Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeDec 11th 2013
     permalink
    Jezynka,moja corka bawi się duplo od ponad roku i w zasadzie codziennie układa. Szałem tez jest ciastolina.
    •  
      CommentAuthorisiula
    • CommentTimeDec 11th 2013
     permalink
    Jeżynko, mój synek już w tym roku dostanie pod choinkę Lego Duplo. Wiem, że jest jeszcze za mały, żeby je układać. Ale osobiście wolę już teraz zacząć zbierać dla niego te klocki, niż żeby mieli mu wszyscy kupować jakieś bezsensowne pluszaki itp. Klocki zawsze się przydadzą, dużo miejsca nie zajmują :) będę teraz przy każdej okazji zlecała rodzinie i znajomym zakup jakiegoś małego zestawu, tak sobie wymyśliłam :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 11th 2013
     permalink
    Jeżynko, Krasnal od jakiegoś miesiąca namiętnie je układa, chociaż wcześniej nie przejawiał zainteresowania. Jak dla mnie strzał w 10kę :)
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeDec 11th 2013
     permalink
    jeżynka: Dziewczyny,co myślicie o Lego Duplo dla 20 miesięczniaków.?


    H. dostała pierwsze Duplo właśnie w tym wieku. Jak dla mnie, rewelacja. Od tamtej pory są w ciągłym użyciu. Teraz młodsza też się już bawi. Wg mnie to jedna z najlepszych zabawek, jakie mamy.
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeDec 11th 2013
     permalink
    O...to super,bo już miałam wątpliwości. Ja też mam taki zamiar,aby rodzina na urodziny,dzień dziecka pokazywała tę lego niż puściły,którymi Hania nie bawi.

    Treść doklejona: 11.12.13 17:54
    Dzięki.:bigsmile:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeDec 11th 2013
     permalink
    A ja polecam zabawkę dla wszystkich dzieci, które przestały brać wszystko do buzi. Na opakowaniu jest napisane od 3 lat, ale Adaś bawi się tym od 2 miesięcy z wielkim entuzjazmem.
    samochody do rozkręcania build and play
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeDec 11th 2013
     permalink
    Czy ktoś zna serię naukowe majsterkowanie? Szukam prezentu dla 8-latka i wpadło mi to w oko.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 12th 2013
     permalink
    jezynko my nie mamy duplo ale klocki mega boks bo sa wieksze i Oktawia uklada je od dwoch miesiecy.Buduje wieze i domki .
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeDec 12th 2013
     permalink
    jeżynka: bo za chwilę moje dziecko nie będzie się miało gdzie bawić w swoim pokoju

    u na było podobnie i już połowę rzeczy tydzień temu wrzuciłam do czerwonego krzyża.... jedynie koń na biegunach został Milka wejdzie na niego jak będzie miała z 5-6 lat i tak stoi.....
    -
    a nasza mała lego duplo dostała w tamtym roku pod choinkę zabrałam tylko te najmniejsze klocki i coś tak rozwalała bawiła się a teraz jakoś od 6m umie sama robić wierze robi coś i mówi że to hapopel (helikopter) i właśnie większość dokupuje jej klocki;)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeDec 12th 2013
     permalink
    jeżynka: Dziewczyny,co myślicie o Lego Duplo dla 20 miesięczniaków


    Mikołaj już bawi się Duplo od jakiegoś czasu :bigsmile:
    Ostatnio na Mikołajki dostał od mojej mamy taki zestaw:
    Duplo
    i jest szał, bo może w nieskończoność zamykać i otwierać okna, a misia z zestawu od razu obdarzył wielką miłością i piszczy na jego widok oraz próbuje mu dać buziaka :cool:
    Oczywiście w większości póki co jego zabawa polega na rozwalaniu tego co mu się zbuduje, ale moim zdaniem lepsze klocki Duplo niż kolejna grająco- śpiewająca zabawka, którą pobawi się 3 minuty i rzuci w kąt...
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeDec 12th 2013
     permalink
    My mamy Duplo i jest szał !
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 12th 2013
     permalink
    Ja Wam powiem, tak szczerze, że Duplo bawi się Krasnal, a jak on idzie spać to ja układam :bigsmile: Odbijam sobie za dzieciństwo, bo wtedy takich rzeczy nie mieliśmy :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Frag, no skąd ja to znam :bigsmile: A w tym roku kupiliśmy dla starszej już normalne Lego, takie od 4 lat - już sobie na nie pazury ostrzę :devil:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 12th 2013
     permalink
    Hydro, ja też :)))) I chłopcy, czy nie, zamierzam też kilka babskich wersji Lego dokupić ;)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 12th 2013
     permalink
    To tylko u nas widzę nie ma szału na Duplo.
    Ninka czasami je z pudelka wyrzuci, zbuduje jakiś domek i chowa do pudełka prosząc o podanie jej ciastoliny.
    I się zaczyna: ujep mi pająka, a tejaś tojcik ze śfiećką, a tejaś chuinkę i tak może siedzieć dwie godziny :shocked:
    Trwa to od dwóch mscy i już mnie lekko irytuje bo muszę siedzieć i lepić :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    moya212: Myslalam tez o jakiejs grze planszowej, interaktywnej, bo tez lubi, ale kompletnie nie wiem co jest teraz wsrod osmiolatkow "na topie".

