Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  •  
   CommentAuthoralfaromeo
  • CommentTimeMar 7th 2018
   permalink
  Też nie rozumiem na co czekasz.
  Jak stoi pod domem to wezwij policję.
  Przecież to strach się gdzieś ruszyć.
  •  
   CommentAuthorElse
  • CommentTimeMar 7th 2018
   permalink
  Ale ja nie mówiłam, że czekam... Ale to oczywiście nie takie proste. On od wczoraj milczy i mam wrócić jak zacznie pisać. Wiadomo, że jak mi pod dom podjedzie to zgłoszę. Tylko, że najpierw muszę o tym wiedzieć. Ja nie wiem czym on się porusza...
  --
  •  
   CommentAuthorkatka_81
  • CommentTimeMar 7th 2018
   permalink
  Monia,a Ciebie coś z nim łączyło? To znaczy były jakieś próby poznania?
  --
 1.  permalink
  Ale przecież wyżej pisałaś, że było kilka dni przerwy i znowu zaczął. Może lepiej to zgłosić już i mieć psychiczny luz (o ile w tej sytuacji na ten moment jest to w ogóle możliwe).
  -- <a href="http://www.suwaczki.com/"><img src="http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg5ticwifh.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
  • CommentAuthorskapula
  • CommentTimeMar 7th 2018
   permalink
  Else, czytając to o czym piszesz, mam wrażenie, że ta relacja Ci odpowiada. Niby piszesz, że się boisz, a nic z tym nie chcesz zrobić. Trochę sama sobie jesteś winna, bo ja nie rozumiem, żeby dorosła kobieta, obcemu, podejrzanemu typowi spowiadała się ze swojego prywatnego życia. Sama dałaś mu soje przyzwolenie na takie zachowanie, trwa to od dłuższego czasu, koleś pozwala sobie na coraz więcej...no i jak się z tego teraz wycofać? Normalnie, pójść i zgłosić sprawę na policję, nie rozumiem tych wszystkich Twoich ale...
  -- [/url][/url]
  •  
   CommentAuthorElse
  • CommentTimeMar 7th 2018 zmieniony
   permalink
  Nie było żadnych prób. Przynajmniej z mojej strony. On chciał się spotkać, umówić... Ja jednak nie chciałam, bo on od początku sprawiał wrażenie jakby był pewien, że my już jesteśmy razem. Dla mnie to nie było normalne.

  Wczoraj napisałam mu bardzo konkretną wiadomość, że ma nic nie pisać, że jeśli to zrobi, pójdę do jego przełożonych, a potem zgłoszę stalking, bo tak to będę traktowała. No i napisał jeszcze trzy wiadomości, na które ja nie zareagowałam.

  Motylek, przecież napisałam, że byłam zgłosić. Oni czekają czy wczorajsza wiadomość coś pomoże. Jeśli zamilknie, to okay, jeżeli nie, to mam wrócić,wówczas jest pewność, że to stalker na 100%. Stalker nie wytrzyma i znowu napisze, bo oni mają pierdolca. Jeśli go wystraszyłam (on bardzo źle zareagował na moją groźbę, iż udam się do przełożonych),to brak podstaw do zgłoszenia stalkingu.

  Treść doklejona: 07.03.18 17:48
  Dziewczyny, gdzie Wy wyczytałyście,m że ja nic z tym nie robię???? Już wcześniej pisałam, że byłam zgłosić... Czy ja mam to wytłuścić????

  I gdzie ja mu sięzwierzałam z prywatnego zycia??? Na odczepnego napisałam, że mam kogoś, bo myślałam, że on odpuści. Ja jeszcze wtedy nie wiedziałam, że to psychol. Sądziłam, że to jakiś pan, który "podrywa" i jeśli napiszę, że mam kogoś, to zwyczajnie odpuści. Przypominam, że ja przez 8 czy ileś tygodni zupełnie lekceważyłam jego wiadomości. Nie odpisywałam nic zupełnie... Więc odpuścsobie sugerowanie, że mi coś odpowiada lub nie... Nie jestes w mojej sytuacji,w mojej skórze. Dopóki mnie to nie spotkało, to też potrafiłam "radzić", ale jak już się jest w takim zagrożeniu, jest się na psychicznym dnie, to uwierz, że rozważa się wszelkie "ale"...

  Szczególnie, że moja przyjaciółka była w podobnej sytuacji i jakoś jej stalker nadal chodzi po mieście bez żadnych konsekwencji...

  Niestety jeśli chodzi o ofiary stalkingu, baaaa nawet gwałtu to jest średniowiecze. Kary są niskie. O ile jakieś są...

  screeny, które dałam policjantowi są też zabezpieczone. One już tam są... Ogólnie pan uznał, że facet mocno podejrzany. I faktycznie jeżeli on nie odpuści, oni zaczną działać.... O dziwo informacja dla dziewczyn, które mnie osądzają, żaden pan policjant nie wysuwa takich oskarżeń jakie Wy tu kierujecie w moim kierunku...

