Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Hydro, dluzej byli w zwiazku. Juz to pisalam.
    Figa, a skad wiesz ze nie powiadomil?
    Dobra, odezwe sie wieczorem, bo mlody sie wscieka, ze puzzli z nim nie ukladam:wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Tak przypuszczam. A Ty wiesz, że powiadomił?

    Treść doklejona: 06.05.17 11:17
    Gdyby powiadomił, może by żyła.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Frances: Hydro, dluzej byli w zwiazku. Juz to pisalam.


    A nawet jeśli, to choćby w kontekście znanej mi historii innej osoby, to jeszcze o niczym nie świadczy.
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Figa, siostra Magdy pisala, ze Markus powiadomil od razu policje, konsulat, touroperatora, rezydenta itd. Na milosc boska! On chcial jej pomoc. To samo ten Maciej. Prawie obcy dla niej czlowiek pojechal, poswiecil swoj czas, nie wiedzial co tam sie wydarzylo i w jakim bedzie ewentualnie niebezpieczenstwie, a na prosbe Markusa jednak pojecha. Sam chlopak dziewczyny nie mogl, bo przeciez nie mial waznego paszportu.
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Myśle,ze chłopak upublicznił rozmowę aby sprawie nie został ukręconymi łeb. Pewnie poruszyli niebo i ziemie a zderzyli sie z biurokracja np ambasady. Gdyby to była ambasada w Niemczech pewnie dziewczyna byłaby juz w domu. Znając działania naszych władz w kwestii poprawności stosunków miedzynarodowych i odległość miejsca w którym to sie stało mogli nie zając sie sprawa. Jak zostało to nagłośnione to ludzie bedą oczekiwali wyjaśnienia.

    Rutkowski zawsze angażuje sie chętnie w to co przyniesie mu rozgłos, facet ma parcie na szkło i z tego tez pozniej kolejne zlecenia.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Dla mnie cala ta sprawa jest podejrzana. Czytalam, ze jakas kobieta widziala ja przed wylotem do Egipu na lotnisku i byla przestraszona. Kogos sie bala. Moze ona leciala tam w jakims celu? Nie wiem przemyt narkotykow do Polski pozniej, albo inne afery. Nie znam sie, ale smierdzi mi to na kilometr. Dla mnie na dzien dzisiejszy wszyscy sa podejrzani, im wiecej czytam na ten temat to tym bardziej nie wiem co tam sie stalo. Za duzo niejasnosci.
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    A była gdzieś informacja na temat narodowości jej chłopaka? To Polak jest?
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Tak Polak. Nawet jego zdjecie bylo. Moze Ewa bedzie go kojarzyc, bo to ponoc jeden z lepszych fryzjerow we Wroclawiu. No i imie malopopularne.
    Madzia, ludzie juz niestworzone historie wymyslaja. Pomysl -ona miala dobra prace (pracowala jako kosmetyczka), on jeszcze lepsza. Stac i h bylo na zagraniczne wycieczki itd...po co im jakos przemyt narkotykow?:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Ja nie znam żadnych fryzjerów;-p
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Ok:wink: tak sobie pomyslalam, bo Ty chyba z Wrocka? Gdyby byl z mojej miejsciwosci to pewnie bym kojarzyla, ale faktycznie Wroclaw znacznie wiekszy:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Mnie trochę dziwi, że nikogo ze sobą nie wzięła. Chłopak nie mógł, a siostra, mama, koleżanka, czy ktokolwiek inny z rodziny lub znajomych? Może chętny by się znalazł.. Albo nie rozumiem, dlaczego nie dzwoniła do chłopaka, czy rodziny ze swojej komórki, żeby powiedzieć co się stało, tylko dzwonił ten rezydent ze swojej. Nigdzie nie doczytałam, jaki był powód. A na filmiku wygląda, jakby chciała mu powiedzieć co się stało, ale nie mogła, przez tych co na nią patrzyli. Powiedziała tylko M, może chodziło o jej opiekuna?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    gdzies pisali, ze nie wziela nikogo, bo szukala wsrod kolezanek, rodziny itd, ale wszyscy juz mieli plany albo nie mieli paszportow. ja akurat to rozumiem, mnie by tez pewnie bylo trudno kogos znalezc tk z dnia na dzien.taka wycieczka do egiptu przy wymganiach paszportowych to strzal w kolano, mogla wycieczke wybrac, gdzie wystarczy dowod, co nie?
    no ale wyszlo jak wyszlo.
    tutaj jest wg mnie najbardziej sensownie opisane jak to bylo http://wolnosc24.pl/2017/05/06/wszystko-co-wiemy-o-tragicznej-smierci-magdaleny-zuk-zobacz-co-sie-dzialo-z-polka-dzien-po-dniu-video/
    -- ;
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Ja juz nie wiem co myslec. Mam nadzieje, ze rozwiaza ta zagadke i winni poniosa konsekwencje. Szkoda dziewczyny.
    Czytalam o tym salonie Qualite we Wrocku. Zwrocilam na niego uwage, bo jeden bardzo dobry fryzjer z Opola (mlody chlopak, ale swietny) tam tez pracuje.

