Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Jaca, Su-seu juz wrzucała tu ten filmik. Przerażające, niestety :(
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    TEORKA: Rany kto to wymyślił i jak zbadał w ogóle takie zależności ?


    Clarence Arthur Tripp - żył w latach 1919-2003 :wink:
    książkę o homoseksualizmie The Homosexual Matrix napisał w 1975r....
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    sardynka85: niby tak, ale osoby samotne np. prawo do adopcji posiadają (tzn. nie wiem jak w praktyce, ale teoretycznie takie prawo mają)...

    Ostatnio się tematem interesuję i adoptować dziecko może małżeństwo z min. 5 letnim stażem małżeńskim (np. 10lat związku/konkubinatu i za krótki staż małżeński-odpada). Chyba, że chodzi o adopcję np. w rodzinie- to nie wiem jak jest.
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Dostalm eeee za toze naukowcy zrobili badania. Moze poczytajcie troche.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014 zmieniony
     permalink
    azniee: Ostatnio się tematem interesuję i adoptować dziecko może małżeństwo z min. 5 letnim stażem małżeńskim (np. 10lat związku/konkubinatu i za krótki staż małżeński-odpada). Chyba, że chodzi o adopcję np. w rodzinie- to nie wiem jak jest.


    wg googli i prawa teoretycznie mogą...a w praktyce podejrzewam, że to zupełnie inaczej wygląda
    adopcja

    (dodam, że też się zdziwiłam, bo byłam pewna, że nie mogą)
    --
  2.  permalink
    azniee: Ostatnio się tematem interesuję i adoptować dziecko może małżeństwo z min. 5 letnim stażem małżeńskim (np. 10lat związku/konkubinatu i za krótki staż małżeński-odpada). Chyba, że chodzi o adopcję np. w rodzinie- to nie wiem jak jest.


    wszystko zależy od ośrodka. Są ośrodki gdzie małżeństwo z 2-3 letnim stażem adoptuje dzieci i nie musi czekać tych 5.

    też się tym tematem swego czasu interesowałam, ale w mojej miejscowości.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    ramatha: Dostalm eeee za toze naukowcy zrobili badania. Moze poczytajcie troche.


    w tamtych czasach (w czasach, w których dr Tripp publikował swoje badania) potwierdzano chociażby, że mleko matki może być dla dziecka za chude...
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    ramatha: Dostalm eeee za toze naukowcy zrobili badania. Moze poczytajcie troche.


    Nie za to, że zrobili. Ale zapewne za to, że na nich budujesz swoje poglądy. Z badaniami jest tak, że robi się takie, na jakie się dostanie kasę. A dostać można niemal na wszystko.

    szczypta_chilli: Jaca, Su-seu juz wrzucała tu ten filmik. Przerażające, niestety :(


    Jejć, przepraszam. Nie przeczytałam całego wątku, bo leniwa jestem... Trudno, niech już zostanie.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 31st 2014 zmieniony
     permalink
    Ramantha nie tylko takie badania naukowcy robili ale to co Ty podalas to istna bzdura bo nie rozumiem co ma masturbacja do stania sie homoseksualista.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Ah c,zyli w druga stronę tez to dziala? Czy to tylko dziala w tych badaniach ktore uwazacie za homofobiczne?
    W takim razie w ogole nie opierajmy sie na badaniach.
    W tych czasach rowniez wynaleziono "gender" i rodzicielstwo bliskosci i wiele innych rzeczy i co?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 31.01.14 09:49</span>
    Quelle o ze ty nie rozumiesz to faktycznie mocny argument w dyskusji.
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    anairda1986: wszystko zależy od ośrodka. Są ośrodki gdzie małżeństwo z 2-3 letnim stażem adoptuje dzieci i nie musi czekać tych 5.

