Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    martahod moja GP, Polka, tez mi tak powiedziala, zadnych termometrow, testow, badan, starac sie!!!
    wiesz co jeszcze mozesz sprobowac? sa kliniki ginekologiczne w UK, pewnie prywatne, nie mam pojecia ile kosztuje wizyta, ja zamierzam dzwonic w przyszlym tygodniu. Wpisz w wyszukiwarce i napewno cos Ci znajdzie niedaleko Ciebie, powodzenia!!
    --
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    Nie mam juz slow! No rece i biust opadaja. Co za konowaly! Co za glaby kapusciane! Zeby lekarz z urzedu pier....l, ze starac sie na piiiiiiiii piiiiiiiiiii piiiiiiiiii luziku! Jak slysze to od kolezanek czy kuzynek, ktore zaszly na zawolanie to jeszcze jakos znosze (syty glodnego nie zrozumie, skad moga wiedziec jak to jest, etc.). Ale zeby lekarz! No zeby lekarz nie zdawal sobie sprawy, ze w tym pierdzielonym mechanizmie jest tyle srubek i sprezynek, ktore moga nie dzialac... I starania na luziku nie pomoga. Trzymajcie mnie bo kogos (jakiegos przypadkowego GP) pobije i pogryze!
    Cykle bezowulacyjne, azoospermia, jajowody niedrozne, ale oni uparcie 'luzik, luzik'. Najwieksze dzialanie antykoncepcyjne to ma ten biedny termometr no nie?
    Ja poszlam do GP z czyms innym, od razu wiedzialam, ze rozmowa o staraniach z tymi patafianami zle sie skonczy, ale musialam uprzedzic zeby w razie co nie dostac jakiegos nieodpowiedniego antybiotyku (mialam infekcje moczowa i grzybka jednoczesnie). I co uslyszalam? No zgadnijcie piiiiiiiii!!! 'Wyluzuj sie, mysl o czyms innnym, ja ci OBIECUJE, ze bedziesz w ciazy'. 'Zajscie w ciaze takim kobietom (darowala sobie 'takim jak Ty') uniemozliwa ANDRENALINA'. No jesli tak to chyba naprawde juz w ciazy nie bede bo to babsko tak mi podnioslo adrenaline, ze do tej pory (wizyta byla ze 2 miesiace temu) dym mi uszami idzie jak sobie przypomne. A najlepsze zostawiam Wam na deser:
    'Sa tez takie wariatki co jakies pomiary robia, sluz badaja...'
    Do obserwacji sie juz nie przyznawalam jak nietrudno zgadnac...
  1.  permalink
    angielska sluzba zdrowia...nic dodac nic ujac...bosheee dziewczyny do jakiego kraju mysmy trafily???????
    --
    •  
      CommentAuthor__marta__
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    ja czasami wole sobie pomyśleć że źle zrozumiałam co ten głupek GP mi mówi, przynajmniej zła jestem krócej:devil:
  2.  permalink
    martahod no sposob niezly...tylko ilez tak mozna????
    --
    •  
      CommentAuthor__marta__
    • CommentTimeJul 20th 2008
     permalink
    no długo tym sposobem nie pociągniesz i skutek też marny, za 2 dni wracam z urlopu i ja im pokaże :wink:!
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 20th 2008
     permalink
    Konwalijka ja tez sie nie przyznalam do obserwacji, nie chcialam sobie adrenaliny podnosic, jak wroce z wajkacji i nadal nic nie bedzie dzownie do kliniki do Leeds, zobaczymy, moze tam jakies normalniejsze ludzie sa;)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 20th 2008
     permalink
    Spodziewałaś się, że GP nie będzie jarzył, po co jest samoobserwacja?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    Nie nie spodziewalam sie, bo moj GP jest Polaka, wiec kobieta pewnie choc troche pamieta...
    --
    •  
      CommentAuthor__marta__
    • CommentTimeJul 21st 2008
     permalink
    wooly troche ci tego polskiego GP zazdroszczę:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 22nd 2008
     permalink
    martahod: wooly troche ci tego polskiego GP zazdroszczę