    Treść doklejona: 06.05.17 20:47
    Ewa - rzeczywiscie ktos mniej wiecej poskladal te wszystkie informacje co sa ogolno dostepne.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Frances: Pomysl -ona miala dobra prace (pracowala jako kosmetyczka), on jeszcze lepsza. Stac i h bylo na zagraniczne wycieczki

    tal ich stac bylo ze od rodzicow pozyczyla kase

    Treść doklejona: 06.05.17 21:51
    http://wolnosc24.pl/2017/05/06/rodzice-tragicznie-zmarlej-magdaleny-zuk-przerywaja-milczenie-te-ch-ja-zniszczyli-video/2/
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Rutkowskiemu ponoc tata powiedzila,.ze.nie mial pojecia, ze ona do Egiptu leci...

    No kurcze, az teraz jeszcze raz obejrzalam to nagranie i jak.na moj gust ona sie ewidentnie boi osob, ktore ja otaczaja, ktore trzymaja ten telefon. Probuje cos pokazac, naprowadzic, ale wie ze rezydent zna polski. Nie jest jednoczesnie az na takim narkotykowym chaju, zeby gadac totalne glupoty. Widac, ze kontaktuje tylko mowic nie moze. Moze jej jakos grozili no ale eidentnie ten rezydent ma cis z tym wspolnego.
    --
    •  
      CommentAuthoragat233
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Sprawa mocno "niefajna":((. Ja nie widzialam tego filmiku i mam tylko nadzieje ze sprawa zostanie chociaz wyjasniona zeby rodzina mogla sie dowiediec co sie stalo. Natomiast moge powiedziec cos o dzialaniu ambasad. Nie tej w Egipcie wprawdzie ale w Holandii ale jesli dzialaja podobnie to wcale sie nie dziwie ze ten Markus stanal pod sciana i wyslal tam kolege. Pare lat temu moja kuzynka pojechala do pracy do Holandii i nagle urwal sie z nia kontakt, kolezanka jej zadzwonila do jej siostry ze kuzynka nie przyszla do pracy i nie ma jej tam gdzie mieszka. Nie odbierala od nikogo tel. Kuzynka rodzicow nie ma, cala rodzina w Polsce, jej siostra w Anglii. No i oczywiscie pierwsze co przychodzi na mysl to ambasada, konsulat. Dzwonilismy wielokrotnie wszedzie gdzie sie dalo takze do ministerstwa. Wszedzie sciana. Ze nic na razie nie moga, trzeba czekac, ze cos tam sprawdzaja i takie tam. Jedynie policja skontaktowala sie z policja w Holandii i ustalila jaki czas nikt juz jej nie widzial.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    do kenii poleciala a na egipt w maju nie miala kasy, nic z tego nie kumam
    -- ;
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Dziewczyny bo tak śledzę po cichu temat.
    filmiku nie mam odwagi włączać...

