Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Mma taki zmaiar:)Juz brzuch nie boli przynajmniej narazie a to dobry znak...Bede najszczesliwsza na swiecie jak bedzie wszystko dobrze z ciaza:)
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    I tego Ci życzę:bigsmile:
    -- ,
  2.  permalink
    Ewa trzymam kciuki za pozytywny wynik w poniedziałek wiem jak się czujesz:) odpoczywaj to najważniejsze
    --
  3.  permalink
    pitaja: oprócz już 9,5 mm dzieciątka był mały krwiak

    napisałam Ci o moim przypadku na poczatkujacych objawach.....
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    anaa86: Wizytę u lekarza mam 14-ego i do tego czasu mam mieć zrobioną też właśnie glukozę. Po pierwsze 50g, a po drugie to nie za wcześnie???
    Widzę, że większość za was ma to badanie powyżej 25 tygodnia...
    Ufam mojemu lekarzowi, ale skoro 75g to standard to czemu w mojej klinice jest to 50? to ma jakąś różnicę?


    glukozę się robi między 23 a 27 t.c
    i 99 % dziewczyn tak ma zlecone...
    bo ponoć jak się ta cukrzyca ujawnia to właśnie po 23 - 24 t.c....
    no ale skoro lekarz tak zlecił to pewnie i tak można...

    tylko bez sensu, że masz 50 g
    teraz się robi tylko 75 g bo jak zrobisz 50 g i wynik będzie niejednoznaczny to powtórka z rozrywki i robisz 75 g
    więc lepiej od razu iść na 75g i nic więcej nie powtarzać :wink::wink:



    ROXY EWA ładna beta...
    szkoda tylko, że parę dni temu nie zrobiłaś bo było by wiadomo czy i jak rośnie..
    ale miejmy nadzieję że w poniedziałek będzie dużoooo większa :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    pitaja: Czy któraś z Was miała takiego krwiaka?

    Ja miałam. Nie był duży ale z jego powodu męczyłam się z brunatnym sluzem. Miesiac lezenia w łóżku i krwiak zniknął:smile: Kilka moich przyjaciółek tez sie z tym cholerstwem męczyło, nie jest to takie rzadkie zjawisko. Bedzie dobrze, dużo odpoczywaj, nie dźwigaj, a wszystko będzie dobrze:smile:
    RoxyEwa, trzymam kciuki za poniedziałkową betę!
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    Dziewczyny,normalnie od wczoraj padam.. Całą noc i cały dzisiejszy dzień zgaga i zaparcia..No nie da się żyć :confused: Tak pali w przełyku,że ja pierdzielę.. nie sądziłam,że AŻ tak :confused:
    I od wczoraj dziecko prawie wcale się nie rusza.. Dziś całkowita cisza,ale może ma "ciche" dni ?! :wink: :wink:
    --
    Roxy, trzymam kciuki żeby wszystko skończyło się dobrze.I nie martw się,bo to na pewno nie pomoże.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    Hussy: ałą noc i cały dzisiejszy dzień zgaga i zaparcia..No nie da się żyć


    oj współczuję..
    a bierzesz coś na zgagę ?
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    Hussy próbowałaś czopków glicerynowych?
    a mleka na zgagę?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    katy222: a mleka na zgagę?


