Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2007 zmieniony
     permalink
    kfiatuszku a bo mowia ze te klocki dopiero polroczniaka interesuja, takze Kacper ma jeszcze czas :wink:

    Zuza - moja mala do przytulania ma mase zabawek i mysle ze pieska to by bardziej chciala do poprowadzania na a'la smyczy :wink: ten ktory ogladalam z COBI byl dosc fajny ale ze ma byc to jeden z tych 2 to musze jeszcze polazic i poszukac.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007 zmieniony
     permalink
    ida swietna wiec mysle ze warto odkurzyc ten temat....
    oto zamowienia gwiazdkowe dzieciakow z rodziny

    chrzesniaczka lat 8 - lalka Bratz
    ds

    chrzesniak lat 8 - na poczatku chcial klocki magnetyczne ale zmienil zdanie na rzecz lego bioncle (fuuuuj)
    vs

    ogolnie to nie podobaja mi sie pomysly naszych chrzesniakow... nie popieram i nie lubie tego typu zabawek :confused:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Wiecie chyba teściom zamówię taki kalendarz ze zdjęciem wnuczki na każdy miesiąc
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    ja chcialam zamowic kartki swiateczne ze zdjeciem dzieci ale wyszlo troche drogawo
    na szczescie u nas robi sie prezenty TYLKO dzieciakom do lat 15 :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    u nas też , ale taki kalendarz były fajną niespodzianką
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Zuza, sama zrób taki kalendarz, inne wrażenie. Sprawdziłam :)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    Nie umiem , przeciez musiałabym mieć specjalny papier do wydruku , nie mówiąc o projekcie
    --
    •  
      CommentAuthormorkub
    • CommentTimeNov 18th 2007
     permalink
    Zuza, mogę Ci podesłać gotowy kalendarz, do ktorego trzeba tylko wstawić zdjęcia, dorobić ewentualnie jakaś okładkę i wydrukować (może w jakimś punkcie poligraficznym). Jeśli chcesz, to podaj mi swojego maila przez pocztę wewnętrzną.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2007
     permalink
    pomysl weekendowy 2letniej corki znajomych -
    CIASTOLINA OSMIORNICA - zobaczyla w tv i krzyczala "ja ciem to"dodam ze wie co to ciastolina bo takowa posiada
    f
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2007
     permalink
    w zeszlym roku Gabrysia na mikolajki dostala taka gre na skojarzenia:
    hgjhj
    teraz juz mniej chetnie do niej siega bo zna plansze na pamiec ale przez bardzo dlugi czas bylo to jej ulubione zajecie


    dziala to na podobnej zasadzie jak te co w naszym dziecinstwie EUREKO JA TO WIEM.. cos w tym stylu:
    sd


    pamietacie jaka to radocha byla?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2007
     permalink
    zastanawiam sie czy nie pojsc za zboczeniem zawodowym i nie kupic jej tej gry do nauki angielskiego
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    W Tesco kupiłam małej jakiegoś stworka dla dziewczynek w jaju coś podobnego jak te potwory w jajkach dla chłopców, nie otwieraliśmy tego bo to na gwiazdkę ,
    ale chyba z tej skorupy to coś sie robi wózek czy coś innego, MM mnie uświadamiał bo ja pierwszy raz to widziałam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Zuza widzialam te jajca na allegro. Gabrysi kiedys kupilismy takie male co to sie wrzuca w wode i dinozaur sie z niego wykluwa. radocha byla przez te 3 dni obserwacji ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007 zmieniony
     permalink
    w grudniowym MAMO TO JA jest kilka stron poswieconych prezentom
    podzielone sa odpowiednio wg przeznaczenia (w nawiasie podam przykladowe zabawki)
    dla niemowlaka (tutaj pluszowe puzzle. pluszowa wieza, wieloryb do wrzucania ksztaltow, magiczna zyrafa grzechotki etc)
    dla rocznego smyka i dwulatka (jezdzidelko, stolik edukacyjny, zestaw z pileczkami, ksiazeczka rymowanka etc)
    dla dwu- i trzylatka (kuchnia do zabawy. ciastolina, puzzle, pralka dziecieca, pacynki)
    dla cztero i pieciolatka (gry zrecznosciowe, filmy dvd, bajkowa posciel, klocki, zegarki, gry planszowe)


