Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 9th 2009
     permalink
    u mnie tez takie zabawki odpadaja, VEVE to puzle ,plastelina i maka w kuchni,albo ryz...teraz mysle o takiej planszy z dziurami ,gdzie wciska sie ,takie duze pineski plastikowe i wymysla obrazki ,moze by sie tym zainteresowala...
  1.  permalink
    Ja dziś kupiłam grę "Figuraki". Fajna- mała układa z zainteresowaniem. Gra uczy kolorów i kształtów- kolory Hania zna juz od jakiegoś czasu- od dzis rozpoznaje koło, trójkąt, kwadrat i prostokąt :)
  2.  permalink
    jednak dziewczynki to maja inne zainteresowania bo Piotrus ani puzzle ani ic w tym stylu nie interesuje chociaz nieraz zachecamy go do układania wspólnie
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeDec 11th 2009
     permalink
    My kupiliśmy już prezenty dla dzieci.
    Dla Natalki:

    Magic Pen

    Dla pozostałych dzieci: mały doktor z wózeczkiem, lego i piraci.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeDec 11th 2009
     permalink
    Mój brat, 10 lat, dostał niedawno zestaw do grawerowania, taki edukacyjny w pewnym sensie, kupiony w carrefourze za 25 zł. Bardzo mu się spodobało, a już myślałam, że można go zająć tylko grą komputerową.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeFeb 19th 2010
     permalink
    A co polecicie dla czterolatka na jego własny chrzest?
    --
  3.  permalink
    Ja mam problem z niemowlakiem :confused: Mała ma 5 tyg, jestem chrzestną i nie wiem co jej kupić pod choinkę? Ubranka odpadają bo ma ich tyle, że nie ma gdzie ich chować :tongue:
    -- ............
  4.  permalink
    Myślałam nad matą edukacyjną albo leżaczkiem tylko znowu moja mama mówi, że nie bo to dla starszych dzieci :confused: Ja się nie znam ale myślałam, że taki leżaczek spokojnie mogła by mieć
    -- ............
  5.  permalink
    i ja mam problem ale z 7 miesięcznym (w grudniu bedzie miał 7) maleństwem w planie mam kupienie coś w stylu chodzika niestety mały przez pierwsze 3 miesiące bardzo chorował (miał sepse)
    i dopiero powoli zaczyna siadać ale mam dylemat jaki kupic wklejam linki tych które mi wpadły w oko i do każdego krótki opis moje za i przeciw i błagam was pomocy :):*

    1 http://allegro.pl/fisher-price-gadajacy-chodzik-jezdzik-n1193-i1940513247.html ten wydaje mi sie genialny ale boje sie że Kubus jeszcze jest za mały...

    2 http://allegro.pl/chodzik-z-kolyska-gumowe-kolka-2-piekne-kolory-i1930391282.html ten wydaje mi sie fajny pod względem wieku Maluszka ale może być też przydatny dla mamy gdy np coś gotuje :D:D
  6.  permalink
    no własnie też o tym słyszałam dlatego mam ten dylemat ale czy na ten 1 nie jest jeszcze za mały?
  7.  permalink
    aj to teraz juz totalnie nie wiem co małemu kupić ;/
  8.  permalink
    dlA najmłodszych może leżaczek-bujaczek...albo huśtawka ;)
    --
  9.  permalink
    ooo huśtawka fajny pomysł
  10.  permalink
    ale już wiem ze ma leżaczek z huśtawką :/
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    Emilcia, a może garnuszek na klocuszek z fisher price. Zwykle dzieci (moje też) to uwielbiają.
  11.  permalink
    Muszę kupić swojemu małemu podopiecznemu na roczek prezent. Doradzcie mi Dziewczyny, czy lepszy jest szczeniaczek uczniaczek czy Eduś? Mój syn ma szczeniaczka, ale mnie korci, żeby kupić tego Edusia. Czy któraś z Was ma ? Czy jest łądnie wykonany? Dziecko chętnie sie nim bawi?
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeApr 25th 2012
     permalink
    Wojtuś niedługo skończy roczek. No i spadło na mnie zrobienie listy prezentowej. Niby fajnie, ale ja nie mam totalnie pomysłu co by tu sobie zażyczyć w imieniu Wojtka.

    Szperałam trochę w necie i myślę o takim samochodzie i takich klockach
    Nie wiem tylko, czy na te klocki to nie będzie za wcześnie?