  Treść doklejona: 07.03.18 18:01
  Własnie widzę, że mi jeden post wcięło... Ni ma...
  --
  •  
   CommentAuthorkatka_81
  • CommentTimeMar 7th 2018 zmieniony
   permalink
  No wlasnie dlatego spytalam czy miedzy nimi cos bylo, bo jak dla mnie, za duzo konwersacji i czlowiekiem, ktorego jak twierdzi Monia, nie zna.

  <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 07.03.18 18:22</span>
  A.przede wszystkim zrobilabym konkretny dym tym, ktorzy udostepnili nr telefonu.
  --
  •  
   CommentAuthorElse
  • CommentTimeMar 7th 2018 zmieniony
   permalink
  Konwersacji tak naprawdę dużo nie bylo. To było kilka zdań. Próby wyperswadowania czegokolwiek. Dziewczyny. Policja ma te rozmowy. Wcale nie uważają, że gdzieś zawiniłam. Nikt też nie zarzuca mi, że zbyt dużo tych dyskusji bylo. Ostatnia musiała być bo moja przyjaciolka ta od stalkingu została poinformowana przez nasz komisariat, że trzeba stalkerowi wyraźnie napisać/ powiedzieć że ma nie kontaktować się i nie zbliżać, wprost pisząc że zglosi się stalking.

  Do przełożonych oczywiście pójdę. Ale poki co policja. Najpierw tam muszę do końca pozałatwiać. Z resztą oni tam chyba sami się pofatygują, jeśli ten stalking uruchomimy.
  Natomiast jeśli on zamilknie, to pewnie sprawa ucichnie??? I wtedy co iść tam i o sobie przypominać panu? Wiadomo, że jak zrobię aferę, to on z roboty wyleci, a ja znowu będę miała problem... Nie lepiej w takiej sytuacji po prostu tak to zostawić???? Numer mogę zmienić. Gorzej z adresem.

  Z resztą dziewczyny, ja też zaraz na początku zaznaczyłam, że popełniłam takie kardynalne błędy co do tego człowieka, że serio nie musicie mi tego jeszcze wypominać. Aczkolwiek, panowie z komisariatu uważają, że przesadzam z tymi "niby błędami"... Tam były trzy stronki "konwersacji" z początku i ta ostatnia rozmowa... Wiadomości od niego to była grubsza lektura.
  --
  •  
   CommentAuthorkatka_81
  • CommentTimeMar 7th 2018
   permalink
  Ciezki temat Monia. Jeśli ten typ nie napisze to spytaj się policjanta, jak masz dalej funkcjonować. Oni Ci podpowiedzą pewnie. Współczuję stresów.
  --
  •  
   CommentAuthorElse
  • CommentTimeMar 7th 2018
   permalink
  No, oni widzę dość skorzy do współpracy. Oby tak dalej... ja miałam opory by tam pójść, bo przyjaciółka bardzo źle wspomina. Bałam się takiego wciskania, że prowokowałam, czy że coś za dużo powiedziałam... Ale oni powiedzieli, że od początku stawiałam sprawę jasno, czytelnie... Że trafiłam na idiotę...

  Teraz sobie tak myślę, że co do "wykradania danych"...

  On moje imię i nazwisko być może usłyszał jak pani pytała w "okienku". Może wcale nie widział skierowania... Tak sobie próbuję przypomnieć jak wyglądał ten dzień... I ja chyba faktycznie sama podawałam swoje dane. Kto wie czy nawet nie adres... Sto procent pewności nie mam... Bo mogło być i tak, że spojrzał na skierowanie, że wykradł dane... Ale od teraz zamierzam po prostu wkładać dowód przez okienko i nic głośno nie kllepać. Nigdy nie wiadomo kto stoi za nami ;(

