Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Bewe przecieki to się zawsze zdarzyć mogą :smile:
    Rezpy moga się sprać tak mi się przynjamniej wydaje, poza tym się poprzesuwac itp, a nap jednak stabilny jest :wink:
    Ja już się nie moge doczekac jak zaczne swój zestaw stosować :bigsmile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    ŻABKA cholero naucz że się linki wklejać normalnie :wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

    wystarczy napisać np PIELUSZKI zaznaczyć myszką to słowo, nacisnąć prostokącik na gorze z wyrazem link i wkleić tam adres i dać ok
    i już gotowe :smile:



    hmmmm czyli jednak mokro bardziej...
    własnie tego się boję w sensie takim, że jak Mała zrobi siku to od razu będzie płacz i trzeba będzie tą pieluszkę co 30 minut zmieniać [bo na początku noworodki tak często sikają chyba]
    poza tym mnie cały czas ta pora roku odstrasza
    bo jednak co rok mamy problem z suszeniem prania od października do marca/kwietnia własnie więc nie wiem czy te pieluchy nadążały by ze schnięciem....
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    nightingale_84: przecieki to się zawsze zdarzyć mogą

    Hmmm - nam tylko na początku, gdy Natalka była maleńka.
    No chyba, że mówimy o przeciekach wynikających ze zbyt długiego trzymania dziecka w pieluszce ...

    Dobre dopasowanie to jednak podstawa! Pamiętajcie, by pieluszkę w kroku zakładać jak najbliżej pachwinek. Nie wiedziałam o tym i na początku zapinałam tak, że pieluszka operała się bardziej na udach:(
    -- Mama M & N & W
  2.  permalink
    No TEO, to zalezy jaki wkład dasz :smile:
    Bo jesli masz wkładkę mam sucho albo takie KIESZONKI to dziecko nie będzie czuło że ma mokro :smile:
    -- // //
  3.  permalink
    bewe82: Hmmm - nam tylko na początku, gdy Natalka była maleńka.


    Tak tak, własnie o tym mówię, i przede wszystkim miałam na mysli mleczne kupki.. bo z tymi to rożnie może być..
    Ale masz rację grunt to dobrze dobrana pieluszki, dlatego wg mnie nie ma o kupowac od razu 10 z jednej serii bo moga sie nie sprawdzić akurat u naszego dziecka.
    -- // //
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    TEORKA: bo jednak co rok mamy problem z suszeniem prania od października do marca/kwietnia własnie więc nie wiem czy te pieluchy nadążały by ze schnięciem....

    A jak w domu / mieszkaniu chodzi ogrzewanie, to mimo to Wam nie schnie?
    Myślę, że akurat pora zimowa ma to do siebie, że pranie pozostawione na suszarce w jednym z pomieszczeń wyschnie szybciej niż niejednokrotnie latem na balkonie przy gorszej pogodzie.
    TEORKA: że jak Mała zrobi siku to od razu będzie płacz i trzeba będzie tą pieluszkę co 30 minut zmieniać

    Niekoniecznie. MOja Mała do tej pory nie sygnalizuje, że ma mokro (może dlatego, że większość kieszonek ma na mikropolarze i na tetrę daję wkładeczkę polarowa?):) Choć fakt faktem, że ja zmieniam często - max co 2 godz.
    -- Mama M & N & W
  4.  permalink
    TEORKA: wystarczy napisać np PIELUSZKI zaznaczyć myszką to słowo, nacisnąć prostokącik na gorze z wyrazem link i wkleić tam adres i dać ok
    i już gotowe :smile:


    Przy okazji i ja się nauczyłam :devil:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    bewe82: A jak w domu / mieszkaniu chodzi ogrzewanie, to mimo to Wam nie schnie?


    no schnie ale musi powisieć ze dwa dni conajmniej...
    a teraz na balkonie wieszam pranie i za 4 godziny suche :smile:

    aha czyli jakbym kupiła te mikropolarowe i polarowe to by było inaczej....
    kurde no nie wiem co robić a decyzję musiała bym podjąć juz żeby zdążyć poszukać, kupić i się zapoznać dokładnie z tematem
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    nightingale_84: TEORKA: wystarczy napisać np PIELUSZKI zaznaczyć myszką to słowo, nacisnąć prostokącik na gorze z wyrazem link i wkleić tam adres i dać ok
    i już gotowe :smile:



    Przy okazji i ja się nauczyłam :devil:



    :tongue::tongue::tongue::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    nightingale_84: wg mnie nie ma o kupowac od razu 10 z jednej serii bo moga sie nie sprawdzić akurat u naszego dziecka.