    Może doradzicie coś, co się sprawdza dla roczniaków.
    Granica cenowa to 200zł i 300zł.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 25th 2012
     permalink
    Maks dostał na roczek podobny samochód-jeździk i to był absolutny hicior przez najbliższe dwa lata ;) Ale wiadomo, każde dziecko inne. A dla roczniaka sprawdzily nam się takie klocki.
  12.  permalink
    jahe- bajerancka ta ciężarówka !!!
    Moja Hania dostała podobne autko-jeździk na 1 urodziny i dziś jeszcze czasem na nim jeździ :)
    Z klocków to raczej wybrałabym duplo, bo roczniaki lubia rzucać klockami, a jak przyłoży w coś drewnianym to moze być problem.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 25th 2012
     permalink
    Jahe zerknij sobie na dadum.pl. Ja często tam kupuję prezenty dzieciom i uważam, ze te zabawki są bardzo fajne i porządnie wykonane.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeApr 25th 2012 zmieniony
     permalink
    u nas roczkowym prezentem nr 1 okazala sie najzwyklejsza hustawka zawieszana w drzwiach o taka
    samochod jezdzik baaardzo podobny do tego wyszukanego przez Ciebie Jaheira byl prezentem nr 2 :)
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeApr 26th 2012
     permalink
    Na roczek dobrym prezentem jest taki rower n
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeApr 26th 2012
     permalink
    Myślałam o takim rowerku dla mojego dziecka, bo na spacerach nie chce już jeździć w wózku.
    Zastanawiam się jednak, czy będzie umiał już pedałować?
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeApr 26th 2012
     permalink
    No właśnie jeśli chodzi o ten rowerek to obie babcie miały chęć sprezentowania go Wojtkowi, ale moim zdaniem to jeszcze o rok za wcześnie.
    Sushi ja właśnie myślę,że nasze chłopaki to jeszcze nie pojmą pedałowania. A z tego, co obserwuję to taki rowerek nie jest zbyt wygodny do prowadzenia przez osobę dorosłą.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeApr 26th 2012 zmieniony
     permalink
    A macie jakiś pomysł, czym mogłabym zastąpić wózek? Pchacz odpada-ma dwa i praktycznie z żadnego nie chciał korzystać,bo wolał chodzić sam.
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeApr 26th 2012
     permalink
    dziewczyny jeśli mogę coś doradzić to moim zdaniem jest o wiele za wcześnie dla waszych chłopaków na ten rower lepiej w przyszłym roku kupić rowerek biegowy. Chyba że ma być to alternatywa do wózka ale pedałować to raczej jeszcze nie bedą potrafili.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 26th 2012
     permalink
    Poza tym cieżko jest pedałować na takich rowerkach bo właściwie dzieć ciągnie cały swój ciężar plus naciskając lewą nogą koło będzie odbijało w prawo i odwrotnie co znacznie zniechęca i utrudnia
    --
  13.  permalink
    A macie jakiś pomysł, czym mogłabym zastąpić wózek? Pchacz odpada-ma dwa i praktycznie z żadnego nie chciał korzystać,bo wolał chodzić sam.

    moj Miniko dostal kiedys w spadku taki motor...od tego czasu motor wygrywa z wozkiem, hulajnoga i nawet wypasnym rowerem, ktory dostal na urodziny... pojazd ma juz zdarte naklejki, troszeczke popiskujace kola i jest juz jakby troszeczke przymaly...a i tak w moim domu wiecznie toczy sie o niego wojna (z kuzynami i moja podopieczna)
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeApr 26th 2012
     permalink
    Fajny ten motor. On jest taki do odpychania? I od którego miesiąca się sprawdzi? Dodam, ze moje dziecko jest bardzo sprawne, jak na swój wiek (dziś np. dorwałam go wiszącego na płocie- no wspiął się po prostu :devil: )
    --
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeApr 26th 2012 zmieniony
     permalink
    motor jest do odpychania i producent pisze ze nadaje sie dla dzieci od 18 tego miesiaca zycia... wiec nie wiem czy Witek jeszcze nie za maly...ale moim zdaniem latwiej maluchowi poradzic sobie na czyms takim niz na rowerku...
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeApr 26th 2012
     permalink
    Te rowerki przeważnie mają podnóżek, który później można zdjąć.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeApr 28th 2012
     permalink
    Znalazłam jeszcze taki namiot:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
  14.  permalink
    Jaheira ten namiot jest wypasiony....jak dla mnie bije na glowe poprzednie propozycje...:)
    --
    •  
      CommentAuthorkasia_85
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Siostrzeniec niebawem skończy dwa latka. Ani ja ani mąż nie jesteśmy jego chrzestnymi, ale chcielibyśmy kupić mu coś naprawdę fajnego, ale nie tak bardzo drogiego...macie jakieś pomysły? Z góry dziękuję :)
    •  
      CommentAuthormeaya
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Nie wiem ile przeznaczyłaś pieniędzy ale, ja ostatnio córce która ma 2,5 roku kupiłam ten zestaw i bawi się nim codzienne, rewelacja :) http://allegro.pl/little-tikes-tor-zestaw-drog-i-szyn-bon-gratisy-i2544975326.html
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkasia_85
    • CommentTimeAug 29th 2012 zmieniony
     permalink
    Właśnie tak myślałam do 100 zł, ale jak się znajdzie coś pięknego za 50 zł to nie pogardzę ;) meaya zainspirowałaś mnie do prezentu!!! Że też wcześniej na to nie wpadłam. Dzięki wielkie!!! :)
    •  
      CommentAuthorgolaa
    • CommentTimeOct 29th 2012
     permalink
    Dziewczyny pod koniec listopada czeka mnie roczek chrześnicy, która jest bardzo drobniutkim dzieciaczkiem i nie mam żadnego pomysłu na prezent tym bardziej, że rodzice małej mają malutkie mieszkanko i nie bardzo mają gdzie chować zabawki o większych gabarytach :( może możecie pomóc w temacie?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 30th 2012
     permalink
    A co na Mikolaja ,dla 5LETNIEJ DZIEWCZYNKI? chcialam jakas gre na dlugie wieczory, moze zna ktos jakas?
    •  
      CommentAuthorgolaa
    • CommentTimeOct 31st 2012
     permalink
    scrabble junior jest od 5 lat albo monopol dla dzieci :)
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeOct 31st 2012 zmieniony
     permalink
    My mamy taki rowerek-kupiliśmy go jak córka miała 10 m-cy i niedługo po tym zaczeliśmy użytkować.
    Posiada wszystko co potrzebne takiemu maluchowi by czuł się w nim bezpiecznie.Poszczególne części demontuje się potem(tą obręcz pomarańczową ,podnóżek,rączkę z tyłu).Jest idealny na spacery łatwo się prowadzi ,dziecko nie pedałuje a trzyma nóżki na podpórce,jest blokada by pedały się nie kręciły.My jesteśmy bardzo zadowoleni.

