Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMay 5th 2017
     permalink
    A mnie zastanawia, skąd w ogóle domniemanie, że dziewczyna złamała jakiekolwiek zasady?
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMay 5th 2017
     permalink
    _hydro_: A mnie zastanawia, skąd w ogóle domniemanie, że dziewczyna złamała jakiekolwiek zasady?

    Ja nie uważam, że złamała zasady... Nie mam w ogóle w tej sprawie własnego zdania.

    Moje posty odnośnie łamania zasad były ogólną odpowiedzią na twierdzenie, że kobiety same powinny się zatroszczyć o możliwość swobodnego poruszania się. (oczywiście to gigantyczne uogólnienie, żeby mnie zaraz ktoś za słówka nie zaczął łapać)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 5th 2017
     permalink
    Widzialyscie konferencje Rutkowskiego? LINK
    Ponoc wypadla z pierwszego pietra, na trawe. Byla wysportowana, miala mocne nogi i ponoc po rozmowie z ojcem jej Rutkowski stwierdzil, ze obrazenia na wskutet ktorych zmarla nie powstaly ze zwgledu na ten "wysok z okna".
    Szkoda dziewczyny, to przez co przeszla dokladnie to chyba nikt sie nie dowie, ile sie nacierpiala.
    Pokoj jej duszy ['].
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 5th 2017
     permalink
    Hydro, w ten sposob "zlamala zasady", ze pojechala tam sam, ze miala odkryte jakies tam czesci ciala (ramiona, nogi, glowa). Dla nas to normalne, dla nich wyzywajace.

    Bez watpienia winni sa ci, ktorzy podali jej te prochy. Niemniej uwazam, ze nie.poniosa tam zadnej kary, bo przeciez beda sie kierowac prawem shariatu. No chyba, ze ewidentnie sie okaze ze morderstwo. Niemniej mysle, ze egipskim.mediom zalezy, by sprawe wyciszyc, zamiesc pod dywan, moze zrobic z niej psychiczna. Kurcze no...takiego potwornego pecha miala, a ja teraz sobie glowe nakrecam, bo moj maz na kanale suezkim...eh no...

    Treść doklejona: 05.05.17 21:49
    Szczypta, tak pojechala do hotelu, ale w tym hotelu pracuja ludzie wychowani w tych normach spolecznych. Przeciez hotel jej prochow nie wsypal, hotel jej nie gwalcil...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 5th 2017
     permalink
    A juz wiadomo ze zgwalcona?Rutkowski ponoc ms rsport z sekcji,ze zator a ze gwalt to nie ma w tym raporcie?mdle to wszystko.ja osobiscie bym obstawiala ze ona miala jakies zaburzenia psychiczne.czemu jej do samilotu nie wpuscili?
    -- ;
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeMay 5th 2017
     permalink
    Ewa, bo nie wiadomo co dostała jesli dostała. Po rożnych środkach możesz zachowywac sie jakbyś miała zaburzenia psychiczne. Nikt z lotniska nie bedzie dochodził co sie dzieje tylko stwierdza,ze jest zagrożeniem dla zdrowia i życia reszty pasażerów/ obsługi. Toksykologia za późno zrobiona tez juz moze nie wykazać co dostała, jesli dostała.

    Pytanie gdzie ten zator bo ludzie np po udarach tez miewają problemy psychiczne czy np.problemy z ustaleniem kim są/ gdzie są.

    Treść doklejona: 05.05.17 22:19
    Poza tym nie wierze zeby rzetelnie wykonano sekcje. Przecież jak swiat usłyszy o takim przypadku to odpadnie im znowu pewna cześć turystów. A głownie z turystyki żyją.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 5th 2017
     permalink
    No w plucach
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 5th 2017 zmieniony
     permalink
    Tak, jak jesteś w fatalnym stanie psychicznym to możesz stanowic niebezpieczeństwo dla lotu, wiec to zrozumiale, ze jej nie wpuścili na pokład.