    nie ma czego, ona jest czasem bardziej angielska niz anglicy:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthor__marta__
    • CommentTimeJul 23rd 2008
     permalink
    o to od razu mi lepiej:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorwielgosz
    • CommentTimeJul 25th 2008
     permalink
    Hey Dziewczyny!Czy jest ktos z USA??
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 10th 2008
     permalink
    Karolkabatorka mieszka w USA.
    --
    •  
      CommentAuthormagdzia14
    • CommentTimeAug 11th 2008
     permalink
    Hej Dziewczyny pozdrawiam z UK.:bigsmile:
  3.  permalink
    magdzia a skad dokladnie????
    --
    •  
      CommentAuthorKamyla
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    A ja pozdrawiam z Leeds ;)
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeAug 13th 2008
     permalink
    halo halo tu Londyn:)
    --
  4.  permalink
    no ja przedmiescia Londynu:)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeAug 16th 2008
     permalink
    to tak jak ja- prawie essex
    --
  5.  permalink
    a ja juz essex:)
    waltham abbey dokladnie:)
    emakf jeszcze sie okarze ze my to do siebie spacerkiem mozemy dojsc:))))
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    woodford:) dluzszy spacer i sie widzimy:)))
    --
    •  
      CommentAuthor2_angelika
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    hej dziewczyny jestem z uk a dokladnie z Mansfield kolo nottingham :) mam problem i potrzebuje rady moze wy pomozecie Od kilku dni mam okropne swedzenie miedzy nozkami i niewiem co z tym zrobic czy isc do lekarza ( pseudo lekarza bo wiecie jacy sa w anglii na wszystko daja paracetamol czy to ma sens ) a moze to przejdzie a moze sa jakies domowe sposoby Niewiem co robic bo mam takie swedzenie pierwszy raz Pomozcie!!!!!!:cry::cry:
    •  
      CommentAuthorsolaris
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    kup sobie zaraz ten gel masz infekcje pochwy czyli grzybka musisz isc do gina bo inaczej nie wyleczysz
    podaje linka do produktu kupisz go w kazdym Boot's
    http://www.biofem.co.uk/activegel.cfm
    gel ten na pezyszlosc ochroni cie od takich przygod, aplukujesz tyle co ziarnko grochu w twoim pzypadku 2 razy dziennie rano i wieczorem.

    masz moze kogos w polsce kto moglb ci zalatwic Clotrimazol? tabletki dopochwowe?
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeAug 17th 2008
     permalink
    2_angelika to zalezy czy masz tylko swedzeie przedgrzybkowe czy juz grzybka- twraozkowa wydzielina w pochwie. Ja zawsze szlam do apteki i bralam Canesten Oral Pill i po krzyku. Dodatkowo moszesz sobie kupic Duo Pack- jest tabletka i maly clotrimazol, ktory mozna sobie stosowac potem od czasu do czasu profilaktycznie.
    Jezeli masz tylko swedzenie kup sobie sam Canesten Cream (odpowiednik naszego Clotrimazolum) i smaruj jak napisane w ulotce.