    powiedzcie mi, a w jakim celu w ogóle był wykonany ten telefon?
    Z czyjejś komórki, w otoczeniu, ktore jej zagrazalo...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    eveke: powiedzcie mi, a w jakim celu w ogóle był wykonany ten telefon?
    Z czyjejś komórki, w otoczeniu, ktore jej zagrazalo...

    ktos tam pisal, ze jako dowod dla ambasady. ale to spekulacje
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Tak, pamietam tez jak jacys Polacy opisywali, ze w trakcie tych zamachow w Paryzu byli pod ambasada. Wiedzieli, ze.musza sie gdzies schowac, wiec zadzwonili do tej ambasady, ale uslyszeli, ze zamkniete:wink: takie wlasnie dzialania ambasad...eh no...Rutkowski teraz mowi, ze mogl zalatwic samolot i w dwa dni ja stamtad zabrac...

    Kurcze, jak dla mnie ona samobojstwa nie popelnila. Wola "zabierz mnie", nie jest obojetna, wystarszona, ale to "zabierz mnie stad". Chce powrotu do normalnego zycia. No chyba, ze przez to okno wyskoczyla, bo myslala, ze ucieknie.

    I tego jej chlopaka mi tez szkoda starsznie. Nie dosc, ze stracil najblizsza osobe to jesze z takim hejtem sie spotkal, a zrobil bardzo wiele, tyle co mogl, by ja uratowac.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    jak mi szkoda tych rodzicow, masakra.
    i faktycznie rodzice widac wszedzie dzwonili.
    ja jestem w szoku z tymi ambasadami. ojciec jak widac zachowaywal sie jak nalezy - zadzownil do ambasady, do minsiterstwa, ja nie pojmuje, ze w takich sytuacjach od urzedow nie mozna dostac pomocy, to od czego one sa??
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Eveke, niby jako dowod dla ambasady. Tak twierdzi i Markus i ten rezydent. Nawet w tym filmie o tym mowia. Otoczenie - chyba bezpieczne. Jakas ulica, w tle ludzie, srodek dnia.

    Treść doklejona: 06.05.17 22:17
    Ewa, Ty ogladalas ten wywiad z rodzicami? Polinkujesz?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    mega dziwna ta sprawa
    najbardziej wiarygodni to z tego wszytskiego ci rodzice.

    Treść doklejona: 06.05.17 22:20
    link
    -- ;
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    A to ja chyba nie do końca rozumiem.
    bo z wcześniejszych wpisow wychodzi że z filmiku mozna wyczytac ze ona jest w otoczeniu tych "oprawców". Ze w tle slychac rozmowe. Ponoc cos w stylu "czy nic nie powiedziala".

    Dlatego mnie zastanawialo po co dali jej tel i po co pozwolili jej dzwonić do chlopaka...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    "W związku z tym, rezydent postanowił zawieźć ją do hotelu. Tam jednak z powodu problemów jakich przysporzyła, nie chciano jej ponownie przyjąć. Pobliskie hotele również nie chciały jej przyjąć do siebie. Na parkingu przed jednym z nich rezydent zadzwonił do Markusa. Tu nagrano opublikowaną w internecie rozmowę z Polką."
    ---
    na fb widzialam gdzies jakis wpis internautki, ze ten maciek, co to po te magde mial leciec i co mial te dziwna tworczosc o tych narkotykach napisal cos o cloude nine, narkotyku jakims, i ta internautka podala info, ze jakis koles w stanach sobie na oczach rodzicow gardlo poderznal, po zazyciu tego cuda. Ciekawy trop wg mnie. Mogla dostac jakis narkotyk faktycznie, juz abstrachujac czy ja ktos wykorzystal seksualnie czy nie, mogla po narkotyku dostac jakiejs psychozy, ponoc sie zachowywala agresywnie, potem mogla wpasc w jakis stan depresyjny, atak paniki, omamy, na tym filmiku jakby te wersje przyjac to jest zawiecha + atak paniki - zabierz mnie stad, zabierz mnie stad, ja stad nie wroce, czlowieka opeta jesdna mysl, ze jak sie stad nie wydostanie to umrze, obcy kraj, obcy jezyk (arabski wg mnie dziala mocno na nerwy). no nie wiem sama. to spekulacje.