    Dobre i to :wink: Muszę się zorientować lokalnie jak to wygląda. No ale w każdym razie, chodziło o to, że musi to być małżeństwo.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    ramatha: Ah c,zyli w druga stronę tez to dziala? Czy to tylko dziala w tych badaniach ktore uwazacie za homofobiczne?


    tylko w tych, które brzmią niedorzecznie :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    co to w ogole za badania? nie znam sie az tak, ale z tego co mi dzwoni to badania musza miec podwojnie slepe proby, jakies tam grupy kontrolne, bla bla. na kim tu przeprowadzano jakies badania? bo takie teoretyzowanie nie poparte statystycznymi danymi to nie badania.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Niedorzecznie dodaj ze dla Ciebie bo rozumiem ze naukowcem nie jestes nie masz jakegos decydujacego glosu - chcialam Ci uswiadomic.
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJan 31st 2014 zmieniony
     permalink
    ramatha: Ah c,zyli w druga stronę tez to dziala? Czy to tylko dziala w tych badaniach ktore uwazacie za homofobiczne? W takim razie w ogole nie opierajmy sie na badaniach.

    Też działa. Możesz sobie dowolnie wybierać badania, którymi się chcesz podpierać. Tylko poszukać. Ja radziłabym opierać się na zdrowym rozsądku.

    ___
    Aaaa... naukowcy mają "decydujący głos"? A którzy? Wszyscy?
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014 zmieniony
     permalink
    ramatha: Niedorzecznie dodaj ze dla Ciebie bo rozumiem ze naukowcem nie jestes nie masz jakegos decydujacego glosu - chcialam Ci uswiadomic.



    dla niektórych naukowców również jest to niedorzeczne...mogę wierzyć akurat im czy nie? ;)

    "Jeszcze raz należy powtórzyć, że homoseksualizm nie jest chorobą. W przeszłości wielu seksuologów próbowało zmienić orientację seksualną. Lew-Starowicz z zażenowaniem przyznał, że w latach 60. uczestniczył w tzw. terapii awersyjnej, czyli traktowaniu homoseksualistów prądem w celu pozbawienia ich zamiłowania do własnej płci. Profesor Jaczewski z kolei próbował „terapii kobietami”, tzn. szczuł gejów płcią przeciwną. Jak stwierdził Jaczewski, w latach 60. i 70. uważano, że homoseksualizm jest skłonnością nabytą, możliwą do wykorzenienia bodźcami przeciwnymi. Obaj seksuolodzy przyznali, iż wspomniane terapie były zupełnie nieskuteczne, choć ta ostatnia – dawno zarzucona przez naukę – do dzisiaj jest stosowana w poradniach przykościelnych, gdzie małżeństwo jest zalecane jako rodzaj lekarstwa na homoseksualizm"

    kłamstwa na temat homoseksualizmu
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Ramantha bo znam osoby ktore sie masturbuja i od tego homoseksualistami sie nie staly.Sama bedac mloda to robilam a dzis mam meza i zdrowa corke .Seks nie byl dla mnie tematem tabu ,a cipka byla nazywana cipka nie druga pupa.Wiedzialam ze moj brat ma penisa i ze jak mama z tata zamknieci sa w pokoju to uprawiaja seks.
    Czy od tego stalam sie gorsza ,czy to mialoby sprawic ze bedac i czujac sie hetero mialoby zmienic moja orientacje seksualna.
    Wybacz ale homoseksualista nie zostajesz z wyboru ,takim sie rodzisz.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Tam rowniez jest napisane ze homoseksualizm nie jest choroba. Widac nie czytalss.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    ramatha: Tam rowniez jest napisane ze homoseksualizm nie jest choroba.


