Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    Teo taka kase ma moja ninka, kuchenka poszła już do piwnicy, bo w to miejsce ma tablicę do nauki pisania, taką z jednej strony szkolna, z drugiej suchościeralna
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    Eveke - nie wiem czy dziewczynki tez lubia, ale moj Karolek uwielbia takie klocki. To jego ulubiona zabawka. Dostal miesiac temu i od tego czasu po paredzieciat razy dziennie trzeba ukladac z Karolkiem wieze :) Poza tym bawi nie tymi kubeczkami turlajac je po mieszkaniu. Najlepsza zabawka jaka ma (jak do tej pory). LINK

    ps. my mamy z innej firmy - kupione przez ciocie w UK ;)

    Tu jest jakas inna, bardziej wypasiona wieza : LINK

    Karolek ma zwykle, plastikowe kubeczki - dokladnie te - LINK
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeNov 25th 2013 zmieniony
     permalink
    jeśli chodzi o zabawki do kąpieli to u nas fajnie się sprawdzają takie puzzle do kąpieli
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    magda u nas ten kon ma sluzyc do zabawy z nami ,ona czesto bujala sie u lekarza na takim duzym drewnianym.Sama na niego wchodzila i zchodzila.Zamiast 10 koni na biegunach wolelismy kupic ten na przyszlosc a na teraz do samodzielnej zabawy dostanie skoczka zwierzaczka.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeNov 25th 2013 zmieniony
     permalink
    The Fragile, jeśli mogę Ci polecic rowerek biegowy to super sa w Decatlonie. Wszystko regulowane,mlodsza na nim pomyka(choć początkowo był problem, ale po 2-3 razach już smigala).
    My mamy taki tylko niebiesko-czerwony
    rowerek
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    Quelle, ale to bez znaczenia, czy do zabawy z Wami, czy do samodzielnej. Niekiedy wystarczy sekunda nieuwagi...
    Frag, aaa,to pomyliłam :D Bo na 'tym' koniu też się tak przesuwa ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 26th 2013
     permalink
    magda_a: Frag, aaa,to pomyliłam :D Bo na 'tym' koniu też się tak przesuwa ;)


    Wiem, bo takiego miałam jako dziecko - i niestety do tej pory pamiętam jak glebę zaliczyłam w taki sposób jaki opisywałaś - po prostu za mocno się do przodu bujnęłam.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeNov 26th 2013
     permalink
    magda_a
    ja Ciebie doskonale rozumiem ale ona na razie z konia bedzie korzystala tylko i wylacznie w naszej obecnosci.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 26th 2013
     permalink
    Quelle - nie no luz, ja tylko wyraziłam swoje zdanie ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeNov 26th 2013
     permalink
    magda_a: Quelle - nie no luz, ja tylko wyraziłam swoje zdanie ;)

    nie no Magda u mnie to pelny luz :tongue:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorkoalka
    • CommentTimeNov 26th 2013
     permalink
    hej dziewczyny
    poradzcie mi bo mamy troje chrześniaków które mieszkają daleko od nas i na pewno na mikołaja ani na choinke ciotka z wujkiem nie zawitają do nich osobiscie z prezentem dlatego potrzebuje podsuniecia jakiegos pomysłu na prezent który mogę wysłać pocztą, najlepiej coś co zmieści sie do małego pudełka
    są to same dziewczynki
    dwie w wieku 5 lat i jedna w wieku 3 lat
    jakieś pomysły??
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 26th 2013
     permalink
    Starsze ucieszyłyby się z jakichś błyskotek może lub zestawy z wodą perfumowaną i czymś tam a młodsze moża jakaś książeczka?Lub lalka?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2013
     permalink
    czy ktoras z was moze polecic jakies zdalnie sterowane auto (na pilota bez kabelka) dla prawie 7 letniego chlopca?
    szukam czegos co sie nie rozleci po chwili ale zmiesci sie w ok 100zl, aha odpadaja bohaterzy z bajek
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 27th 2013
     permalink
    Przestraszyłyście mnie z tymi glutami w gumowych zabawkach. Mąż się odrobinę wystraszył widząc mnie z nożyczkami rozcinającą niewinna różową ośmiorniczkę. Pewna, iż zobaczę zaraz w niej horror odetchnęłam z ulgą bo nic w niej nie było...innym zabawkom dałam spokój tylko prześwietliłam pod światłem i też jest ok, a dodam, że moja łazienka podatna na pleśń.