    Kurcze, a mnie się wydaje, ze te zaburzenia psychiczne to wynik jakiegoś zjazdu ponarkotykowego. Ona do znajomych pisala, ze ma wrazenie, ze ktoś jej cos dosypal do drinka. Zresztam to przecież nie pierwsza taka sytuacja z Hurghady. Rodzina i znajomi nie potwierdzają zadnych zaburzen psychicznych.Twierdza, ze była wesola, towarzyska, kochając zycie, wysportowana itd. No dziwny zbieg okoliczności. Akurat tam jej tak "odwalilo" nagle?

    A co do gwałtu...oficjalnie nie jest potwierdzony, ale wydaje się to jakby oczywiste. Jej siostra napisala, że "zdaje sobie sprawę, ze najprawdopodobniej została zgwalcona", jej stan psychiczny wskazuje na silny, bardzo silny wstrząs jaki przezyla. Gdzies tez czytałam, ze w egipskim szpitalu potwierdzili, ze "był kontakt".

    Kurcze, przecież nawet ten gwałt to nie powod do samobójstwa...musiala przezyc cos strasznego, albo przed kims uciekać, albo ktoś jej "pomogl":sad:

    Strasznie mi jej szkoda. Pojechala na wakacje, które zamienily się w piekło.:sad:
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeMay 5th 2017
     permalink
    I skacząc z piętra dostała zatoru w płucach. Ciekawy przypadek.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeMay 5th 2017
     permalink
    Straszne to wszystko. Szkoda dziewczyny.
    Marion, w internecie jest kilka wersji tłumaczeń tej rozmowy, nie wiadomo która prawdziwa.
    Co do jej faceta, to czytałam dzis to :
    " Krzysztofa Rutkowskiego zastanawia również zagadkowe zachowanie chłopaka 27-letniej Polki. – Dziwię się, że upublicznił nagranie. Po co to zrobił? Dla mnie to irracjonalne zachowanie. Poza tym, partner pani Magdy do tej pory nawet telefonicznie ze mną nie rozmawiał. Unika kontaktu i to też nie jest normalne – mówił.".
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 5th 2017
     permalink
    Mi przyszło do głowy, że ten jej chłopak mógł jej zorganizować, w zemście za to, że pojechała sama, jakiś numer, który wymknął się spod kontroli.

    Treść doklejona: 05.05.17 22:57
    Chociaż to mało prawdopodobne raczej, bo skąd miałby mieć kontakty tam. Ciekawe czy prawda wyjdzie na jaw.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeMay 5th 2017
     permalink
    Nie ma co roztrząsać, moze czas pokaże co sie stało
    --
  1.  permalink
    Rutkowski jest niesamowity. To wszystko to ustalenia na odleglosc ;) jego pracownicy maja pojawic sie w Egipcie dopiero w przyszłym tygodniu
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Nie pomyslalyscie, ze gdyby chlipak chcial.ja sprzedac to zrobil by to po cichu? Bez zbednego szumu? Prawdopodobnie rozplynelaby sie w powietrzu. Rodzina zmarlej jest jego absolutnie pewna. Stracil najblizsza osobe. Jego tez mi strasznie szkoda. Pewnie sobie nigdy nie wybaczy, ze tam go nie bylo:sad:
    Taaa Rutkowski lubi robic show i szum, ale moze dzieki temu sprawa nie ucichnie.