    Zgadzam się :)

    Ja nie miałam wielkiej wyprawki.
    Z 2-3 otulacze, 20 szt tetry (używam tylko 10 szt)+ wkładki "Mam sucho" , kilka kieszonek (z wkładami mikrofibrowymi) i wkładów (różnej wielkości i z różnych materiałów).
    Po prostu stopniowo dokupuję.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    Myślę, że warto zaopatrzyć się w matę do przewijania - z jednej strony jest PUL, z drugiej bawełna. Spokojnie zatem, gdy dziecko zesika się podczas zmiany pieluchy - nic nie przecieka na materac, łóżko ... :)
    -- Mama M & N & W
  5.  permalink
    Ja też że tak powiem zaczynam ubogo, i stopniowo zamierzam dokupować to co nam akurat potrzeba.
    Ja mam/bedę mieć (bo zamówiłam własnie):
    4 otulacze
    4 kieszonki
    30 szt tetry
    2 wkłady mam sucho :smile:
    aa i 2 prefoldy ale to tak z ciekawości zamówiłam :)
    I matę też zamierzam zamówić :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    a tych wkładów "mam sucho" nie ma być tyle samo co pieluch tetrowych ?
    czy je się po prostu wkłada naokrągło tylko tetrę wymienia ?
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 13th 2011 zmieniony
     permalink
    Teo, u mnie to nie działa podobnie jak cytowanie:devil: Nie pytaj mnie, dlaczego. Więc musisz mi wybaczyć, co jakiś czas próbuję i zawsze mi posta wywala... :devil:

    Kupiłam też przed chwilą 5 wkładów z bambusa i 10 zawsze sucho :D
    http://allegro.pl/show_item.php?item=1819952235
    http://www.krainapieluszek.pl/pieluszki-wielorazowe/wklady-dodatkowe-do-pieluch/wklady-dajace-uczucie-suchosci?product_id=74

    Teo, nie no te zawsze sucho też się wymienia chyba... przecież zalane są, tylko, że dziecko nie czuje, no ale na 2 razy to się chyba nie nadaje... Czy się mylę? Jak to jest? Pisać pisać nasze pieluszkowe guru:bigsmile:

    Mnie suszenie nie przeraża, zaplanowałam tyle wkładów, że nawet sobie może schnąć i 3 dni :wink: Chociaż na bank tyle nie będzie, zimą siłą rzeczy się grzeje więc będzie schło szybko myślę:smile:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
  6.  permalink
    No dlatego najlepiej mieć sporo tetrówek, wklady itp, bo same otulaczki schna mega szybko!

    TEORKA: a tych wkładów "mam sucho" nie ma być tyle samo co pieluch tetrowych ?
    czy je się po prostu wkłada naokrągło tylko tetrę wymienia ?


    Wymienia, tyle że dziecko czuję że ma sucho i np nie płacze i nie ma ryzyka podrażnień, ale jak zauważysz że dziecinka sie posiusiała to dajesz nowy wkład.
    Ja tam po domu będe stosować sama tetrę.. wkłady mam sucho to tylko na spacerki, jakies wyjazdy do rodziny itp itd, a no i na noc oczywiście..
    -- // //
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    zabkaa25: eo, u mnie to nie działa podobnie jak cytowanie:devil: Nie pytaj mnie, dlaczego.


    a to sorki, nie wiedziałam :kissing:

    kurde chyba jednak dla mnie to za trudny temat...
    niby się przekonuję a za chwilę stwierdzam, że nie do ogarnięcia
    chyba jestem na to za głupia :devil:
    --
  7.  permalink
    Teo, możesz kupić niewielki zestaw i uzywać naprzemiennie z pampkami.. i zobaczysz jak ci idzie.
    Wiadomo, wielorazówki wymagają trochę więcej energii. bo trzeba uprać, uprasować itp itd, a pampka wyrzucasz i już :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    nightingale_84: wielorazówki wymagają trochę więcej energii. bo trzeba uprać, uprasować itp

    A ja właśnie gdzieś czytałam (nie wiem nawet,czy nie tutaj), że np. tetrówek nie prasuje się, bo tracą przez to chłonność.
    --
  8.  permalink
    agael77: A ja właśnie gdzieś czytałam (nie wiem nawet,czy nie tutaj), że np. tetrówek nie prasuje się, bo tracą przez to chłonność.


