Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 7th 2017 zmieniony
     permalink
    Figa, rodzina ponoc sie dowiedziala od Siostry. W tym wywiadzie z rodzicami bylo.

    Mi dalej cos ten Markus nie pasuje. Czemu nie zadzwonil do jej rodzicow jak sie dowiedzial, ze cos nie tak? Czemu do nich nie pojechal - az tak daleko nie mial? Przeciez kazdy normalny kochajacy chlopak, moim zdaniem by tak zrobil. Rzucil by wszystko, pojechal do rodziny (ktora wiadomo byla w szoku) i razem z nimi i ich najblizszymi szukal by pomocy. To ponoc ojciec Magdy pojechal do Wroclawia do Markusa, by on znalazl kogos kto moze tam poleciec do niej i ja przywiezc. Ponoc dal mu na to pieniadze i rodzice nie sa pewni czy tam ktos rzeczywiscie dolecial do niej. Jak to w koncu bylo? Rutkowski tez nie wspomina, ze ten Maciej dolecial do niej na miejsce. Nie dziwi Was to?
    No i te komentarze, ze juz w Katowicach na lotnisku dziwnie sie zachowywala, ze bala sie kogos. Jakas relacja kobiety na lotniku sie pojawila przeciez. Jezeli tak bylo, moze ktos jej juz w Polsce cos podal?
    Dlaczego nie podaja do informacji takich podstawowych informacji kto ja zawiozl na lotnisko?
    Dziwna ta cala sprawa i tez mysle ze moze miec drugie dno. Szkoda tej dziewczyny.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Tylko czy jesli ten wyjazd byłby jego pomysłem i to w celu by dziewczynie zrobic krzywdę, to on zaangażowałby rodziców???
    Ona i tak im nie powiedziała ani gdzie leci, ani kiedy leci, więc spokojnie mogliby nic nie wiedzieć. Jeśli byłby zamieszany w handel ludźmi, to sam by kupił bilet, bez tej całej akcji z pożyczaniem kasy... Dziewczyna mogłaby "zniknąć" po cichu... Dlatego troszkę mi tu nie pasuje ta jego "inicjatywa" wyjazdu. Ale może głupi jakiś i wszystko możliwe...
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Oni chyba się za bardzo nie znali, ten chłopak i jej rodzina. I z tego co piszesz to jej ojciec go zmusił do konkretnego działania żeby pomóc dziewczynie. Zobaczymy co wykaże śledztwo. Tego Markusa też na pewno sprawdzą porządnie.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Figa - tak ten ojciec mowil wczoraj. LINK
    Tu inny egipcjanin sie wypowiada o tym co daja kobietom : LINK

    Treść doklejona: 07.05.17 10:32
    Figa - tak nie znali sie, widzieli sie ponoc 3 razy. Ale jak rzeczywiscie ja kochal, planowali wspolna przyszlosc, byli szczesliwi to dla mnie jest naturalne, ze facet powinien jechac do rodziny. Wspomoc ojca, razem z nim dzialac, znalezc kogos nie wiem nawet z rodziny kuzyna czy cos i wyslac tam jak najpredzej. A nie, ze wysyla Markus goscia jakiegos (jezeli tam dolecial), ktorego nawet Magda nie kojarzy. Na pierwszym filmie Markus jej tlumaczyl, ze Maciej jakistam to ten z broda. Tez pewnie Macieja dobrze nie znala.
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    No tak, ojciec musiał jechać do Wrocławia i zaoferować pieniądze, żeby Markus znalazł w końcu kogoś, kto po nią poleciał. Ale sprzątnęli ją zawczasu, żeby nie mogła zeznawać.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Nie wiem w jakim stopniu ten Markus byl w to zamieszany, ale naprawde cos mi tu nie gra. Za duzo watpliwosci budzi we mnie jego zachowanie. Pozwolil jej samej jechac do Egiptu. Nie zalatwil sobie tymczasowego paszportu (ponoc to mozliwe, poprawcie mnie jak nie, ale pojawily sie takie wypowiedzi). Teraz unika Rutkowskiego, mimo, ze ten wyrazie powiedzial, ze bardzo chcialby z nim porozmawiac itd. itp.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    No pojechała sama... Ale ona podobno tłumaczyła ten samotny wyjazd, że "kasa wydana", a była tez sama w Kenii, poradziła sobie, to co ma sobie w Egipcie nie poradzić... Ja nic nie wiem o tymczasowym paszporcie, być może ten chłopak też nie wiedział. Może nikt nie podpowiedział... Może za późno było na jego wyrobienie. Tego na razie nie wiemy...