    Mój Dominik dostał fajną zabawkę do kąpieli pewnie podobną do tej co MadziaUK bo też Vtech tylko taki słonik.
    No i jednak mały dostanie geomax gbaby (przecież musi to co Gosiak nie?:D) jego chrzestna u mnie była i pokazywała zabawki chciała koparę WADERA ale Dominik już taką ma...i rozkładała ręce, że ona już nie wie bo on wszystkie zabawki ma :devil: no to zasugerowałam jej Geomax bo w podobnej cenie jest do WADERA, którego chciała kupić. Ciekawa jestem tych klocków bardzo:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeNov 27th 2013
     permalink
    Madziauk my tez mamy taka zabawke :bigsmile:

    My kupilismy malemu fajny samochodzik na pierwsze urodziny :bigsmile: jest nieco inny od tych dostepnych na rynku ,przeznaczony dla dzieci od 1.5 roku ale Max bardzo lubi sie nim bawic ...na razie przejazdzki odbywaja sie tylko w asyscie tatusia ale on sam przy nim staje i bawi sie wydajac smieszne odglosy. W niedziele odwiedzila nas starsza o 2 miesiace kolezanka Maxa i ona juz bez problemu radzila sobie z autkiem i nie chciala z niego schodzic

    :bigsmile:

    a oto nasze pierwsze autko

    -- ,
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeNov 27th 2013
     permalink
    Linden jakie boskie autko.Musicie jeszcze Maxsowi pilotke i gogle kupic :wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorLinden
    • CommentTimeNov 27th 2013
     permalink
    Quelle dziekujemy ...alez oczywiscie ze mamy :bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeNov 27th 2013
     permalink
    Linden: Quelle dziekujemy ...alez oczywiscie ze mamy :bigsmile:

    zrob fotke i pokaz ,uwielbiam stare auta i juz sobie wyobrazam jak cudnie Max wyglada :tongue:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 27th 2013
     permalink
    Jeszcze mi do głowy przyszła książeczka, którą niedawno kupowałam dla 3-latki "Naciśnij mnie". Dziewczynce bardzo się spodobała :bigsmile:.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 1st 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, poradźcie, poratujcie. Mamy do wymyślenia prezenty od dziadków i od nas dla Skrzacika. Ale on ma wszystko :((( Karuzelkę FP, matę edu, bujaczek, pełno ubranek, nowych i poKrasnalowych, zabawki nówki-sztuki poKrasnalowe (bo ten się mało bawił jak i każdy mały dzieć chyba).

    No i siedzimy z mężem już drugi tydzień i kompletnie nie mamy pomysłów, a kasy do wydania trochę. Nie chcę, żeby Skrzacikowe pierwsze święta były bez prezentu dla niego, ale też nie chcę kupować np. drugiej karuzelki. Ratujcie, poratujcie!
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    maskotka z biciem serca?
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    O, to może być pomysł! A gdzie takie coś można?

    Treść doklejona: 01.12.13 15:21
    Znalazłam już :) Ładne to to. I z tego co czytam to mogą kolkowcowi pomóc! Dobra, to jedną rzecz już mam :) Dalsze pomysły mile widziane :)
    --
  1.  permalink
    The_Fragile: O, to może być pomysł! A gdzie takie coś można?


    My taką zabawkę dostalismy od mojego brata, jak się Marcepanek urodził.
    I... faktycznie. Kiedy plakał, to eM kładł jeża z bijącym sercem obok niego i pomagało :bigsmile:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    My też mamy ale pieska z biciem serca, na moim nie robi ona wrażenia,
    o wiele bardziej woli jak coś gra i się lekko świeci nosek, dostał takiego misia od cioci z Niemiec, miś ze szmatką, który cichutko gra i śpiewa (niestety po niemiecku, ale tylko dwie piosenki, potem jest klasyczna muzyka i taka spokojna) świeci się nosek, głowę można odpiąć, szmatkę wyprać
    misiu z Vtech
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    Kurka, mąż kręci nosem, ze mu się nie podoba taka zabawka. A sam prosiak nic nie wymyśli.

