Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 10th 2015
     permalink
    a moze kredki i szkicownik TOP MODEL? u nas to taki sprawdzony prezent od 6 do 12 latki
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeApr 10th 2015
     permalink
    Dobry pomysł Hyde ale mpoja córka zamiast kredek woli żelowwe dlugopisy ma i brokatowe i takie rażące uwielbia projektować, ale nie każda dziewczynka liubi malować, mojej kuzynki córka nie jest wogóle zainteresowana tym.
    Może jakąś planszówkę, moja lubi monopol dla dzieci i listonosz express, obie gdy uczą strategii
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 10th 2015
     permalink
    ostatnim hitem wsrod dzieciakow z 1-2 klasy byla gra 5sekund, tyle ze z grami to ciezko utrafic zeby nei zdublowac
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 10th 2015
     permalink
    Ostatnio mojej 6,5letniej siostrzenicy kupilam portfel i Eos taka pomadke nawilzajaca do ust (bezbarwna). Te drugie to gadzet, w takiej kulce - wlasnie z ta pomadka i robila w szkole furore ;)
    Siostrzenica zadowolona z portfela rowniez :)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeApr 26th 2015
     permalink
    Podpowiedzcie co mozna.kupic na trzecie urodziny dla wlasnego czorta.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 23rd 2015
     permalink
    Dziewczyny, czy mozecie polecic jakis fajny namiot teepee dla 3 latka? Rodzina chce sie zrzucic na prezent dla Karolka, i z Mama tak myslalysmy co by kupic i wpadlysmy na pomysl,ze moglby to byc namiot wlasnie. Najlepiej jakby byl skladany, by mozna by go bylo zlozyc latwo i wyprac. No i z mata. Macie moze taki w domu? Na co zwracac uwage przy kupnie?
    --
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeOct 23rd 2015
     permalink
    madziauk, a szukałaś np na stronie art-madam? tam widziałam kilka namiotów tipi :) sama mam ochotę na jakieś szmaciane lalki dla bratanicy patrz tutaj :) czy nadają się dla 6cio latki? nie za duża na takie rzeczy?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 23rd 2015
     permalink
    Iris - moja siostrzenica ( 7 lat) ma taka lalke od mojej Mamy i lezy lalka. Bardziej bawi sie normalnymi lalkami przypominajacymi niemowle. Ale to pewnie alezy od dziecka.
    A strone art-madam sprawdze. W sumie malo miejsca mamy w mieszkaniu, ale taki namiot to pewnie niezla frajda dla dziecka :)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 24th 2015
     permalink
    Magda nie wiem ile chcecie wydac kasy na namiot ale boskie tipi robi moja znajoma z mili moi
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 24th 2015
     permalink
    Z jakich prezentów najbardziej cieszyły się wasze 3 letnie dziewczynki.
    Na razie myślimy o hulajnodze.
    Ale nie wiemy co jeszcze a rodzina się pyta co by się Tosi przydało.
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeOct 24th 2015
     permalink
    My mamy hulajnoge i Majka bardzo lubi na niej jeździć, wiec myśle, że Tosi też się spodoba.
    Ja teraz myślałam, że będę miała problem z prezentem na urodziny i święta, ale Majka sama wybrała, że chce lego duplo i play doh, więc mam problem z głowy:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 3rd 2015
     permalink
    Dziewczyny polecicie coś dla dwulatki która lubi precyzyjne zabawy manualne?
    Ciastolina odpada,zaraz będzie wcisnieta w każdy kąt.
    Szukam coś na urodzinki
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 3rd 2015
     permalink
    Mkd - a masz moze jakiegos linka?
    U nas rodzina robi zrzutke, wiec tak do 400zl. Tylko najpierw musze kuriera znalezc, co by mi przewiozl takie cudo z patykami na 180cm.

