nie mam zadnych krwawien, plamien. Wiem dziewczyny ze nie jestesci lekarzami i nie postawicie mi diagnozy, ale moze ktoras z Was miala podobne objawy?
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    Wiesz co ja również jeszcze poczekam z tydzień i dopiero sie skontaktuje z tą znajomą mojego gina może jednak jest za wcześnie! Co prawda mój gin powiedział żebym sie zgłosiła w tym tyg lub 15 w poniedziałek ale dla spokojnego sumienia zaczekam jeszcze...
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeAug 10th 2011 zmieniony
     permalink
    tak doti zaczekaj ja to nie mam cierpliwosci czekac moglabym codziennie robic to usg bo tak lezec i czekac to sie dluzy i wogole....a ktory masz tydzien???
    --
    • CommentAuthordoti05
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    ja 6 lub 7 tydz bo owulację miałam późno choć lekarze z reguły liczą od pierwszego dnia ostatniej miesiączki... ale według moich pęcherzyków co miałam to tak wychodzi ze 6 lub 7 tydz
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    no u mnie to 6 tydz od ostatniej@ a od owulacji to gdzies 4 dopiero bo ja mam ja pozno...ostatnia @ 29.06.
    --
    •  
      CommentAuthorViicki
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    Doti, poczekaj z wizytą jeszcze tydzień...moim zdanie jest za szybko by cokolwiek wyrokować...
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    kurcze, wyszedł mi ten „+” a ja ciągle się martwię, że to nie prawda! A jeszcze w tej zapyziałej Holandii nie zrobią mi krwi, bez innych badań, a na pozostałe padania muszę czekać 2 tygodnie jeszcze. Żeby płód miał przynajmniej 5,5 tygodnia. Martwię się.. i jeszcze to, że ta tempka spada, jak jutro pójdzie w górę, to już będę spokojna.
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeAug 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Pitaja, nie martw się na zapas :wink: Teraz powinnaś się cieszyć i świętować plusika,a nie zamartwiać.
    Zwróć uwagę na to,że udało Ci się bardzo szybko.Inne dziewczyny starają się miesiącami,latami.. Także :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    Pitaja gratulacje!!!:bigsmile:
    "Zaraź" mnie plusikiem
    -- [url
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    Zarażam Was wszystkie !! :D:D:D Mam nadziej, że się udało, a jak nie to jeszcze Wam prześlę otarcie. Podobno otarcie o ciężarną zaraża ;););)
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    He, he Pitaja gratuluje:)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    Dziękuje :)
    --
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    witajcie wszystkie:) coz u mnie od wczoraj od 11 czysto nic sie nie dzieje zadnego plamienia:) mam nadzieje ze to juz za mna i bedzie wszystko dobrze leze jak jajko i nicc nie robie;) umowilam sie dzis do lekarza dla swojego swietego spokoju dobrze i isc pogadac poradzic sie ... mam nadzieje ze sie juz nic zlego nie wydarzy...
    --
  3.  permalink
    Super ewelinda! Dobre wiesci z rana!!!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    No to świetna wiadomość. Trzymamy kciuki i daj znać po wizycie :):bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormotylica0
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    Takie wieści to ja lubię.
    Pitaja tylko spokój może Ci pomóc, szczęściaro ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    Drogie Panie proponuję 2 wątki dla Was Starające sie i przyszłe mamusie
    --
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    hmm taak z ogromna przyjemnoscia dolacze do przyszlych mamus:) ale dopiero jak zobacze na usg bijace serduszko mojego dziecka po moich przejsciach jestem bardzo ostrozna we wszystkim...a po wizycie dam znac mam na 17:30 moze usg mi zrobi i cos zobaczy dzis zaczyna sie 7tc:)
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeAug 11th 2011 zmieniony
     permalink
    Ewelinda super wieści:)
    -- ,
    • CommentAuthorLene55
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    ewelinda po wizycie info!!!! czekam z niecierpliowscia!!!! jestem pewna ze bedzie dobrze :) ja glupia cieszylam sie super samopoczuciem , brakiem mdlosci.... jak mnie zlapalo to prawi enic nie jem... nie czuje smaku a zoladek w gardle..... ale coz nie ma cio narzekać, w koncu na to czekalam :) zreszta mdlosci to ponoc dobry objaw :) Dobrze ze zaq chwilke koncze` prace bo oszalec tu mozna, a poza tym jutro wolne i pierwsza wizyta u lekarza :)
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    no ja momentami łapię zawiechę i beczę po co mi to było jak nic zjeść nie moge... głupia jestem ale zwalam na hormony ze dopuszczają takie myśli :) wcale nie załuję żeby nie było!!

    nic nie mogę zjeść jem słodycze i to mi pomaga:(
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    Dla mnie trudne były początki. Miałam takie wahania nastroju.. Raz płakałam,za chwilę się śmiałam,jeszcze za chwilę miałam jakieś wątpliwości,i płakałam i się załamywałam z byle powodu. No i wymioty do 4 miesiąca dzień w dzień po kilka razy. Jedzenie totalnie mnie odrzucało(szczególnie zapach mięsa),a teraz to jem wszystko i wszystko smakuje tysiąc razy lepiej :bigsmile: Ostatnio wzięło mnie na słodycze.. :bigsmile: :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorbeliar_xl
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    najlepiej moj D. wczoraj na zakupach kochanie na co masz ochote... patrze na niego i nie wiem co odpowiedziec PIERWSZY RAZ W ZYCIU CHYBA :)
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    ;) No to ładnie, a po jakim czasie te mdłości się powinny pojawić? Ja póki co czuje się świetnie :)
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    pitaja: a po jakim czasie te mdłości się powinny pojawić?