    Treść doklejona: 06.05.17 22:33
    eveke, ponoc wresji filiku jest kilka, szlag wie, ktory prawdziwy, a arabskiego nie znam, cos tam mowia, ale co? tych tlumaczen tez ponoc kilka bylo, spekulacje. jakbym znala arabski to bym sie wsluchala i wam powiedziala co tam mowia, ale nie znam.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Ona na tym filmiku mówiła, że oni tu są i nie może mówić i 'nie dam rady, nie wrócę juz stad'. Później wspomniała o M, a chłopak się zapytał, czy to ten rezydent, nie zaprzeczyła. W pewnym momencie zbliżyła twarz do kamerki i wygląda, jakby poruszała ustami. Gdzieś czytałam, że niby bezgłośnie mówiła, że ja zgwałcił.

    Ciekawa jestem jaki będzie finał tej sprawy.. obstawiam, że ten rezydent będzie w to zamieszany.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    O Boze, ogladalam wlasnie ten wywiad z rodzicami i razem z nimi plakalam, a juz jak na koniec ten ojciec klnal to i ja z nimi klelam. Biedni ludzie:cry:

    Ja tez mysle sobie, ze na tum.filmiku nie moze byc cos strasznego (po arabsku) bo przeciez Ci oprawcy wiedzieli, ze sa nagrywani i sami nagrywali. No a policja to na bank przetlumaczy.

    Treść doklejona: 06.05.17 22:57
    Co do prochow i gwaltu to chyba nikt nie ma.wstpluwosci. tylko na potwierdzenie czekaja. Tylko to samobojstwo zastanwiajace. Czy ktos i kto jej pomogl?
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Fran, skąd wiedzieli ze sa nagrywani? Przecież jak dzwonisz to nie zakładasz z góry, ze ktoś Cie nagrywa.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    a ja mam watpliwosc. z tym filmikiem.
    jesli rezydent byl w to zamieszany,rezydent z reszta daja jej komorke, markus nagrywa, oni wiedza, ze nagrywa, i oni wg oczywiscie tego co na necie:
    1. mowia w tle po arabsku cos co ma ich obciazac (nie pamietam jakie spekulacje i tlumaczenia tam byly)
    2. daja jej mozliwosc wskazania na nich palcem, bo przeciez skoro wiedziala, ze nie wroci, to mogla powiedziec do kamery - zgwalcili mnie, muhaman mnie napastowal czy cos tam.
    i w swiat by poszlo. i wtedy jakby ja zabili to by dowod byl, a jakby jej nie zabili to tez by mieli problem.
    wg mnie tez sie to kupy dupy nie trzyma, bo wg mnie jakby ja chcieli zabic to by mogli pewnie tak, ze 1. by jej cos podali, ze by umarla od razu 2. by zniknela czy cos, a tu wyciekaja takie informacje, wysylaja foty lezacej na podlodze dziewczyny, udaja, ze sie nia opiekuja? co za perfidia. zalatwiaja samolot, wioza na lotnisko, do szpitala, kurde no, zeby szumu wiecej narobic, zeby udawac jacy sa super, ze to nie ich wina? nawet z moja podejrzliwoscia to jakos mi sie niewiarygodne to wszystko wydaje.
    jej tam nikt nie chcial w tym egipicie po tym calym cyrku.
    szczerze mowiac to mi sie naprawde nie wydaje, ze biora byle kogo na takich rezydentow, obsluge hotelowa itd.
    naprawde sie spotkalam z tym, ze wszyscy ciezko pracuja, bo to prace sezonowe, poza tym nie ma pracy, nie wiem jak w egipcie, ale jak ja w turcji bylam poza hotelem to bieda taka ze trzeszczy, kazdy szanuje prace jak juz ja dostanie. zwazywszy, ze ze ktaje islamskie dobra slawa sie nie ciesza, a z turystyki zyja, jakos mi ogolnie brak w tym logiki. choc wiadomo, czarna owca jakas sie zawsze moze trafic. ale genarlnie ludzie zyja w mysl zasady - nie sram tam gdzie jem.

