Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    A ja szczerze mowiac nie kumam takich komentarzy. Z czym masz problem? Ze ktos ma wiecej wolnego czasu niz Ty? I sam nim rozporzadza? Nie ma tu ani jednego przesmiewczego komentarza. Poruszyla nas doglebnie tragedia tej dziewczyny. Ot! W chwili wolnej o tym rozmawiamy. Nie chcesz. Nie czytaj! Sprawa jest medialna, wiec to normalne, ze wywoluje komentarze w interneci. Co tylko dziala na korzysc, w sensie jej wyjasnienia. Nie bedzie tak, ze polska policja klepnie wersje egipska.i z glowy. Przynajmniej mam taka nadzieje.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Zdania na temat całości nie mam- na pewno nie jest to nic oczywistego i ciężko się bawić w spekulacje.
    Obawiam się, że całej prawdy możemy nie poznać.
    Ale odniosę się do postu sprzed kilku stron, odnośnie obrażeń spowodowanych upadkiem z pierwszego czy drugiego piętra (swoją drogą faktycznie zastanawiające, że nie ustalono nadal z którego)- otóż niecałe 2 m-ce temu koleżanki brat, na budowie własnego domu zleciał z wysokości 3,5 m, z dachu. Nie miał kasku, potłukł sobie żebra i po kilku dniach obserwacji szpitalnej wrócił do domu. 2 tygodnie później jej ojciec, budowlaniec, w kasku, pracował na wysokości 4 metrów, na dachu nowo budowanego szeregowca. I spadając poniósł śmierć na miejscu. :sad: Pech ogromny i rozpacz w rodzinie.
    Zatem i w tym egipskim przypadku niewykluczone były poważne konsekwencje upadku. Zator również mógł być jego skutkiem, jeśli np. jakaś kość pękła i uszkodziła wewnętrzne naczynie. Sąsiadka zmarła w wyniku zatoru płucnego po "filipińskim masażu". nie mówiąc o tragicznych przypadkach zatorów płucnych po porodach SN...
    Co oczywiście nie podważa teorii o pobiciu, gwałcie, narkotykach itd.
    Nie wiem jak późno dziewczyna powiedziała chłopakowi o "niespodziance", ale bilety na sprzedaż wystawił na fb na 4 godziny przed odlotem, wiec nic dziwnego, że się nie udało kupca znaleźć... To też lekko dziwne dla mnie.
    Ale myślę, że nie ma co snuć domysłów, trzeba czekać na fakty. Bo to co w tej chwili mamy to głównie brukowcowy przekaz....
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Anixx, widocznie Ty też masz tego czasu sporo, skoro czytasz wszystkie komentarze tutaj.
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Ja się tylko odniosę do tych pięter. Dla nas to pierwsze piętro a w Egipcie to drugie (parter u nich to pierwsze piętro) ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Karolciat, zator może się zdarzyć równie dobrze po cc albo innej operacji.
    --
  1.  permalink
    Często myślę o tym Twoim zatorze i myślę o swojej zakrzepicy którą miałam w ciąży z Anią,mam nadzieję że wszystko będzie ok.
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Nie wnikam w motywacje tej Waszej dyskusji ale wystarczy pobiezna lektura postów aby zauważyć, ze bardziej wygląda to na poszukiwanie nowych sensacyjnych rozwiązań. Nie mówię ze taki Wasz cel. Ale tak to wygląda. Przecież rodzina i bliscy dziewczyny mogą czytać takie rzeczy, komentarze pod artykułami itp. Jak sie ma czuć człowiek, który być może nie ma ze sprawa nic wspólnego, przeżywa teraz wielką tragedię a czyta, ze jest podejrzany i winny.

