Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 8th 2015
     permalink
    Upieklam ciasto i jest pyszneeeee a na dodatek mega proste:)))

    Black Bean Brownies

    puszka czarnej fasoli - odcedzona i przepłukana woda
    4 jajka
    szklanka słodziku sypkiego (ewentualnie 30 rozgniecionych tabletek)
    3 łyżki niesłodzonego kakao (5 łyżek - bardziej czekoladowe ciasto)
    1 łyżeczka proszku do pieczenia
    1/2 łyżeczki sody
    2 łyżki oliwy z oliwek
    1 łyżka aromatu waniliowego
    1/2 szklanki mleka w proszku - beztłuszczowego
    1/4 szklanki ricotty - beztłuszczowej (może też być jogurt naturalny)
    opcjonalnie posiekane orzechy, migdały

    Fasolę przepuszczamy przez maszynkę; mielimy w młynku do kawy albo blenderze takim do rozkruszania lodu. Generalnie chodzi o to, aby fasola miała konsystencje kremową.

    Dodajemy wszystkie składniki, mieszamy porządnie i wylewamy do formy.

    Na wierzchu można posypać orzechami, albo zrobić polewę z kakao, mleka beztłuszczowego i słodzika.

    Ciasto pieczemy 30-40 minut .

    Kachaw jak znajde ten zamiennik to ci wrzuce linka.

    Treść doklejona: 08.05.15 20:34
    Kachaw ja mam cos takiego
    http://www.3pauly.de/produkte/vegan/mehlbackzutaten/ei-ersatz/
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Quelle i faktycznie dobre?
    .
    Ja wczoraj zrobiłam tego shake'a z twarożku i kakako, pycha! Lepszy niż jakiś koktajl kupowany i mega, ale to mega sycący.
    .
    Ja po 4 dniach diety się zważyłam - minus 1,5 kg, prawdę mówiąc szczęka mi opadła, ale też po spodniach czuję, że już brzuch nie jest napuchniety.
    .
    Fajna dieta, chyba jedna, która mi odpowiada pod tym względem, że jestem mega najedzona, jem swoje 1800 kalorii, nie muszę nic ważyć, liczyć, przeliczać i mogę zjeść, to, na co w tej chwili mam ochotę :)
    .
    A dziewczyny, wczoraj zrobiłam sobie do pracy kanapki z hummusem. Baza to cykoria, która służy jak chleb, jest twardsza od sałaty i w te łódeczki jest wygodnie coś wpakować. Połączenie wyszło przepyszne. Ja jeszcze dorzuciłam szparagi, które są teraz tańsze, ja uwielbiam i cały rok na ten sezon czekam ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    Frag, a czujesz ten dziwny zapach po szparagach, w łazience? ;)))
    Też uwielbiam i wcinam teraz na okrągło.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    Frag super wynik, oby tak dalej to moze bedziesz tym szczesliwcem co zrzuci 6 kg w pierwszej faie ;)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    obe: Frag, a czujesz ten dziwny zapach po szparagach, w łazience? ;)))


    No właśnie nie, kiedyś na sercach chyba dziewczyny o tym pisały, a ja nie czuje kompletnie...

    Gosza, na 6 to nie liczę, ale jak zrzucę na początek 3 kg to będę przeszcześliwa :)
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 9th 2015 zmieniony
     permalink
    _Fragile_: Quelle i faktycznie dobre?

    Pyszne,pyszne :wink: Zamiast kakaodalam korab a zamiast slodzika 3 mniejsze lyzki ksylitu.Dodalam olejek migdalowy i jest mega midalowiec.Jedyne to nie mialam mleka w proszku i dalam odrobine kokosowego.
    Super wynik ,gratuluje :tongue:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    Asia! Gratuluje! Kurcze, fajnie Ci schodzi! To przeciez niecały tydzien!
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeMay 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Fragile, trzymam kciuki za dalsze spadki :)
    Ja trochę nabrałam wody przed @ :/
    Dzisiaj na obiad robiłam leczo z cukinii. Och, jak dawno tego nie jadłam . Pychotka :)
    Pozdrawiam Was weekendowo, Dziewczyny :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMay 9th 2015
     permalink
    Frag dzięki za pomysł z cykorią, dzięki temu miałam pyszną kolację: cykoria z pastą z tuńczyka z suszonymi pomidorami z oleju i serkiem filadelfia light, pyszne i sycące i do tego kilka wielkich oliwek, fajny pomysł na imprezę jako przekąski i na kolację jak znalazł.
    A dziewczyny można jeść groszek z puszki, znalazłam taki bez cukru i myślę o tej sałatce warstwowej