    Dodaje linka do zestawu Duo: http://www.boots.com/shop/product_details.jsp?productid=1048828&classificationid=1024495
    --
  6.  permalink
    a mnie sie wydaje ze mozesz sie przejsc do GP lub do family planning i powiedziec ze masz infekcje....zeby dowiedziec sie co to za paskudztwo....pewnie dadza ci zestaw samooblugowy i wysla do toalety...:) albo przebada cie jakas polozna...przynajmniej u nas tak jest...
    --
    •  
      CommentAuthor2_angelika
    • CommentTimeAug 18th 2008
     permalink
    Bardzo bardzo mocno wam dziekuje za rady napewno skorzystam Niestety chwilowo nie mam nikogo kto moglby mi cokolwiek przyslac z polski wiec jakos poradze sobie z tym co jest tutaj w uk To paskudztwo dalej swedzi :( Jeszcze raz dziekuje wielka buzka !!!!!!!!!
  7.  permalink
    Hej dziewczyny, pozdrawiam z Luksemburga. Ciekawe czy jest tu ktoś jeszcze z Luxa bądż okolic?
    •  
      CommentAuthormagdzia14
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    Pozdrowienia z Brighton:)
    Zastanawiam sie czy ktos jest z moich okolic.
    Jak tam staranka? Czy ktoras z Was robi jakies tutaj badanka?
    :cool:
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeAug 22nd 2008
     permalink
    ja bede jutro blisko- Hastings:)
    --
  8.  permalink
    magdzia ale ci zazdroszcze miejsca zamieszkania....nie ma to jak morze...:)
    --
    •  
      CommentAuthormagdzia14
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    Lubie Hasting:)
    Jak tam plany na Bank Holiday?:bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthormagdzia14
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    Mieszkalam w Londynie przez siedem lat i wkoncu wyprowadzilismy sie do malego miasteczka kolo Brighton i jest super.
    Ludzie wyluzowani i mili a czegoz wiecej mozna chciec? Ja chcemy spokoju to mamy morze i South Downs("gory")a jak poszalec to do Brighton!
    •  
      CommentAuthormagdzia14
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    Patrycja 219 u Ciebie tez ladnie bo blisko masz do Epping Forest.
    W zeszlym roku obchodzilam tam moje urodziny-piekne miejsce:)
  9.  permalink
    ale nie mam morza....:) a w Epping Forest jeszcze nie bylam....koniecznie musze pojechac...:) planow na Bank Holiday jak na razie brak...wszystko od pogody zalezy....a hmmm moze by tak skoczyc do Brighton???
    --
  10.  permalink
    a wlasnie a nie wiesz czy do Brighton dostane sie pociagiem z Londynu??? i ile trwa taka podroz???
    --
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    Patrycjo, polaczenia kolejowe, rozklady jazdy oraz ceny znajdziesz na stronach National Rail. A jesli wolisz autobus (zazwyczaj taniej) to polecam National Express.
  11.  permalink
    konwalijko dzieki wielkie...glupiutka ja nie pomyslalam ze w internecie mozna znalesc...:)))
    --
    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeAug 23rd 2008
     permalink
    Duużo dobrego słyszałam o Brighton... Ja jestem w Colchester póki co (:/)
    -- Irja
  12.  permalink
    magdzia14 bylam wczoraj w Epping Forest...naprawde przepiekne miejsce i ze ja nie odkrylam go wczesniej...do tego tak bliziutko...dluzszy spacer i juz jestem...dzieki wielkie:)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeAug 25th 2008 zmieniony
     permalink
    ja uwielbiam Epping Forest, czasami czuje sie jak w prawdziwym naszym Polskim lesie:))

    do tego pozna wiosna niesamowicie kwitna rododendrony wielkosci ja razy dwa:))

    Brighton nie lubie- zbyt duzo tlumow, polecam St Margarets at Cliff jezeli ktos mobilny samochodem, a to fotki z soboty z St Margarets:



    te domki na plazy najprawdopodobniej mozna sobie wynajac na urlop:)