    Treść doklejona: 06.05.17 23:12
    Gabcia, przeciez markus na filmie kilka razy mowi - nagrywam to, musze to nagrac
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    A wedlug mnie sprawa wymknela.sie spod kontroli i chcieli to uciszyc wlasnie. Ponoc jakis Egipcjanin mieszkajacy w PL udzieli wywiadu, ze wczesniej.ostrzegal Polki przed takimi akcjami z tym rezydentem wlasnie itd.
    Na moj gust, chcieli sie zabawic, podali co.podali. zabawili sie i mysleli, ze.jak.kazda inna nie bedzie pamietac akcji, albo bedzie sie jej wstyd przyznac, a ona zrobila sie agresywna, wydala sie, ze wie ze to oni to ja zastraszyli, moze nadal cos podawali, ale zagrali ze niby sie nia opiekuja i chca dobrze.
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Ewa, takie słowa pojawiają sie pod koniec. Myśle, ze dlatego rezydent zdecydował o zakończeniu rozmowy. To jest całkiem długi film wiec można sie wyłączyć słuchając go - moze sam nawet sie wyłączył. Calosc miała na celu pokażanie chłopakowi,ze dziewczyna zwariowała. Tak, poza sezonem rezydentem zazwyczaj zostaje ktoś z łapanki bo stały zazwyczaj siedzi tam od czerwca do września.

    Treść doklejona: 06.05.17 23:37
    Oglądając film z rodzicami nie dziwie sie,ze ten chłopak nagłośnił sprawę w internecie. Bojąc sie bólu nie chcą dociekać co sie wydarzyło, byle przywieźli ciało dziecka. Ja bym chyba w pień wycięła pół hotelu chcąc sie dowiedzieć prawdy.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Dziewczyny, dlaczego ten Markus sam nie stanal na rzesach i nie poprosil kogos by polecial po nia?
    Dlaczego nie skontaktowal sie z rodzina, przeciez ich poznal?
    Na grupie na FB podaja informacje (nie wiem czy prawdziwe), ze Magda to kolejna dziewczyna Markusa, ktora nie zyje.
    Wspominaja cos o dziewczynie w Karpaczu co pepelnila samobojstwo (ponoc) w 2016 - LINK
    Co jeszcze tam na grupie bylo, ze pod koniec rozmowy, ktora udostepnil Markus ponoc widac, ze trwala 20min. A jest jej na YT bodajze 14 z hakiem. Czy on udostepnil to co chcial?
    Az mam dreszcze jak o tym mysle. Czy to moze byc prawda?