    jest tez strefa prezentowa dla mamy i dla taty :wink:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Ania tez mieliśmy tego dinozaura ale byla radocha jak z jajka wychodził, teraz Dinuś jest malutki i jak Julka sobie o nim przypomni to wkłada go do garnuszka z wodą i wklada kawałek chlebka żeby urósł ( pecznieje i rośnie pod wpływem wody)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    dziewczyny ale powiem wam jakiego wstydu się najadłam w niedzielę rano, Julka dorwała komórkę i coś tam gadała, nie zwracałam uwagi bo klawiatura była zablokowana, az MM mówi zobacz z kim ona gada, i jak jej zabrałam tel to było wyświetlone połączenie alrmowe, rozłączyłam, a za chwilę dzwoni do mnie baba z Policji i mnie opieprza, tłumaczę jej że klawiatura była zablokowana a ona że nawet przy zablokowanej można zadzwonić pod alarmowy 112 i że to NIE BYŁO PIERWSZY RAZ ! :shamed:, ale mi głupio było , dobrze ze nie wysłała radiowozu żeby sprawdzili co sie w domu dzieje. :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    o matko.... dobrze ze to piszesz bo Gabrysia tez czasami podprowadza mi komorke... nie sadzilam ze nawet 112 przy zablkokowanej idzie wycisnac ;)
    niezla jest ta wasza Julka :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Ania Julka nie raz bawiła się telefonem przy zablokowanej klawiaturze i nie miałam pojęcia że można się połączyć tak z alarmowym, teraz na pewno telefonu nie dostanie, dobrze ze ta policjantka oddzwoniła bo pewnie jeszcze nie raz by zadzwoniła
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    To ja wam powiem lepszy numer. Ja sama sie bawiłam telefonem z WYJĘTĄ KARTĄ SIM i zadzwoniłam na 112 - sygnał był! Nie było komunikatu włóż kartę czy coś tam ale normalny zwyczajny sygnał połączenia!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    nie miałam odwagi sprawdzać czy ktoś odbierze i czekać dłużej bo co bym powiedziała? ale byłam w szoku normalnie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    hahaha dobzre ze ja nie mam takich pomyslow :wink:
    wiem tylko ze kolezanka pare dni temu dzwonila na 08 i zglosila sie policja ;) pan wyjasnil jej ze gdzies tam w europie jest to numer bezposredni na policje i dlatego tak wyszlo. szczegol ze dokonala z tego z tel sluzbowego. prywatny nie laczyl sie z komenda ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    a propos prezentow - ja polecam dla nastolatkow SCRABBLE
    mam po angielsku ale nie mam z kim grac bo maz sie denerwuje ze nie pamieta pisowni i maza mi sie w polskiej wersji... tylko ta cena :((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    no i ostatecznie kupilismy Gabrysi na imieniny gry edukacyjne takie co wyzej wklejalam - do nauki angielskiego i junior :) mam nadzijee ze przez gry uda sie ja zachecic do nauki :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Aniu Ty byś ich szybko nauczyła angielskiego mówiąc do nich w tym języku. Mam koleżankę która od urodzenia się dzieci (obecnie ma 2) od urodzenia ich w zdanie wprowadzała 1, 2 wyrazy po ang a z czasem co któreś zdanie tak mówiła. Na dzień dzisiejszy starszy smyk - ma 5 lat - na zdanie czy pytanie mówione po polsku mówi po polsku a na zdanie po ang mówi po angielsku. Tak chyba najszybciej jest sie nauczyć niż z gier czy książek
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    And moje dziecie nie jest chetne do nauki angielskiego. zna troche slowek ale sie nie kwapi mimo ze czesto gesto ma szanse sluchac angielskiego. w sumie jesli idzie o takie mowienie to nas na studiach uczulali zeby tak nie robic wiec az tak bardzo wagi nie przykladalam. zobaczymy jak to sie sprawdzi z Krzysiem bo jemu w glowie mocno mace angielszczyzna :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 2nd 2007
     permalink
    z ostatcnih swiatecznych zakupow dla 5latki:

    fd

    tyle ze firmy interkobo (cena ok 20zl)

    i wiezowiec tez z interkobo (ok 20zl)
    vc


    jedna i druga w oryginale to cena ponad 60zl takze wybralam tansze odpowiedniki
  1.  permalink
    musze naciagnac kogos z rodziny na ta zabawke:devil:

    elmo 99 zł
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeFeb 7th 2008
     permalink
    ciacho, świetna ta zabawka!!! sama chce taka!!!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 14th 2008
     permalink
    szukam pomyslu na prezent dla wybrednych i wszystko-wrecz-majacych 9latkow (3klasistow) - chlopca i dziewczynki
    cena tak ok 60zl.

    H E L P
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeNov 19th 2008 zmieniony
     permalink
    może model do składania dla chłopca. Pewnie jak wszystko-wręcz-ma to może o prezencie tego typu rodzice nie pomyśleli - za prosty. A nóż mu się spodoba składanie, albo klocki magnetyczne - jestem nimi po prostu zachwycona, szkoda, że moje dziecko za małe jeszcze.
    Albo może jakiś zdalnie sterowany pojazd - chłopcy w każdym wieku (tak do 70tki) lubią takie zabawki

    a dla dziewczynki może coś takiego
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Harpi dzieki za proby ale... te wersje prezentow juz przetrenowalismy - model do sklejania dostal na dzien dziecka ale nie byl zbyt zachwycony bo nie ma cierpliwosci a klocki magnetyczne dostal na poprzednie urodziny i juz zdazyli mu rodzice rozbudowac zestaw do kolosalnych rozmiarow. Samochody to on ma takie wiesz z gornej polki :(
    twistera i mate do tanczenia dziewczynka juz ma.jak juz nic nie wymysle to kupie im ksiazki do czytania (Aga1976 podpowiadala mi ze koszmarny karolek i seria ania i krzys sa fajne) plus jakies puzzle trojwymiarowe i niech kombinuja :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 21st 2008
     permalink
    Wiesz jak nie mają cierpliwości do modeli to nie wiem jak to będzie z puzlami 3d ... Ja ogólnie uwielbiam puzelki ale przy tych wymiękłam i stoi niezłożone na szafie :( :
    http://e.radar.pl/rdr1279/e04f47b1001ae4504806f035,
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia z myślą o śniegu i Twoich dzieciaczkach :)) SANKI BLIŹNIACZE

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 23rd 2008
     permalink
    hehehe niezle te sanki :)

    chrzesniak dostanie KOSZMARNEGO KAROLKA - 3opowiadania plus plyta do sluchania jak sie w razie jzu czytac nie bedzie chcialo, dokupie jeszcze transformersa NEO i mam go z glowy
    chrzesniaczce kupilam pieknie wydany hmmm poradnik SZKOLA RYSOWANIA I MALOWANIA bo ona ma na tym punkcie fiola. dokupic musze jeszcze pastele bo byly albo olbrzymie a,lbo malenkie

    a swoja droga zauwazylam ze u mnie w pipidowie WSZYSTKIE rzeczy ktore mialam na oku sa tansze niz na allegro czy w sklepach internetowych i wcale nie sa to male roznice bo 15-25zl.
    jesli planujecie zamawiac prezenty na allegro to radze juz teraz bo mi sie aukcje pokonczyly a w nowym wystawieniu srednio od 7 do 14zl jest drozej :devil:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    Aniu i bardzo dobrze, ciekawe jak dzieciaki zareagują - proszę o donos
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    ze swiezych pomyslow na tanie prezenty

    kupilismy Gabrysi na imieniny gre MISTRZ SŁOWA. koszt wersji mini to niecale 17zl a my bedziemy mogli pograc rodzinnie :) wersja rozbudowana (z notesem i woreczkiem) kosztuje ok 34zl a wersja deluxe ok 45 (ceny w tutejszej hurtowni)


    MISTRZ SŁOWA to pasjonująca gra słowna. W trakcie swojej kolejki każdy z graczy stara się jak najszybciej ułożyć słowo z literek znajdujących się na wyrzuconych z kubka kostkach. Czas układania odmierzany jest zawsze przez klepsydrę. Po ułożeniu słowa określa się jego wartość punktową (wg podanej w instrukcji skali) i wpisuje do rubryki gracza w załączonym do gry notesie. Zwycięzcą zostaje ten kto zdobędzie najszybciej ustaloną wcześniej ilość punktów.