    --
    •  
      CommentAuthormagdzia14
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Witam i ciesze sie Patrycja ze Ci sie podobalo w Epping Forest to rzeczywiscie las podobny do polskiego:)
    Ja wczoraj z mezulkiem wybralam sie do Ash Down Forest na grzybki ale tylko trujaki znalezlismy wiec jeszcze poczekamy jakies dwa tygodnie na kolejna probe grzybobrania...
    Jesli chodzi o Brighton to ja generalnie uwazam ze jest jak Camden Town w Londynie tylko ze duzo wieksze...Ludzie sa bardzo wyluzowani to prawda ze jest ich duzo ale jacy kolorowi "Europejska Stolica Gayowska" jest ciekawie i jesli sie chce przyjechac na weekend zabawic to najlepsze miejsce:)))
    Plaza kamienista a jesli sie szuka piasku to najlepiej do Ramsgate pojechac:) Jesli chodzi o ciekawe miejsca to warto odwiedzic Lewes, Arundel,Cambridge najlepiej autobusem lub pociagiem chociaz samochodem najwygodniej.
    Patrycja z Liverpool St masz najblizej nad morze do Southend on Sea sprawdz sobie na Google map:)
    OK jak cos to pytaj.
    Pozdrawiam Was
    A i jeszcze gdybyscie chcialy pochodzic po "gorkach" to polecam South Downs a jak nad klifami to "Seven Sisters"
    •  
      CommentAuthormagdzia14
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Emkaf St Margaret at cleefs jest kolo Dover w Kent i tez jest ladne bylam tam z moim lubym super miejsce:) Jesli chodzi o tamte strony to polecam Folkstone i Canterbury:)
    Super ze jest tu ktos kto chce zobaczyc piekne strony Angielskiej wyspy:)
    Jesli jedziecie samochodem to polecam zazwyczaj w niedziele "English Tea" warto sprobowac troszke tutejszego zwyczaju.
    Buziaki :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormagdzia14
    • CommentTimeAug 25th 2008
     permalink
    Sorry to mialo byc cliff's:)))
  13.  permalink
    magdzia wiem ze do southend mam najszybciej pociagiem ale interesowal mnie dojazd wlasnie do brighton...widze ze ty niezla znawczyni pieknych miejsc w anglii jestes...jak bedziemy sie gdzies wybierali to napewno skorzystam z twoich porad....niestety poki co mozemy jezdzic tylko pociagiem lub autobusem...moj polowek od jakiegos dluzszego czasu zabiera sie za zrobienie prawka ale poki co L-ki wisza na lodowce a formularz dalej nie wypisany...chyba musze go troche pogonic:))) ja za robienie prawka sie nie zabieram....w ogole nie widze siebie za kierownica a na kretych, waskich anglielskich drogach tym bardziej...

    a jak to jest z tym zbieraniem grzybow w angielskich lasach...wolno czy nie wolno????
    --
  14.  permalink
    aaaa i nie mialam pojecia ze w SEVEN SISTERS sa jakies klify:)
    --
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    do Southend jezdzi pociaz ze Stratford Station - jakies 40min. Ale miejscowosc tak sobie mi sie podoba, jezeli ktos lubi angielskie tlumy, casyna, maszyny z zabawkami, karuzele- idealne miejsce- grupowy bilet (4) powrotny wychodzi ok £4-5 za osobe.

    duzo dobrego slyszalam o Hastings ale niestety ostatnio nie udalo mi sie tam dojechac- podobno maja molo jak w Sopocie i piekne ruiny zamku i jest ciut spokojniejsze niz Brighton

    fajnie ze wymieniamy sie takimi info:) jednak mozna tu znajezc cos czym mozna pocieszyc oko:))
    a z tymi grzybami to podziwiam bo ja nawet w Polsce nie umiem zbierac:)
    --
    •  
      CommentAuthormagdzia14
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    Witam:)
    Jesli chodzi o grzybobranie to z tego co moj mezus i jego przyjaciele wiedza to mozna. nawet slyszalam ze w Anglii mieli taka akcje aby zachecic Anglikow do zbierania ale duzo sie pozatrowalo wiec przestali zbierac... ja na grzybkach sie znam bo wychowalam sie w "lesie"tzn moi rodzice maja w lesie dom:)))
    Hasting jest ok ale jak dla mnie jest jak wszystkie typowe angielskie miasteczka nad morzem. Warto zobaczyc Easbourne mimo ze jest duzo starszych osob to jest bardziej spokojniejsze od Brighton i blisko jest do Seven Sisters i jak macie ochote na camping to super miejsce...
    •  
      CommentAuthorpriscille
    • CommentTimeAug 26th 2008
     permalink
    witajcie :))

    I ja się wpisuję ... mieszkam od trzech lat w Danii
    czy jest tutaj ktoś jeszcze z Danii ??

    a jeśli chodzi o politykę służby zdrowia - to taka sama jak w Norwegii ( czytałam wcześniej wypowiedz którejś z dziweczyn )
    •  
      CommentAuthormagdzia14
    • CommentTimeAug 27th 2008
     permalink
    Witaj Schering:)))
    Pozdrawiam z Anglii:bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.