Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    no Marezka napisała 2-3 godziny z małymi przerwami :wink:
    ja bym bez przerw też nie dała rady bo po 10 minutach sapie i dyszę jak stuletnia lokomotywa :devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    ceri, gratulacje! zazdroszczę Ci, że masz synka już po drugiej stronie brzucha! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 8th 2011 zmieniony
     permalink
    Myśmy wczoraj chyba z pół godziny "się bawili" i mi się już nie chciało :bigsmile::bigsmile:
    Chociaż w sumie...:cool:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    leże i oglądam magdę m :-)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    O! Mam gdzieś nagrane wszystkie sezony - jeden z lepszych seriali :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoranaa86
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    CERI gratulacje!!! WOW ale szybko poszło!!!
    AAAAAaaa właśnie... odnośnie seksiku... macie jakieś ulubione pozycje teraz w czasie ciąży?? Bo moja ulubiona do tej pory (od tyłu/kolankowo-łokciowa) kompletnie nie zdaje egzaminu, wręcz jestem przy niej jakas podenerwowana, że coś może się stać bo penetracja jest zbyt głęboka i czuję się niekomfortowo. Dlatego kochamy się teraz w zasadzie tylko w pozycji "na jeźdźca", ale ona mi się już znudziła. macie jakieś sprawdzone, takie by brzuszek nie przeszkadzał i były bezpieczne dla malucha???
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    ceri gratulacje, Krzysiu witaj:cheer:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    anaa86: macie jakieś ulubione pozycje teraz w czasie ciąży??

    my próbujemy jeszcze klasycznie, ale ciężko idzie, bo R. uciska już brzuszek :neutral: wczoraj sprawdził się jeździec... :wink:
    ale ja to mam inny problem.... suszaaa :surprised: czuję, że jestem nawilżona, a tu du*a :shocked:
    I ciasna jestem jak dziewica (ku zadowoleniu R) :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    Pozycje w ciąży - cała lista, wspomnienia i opisy
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    Odnosnie pozycji, to mam propozycje :)

    wygodna, nie wymaga wysilku i przyjemna a brzuch ma swoja wolnosc :D

    Pozycja na L klasycznie lub nozycowe L, nie wiem jak fachowo sie to okresla. Kobieta lezy na wznak :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    Talinka, ja oglądam na tvn w necie :-)
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    Mi to się w ogóle odechciało sexu w ciąży. Na początku jak mieliśmy zakaz to miałamogromną ochotę a teraz jak już możemy to mi się nie chce. Mam nadzieję, że po porodzie się to zmieni. :whorship:

    CERI Gratulacje !!!!:flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    sara32: Mi to się w ogóle odechciało sexu w ciąży. Na początku jak mieliśmy zakaz to miałamogromną ochotę a teraz jak już możemy to mi się nie chce. Mam nadzieję, że po porodzie się to zmieni.

    Ja mam to samo. Ale jakoś wczoraj mi się zaochociło :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    A mi wręcz przeciwnie. Jestem napalona jak nigdy i mogłabym się kochać po kilka razy dziennie,nie wspominając o doznaniach.. :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    Ceri - GRATULACJE :):)
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    jeszcze i ja gratuluję Ceri!!! :)
    --
  1.  permalink
    hmmm co do sexu mnie sie też cholernie chce ale mam zakaz ciąża zagrożona i gin mówiła że do końca 14tc jak to ona powiedziała "Ewka śpisz sama:) rozumiesz?" heheh wiec cóz cierpię:) a znając życie jak będe mogła to moja ochota osłabnie:)
    --
    •  
      CommentAuthoranaa86
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    No mnie się też chce i mogę, ale jak już się kochamy to nie mam przyjemności takiej jak wcześniej. Nie wiem o co chodzi? Czytałam, że dużo dziewczyn właśnie ma jeszcze większe doznania niż przed ciążą ale ja niestety się do nich nie zaliczam. No chyba, że to kwestia doboru odpowiedniej pozycji, muszę popróbować tego "L" :D:D:D
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    ja w abstynencji do 19....... jeszcze 10 dni i potem niech się dzieje co chce :)
    _
    Mam pytanie do nauczycielek na poradach.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    no to jeszcze trochę katty :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    Ale akcja z Ceri! Się Krzysio pospieszył do mamusi:)))) Gratulacje Ceri!
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    OGROMNE GRATULACJE CERISE!!!:)
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    bladykotku jak u Ciebie ? :smile: coś się już dzieje czy cisza? :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Cisza. Mała wpakowała się już chyba w kanał, bo jak wstanę to czuję coś, co nie pozwala mi normalnie chodzić. Teraz to dopiero mam kaczy chód, najlepiej mi się siedzi.
    Mąż przed wyjściem do pracy mówi do nas "to dzisiaj rodzimy'.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    O rany, jak sie tak dlugo czeka to juz sa pewnie emocje:) ja bym sie bala sama w domunzostac.
    Kocie, a nie zaczela Ci sie chociaz biegunka? U wielu moich kolezaneknto byl pierwszy objaw - organizm sie sam oczyszczal przed porodem.
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Nie mam biegunki, ale może to zakłócać herbatka z liści malin oraz suszone śliwki. Jak ich nie jadłam to byłam mega wzdęta i mój brzuch był o wiele większy, i strasznie mi przeszkadzał.
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeSep 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Bladykotku, no to może będzie dzisiaj?:smile:
    .
    Ja juz po glukozie, ciekawe ile wyjdzie?
    Na czczo było 76.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    a jakieś skurcze przepowiadające masz Kocie?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeSep 9th 2011 zmieniony
     permalink
    skurczy żadnych (czekam cały czas by się przekonać co to jest skurcz), wcześniej bolało podbrzusze jak na @, teraz coś pobolewają krzyże :confused:
    psychicznie jestem bardziej nastawiona na cc niż na spacerowanie z oxy
    --
  2.  permalink
    Gratuluję CERI narodzinek synusia!! Wszystkiego dobrego!