    W tej całej sprawie martwi mnie to, że nieważne czy Markus był w to zamieszany, czy nie, czasu było tyle, że dziewczynę można było uratować. No szlag trafia, że na tyle godzin przed śmiercią, w wiadomej sytuacji, gdzie ojciec dzwonił, angażował różne organy i instytucje nikt nie kiwnął palcem... Tak naprawdę jedyną rzeczą, która się zadziała by nieść pomoc dziewczynie to ten cały Maciej, który podobno tam doleciał, ale nie zdążył... Ci, na których człowiek liczył nawet nie ruszyli tyłka...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    z tym paszportem tymczasowym to raczej marne szanse wg mnie. za malo czasu, weekend, predzej juz ojciec by dostal jak cos.
    Tramadol jako pigulka gwaltu? no ja tam sie nie znam, w sumie sie wypowiada jakis ekspert w tvp info od narkotykow, ale mi sie tramadol nie kojarzy z pigulka gwaltu tylko ze srodkiem przecibolowym.
    jakiez to metne wszystko.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Bo może ten tramadol sam w sobie to lek przeciwbólowy, ale podany w sporej dawce w alkoholu, wchodzi w jakies reakcje???? No tak "gdybam", bo tez się nie znam... Albo może podany z czymś...
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Ja z tego wywiadu z rodzicami wywnioskowałam również, że z samą córką oni już tak wielkiego kontaktu nie mają. Owszem od czasu do czasu wpadła, pożyczyła kasę, auto, ale oni głównie wspominają ją z dzieciństwa. Ewentualnie z tego chrztu, bo pewnie byli dumni, że taka piękna córka, rodzina się zachwycała itd. i nie mówię, że to źle. Po prostu to dorosłą kobieta była, wyfrunęła już z gniazda. Rodzice nie wiedzieli co dzieje się u niej na bieżąco. Może dlatego Markus uznał, że muszą sobie sami z tym poradzić. Nie spodziewał się tak fatalnego finału.

    madziauk: Pozwolil jej samej jechac do Egiptu.


    A co miał jej nie pozwolić? To dorosła kobieta była. Nawet gdyby zabronił to jej decyzja była. Może właśnie błędnie założył, że to bezpieczny kierunek wakacji.



    madziauk: unika Rutkowskiego


    To ma chyba prawo. Ważne, by z policją współpracował. Rutkowski robi zawsze szopkę, a on ma prawo nie chcieć "być osobą medialną".

    Else: ojciec dzwonił, angażował różne organy i instytucje nikt nie kiwnął palcem


    No dali du... teraz już wiemy, że zagranicą można liczyć tylko na siebie.
    --
  1.  permalink
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Domyslam.sie o co Ci szczypta chodzi:wink:

    Poza tym nawet jesli Markus ja nieudolnie ratowal to przeciez nie on podal prochy, nie on zgwalcil i w koncu nie on wypchnal przez okno.

    Treść doklejona: 07.05.17 14:25
    A nie, jednak zle myslama szczypta:wink: wiec wlasnie oto tym pisze, ze to nie jego wina "bo ja puscil" czy jej tylko osob, ktore jej te prochy podaly i ktore ja zgwalcuily, a wg mnie to sa wlansie osoby, ktore trzymaja telefon podczas jej rozmowy z Markusem no i jest tam.ten rezydent z nimi.
    --
  2.  permalink
    Nie Frances. Mam wylacznie na myśli to, co to zostalo powiedziane. Ze " sama sobie winna". Bo tam taka kultura
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017 zmieniony
     permalink
    No wiec właśnie o tym piszę, że nie jej wina, ani (wg mnie) jego tylko osób, które ją skrzywdziły.