    Treść doklejona: 06.05.17 23:49
    Jeszcze cos takiego dodali, nie wiem czy jest widoczne dla osob, ktore nie sa na grupie. LINK
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    kto wie, kto wie...
    i obiema sprawami zajmuje sie rutkowski ;-P
    -- ;
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Mam nadzieje, ze rozwiaza te sprawe. Im wiecej faktow i spekulacji, tym bardziej to poplatane.
    Choc pewnie Rutkowski wie o wiele wiecej. A mowiac o Markusie (Rutkowski) widac, ze cos podejzewa.
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeMay 6th 2017
     permalink
    Nie wydaje się wam, że Panowie robią to nagminnie tylko dwie koleżanki nie pamiętają co się działo i wyjeżdżają nic nie mówiąc. Tutaj łaska powinna być nieprzytomna, sama i ze wstydu i braku pamięci milczeć. Ale Pani Magdalena dzwoni do znajomych i nakręca się sprawa. Usiłują dorobić jej papiery, że zwariowala a oni przecież się starali jej pomóc. Wiedzieli już jednak, że będzie smród. 15 minut bujania i starania na migi pokazania, że oprawca jest obok i nie może mówić. To rzucone w przestrzen "wlacz tel", którego pewnie nawet nie miała. Troszkę niestey to wygląda jakby chłopak tym tel nieświadomie skazał ja na śmierć. Za dużo się zadziało. Inaczej może nawet wróciłaby do domu...
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017 zmieniony
     permalink
    Madziuk, sranal na rzesach. Wyslal kolege, ktory mial.paszport i "znal jezyki".
    Tamta to nie byla jego dziewczyna. Ja gdzies czytalam, ze to...hmmm...prostytutka zabita przez swojego klienta. Miala Markusa w znajomych na fejsie, co nikogo nie dziwi, bo to byla jeden z lepszy fryzjerow we Wroclawiu. Ja tez kiedys mialam.fryzjera w znajomych:wink: co nie znaczy, ze to faktycznie jakis moj znajomy byl:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    najepsze na fb sa te grupy - sledztwo internautow itd, no masakra jak cala polska tym zyje
    ludzie sie juz takich rzeczy doszperali jak powiekszenie biustu i botoks
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    A ten Markus to jakiś Twój znajomy Frances? Bardzo go bronisz. ;) A pewności żadnej na razie nie ma w tej sprawie.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Mnie specjalnie nie razi, że ktoś tego Markusa broni. I nawet to pytanie czy to znajomy Frances jest dziwne... Bo w takim razie czy Ci co już "wiedzą", że ten chłopak maczał w tym palce, też są jego znajomymi, że aż tak go "znają"? i rzucają gromy?. Prawda jest taka, że nie trzeba być jego znajomym, aby coś przypuszczać i o tym mówić.

    Ja tam wolę nie wyciągać póki co żadnych wniosków, bo jeśli ten facet nic złego nie zrobił, a jego uczucia były szczere, to w tym momencie musi czuć się podle, że utracił ukochana dziewczynę i jeszcze za to obrywa. Jeśli jednak jest odwrotnie, to przyjdzie czas na komentarze i bluzgi.

    Wiemy tyle czym karmią nas media, a im więcej wczoraj czytałam tym te informacje są różne, sprzeczne... Ciągle jakieś sensacje.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Nie znam go,.ale.uwazam ze jest niewinny. I ze takimi bezppodstawnymi zarzutami internauci moga sie orzyczynic do kolejnej tragedii. Jasne, ze nie.ma pewnosci i jesli sie okaze, ze to on to obiecuje odszczekac na forum:wink: na razie jest mi go najzwyczajniej.szkoda. byc mize faktycznie w nieudolny sposob staral sie ja uratowac, moze mogl zrobic wiecej...moze zrob...tego nie wiemy, ale jak dla mnie nie ma nic podejrzanego w jego zachowaniu, wszystko jest logiczne.

    Wiecie co mnie jeszcze przeraza? Tam przeciez bylo tylu Polakow...dziewczyna lezala nieprzytomna na korytarzu, a onii Polacy sie opalali? Jezus, jaka juz znieczulica na tym swiecie....moze gdyby sie zebrali 5 chlopow, zawiadomili policje, narobili wrzasku, przebywala by stale z jakimis kobietami czy facetami to inaczej by sie to zakonczylo. Przeciez musieli widziec, ze ten rezydent z kolesiami.jej na krok nie opuszczaja, a ludzie woleli drinki przy basenie i udawac, zenic nie widza.:sad:
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Ja nie napisałam, że mnie to razi, Else.
    Frances, myślisz, że on teraz siedzi na necie i czyta komentarze na temat tego co się stało? Dopóki prawda nie wyjdzie na jaw ludzie będą spekulować. Nawet jak już będą oficjalne dane to i tak pewnie zajdą się tacy, którzy nie uwierzą i będą wiedzieli swoje. Tak to już jest.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Frances, ale ja czytalam, ze ludzie chcieli jej pomoc, ale ona agresywna byla, nie chciala pomocy.
    bo mnie tez to zastanowilo. ja zawsze jak gdzies jade, lece, to zawsze ale to zawsze sa jakies rodziny z dziecmi, starsze pary, zawsze sie z jakimis polakami zapoznam.
    dlatego sam fakt, ze poleciala sama nie jest jakis dziwny, bo juz na lotnisku mozna zagadac, mozna sie umowic na sniadanie razem, przysiasc, a tu sie zrobila akcja, jakby na bezludna wyspe poleciala.

