Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    bladykot: tetrę po każdym użyciu, ale wątpię by była tego taka ilość jaką podajesz


    tzn ja tam nie wiem, Żabka wyżej napisała że kupi 30 sztuk tetrowych :wink:
    więc powtórzyłam za nią....

    aha czekaj bo faktycznie ile takie dziecko może dziennie zużyć...
    zakładając, że siknie co 2 godziny to tak z 10 w dzień a w nocy to nie wiem..

    kurcze ja bym się bała, że mi to schnąć nie zdąży bo u nas jesienią/zimą to pranie wilgnie i 3 dni trzeba czekać żeby wyschło cokolwiek....
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    tetra szybko schnie. a na wyjścia czy noc to coś bardziej chłonnego się założy.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    tetr mam ponad 20 (nawet nie wiem ile bo jakoś nie zebrałam wszystkich i nie zliczałam) wkładam je w kieszonki a na kieszonkę wkład - wkładów mam 12 i wystarcza mi na cały dzień plus zapas na rano 2-3 sztuki zostają. Piorę codziennie około 23 i w okolicy południa tetra jest sucha (np dżinsy jeszcze solidnie wilgotne choć wieszane wcześniej) Kieszonki najczęściej są też suche, wkłady zależy gdzie powieszę - jeśli na suszarce gdzie jest cała zawieszona to są wilgotne ale jeśli tylko je to są też suche
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Teo ja planuję 30 tetrowych a może i ciut więcej, ale to dlatego, by nie prać codziennie, tylko co 2-3 dzień jak się uda :) A tetra tania jak barszcz, oprócz tego wkłady bambusowe, flanelowe i bawełniane ale w mniejszej ilości.

    Night, no popatrz :)
    A właśnie wypatrzyłam kilka kieszonek na Allegro ale wejdę jeszcze do tego sprzedawcy, co napisałaś, bo może wyjdzie jeszcze taniej :)
    Co do Imse Vimse S - chciałabym go trochę dlużej poużywać, dlatego się wstrzymuję przed newbornem, i chyba na początku polecimy na jednorazówkach, bo już ich trochę kupiłam...

    Póki co wybrałam otulaczki Baby Land - jakieś opinie? Bo wyglądają słodko i porządnie :)

    http://allegro.pl/pieluszki-pieluchy-wielorazowe-baby-land-z-wkladem-i1803022705.html
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
  1.  permalink
    Zabka, no tak tak, właśnie ja też na początek będę miała pampki bo jednak z tymi mlecznymi kupkami mogę sobie nie dać rady :wink:
    Tetry mam też koło 30szt.. i mogę ci polecić naprawę fajne na Allegro.
    U Sprzedawcy r_p77, podwójnie tkane, prałam już je, i w porównaniu z tymi co kupiłam w sklepie są naprawde fajne, nic sie po praniu nie zmieniły, więc jakbys jeszcze nie miała to polecam :smile:

    OO te Bay Land fajne są, chyba się tez skuszę.
    I powiem ci Zabko tak, że wydaję mi się że takie kupowanie pieluszek w wiekszych ilościach to lepiej zostawić na po porodzie bo będziesz juz miała niektóre przetestowane na dzieciaczku i zobaczysz co wam pasuje. Bo ile uzytkowniczek to tyle opinii :)
    -- // //
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Jeszcze takie znalazłam, tańsze bo po 17 zł i w sumie wyglądają identycznie, tylko nitkę maja w kolorze PULU a nie biała, jak Baby Land i mają zaokrąglone rogi... Jak myślicie które lepsze?
    http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-eco-bobolider-z-wkladem-i1799495533.html