    Nie wiem, czy to jest na topie akurat, ale ja będę kupowała dla 7-latka taką grę logiczną.
    Przyznam, że sama chętnie pogram i pogłówkuję :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    U nas ostatnio grane są non stop:
    1. Duplo (od jakiegoś roku). Młody lubi też składać zwykłe lego, ale tutaj jeszcze potrzebuje często naszej pomocy przy drobniejszych elementach lub przy rozłączaniu klocków.
    2. Ciastolina (na szczęście sam lepi, a pomoc ogranicza się jedynie do otwarcia pudełeczka, czy wyskrobania ciastoliny z czegoś, do czego akurat się "przypadkiem" przyczepiła).
    3. Samochodziki (Młody dostał potatusiowe zabawki - kilka resoraków i samochód do ich przewożenia) - jeździ nimi po całym mieszkaniu, z czego może, robi zjeżdżalnię dla hapochodów, z pudełek robi garaż, z tekturowych rolek po papierze toaletowym albo ręcznikach papierowych robi tunele, itp. Najulubieńsze są samochodziki, którym można zdjąć opony albo całe koła oraz takie naciągane, które potem same jadą)
    4. Malowanki z naklejkami i flamastry (niestety, kredki dużego entuzjazmu nie wzbudzają) oraz tekturowy domek, do którego można się chować i który można malować (Domek można kupić albo po prostu zrobić z jakiegoś dużego pudła - wyciąć drzwi, okna otwierane i gotowe)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 12th 2013
     permalink
    Minik dostał geomax gbaby i naprawdę rozczarowałam się okropnie. Za taką cenę spodziewałam się czegoś znacznie lepszego:(
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    hopelight: Minik dostał geomax gbaby i naprawdę rozczarowałam się okropnie. Za taką cenę spodziewałam się czegoś znacznie lepszego:(

    Mąż wczoraj odebrał i nie wytrzymaliśmy i daliśmy Gosi. Pod choinkę dostanie książeczki.
    No i tak: rozczarowana nie jestem, tak to sobie wyobrażałam, faktycznie cena wysoka jak za kilka kawałków plastiku i kilka magnesów, bo wyprodukowanie tego musiało kosztować grosze, płacimy za firmę. Natomiast sam pomysł na zabawkę bardzo fajny, Gosia siedziała (!!!) dobre pół godziny i składała, potem przyczepiała wszędzie gdzie się dało magnesy, my też się pobawiliśmy z mężęm. Dzisiaj już też zaliczyła sesję z magnesami. Myślę, że wszystko zależy od dziecka, Gosia np. nie lubi grających zabawek, takich interaktywnych, szybko się nimi nudzi, natomiast uwielbia klocki i książeczki, więc prezent trafiony.
    Co do książeczek, to dziewczyny polecam Wam dla dzieci w wieku mojej Gosi książeczkę Babo chce, wydawnictwa Zakamarki. Jest SZAŁ!!! No i ulicę Czereśniową
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeDec 12th 2013
     permalink
    Pokazałam wczoraj Lilce w księgarni Babo chce i średnio jej się podobała, więc zakupiłam kolejne serie Kici Koci (taki przykład). Lila to bardzo lubi. Ale ona lubi też Mamoko, więc tego. :D
    Za to kupiłyśmy też w empiku Książkę z dziurą i na to jest wielki szał, choć ja byłam sceptycznie nastawiona. Dla niezaznajomionych w temacie - w książce jest dziura :) i dużo stron z "instrukcjami", co z tą dziurą zrobić.
    Więc moja panna wczoraj do godzin nocnych sama właziła do tej dziury, kazała sobie wkładać po kolei pluszaki, tak, że na koniec jej nie było widać. Więc polecam :)
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeDec 12th 2013
     permalink
    No to bankowo dziurę nabędziemy. "Podziurawiona" jest też Bardzo głodna gąsienica,jeszcze nie mamy, ale planuję kupić.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 12th 2013 zmieniony
     permalink
    Madzinka Dominik ogólnie lubi klocki, jakieś elementy ogólnie. NIe mogę powiedzieć, że się tymi magnetycznymi nie bawi, bo tak nie jest, czasem się zainteresuje na chwilę ale szału nie ma ( u nas oczywiście) ...lepiej się sprawdzają klocki Wadera 4 razy tańsze..książeczki też uwielbia :))))
    Zabawki interaktywne lubi ale w sumie też na chwilę...dostał jeszcze od nas takiego smoka i chodzi z nim na spacerki :bigsmile:



    Treść doklejona: 24.01.14 23:05
    Chciałam się zapytać o kuchnie dla dzieci;) sprawdza się u Was taka zabawka? Mam już dość obijania moich garnków, ślinienia łyżeczek, chochli itp. itd. postawiłabym takie cudo i może byłby spokój:devil:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 24th 2014 zmieniony
     permalink
    hopelight: Chciałam się zapytać o kuchnie dla dzieci;) sprawdza się u Was taka zabawka? Mam już dość obijania moich garnków, ślinienia łyżeczek, chochli itp. itd. postawiłabym takie cudo i może byłby spokój:devil:

    Moj Karolek w grudniu, podczas pobytu w Polsce, codziennie bawil sie kuchnia (Tefal taka duza, z garnkami itd itp) swojej starszej (5letniej) kuzynki. Kuchnia jest u Babci, a my tam urzedowalismy przez miesiac. Potrafil tam zniknac na dobre pol godziny ;) I pomyslec, ze jak przylecielismy to chcialam ja wywiezc do nas do domu, by bylo wiecej miejsca do zabawy. Dobrze, ze zostala ;)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    Hope ją właśnie jestem na etapie wyboru kuchni dla Franka. ...;) musi być mala i nie różowa :-)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Czerwinka my już wybraliśmy chyba taką klikpatrzę jeszcze za jakimiś warsztatami ale sa tam chyba małe części więc odpada.

    Różowej to nawet dla córeczki nie kupiłabym :D
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    W lidlu w Babicach byał tydzien temu zielona smoby W dobrej cenie
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    Hope właśnie taką samą wybrałam :-)Dotula tydzień temu w stanie agonalnym w szpitalu zalegałam zresztą wiesz:-)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    Czerwinka przyszła synowa powinna mnie nosić na rękach w przyszłości ;) mój mąż tylko omleta i jajecznice umie zrobić a ja tu chcę prawdziwego kucharza wychować :devil: Mąż już syczy do telefonu (niestety jak płace on-line on dostaję sms:confused:) "czego nie warsztat?" aaa niech spada:P jak ma mi tu syn być taki lewy do gotowania jak on to ja dziękuje:cool:

    Treść doklejona: 25.01.14 13:26
    Mam nadzieję,że zdrówko już lepiej?!
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    Dziewczyny, u nas zakup kuchni to był strzał w dziesiątkę ;)
    Ja polecam taką

    Treść doklejona: 25.01.14 13:43
    Aaa,widzę że Wy już kupiłyście :P
    No nic, zostawiam linka,może komuś się przyda ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    A odkurzacze? chyba jeszcze młodemu zamówię, zanim zepsuje mi mój. Jakie polecacie?

    Magda fajna ta kuchnia:) ja już zapłaciłam za tamtą, mam nadzieję, że się spodoba:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    Hope dziękuje z dnia na dzień jest lepie...ale do ideału jeszcze troszkę. ...
    ...
    Magda śliczna jest ta kuchnia ale niestety duża i dość droga. ...a dla chlopaka to jednak taka mniejsza staczy. ...
    ...
    odkurzacz już kupiłam :) pyłka z playshol :) używany ale porostu jest szał ciał:-):-):-)piszę z tabka a tu ciężko się wstawia linki.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJan 25th 2014 zmieniony
     permalink
    oo kuchnia!! wiecie że myslałam nad taką po tym jak Jas dorwał się do kuchni w ikeki i godzinę bawił sie nie zwracając na mnie uwagi, chyba tez jasiowi sprawię:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Fakt, tania nie jest...
    Ale nie mogłam się jej oprzeć ;) :D
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    Dziewczyny, jakie kuchnie z tanszych polecacie? Bo te z tefala sa drogie i nie ukrywam, ze mniejsza niz ta Smoby bym kupila synkowi ;) U nas malo miejsca jest ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    Madziauk za parę dni powiem Ci jak nasza się spisuje. Jest mniejsza no i dużo tańsza:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    hopelight: Madziauk za parę dni powiem Ci jak nasza się spisuje. Jest mniejsza no i dużo tańsza:)

    A jaka wybraliscie?
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    madziauk:
    A jaka wybraliscie?