    ____________________
    A co do spraw intymno-łóżkowych, o których wyczytałam to na stronce, to u mnie - wiadomo już pisałam kiedyś - pełnego seksu brak, co jest bardziej spowodowane strachem, a na suchość pipki narzekać nie mogę bo jak tylko się zabierze do mnie mój mężczyzna to raz dwa i jest wilgotna, ku jego (no mojej przecież, że też :smile:) uciesze. :smile: A i podobnie jak u Talinki, ciasnawo się zrobiło jak u dziewicy.:surprised::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoranaa86
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Bladykocie, ale masz przeczucie, że będzie CC??? czy tak po prostu byś wolała???
    --
    A ja dzisiaj się niemiłosiernie wkurzyłam. Poszłam oddać mocz i pobrać krew, jak zwykle rozgadane paniusie pielęgniarusie ucinały sobie gadkę, w trakcie pobierania mojej krwi. No i ok, chcę już wychodzić, a babka mnie woła żebym jeszcze raz siadła, bo ona zapomniała pobrać drugiej próbki!!!! wbiła mi się drugi raz w drugą rękę i stwierdziła, że z tej mało leci i lepiej jej sie pobierało z tamtej prawej, zaczęła mi tam gmerać w tej żyle aż mnie zaczęło to piec ( a nie należę do mięczaków i pobieranie krwi nie robi na mnie wrażenia) ale to już było przegięcie! Stwierdziła, że z lewej mi nie pobierze i musi wkłuć się po raz drugi w prawą..... wyszłam podziurawiona jak sitko, zdenerwowana, a wszystko przez to że one sobie tam gadają o pierdołach zamiast porządnie skupić się na pracy!!!! eh, ta nasza służba zdrowia...
    --
  3.  permalink
    I taka refleksja mnie naszła po przeczytaniu jednego z artykułów z świeżo zakupionej M jak mamy...
    A mianowicie trafiłam ma króciutką notatkę pt. W ciąży rozkwitasz i...

    ja to chyba jestem jakiś ewenement bo...

    ...czy ja wiem, że mam bujniejszą czuprynę (co prawda włosy mam krótko ścięte, długość taka jak u Ani Wyszkoni więc mega krótkie i tą bujność to pewnie u ciut dłuższych włosów można zaobserwować).

    ... gładka cera, hmm, przez ostatnie 3 miesiące krostki i tak się pojawiają i nadal mi się świeci tam gdzie zwykle świeciła:devil:.

    ... apetyczny dekolt, ehee, trele morele, u mnie nawet o milimetr się ruszyło w tej kwestii. :devil::devil: Eh, przynajmniej nie będę musiała wydawać majątku na nowe staniki, ale do dupy z takim pocieszeniem bo... ja chętnie kupiłabym sobie z 5 nowych!!! :angry:
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Anaa86
    Ja dzisiaj też byłam w labie i jak weszłam drugi raz na pobranie glukozy po 2h to też piguła "zmasakrowała" dziewczynę i zrobiła jej 4 wkłucia, 2 z zgięciu łokcia i po 1 razie na każdej dłoni.
    Tylko, że ta laska miała mało widoczne żyły i dlatego miałą problem z pobraniem - nie zazdroszczę.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    katarzynah1987: ...czy ja wiem, że mam bujniejszą czuprynę

    moja jak była gruba tak jest :bigsmile: jak u konia :cool:
    katarzynah1987: ... gładka cera

    eee tłuści mi się jak wcześniej :bigsmile: ale pryszczy to nie mam rzeczywiście :wink:
    katarzynah1987: ... apetyczny dekolt

    hmmm jakoś nie :bigsmile: urosłam niby w sysckach ok. 5-6cm, ale jakoś optycznie tego nie widzę :surprised:
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    bladykot: Mała wpakowała się już chyba w kanał, bo jak wstanę to czuję coś, co nie pozwala mi normalnie chodzić.