    jakby mleko nie pomogło [ u mnie po mleku zgaga wręcz była jeszcze gorsza.... ] to super działa arbuz !
    to jedyne co mi ulgę przynosiło :wink:
    a próbowałam i migdałów i mleka i Rennie i imbiru i wielu innych rzeczy...
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeSep 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    stokrotk_a 29.08.2011 (chłopiec)
    bladykot 9.09.2011 (dziewczynka)
    natusia90 17.09.2011 (chłopiec)
    cerisecerise 27.09.2011 (chłopiec)
    venika 29.09.2011 (dziewczynka)
    aneta01 30.09.2011 (chłopiec)
    katy222 02.10.2011 (chłopiec)
    nightingale_84 4.10.2011 (chłopiec)
    Lily26 15.10.2011 (chłopiec)
    iwcia1 18.10.2011 (chłopiec)
    marlenazajac 19.10.2011 (chłopiec)
    myszerej 20.10.2011 (chłopiec)
    Niu83 22.10.2011
    TEORKA 25.10.2011 (dziewczynka)
    zuzolcia 11.11.2011 (dziewczynka)
    Mysza 12.11.2011
    Annalena 18.11.2011 (dziewczynka)
    iwrowe 19.11.2011 (dziewczynka)
    lecia_28 22.11.2011 (chłopiec)
    zabkaa25 25.11.2011 (z USG 20.11.2011) (chłopiec)
    Paaula82 26.11.2011 (chłopiec)
    asik27 27.11.2011 (dziewczynka)
    2mycha1 29.11.2011 (dziewczynka)
    wydra86 30.11.2011 (dziewczynka)
    mareza 9.12.2011 (dziewczynka i chłopiec)
    Sbakuma 18.12.2011 (chłopiec)
    Talinka 23.12.2011 (dziewczynka)
    Carottka 28.12.2011 (chłopiec)
    bellybaby 28.12.2011 (dziewczynka)
    sara32 29.12.2011 (chłopiec)
    Hussy 09.01.2012 dziewczynka
    Equidna 09.01.2012 (chłopiec)
    Coma 11.01.2012 (dziewczynka)
    LilianaLaura 19.01.2012 (chłopiec)
    anaa86 27.01.2012 (chłopiec)
    Anula36 30.01.2012 (dziewczynka)
    MyAngel 03.02.2012
    kamiis 06.02.2012
    Viicki 13.02.2012
    ewer 14.02.2012
    aguncia 18.02.2012
    lalik 22.02.2012
    biri 02.03.2012
    beliar_xl 17.03.2012
    mariamateria 19.03.2012
    katarzynah1987 24.03.2012
    majka098
    Karolina91
    londynka2303
    Love_line
    poohasia
    Romeda22
    marta_885
    nina7187
    patpatpat




    przeniosłam, bo znów się zawieruszyła gdzieś daleko. Usunęłam też dwie osoby, które wg wątku o trolach były jedną i tą samą osobą, w dodatku nieprawdziwą. W ogóle wyrzuciłabym jeszcze parę innych osób o którch nic nie wiemy, bo się nie udzielają ani na forum, anie pod wykresem.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    a STOKROTKĘ chyba też można wykreślić bo weszłam na jej profil i dzisiaj jest 7 dzień cyklu więc wychodzi na to, że Maluszek się w zeszła sobotę urodził :wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    katy222: W ogóle wyrzuciłabym jeszcze parę innych osób o którch nic nie wiemy, bo się nie udzielają ani na forum, anie pod wykresem.


    myślę, że to dobry pomysł....
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeSep 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    stokrotk_a GRATULACJE! :)

    bladykot 9.09.2011 (dziewczynka)
    natusia90 17.09.2011 (chłopiec)
    cerisecerise 27.09.2011 (chłopiec)
    venika 29.09.2011 (dziewczynka)
    aneta01 30.09.2011 (chłopiec)
    katy222 02.10.2011 (chłopiec)
    nightingale_84 4.10.2011 (chłopiec)
    Lily26 15.10.2011 (chłopiec)
    iwcia1 18.10.2011 (chłopiec)
    marlenazajac 19.10.2011 (chłopiec)
    myszerej 20.10.2011 (chłopiec)
    TEORKA 25.10.2011 (dziewczynka)
    zuzolcia 11.11.2011 (dziewczynka)
    Annalena 18.11.2011 (dziewczynka)
    iwrowe 19.11.2011 (dziewczynka)
    lecia_28 22.11.2011 (chłopiec)
    zabkaa25 25.11.2011 (z USG 20.11.2011) (chłopiec)
    Paaula82 26.11.2011 (chłopiec)
    asik27 27.11.2011 (dziewczynka)
    2mycha1 29.11.2011 (dziewczynka)
    wydra86 30.11.2011 (dziewczynka)
    mareza 9.12.2011 (dziewczynka i chłopiec)
    Sbakuma 18.12.2011 (chłopiec)
    Talinka 23.12.2011 (dziewczynka)
    Carottka 28.12.2011 (chłopiec)
    bellybaby 28.12.2011 (dziewczynka)
    sara32 29.12.2011 (chłopiec)
    Hussy 09.01.2012 dziewczynka
    Equidna 09.01.2012 (chłopiec)
    Coma 11.01.2012 (dziewczynka)
    LilianaLaura 19.01.2012 (chłopiec)
    anaa86 27.01.2012 (chłopiec)
    Anula36 30.01.2012 (dziewczynka)
    MyAngel 03.02.2012
    kamiis 06.02.2012
    Viicki 13.02.2012 (chłopczyk)
    ewer 14.02.2012
    aguncia 18.02.2012
    lalik 22.02.2012
    biri 02.03.2012
    beliar_xl 17.03.2012
    mariamateria 19.03.2012
    katarzynah1987 24.03.2012
    majka098
    Karolina91
    londynka2303
    Love_line
    poohasia
    Romeda22
    marta_885
    nina7187
    patpatpat