    Nie ma na to reguły. Niektóre Kobiety nie mają w ogóle i czują się świetnie od początku do końca,a inne odwrotnie.

    pitaja: Ja póki co czuje się świetnie :)


    Ja też tak pisałam,a kilka dni po tym się zaczęło :tooth: Także puki możesz to się ciesz i korzystaj z dobrego samopoczucia :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    hmmm wiec wrocilam od lekarza ale tylko mnie wkur... nie zrobil usg powiedzial ze w moim przypadku robienie usg za czesto niczemu dobremu nie sluzy...a ja uwazam ze wlasnie w moim przypadku powinno sie te usg robic i sprawdzac co sie dzieje i jak sie dzieje...ale to nic najwazniejsze ze nie mam plamien i ze nic sie poki co juz nie dzieje we wtorek mam do swojej doktor na usg to zobaczymy a do wtorku jakos musze przezyc....ale chyba teraz najwazniejsze jest to ze plamienia nie ma juz??jak myslicie??
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    Pewnie, że ważne że już nie masz plamień:).
    .
    Co do tego usg, niestety ale zgodze się z tym ginem u którego byłaś.
    Jak są plamienia to raczej nie lubią tam gmerać bo to może je nasilać - przynajmniej u mnie tak w szpitalu jest.
    I jak ja tak miałam w tamtym roku to właśnie tak postępowano, owszem jak się zmniejszyły to zrobiono usg ale delikatnie.
    -- ,
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    niom :) co do usg z jednej strony moze racja niech nie grzebia tamm a z drugiej strony jak ja lezalam w szpitalu w kwietniu to mi w trakcie plamien robili co drugi dzien wiec juz sama nie wiem ale mam nadzieje ze skoro plamienia byly malenkie i ustaly (tfu tfu tfunie wywolac wilka z lasu) to musi byc dobrze przeciez tak bardzo tego chce przeciez tak na to dziecko czekamy przeciez chcemy mu oddac wszystko co mamy :) moj maz juz mi kaze w lozku sie odsuwac bo tu ma byc miejsce dla dzieciuczka :) wiec musze byc silna bede lezec i musi byc dobrze a wy trzymajcie kciuki i mnie na duchu:)
    --
  4.  permalink
    Hej;)dawno mnie tu nie było, wczoraj skończyło mi się darmowe korzystanie z konta, muszę poczekać na przelew i wtedy wykupię abonament. Chciałabym Wam jednak coś powiedzieć...:bigsmile: cos w co sama jeszcze nie mogę uwierzyć;)))) wczoraj zaczęłam wymiotować. Straszne uczucie i ręce mi drżały;) Jak to ja od razu myśl: A może? no ale zaraz pomyslalam o tym, ze przecież @ była i seksu nie było... no ale naprawdę ledwo żyłam. Poszłam głupia naiwna i kupiłam test... i... BĘDĘ MAMĄ;))))):bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile: nie wiem jak to możliwe ale nawet minuty na wynik nie czekałam;))))Jaka ja jestem szczęśliwa;))) nie mogę uwierzyć;) jutro idę do gin;) mysle, że moje szczęście ma ok 6 tygodni:)))) nie da się opowiedzieć;) i nie mogę się doczekać kiedy powiem mojemu narzeczonemu;))) bo nie chce przez tel;) hurrrra:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    andziula no to moje serdeczne gratulacje:) spokoju Ci zycze:)
    --
  5.  permalink
    Andziula wielkie gratulacje!!!!!!! :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    andziula1989: no ale zaraz pomyslalam o tym, ze przecież @ była i seksu nie było...
    andziula1989: Poszłam głupia naiwna i kupiłam test... i... BĘDĘ MAMĄ
    yyy niepokalane poczęcie czy wiatropylna? Ewentualnie proszę o jakieś hmm rozwinięcie tematu bo brzmi to bardzo abstrakcyjnie. Może jestem blondynką ale z tego co wiem i myślę do ciaży jest potrzebny seks
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    gratuluje :) Hussy a Ty wykrakałaś, już dzisiaj mi niedobrze jest :P Tak mnie zbiera na wymioty, ze dwa razy leciałam do ubikacji, ale bez efektów. Ciągle mi się odbija, mimo, że nic jeszcze nie jadłam... To tak właśnie działa ?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.