    A słyszałyście co powiedział dyrektor szpitala? Cos w s tylu " założyliśmy jej pasy bezpieczeństwa, a o 15 ona niespodziewanie je sobie zdjęła i wyskoczyła przez okno":shocked: to po co oni te pasy zakładali? Dla mnie ewidentnie strona egipska kłamie. Ciekawe tylko czy strona polska bezie w stanie to udowodnić. Trochę długo to trwa, wszelkie monitoringi można usunąć, być może nawet sekcje zwłok spreparować. I żeby nie było. Wierzę, że mogła popełnić samobójstwo no ale nie chyba przebywając w pasach bezpieczeństw. Wysportowana była no ale nie była Brucem Lee. No i dziwne jest to, że od razu nie zrobili jej badań toksykologicznych. :shocked: Boże, gdzie ona trafiła? Dziki kraj!
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    a skad masz to info od dyr szpitala?
    -- ;
  3.  permalink
    Nie wiem Fran. Wydaje mi się ze niedawno mowilas , ze powinna sid spodziewac bo tam inne zasady panują
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Przecież to całkiem bez sensu, pasów bezpieczeństwa nie można zdjąć samemu, po to je zakładają, żeby zabezpieczyć osobę. Bzdurne info.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Ewasmerf: a skad masz to info od dyr szpitala?


    W TVP mówią

    szczypta_chilli: ze powinna sid spodziewac bo tam inne zasady panują



    Zdecydowanie powinna się spodziewać, że inne zasady tam panują. To wynika z kultury. Nie mniej TO NIE JEJ WINA i tak samo TO NIE JEST WINA faceta, który pozwolił jej jechać.

    _figa: Przecież to całkiem bez sensu, pasów bezpieczeństwa nie można zdjąć samemu, po to je zakładają, żeby zabezpieczyć osobę. Bzdurne info.


    Właśnie o tym mówię. W TVP pokazali tego dyrektora i tak właśnie rzekł na wizji, tzn jeśli tłumaczenie było prawidłowe. No ale myślę, że tłumacza mieli:wink:

    Ponoć nawet egipskie gazety piszą, że co najmniej kilka wypadków wyskoczenia przez okno było, np tu
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Albo to, że nie wiedzą z którego piętra wypadła. Informacje przekazuje ktoś, kto nie zna dobrze sprawy.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017 zmieniony
     permalink
    Czyli tak czy siak Egipcjanie mataczą:wink:
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Jesli przyjmuje sie pacjentkę w takim stanie to jednym z podstawowych badań jest rownież toksykologia, zeby wiedzieć z czym walczyć. Nikt nic o tym nie mowi hmm..
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    ponoc nie dawala sie zbadac
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    No jeśli ją przypięli pasami to chyba nie mogła za bardzo protestować podczas badań. Dziwne to wszystko.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    W TVP wypowiadal sie tez jakis specjalista, ktory twierdzi, ze pigulka gwaltu juz po 5-6 godzinach jest niewykrywalna w organizmie. I pewnie o to chodzi stronie egipskiej. Zrobia z niej psychiczna i tyle. A w Polsce, jak nie bedzie dowodow to istnieje domniemanie.niewinnosci i bedzie ciezko cos znalezc na tego rezydenta. Moze chociaz Rutkowski cos znajdzie. Ponoc jakies kobiety podobnie potraktowane sie do niego zglaszaja.
    Pamietacie ta amerykanska dziennikarke, ktora realcjonowala arabska wiosne z Kairu? Byla przeciez w towarzystwie kolegow, a i tak.porwal ja tlum i ja paluchami zgwalcili...oni nawet na to jakas nazwe tzw zabawy maja. Nie, to nie jest cywilizowany kraj.

    Treść doklejona: 07.05.17 18:25
    Zaraz moje galgany przyjada, wiec jak cos to wieczorem sie odezwe:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    widzialam w teleekspresie jakis reportr z tym dyr hotelu w hurgadzie gadal. jak taki dociekliwy to czemu nie sfilmowali okien tego szpitala, z ktorego niby skoczyla. tez ci dziennikarze to tak od dupy strony te reportaze kreca. zblizenie na okna, co z tego jak te w hurgadzie. kogo te okna w hurgadzie obchodza. toc akurat tam to taka samowola budowlana, ze pewnie kazdy hotel i kazdy szpital inaczej wygladaja.
    -- ;
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Ja juz staram sie nie czytac na ten temat. Co chwile jakies "nowosci" wychodza.
    Bardzo bym chciala by ta cala sprawa zostala wyjasniona, choc Magdzie to zycia nie zwroci.