    Usuwam:
    Niu83 22.10.2011
    Mysza 12.11.2011
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorjusiak
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    Witam!
    Dziewczyny mam do oddania Feminatal 400 Metafolin+DHA dla kobiet od 13tc ważny do stycznia 2012r. (3 opakowania). Oddam za darmo, ewentualnie do zwrotu koszty przesyłki. Ja raczej nie zdążę wykorzystać tych witamin. Osoby chętne pisać na priv.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    No to wskoczyłam na 23 miesjce :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    a ja na 12 :shocked::shocked::shocked::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorViicki
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    proszę o dopisanie w liście, że będę miała chłopczyka:)))

    Swoją drogą dziękuję Wam dziewczyny za środową pomoc co do mojego twardego brzucha.
    Tego samego dnia zostałam przyjęta do szpitala, niestety nospa forte którą sama zażywałam w domku nie pomogła. Macica stawiła mi się i jej skurcz utrzymywał się dobrych kilkanaście godzin, co podobno mogło się źle skończyć. Dostałam leki rozkurczowe, zrobiono komplet badań i w piątek wypuszczono do domu. Brzuch mam na powrót miękki. A kłucia które czułam na samy dole brzucha, tuż przy spojeniu łonowym okazały się ruchami synka:))) Podobno główkę ma koło pępka a nogi nisko...
    Dodatkowo okazało się, że póki co mam położone zbyt nisko łożysko. jest jeszcze czas by się podniosło. Czy która z Waś również tak miała? Czy ewentualne nie podniesienie się łożyska skutkuje cc? pozdrawiam:)
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    Viicki: proszę o dopisanie w liście, że będę miała chłopczyka:)))


    No to chłopcy górą :bigsmile: GRATULACJE111
    Ja też miałam nisko łożysko, ale szczerze to zapomniałam na ostatniej wizycie zapytać co z nim. Będę musiała się dowiedzieć na kolejnej wizycie.
    --
    •  
      CommentAuthorSabakuma
    • CommentTimeSep 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    anaa86: [/quote]

    Anna nie ma co się zamartwiać ja również miałam tak wcześnie glukozę i też 50 a chodzę do znajomej lekarki która raczej na moją szkodę nie działa.

    [quote=pitaja]Czy któraś z Was miała takiego krwiaka?

    Z krwiaczkiem walczyłam dobrych 5 tygodni przez ten czas miałam zalecone leżenie, zero dźwigania i odpuściłam na ten czas jakiekolwiek spacerki, dodatkowo farmakologicznie Duphaston i Aspargin. Odpoczywaj i poleguj i wszystko będzie oki.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    ooooooooo jestem pierwsza na liście :boogie:
    --
  4.  permalink
    No ja wskoczyłam na podium :shocked:
    A tak mi się nie chce rodzić... Mogłabym jeszcze ze 3 miesiące w tej ciąży chodzić*
    Ale tak mi dobrze jest i w ogóle... I tak mi się dobrze śpi, że jakoś mi się nie spieszy do pobudek co 3h :wink: Więc jak któreś się dłuży, to chętnie przepuszczę w kolejce :wink:

    * no widzicie- jedna noc bez pobudek, przespane 8h i już człowiekowi głupoty do głowy przychodzą :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    a ja mam oczko :-)
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    Viicki - mnie też lekarz powiedział w 16 tygodniu, że mam łożysko bardzo nisko ale żeby się nie martwić bo z czasem pewnie się "podciągnie" do góry. I faktycznie tak się stało, także głowa do góry i na zapas się nie martw.
    A mnie od 4 dni tak głowa nachrzania, że masakra :cry::cry::cry: Boli głównie przy skroniach. Ból pojawia się koło południa i trwa cały dzień:cry: Nie chcę się faszerować tabletkami i już nie wiem co mam robić. Jak mi nie przejdzie to w poniedziałek jadę do lekarza bo inaczej chyba zwariuję:sad:
    Czy którąś z Was też męczyły takie bóle głowy?
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    cerisecerise: jedna noc bez pobudek, przespane 8h

    jak wytrzymałaś tyle czasu bez siku?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    carottka: Czy którąś z Was też męczyły takie bóle głowy?


    mnie :sad: masakryczne... dziś wzięłam apap, chociaz ogólnie ostatnio mi trochę ustąpiły ale bolała mnie non stop, dzień w dzień, już myślałam że mam jakiegoś guza...
    łącznie apapy wzięłam ze 4, ale w pierwszych trzech miesiacach nie brałam w ogóle...
    podobno to się zdarza :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    mnie okropnie boli od wczoraj...
    i też lykam paracetamol
    tzn wczoraj 1 tabletkę i dzisiaj drugą a w sumie odkąd jestem w ciąży to wzięłam dopiero 3
    z czego dwie w ciągu ostatnich dwóch dni...

    także chyba jest coś w powietrzu skoro nas wszystkie tak boli :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    Ja przeskoczyłam na 19 miejsce.
    A jeszcze niedawno wydawało mi się że tyyyyyle czasu przede mną:bigsmile:
    -- ,
  5.  permalink
    Katy, a sama nie wiem, też się zdziwiłam. Za to jak już się obudziłam to wystrzeliłam jak torpeda i biada temu, kto stanął by mi na drodze :wink:

    Carottka, mnie męczyły w ciąży z córką, ale w sumie głównie pierwszy trymestr. Teraz czasem też mnie boli- zwykle, jak zbyt mało piję. Jak uważam, żeby sporo pić, to jest ok...


    Dziewczyny, a dzisiaj to mi normalnie odwaliło... Koleżanka brała ślub no i chociaż do kościoła chcieliśmy pojechać, bo na wesele to nie bardzo się nadaję. No i nie wiem co mi strzeliło do głowy, ale uparłam się, że wystąpię w szpileczkach na 10cm obcasie... eM się pukał w czoło, ale jak ja się uprę, to... Ech, no i mam za swoje, ledwo mi kostki teraz widać i plecy bolą :cry: Jednak dziewiąty miesiąc i szpileczki nie idą w parze :sad:
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    carottka: Czy którąś z Was też męczyły takie bóle głowy?


    Natrzyj skronie Amolem i może przejdzie. Na mnie prawie zawsze działa i nie truję się tabsami.
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    Ceri podziwiam za te 10 cm obacasu:smile:
    Ja już dawno "przeszłam" na płaskie buty.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    10cm szpileczki :shocked::shocked::shocked: pełen podziw już nie patrząc na ciażę ale w ogóle! Ja przy niskim takim 3 czy 4 cm obcasiku przeżywam katusze i nogi i kręgosłup krzyczy a szpilka to juz w ogóle bym sie zabiła
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    o mamo !
    ja w sandałach już rady nie daję tak mnie stopy bolą a ta wariatka szpilki ubrała :wink::wink::wink::wink:



    sara32: i nie truję się tabsami


    oj tam po co takie mocne słowa od razu ? :smile:
    nikt się tu nie truje :wink:
    w końcu paracetamol i apap w ciąży wolno bez szkody dla Maluszka...