    Treść doklejona: 06.05.17 09:01
    Ewasmerf, od samych zaburzen psychicznych nie traci sie swiadomosci, a ja znaleziono nieprzytomna.
    --
  2.  permalink
    A pamietasz mamę Madzi z Sosnowca?
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Ja nie myślałam, że chciał sprzedać tylko ukarać.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Pamietam, ale.mimo wszystko to mi.nie pasuje. On publikujac film musial sie liczyc, ze sprawa nabierze medialnego rozglosu. To nie pasuje do porwan ludzi. Ponoc byl juz nawet przesluchiwany i rodzina jest go ww 100% pewna. Nie udziela sie, bo wlasnie wszyscy go oskarzaja, ale wspolpracuje z policja. Kurcze, jak tak go beda zastraszac to jeszcze kolejna tragedia sie stanie.
    Ja jestem niemal pewna, ze to ten rezydent. Wiedzial, ze dziewczyna nie zabawi sie z nimbw "cywilizowany" sposob to sobie sprawe ulatwil. On i jego kolesie. Tylko, ze ona ich rozpoznala i sprawy wymknely sie spod kontroli...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    co ci nie pasuje Fran? Sprawa madzi wygladala identycznie. glosna sprawa, ze dziecko porwali, potem ze upadlo, szum medialny niesamowity a oni w centrum wydarzen.
    dla mnie tut tez wiele rzeczy jest dziwnych. czemu on nagrywal w ogoe te rozmowe? ja tego nie rozumiem. dzwoni ktos do was z nienacka, z jakiegos dziwnego numeru, a wy nagrywacie rozmowe? ja to w ogole zielona jestem w temacie, moze sie te rozmowy same nagrywaja, nie wiem. I co? pierwszy raz z nim rozmawiala? Po przylocie nie dzwonila ze doleciala bezpiecznie? tej rozmowy juz nie nagral a te dziwna i owzem? ja zawsze sie melduje po przylocie, ze dolecialam, bo sie moja mama martwi. to takie nielogiczne wszystko jest jak ta sprawa madzi z sosnowca. prawda bedzie prostsza niz wam sie wydaje.
    ja ososbicie nie wierze, po porstu nie wierze, ze jakis rezydent upatrzyl sobie akurat te laske, mimo ze ladna i ze byla sama, ze ja zgwalcili czy jakies inne cuda, podczas gdy chetnych na seks tam na pewno nie brakuje.
    -- ;
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Mnie też się to kupy nie trzyma.
    Właśnie, po co nagrywał rozmowę? W ogóle w kółko pytał, co się stało, przecież widać, że dziewczyna nie może mówić. No i szkoda, że od razu nie zareagowali.
  3.  permalink
    Ja mam bardzo mieszane uczucia co do tego chłopaka.
    Nie wiem , może ja jestem jakas dziwna ale raczej gdybym wiedziała,że mojej bliskiej osobie dzieje się krzywda to bym nie mówił" i tak cię kocham, tylko powiedz prawdę, to nic nie zmieni". No kurcze. Poruszyłabym niebo i ziemię, a nie wysyłałabym kolesia , który publikuje taką "twórczość":

    edytowane
    ____
    To normalne jest? Jezeli tak to ja rzeczywiście mam inne normy społeczno-kulturowe
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    I bardzo był spokojny podczas tej rozmowy. Nie wyobrażam sobie, że w takiej sytuacji emocji w ogóle się nie okazuje. Strach, zdenerwowanie, niepewność. Ona tam stoi jak ofiara a on miodowym głosem pyta co się stało.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
  4.  permalink
    Albo to:
    edytowane
    przeciez to jest o handlu ludzmi... :sad:
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Wygląda to wg mnie na ustawkę, ta rozmowa. Nie jest prawdziwa.