    ds


    dla 6letniej kolezanki do tkorej idzie teraz na urodziny kupilismy gre MODA I MODELKI 2 - fajna zabawa dla dziecka powyzej 4lat zwlaszcza ze dziewczynki lubia przebieranki a dodatkowo jest 5 czy 6 gier w zestawie (oczywisice w ramach przebieranek) przystepna cena bo ok 23zl

    ds

    mozna tez kupic inne czesci
    (taka ma Gabrysia)
    ds

    a nowosc to
    ds
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Drogie Mamy z Doświadczeniem, potrzebuję pomocy.
    Szukam prezentu dla 15-miesięcznej dziewczynki i wynalazłam takie krzesełko z Fisher Price na Allegro (krzesełko uczydełko):

    http://allegro.pl/item483364969_fisher_price_krzeselko_uczydelko_kurier.html

    Czy ktoś to ma? Sprawdza się? Warto kupić? Może jakiś inny pomysł, ale raczej nie droższy?
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
  2.  permalink
    Magg ma takie krzesełko. Może napisz do niej szepta? Tu chwaliła- więc raczej jest zadowolona.

    A może szczeniaczek -uczniaczek, albo wózek dla lalek?
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Lady mi chcemy kupic takie sanki te podwojne :) teraz odkrecimy jedno oparcie a za rok bedzie jak znalazł :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 29th 2008
     permalink
    kwiatek rozwiązanie super :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    u Irlandii pojawil sie dzisaij link do interesujacej aukcji - mysle ze szczegolnie dla chlopcow w wieku wczesnoszkolnym lubiacym budowac...
    same zobaczcie INTELIGENTNE MAŁE BUDOWLE

    DS

    DS
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Ania na pasażach w niektórych marketach widziałam stoiska z tymi budowlami i dziewczyny się bawiły w tworzenie... ciekawe dla cierpliwych dzieci i lubiących się bawić zaprawami i układaniem
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeDec 13th 2008
     permalink
    Dzięki Aniu, zamówiłam już ten domek - zamek dla chłopaka 5,5. Powinien sobie poradzić, bo lego układa odkąd ma 2 latka.
    Kupiłam jeszcze w tesco dla dziewczynki 1,5 roku taka wodną zabawke do wanny, co sie przyczepia i wode wlewa, a dla chłopaka 3,5 most zwodzony do tych drewnianych pociągów - tesco - ikea.
    Wiec dziciaki mam zalatwione (oprocz Natalki).
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeNov 27th 2009
     permalink
    Macie jakiś pomysł na prezent na gwiazdkę dla Natalki w granicach 100-200zł. Nie chcę, żeby dostała kolejną lalkę, niech to będzie coś mądrego, edukacyjnego.
    --
  3.  permalink
    100 krocia Pit tez dostanie same edukacyjne zabawki
    Tesciowamu chce kupic jakiegos Miś Edusek czy jakos tak(pewnie cos w rodzaju szczeniaczka uczniaczka)
    moja mama kupuje gąsienice gawedziarke
    a ja sie zastanawiam jeszcze ale myśle ze tez zakupie coś z Fishera-wole to niz kolejny traktor czy samochód którym pobawi sie 1 dzien i rzuci w kąt
    --
  4.  permalink
    czy Wasze dwulatki bawią sie garnuszkiem z Fishera?
    bo chcemy kupic na gwiazdke mu albo to albo uczoną słuchaweczke i nie wiem teraz
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeDec 8th 2009
     permalink
    Kacperek sie bawi :) i spiewa piosenki :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeDec 8th 2009
     permalink
    Weronika też pomimo że go ma od roku nie znudził sie jej :)
    --
  5.  permalink
    U nas już dawno garnuszek poszedł w odstawkę. Uczona słuchawka również.
  6.  permalink
    dzieki dziewczyny za odpowiedzi
    tak wiec kupujem garnuszek,myśle ze go zainteresuje
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.