Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    kiciamiecia: Dziewczyny a macie jakiś pomysł dla rocznej dziewczynki która ma 5 letnią siostrę i prawie wszystko ma po niej, plus swoje a rozice nie za duże mieszkanie mają to i nie chce im gracić ?

    Ostatnio Karolkowi kupilam taka zyrafke LINK, bardzo mu sie podoba. Poza tym jest mala i nie zajmuje duzo miejsca.

    Dla corki znajomej na pierwsze urodzinki kupilam z tej samej firmy taka pszczolke : LINK, jedziemy do nich za tydzien. Mam nadzieje, ze sie spodoba malej solenizantce.
    --
  1.  permalink
    Aga19782: Może ktoś ma doświadczenie w kupowaniu prezentów dla 13 latka...wszystko oprócz gier:bigsmile:
    --

    Aga chyba najlepiej podpytać tego nastolatka :)
    Wg mnie zawsze uniwersalnym prezentem jest książka, ale moze będzie wolał płyty? Wypasione trampki? Plecak? Piłkę do kosza?
    O ile z maluchami łatwo jest przewidzieć co je ucieszy to z nastolatkami juz nie jest tak prosto, niestety :confused:
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    Kupiłam już fajną orginalną bluzę i myślałam nad scyzorykiem bo wspominał kilka razy tylko nigdy się nie chciałam zgodzić bo to niebezpieczne ale tak myślę teraz że może jednak? Co myślicie ?
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 6th 2014
     permalink
    Aga, a jakiś fajny zegarek,taki z bajerami? Ja scyzoryka bym nie kupila osobiście.
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 5th 2014
     permalink
    Dziewczyny, a co można kupić na urodziny 4 latka? Jest to synek kuzynki męża. Mieszkają w Australii, więc chciałam albo coś typowo polskiego, żeby miał pamiątkę, albo coś w miarę małego, żeby mógł ze sobą zabrać z Polski do Australii, ale w sumie to najważniejsze, żeby zainteresowało 4 latka. Ja z takim dzieckiem nie miałam do czynienia do tej pory;)
    --
    •  
      CommentAuthormargaretka76
    • CommentTimeMay 5th 2014 zmieniony
     permalink
    CHłopcy w tym wieku to chyba raczej auta wszelkiego rodzaju pociągają - albo film jakiś typu "Auta" albo inny ale polski:)
    ja mam ten sam problem ale co kupić córci na 4 latka - bo jak się zapytam to wiem co ona by chciała ale to kosmiczny koszt....barbie i tym podobne, albo rowerek większy niż ma....oj ma pomysły dziecko
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 6th 2014
     permalink
    Hanny a fajna książka ładnie wydana np. Bajki brzechwy ? albo DVD np. z polskimi bajkami (Reksio, Bolek i Lolek )...
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeMay 25th 2014
     permalink
    Napisałam się, napisałam i się skasowało:angry:

    Teraz krótko:wink:
    Czy dla 9-miesięcznego dziecka, które staje przy meblach i przy nich chodzi pchacz, pchacz-jeździk jest fajną zabawką? Jak długo dziecku posłuży?
    Co polecacie dla rocznego dziecka na dwór? Jakiś rowerek, jeździk... Sama nie wiem, młoda kończy rok w sierpniu i tak się zastanawiam czy coś takiego byłoby fajnym prezentem na roczek...
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMay 25th 2014
     permalink
    Majka na roczek dostała pchacz-wozeczek i wkłada tam misie i wozi je po domu ;) Rowerek też ma i uwielbia. Na roczek dostała też kuchnię i fajnie sie nią bawiła kilka mięsiecy, a teraz to tylko podchodzi i sruu, zrzuca wszystkie gary machnieciem ręki ;p
    --
  2.  permalink
    bąbelasek: Czy dla 9-miesięcznego dziecka, które staje przy meblach i przy nich chodzi pchacz, pchacz-jeździk jest fajną zabawką? Jak długo dziecku posłuży?
    Co polecacie dla rocznego dziecka na dwór? Jakiś rowerek, jeździk... Sama nie wiem, młoda kończy rok w sierpniu i tak się zastanawiam czy coś takiego byłoby fajnym prezentem na roczek...