    Karolek na 3cie urodzinki dostal juz prezent, garaz Majorette.
    Na hulajnodze smigal odkad skonczyl 1 i 10 miesiecy.
    Odkad dostal rowerek biegowy to na hulajnodze byl raz ( dostal w lipcu na poczatku, a na dworze spedzamy sporo czasu - codziennie rowerek).
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 12th 2015
     permalink
    odswiezam watek.
    kupilam piorkowi gre Literka do literki
    i wam powiem ze furore robi. fajnie sie w nia gra, mam nadzieje, ze pomoze mu w nauce czytania.
    wczoraj gralismy wieczorkiem, az ciezko bylo przestac. moze jakas fascynujaca tematycznie nie jest, ale edukacyjna i nie spodziewalam sie, ze piotrek az tak sie zainteresuje.
    -- ;
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 12th 2015
     permalink
    To ja polecę grę planszową "Ratuj króliczki". Usiadłyśmy przy stanowisku z grami na targach książki i musiałyśmy ją mieć! Gra bardzo prosta, w sam raz dla mojej trzylatki (myślę, że nawet niektóre 2 latki dałyby radę), ale na tyle ciekawa, że i ja gram nie umierając z nudów. Wypróbowane też na 4 latce i 7 latku, wszyscy grali z przyjemnością.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
  1.  permalink
    Dziewczyny, szukam od dłuższego czasu prezentu dla 6,5latka, chłopca. To chrześniak mojego A. Warunek (nie mój, tylko A.) - to ma być zabawka, nic edukacyjnego itd, bo "uczy to on się w szkole, a w domu i tak nikt z nim nad takimi grami nie siedzi". To było stwierdzenie na fajnie, edukacyjne rzeczy, które wynalazłam na allegro. Dodam, że w zeszłym roku mój A. sprezentował chrześniakowi swoje stare PS2 ("bo mały chciał" a jego tatuś i tatuś chrzestny tacy mądrzy, że się zgodzili, ja prawie wyszłam z siebie, ale niestety nie mam w tej kwestii nic do powiedzenia). Małego widujemy kilka razy w roku, jak jest u swojego ojca (rodzice się rozstali), więc też nie chcę wydać dużych pieniędzy, szczególnie, że pod choinkę i tak A. daje pieniądze jego tacie, na ubrania dla małego. Polećcie coś, bo już nawet nie chcę myśleć jakie szalone pomysły będzie miał A....

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 12.11.15 19:31</span>
    Dodam, że fajnie, gdyby zabawka "w ukryciu" czegoś uczyła. Tzn żeby była z nią świetna zabawa, ale rozwijała jakieś zdolności manualne/myślenie itp...
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 12th 2015
     permalink
    mojej koleżanki syn ma świra na punkcie lego chima, chłopcy sami budują pojazdy, potem robią wyścigi,
    --
  2.  permalink
    Pokazała A., ale nie bardzo mu się podoba. Ostatecznie chyba stanie na aucie sterowanym...przynajmniej coś normalnego.
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeNov 14th 2015
     permalink
    W tv reklamuja taki labirynt swietlny, my chyba kupimy chlopcom bo to fajna zabawa a przy okazji wyrabia rownowge, koordynacje wzrokowo ruchowa i inne takie.nnistety nienwiem jak to sie nazywa.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeNov 14th 2015 zmieniony
     permalink
    mkd chodzi Ci o ten labirynt w kuli? coś takiego?
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeNov 14th 2015
     permalink
    Nieee to sie nazywa chromo bomb. Tylko strasznie Malo jest tam tych spinaczy. Musze poszukać opinii na temat tej gry
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeNov 15th 2015
     permalink
    Ja mojej ponad 2,5 latce kupie na święta kuchnie, a synowi 1,4 lata duży traktor z przyczepa. Na Mikołaja cos słodkiego.
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeNov 15th 2015
     permalink
    Dziewczyny co dla dziewczynki 8 lat i chłopca 4 lata ?
    Chrześnicą miała fazę na monster high little pet shop i inne cuda i minęło.
    Chrześniak ma masę klocków, aut NO wszystko :/ teraz ma fazę na rzeczy sportowców. Myśleliśmy nad piłka z autografami piłkarzy Legii bo byśmy mogli bez problemu zdobyć ale on chyba za mały i tak nie zakuma... Nie wiem juz sama :(
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 15th 2015
     permalink
    Asiula a moze gra planszowa?? Moj mlody dostanie 5sekund i dobble - kilkoro znajomych dzieciakow juz ma i zawsze wielka frajda; a dobble to ja odkrylam grajac z doroslymi takze dla kazdego wieku sie nadaje :wink:
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 15th 2015
     permalink
    Asiula dla tej 8-latki polecam grę było sobie życie, świetna uczy biologii, ja z córką potrafimy grać ponad godzinę i gdy któraś z nas wygrywa to aż szkoda kończyć grę. Są pytania łatwe i trudne, więc również dla dorosłego nie jest to nudna grea i wymaga myslenia. Ale jest kilka rodzajów tej gry, ja mam na myśli