    Treść doklejona: 08.05.17 15:18
    Nie podoba mi sie forma i wydźwięk tej dyskusji.
  2.  permalink
    Isiu, ale materiał ( nagrany film) pojawił się na You Tube nie z kosmosu, tylko od osób , które były bezpośrednio związane z dziewczyną. Pojawił sie po to, by obejrzały go inne osoby. To rodzi dyskusję, chyba oczywiste.
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Szczerze mówiąc szczypta, ja tego materiału nie oglądałam i oglądać go nie chcę. Dla mnie to jakieś takie naruszenie prywatności, intymności. No nie wiem. Ja jestem akurat przeciwna wrzucaniu wszystkiego jak leci do Internetu, zdjęć mojego dziecka nie publikuje nigdzie, nawet na własnym zamkniętym Facebooku i takie właśnie filmy jak ten, o którym tu piszecie, to mnie razi. Ale moze ja dziwak jestem ;)
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Generalnie codziennie ginie x osób i nie każda sprawa jest tak nagłaśniana...widocznie ktoś chciał aby było o tym głośno a że przy każdej sprawie medialnej snucia i domysłów mnóstwo to wiadomo, że zaczyna się gdybanie...
    Dla mnie największą niewiadomą jest cały ten filmik...raz że on to nagrywa, dwa że każdy po tym co mówi to dziewczyna widzi, że coś się jej złego stało i że nie może mówić bo najprawdopodobniej ktoś tam jej zagraża...

    Po drugie te doniesienia zaczynają przeczyć same sobie...gdy czytałam pierwsze apele rodziny (siostry), gdy jeszcze żyła to pisała w nich, że Magda jest w bardzo złym stanie i że jest u niej ten cały znajomy (Maciek?), który doniósł im że leży w szpitalu w fatalnych warunkach i proszą o pomoc jej transportu do Polski...
    Teraz wszędzie trąbią, że ten Maciek wcale się z nią nie zobaczył a dojechał do niej już po jej śmierci...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Isia, nie podoba ci sie to nie czytaj. Nie wiem w czym masz problem. Nie mozna dyskutowac?
    Uwazam, ze ta dyskusja jak malo gdzie jest naprawde na poziomie, bez obrzucania nikogo blotem i bezposredniego oskarzania, po porstu w tej sprawie jest mnostwo watpliwosci. Mysle, ze temat jest intersujacy rozwniez z tego powodu, ze wiekoszosc z nas byla na roznych wycieczkach i chcialaby wiedziec, jak sie ewentualnie uchronic (jesli rozumiecie o co mi chodzi). Podobnie bylo ze sprawa madzi z sosnowca, ze znow porownam te 2 sprawy. niejedno zabojstwo dziecka ma miejsce w ostatanim czasie i nikt tak nie roztrzasa, bo wiadomo - mnie to nie dotyczy, ale juz sprawa porwania niemowlecia na ulicy byla straszna, bo mogla dotyczyc kazdego. Mysle, ze tu podobnie. kazdy odetchnal by z ulga, wiedzac, ze to wszystko jakos ukartowane bylo i ze jest za tym drugie dno, a nie, ze padlo na nia ot tak sobie, bo moglo pasc na mnie.
    Czesc mysli -- jasne egipt, kto tam jedzie samemu. A ja znam dziewczyne, ktora rok czasu jezdzila sama po swiecie z plecakiem.
    Razi cie, ze m.in. ja obstawiam predzej chlopaka niz arabow? Bo rodzina moze czytac. Ale ze inni od razu wrzucili wszystkich arabow do jednego worka, bo przeciez na pewno ja zgwalcili, zabili, wszyscy w zmowie byli, szkoda, ze ogolnie nie morduja calych samolotow od razu po przylocie. Ich to latwo oskarzac i do jednego worka wrzucic.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Można dyskutować i mój post o tym, ze mnie to razi to też element dyskusji, nie? Czy tylko Tobie wolno coś tu pisać?
    Razi mnie ze w ogóle rzuca się jakiekolwiek oskarżenia na kogokolwiek. To są prawdziwi ludzie, sprawa nie jest wirtualna i tyle.
  3.  permalink
    Isiu- powtarzam- to Ci ludzie nagłośnili sprawę, nikt sam nie wyciągnął sprawy z archiwum x.
    To ludzie , którzy mieli konta na FB, zdjecia, prezentowali swoja twórczosc itp.
    NIkt tu oskarzen nie rzuca, wydaje mi się,że przesadzasz
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    A jeśli chodzi o rodzinę czytającą komentarze na ten temat, to prędzej będą czytać na popularnych portalach typu onet, wp czy gazeta, a nie na forum dla kobiet.
    Zawsze musi znaleźć się ktoś kto będzie nadzorował o czym rozmawiamy? ;)
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 8th 2017 zmieniony
     permalink
    Tu macie info, ze i Markus i Maciek byli przesluchiwani.