    Widzialyscie to LINK, ja juz nie wiem co o tym myslec.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    ten link dla mnie niedostepny
    a ja czytalam na tym trip advisor opinie niemcow, a niemcy dosc wybredni sa i zawsze stekaja, a opinie bardzo dobre.
    no ale niemry brzydkie, wiec pewnie nikt tam zadnej nie nagabywal
    -- ;
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 7th 2017 zmieniony
     permalink
    Tutaj cos innego : LINK

    Ten wyzej nie dziala, bo z FB. Ogolnie jest napisane, ze ten chlopak to syn Artura Wlodarskiego redaktora Wyborczej. Ze diler narkotykowy. A ten Maciej Solczak to gosc od brudnej roboty. Jedna z ich ofiar to modelka Karolina Kaczorowska zamordowana w zeszlym roku w Karpaczu. I jeszcze napisane, ze kolezanka zmarlej Magdy mowila, ze zajmowali sie przemytem heroiny. Dodam, ze nie wiem czy to zrodlo wiarygodne, bo to post z FB.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    A co tam madziuk bylo, bo dla mnie tez niedostepne:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Frances - to co napisalam wyzej. Az ciary mam na plecach.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    skrina wklej;-P
    -- ;
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Ewa, ok.

    1
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Ja też dziś gdzieś screen widziałam, że oni wszyscy mieli się w znajomych na fb... naprawdę bardzo dziwna sprawa.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Tu jeszcze jakies domysly i teorie z twitera. LINK
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017 zmieniony
     permalink
    Aaaa, to takich historii juz milion bylo. Mnie to jakos nie pasuje. Brak jakiegokolwiek motywu. No i ta Karolina Kaczorowska to ponoc zupelnie kto inny ja zabil. Jedyne co, to miala w fehsbukowych znajomych Markusa.
    No ale ze co, ze Magda narkotyki przemycala? W torbie? Czy gdzie? Bo jak w torbie to.juz na.lotnisku by ja sciagneli przeciez.
    Nie no jeszcze PO w to wkrecone:wink: blagam, bo z tragedii robi sie komedia:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Frances - nie wiem, tyle teorii, ze juz glupieje. Ciekawe czy rozwiaza sprawe. Co by nie bylo w Egipcie moga zatrzec dowody i tyle. :(
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    No wlasnie zatra. Za duzo czasu to trwa. Uznaja, ze byla w glebokiej depresji i dlatego przez okno wyskoczyla. Jak kazda poprzednia. Ciekawe czy cos polska sekcja wykaze. Kobieta nagle, na wakacjach w Egipcie zachorowala na depresje, wczesniej nic na to nie wskazywalo. No klatwa faraona doslownie:wink: przeciez gdyby ja zgwacilo...hmmm...."trzech europoslow po" :wink: to ona by to na filmiku powiedziala. Nie wspominala by, ze nie wroci juz. Ewidentnie ci Egipcjanie jej zapowiedzieli, ze nie wroci juz. Ciekawe, ze wszystkie te turystki skacza z okna w szpitalu. No.klatwa faraona jak.nic.
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Ja tylko podczytuje ale dziwi mnie, ze chlopak nie informuje rodzicow co i jak. Tak ja kocha alé to rodzice wszedzie wydzwaniaja do biura, ambasady itp. , itd. To starszy czlowiek a jedzie z kasa do goscia by ten zorganizowal wyjazd kogos po corke! Tak ja kochal i jako z tego co piszecie znany fryzjer we Wrocku nie ma kasy by zaplacic za bilet! Wszystko to jakies troche dziwne a to zdrowa osoba nagle zwariowala, przywiazano ja pasami i sama sie z nich uwolnila, rezydent chcial jej pomoc tylko mu nie wyszlo.... Jedno co pewne to szkoda zycia dziewczyny. Wspolczuje rodzicom. PS przepraszam za tekst alé nie mam
    polskiej klawiatury.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    fran, a jakie turystki skacza? bom przeczesala dzis niemieckiego googla i nic nie znalazlam. tych teorii mnostwo, niektore wpisy to smiszne sa, ze pasami jak sie orzypnie to hoidini by sie nie wyplatal. gdzies pisano ze nos lekarzowi zlamala.
    ,moe ten markus nie pasuje, glos ma wkurzajacy, to nagranie podejrzane jest wg mnie. nawet jak na potrezby jakiejs zambasady czy czegos tam, to jakos glupio to wszystko brzmi i wyglada.
    wiecie, wydaje mi sie, choc ciezko mi spekulowac jak ja bym sie zachowala, ale tak mysle, ze normalny czlowiek nie robi nagrania 15 minutowego bredzac przez te 15 minut - myszko, kotku, tylko do takich osob zalamanych i z kijowym kontaktem to sie mowi:
    teraz posluchaj uwaznie: zrob to, to i to. ja zrobie to i to. dodajesz otuchy - mowisz, trzymaj sie, sprobuj sie opanowac, wyspac, odpoczac, no kurna, nie wiem, tak mi sie wydaje. bedzie dobrze, trzymaj sie, i wlacz telefon przy mnie, teraz zaraz natychmiast. daj mi tego rezydenta do telefonu - i mowisz - masz zrobic to i pstro. gadasz z nim co tam sie stalo. a u nic z tych rzeczy. nagrany jakis belkot 15 minutowy, co sie stalo? cos sie stalo, powiedz mi jak mi ufasz, nawet jakby to bylo najgorsze. co najmniej sugerowanie. mogl wprost spytac - ktos cie zgwalcil? nie wiem, beznadziejny ten markus wg mnie, nie wiem czy winny czy nie, ale na pewno dziwny
    -- ;
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 7th 2017 zmieniony
     permalink
    Widzialyscie najnowsze doniesienia?