    Dla naszego byl to SZAŁ. Teraz ma 1,5 roku i do tej pory potrafi czasem zlapacz pchacza i biegac z nim po przedpokoju... :bigsmile:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 26th 2014 zmieniony
     permalink
    Milka miała pchacz FP trochę się spisał ale leciał po panelach szybciej od niej za to trochę za późno kupiliśmy jej autko które może też robić za pchacz bo z tyłu ma taki plastik który podpiera go żeby nie upadł auto robi szał do teraz... a jak macie dobre drogi to i na spacer się nada moja bratanica z rok tak jeździła
    po osiedlu
    autko

    Treść doklejona: 26.05.14 07:42
    a to aktualne zdjęcie i dalej zdaje egzamin
    !http://28dni.pl/pictures/2208071.jpg!
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMay 26th 2014 zmieniony
     permalink
    Dla rocznego fajne są pchacze, ale właśnie lepiej jak mają opcję przekształcenia w samochodzik.
    Ja mojej planuję kupić za roczkowe koperty hulajnogę Mini Mikro Baby z opcją rowerka biegowego.
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeMay 26th 2014
     permalink
    Dzięki dziewczyny za podpowiedzi, muszę się rozejrzeć za jakimś pchaczem-jeździkiem:smile:
    akirka: Ja mojej planuję kupić za roczkowe koperty hulajnogę Mini Mikro Baby z opcją rowerka biegowego.
    --

    Akirko gdzieś widziałam tę hulajnogę i też wpadła mi w oko, tylko cena jest powalająca.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMay 27th 2014
     permalink
    Cena jest dość wysoka, ale patrząc na to, że hulajnoga będzie używana parę dobrych lat, to nie jest tak źle:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 27th 2014
     permalink
    U mnie to autko nie zdało opcji jako pchacz z 2ch powodów - kilkukrotnie dzieć się nim "nakrył" gdy oparł podtrzymał się za mocno przeważając go, przy pchaniu jechało za szybko i za lekko się go pchało - dzieć lądował nosem na podłodze albo z pchaczem na sobie :(
    Jako jeździk "odpychacz" już lepiej szło

    Hulajnoga fajna ale cena faktycznie powala :P
    --
    • CommentAuthormoly123
    • CommentTimeMay 27th 2014
     permalink
    A macie moze jakis fajny pomysl na prezent dla 8 miesiecznego bobasa?
    :bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Polecam fisher price garnuszek na klocuszek:) u nas sprawdził się w 100% a z tanszych rzeczy pilot szary Dumel:)
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMay 27th 2014 zmieniony
     permalink
    Autko-jezdzik da radę jako pchacz spokojnie tylko trzeba zwrócić uwagę jaki. My mamy dwa jeździki. Jeden właśnie mało stabilny i jako pchacz zupełnie by się nie nadawał, a drugi ciuchcia-jezdzik jest rewelacyjny, sprawdził się lepiej niż sam pchacz. Jest stabilny przez blokadę jaką ma i nie ma szans na upadek. Jest też cięższy od tego pierwszego i ogólnie super wykonany. Niestety nie jestem w stanie Wam powiedzieć jaka to firma i model, bo dostał go od dziadka z UK i nie pamiętam nazwy, a nie ma jej na ciuchci. Szukałam w necie ale nigdzie jej nie znalazłam....:(

    Treść doklejona: 29.05.14 15:57
    Dziewczyny mogę polecić coś Wamdla dzieci w wieku od 2-5 lat (moim zdaniem od 2 do 4 lat) :D zabawka bardzo fajna, edukacyjna. Dominik jeszcze ciut za mały i dużo nie wie, zgaduje ale widać go to interesuje. Myślę, że dzieciom bardziej kumatym i powiedzmy od 2,5 roku przypadnie do gustu :)
    Dominik dostał to od chrzestnej na dzień dziecka. MInusem moim zdaniem są te cienie zwierząt dość nie wyraźne :/ no ale ogólnie to fajna sprawa.
    klik



    Dla starszych dzieci bodajże od 5 lat, koleżanka polecała zabawkę magiczny jinn (od 5 lat). Ponoć rewalacja:)
    Robot zadający i odpowiadający na pytania, coś jak internetowe boty.
    klik
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeJun 2nd 2014 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, czy któraś ma taki pchacz?[URL=http://www.image-share.com/ijpg-2574-276.html][/URL]
    Ja chciałam taki drewniany wózek dla lalek, ale to chyba za wcześnie...