    "Nie jest to również skrzywienie, nad którym nie można zapanować"

    no skrzywieniem jest ;)
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Quelle a gdzie Ty masz napisane ze jak ktos sie masturbuje to stanie sie homoseksualista.
    To jest aasze wybiorcze czytanie a raczej nieczytanie. Brak checi zrozumienia trmatu. Pytam gdzie masz napisane ze ktos kto sie masturbuje stanie sie homo? To faktycznie byloby chore.
    Chodzi o to ze seksualnosc ksztaltuje sie w dzieciństwie. Nikt nie rodzi sie homoseksualista. Dopiero okreslone zbiegi okolicznosci i w wielu przypadkach okreslona osobowosc, doswiadczenia sprawiana ze tym seksualista czlowiek moze sie stac. Moze nie musi.
    Mamy wplyw na wlasna seksualnosc w odroznieniu od zwierzat.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Ramantha wybacz ale takich bzdur moj umysl nie trawii. :devil::devil:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Ramantha, ale pomysl, jak by cie ktos probowal teraz przerobic na homo, myslisz ze by mu sie to udalo?
    ja nie wiem czy z homoseksualizmem sie czlowiek rodzi, czy nabywa, ale tak sobie mysle, ze ni cholery nie wykrzesam pozadania do kobiety, nawet jak mi sie bardzo podoba, jak uwazam jakas za seksowna, atrakcyjna, to "w ten sposob' mnie kompletnie nie pociaga!! abstrachujac ze czasami szkoda, haha. ale mi by zadne elektrowstrzasy i leczenie nie pomoglo, zeby przejsc na te druga strone teczy;-P
    -- ;
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    To jak z tymi naukowcami? Wszyscy mają decydujący głos?
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    ramatha: Mamy wplyw na wlasna seksualnosc w odroznieniu od zwierzat.


    czyli rozumiem, że bez większych problemów zmieniłabyś orientację na homoseksualną gdyby zaszła taka konieczność :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    [quote=ramatha]Elementy kształtujące predyspozycje do homoseksualizmuTemperament melancholika+Przyzwalające na wszystko wychowanie w dzieciństwie+Niepokój dotyczący tożsamości seksualnej+Przeżycia seksualne w dzieciństwie+Wczesne zainteresowanie seksem+Młodzieńcza masturbacja i fantazje seksualne
    Np tutaj .
    Koncze dyskusje z Toba bo widze ze nie ma ona sensu i szkoda mi mojego wolnego czasu :devil:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    "Jednak orientacja jest cechą, z którą się rodzimy, tak jak kolor oczu czy kształt czaszki. - Nie istnieje metoda psychologiczna czy farmakologiczna pozwalająca na zmianę orientacji. Chyba żeby przeszczepić mózg – mówi dr Czernikiewicz. - Dlatego orientacja heteroseksualna, homoseksualna czy biseksualna jest uważana za normalną. Standardy medyczne i psychologiczne nie pozwalają nam na podejmowanie leczenia czegoś, co nie jest chorobą - dodaje. WHO oficjalnie potwierdza, że homoseksualizm nie jest chorobą."

    i dalej:

    "- Nie znam przypadku na świecie, aby udało się zmienić u kogoś orientację seksualną. Ci, którzy twierdzą, że potrafią to zrobić są hochsztaplerami – mówi dr Czernikiewicz. W Internecie można znaleźć ośrodki, które oferują leczenie homoseksualizmu, najczęściej katolickie. – To zwykłe oszustwo – oburza się seksuolog. Gdyby Kościół potrafił leczyć homoseksualizm, na pewno udałby mu się ograniczyć liczbę skandali związanych z zachowaniami homoseksualnymi księży. – Kilkanaście lat temu grupa amerykańskich psychoanalityków opublikowała wyniki przeprowadzonej terapii, w wyniku której udało się im zmienić homoseksualistów w heteroseksualistów. Po kilku latach inni badacze sprawdzili, co dzieje się z „wyleczonymi” pacjentami. Okazało się, że kilku z nich popełniło samobójstwo, część leczy się z psychoz, pozostali wrócili do zgodnej z ich naturą orientacji. Dowodzi to tego, że takie terapie nie leczą, a prowadzą często do dezintegracji osobowości – mówi seksuolog."