  Treść doklejona: 07.03.18 20:12
  No, ale a pro po... Dziś to mnie chyba czeka poważna rozmowa z moim partnerem. I nie, nie... Nie ukrywałam przed nim nic od grudnia, czy stycznia... Bo ja wtedy byłam wolna. Od niedawna jesteśmy razem. Strach go wystraszyć, ale chyba musi wiedzieć, co?
  --
  •  
   CommentAuthorkatka_81
  • CommentTimeMar 7th 2018
   permalink
  No a nr telefonu Monia????
  --
  •  
   CommentAuthorElse
  • CommentTimeMar 7th 2018
   permalink
  Właśnie, żebym to ja pamiętała, czy i co podałam wszem i wobec Katka... Bo kurczę tak do mnie dotarło, bo syna często rejestruję, że przy niektórych okienkach jeszcze się trzeba głośno "przedstawiać" i czy rejestrując siebie aby sama się nie podłożyłam... Oczywiście żadnej pewności nie mam. Bo może nic nie mówiłam, położyłam skierowanie,podałam dowód... Ale jak to sobie przypomnieć...
  --
  •  
   CommentAuthorMalisiek
  • CommentTimeMar 7th 2018
   permalink
  A facet niby stał z notatnikiem i czekał aż przyjdziesz i zaczniesz wszystkie dane podawać? Czy niby wszystko zapamiętał? Ja do tej pory nie pamiętam nr tel męża, mimo że wpisywalam nie raz.
  --
  •  
   CommentAuthorobe
  • CommentTimeMar 8th 2018
   permalink
  Monia, nawet gdybyś swoje dane osobowe wyśpiewała jak Callas w rejestracji to ten pan, który jest tam cieciem nie ma prawa ich wykorzystać. Jest pracownikiem i obowiązuje go tajemnica służbowa. Co innego, gdyby to był pan stojący za Tobą w kolejce. Ale pracownik jest ugotowany. Powinnaś to zgłosić przełożonym. Taki typ powinien dostać nauczkę.
  A co do Borelioza IgG antygen p 41 +, warto sprawdzić do czego ten fragment jest podobny? Chyba jeden wynik + w WB nie daj przesądzenia. U mnie jest + przy pasku podobnym do CMV.
  -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  •  
   CommentAuthorElse
  • CommentTimeMar 8th 2018
   permalink
  Nie. No wiadomo, że on nie miał prawa. Ale o ike wszystko usłyszał to to wykorzystał. Dlatego ważne jednak jest by uważać. Nigdy nie wiadomo jaki czub podsluchuje i jak to wykorzysta. No ale mogl i wykraść, zdobyć w inny sposób. Na razie nadal milczy.
  Coś czytalam, że ten antygen do helikobakter podobny.
  --
  •  
   CommentAuthorpoziomkaUK
  • CommentTimeMar 8th 2018
   permalink
  Czemu nie zglosisz tego do jego przelozonych? Nie rozumiem dlaczego do tej pory nie zglosilas? Czy on Twoje dane uslyszal czy wykradl nie ma znaczenia. Popelnil wykroczenie ktore powinno kosztowac go utrate pracy! A tak to czuje sie bezkarny.
  -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  •  
   CommentAuthorElse
  • CommentTimeMar 8th 2018 zmieniony
   permalink
  Poziomka, tak jak wyżej pisałam. Teraz będę robić wszystko zgodnie z instrukcjami policji. Na razie mam drugi dzień spokój. Boję się zemsty ewentualnej. Nim on będzie miał zakaz zbliżania się do mnie, to tak naprawdę może wszystko. A i sam zakaz nie sprawi, że poczuję się super bezpiecznie. Będzie chciał się zemścić, to czy ten zakaz będzie czy nie to się zemści. I raczej nie zadzwoni do mnie w tej sprawie. Jeżeli jest cisza, to aż strach iść,robić akcję u przełożonych, bo co Ty myślisz, że on mnie pochwali? Przecież będzie rozjuszony na potęgę. Co mam czekać aż się zaczai pod bramą? Ja nie mam ochrony 24/24.

  Na razie czekam co dalej. Wszystko konsultuję i będę konsultować z policją.

  jak będziesz Poziomko kiedyś w takim zagrożeniu, czego nie życzę,to chętnie poczytam jak bohatersko poskromiłaś stalkera.
  --
  •  
   CommentAuthorpoziomkaUK
  • CommentTimeMar 8th 2018
   permalink
  Rowniez mam nadzieje, ze nigdy w takiej sytuacji nie bede. Aczkolwiek jesli ktos mialby moje namiary i to ze sluzby zdrowia ( o ile dobrze pamietam) to pierwsze co bym zrobila to tam to zglosila. Przeciez na poczatku ci nie "grozil".
  Kieruj sie oczywiscie wskazowkami policji, bezpieczenstwo najwazniejsze, tym bardziej, ze masz syna. Tylko jesli on Tobie odpusci i znajdzie sobie inna ofiare to nie bedzie dobrze.
  -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
  •  
   CommentAuthorElse
  • CommentTimeMar 8th 2018
   permalink
  Tylko na początku nie wiedziałam, że ma mój adres.Myślałam, że imię, nazwisko... i skorzystał. Tak jak mówiłam i powtarzam po raz trzeci, ja wiem, że popełniłam szereg błędów, ale ja nie zakładałam, że to psychol. Jestem tego świadoma...
  Na pewno łatwo by mi się radziło, gdybym patrzyła obok. Baaa, patrząc obok, to ja bym nawet dyskusji z nim nie podjęła... Ale takie akcje,to mi się z filmem kojarzyły, anie z życiem...

  Poziomko, sprawa jest zgłoszona na policji. teraz już jakby ich broszka co dalej. Myślę, że ani nie byłam pierwsza,ani ostatnia... Nie będę nadstawiać głowy, by uchronić kogoś innego. Zwyczajnie boję się ruszyć "gówno", bo wiem,że jak on się uruchomi, to nie mam zbyt wiele pomocy. Tak jak mówię,ani nie mam tego zakazu zbliżania, ani nie mam ochrony... W myśl, żemożekomuśtyłek uchronię, mam iść do przełożonych?
  --
  • CommentAuthorModerator
  • CommentTimeMar 10th 2018
   permalink
  Wpisy dotyczące boreliozy zostały przeniesione do nowego wątku. Proszę o zgłoszenie wcześniejszych postów n.t.boreliozy wtedy też zostaną przeniesione do właściwego tematu

  Borelioza i koinfekcje
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.