    True, tzn też to czytałam, ale jak teraz prałam wyprawkę, nie mogłam ich nie wyprasować, bo takie wymiete mi się wydawały :wink:
    Pewnie jak juz będę mieć dzieciaczka na głowie, to chęć wypoczęcia wygra z moim pedantyzmem :devil:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    Teo no coś Ty nic się nie stało :)
    A czego jeszcze nie wiesz, to pytaj :)

    Ja nie zamierzam prasować tych wkładów! Tym bardziej tetry! :smile: Do pralki, na suszarkę i do pieluchy:wink:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    Jeśli przed powieszeniem mocno strzepnie sie tetrę ze wszystkich 4 stron - a przynajmniej 2 nie trzeba jej prasować. Ja strzepuje najczęściej na 2 str i składam na pół i tak suszę
    Naprawdę jest mi żal czasu na pierdoły typu prasowanie rzeczy do dupy - dosłownie i w przenośni hihihi Zakupiłam niemiecki płyn do płukania antybakteryjny, piorę w płynie dla dzieci płuczę w tym. Co 3 pranie puszczam kieszonki i wkłady w proszku na 60st potem krótkie pranie w 30st w płynach i co jakiś czas pieluchy tertrowe daję na gotowanie w proszku (z pościelą małego czy Antosi czy innymi rzeczami na wysoką temp) potem płuczę w antybakteryjnym tylko.
    Dlaczego tak piszę - 14lat temu używałam tetrówek bo pampersy to był luksus na wyjścia i na noc (i cena i jakość i dostępność działały na mnie zniechecająco) i dla mnie to było bardzo kłopotliwe, czaso chłonne i w ogóle. Teraz ja naprawdę jestem bardzo zadowolona z wielorazówek! Wyrobiłam sobie system dnia by nie blokować dodatkowo pralki czy suszarki (jest to u mnie ważne i to bardzo przy ilości prania) najczęściej piorę co 2 dzień ale jak wskoczy mi pościel Młodego czy ręczniki to codziennie. Młody z wrażliwą dupą nie płacze nawet jak wkład przeleje tak że idzie go wykręcać - przy pampach płakał po 2 siuśkach o kupie nie wspominam już nawet :/ Zdarzyło sie że cieższa sprawa wydostała sie za kieszonkę po bokach ale to moja wina bo pieluszka była za luźno zapięta. Po nocy nie muszę pędem go przewijać pomimo ze ma siusiu - on jeszcze je a ja szykuje dzieci do szkoły i pupcia nie jest czerwona -> na pampach tak było niestety i pierwsze co robiłam to zmiana pieluchy a potem dopiero mleczko i śniadanie dla szkolniaków
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    nightingale_84: wielorazówki wymagają trochę więcej energii. bo trzeba uprać, uprasować itp itd

    Broń Boże!!!
    Nie prasujemy - Tracą swoją chłonność wtedy!


    Teo - wkładeczkę "mam sucho" dajesz do prania razem z tetrę. No nie wyobrażam sobie, żeby wartstwa najbliższa pupie, najbardziej zasiusiana (owszem, ona przepuszcza i wszystko wnika w tetrę, ale kontakt z moczem ma najwcześciej jakby nie było!) była zakładana ponownie:)
    -- Mama M & N & W
  9.  permalink
    bewe82:
    Broń Boże!!!
    Nie prasujemy - Tracą swoją chłonność wtedy!


    Jak już napisałam wyżej, wiem o tym :smile: ale ze względu na swój charakter sobie tetrę wyprasowałam..
    Pewnie jak będę miała już dzieciątko to nie będę miała czasu na prasowanie więc luz :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 14th 2011 zmieniony
     permalink
    No to mam zagwozdkę.
    Właśnie przyszły moje pieluszki. One są z kieszonką. I mam teraz pytanie: Czy wkłady pakować do tej kieszonki, czy może mogę dawać je na wierzch? (Żeby kieszonka nie zamokła).Albo założyć tetrę i na nią tę kieszonkę?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    bewe82: Teo - wkładeczkę "mam sucho" dajesz do prania razem z tetrę.



    czyli jak NIght ma 30 sztuk pieluch tetrowych i tylko 2 wkłady mam sucho to jakby wychodzi na to, że tych wkładów ma zdecydowanie za mało ?
    skoro je trzeba za każdym razem wymienić ?
    to te 2 sztuki wystarczą jej na dwie zmiany pieluchy a potem co ?