    Z linku podanego przez sardynkę kilka stron wcześniej. Ale pewnie ten naukowiec jest oszustem, nie?
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    "Wiele najnowszych badań wskazuje, że koncepcje, które upatrywały w homoseksualizmie jakiejkolwiek patologii i głosiły, że orientacja jest wynikiem wpływu czynników psychospołecznych (koncepcje uwiedzenia i inne tego typu) zostały obalone, bądź też wyniki badań empirycznych nie potwierdziły żadnej z tych idei. Natomiast założenia, które twierdzą, że orientacja (zarówno homoseksualna jak i heteroseksualna) jest wrodzona i zależna głównie od czynników neurobiologicznych i genetycznych, jako taka nie może podlegać „leczeniu” są udokumentowane badaniami empirycznymi i powszechnie przyjmowane w cywilizowanym świecie naukowym. [3]. Pogląd ten potwierdzili m.in. Qazi Rahnam i Glenn D. z Uniwersytetu Londyńskiego w raporcie „Born gay? The psychobiology of human sexual orientation”. "

    Ci pewnie też kłamią...
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Bedzie mi bardzo milo jak pary zestaniesz sie odzywac bo tez uwazam ze nic do dyskusji nie wnosisz.
    ...
    Ewasmerf... Ja w zyciu nie mowie ze da sie kogos naprawic. Homoseksualista to homoseksualista. Ale skad sie oni biora, dlaczego jest ich wiecej teraz niz kiedys to inna sprawa. Bo napewno nie wynika to tylko z tego ze teraz moga sie ujawnic a kiedys nie mogli.
    Ja nie zamierzam leczyc homoseksualizmu bo to nie choroba, np podawanie hormonów nic nie da.
    Moim zdaniem to kim jestesmy mamy w glowie, ale dla mnie homoseksualizm jest zaburzeniem, naturalnych funkcji rozwoju.
    Podam wam jeszcze inny odnosnik ktos kto byl bity w dzieciństwie czesto bije swoje dzieci. Ofiary pedofilow czasem staja sie oprawcami. Czy to znaczy ze ktos rodzi sie pedofilem lub brutalnym rodzicem? Czy to moze wynik jego doswiadczen życiowych? Moze gdyby byl wychowywany w innej rodzinie taka agrasja lub takie skłonności nie ujawnily by sie.
    ...
    Czy slyszeliscie o partii zielonych ktora chce zalegalizowac pedofilie? Tak na marginesie?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 31.01.14 10:49</span>
    O widzisz sardynko jest to teraz ciekawe co zamiescilas.
    Oczywiscie mozna mowic ze jest to celowe badania bo ja rownez moge tak powiedziec ale chetnie sie z nimi zapoznam.
    To jest przynajmniej jakis konkret a nie mowienie ze ja nie mam racji bo ktos inny tak nie uwaza.
    A ja uwazam ze nie jest ro normalne. I bede szukac tego przyczyn.
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 31st 2014 zmieniony
     permalink
    suseł - pytałaś, dlaczego "eee" - za uogólnienia, złośliwe zresztą i wyciąganie przykładu patologii, która jak wiemy może dotknąć i homo.
    ramatha - nie przejmuj się , badań prof. Camerona też nikt tu nie przeczytał dokładnie, tylko brudnego kibla się uczepiły :P
    aaa i że portal prawicowy...no zdziwiłabym się gdyby to wisiało na portalu LGTB :devil:
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Ramatha, Twoje wywody wskazywałyby na to, że rodzeństwo osoby, która jest homoseksualna, także powinno być homoseksualne, bo wywodzi się z tej samej rodziny i jest w taki sam sposób traktowane i wychowywane (zakładając, że rodzice traktowali dzieci równo). A tak nie jest. Zatem teoria o nabywaniu homoseksualizmu leży.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Może wkleję fragment o dzieciach: "Dzieci ofiarami homoseksualizmu
    Dzieci homoseksualistów znacznie częściej niż dzieci heteroseksualistów: padają ofiarami pedofilii ze strony rodziców, trzy razy częściej zostają homoseksualistami, są seksualnie molestowane, rozpoczynają współżycie od aktów homoseksualnych, niezadowolone są ze swego dzieciństwa.