    A na roczek taki jeździk? [URL=http://www.image-share.com/ijpg-2574-279.html][/URL]
    -- ;
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 4th 2014 zmieniony
     permalink
    bąbelasek my mamy podobny, tyle, ze chłopięcy pchacz. Kacprowi się przydał przy pierwszych kroczkach, ale jak widziałam, że już za bardzo się na nim opiera, w sensie mógłby iść sam tylko mu się nie chce, bo ma pomoc, to mu rozebrałam na części pierwsze i przodem samym się bawił. Więc jak dla mnie ok :bigsmile:
    I Kacper używał tego jak zaczynał przygodę z chodzikiem. Co do jeździka - wydaje mi się za wcześnie. Kacper dostał dla jeździki - samochodziki na roczek i ciężko mu było usiąść a jak już się nauczył to nie potrafił się odpychać nóżkami, albo też miał za daleko. Ostatnio widziałam podobny jeździk i Kacper się do niego przymierzył, było ok, więc myślę, ze na 1,5 roczku ok, ale na roczek za wcześnie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJun 4th 2014
     permalink
    Babelasek - my maty taki pchacz z Vtech - jest to jedna z Karolka ulubionych zabawek. Kupilam mu bodajze jak mial 9 miesiecy z hakiem. Na poczatku bawil sie sama ta czescia grajaca. Pozniej stopniowo pchal calosc. Teraz juz biega z nim. Jest rewelacyjny, jeden z najlepszych zakupow jezeli chodzi o zabawki. :) Polecam.
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeJun 5th 2014
     permalink
    Dzięki dziewczyny, to pchacz kupujemy, a jeździk będzie pod choinkę :wink: Na roczek znów czegoś szukam
    -- ;
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    Dziewczyny poradźcie co mogę kupić Kacprowi jako prezent od Madzi? Dzisiaj może wyjdę ze szpitala i na duch potrzebuję pomysłu:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    Dii, a co Kacper lubi? Krasnal dostał od braciszka tramwaj (uwielbia autobusy i tramwaje) - pomysł był świetny, bo Krasnal cały czas chodził i całował brata za ten prezent i do dzisiaj pamięta, że tramwaj jest od Gugisia...
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    On lubi ciuchcie z bajek minimini, i lubi też zwierzątka w różnych postaciach. No to w sumie jest myśl. Tylko nie wiedziałam, czy coś bardziej kupić praktycznego, edukacyjnego... Ale chyba to będzie coś, co może wszędzie ze sobą zabrać:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    Co Ty, żadne praktyczne, ważne, żeby jemu się dobrze kojarzyło i było to coś, co lubi :))))
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 21st 2014
     permalink
    No tak:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 27th 2014
     permalink
    Czy możecie polecić jakiś dobry wózek dla lalek? Babcia chce kupić M na Boże Narodzenie, ja mam wybrać. Dużo tego jest i nie wiem na co patrzeć.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeAug 27th 2014
     permalink
    To ja w nawiązaniu do pytania Akirki zapytam jakie lalki polecacie?

    Ostatnio babcia suszy mi głowę bo chce kupić. Milka ma jakieś dwie małe szmaciane ale chciałam taką większą do wózka w przyszłości.
    --
    • CommentAuthorcestmoi89
    • CommentTimeAug 27th 2014
     permalink
    A Wasze dziewczyny bawią się lalkami i wózkiem? :shocked: :wink: moja to w wózku autka, kopary i autobusy trzyma :wink: lalki i pluszaki leżą w półce i się kurzą. Jednym psem się tylko bawi. Aaa, przypomniało się mi, woziła kiedyś na spacerze wózek jakiejś dziewczynki, ale tylko temu, że się fajnie kółka po betonie kręciły, w sensie, fajny odgłos był :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeAug 27th 2014 zmieniony
     permalink
    No ja tak jak napisałam pytam o taką do wózka w przyszłości bo póki co wózka nie ma. :tongue:
    Nie ma lali więc nie wiem czy się będzie bawić. Te co ma to takie malutkie, których specjalnie nie poważa. ;)
    Co do pluszaków, zwierzątek to się bawi - póki co układa w rządku pod drzwiami balkonowymi i "wyprowadza" na spacer, przytula, naśladuje dźwięki.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeAug 27th 2014
     permalink
    Moja Gosia dostała w spadku babyborn. Przez dłuższy czas się nią nie bawiła. Zauważyłam, że od kiedy mowa o dzidziusiu to zaczęła się nią bawić.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeAug 27th 2014
     permalink
    ooo, szczerze powiedziawszy to o takiej dzidziusiowej nie myślałam, ale teraz przyszło mi do głowy (po Twoim wpisie), że może jak Małe się urodzi to Milka miałaby swoje dzidzi do zajmowania się (choć pewnie to będzie dla niej za wcześnie), ale może będzie chciała naśladować czy cuś.
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeAug 27th 2014 zmieniony
     permalink
    Zu ma kilka lalek. Te mniejsze leżą w kącie, natomiast tymi większymi bawi się b.chętnie.
    B.lubi lalkę baby born, ale tą większą i chou chou (ta z kolei gumowa nie jest).
    U nas dobrze sprawdzają się lalki, które są wykonane tylko z gumy, bo Zu lubi je też kąpać... ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeAug 27th 2014
     permalink
    Hope, a masz te farme? My mielismy i szybko sprzedałam. Glos tego gościa jest irytuajacy,ze nie idze go sluchac (chyba,ze zmienili), zwierzxatka byle jak narysowane,ze dziecko nie może zgadnac po kształcie co to jest(jak dzwieki zwierzat). Wg mnie niewarte swej ceny.
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeAug 27th 2014 zmieniony
     permalink
    Natomiast, co do wózków, to pewnie będą zdania podzielone ;)
    U nas absolutnie nie sprawdził się wózek głęboki, Zuzia go nie lubiła. Milion razy bardziej wolała zwykłą spacerówkę za kilkanaście zł. (b.szybko się zepsuła,bo oczywiście Zu testowała jej wytrzymałość :D)
    Kocha miłością wielką ten wózek
    Dokupiłam tylko torbę, bo niestety nie było w zestawie,a jest ona dla Zuzi niezbędna :P