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1444878452234961&id=398300220226128


    Sorki, za chiny nie pamiętam jak się tu linkuje więc skopiujcie sobie najwyżej.

    MIA a Ty rozumiesz na tyle język arabski żeby skumac, co mówią w tle?
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Czyli moja pierwsza myśl może była właściwa. Zdaje się, że szybko się dowiemy co się naprawdę stało. Pisza nawet, że być może siostra jej była w to wmieszana, bo bardzo go broni.

    Treść doklejona: 07.05.17 22:36
    Jak to brak motywu Frances? A kasa? To słaby motyw?
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Ewa, moze z Markusa zaden Romeo, moze nieudolnie ja probowal uratowac no ale winien jej smierci nie jest.

    Figa, jaka kasa? Z czego? Trzepali kiedys Twoje bagaze w Egipcie Tunezji? Bo oni tam nawet kradna co kosztowniejsze rzeczy, a narkotykow by nie zauwazyli?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 07.05.17 22:48</span>
    Ewa, ja Ci nie powiem, bo nie znam niemieckiego. W artykule powolywali sie, za jakas ich gazeta (z tego calego mars cos tam) zauwazyla, ze bylo kilka przpadkow (Niemka i Rosjanka) takich dziwnych samobojstw,.ze.kobiety skakaly z okien szpitalnych. Oczywiscie z wiadomych wzgledow.nie jestem.w stanie tego sprawdzic, ale mysle ze policja ruszy ten trop. Skoro.sa grupy, ktore po 25 latach odnajduja sprawcow przesteppstw to moze znajada, kto byl rezydentem mwowczas itd...oby tylko tego nie zamietli pod dywan. Mam nadzieje, ze.moze Rutek nie dowiedzie prawdy (bo wykrywalnosc to on ma chyba slaba), ale przynajmniej.medialnie ta sprawa nie ucichnie. Moze wysla (albo juz wyslali) tych tzw "lowcow glow"?
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Teorka, to jest to samo co wyżej wkleila madziauk.
    Jak dla mnie wszystko zaczyna się klarowac.
    Nagle wszyscy zniknęli, bo coraz cieplej zaczyna im się robić.
    Nie, ja nie znam arabskiego aż na tyle, a to chyba nawet jest egipski a nie typowy arabski.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017 zmieniony
     permalink
    A policja tez narzeka na kontakt z tymi ludzmi? Bo z tego coi wiadomo byli juz przesluchiwani. Udostepnili tez nosniki. A ze z Rutkiem nie wspolpracuja...ja bym tez nie chciala:wink::angry:
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    No tam jest napisane, że nie kontaktowali się z policja.
    " Apeluje do Markusa W. , Macieja S. i Michała R. by natychmiast zgłosili się albo do nas albo na policję i powiedzieli prawdę. Docierają do nas informacje jaki mógł być prawdziwy powód wyjazdu Magdy Żuk do Egiptu - zaapelował dziś Krzysztof Rutkowsk
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 7th 2017
     permalink
    Patrz, a rzecznik jeleniogorskiej policji mowil, ze ich przesluchowali i ze zabezpieczyli wszelkie nosniki. No ale Rutek jak zwykle wie lepiej:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 8th 2017 zmieniony
     permalink
    Frances: W artykule powolywali sie, za jakas ich gazeta (z tego calego mars cos tam) zauwazyla, ze bylo kilka przpadkow (Niemka i Rosjanka) takich dziwnych samobojstw,.ze.kobiety skakaly z okien szpitalnych.