    Homoseksualiści będący od 1 do 3% populacji odpowiadają za 20 do 30% aktów pedofilskich, 30% aktów seksualnych osób dorosłych z nieletnimi, od 35 do 40% przypadków molestowania nieletnich. W Wielkiej Brytanii 2% chłopców i 1% dziewcząt padło ofiarą seksualnych propozycji dorosłych.

    W badaniach anonimowych od 25% do 50% homoseksualistów przyznaje się do dokonywania aktów pedofilskich. Ofiary pederastów pedofilów często same zostają pederastami. Od 32 do 34% osób molestujących dzieci to homoseksualiści, od 36 do 45% pedofilów to homoseksualiści. 35% młodocianych przestępców seksualnych to homoseksualiści.

    Nauczyciele homoseksualiści często molestują uczniów. Nauczyciele homoseksualiści (od 1 do 3% populacji, 4% nauczycieli) odpowiadają za 35% aktów pedofilii wśród nauczycieli (w Australii za 64% aktów pedofilskich nauczycieli na uczniach). Bardzo aktywne w molestowaniu uczennic są nauczycielki lesbijki które odpowiadają za 35% przypadków. Młodsze dzieci częściej padają ofiara homoseksualnych nauczycieli pedofilów. Na poziomie podstawówek homoseksualni nauczyciele odpowiadają za 29% przypadków pedofilii, na poziomie gimnazjum za 16%. Homoseksualiści nauczyciele są więc nad reprezentowani wśród nauczycieli pedofilów.

    Nie jest tajemnicą że celem środowisk homoseksualnych jest legalizacja pedofilii. W 1990 w Holandii zalegalizowano stosunki homoseksualne 12 letnich dzieci z dorosłymi (za zgodą rodziców), bez zgody rodziców od lat 15. Pedofile aktywni są w ruchu gejowskim."
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Gwoli ścisłości...
    Oświadczenie Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego:
    „ Nie ma wśród naukowców konsensusu, co do dokładnych przyczyn rozwijania się u jednostki orientacji heteroseksualnej, biseksualnej, gejowskiej czy lesbijskiej. Pomimo licznych badań, które poszukiwały możliwych genetycznych, hormonalnych, rozwojowych, społecznych i kulturowych wpływów na seksualną orientację, nie pojawiły się żadne odkrycia, które pozwoliłyby naukowcom na wniosek mówiący, że seksualna orientacja jest determinowana przez jakikolwiek szczególny czynnik czy czynniki. Wielu uważa, że zarówno natura, jak i wychowanie wspólnie odgrywają skomplikowane role; większość osób doświadcza niewielkiego lub żadnego wyboru dotyczącego ich orientacji seksualnej[86]."

    Tak więc zarówno osoby które twierdzą, że homoseksualizm jest wrodzony i te które twierdzą, że nabyty mogą być w błędzie. Są badania wzajemnie się wykluczające.

    Niemniej jednak:
    Winni: Jedyną rzeczą, która budzi mój niepokój w kwestii praw homoseksualistów to właśnie adopcja dzieci. Nie dlatego że nie umieliby ich wychować, nie dlatego, że dzieci mogłyby „zarazić” się homoseksualizmem, nie dlatego że to większe ryzyko przemocy czy pedofilii. Ale dlatego, że dziecko potrzebuje w swoim życiu kobiety i mężczyzny, w sensie takim, że potrzebuje wzorca męskiego i kobiecego. Na pewno każda z Was zna samotne matki czy samotnych ojców, bo rozwód, bo śmierć. Te dzieci są szczęśliwe, rozwijają się prawidłowo ( uogólniam ), ale przy bliższym kontakcie ja przynajmniej widzę, że brakuje im tej drugiej męskiej/kobiecej połowy tak na co dzień ( bo ja wiem, że np. rozwiedzeni ojcowie zabierają dzieci na weekendy albo wakacje etc. ). W rodzinach rozwodowych lub które dotknęła śmierć ta sytuacja jest losowa, niezależna od nikogo ( w pewnym sensie ), a jeśliby pary homoseksualne miały wychowywać dzieci, to tak jakby z góry zgadzalibyśmy się na ten brak w życiu tych dzieci. Może ja to wyolbrzymiam, nie jestem psychologiem, ale takie mam wnioski po obserwacji chociażby mojej koleżanki mieszkającej piętro niżej z swoim 4 letnim synem, tata przyjeżdża 1-2 razy w tygodniu.

