Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 6th 2018
     permalink
    Fran przepraszam Cię, ale dopiero teraz jestem na portalu i nadrabiam zaległości po dłuższej przerwie.

Przykro mi z powodu diagnozy znajomej...
    Mogę wiedzieć ile ma lat i ile czasu mineło od pierwszych objawów? Ostatnio spotykam się z coraz młodszymi osobami z tą dramatyczną chorobą, czytałam niedawno o jakiejś 18-to latce, której diagnoza zbiegła się z informacją o ciąży. Szok.

Badaliśmy koinfekcje i aż spojrzałam do archiwum bo już nie pamietałam jak to było (2012 r.) i dla bartonelli IgG 2 gatunki wyszły dodatnie, 1 ujemny, i 3 graniczne
    Mycoplasma ujemny,
    chlamydię jeszcze badaliśmy IgG dodatni IgA graniczny IgM negatywny

Wiesz u nas po prostu przebieg choroby odebrał jakiekolwiek nadzieje, że to jest po kleszczu, po prostu szło książkowo - choć nieco wolniej niż średnio u innych pacjentów, ale to pewnie dlatego, ze ładowaliśmy w TAtę tonę suplementów od początku, miał leczenie komórkami macierzystymi, leki sprowadzane z Chin i inne cuda na kiju, które wynalazłam na forach w USA.
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
     permalink
    Słyszałyscie o leczeniu metoda BioRife? Pytam bo kardiolog mojej mamy wspomniala zdaje się o tej metodzie (podobno jej znajomy lekarz zaczął się tym leczyć). Nie pamiętam tylko czy to było właśnie biorife
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
     permalink
    Dziewczyny czy jest tu ktoś biegły w zakresie praw pacjenta i obowiązków lekarza? A tak bardziej szczegółowo to chodzi mi o przeprowadzanie operacji i o prawo pacjenta do informacji o jego stanie zdrowia, o obowiązkach lekarzy jakie na nich spoczywają w korelacji anestezjolog-chirurg... Czy może ktos z was zna głębiej "procedury" szpitalne w przypadku wykonywania operacji w znieczuleniu podpajęczynówkowym?
    --
    • CommentAuthorskapula
    • CommentTimeJan 7th 2018
     permalink
    Bananowiec, a o co dokładnie chodzi?
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 9th 2018
     permalink
    Zamawiała któraś z Was cokolwiek internetowo z Ikea?
    Czy płatność wygląda tak, jak inne przez internet? Jak jest z terminami dowozu? Narzucają, czy można swoją propozycję podać? (na stronie jest info, że do mojego miasta wożą dwa razy w tygodniu).
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    Wojtek wykończył mi termometr. Muszę kupić nowy. Pamiętam, że polecałyście microlify. Ale kurcze patrzę i wszystkie co widzę mają jedno miejsce po przecinku. Sierota ze mnie, że znaleźć nie umiem?

Treść doklejona: 12.01.18 19:31
    Znalazłam miccrolife MT16 C2. Tylko muszę znaleźć teraz aptekę, w której będą go mieć.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    karolciat: Tylko muszę znaleźć teraz aptekę, w której będą go mieć.

stacjonarnie raczej nie dostaniesz. apteki internetowe/allegro.
    -- [/url]
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    Właśnie liczyłam na stacjonarne, żeby ten cykl jeszcze "uratować" ale w gemini nie mają. Ale mają inny owylacyjny. Gdyby był stcjonarnie to nie będzie specjalnie droższy od microlife z przesyłką... Podjadę popytać dziś, może się uda?
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    Zamawiaj z Allegro MT 16C2 - tanio i przyjdzie w dwa dni.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    Ja dostałam go stacjonarnie.
    --
    • CommentAuthorskapula
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    Ja też stacjonarnie, kupiłam w SuperPharmie
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTime3 dni temu
     permalink
    Mangaa, czyli była barto...no wiec powinno się zaczać od wytępienia tego. Boreliozy nie wytępisz, jeśli jest barto...Znajoma (po 50tce, choruje ok 7-8 lat) wlasnie wyslala badania do Wielkosza...
    Gabcia, my jezdzimy na Biorife. I powiem szczerze, że nigdy w jakies biorezonansy nie wierzyłam. Wbrew pozorom Biorife to nie biorezonans tylko leczenie częstotliwościami, a dr Klinghardt już jakiś czas temu pisal o leczeniu bb częstotliwościami, więc ja wspomagam ILADS. I powiem szczerze, nie wierzyłam w działanie tego. Pierwsze wydane na to pieniądze to...do dziś się smieje...reka mi zadrzala (tym bardziej, ze my razy 3), ale na 100% to działa. I ja i dzieci mamy herxy, a to wyznacznik tego, ze bakteria się broni. I to już ewdinentne jest, gdyż ja wlasciwie już bezobjawowa jestem, a tam...pol godziny po rozpoczęciu sesji widać po mnie jak to działa....roztrzesiona, reka parkinsonowska wraca, neuro się odzywa. Cale szczęście, ze te herxy sa już coraz krótsze, wiec chyba idzie. I o ile ja sobie mogę cos tam wmawiać (choc nie wydaje mi się) tak u dzieci nie ma prawa by zadzialal efekt placebo
    :wink:
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTime3 dni temu
     permalink
    Właśnie ona też mi mówiła że ten znajomy lekarz już tyle się leczyl i stan się nie polepszal, doszła meczaca bezsenność i zaczął zdaje się to leczenie. Następnym razem podpytam jeszcze dokładnie. Też mi się to wydaje dziwne ale tej lekarze wierzę jako jednej z nielicznych w tym zawodzie dlatego o tym napisałam. Też mam wiele dziwnych neurologicznych objawów ale u mnie borelioza nie wyszła. Trzymam kciuki za pozytywny przebieg leczenia.
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTime1 dzień temu zmieniony
     permalink
    Hej :wink: mam ogromną prośbę w imieniu koleżanki i jej pracy magisterskiej. Koleżanka bada zależność między poczuciem wartości własnego ciała, a podejmowaną przez kobiety aktywnością fizyczną :wink:
    Ankieta jest TU
    W wolnej chwili bardzo prosiłabym o wsparcie, bo ankieta jest internetowa, niezbyt obszerna, a magisterka się sama nie napisze :tongue:
    Jeśli chcecie, to możecie podesłać siostrze, mamie czy koleżankom.
    Z góry w imieniu koleżanki ślicznie dziękuję :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTime17 godzin temu zmieniony
     permalink
    Fran ale tata dostawał kilka antybiotyków na raz, w tym te na bartonellę, rifampicynę na pewno, bo ostatnio wywalałam pudło z ABX z jego leczenia i widziałam
    więc jak było coś do wytępienia to wytępili.
    U niego to po prostu nie to powodowało te objawy.

Swoją drogą chyba tam było z 7 lub 8 różnych antybiotyków, metronidazole i inne na cysty itd. Masakra ile tego było...

p.s. Ale jestem za tym by próbowac przy tym schorzeniu wszystkiego jeśli ma się przekonanie, że to może być to...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.