    Treść doklejona: 10.05.15 12:07
    Po 6 dniach diety spadek wagi o 1,1 kg może to woda zeszła, ale ostatnio co tydzień, dwa było po kilkaset gram do góry a po okrersie to był spadek może 400 gr, więc może coś jest na rzeczy, nie wiem. Też nie oszukujmy się ja nie mam za bardzo z czego zrzucać tzn 3-4 kg chciałam więc1kg to i tak dużo.
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeMay 11th 2015
     permalink
    Fragile, jadłaś ten makaron? Zdaj relacje :):bigsmile:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 11th 2015
     permalink
    Jeszcze nie, na jutro mam :)
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMay 11th 2015
     permalink
    Quelle - jeszcze wracając do ciasta z fasoli - bo się zasadzam żeby zrobić ;-) mam pytanie
    - zamiast mleka w proszku dalaś mleko kokosowe - takie normalne płynne prawda? Jako kucharz i znawca - myślisz, ze może być normalne mleko? Co to w proszku miało "robic"? ;-)
    - no i zamiast SZKLANKI słodziku dałaś 3 łyżki ksylitolu? I ta ilość wystarczyła?
    :))
    a! I (o ile miało to ciasto szanse :wink:) następnego dnia tez było świeże - czy już raczej twardawe?
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeMay 11th 2015
     permalink
    A u mnie waga nadal stoi. Nie wiem czy to z powodu zbliżającej się @, która już powinna być 2 dni temu. Brzuch mi wzdęło i nabrałam wody... Nie znoszę tego !:sad:
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 11th 2015
     permalink
    Mkd - :swingin:

    Dziewczyny, podziwiam Was i gratuluje efektow.

    U mnie dalej cisza, nie cwicze juz ho ho. I za nic nie moge sie zebrac.
    Wlasnie wrocilismy z Polski (bylismy kilka dni). W weekend odwiedza nas znajomi (juz wiem jakie ciasta upieke). Pozniej 28maja lecimy znowu do Polski.

    Im dluzej nie cwicze tym ciezej mi sie zebrac.
    Waga jest ok, ale cialo nie za bardzo. A tu juz lato za rogiem.

    Podczytuje Was namietnie :tooth: A tak serio - to szkoda, ze nie ma mnie kto gonic tu. Moj Maz sie nie nadaje, bo dla niego zawsze wygladam ok :devil:.
    Ale mam sasiadke i jest taki plan, ze jak nam silke otworza na dole, to bedziemy razem chodzic wieczorami. Oby na planach sie nie skonczylo. :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 11th 2015
     permalink
    Właśnie, ciasto też mnie zainteresowało :) Podbijam pytania Ulki :)
    .
    A ja trochę się zbiesiłam w weekend i chyba muszę zacząć I fazę od nowa :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 11th 2015
     permalink
    Ula poniewaz tutaj nie znalazlam mleka w proszku to dalam tak moze z trzy lyzki gestego mleka kokosowego z puszki.Normalnie mozna dodac zwykle ,mysle ze na ta proporcje mniejsze pol szklanki.Poniewaz dodalam corab a on juz jest slodki to te trzy niepelne lyzki ksylitu wystarczyly.Mozna dodac olejek jaki sie chce,ja dalam migdalowy i ciasto wyszlo super migdalowe.
    Dodam ze mi wyszlo mega mokre jakie lubie i dzisiaj zajadalam sie do kawki,po dwoch dniach w lodowce nic nie wyschlo.
    Taki murzenek z fasoli ,naprawde polecam.:wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Ja zrobilam to ciasto w sobote, wczoraj dojadalam ostatni (i mimo wszystko dalej jak swiezy) kawalek. Zamiast mleka w proszku dalam odzywke bialkowa.
    Smakowal OK, ale po miesiacu bez slodyczy stwierdzam, ze 100x bardziej smakuja mi salatki ze swiezymi warzywami :shocked:
    Myslalam, ze sie rzuce na to ciasto, a ono spokojnie przetrwalo 3 dni ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Dzięki! :)))
    Mam gości w weekend i tak pomyślałam, że zrobię "murzynka" do kawki :))
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeMay 12th 2015 zmieniony
     permalink
    No może i ja dam się przekonać, ale po mojej ostatniej próbie (muffiny z fasoli) stwierdziłam, że były tak ohydne, że postanowiłam już nie próbować słodkości "zastępczych".