    Nigt
    tetrę mam właśnie od tego sprzedawcy :bigsmile: I też już ją prałam i rzeczywiście jest po praniu taka sama :bigsmile: W ogóle połowę wyprawki kupiłam u niego
    :smile:
    Pewnie masz rację z tym kupowaniem na zapas... Ale kusi mnie, by kupić od razu za jedną przesyłką ;)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 9th 2011 zmieniony
     permalink
    z Bobolidera kupowałam ja i jak dla mnie są superanckie :)
    Inna rzecz że nam bardziej podpasował grubszy polarek a w tych jest taki mikro jak bawełna prawie - są miłe i miękkie, gumki nie uciskają, regulacja, zatrzaski ładnie trzymają -> nie mam im nic do zarzucenia :)
    PS
    a co sie tyczy zapasu -> zgadzam sie że lepiej kilka rodzai i dopasować sobie najlepsze
    Ja mam 5 różnych producentów i teraz wiem co dla nas jest lepsze czy wygodniejsze
    --
  2.  permalink
    Ja to samo!
    Kosmetyki dla bobaska i inne pierdoły.
    A z tą tetrą to niezłe jaja, bo kupiłam raz 10szt w sklepie bo akurat po drodze z takimi dzieciowymi rzeczami był i co, wyprałam ją, i wyglądają jak ścierki.. takie dziurki się porobiły i na dodatek się skurczyła!
    Zabka dokładnie cię rozumiem, miałam to samo, od razu jak zobaczyłam te pieluszki to chciałam tyle na kupować że hej!
    Ale właśnie po przeczytaniu opinii stwierdziłam że potestuję na poczatku różne rodzaje i wtedy zrobię najwyżej większe zamówienie :smile:

    Ja kupiłam takie kieszonki, bo one nie są pokryte PULem tylko taka mieciusią tkaniną :smile: a te wzorki... :wink:
    http://allegro.pl/pieluchy-pieluszki-wielorazowe-pul-minkee-2-wklady-i1809429129.html
    -- // //
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 9th 2011 zmieniony
     permalink
    No to mnie przekonałyście, wezmę tego bobolidera ze 2 sztuki i ze 2 tych mięciutkich od zamiastpampersa - faktycznie bardzo ładne, a będą trochę grubsze :) I to będzie na tyle z allegro, a z pieluszkarni to co wkleiłam wcześniej, choć nie wiem czy jeszcze ciut nie obkroję tej listy ;) W sumie otulaczków będę miała 7, myślę, że spokojnie wystarczy bo wszystkie szybko schną z tego, co czytam :)

    Night, ile masz Flipów?

    A słyszałyście coś o stosowaniu tych ręczników do otulaczków?
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40054538
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
  3.  permalink
    Wiesz, co ja póki co mam 2 te Flipy.
    Bo jak pisałam, na razie będę robić testy :wink:

    A o ręczniczkach słyszałam, że je można stosować jako własnie dodatkowy wkład, ale ja mam kilka prefoldów i mam nadzieję że one też się spiszą :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Ja chciałam na początku trzy ale właśnie doszłam do wniosku, że 2 mi wystarczą, skoro jeszcze z All. kupię :)
    A jakie prefoldy masz? :)
    Sory, że tak się dopytuję:shamed:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Czytałam o tych ręcznikach ale hmm taniej wychodzą prefoldy - nie mam ikei więc nie byłam i nie macałam ich ale hmm kto wie - pewnie szybciej schnie bo cieńsze
    --
  4.  permalink
    Spoko loko, ja co chwilę zadawałam pytania jak się zapoznawałam z tematem.
    Nawet pisałam do Pieluszkrani o porady bo dla mnie to był kosmos :smile:
    A prefoldy mam te: http://www.pieluszkarnia.pl/product-pol-2647--ECOpi-Pieluszka-prefold-z-bawelny-niebielonej.html
    -- // //
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 9th 2011 zmieniony
     permalink
    A to te same, co ja wybrałam :smile: Dzięki za pomoc :smile:
    Kurdę i nie mogę się zdecydować na wzór tych z zamiastpampersa :jumping:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
  5.  permalink
    Haha, ja mam krówkę tofii i literki i są urocze :smile:
    A jeszcze sobie jakieś inne pozamawiam :wink:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    ja też u RP77 kupiłam ponad połowę wyprawki jak nie więcej :wink:
    właśnie dzisiaj ostatnia paczka dotarła :smile:


    kurde podtrzymuję to co pisałam wcześniej - czesko ruski film bym prędzej zrozumiała niż to, o czym rozprawiacie :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Teo - ja dopiero wczoraj zaczęłam czytać o tych pieluszkach a dziś już mam jako takie pojęcie. Ale też przerażona byłam ;)