    Fran, proble jest taki, ze ta gazeta to w hieroglifach. wlazilam na ten portal ale ciezko cokolwiek znalesc, hehe, bo slimakami napisane.
    ja znowu czytalam gdzies tlumaczenie, ze daty jakies porabane, wszytko z tej samej daty, ze 2014, ze ponoc specjalnie, zeby ukryc. dla mnie to tez sie kupy dupy nie trzyma - arabska gazeta pisze cos pod falszywymi datami, zeby cos ukryc? to po co pisze. rak i nog to nie ma. przydalby sie jakis egipcjanin z arabskim.
    Sprawa jest mega ciekawa. Ale smiac sie chce, ze tylu domoroslych detektywow. chociaz mnie ta sprawa tez zafascynowala, nie ukrywam, uwielbiam takie zagadki;-P
    Ja tak mysle jeszcze, co juz internauci napisali, ze rodzice to tak naprawde nic o niej nie wiedzieli. Nawet nie powiedziala, ze na wycieczke ta kasa (moi rodzice w zyciu by mi nie pozyczyli pieniedzy nie wiedzac na co), ponoc nie powiedziala, kiedy leci, gdzie leci, ze leci sama. Kurde, no ja jakos inaczej nauczona jestem, zawsze sie melduje po przyjezdzie, przylocie, ze dotarlam bezpiecznie.
    Poza tym jeszcze jedno mnie zastnawia - zalatwili jej samolot na sobote powrotny.na charter? Bo klasyczne rejsy podejrzewam, ze drogie. Kiedys slyszalam o takim przyopadku od jakiejs turystki, ze musiala wracac czy cos, to koszt lotu byl koszmarnie drogi, drozszy niz cala wycieczka. a potem ojciec musial kase dac, zeby ten maciek po nia pojechal?
    -- ;
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Może Sheherezadah byłaby w stanie przetłumaczyć?
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Dziewczyny, czy Wy naprawdę musicie tu rzucać oskarżenia na każdego po kolei tylko i wylacznie na podstawie jakis doniesień i plotek z Internetu? Przecież bliscy tej rodziny mogą czytać takie rzeczy. Oni przeżywają dramat a Wy się w detektywów bawicie. Naprawdę no...
    A Rutkowski to żaden detektyw tylko oszust pozbawiony licencji detektywa za liczne błędy w prowadzonych sledztwach, łamanie prawa i utrudnianie postępowania policji. Pcha się wszędzie tam gdzie głośno i medialnie, wykorzystuje dramat rodzin aby zdobyć popularność. O ile mnie pamięć nie myli to chyba nawet jakis wyrok na koncie ma.
    •  
      CommentAuthorAnixx
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Przykro czytać jak sobie internetowe bojcory robią rozrywkę na cudzej tragedii. Naprawdę macie tyle wolnego czasu?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.