    Treść doklejona: 01.12.13 18:22
    Kachaw, taką szmatkę też już mamy :( Mówię, że mamy tyle zabawek, że cieżko mi coś fajnego wymyślić :(
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 1st 2013 zmieniony
     permalink
    A książeczkę taką ma, są też inne takie papierowe czarno białe z konturami, mój od Mikołaja dostanie taką
    książeczka


    Treść doklejona: 01.12.13 18:36
    Ps a jak to też już ma to otwórzcie mu konto i zbierajcie na harleja :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    Ma, taką zabawkę-kotka czarno-biało-czarnego też już ma... Powiedziałam eMowi, że skoro mu się przytulanka z serduszkiem nie podoba to niech sam wymyśla ;)

    kachaw: to otwórzcie mu konto i zbierajcie na harleja :rolling:


    Daj spokój, mąz już na Krasnalowy motocykl ma pomysł ;)))
    --
  2.  permalink
    A może jakaś pozytywka z 3 melodiami z muzyką poważną.
    Marcelli ma taką pozytywkę po Matim i do tej pory robi furrorę PRZED snem i PO obudzeniu się. :bigsmile:
    -- ___
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    a taki łuk ew taka ksiązeczka do łóżeczka , panel na łozeczko
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeDec 1st 2013 zmieniony
     permalink
    Myślałam o takim łuku do wózka / fotelika itp...

    http://www.smyk.com/tropical-luk-z-zabawkami,p1045585875,zabawki-gry-dla-dzieci-p

    ___________________


    Oooo omooniia wstawiła to samo, o czym myślałam.
    Pamietasz... u nas to była super zabawka.
    Można to wpinac do wózka, potem do fotelika i dziecko ciągle ma zabawki obok siebie :bigsmile:

    Treść doklejona: 01.12.13 19:09
    ____________


    A ten panel interaktywny pamiętam, że był suuuuper zabawką w Lemonce dla wszystkich maluszków :bigsmile:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    no właśnie to tak jest, jak dziecko ma pełno zabawek po starszym rodzeństwie, u mnie na szczęście różnica w płci sprawiła, że mam kilka pomysłów dla chłopca ale to za kilka m-cy
    np taka piłka robiła furorę u mojego chrześniaka
    piłka z FP
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    Tuli Pani a możesz napisać coś więcej o tym żółwiu, jakie ma melodyjki i ile, czy fajnie rzuca światło na sufit i ściany, czy podoba się dzieciom? szukam dla młodego prezentu na gwiazdkę i właśnie myślałam o czymś z muzyką i światłem,
    myślałam o takiej owcy, ale może żółwi lepszy
    owca
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    Żółwia mamy, bo dla Krasnala kiedyś na Grouponie kupiłam :) Ma najbardziej irytujące pod słońcem melodyjki, ale gwiazdki są piękne :)

    spidermanka: A może jakaś pozytywka z 3 melodiami z muzyką poważną.


    Oj, Monia, znasz mnie, przy muzyce poważnej to ja bym komuś głowę urwała, także odpada.

    mooniia: a taki łuk ew taka ksiązeczka do łóżeczka , panel na łozeczko


    Łuk! To jest to! I ten panel jest fajny, bo widzę, że można go do łóżeczka przyczepić! Bosko!
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    Frag a jakie to melodyjki, takie dla dzieci czy muza poważna??
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 1st 2013 zmieniony
     permalink
    W moim żółwiu to brzmi jak smętna, bardzo smętna azjatycka muzyka. Mąż się wściekał, Krasnal przy tym płakał, także zostaliśmy przy samym projektorze ;) Ale żółwia Krasnal bardzo lubi, często go na spacery zabiera ;)