    Treść doklejona: 06.05.17 10:23
    To twórczość jego kolegi jest? Tego, który po nią pojechał?
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
  5.  permalink
    tak
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    ja wam powiem jak fukcjonuje moja logika.
    zakladajac ze bliska mi osoba jedzie do egiptu sama i cos sie dzieje.
    1. dzwonie z polski do ambasady i probuje cos zalatwic z polski.
    2. biegne do jakiejs ambasady, nawet jakiejkolwiek, ktor najblizej (miotam sie w panice)
    2. dzwonie do biura podorozy i probuje cos zalatwic z biurem.
    3. szukam pomocy na zwyklej policji w polsce, zeby powiedzieli co mam dalej zrobic.
    4. dzownie do Ministerstaw spraw zagranicznych
    4. jak by sie okazalo, ze dziewczyny nie wspuscili na poklad samolotu - dzwonie do biura podorOZY, do obslugi lotniska, do linii ktorymi miala leciec wyjasniajac czemu jej nie wpuscili na poklad.
    5. dzwonie do hotelu chcac rozmawiac z dziewczyna.
    a nie wlaczam KAMERE i nagrywam rozmowe prowadzona na telefonie, zeby nagrac: siebie??? to co ja mowie?? i naagrac te dziewczyne?
    wysylam kolege?????
    no kurwa no, kto tak sie zachowuje????
    w stresie wpadacie na to, zeby usstawic kamere i nagrac rozmowe????
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Ewa, on nie dzwonil z nienacka. To byla ktoras tam z kolei rozmowa. Prawdopodobnie wczesniej ustatlil, ze on wyciagnie od.niej co sie stalo. Byl spokojny, bo chodzilo o to, by ja uspokoic, by dowiedziec sie jak najwiecej.
    Fakt faktem, ze my sie mizemy bawic w internetowych detektywow:wink:
    Wydaje mi sie, ze znaczace jest to, ze siostra tej Magdy wiele razy zaznaczala, ze ci do Markusa nie ma zadnych podejrzen, zebybzostawic go w spokoju, bo on Magde bardzo kochal.i tez tragedie przezywa. Mysle, ze rodzina wie znacznie wiecej i gdyby byl choc cien watpliowsci to to milaczalaby w tym temacie.
    Powiem szczerze, ze ja nic w jego zachowaniu nie widzialam niepokojacego. Ot! Wczesniej ustalil z rezydentem, wczesniej sie na ta rozmowe umowil, bo chcial pomic kobiecie, kupil jej bilet na sobote itd ludzie zarzucaja, ze znal.sie z rezydentem, ze mial jego nr. No bo to byla ktoras ztam kolei rozmowa, bo byl zaniepokojony stanem kobuety. Chcial by z z nia w kontakcie. Zresztam byl juz przesluchiwany przecuez i on i ten caly Maciek.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    14 minutowa rozmowe na spokojnie, po co?
    no ja bym sie miotala w panice.
    a tam sie cos dzialo i rodzina co? nic? czeka biernie?
    co to za akcja to ja nie wiem. ale smierdzaca jak nie wiem
    i druga sprawa, ona tam w zwiazku od lutego, 2 miesiace i taka wielka milosc? no prosze cie. no ale dobra, to juz moje osobiste nstawienie
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    I potem jeszcze tę rozmowę udostępniasz w sieci? Kto tak robi?
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
  6.  permalink
    Ja tam Rutkowskim nie jestem i w detektywa bawic sie nie zamierzam. Wiem jednak,ze sprawcy to bardzo czesto ludzie z najblizszego otoczenia. No ale akurat na Arabów łatwo jest zwalić wszytsko.

    Treść doklejona: 06.05.17 10:39
    Frances, czyli normą wg Ciebie jest taka rozmowa? Bo wiesz- ja zazwyczaj SAMA trzymam telefon gdy z kimś rozmawiam.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 6th 2017 zmieniony
     permalink
    szczypta_chilli: Nie wiem , może ja jestem jakas dziwna ale raczej gdybym wiedziała,że mojej bliskiej osobie dzieje się krzywda to bym nie mówił" i tak cię kocham, tylko powiedz prawdę, to nic nie zmieni". No kurcze. Poruszyłabym niebo i ziemię, a nie wysyłałabym kolesia , który publikuje taką "twórczość":

    Nie udzielam sie co prawda ale czytam i dodam tylko, że kiedy pierwszy raz zobaczyłam nagranie to od razu nie mogłam pojąć spokoju tego faceta. Dziewczyna od zmysłów odchodzi na filmiku a ten: stoicki spokój. Ja to bym chyba w sekundę rzuciła telefonem i załatwiała najszybszy transport po nią... niezależnie od kasy, która by się z tym wiązała. Nie rozumiem tego faceta.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Dzwonili i do biura i fo ambasady i w pewien sposob do hotelu, poprzez tego nieszczesnego rezydenta, bo on sie nia "opiekowal".