    Treść doklejona: 08.05.17 18:10
    Wiecie co mi jeszcze chodzi po glowie? Znaczace moga sie okszac zeznania swiadkow z samolotu lecacego do Egiptu. Tu sa sprzeczne informacje. Raz, ze byla agresywna jiz na.lotnisku a innym razem, ze dziwny kontakt z nia zaczynal sie dopiero drigiego dnia pobytu w Egipcie. Jesli zaczelo sie to w Egipcie to tam musiala miec cos dosypane dodo drinka. Natomiast jesli na lotnisku. To albo faktyczcie ten Markus cos jej podal, ale tez (co wg mnie jest bardziej prawdopodobne) sama cos wziela "na droge", "na fajny pobyt". I reszta to po prostu efekt psychozy ponarkotykowej. Szkoda, ze egipcjanie jeszcze nie zrobili toksykologii. To by wiele wyjasnialo. Szkoda tez, ze polskie msz zostawia ta sprawe wladza egipskim. Widocznie takie sa umowy miedzynarodowe.

    Treść doklejona: 08.05.17 18:12
    Sorry za bledy -tel
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    mi tez to chodzi po glowie.
    w ogole czytalam jeszcze, ze - drugiej nocy jakas dziewczyna byla z nia w nocy w pokoju, zeby jej towarzystwa dotrzymac.
    i ze ta magda twierdzila, ze jej telefony sa na podsluchu. glosy, podlsuchy, no to naprawde traci jakims atakiem psychozy
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Ale to, ze byla w jakies psychozie to jest tez ewidentne. Kwestia tylko co bylo tego przyczyna. Toksykogia przede wszystkim. Tabletka gwaltu (tej by sama przeciez nie wziela, nie podal by tez jej chlopak) jest szybko niewykrywalna, ale jakies inne narkotyki ponic dosc dlugo utrzymuja sie w organizmie, przynajmniej w zywym organizmie. No i sekcja zwlok powinna jasno odpowiedziec czy zostala tam zgwalcona czy nie.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    ja nie wiem czy tabletki gwaltu takie psychozy wywoluja. predzej jakies dopalacze.
    a moze w druga strone. ale tu uwaga juz taka spekulacja, ze szok - oni brali w polsce. ona wymyslila wycieczke, coby sobie odpoczeli i odwyk zrobili i sie wyrwali ze szponow nalogu. ona poleciala, i dostala jakiegos delirium odstawiennego.
    moze sie bala badan, zeby nic na wierzch nie wyszlo.
    ale ja z narkotykow cienka jestem, wiec nie wiem jak to tam sie czlowiek zachowuje jak odstwia a jak bierze.
    -- ;
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Ewa, popłynęłas teraz :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Widzialyscie filmy ze szpitala? Dziewczyna uciekała i broniła się przed nimi, próbowała się ratować :(
    Przywieźli ja bez sił na wózku, po jakimś czasie wyszła z pokoju i zobaczyła, że stoi 4 typów w dzinsach i koszulkach i usiadła wtedy na podłodze i szlochala. Wstala i zaczęła uciekać, jak ja dopadli to się wyrwała i krzyczała. Wygląda jakby jeden facet uderzył ja kilka razy w twarz i pielęgniarka również, później ja w 4 wynieśli za ręce i nogi do pokoju, gdzie w końcu próbowała uciec oknem..
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Niestety widzialam Malisek i jak dla mnie sprawa jest prosta. :cry: ona samobojstwa nie popelnila. Ona do konca walczyla o zycie.