    Winni milion "oooo" za to.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Lily: ramatha - nie przejmuj się , badań prof. Camerona też nikt tu nie przeczytał dokładnie, tylko brudnego kibla się uczepiły :P

    Lily... byłoby miło, gdybyś nie uogólniała... Sporo dziewczyn zwróciło uwagę na szokujące wręcz dane,że tylko w 2-3% heteroseksualnych związków dochodzi do przemocy.
    Wielokrotnie zostałaś poproszona o komentarz i wielokrotnie zasłaniałaś się w nieprzyjemny sposób ironią...
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Poza tym skoro homoseksualizm występuje u ok 500 gatunków zwierząt to albo znaczy, że naoglądały się marszów równości i stwierdziły "a co nam szkodzi", albo że to jednak nie jest kwestia doświadczeń życiowych ;)
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Jaca w zadnym wypadku ani moja wypowiedz ani zamieszczony przeze mnie link na to nie wskazuje.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    A jak ja przeprowadzę badanie na grupie 2 księży, z których jeden dopuścił się pedofilii to wyjdzie mi, że 50% księży to pedofile...to tak odnośnie badań naukowych opartych na %
    :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    sardynka85: A jak ja przeprowadzę badanie na grupie 2 księży, z których jeden dopuścił się pedofilii to wyjdzie mi, że 50% księży to pedofile...to tak odnośnie badań naukowych opartych na %

    Bo statystycznie ja i mój pies mamy po trzy nogi:wink::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 31st 2014 zmieniony
     permalink
    A tam guzik o badaniach wiecie :cool:
    Najprawdziwsze i najbardziej kompetentne posiada niejaki ksiądz Dariusz Oko, który twierdzi, że uwaga !! na tysiąc pedofilów przypada zaledwie jeden ksiądz, a aż czterystu gejów.
    Oraz, że geje to 40 proc. pedofilów i 60 proc. chorych na AIDS.

    I ten ksiądz dysponuje takimi danymi [ których oczywiście nie może ujawnić, wiadomiks ], więc ten :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014 zmieniony
     permalink
    sushka: Bo statystycznie ja i mój pies mamy po trzy nogi


    a w Polsce statystycznie na kobietę w wieku płodnym przypada 1,3 dziecka :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    jaca - uczę się od najlepszych (sardynka, szczypta, suseł, Ty) stąd moja ironia:cool:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Sardynko, Twoje badanie nie będzie się trzymało standardów naukowych.
    Jaheira: Sporo dziewczyn zwróciło uwagę na szokujące wręcz dane,że tylko w 2-3% heteroseksualnych związków dochodzi do przemocy.

    Skoro te dane mogą być niedoszacowane, to może i skala pozostałych jest większa niż przedstawiają badania?
    Środowiska LGBTQI (ciekawe, kiedy oficjalnie dołączą do nich pedofile) i im przychylne odrzucają wyniki badań, choćby prowadzonych najrzetelniej jak się da, jeśli nie odpowiadają ich wizji świata. Pojawiają się zarzuty, że o treści badań decyduje ten, kto płaci. Kto płaci za badania przychylne ruchom LGBTQI? Płacą organizacje popierające ich dążenia, oni sami za to płacą.
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Widzicie jak nie macie argumentów to robicie sobie jaja...cóż trudno.
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    luczynka: Środowiska LGBTQI (ciekawe, kiedy oficjalnie dołączą do nich pedofile) i im przychylne odrzucają wyniki badań, choćby prowadzonych najrzetelniej jak się da, jeśli nie odpowiadają ich wizji świata.