    Ewa, to nie byla pierwsza rozmowa. Ustawiona, by miec podkladke do ambasady.

    Do samolotu mieli prawo jej nie wpuscic w takim stanie. Na to wplywu nie maja. Stanowila by niebezpieczenstwo dla calego lotu. Niestety mysleli, ze w tym szpitalu bedzie bezpieczna...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    jak taki madry to czemu rozmowy z konsulem nie nagral czy cos?
    czemu w ogole nie ma wzmianki o tym, ze ktos rozmawial z ambasada/konsulatem, biurem podrozy, tylko wylacznie ten rezydent, no nie pojmuje tego. za chiny ludowe.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Nie no szczypta z jej strony to oczywiscie, ze ta rozmowa nie byla normalna. Dlatego mowie, ze byla zastarszona przez te osoby, ktore ten chloernu telefon trzymaly, a z nimi wspolpracowal rezydent ewidentnie.

    Ewa, w zwiazku byli znacznie dluzej. Jej siostra tez o tym pisala, zeby nie opierac sie na faktach z fejsa
    --
  7.  permalink
    Dobra- wywalam tę "twórczość" Takie chore teksty nie powinny być upubliczniane.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    mieli prwo jej nie wpussci, ale jak sie dowiadujesz ze jej nie wpuscili to nie dzwonisz z awantura czy przynajmniej zeby sie dowiedziec czemu?
    sa numery do lotniska, do obslugi, do lini lotniczych, do tego rainbowtours, no jakby conajmniej jeden rezydent tam byl. jedna osoba, no ludzie.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Ewa, tego nie wiem, ale mysle ze to do sprawdzenia jest przez policje. Pewnie tez juz przesluchani byli.
    --
  8.  permalink
    Mam nadzieję,że to wyjasnią bo sprawa paskudna
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    ja wam powiem tak, ja z kolezanka 3 razy bylam, dwa razy w turcji, raz w tunezji, nawalona bylam przez 7 dni jak meserszmit i nikt mnie ni nie zgwlcil, nie nie napastowal. ani mnie, ani kolezanki. Owszem zaczepiali, pewnie ze tak, zwaszcza ze blondynka jestem, no dodbra, nie tak atrakcyjna (chociaz wtedy to mloda i piekna bylam), ale bywalo, ze jedna byla sama na dyskotece, a druga w pokoju, stare dzieje, lekkomyslne z pewrpetywy czassu.
    poza tym wam powiem tak - co ona sama z poski leciala? w hotelu przeciez pelne oblozenie, babcie z dxziadkami, rodziny z dziecmi, pary, no kur..a no. poza tym ona jedna sama, nie chciala a ja sobie upatrzyli? wiecie ile rosjanek szukajych przygod jest? chetnych? nie raz mnie jakas o gumke pytaly, rozchichrane, pijane, uczepione miejscowego. i ladniejsze, nikomu nie ujmujac, bo piekna dziwczyna. wiec akurat ja sobie upatrzyli, od razu jak tylko noge postawila na plycie lotniska, ryzykujac taki syf. no nie wierze w to po porstu, nie wierze i juz.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Okropna, ile sie ta kobieta nacierpiala, w jakim strachu byla:sad: jestem tylko ciekawa czy np nie ma.mozliwosci, ze po egipskiej sekcji zwlok "wyczyszcza" slady. Im bardzo zalezy, by zrobic z niej psychiczna, bo sprawa juz interesuja sie zagraniczne media, a zaraz zaczyna sie sezon turystyczny...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    sama z polski, mialam na myi watek, ze do nikogo nie zwrocila sie o pomoc, z niim sie nie zakumplowala? w ssensie, ze w samolocie nie pogadala? potem przy sniadaniu, obiedzie? jezu, no nie wiem, przeciez sa inni polacy, zawsze sie jakies znajomosci nawiaze, czy to przy lezakach, czy przy sniadaniu, czy na spotkaniu z rezydentem.
    to wszystko grubymi nicmi szyte