    czy to też nie tak ? :wink:


    sorki za takie durne pytania, ale na prawdę mi się to miesza jak nie wiem :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 14th 2011 zmieniony
     permalink
    ooo, już znalazłam:bigsmile:
    Image and video hosting by TinyPic
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    czyli można albo tak albo tak nie ? :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    AGAEL zaczynacie dzisiaj od razu ? :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    Tak Teo :) Dwa razy używając wkładek mam sucho, dziecko ma sucho ;) a pozostałe przewijania z samą tetrą i trzeba zmieniać pieluszkę częściej, bo nie ma izolacji moczu od pupy :) I prawdopodobnie dziecko się zbuntuje :) Oprócz mam sucho jeszcze wkładki bambusowe dobrze chłoną i trzymają wilgoć, z tym, że one dłużej schną. Ja wkładów mam sucho i bambusów w sumie kupiłam 15, ale w domu zamierzam używać głównie zwykłych, tetry, ręczników, prefoldów z pieluszkarni - nie takich, przy których dziecko nie czuje wilgoci - zamierzam często przewijać. A mam sucho na spacery, na noc, jakieś wyjścia.

    Agael - jak masz pieluszkę-kieszonkę, to możesz wsadzać wkład do tej kieszonki ale nie musisz - możesz na wierch i wtedy jak nie przesiąknie, to używasz jej ponownie, tylko wkład zmieniasz :)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorolgusia
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    Często Was podczytuję... :bigsmile:
    Pieluszki kieszonki używa się 2 razy, najpierw kładziesz tetrę czy wkład jaki masz na wierzch, jak dziecko zasika to wyciągasz wkład i wkładasz go do środka, potem gdy kieszonka jest już mokra trzeba ją wymienić, można jeszcze użyć jej 3 raz gdy masz polarowy wkład "mam sucho", wtedy wymieniasz wkład wewnątrz kieszonki a wkład idzie na wierzch, ale to raczej rozwiązanie na krótko, o wiele lepszym rozwiązanie jest otulacz, który wymieniany jest dopiero jak się kupą zabrudzi, wymieniasz tylko wkłady, tetrę można wkładać normalnie lub ja zawijać-jest mnóstwo filmów jak to robić, to łatwe.
    Ja przeszłam przez wszystkie rodzaje pieluch praktycznie wszystkich firm.
    Kieszonki są najlepsze na noc lub spacer a na dzień otulacz i tetra czy jakieś tam wkłady jakie się ma....
    -- a ja jestem proszę pana na zakręcie,migają światła rozmaitych możliwości.....
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 14th 2011 zmieniony
     permalink
    TEORKA: AGAEL zaczynacie dzisiaj od razu ?

    Tak, tylko upiorę i poczekam, aż wyschną:smile:
    zabkaa25: jak masz pieluszkę-kieszonkę, to możesz wsadzać wkład do tej kieszonki ale nie musisz - możesz na wierch i wtedy jak nie przesiąknie, to używasz jej ponownie, tylko wkład zmieniasz :)

    ooo, o to właśnie mi chodziło:bigsmile:dzięki:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    Agael, widzę, że już fotkę znalazłaś :)
    Powodzenia w takim razie dziś :)) Napisz nam potem jakie wrażenia :smile:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
  10.  permalink
    TEORKA: czyli jak NIght ma 30 sztuk pieluch tetrowych i tylko 2 wkłady mam sucho to jakby wychodzi na to, że tych wkładów ma zdecydowanie za mało ?
    skoro je trzeba za każdym razem wymienić ?


    Dokładnie tak jak mówisz TEO.
    Ale jak pisałam, ja zamierzam w domu tetrę uzywać tylko.
    A wkłady mam sucho na wyjścia. I kieszonki, które same w sobie mają suchą warstewkę ale je trzeba zmieniać za każdym razem.
    Chyba że tak jak napisze Zabka na wierz dasz inny wkład :)
    -- // //
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    aaaaaaaaaaaaaa no i kolejne rzeczy już wiem :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    Napiszę, napiszę... cieszę się, że dzis u nas wieje, bo szybciutki mi na tarasie wyschną:bigsmile:
    --
  11.  permalink
    Agael to trzymam kciuki za udany start z wielorazówkami! :bigsmile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 14th 2011 zmieniony
     permalink
    olgusia: Pieluszki kieszonki używa się 2 razy, najpierw kładziesz tetrę czy wkład jaki masz na wierzch, jak dziecko zasika to wyciągasz wkład i wkładasz go do środka

    ???
    Pierwsze słyszę:) Że niby ten zesikany wkład ponownie, ale tym razem do środka?