    Treść doklejona: 12.05.15 09:07
    Jak ktoś ma ochotę, to mogę podać modyfikację przepisu deseru (przepysznego) ale z fazy 2.
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Wrzuć, bo może przyda się na kryzys ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeMay 12th 2015 zmieniony
     permalink
    Ciasteczka typu lava ( z płynnym środkiem)


    Składniki na 6 kokilek:

    230 g gorzkiej czekolady, posiekanej
    140 g masła
    pół szklanki mąki żytniej pp typ 2000 - albo można spróbować z mąką z ciecierzycy, ale nie próbowałam ( wtedy deser byłby dobry i fazie 1)
    pół szklanki fruktozy ( ja dodaję 1/4 szkl. i wg mnie wystarczy)
    3 duże jajka
    3 duże żółtka
    opcjonalnie:1 łyżeczka ekstraktu z wanilii
    2 łyżki aromatu pomarańczowego
    Przygotować 6 kokilek do zapiekania. Wysmarować je dokładnie masłem, oprószyć delikatnie mąką lub lepiej - kakao.

    Masło i czekoladę włożyć do małego garnuszka, podgrzewać na małej mocy palnika, by składniki się roztopiły, mieszając od czasu do czasu.

    Masę czekoladową (ciepłą, nie gorącą) przelać do większego naczynia. Dodać przesianą mąkę i fruktozę, zmiksować do połączenia. Dodać jajka i żółtka, ekstrakt, aromat, zmiksować.

    Gotową masę czekoladową równo rozdzielić pomiędzy kokilki.

    Piec w temperaturze 220ºC przez około 13/14 minut. Czas pieczenia będzie uzależniony od piekarnika, może trwać od 10 - 16 minut. Wierzch powinien być wypieczony, ale środek wciąż płynny. Gorące wyjąć z piekarnika, nożem lekko oddzielić od naczynia, po czym przełożyć na talerz. Oprószyć kakao.

    Podawać natychmiast z np. truskawkami

    Jest pyyyyychaaaaa! Zaręczam :):boogie:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Kurczę tylko ta czekolada chyba nie bardzo w I fazie?
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    czekolada gorzka +80% kakao ma IG 20. A ja używam tej 90% Wawel :)
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Ale bym zjadła :)
    Nie dawałabym mąki ciecierzycowej tylko jakąś bardziej neutralną. Może gryczaną nie paloną albo jaglaną?
    Mam takie ulubione brownie z migdałami ale nie wiem jak je przerobić na II fazę :( Tam jest masło :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Pulpon, makaron pyszny! Moim zdaniem lepszy od sojowego, taki delikatny mega. Drogie to to, ale przecież codziennie jeść nie będę, no i paczka jest na dwie porcje. Mnie bardzo smakuje. Dzisiaj mam spaghetti, i jeszcze sobie wstążki kupiłam dzisiaj.
    .
    O Ty, to ja sobie też coś takiego zrobię :)

    Treść doklejona: 12.05.15 17:13
    obe: Tam jest masło :(


    A masło migdałowe?
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Ja dziś naśniadanie zrobiłam sobie naleśniki z mąki z ciecierzycy i były ohydne, więcej nie zrobię, wolę poczekać na drugą fazę i zrobic gryczane, są pyszne
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 12th 2015
     permalink
    Frag, no nie pomyślałam o tym. Może też można olej kokosowy? Ciekawe, spróbuję, może nawet dzisiaj, bo mam taką chęć na to ciasto, już od tygodnia.
    Kachaw, no niestety, nie wszystkim ciecierzyca podpasuje ;) Ja uwielbiam takie naleśniki lub placuszki ale z pesto, nie na słodko :) Natomiast na słodko to mąkę jaglaną i gryczaną polecam :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeMay 13th 2015
     permalink
    Z powodu diety wydłużył mi się cykl, a już myślałam że jestem w ciąży :(
    Czy któraś z Was też miała zawirowania w cyklach podczas odchudzania?
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 13th 2015
     permalink
    Pulpon, może za mało kalorii, bo problemy z cyklami (wydłużone lub zanik) miały córki moich koleżanek, które stosowały drastyczne diety :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    Przy obniżonej ilości kalorii może być, nie jest to zdrowe... A ja się dzisiaj zważyłam z ciekawości, nie wytrzymałam ;))) 2,5 kilo na minusie :))))))
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    Hehe frag mowilam ze nie wytrzymasz :) alle brawo.