    My mamy takiego - tylko nasz ma więcej przycisków, do muzyki zapewne...
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    A może projektor, my mamy żółwia, takiego do usypiania z melodiami i pokazem świetlnym, mamy z firmy cloud b
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    Żółw ma dwie melodyjki: szum morza i muzykę relaksującą, projektor pokazuje morskie fale, które mogą być nieruchome lub się poruszać, gra 20 min po czym się wyłącza, synek bardzo go lubi, mi też się podoba, dostaliśmy go w prezencie
    Mamy też pieska z bijącym sercem, synek za bardzo nie reagował na jego funkcję uspokajania, natomiast córa jak najbardziej :)
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    Frag my kupilismy malej taki luk i bala sie go cholernie,karuzelki rowniez i to byly dwie rzeczy nie trafnie kupione.:sad:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    a u mnie łuk sprawdza się do tej pory, mam go w samochodzi do fotelika przyczepionego :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorLenciaD84
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    Hej kobietki. Nie wiem gdzie mozna kupić nuty, bo zamówiłam synowi keyboard na allegro i chciałabym kilka piosenek z nutami,żeby mógł sobie coś tam grać ale wpisuję w wyszukiwarkę allegro i tylko jakieś filmy dvd mi wyskakują alebo zeszyty do nut... Nie wiem jak tego szukać :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    A śpiewniki z nutami jak byś poszukała
    --
  3.  permalink
    U nas tez łuk do tej pory robi furrorę.
    Marceli potrafi wśród wszystkich swoich zabawek wyciągnąć łuk i tak go wszędzie ze sobą tachać po mieszkaniu :bigsmile:
    -- ___
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    Nie wiem na ile moje wiadomosci są aktualne, ale kiedyś były takie ksiazeczki Szkoła na keyboard się nazywały
    A dla bardziej zaawansowanych Zagraj to sam. Nawet prenumerowalam swego czasu. A gdzie kupić. .. najpewniej w sklepie muzycznym.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorLenciaD84
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    dzięki :smile: wpiszę jeszcze te śpiewniki a jak nie to do księgarni wypad mnie czeka pewnie... Ja w księgarni tylko ksiazki do szkoły kupuję a i to nie zawsze, każdą inną z klubu lub allegro ;)
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 4th 2013
     permalink
    hej dziewczyny,

    Szukam odpowiedniego prezentu dla chlopca, lat 8. Myslalam o czyms takim : zestaw szpiegowski . Myslicie , ze takie cos moze byc odpowiednie ?
    Jesli macie jakies pomysly, to chetnie poczytam. Dzieki :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 4th 2013
     permalink
    A lubi sport, bo jeśli tak to może fajna piłka, darty albo jakiś gadżet sportowy, no nie wiem
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 4th 2013
     permalink
    Uwielbia jezdzic na rowerze i gre w siatkowke. Z tym, ze gadzety rowerowe juz sa zakupione przez chrzestnego, a pilka przez jego mame.
    Myslalam tez o jakiejs grze planszowej, interaktywnej, bo tez lubi, ale kompletnie nie wiem co jest teraz wsrod osmiolatkow "na topie".
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 4th 2013
     permalink
    To tu nie pomogę bo ja na etapie gier dla pięciolatków, ale wyżej stronę czy dwie temu dziewczyny linkowały planszowe dla starszych dzieci.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 4th 2013
     permalink
    Dzieki Kachaw, ide zobaczyc, bo bankowo przeoczylam czytajac watek.
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeDec 11th 2013
     permalink
    Dziewczyny,co myślicie o Lego Duplo dla 20 miesięczniaków.?Długo się zastanawiam co kupić Hani na gwiazdkę i tak za bardzo nie mam co- oprócz laluni to niczym się nie interesuje (od czasu do czasu układa klocki -coraz częściej). Nie chcę już prezentów niespodzianek-np.żelazko -Hania nie wie o co kaman czy kolejnego misia mega wielkiego, bo za chwilę moje dziecko nie będzie się miało gdzie bawić w swoim pokoju(chrzestna ma tendencję do wielkich rzeczy-konik na biegunach, auto sterowane w którym .dziecko siedzi a teraz wielgachny miś).Więc od chrzestnych zzażyczyłam Hani lego Duplo-ale teraz mam wątpliwości.
    -- [/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.