    Ja u r p77 zamówiłam wszystko w jednej paczce i była tak wielka, że kurier musiał z sąsiadem mi ją wnosić ;)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    zabkaa25: Teo - ja dopiero wczoraj zaczęłam czytać o tych pieluszkach a dziś już mam jako takie pojęcie. Ale też przerażona byłam ;)


    hmmm poważnie ?
    ale nie ! ja już mam milion paczek Pampersów to nie będę teraz zdziwiać...
    trudno :smile:


    ja w sumie chyba z 3 albo 4 paczki co miesiąc po jednej zamawiałam...
    bo co już zamówiłam to se przypominałam, ze jeszcze to i jeszcze tamto heheeh
    --
  6.  permalink
    Teo niektóre dziewczyny to po pol roku się dopiero na wielorazowki przestawiają albo nawet poźniej więc spokojna twoja głowa :wink:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    hmm no Nat miał 8 m-cy i gdyby nie to ze go uczuliły jednorazówki to bym nie zmieniała
    --
  7.  permalink
    O no właśnie :)
    Na wielorazówki nigdy za późno :wink:
    Mam tylko nadzieję że jak zacznę je stosować to tak samo je wychwalać będę :wink:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorKatarzynka
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    Ja z córką przeszłam na wielorazówki, jak miała 18 m-cy - nigdy nie jest za późno ;-) Teraz zaczynam używać trochę wcześniej- dobijały mnie ilości śmieci, jednorazówki śmierdzą mi "chemią" (póki nie miałam porównania, nie drażniło mnie to aż tak) i jednak na dłuższą metę jest to bardziej ekonomiczne.
    Mam na razie 12 kieszonek, co wystarcza nam na półtora dnia, przy czym w nocy używamy jeszcze jednorazówek.
    Naughty baby miałam dla córki - nie polecam, babyland- teraz dla syna i jak dla mnie zupełnie inna jakość (na plus).
    Planuję dokupić jeszcze trochę pieluch, żeby mieć pełen "pieluchowy" wsad do pralki i prać co 3 dni. Właśnie się zastanawiałam nad flipem i prefoldami albo jeszcze kieszonki dokupić. Co do prefoldów, czytałam opinie mam, że te pieluszkarniowe "ecopi" są bardziej miękkie niż bambino mio.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    Zainspirowałyście mnie i postanowiłam przejść na tetrę:smile:
    I tak reasumując-potrzebuję:
    - pieluszki tetrowe
    - wkładki (lub te ręczniczki z IKEA)
    - otulacze

    ZGADZA SIĘ??????? :smile:
    Czy te wkładki są konieczne? Bo oglądałam kilka filmików instruktażowych i nie widziałam ich tam.
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    Agael super :)
    Tak jak napisałaś jak najbardziej może być, prefoldy nie są konieczne :) Chodzi o to, że mają różną chłonność i tu można pokombinować ale nie trzeba, tetra z tego co czytałam daje radę :)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    czyli wystarczą same otulacze i pieluchy tetrowe ?
    czyli dwa składniki ?
    bo ja też próbuję to ogarnąć i albom taka tępa albo nie wiem co mam z mózgiem :devil:

    a jeśli wystarczą dwie w/w rzeczy to czemu Wy o jakiś prefoldach, flipach itp.... :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    Teo, to chyba jakieś dodatkowe zabezpieczenie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    ja mam 2 otulacze i 2 wkłady...może wystartujemy po czasie z wielorazówkami... na razie jednak szykujemy się na pampki - przede wszystkim musimy ogarnąć się z dwójką na raz, jak już złapiemy wspólny rytm to możliwe że spróbujemy
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    agael77: Teo, to chyba jakieś dodatkowe zabezpieczenie:bigsmile:


    no ale to trzeba czy nie trzeba ?
    czy jak kto chce? :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    Chyba jak kto chce- ja sprawdzę, czy wystarczy bez- jeśli nie, dokupię te wkłady.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    aha czyli jak masz otulacz, wkład i pieluchę tetrową to mniejsze ryzyko przemoknięcia tak ?
    a jak się wyjmuje przesikaną pieluchę tetrową z otulacza to ten otulacz trzeba wytrzeć do sucha [bo pewnie jest lekko mokry od siuśków] ?
    czy jak ? :smile:
    --
    •  
      CommentAuthoriborkowska
    • CommentTimeSep 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Ja właśnie próbuje się pozbyć 2 pieluszek Itti Bitti SIO. U nas nie zdały egzaminu :devil:
    I wielki ukłon dla mam, które stosują wielorazówki. Kurcze - jak moja mama rawała radę bez jednorazówek? A mama mojego emka?? Miała 6 dzieci :shocked:
    Szacunek!! Bo naprawdę jest co robić :wink:
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny jak macie otulacze nieprzemakalne (np. flipy) i tetrę samą to nie przemoknie ;) Tzn. z tego, co się orientowałam :) Tylko będzie zalana i trzeba wymienić, wsio :) flipy też w razie czego szybko schną więc można często prać i używać, wychodzi na to, prawie non stop. Ogólnie te prefoldy różne (bawełniane, bambusowe, polarowe, mikrofibrowe) można stosować samodzielnie też, zamiast tetry lub z tetrą jako dodatkowe zabezpieczenie. Jeśli gdzieś się mylę to niech mnie ktoś poprawi, bo ja od 3 dni w tym siedzę dopiero, ale piszę tak jak ja to zrozumiałam ;) Poczytajcie sobie o produktach na pieluszkarnia.pl - tam są pokazane wszystkie utulaczki, prefoldy, razem ze zdjęciami, z opisami z czym stosować i szybko się kapniecie, co z czym i jak :)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    A na youtube macie dodatkowo filmiki z pieluszkarni
    --
  8.  permalink
    Dokładnie Pieluszkarnia to najlepsze źródło informacji.
    Sama tam się dowiadywałam wszytskiego :bigsmile:

    I dokładnie jest tak, że tych dodatkowych wkładów nie trzeba, ale chodzi o to że jedne sa niby bardziej chlonne, inne za to szybciej schną, jedne sa idealne dla maluszków, inne dla starszych, w jednym dzieci czują że mają mokro, w innych jak w pampkach uczucie suchości mają cały czas itp itd.. takie ulepszenia. Ale sama tetra spokojnie daje radę :smile:
    Ja próbuję na razie z sama tetrą, kilka otulaczy i kilka kieszonek na spacerki.
    Zobaczymy. W końcu nie pieluszkuje się 2 miesięcy.. tylko troszkę więcej więc zdążę wszystko potestować i wybrać to co nam pasuje najbardziej :smile::
    -- // //
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 13th 2011 zmieniony
     permalink
    TEORKA: czyli wystarczą same otulacze i pieluchy tetrowe ?

    Tak.
    W otulacz można wkładać:
    tetrę,
    flanelę,
    preford (to taka pielucha bawełniana najczęściej, gruba, specjalnie przeszyta),
    wkłady bambusowe,
    wkłady konopne,
    wkłady z mikrofibry,
    ręczniczki,
    i wszystko inne, co zdoła pochłonąć mocz :)
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    TEORKA: a jak się wyjmuje przesikaną pieluchę tetrową z otulacza to ten otulacz trzeba wytrzeć do sucha

    Nie trzeba nic przecierać :) Pozostają suche. Ja mimo to odkładam i zakładam Córce inny otulacz i tak na zmianę. Niech PUL po użyciu trochę odpocznie.
    Tkanina PUL - z nij najczęściej szyte są otulacze ... jest oddychająca, nieprzepuszczająca wilgoci, ale o mikroporach.
    Ciuszki zatem nie przemokną, ale pupa też się nie odparzy!
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    zabkaa25: A słyszałyście coś o stosowaniu tych ręczników do otulaczków?
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40054538

    Kupiłam, ale nie stosowałam.
    Uważam, że są zbyt cienkie i małochłonne.

    Najlepszą chłonność ma chyba mikrofibra - pełno jest wkładów, inaczej zwanych wkładkami na Allegro. Widziałam już za 6 zł za sztukę.
    Świetnie nadają się do włożenia w kieszonkę, a także jako samoistny wkład (na to tylko otulacz i dzidziuś może sikać).
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    BEWE dzięki za wyczerpujące odpowiedzi :smile:
    przybliżyłaś mi temat zdecydowanie :wink:
    dzięki !

    a jeszcze jedno pytanie mam - bo wiadomo jak dziecko sika w pampersa to ten mocz jest wchłaniany i "nie oddaje" [coś jak w podpaskach always...]
    a tetrę jak zesika ?
    to generalnie tylek cały czas mokry nie ?
    --
  9.  permalink
    No tak i temu własnie uważa się że takie dzieciaczki chowane na tetrze wczesniej z nocnika zaczynają korzystać.
    Bo wiedzą że siku to znaczy że będa mieć mokro..
    I nie martw się dziecko ci da znać że się zsiusiało i che nową pieluszkę :)
    Ale... są też takie specjlane wkłady "mam sucho".. i w nich dziecko ma taki komofrit ze nie czuje że się zsiusiało.. czyli własnie idelane są np na spacerek :)
    -- // //
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 13th 2011 zmieniony
     permalink
    Teorko,
    Wielu Mamom właśnie na tym zależy, żeby dziecko czuło wilgoć i tym samym szybciej oduczyło się korzystania z pieluch, poprzez zakumanie "sikam = mam mokro".