    moja szefowa mowila, ze to uczucie jakby arbuza miedzy nogami nosic i ja tak sie wlasnie czulam na kilka godzin przed porodem, wiec moze to to Kocie?:wink:
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeSep 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Bladykocie, ale masz przeczucie, że będzie CC??? czy tak po prostu byś wolała???


    bardziej przeczucie

    moja szefowa mowila, ze to uczucie jakby arbuza miedzy nogami nosic i ja tak sie wlasnie czulam na kilka godzin przed porodem, wiec moze to to Kocie?
    --


    może tak
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    anaa86: eh, ta nasza służba zdrowia...

    ja mam to szczęście, że pobierają mi mamy koleżanki, ale jka raz chciałam zaoszczędzić i poszłam na NFZ do przychodni... to babka jakoś mi się tak źle wkłuła, że coś mi się "naciągnęło" i bolał mnie nadgarstek - od momentu wkłucia - jeszcze przez ok. 2 tygodnie :shocked:
    --
  4.  permalink
    Haha, Katarzynah1987 - ja czytałam wczoraj i też się zastanawiałam, czy ja na pewno w ciąży jestem :wink: Jedynie te piersi się zgadzają, ale co do włosów i cery to... no nie zgodzę się z tym :wink: Ale fajny był artykuł o rodzeniu / nierodzeniu z mężami.
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    moze niech Ci gin zrobi masaz szyjki? czy jak to sie mowi, moze szybko wtedy pojdzie, troche boli ale da sie wytrzymac...
    •  
      CommentAuthoranaa86
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Katarzynah, ale to pięknienie dotyczy chyba głównie w drugim trymestrze... pierwszy dla mnie to był koszmar jeśli chodzi o urodę - syf na syfie, wypadające włosy, kasza na dekolcie itp, a drugi - no no... zaczynam się sobie podobać :tongue::tongue::tongue:
    --
    Bladykocie to życzę ci aby słowa Pandy były prorocze!!!!
    --
    Asik - daj spokój... 4 wkłucia... ja po 3 miałam dość, ale ja mam baaaardzo widoczne żyły, także ze mną nie mogły miec problemu, a jednak...
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    moze niech Ci gin zrobi masaz szyjki? czy jak to sie mowi, moze szybko wtedy pojdzie, troche boli ale da sie wytrzymac...


    w pon próbował i skończyło się czerwoną kałużą w białych spodniach :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    anaa86: Asik - daj spokój... 4 wkłucia... ja po 3 miałam dość, ale ja mam baaaardzo widoczne żyły, także ze mną nie mogły miec problemu, a jednak...

    No to rzeczywiście nie powinno być problemu... ja nie dość, że niewidoczne, to cienkie :confused: i nawet mama mi mówi, że miałaby ze mn ą problem :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    moglo byc jeszcze za wczesnie...
  5.  permalink
    HarleyQuinn: Haha, Katarzynah1987 - ja czytałam wczoraj i też się zastanawiałam, czy ja na pewno w ciąży jestem :wink:


    O to to, też tak pomyślałam.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Anna ma rację - to bardziej o 2 trymestr chodzi - w pierwszym to ja się czułam jak wypruty flak! :wink:
    --
  6.  permalink
    No to oby, bo pomimo starań wyglądam nienajlepiej :wink: Czas, żeby to uległo zmianie :wink:
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeSep 9th 2011 zmieniony
     permalink
    dziewczyny a mnie się chce jeść! :( non stop :( rano się budze i jeszcze bym polezała, ale nie mogę, bo mnie ssie... a wieczorem muszę zjeść nawet o 22 bo inaczej nie usnę i będe musiała wstać... cały czas jestem głodna i nie potrafię się najeść...:cry:
    a ważę juz 62 a miałam tyle ważyć za 2 tyg na wizycie :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    anula36: a ważę juz 62 a miałam tyle ważyć za 2 tyg na wizycie

    ja się boję iść w środę do ginki - bo jak wejdę na tą jej wagę to pewnie będę miała z +3-4 znów :shocked: a w domu przez te 4 tygodnie przybrałam 2,4 kg
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    talka ogladałas ddtvn? a konkretnie macierzyństwo po czterdziestym roku życia?
    stara pierwiastka - to chyba o mnie :rolling::rolling::rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 9th 2011 zmieniony
     permalink
    anula36: dziewczyny a mnie się chce jeść! :( non stop :( rano się budze i jeszcze bym polezała, ale nie mogę, bo mnie ssie... a wieczorem muszę zjeść nawet o 22 bo inaczej nie usnę i będe musiała wstać... cały czas jestem głodna i nie potrafię się najeść...:cry:

    ANia, a pijesz wodę? Może to by Ci trochę pomogło na ten wilczy apetyt?
    Aa, no i kup sobie jakieś zdrowe przekąski na oszukanie organizmu - u mnie sie sprawdzłąy jakis czas jabłka. aż raz zjadłam dwa na raz i się porzygałam :bigsmile: ale wtedy przerzuciłam się na arbuzy.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.