    I jeszcze mam do Was pytanie, chcę kupić na mikołaja młodemu piasek kinetyczny, wiadomo jest duży wybór różnych firm, kiedyś był tylko magic sand, ale on jest bardzo drogi, teraz są też inne i tu moje pytanie, czy te tańsze też są takiej dobrej jakości jak ten magic, czy są gorsze, gorzej się z nich lepi, klei się do ręki, nie wiem, polećcie jakąś firmę niekoniecznie bardzo drogą
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 18th 2015 zmieniony
     permalink
    Co na Mikołaja kupujecie Waszym dzieciom?

    Przyznam, że ja mam w tym roku kłopot. Oczywiście, wiem co lubi i czym się interesuje moje dziecko...lecz to wszystko już ma i nie chcę kupować wciąż tego samego. Może jakieś fajne pomysły macie;)?
    :neutral:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 18th 2015
     permalink
    Na Mikolaja Karolek chce koparke i wywrotke. Nawet obrazek namalowal do Mikolaja ;) Musze poszukac na necie ;)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 18th 2015
     permalink
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeNov 18th 2015 zmieniony
     permalink
    U nas bedzie sporo. Tzn my nic nie kupujemy, stwierdziliśmy, ze skoro inni kupują to my nie musimy, zeby nie przedobrzyć. Dziadki i inni kupują:
    -domek drewniany taki neutralny kolorystycznie( Filip ma wszystkie figurki ze Strażaka Sama i koniecznie chce domek koniecznie), o taki : http://allegro.pl/piekny-duzy-drewniany-domek-dla-lalek-3-pietrowy-i5645497652.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro
    - kuchnie - bardzo chce, marzy, ciagle gotuje itd.
    -klocki lego Classic 10697/ największy zestaw
    - grę Ratuj Króliczki, ktora polecała Madzinka
    - zestaw modeliny
    Tyle wiem, co dostanie, te większe rzeczy wspólnie ustaliliśmy.
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 18th 2015
     permalink
    JUdka fajne pomysły :)
    O tej grze też myślałam ale jestem niemal na 100% przekonana, że Dominika nie będzie interesować....
    Na razie mam w głowie tylko jakąś wypasioną wiertarkę (narzedzia ma) i jakiegoś interaktywnego przyjaciela, bo on ostatnio zaczyna zabawy i rozmowy z tajemniczym przyjacielem :) bardzo ciekawe to jest:)więc może jakiś piesek , który reaguje na słowa mu się spodoba:) (Mówię o tych droższych modelach, bo wiadomo są i takie zwykłe za 30 zł); ból będzie jak mu się nie spodoba;)
    madziauk: Na Mikolaja Karolek chce koparke i wywrotke. Nawet obrazek namalowal do Mikolaja ;) Musze poszukac na necie ;)


    Mój ma właśnie tego sporo.....dlatego tak dumam, czym go pozytywnie zaskoczyć.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeNov 19th 2015
     permalink
    Moje chlopaki dostana lego city, kulke z lidla, kamelot smart games, spadajace malpki, i ksiazki pod woda pod ziemia i mapy, i jeszcze puzle z anatomia czlowieka ze sklepu kabum, a no i jeszcze fel dostanie puzzle mape swiata a franek taka rownowaznie z klockami tez z kabum. Duzo dostana bo rodzina duza, a kazdy chce cos.
    od nas dostana jeszcze cos wymarzonego - co narysuja w liscie do mikolaja.

    Totalnie nie mam pomyslu na gutka a on tuz przed swietami ma jeszcze urodziny.

    Ja potrzebuje pomyslu na gry logiczne dla 9 latka i 11latki
    --
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeNov 19th 2015
     permalink
    Szukam odkurzacza do zabawy. Tak dla mojego starszego syna. Co ja poradzę, że chce i tylko o tym mówi. Jak był mały to dostał od dziadków, bardzo się nim bawił, ale zrzucił z łózka i się rozwalił. Co polecacie?
    -- [url
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 19th 2015
     permalink
    mkd: kulke z lidla


    Jaką kulke?
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 19th 2015
     permalink
    My własnie napisaliśmy list :))) nasz pierwszy!