    Ja nie należę do takich Mam:)
    Wolałam, by Córka miała mimo wszystko sucho. Dlatego zakupiłam wkładki polarowe. Kładę na tetrę i uwierz mi, że nawet jak tetra jest mocno zesikana, to polarek suchy:)
    Mam takie:
    http://www.krainapieluszek.pl/pieluszki-wielorazowe/wklady-dodatkowe-do-pieluch/wklady-dajace-uczucie-suchosci?product_id=74
    -- Mama M & N & W
  10.  permalink
    Kieszonki bardzo często wyściełane są takim właśnie polarkiem które daje wrażenie suchości.
    Można przebierać w tym do woli.
    -- // //
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 13th 2011 zmieniony
     permalink
    Oj tak:)

    Choć bambusa też polecam, zarówno jako wyściółkę kieszonki, jak też osobny wkład.
    Nie wiem, jak Wy, ale wierzę, że to tkanina antybakteryjna, przeciwgrzybiczna itp.
    W sumie trudno to w pieluszkach ocenić, ale mój M ma skarpety bambusowe i nawet po całym dniu pracy (12 h w ruchu) nie ma ani grama smrodu :)
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    Bewe a te wkłady z mikrofibry nie są robią dużej pupy? Tzn. wiem, ze swoją grubość muszą mieć, żeby chłonąć, ale też nie chciałabym, żeby tyłek był olbrzymi ;)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
  11.  permalink
    Bewe tez w to wierzę, tak samo jak te proszki proponowane np Nappy mają działanie antybakteryjne :smile:
    Inaczej nie wyobrażam sobie prania tetry w 90stopniach, jak już w 60 z niektórymi egzemplarzami dzieją się cuda :)
    -- // //
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    zabkoo
    Myślę, że więcej i tak zależy od otulacza, albo kieszonki w którą postanowisz włożyć wkładkę mikrofibrową.
    Powiem tak - moja Córcia to drobnica jakich mało (6,7 kg na 6 m-cy), a we Flipie (z dowolnym wkładem albo tetrą), czy też w kieszonce Charlie Banana nieproporconalnie nie wygladała. Ostatnio w Charliego wkładam nawet 2 wkładki mikrofibrowe, fabryczne i jest zgrabniutko:)
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    Dzięki Bewe :)

    Ja dziś kupiłam pierwsze pieluszki :) 3 sztuki kieszonek: http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-eco-bobolider-z-wkladem-i1818190993.html :D
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 13th 2011 zmieniony
     permalink
    Tylko nie zrażajcie się, gdy przy noworodku zdarzy się przeciek - często rozmiar one size lekko "powiewa" przy nóżkach, mimo max. zaciskowi nap.
    lepsze w tym wypadku będą pieluszki regulowane gumeczką przy nóżkach, właśnie np. Charlie Banana, o których pisałam wyżej (innych z takim rozwiązaniem nie znam, więc piszę o tych ... nie posądzajcie mnie proszę o ukrytą reklamę, hehe)
    Gdy Maluch nabierze masy każda kieszonka leży perfekcyjnie:)

    Aha, wg mnie lepsze napy niż rzepy, choć niewprawiona Mama może się trochę spocić przy zapinaniu wielorazówek na początku:)
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    Ja też je kupiłam :smile: czekam na przesyłkę:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    Bewe ja na początek kupuję imse vimse te najmniejsze, newborny :) I większość na napy właśnie :)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeSep 13th 2011 zmieniony
     permalink
    bewe a kieszonki Charlie Banana nadają się do stosowania od samego początku? Nie przemawia do mnie tetra, nie chcę żeby dziecko miało mokro i nie chcę się bawić z tym wszystkim... planuję kupić kieszonki i wkłady, póki co widziałam taki zestaw startowy na pieluszkarni:
    http://www.pieluszkarnia.pl/product-pol-2439--Charlie-Banana-Pieluszka-z-Kieszonka-Onesize-6-pak.html

    Można je kupić dla noworodków?

    Edit: telepatia :) odpowiedziałaś w tym samym czasie co pisałam pytanie :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.