    a wiesz jak mnie boli głowa tak, że chce mi się wymiotować, wstać z łóżka nie mogę i choćbym 5 litrów amolu sobie na łeb wylała to i tak nie pomoże to niestety , to łykam tabletkę p. bólową bo po co się męczyć jak sobie można pomóc ? :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorViicki
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    ja też polecam amol. jak do tej pory zawsze mi pomógł...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    no jak pomaga to wiadomo nie ma co brać proszków ale nie na każdego amol działa, niestety :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 3rd 2011
     permalink
    dziewczyny a takie pytanko mam - czy to, że jak zginam palce u rąk to czuje w nich [w palcach znaczy] dość mocny ból taki jakby połączony z uczuciem ścierpnięcia [ale bardziej to ból niż cierpnięcie] to objaw jakiś ciążowy ?
    zatrzymania wody na przykład ?
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 3rd 2011 zmieniony
     permalink
    Viicky co do niskiego łożyska, to zalezy czy masz łozysko przodujace czy schodzace, a jesli to drugie, to czy pokrywa ujscie macicy. Jesli tak lub jesli jest przodujace, to jest powazna sprawa o tyle, ze nie wolno dzwigac ani za duzo chodzic, ani uprawiac sexu, za to nalezy jak najwiecej lezec. Chodzi o to by nie dopuscic do rozwarcia szyjki, bo to skutuje krwotokiem i jest b.niebezpieczne i dla mamy i dla malucha.
    Ale jak sie o siebie dba to luzik inic nid grozi.
    Łożysko schodzace moze sie podniesc. Znacznie rzadziej podnosi sie centralnie przodujace. Ja mam łożysko schodzace na tylnej scianiemacicy, pokrywajace ujcie szyjki. Stwierdzone w 20tc. Od tamtej pory L4, nie dzwigam, nie uprawiam seksu, odpoczywam, a lozysko nie ruszylo sie nawet troche w gore.
    Pokrycie ujscia oznacza zakaz porodu SN. CCw takim przyp. robia w 38tc. Decyzja zapada zwykle ok 33-34tc na usg. Jesli dotego czasu ujsciesie nie odkryje, dostajesz bilet na Cc.
    Tyle wykladu. Nie strasze, ale naprawde trzeba o siebie dbac. Znamlaske, ktora urodzila wczesniaka w 34tc, bo nie dbala o siebie i sie przemeczyla.
    Dopytaj siedokladnie jak to lozysko lezy, co toznaczy ze jest nisko.
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeSep 4th 2011
     permalink
    Teorka, no właśnie nic nie wzięłam.Szczerze powiem byłam pewna,że mnie opuści.. Niestety nadal uporczywie pali mnie przełyk :confused: Jutro kupuję arbuza..albo coś typowo na zgagę,bo nie da się żyć.
    Katy,mleko piłam dziś.. też nic nie pomogło :confused: Nie wiem od czego mi się to wzięło.. wczoraj niby po sosie do spaghetti mnie złapało.. no i tak wspomnę ,że popijałam to napojem gazowanym..Może taka mieszanka do tego doprowadziła. Męczę się strasznie
    --
  6.  permalink
    Czesc Dziewczyny!
    Strasznie sie denerwuje przed jutrem...Niby nic zlego sie nie dzieje bo ani nie plamie ani nie boli brzuch....ale zawsze jest to,ale...
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeSep 4th 2011
     permalink
    katy222: jak wytrzymałaś tyle czasu bez siku?


    cały czas nie czuję parcia na mocz w nocy. po zasikanych piżamach zorientowałam się, ze popuszczam i teraz jak się przebudzę to idę na siku mimo, że nie czuję parcia.

    Teo mnie te palce u rąk już od dawna tak bolą, to przez puchnięcie. Potrzymaj je w zimnej wodzie, może ulży. Gorsze są te bóle aż do łokcia, wtedy to nic się nie chce robić.
    --
  7.  permalink
    Dziewczyny mam pytanie dotyczace tej bety....Wyszlo mi 135 czyli 2-3 tydzien ale liczac od zaplodnienia.Czy te normy biora pod uwage od ostatniej miesiaczki czy od zaplodnienia?Bo boje sie ze u mnie troche za malo jest tej bety
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 4th 2011 zmieniony
     permalink
    bladykot: cały czas nie czuję parcia na mocz w nocy.

    ja też (chociaz wiadomo, jestem duzo wczesniej). za to jak przetrzymam siku przez noc, to rano mnie budzi nieprzyjemny ból pęcherza.
    RoxyEwa: Wyszlo mi 135 czyli 2-3 tydzien ale liczac od zaplodnienia.Czy te normy biora pod uwage od ostatniej miesiaczki czy od zaplodnienia?Bo boje sie ze u mnie troche za malo jest tej bety