    Treść doklejona: 14.05.15 09:00
    U mnie mial być dzis rekord wagowy(byl juz wczoraj)ale po wczorajszym bieganiu waga poszla do góry i bilans zerowy. Do tego znów mnie rozkłada, chyba rozwala mnie klimatyzacja w klubie,no albo ta zmienna pogoda
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeMay 14th 2015 zmieniony
     permalink
    Fragile, to super! brawo.
    Ja czekam z ważeniem na @, bo nabrałam wody...ale kiedy ta @ nadejdzie...
    Obe, ale ja kaloryczność mam nawet większą niż Wy i 2 razy już jadłam tą "moją" lavę, więc jakoś drakońsko nie jest przecież :)
    Mkd, to pochwal się ile było przed bieganiem :)
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 14th 2015 zmieniony
     permalink
    Frag, gratuluję :)
    Pulpon, może w ogóle dieta to szok dla organizmu.
    Mkd, jutro się zważ i będzie sukces :)
    A mierzycie się?
    Mnie już tak spektakularnie waga nie spada. No ćwiczenia są niezbędnie konieczne.
    I zaczęłam czytać książkę "Dieta south beach turbo" :) Może odkryję jakieś nowe przepisy.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    Obe to jak znajdziesz jakieś fajne przepisy to wrzucaj.