    Treść doklejona: 07.05.17 09:55
    poza tym ja mam doswiadczenia takie, ze sporo dziewczyn, glownie z rosji, pieknych, mlodych (to moje obserwacje, inni moga miec inne) lata na seksturystyke do kurortow, rozesmiane chetne, a tu akurat uaptzryli sobie niechetna polke, zeby ja wykorzystac i zabic, po co? skoro pewnie w takim duzym hotelu chetnych bylo na peczki.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Może ta sprawa ma drugie dno, o którym jeszcze nie wiadomo. Dlatego wydaje się taka zagmatwana.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 7th 2017 zmieniony
     permalink
    Figa, ja myślę że te komentarze jakoś do niego mogą docierać niestety (lub docierały). Z jakiś przyczyn pousuwał profile ze społecznościówek. Raczej nie dlatego, że napływały same kondolencje i słowa wsparcia. Jeśli on jest zainteresowany sprawą, to niestety może czytać wszelkie artykuły, a mimochodem i komentarze ;(

    No własnie ja tez "wyczuwam" owe drugie dno... Dlatego czekam sobie spokojnie co się wydarzy...
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Masz racje Ewa, nie doczytalam, ze ludzie probowali jej pomoc. Okropny zbieg paskudnych wydarzen.

    A wracajac jeszcze do Markusa. To on podal jej jakies prochy? To on ja zgwalcil? I wreszcie wyrzucil przez okno? Nie, jego jedynymi bledem bylo to, ze.mial.niewazny paszport. Przeciez nawet nie mogl.jej zabronic leciec. Mysle, ze po ludzku nie byl zadowolony, ze ona leci sama, ale co mial zrobic. Dorosla byla. Dlatego nie wierze w jego wine. Reszte jego dzialn da sie logicznie wytlumaczyc.

    Treść doklejona: 07.05.17 10:06
    Figa, ludzie sie sami nakrecaja. Jeszcze jacyc idioci moga chciec zrobic mu krzywde...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    najbardziej prawdopodobne jest wg mnie, ze ktos jej faktycznie cos wrzucil do drinka, amfetamine czy inny dopalacz, i po tym jakijes pscyhozy dostala. jak sie poczyta o tych narkotykach to tam skutkami sa stany lekowe, manie przesladowcze, agresja i mysli samobojcze. pasuje jak ulal.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    A ja nawet nie mam pewności co do tego, że ten lot do Egiptu pierwotnie był jej pomysłem, a nie jego. Wszystko co wiemy to informacje, które wyszły od niego zdaje się. Nie wiem czy rodzina dowiedziała się o tych wczasach od niej czy od niego? Ona chyba była sama w tym Wrocławiu, rodzina daleko.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    No róznie mogło być, ale.. z drugiej strony jej rodzice mówią, że to ona wyszła z inicjatywa tego wyjazdu. To miał byc prezent na urodziny tego chłopaka. Taka niespodzianka... Ona pożyczała od rodziców pieniądze na ten Egipt.
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Mogła tak mówić, ale czy on nie zażyczył sobie takiego prezentu to nie wiemy. Może jej podrzucił pomysł. Nie wiemy jakie między nimi były stosunki, nie znamy ani jej ani jego. Widać, że dziewczyna była skłonna wiele dla niego zrobić skoro się zadłużała żeby mu zapewnić rozrywkę.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Co do narkotyków, to moja kuzynka mi opowiadała, że "za młodu" ze znajomymi, na jakiejś imprezie "coś tam" próbowali (zdaje się, że amfa własnie). I ona czuła się po tym tak fajnie, że naprawdę spokojnie mogłaby się od tego uzależnić, bo taki super stan... Natomiast jej kolega, po tym samym narkotyku odstawiał takie szopki, że go przywiązali, bo normalnie wyskakiwał z okna... Kazdy inaczej... Dlatego całkiem możliwe, że coś jej wrzucili i akurat reagowała jak chora psychicznie ;(
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.