    O ktorej i na ktorym programie jest uwaga po uwadze? Tam te z dzis o Magdzie.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    a ja nie widzialam. gdzie te filmy?
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Pokazywali w TVP info. Ale chyba był okrojony, bo tego nie widziałam. Było widać od momentu jak leży na podłodze i nagle się zrywa i biegnie w stronę okna. Pielęgniarka zasłania okno roleta.
    Naprawdę taki jest początek ? :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Na necie na TVP info są 3 filmy. Początek jak wychodzi w pokoju, drugi jak ucieka korytarzem, a trzeci jak ja wiza na łóżku i też chyba po skoku.
    A jeszcze widziałam w internecie kadry, jak ja jeden typ wiezie na tym wózku bez sił i jest strasznie uradowany. Kto normalnie by się śmiał w takiej sytuacji? ://
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    My tu sobie dyskutujemy o sprawie w zamkniętej grupie, a i tak niektórych razi "naruszanie" prywatności i ocenianie. Tymczasem ogólnopolskie media publikują nagrania z kamer, cały internet zna filmik chłopaka, i to jest ok?
    Oczywiście każda z nas ma prawo do własnego zdania, do oburzenia również. Niemniej bardziej mnie szokuje to medialne szukanie sensacji, niż snucie domysłów na forum. I z pewnością tamto bardziej krzywdzi rodzinę.
    Zwłaszcza po tym, jak najpierw olała ich ambasada, a teraz nasz wspaniały minister spraw zagranicznych orzekł, ze to na Egipcie ciąży obowiązek dowiedzenia prawdy... Znaczy że umywają ręce?
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Karolciat, mysle ze to bardziej umowy miedzynarodowe. Stalo sie to na terenie Egiptu i to tam musza stwierdzic co sie stalo.
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeMay 8th 2017 zmieniony
     permalink
    Zastanawiające jest to, co wiedziała/widziała Magda, że za wszelką cenę nie chcieli Jej puścić...
    Czytałam, że jakaś rodzina referenta (kurcze już nie pamiętam kto, ojciec?) pracuje w szpitalu, do którego przywieźli Magdę. Tłumaczyłoby to fakt, że pracownicy szpitala komuś pomagali.

    Edit: oczywiście, że rezydenta :D
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Ja widziałam w TVP w Wiadomościach krótki film ze szpitala (montaż widoków z kilku kamer) jak jedzie na wózku inwalidzkim takim dla pacjentów oraz jak ucieka korytarzem, upada, wstaje, wyrywa się łapiącym ją facetom. Komentarz był taki, że przywieźli ją spokojną, ale z minuty na minutę stawała się coraz bardziej agresywna. Uciekała i biła ludzi. W końcu ją pojmali i unieruchomili, ale się uwolniła i wyskoczyła z okna. Zawieźli ją do innego szpitala, gdzie zmarła.
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Ogladaly uwage po uwadze?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Ja nic nie widzialam.