    Ja powiem szczerze, że jestem zdziwiona że tak bardzo mnie nie ciągnie to żadnych węgli, słodycze? no way, nawet na loda córka mnie nie namówiła, owoce już mnie nie ciągną, chleb leży - mąż i dzieci jedzą a mnie nie ciągnie, makarony, ryże, ziemnaki mogły by nie istnieć.
    Teraz już retrospektywnie wiem że to co działo się ze mną w zeszłym tyg to nie wina ciśnienia, chociaż wtedy strasznie skakało ale wynik odstawienie węgli i głodu z tym związanego, organizm domagał się węgli, nie dostawał i wariował kręciło mi się w głowie, czułam słabość. W tym tyg jest super, czuję się normalnie, widzę że wcale dużo nie trzeba by się najeść. dziś np na śniadanie: połowa kulki tararu z łososia z cebulką, pół pomidora, trochę sera feta, cykorię, awokado i ogórek małosolny, do tego kawa z mlekiem 0.5% i jestem najedzona, ale wiadomo, że za dwie godzinki wrzucę jakąś przekąskę.
    Co do Wagi, to ja mam silną wolę i zważę się dopiero w sob/niedz, ale już widzę po brzuchu że jest malutki, inaczej wygląda, dobrze się czuję.
    Mam schowaną czekoladę gorzką dla cukrzyków i jak mnie najdzie jakaś dziwna ochota to jem kostkę, dwie i mam spokój na pare dni.
    Trochę się boje wprowadzania wegli od poniedziałku, bo nie wiem co lepsze i od czego zacząć czy np kromka chleba do śniadania, czy np truskawki jako deser przed południem. A jeszcze mam pytanie dotyczące jedzenia owoców, wiem że należy je jeść z tłuszczem czy to może być jogurt naturalny, czy np jem owoc i zagryzam migdałami, bo mleka kokosowego nie tknę a orzechów nie mogę.
    Dodam jeszcze że paczka migdałow jest ze mną w torebce zawsze, prażę je na patelni lekko solę do paczki chyc i jak mnie najdzie to zjem sobie kilkanaście, a sok pomidorowy stał się tak słodki, że smakuje jak deser wręcz.
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    KachawRób sobie koktajle na początku z jogurtu i owoców typu truskawki, maliny albo jagody . Ja wczoraj piłam z porzeczek.
    A moja porcja zdrowych węgli ograniczyła się póki co do raz zjedzonego kebaba, z własnej roboty lavashem z mąki pp :)
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 14th 2015 zmieniony
     permalink
    A ja wczoraj, w drodze z lotniska zajechałam na stację benzynową i zamiast wybrać kefir to zalosowałam bułkę graham z sałatą, jajkiem i łososiem. Bardzo świeże wszystko a bułka chrupiąca. Ja nie na stacji ;) W sumie to taki grzech i nie-grzech ;)
    A i prawie kupiłam łubiankę truskawek ale kolega powiedział, że nie dość, że z ołowiem i superfosfatem to pewnie i kleszcze w gratisie i się rozmyśliłam ;) A takie z kefirkiem byłyby pyszne :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    A u mnie jakies zatrucie i jedyne co mi przez gardlo przechodzi to bulka z masem.Czuje sie jak na poczatku ciazy z Oktawia.
    Dobre ze u nas swieto to leze i umieram.Dieta zlamana ale jakos jest mi w tej chwili wszystko jedno.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    Biedactwo, współczuję :/ A czym się tak zatrułaś? A może to ciąża ?:wink:
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    Pulpon gdyby nie to ze mam @ pewnie tez bym tak pomyslala .
    Od wczoraj juz tak mnie mulilo i jadlam na przymus .Malz kilka dni chodzil struty ale jego biegunka meczyla a mnie wymioty.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    Jak nic jakieś rota :( Teraz to we wszystkim są :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    Obe tez tak pomyslalam , gdyby mnie biegunka meczyla nic bym nie powiedziala ale wymiotowac niecierpie .Caly dzien spie,mam nadzieje ze jutro wroce do swiata zywych.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    A czy Wy na SB możecie kasze jaglaną i mleko kokosowe? Bo jak tak to mam dla Was przepis na tartę z owocami (wiem, wiem - II faza ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    Ulciu, ja już jestem w II fazie i mogę :)
    Dawaj :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    :)) No to zaraz wkleję linka.
    Dzisiaj zrobiłam - i wyszła bardzo dobra!! Tam w ogóle nie ma żadego cukru, ani słodzika - ale jednak uważam, że można by trochę sypnąć ksylitolu czy stewi - bo jednak trochę brakuje słodyczy ;-)
    Ale polecam!

    Oto mój wypiek dzisiejszy:


    A Przepis jest tu: http://motywatordietetyczny.pl/2015/05/5495/
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    Ej, Ulcia, fajnie wygląda! I to akurat na sezon truskawkowy :)) Zrobie sobie za tydzień :) A póki co wcinam sałatkę z tuńczyka, jajka i szparagów :DDD

    A wiecie co zrobic, żeby szparagi były chrupiące? Trzeba je po ugotowaniu przelać mega zimną wodą. Taki trik, ja nie znałam wcześniej to teraz szpanuję ;)
    --
    •  
      CommentAuthorPulpon
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    Ulcia, wyglada przepysznie ale ma 3 minusy: po 1sze banan, po drugie mąka kukurydziana. A po 3 kasza jaglana. Można by zastapic gryczana.
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMay 14th 2015
     permalink
    Ula, zaśliniłam się :)
    Frag, a ja szparagi grilluję. Niebo w gębie :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 15th 2015
     permalink
    Pulpon: po 1sze banan, po drugie mąka kukurydziana. A po 3 kasza jaglana. Można by zastapic gryczana.


    Hehe, to sobie nie zrobię ;)))
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeMay 15th 2015
     permalink
    Dobra :D
    I ja dziś do Was dołączam, wczoraj oczytałam się co i jak na internecie z tych podstawowych zasad.
    Zaraz lecę do empika po książkę - mam nadzieję, że będzie i zaczynam :D
    Ważę 66kg także z te 7-8 kg mam do zrzucenia.
    Poza tym wróciłam do ćwiczeń także :D
    Trzeba tylko czekać na efekty :D
    A jak czytam o Waszych to......już sie nie mogę doczekać :D
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMay 15th 2015
     permalink
    Ja zrobiłam bez banana (bo nie miałam ;-)
    A na SB nie można mąki kukurydzianej i kaszy jaglanej?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.