    Roxy, nie zamartwiaj się. jeśli wynik jest w normie (az sprawdziłam na wiki28 i jest w normie), to nie ma po co się stresowac. te wyniki i przyrosty są bardzo indywidualną sprawą. Poczekaj na powtórkę, tylko zrób dokładnie po 48h, żeby potem nie bylo znowu stresu z powodu zlego policzenia przyrostu.
    ps: nie kazała Ci ginka zrobić tez PRG?
  8.  permalink
    Annalena: Roxy, nie zamartwiaj się. jeśli wynik jest w normie (az sprawdziłam na wiki28 i jest w normie), to nie ma po co się stresowac. te wyniki i przyrosty są bardzo indywidualną sprawą. Poczekaj na powtórkę, tylko zrób dokładnie po 48h, żeby potem nie bylo znowu stresu z powodu zlego policzenia przyrostu.ps: nie kazała Ci ginka zrobić tez PRG?


    Strasznie rozmyslam nie chce stracic tej ciazy....Nastepna bete robie jutro.Nie nic nie mowila,ale ja sama jutro zrobie,wole zaplacic i wiedziec co i jak...A czemu zapytalas o progesteron?To lekarze u kazdej kobiety zalecaja go robic czy jak?Bo ja w pierwszej ciazy nie robilam...
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeSep 4th 2011
     permalink
    ja potrafie wstac nawet 5 razy na siku :shocked:

    a ostatnio kichnęłam... i popuściłam...:shamed:

    masakra jakaś z tym sikaniem...
    --
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeSep 4th 2011
     permalink
    RoxyEwa: A czemu zapytalas o progesteron?To lekarze u kazdej kobiety zalecaja go robic czy jak?Bo ja w pierwszej ciazy nie robilam...

    Progesteron jest bardzo ważny w utrzymaniu ciąży. Ty masz plamienia więc może być go za mało. Zrób go lepiej.
    •  
      CommentAuthorigisowa
    • CommentTimeSep 4th 2011 zmieniony
     permalink
    Roxy ja sprawdzałam sobie przyrosty na tej stronce. Trzymam kciuki za wyniki. Podobno ważniejsze od pojedynczego wyniku sa właśnie te przyrosty hcg.
    --
  9.  permalink
    Tamara74: Progesteron jest bardzo ważny w utrzymaniu ciąży. Ty masz plamienia więc może być go za mało. Zrób go lepiej.


    Juz plamien nie ma,ale jutro zamierzam zrobic...Zobaczymy co i jak..
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 4th 2011
     permalink
    bladykot: Teo mnie te palce u rąk już od dawna tak bolą, to przez puchnięcie. Potrzymaj je w zimnej wodzie, może ulży. Gorsze są te bóle aż do łokcia, wtedy to nic się nie chce robić.


    czyli to nie jakiś niepokojący objaw z tymi palcami ?
    a spuchły na pewno [chociaż kurde nie widać....] bo obrączka wchodzi mi do połowy a jeszcze 2 tygodnie temu ubierałam normalnie....

    p.s widzę, że Cię to burrito nie ruszyło :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 4th 2011
     permalink
    Zrób, zrób :-)
    Ja w tej ciąży na betę nie leciałam, ale jak się plamienia pojawiły to poleciałam na PRG :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeSep 4th 2011
     permalink
    Teorka, ja mam od kilku miesięcy takie cierpnięcie palców i ból aż do łokcia. Zwłaszcza rano. I nic na mnie nie działa :(
    Jeden lekarz powidział, że to problem z kręgosłupem szyjnym, a drugi że prawdopodobnie zespół cieśni nadgarstka (nasila się w ciąży). Ma przejść po porodzie. teraz i tak żadnego prześwietlenia mi nie zrobią żeby zobaczyć co tak naprawdę tam się dzieje.

    Gin kazał mi spróbować pić magnez i wapno plus 1 x 1 multisalu (na wyrównanie elektrolitów).
    Szczerze mówiąc to mi nie pomogło. Jest trochę lepiej jak przeszłam na dietę, ale nie wiem czy akurat to pomogło... :confused:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.