    Czy ktoras z Was wie o co chodzi z tym facetem z twitera? LINK

    Kto to jest?
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 8th 2017
     permalink
    Madzia, to jest z tego co wywnioskowalam pasazer samolotu, ktory lecial z nia,.ale.mieszkal pozniek.w.innymNo hotelu. Twierdzi, ze ona juz w samolocie sie dziwnie zachowywala, ze plakala, ze sie z chlopakiem.poklocila i stewardessa. Byc moze wlasnie Markus nie chcial, zeby sama.leciala i stad ta klotnia, ale.to.juz moj domysl tylko.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 9th 2017
     permalink
    Dziewczyny, ja przepraszam, że tak zmienię temat ale czy znacie może przepis na jakąś sprawdzoną i dobrą potrawę azjatycką z makaronem ryżowym? :)
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 9th 2017
     permalink
    A o jaką potrawę ci chodzi ?Jak typowo azjatycka to nie. Ale np. gotujemy, jak to mówimy "chińską zupę"- pierś z kury w kostkę, zalaną wodą, z dodatkiem przypraw (pieprz, liść, sól) i mieszanka warzyw chińską. Jak już się taki "rosół" ugotuje to dorzucam makaron ryżowy, żeby zmiekł, krusząc go na drobno.
    Alob robię w woku mięso z chińską przyprawą i warzywami, w sosie sojowym i dodaję sparzony makaron, zamiast podawać z ryżem.
    Konkretnych przepisów na coś stricte azjatyckiego nie próbowałam.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMay 9th 2017
     permalink
    Na Kwestii Smaku jest trochę przepisów z makaronem ryżowym - tutaj. Ile mają wspólnego z kuchnią azjatycką, nie wiem, ale może coś znajdziesz dla siebie.
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 9th 2017
     permalink
    A tu taki medialny smaczek na temat tego, na co może liczyć Polak w Egipcie ze strony ambasady link. Od razu mówię, że nie sprawdzałam czy to prawda.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 9th 2017
     permalink
    Dziękuję bardzo dziewczyny :)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 9th 2017
     permalink
    Ja z makaronem ryzowym robie makaron po singapursku, uwielbiam go i mogę jeść kilka dni pod rząd :D
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 9th 2017
     permalink
    W grudniu ukazał się na Onecie artykuł "Czy w Egipcie jest bezpiecznie?" Dyskutowałyśmy na ten temat, dlatego wrzucam tu.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 9th 2017
     permalink
    Fran,a widzialas niusy?ze przeglsdaja akta kaczorowskiej bo te smierci moga byc powiazane?ze je matka mowila ponoc w wydarzeniach ze Karolina znała markusa,na dysjoteku z nim chodziła,nie tylko ze fryzjerem jej byl.i jakis inny sie przewija,duler czy co,niby di markusa dzwonił.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 9th 2017 zmieniony
     permalink
    No zobaczymy co z tego wyjdzie. Na fejsie tez coraz wicej kobiet (nie z anonimowych kont) przyznaje sie do tego, ze byly molestowane w Egipcie. Pozyjemy, zobaczymy....dobrze, ze cos ruszylo, ze polski prokurator tam.pojechal i biegly, beda obecni podczas sekcji.

    "Hurgada 2012r byłam z mężem i trzema synami.Molestowana seksualnie byłam przez araba który potem w akcie zemsty chciał mnie zabić.Przezylam Magda nie i dla niej głośno mówię.Traume mam do końca życia.Prokuratura prowadziła sprawę nikt mi nie pomógł ambasada Polska w Egipcie ani państwo polskie tylko animator Kuba i Michael Samuel Hana dzięki tym osobom udało mi się wrócić z rodziną do kraju.Mam wszystkie dokumenty sygn.akt l C 1942/13 z sądu. Państwo polskie i sąd polski Sąd Rejonowy Łowicz napisali cytuję W związku z obecną sytuacją polityczną w Egipcie wykonanie wniosku sądu polskiego może być mało realne.
    Zostałam prawie zgwałcona poparzona bo krzyczałam na araba który mnie molestował seksualnie.W nocy ten arab przed wylotem włamał się do dzieci pokoju i do mojego przyłożył mi nóż do szyi a państwo polskie umorzyło sprawę bo boi się Egiptu😪"
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 10th 2017
     permalink
    ja to jeszcze jestem ciekawa, kiedy ten markus ma urodziny i do kiedy faktycznie ten jego paszport wazny byl.
    -- ;
  4.  permalink
    Frances: Na fejsie tez coraz wicej kobiet (nie z anonimowych kont) przyznaje sie do tego, ze byly molestowane w Egipcie.

    Najlepsza to ta Kamila z "Uwagi po uwadze", co to niby z rodzicami była i znać Arabów nie chciała i nie wiadomo kiedy jej narkotyk do napoju dodali...
    kasuję te zdjęcia, podobnie jak "twórczość" kolesia, bo az zal,zeby ludzie to musieli oglądać
    Ech dziewczyny... Nie wierzcie w niektóre z tych chorych manipulacji...
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMay 10th 2017
     permalink
    ja w ogole czytalam wpis internauty jakiegos
    "albo ta blond lal co przyprowadził ją na reportaż TVN/TTV - ona tez jakas nie halo, cały czas uśmieszek i wodzenie oczami za kamerą , no i te gadki nawzajem sie wykluczające " ja nigdzie tego nie zgłaszałam, bo nie mam 100% pewności ze jednak mi coś dosypano - ale mam 100% pewności ze Magdzie dosypano" buhaahaa smiech.gif U siebie nie wie, ale u niej wie i Rutkowski wie to na 100%, chyba wywróżył to z włosa z orlego gniazda smiech.gif"