    a kościół nie odrzuca...no plissss

    btw. ale jak już wezmę grupę 100 księży z których 50 jest pedofilami to mogę dojść do takich wniosków ? ;)
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 31st 2014 zmieniony
     permalink
    Lily: Widzicie jak nie macie argumentów to robicie sobie jaja

    Przypominam, że to Ty zrobiłaś sobie jaja, gdy poproszono Cię o skomentowanie danych o przemocy w związkach heteroseksualnych.
    --
    •  
      CommentAuthorsu_seu
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Złośliwe uogólnienia? Czyli jednak nieprawdę napisałam o rodzinach alkoholików? To tak samo Wy uogólniacie,złośliwie (?) że, patologie na tle seksualnym np. pedofilia występuje w związkach homoseksualnych tak jakby w heteroseksualnych nie istniała.
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Nastepny fragment :"Ryzykowne zachowania seksualne
    Czytelnicy materiałów opublikowanych przez SKCh mogą sie z nich dowiedzieć że: Większość pederastów żyje samotnie (w USA 61%, lesbijek 37%). Skłonności homoseksualistów do ryzykownych zachowań seksualnych nie zmieniło nawet zagrożenie AIDS (29% homoseksualistów uprawiało przypadkowy seks, 23% często zmieniało partnerów). Związki homoseksualistów są krótkotrwałe i trwają od roku do lat trzech, nie zmienia tego możliwość zawierania małżeństw (w Dani od 1989 do 1995 z możliwości zawarcia związku skorzystało 5% homoseksualistów, 28% tych związków zakończyło się rozwodem).

    Odmiennie niż u heteroseksualistów to właśnie w związkach homoseksualnych trzy razy częściej niż przy przygodnych kontaktach dochodzi do zarażeń przenoszonych drogą płciową. Spowodowane jest to tym że w związkach pederaści rezygnują z prezerwatyw w czasie odbywania stosunków analnych. Związki homoseksualne są więc polem eksplozji HIV AIDS. Stosunki przygodne są dla pederastów bezpieczniejsze bo w trakcie nich używane są prezerwatywy.
    (...)
    90% homoseksualistów miało kontakt z narkotykami.
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    "Według badań, około 40 – 60 % gejów jest w trwałym związku. Podobnie w przypadku lesbijek, liczba ta wynosi w granicach 40 – 80 %. (W większości badań było to 75%) Badania Blumsteina i Schwartza z 1983 roku dowodzą, że ze związków o czasie trwania dłuższym niż 10 lat, w ciągu 18 następnych miesięcy rozpadło się odpowiednio: 6% związków lesbijek, 4% związków gejów, 4% związków heteroseksualnych."

    Powymieniajmy się zatem % :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJan 31st 2014 zmieniony
     permalink
    sardynka85: btw. ale jak już wezmę grupę 100 księży z których 50 jest pedofilami to mogę dojść do takich wniosków ? ;)

    Nie, sardynko. To wciąż jest badanie z tezą.
    Wybierz przypadkowo 100 księży i sprawdź, ilu z nich jest pedofilami. Wtedy będziesz mogła wysnuwać wnioski.
    Ale czemu księży, a nie nauczycieli? Lekarzy? Biznesmenów? Bo jest fajnie dowalać w kościół, ale w "zwykłych" obywateli to już nie, co?
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    A prof. Cameron robi te badania w San Francisco gdzie homoseksualiści mają pełnię praw, łącznie z małżeństwami i adopcją.
    Na jednym z wykładów pokazywał dane, ze jednak środowiska homoseksualne wcale do adopcji się nie garną - większość żyje sama albo ma zwierzątko domowe.
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 31st 2014
     permalink
    Lily: Odmiennie niż u heteroseksualistów to właśnie w związkach homoseksualnych trzy razy częściej niż przy przygodnych kontaktach dochodzi do zarażeń przenoszonych drogą płciową. Spowodowane jest to tym że w związkach pederaści rezygnują z prezerwatyw w czasie odbywania stosunków analnych. Związki homoseksualne są więc polem eksplozji HIV AIDS.


    czyli bycie lesbijką chroni przed AIDS :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.