    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeOct 31st 2012
     permalink
    zastanowie sie nad monopolem...ja z gier to moge polecic spadajace malpki, ale juz mamy...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 31st 2012
     permalink
    z gier dla dzieciakow od 4roku zycia polecam monopol junior,jenga,rumikub no i obowiazkowo zgadnij kto to
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 1st 2012
     permalink
    no to kupuje m onopol i zgadnji kto to...trzeba juz o Mikolaju myslec....na gwiazdke ,mysle o takiej poczcie z blankietami itd... ja moge polecic taki zestaw kreatywny jak kiedys byly laleczki papierowe z ubrankami ,tylko teraz sa wersje z magneami.
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 1st 2012
     permalink
    takie laleczki drewniane moja córka dostała chyba z dwa lata temu, znam tylko jedną firmę mellisa &doug i są chyba tylko w smyku, to są drewniane laleczki i do tego drewniane ubranka na magnes, nie żałuję zakupu, choć tanie to nie było za 4 laleczki dałam wtedy 100zł ale moja córka bawi się tym do tej pory
    jak była mniesza to miała też grę laleczki gdzie przyklejało się takie ubranka z takiej folii wielokrotnego użytku, bawiła się tym dopóki już cała gra była nie do użytku, ale polecam dla dziewczynek
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeNov 8th 2012
     permalink
    Pamietam, jak byłam mała to chyba były takie wycinanki ubranek dla papierowych lalek .
    -- [/url]
  15.  permalink
    jeżynka: Pamietam, jak byłam mała to chyba były takie wycinanki ubranek dla papierowych lalek

    o jaaa uwielbialam je :)))
    taka drewniana lala z ubrankami na magnes musi byc fajowa...napewno sprawie Lilce jak troche podrosnie...
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 26th 2012
     permalink
    Dziewczyny, a ja polecam taką zabawkę:

    Zabawne pudełko

    Jest dosyć droga, ale to najfajniejsza zabawka, jaką miał - w ogóle od niej nie odchodzi, tańczy na pupie do muzyki, podnosi się na niej do stania, chodzi wokół niej, przesuwa te koraliki na górze - jednym słowem - zachwycone dziecko :)

    Niby dla dzieci powyżej 12 miesiąca, ale Krasnal się pięknie bawi, nie ma niebezpiecznych elementów, krzywdy sobie nie zrobi.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2012
     permalink
    nie wiem czy juz widzialyscie swiateczna oferte biedronki, jesli nie to polecam

    SWIETA BOGATE W RADOSC

    dla przykladu - lego city policja w biedronce 30zl w sklepach i na allegro po 45-55
    • CommentAuthorElwin33
    • CommentTimeNov 30th 2012
     permalink
    Czy coś dla starszych dzieci możecie polecić? Mój syn ma 8 lat i lubi aktywnie spędzać czas wolny - mówiąc krótko, ciężko go utrzymać w miejscu.
  16.  permalink
    Squap, zdalnie sterowane modele, twistera dla całej rodziny... Zależy, jaki masz budżet.

    Ja chętnie się dowiem, czy miałybyście propozycje dla mnie: dwie siostry (6 i 8 lat), które roznosi energia. Dwa lata temu były zachwycone Skaczącymi Żabkami, w tamtym roku matą muzyczną Duet (polecam, jakby któraś się zastanawiała nad prezentem :wink:). Ale co w tym roku??? Nie mam pojęcia, pustka zupełna :cry:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.