Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 8th 2019
     permalink
    Dziewczyny ja już Zapombialam jak to jest, a jak czytam z bazy wiedzy o skokach rozwojowych to za duzo mi nie pasuje względem ostatnich doniesień. Ten skok rozwojowy na pół roku to długo trwa? Moja jęczydupa praktycznie nie śpi w ciagu dnia a w nocy pobudki dość częste i paaadam na pysk. Niby w ciągu tygodnia wyszły mu dwa zęby więc miał prawo marudzić ale skoro wyszły to powinno być lepiej a nie na odwrot
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeSep 8th 2019 zmieniony
     permalink
    Hydzia, teraz to pewnie będą ząbki szły co rusz, skoro się zaczęło. A ponoć największy ból sprawia dziecku wychodzenie ząbka z okostnej. U nas, odkąd Tymon zaczął ząbkowac, nie ma lepszych okresów. Nocki niespokojne bardzo. W dzień jest ok. Spi do 4h.
    Także u Was może być, że skoro ząbki się przebiły, to kolejne wychodzą z okostnej więc ból nadal trwa. Ja już nie liczę, że będzie lepiej. Radzę sytuację zaakceptować i nie czekać na lepsze, bo to frustruje, przynajmniej mnie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    Dziewczyny a co stosowałyście na ząbkowanie? mały w miarę zniósł dolne jedynki (tylko pobudki) ale teraz widać że górne dziąsło już napuchnięte nieźle no i daje czadu w dzieńi w nocy. Drzemka w dzień nawet jak przytulony do cycka to 30-40min i to ze 3x dziennie tylko, a i w nocy pobudka co chwilę więc i on i my już wymęczeni jesteśmy.
    mamy baby Orajel ze stanów (ten już bez benzokainy) no i działa na chwilę, problem taki że za chwilę się skończy a tani nie jest (ok 45zł tubka na noc i na dzień po 5g)
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    Ja miałam Dentinox N. Działał na chwilę, jak inne produkty. Nakupiło mi się za dużo i mam chyba ze 3 opakowania jeszcze z ważną datą...
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    Ja przy starszej Dentinox używałam a teraz nie jest potrzebny bo bezboleśnie póki co. Ale Dentinox też tak na chwilę..to nie Nurofen więc raczej tylko dla uspokojenia.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    baby orajel tak do godziny czyli może jednak lepiej wydać więcej kasy...
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTime3 dni temu zmieniony
     permalink
    U nas żele nie zdały egzaminu. Niestety przy gorszych nocach podawalam pedicetamol. Dzięki temu nocki o niebo lepsze. Mój synek skończył rok 13.09. A ma juz 12 zębów. Także cierpi mocno.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTime2 dni temu
     permalink
    wymiękłam i podałam nurofen, było radosne popołudnie i spokojniejsza noc
    wczoraj znowu jęczydupstwo a dzisiaj jak jadł jabłko to sobie widać nacisnął za mocno bo ryk był straszny przez ponad godzinę :sad:
    no nic, jak coś to najwyżej za jakiś czas znowu podam chociażby po to żeby odespał
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTime2 dni temu
     permalink
    Jasne Hydzia. Ja daję czasem na noc po 3 dni pod rząd. Potem jakiś czas przerwy. Dziecko tez musi odpocząć. Toż to patrzeć nie można, jak cierpi.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.