    Dominik chce
    -Pieska ,,Tobi"
    - Kredki woskowe
    - Zimę na ul. Czereśniowej
    -Wiertarkę :)



    Od moich rodziców dostanie pościel i tą wiertarkę :) dziadkowi spodobała się też babcia gąska, która opowiada bajki.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeNov 19th 2015
     permalink
    Dziewczyny a ja szukam czegoś fajnego z człowiekiem, jego budową, narządami wewnętrznymi, funkcjami itp. Znacie takie coś może? Może być interaktywne :P I jeszcze takie, żeby 3,5latka to ogarnęła.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeNov 19th 2015 zmieniony
     permalink
    Kachaw, pytałaś o piasek kinetyczny.
    Ja kupiłam w ubiegłym roku pod choinkę ten
    Do tej pory jest używany i nic się z nim nie dzieje. Fajna zabawa, relaksująca. :)
    Po kolacji wigilijnej cała rodzina bawiła się tym piaskiem.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 19th 2015
     permalink
    Migg, a układanka anatomiczna? Na Fochu Ania Oka polecała. O tutaj
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeNov 19th 2015
     permalink
    Charlie dzięki! Ale fajna :)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeNov 19th 2015
     permalink
    My kupujemy ta
    https://www.kabum.pl/product/357/puzzle-anatomia-chlopiec


    A w lidlu byl taki kreatywny tor dla szklanych kulek, zobacz w gazetce mnie od razu zachwycil
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeNov 19th 2015
     permalink
    Mkd dzięki, też fajnie wyglądają. I ten sklep super. Widziałaś te puzzle na żywo?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2015
     permalink
    dziewczyny poszukuje gry takiej ciut powazniejszej z mapa swiata tak zeby bbyly stolice flagi itp do dopasowywania jakbyscie gdzies przez przypadek zauwazyly to bede wdzieczna za linka (w ostatecznosci puzzle kupie ale na miejscu nie mam jak zobaczyc tych 1500el i wiecej wiec troche kiepsko)
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeNov 19th 2015
     permalink
    Mrs Hyde a Mapa świata Dummela?
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeNov 19th 2015
     permalink
    Migg nie widzialam ale przyjaciolka ktora ma wysokie zabawkowe wymagania jest nimi zachwycona. Pewnie lada dzien bede. Kabumie to pomacam.

    Mrs kabum ma kilka fajnych pozycji z mapami- mnie ie bardzo podobaja dwustronne puzle w ksztlciecdwoch plkol ziemi i panstwa europy w formie puzli.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2015
     permalink
    ta Dumel fajna ale drogo :/
    my juz nasze prezenty mamy a ta mapa to ma byc prezent od kogos i kwota do 60 max 70zl
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    mapa jest swietna. my mamy i mape zwierzat i mape swiata. genialna zabawka
    -- ;
    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Dziewczyny, możecie polecić jakąś fajną kuchnię? Zależy mi na szafeczkach, szufladeczkach i żeby była na tyle wysoka, co by trzylatka mogła sobie swobodnie przy niej pogotować:cool: W internecie jest tego sporo, a ja wolałabym jakąś namaszczoną przez was:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Ja kupuję mojej pannie mapy Mizielińskich i pieska interaktywnego TOBI. A co reszta rodziny kupi, to nie wiem :) Jak się dowiem, to napiszę :)
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    katka, fajny ten piesek.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    No Michasia marudzi o nim już od dawna :) A że bardzo lubi się opiekować, czymkolwiek i kimkolwiek, to będzie to na bank trafiony prezent :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Mapy od Mizielińskich są fantastyczne!

    U nas dziewczę na progu swoich 10 urodzin prosi o mini furby, tablicę korkową (drugą, bo się jej bibeloty na jednej nie mieszczą), kalendarz z końmi i lego elves...
    A maleństwo 1,5 miesięczne niech dostanie cokolwiek "edukacyjnego" i już będzie fajnie: ciamkatkę z metkami, matę edukacyjną, wieżę z krążkami czy klocki... i tak wszystko przyda się odrobinę później :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.