    Treść doklejona: 10.05.17 08:59
    ja te kamile w ogole skads znam, w sensie, ze jej twarz mi bardzo znajomo wyglada, ale nie wiem skad.
    -- ;
  5.  permalink
    Mnie śmieszy jedno. Nie od dziś wiadomo,że Polki podczas wakacji często sie zachowują ..hmm... powiedzmy- mało grzecznie. A teraz same dziewice orleanskie, molestowane przez Arabów. Oczywiscie wszystkie terz pamięć odzyskały, bo wczesniej nie zgłaszały tych zdarzeń. No ludzie.

    Treść doklejona: 10.05.17 09:14
    Jaheira, a to ee to za co? Za ogólnodostępne foty? z netu? :) Czy za to,że nie pędzę ze stadem?
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 10th 2017
     permalink
    Ta Kamila jeszcze sobie mini imprezkę z Rutkowskim urządziła z drinkami, świetnie się bawili. Żal po prostu.

    To jest jakaś grubsza sprawa. Czytam na fb i ludzie dotarli to wielu rzeczy. Np ze miesiąc przez wylotem Magdy ona i kumple jej chłopaka próbowali sprzedać samochód i meble za 4 tys, tyle ile kosztuje wycieczka.
    Podobno Markus ma obywatelstwo niemieckie, wiec mógł lecieć na dowód.
    Podczas filmowania rozmowy, ten gościu co kręci mówi szeptem do Markusa 'nie wyciągaj od niej tyle bo to wszystko filmuje', podobno padły tez słowa ze ich to obciąży. A Markus wkolo zadaje 2 te same pytania, i formułuje je tak, żeby ona powiedziała ze chodzi o gwałt. Na koniec mówi 'coś tam się odjebalo', jakby coś co zaplanowali nie wyszło. Ona w tym filmiku mówi do niego 'idź do pracy ja juz stad nie wroce'. Tak jakby biznes się nie udał czy coś.
    Kolejna sprawa ze oni wszyscy się tam znali, markus Magda i reszta mieli tych Arabów w znajomych i lajkowali sobie nawzajem zdjęcia na instagramie.
    No i podobno ten złoty co dzwonił do Markusa był w Egipcie i niby jest na filmikach ze szpitala.
    Kolejna sprawa ze w szpitalu cały czas pilnuje ja 4 Arabów. Jest film z pierwszej wizyty w szpitalu co normalnie sama idzie bez problemu. I znów ci sami goście, nie odstępuja jej na krok, w dodatku jeden z nich uderza ja w samochodzie i to dokładnie widać.
    W dodatku to całe towarzystwo ma jeszcze związek ze śmiercią tej modelki Karoliny co niby tez popełniła samobójstwo. Była dziewczyna tego Kamila złotego, kumpla Marksa. I tamta sprawa tez zajmował się Rutkowski i do niczego nie doszedł.
    --
  6.  permalink
    Przede wszytskim to Magdalena miała w znajomych rezydenta , jeszcze przed wyjazdem. Póżniej on skasował konto.

    Treść doklejona: 10.05.17 09:22
    NIe wiem jak Wy, ale ja za 6 dni lecę na wycieczkę i NIE MAM POJĘCIA kto będzie moim rezydentem ;)
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 10th 2017
     permalink
    Ona leciała tam w jakimś celu, na pewno nie żeby wypocząć. Tylko coś poszło nie tak. Jak to stwierdził Markus, coś się odjebalo.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 10th 2017
     permalink
    Gdzie lecisz Aga ? :)
    --
  7.  permalink
    Nie mogę powiedzieć, bo mnie jeszcze zli ludzie odnajdą :) heheh
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 10th 2017
     permalink
    Nie, z ciekawości pytam, czy nie do Egiptu czasem :wink::wink::wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.