    Treść doklejona: 06.05.17 10:57
    Fran, ale cos taka uczepiona, ze to te araby wstretne? to egipt, nie afganistan.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Ja bylam.w Tunezji z kolezanka i rowniez okropnie ten.pobyt wspominam. Te wlasnie ciagle zaczepki...szkoda slow, a w Turcji z mezem i juz bylo ok.
    Ja mysle, ze sie im sprawa spod kontroli.po prostu wymknela. Mial byc "mily wieczor", ale.przesadzili...w jakas psychoze wpadla, jakies przeblyski miala. No ewidentnie podczas tej rozmowy boi sie osob, ktore ja nagrywaja.

    Treść doklejona: 06.05.17 11:01
    Ewa, no tak.jak Tu twierdzisz, ze jej chlopak w to zamieszany, tak ja uwazam, ze rezydent. Ot! Zbyt duzo faktow na to wskazuje moim zdaniem.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    moze nie tyle zamieszany, co ze dziwnie to wszystko wyglada, ogolnie. przeczy logice
    -- ;
  9.  permalink
    Fran, a w Polsce jak jedziesz sama z kolezanką to Cię nie zaczepiają, nie podrywają? Bo mnie ZAWSZE
    Tam jest tak samo, faceci szukają przygód. Kobiety tez. To nic dziwnego
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Dla mnie nie. Dla mnie wlasnie jego zachowanie jest logiczne. Co.mogl wiecej stad zrobic? Pewnie tez nie spodziwwal sie az takiej tragedii. Zapewnial ja, ze nawet gwalt nic miedzy nimi nie zmieni. Po prostu myslal, ze w ten sposob zdobedzie info co sie stalo, a i tak juz na sobote miala wykupiony bilet. Nie spodziewal.sie, ze jest w tak fatalnym stanie, ze jej nie wpuszcza.

    No tak jak wczesniej pisalam. I Markus i Maciek byli przesluchiwani i rodzina zapewnia o ich niewinnosci, a oni jednak wiedza znacznie wiecej, nie?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    mnie tez w ogole zadzwia to, ze taka dluga rozmowa przez tel. nie wiem jak egipt, ale jak ja bylam w tunezji, to taryfa za minute byla cos ponad 4 zl.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Dawno w sumie nie bylam z kolezanka:wink: myslalam, ze juz za stara na zaczepiki jestem:wink: nie no wiadomo, ze zaczepiaja, ale tylko tak bez kontaktu cielesnego. Nikt nie wysyla caluskow, nie probuje dotknac, nie przekracza tej granicy cielesnisci i generalnie jak nie reagujesz to przeciez daja sobie spokoj, a tam.nie dawali za wygrana.

    Treść doklejona: 06.05.17 11:11
    To chyba przez whatsup rozmowa byla.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMay 6th 2017 zmieniony
     permalink
    Piszecie, że rodzina jest pewna tego faceta. A ponoć w związku byli raptem od lutego. Bliska mi osoba przez prawie trzy lata była w związku z kimś, kto ją i całą jej rodzinę owinął sobie wokół małego palca, a na końcu (niestety tuż po ślubie) okazał się oszustem. Jego też wszyscy byli bardzo pewni, a tymczasem facet miał kilka narzeczonych jednocześnie, w różnych miejscowościach. Alibi też miał niezłe, pracował za granicą, więc to było normalne, że wyjeżdża na dłużej. Ja bym tam nie przesadzała z tą pewnością.
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    I czemu po tej rozmowie nie powiadomił policji? Przecież widać, że dziewczyna jest zastraszona i dzieje się z nią coś złego.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    a po co mu info co sie stalo? i to jeszcze nagrane.
    zalatwia sie pomoc, po to sa te konsulaty chyba, czy nie? po to jedzie sie na zorganozwana wycieczke zeby mozna bylo przez biuro zalatwic. to tez jest rainbow tours, a nie jakies biuro zosia i spolka.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Zresztam gdybym.miala kogos ratowac bliskiego to akurat taryfa to najmniejszy problem:wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.