    Madzia, kilka postów wyżej Hope wstawiała linka ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeJan 25th 2014
     permalink
    To ja jeszcze polecę coś, co Lila od jakiegoś czasu uwielbia. Książeczka "Turlututu" autora "Książki z dziurą" i "Naciśnij mnie". Bardzo fajne, wciągające, w sam raz dla dzieci ok. półtorarocznych, pewnie też trochę młodszych i trochę starszych :)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJan 28th 2014 zmieniony
     permalink

    Hope :-):-):-)przyszła do nas kuchnia :-) super jest jak dla chlopca :-):-):-):-)Już się nie mogę doczekać reakcji Franka jak przyjdzie ze żłobka:-) Franek bawił się od 16do19 już myślałam ze będzie chciał z nią spać :-)

    Treść doklejona: 06.02.14 18:55
    Hope jak Wasza kuchnia? Czy Dominik też tak chętnie bawi się?Czy też takie zaiteresowanie jak u nas? Bo od dwóch tygodni Fran bawi się tylko i wyłącznie kuchnią! :-):-)
    --
    •  
      CommentAuthorgracjanna
    • CommentTimeFeb 12th 2014
     permalink
    Czy macie pomysły/doświadczenia z prezentami komunijnymi? W tym roku jedziemy na komunię chrześnicy M, więc już kombinujemy... Na szczęście dziecię nie ma przewrócone w łepku, jej rodzice też nie, więc się zadłużać nie musimy ;)
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 12th 2014
     permalink
    Czerwinka - super ta kuchnia, chyba musze poszukac podobnej tu w UK. Bo jak narazie Karolek bawi sie patelniami, garnkami, pokrywkami, durszlakami i miskami z kuchennej szafki ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeFeb 12th 2014
     permalink
    Czerwinko dopiero zauwazylam Twojego posta teraz gdy madziauk zaktualizowala watek. Sorki za brak pl znakow pisze z komorki, niestety tez nie widze przez to zdjecia, ktore dodalas ( nie mam chwilowo neta w komputerze), ciesze sie ze i Frankowi kuchnia sie spodobala bo u nas byl i w zasadzie jest podobny szal :) gotuje mi zupki, karmi mnie, zawiesza przybory na haczykach no pelna radosc takze i my polecamy :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 20th 2014
     permalink
    Madziuk, ja kupowałam fajna kuchnie w Asda. Oni maja okresowo chyba. Mamy ja już 4 lata i jak nowa wciąż(a bawia się codziennie). A kosztowala 20 funtow. W kolorze pomarańczowo-zielonym :wink:
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Dziewczyny, ci jeszcze mozna kupic na 2 urodziny? Dziadkowie kupili mu rowerek biegowy, a ja nie ma pomyslu co od nas. Aut mailion-srylion, klocki walaja siebpo calym domu...
    --
    •  
      CommentAuthorgracjanna
    • CommentTimeMar 27th 2014
     permalink
    kolejkę z fischerprice'a
    maxi puzzle z pojazdami
    parking wielopoziomowy dla samochodów
    zestaw narzędzi dla małego majsterkowicza (dziś widziałam takie coś jak kuchnia dla dziewczynek ale w wersji chłopięcej: piłka do piłowania, młotki, śrubokręty, wkrętarka na baterie i do tego blacik i mnóstwo półek na śrubki :)
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    A dla dziewczynki?
    3 wózki, pół sklepu lalek, kołyska, lego też już jest.;(.Rowerek biegowy już zamówiony u chrzestnych. Oprócz kuchni nie mam pomysłu.;(
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    A moze jakieś flamastry, farbki, ciastoline? Moja Majka uwielbia malować - szczególnie po ścianach :> - ale na razie daje je tylko ołówek. Na drugie urodziny planuje jej wlasnie kupić cos z tych plastycznych rzeczy, myslalam o Play doh(sama zawsze chcialam sie tym pobawić ;D), ale czas pokaże co kupie.
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    My już kupiliśmy rowerek biegowy w ramach przyszłego prezentu, a prócz tego chcemy więcej lego (zwłaszcza dla mojego męża) :D
    --
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    Dziewczyny a macie jakiś pomysł dla rocznej dziewczynki która ma 5 letnią siostrę i prawie wszystko ma po niej, plus swoje a rozice nie za duże mieszkanie mają to i nie chce im gracić ? A i tej 5-latce w tym samym miesiącu trzeba coś sprawić z góry dziękuję:):)
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    Może ktoś ma doświadczenie w kupowaniu prezentów dla 13 latka...wszystko oprócz gier:bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.