    Można kombinować, żeby "przyoszczędzić" i cackać się, że najpierw wkład na wierzch, a gdy dziecko go przesika, a polarek wyściełający nadal suchy, to kolejny wkład i tak w kółko.
    Ze swej praktyki wiem, że przy nałożeniu wkładu na wyściółkę, a nie do kieszonki, raczej polar wyściełający będzie zamoczony, więc tak czy siak całość ląduje w koszu do prania.
    Wygodniej zatem wkładać wkład do kieszonki - na Boga! ona temu służy. Raz że się wszystko trzyma razem i wkład się nie przemieszcza, dwa polar ma dawać uczucie suchości, po co więc dawać od pupy wkład (i mikrofibra, i bambus dają odczuć wilgoć!)?

    Sorry, ale to wg mnie mija się z celem ... takie kombinowanie!
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 14th 2011 zmieniony
     permalink
    olgusia: o wiele lepszym rozwiązanie jest otulacz, który wymieniany jest dopiero jak się kupą zabrudzi

    To teoria.
    Ale powiedz, czy jak się nie zdarzy kupa, to taki otulacz będziesz zakładać x-dni?
    Nie wyobrażam sobie, żeby nie wrzucić go co te 2-3 dni do prania z resztą pieluszek ... Wszak otulacz przylega bezpośrednio do wkładu / tetry, które są zazwyczaj mokrusieńkie od sików ... wniosek --> wypadałoby przepierać, a nie trzymać w nieskończoność, tyl;ko dlatego że nie nosi oznak umazania kupą :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    Nie no Bewe, chyba czysty wkład do kieszonki, a nie ten zesikany... Przynajmniej tak mi się wydaje, inaczej dla mnie to lekko dziwne by było ;) Ale może się mylę, wszak ja dopiero teoretyzuję ;)

    Z otulaczem podobnie, kilka razy jak się uda można go chyba użyć, ale po 1 dniu to już mus, żeby do prania poszedł. Tak mi się wydaje, nawet, jeśli nie będzie trafiony kupą, jednak z tymi sikami kontakt ma.
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    Ja podobnie myślę zabkoo
    Ale post olgusi tak odczytałam, niestety ... może autorka uszczegółowi :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    No dobra... jesteśmy po kilku godzinach pieluchowania. Wszystko super, chociaż przeraża mnie troche częstotliwość zmieniana pieluch- kilka juz lezy w wiaderku:cool:
    Mam jednak pewien problem... moje dziecko nie pachnie tak, jak pachniało wcześniej:devil:
    Sa jakieś sposoby, żeby wytłumić sikowy zapach?:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    I jeszcze jedno... nie wiem, czy to zbieg okoliczności, ale moje dziecko, odkąd ma pieluchę wielorazową, cały czas chichocze :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    agael77: I jeszcze jedno... nie wiem, czy to zbieg okoliczności, ale moje dziecko, odkąd ma pieluchę wielorazową, cały czas chichocze :crazy:


    może go tetra w pindolka łaskocze ? :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    Agael, ale czemu czujesz siki jak ma nową pieluszkę?:beard:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    Jak ma nową, to nie..
    ale tak po kilku minutach, jak tylko sobie raz siknie- to mam już zmieniać?:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    agael77: ale tak po kilku minutach, jak tylko sobie raz siknie- to mam już zmieniać?
    tak :)
    Nat ma bardzo ostry mocz co teraz przy wychodzących ząbkach się nasila w zapachu. Pierwszy dzień a może i ze 3 były takie ze ledwie go przewinęłam juz było siusiu a teraz jakoś rzadziej i widzę że siusiu jest co 2 - 3 godziny a kupka 2x dziennie czasami raz rano
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    A przy 1 razówkach nie czuć moczu jak się zsika?
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    No właśnie mamy pierwszą kupkę :devil:
    A tym samym pytanie - jeśli nie można pieluszek namaczać, co zrobić z tą zakupkowaną?
    Sorry za głupie pytania, ale nowicjuszka jestem:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    zabkaa25: A przy 1 razówkach nie czuć moczu jak się zsika

    No właśnie nie czuć, przynajmniej przy pampkach
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    Agunia05: Pierwszy dzień a może i ze 3 były takie ze ledwie go przewinęłam juz było siusiu a teraz jakoś rzadziej i widzę że siusiu jest co 2 - 3 godziny

    No to jakieś pocieszenie, bo na razie jestem przerażona ilością siusków i zużytych pieluch:shocked::bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.