    I jeszcze mogę polecić taki wózek
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeAug 28th 2014
     permalink
    Gosia uwielbiała taki wózek.
    Dostała go zanim zaczęła chodzić, próbowała przy nim się uczyć stawiać pierwsze kroki, ale był za lekki.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 28th 2014 zmieniony
     permalink
    montenia: Hope, a masz te farme? My mielismy i szybko sprzedałam. Glos tego gościa jest irytuajacy,ze nie idze go sluchac (chyba,ze zmienili), zwierzxatka byle jak narysowane,ze dziecko nie może zgadnac po kształcie co to jest(jak dzwieki zwierzat). Wg mnie niewarte swej ceny.


    Niestety nadal ten głos jest denerwujący, śmiejemy się, że ta karotka to jakiś transwestyta. Faktycznie zwięrzątka niewyraźne są...ale Dominik lubi ją;) bije sobie brawo gdy odgadnie odgłosy albo nazwę zwierzaka, skacze, powtarza za nim np. "O,O", słucha głosów zwierząt. W zasadzie to powinnam napisać w czasie przeszłym, bo zapał na tą zabawkę nieco zgasł ale jakiś kiedyś był i nauczył się nowych odgłosów.

    Teraz mamy szał na ten garaż:D co prawda kupiłam używany, bo nie mogłam znaleźć nowego . Widzialam, ze wader kiedyś robił ale chyba się z nich wycofał.
    KOniecznie chciałam coś takiego, bo D. bawił się takim domkiem (do kształtów) jak garażem, a wkurzął się, bo były wąskie drzwi i nie mógł aut potem wydostać.

    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 28th 2014
     permalink
    mangaa: jakie lalki polecacie?

    wsrod znajomych malych dziewczynek sprawdzaja sie lalki typu dzidzius - chou chou czy baby born nawet jesli nie maja tych fukncji typu chora czy ze umie siusiac. grunt ze placze i trzeba ja odpowiednio uspokoic albo sie z nia bawic zeby zaczela sie smiac
    moja Gabrysia chou chou uwielbiala miloscia wielka a ze lalka prawie wielkosci noworodka to mozna bylo znalezc jakies ubranka dla wczesniaka czy "50" w pepco dorwac wiec garderobe lala miala niezla (btw. nasza lalka donaszala ubranka ktore Krzysio nosil przez 3 pierwsze tygodnie zycia)
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeAug 28th 2014
     permalink
    Dzięki dziewczyny, to zrobię u babci zamówienie na dzidziusiową lalę i dokupimy później wózek (ale chyba właśnie taki spacerowy).
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 28th 2014
     permalink
    Ja też dziękuję za odpowiedzi. Co do lalek też, bo od drugich dziadków ma być lalka do wózka. Czy będzie w nim jeździć, to nie wiem. Na razie M ma taczkę i wkłada do niej wszystko co spotka po drodze i wozi po całym domu i ogrodzie;)
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeAug 28th 2014
     permalink
    dziewczyny, czy ktoras to zna?
    http://allegro.pl/maly-budowniczy-domek-letni-teifoc-4500-cegielki-i4522598033.html
    wydaje mi sie super, ale nie wiem czy 4 latek nie jest za maly. moj uwielbia beton, betoniarki, ostatnio mi mowil, zebym mu beton kupila to bedzie klocki laczyl, szczegol ze plastikowe
    -- ;
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeAug 29th 2014
     permalink
    Micia ma taki od około roczku i jest ciągle na topie super się prowadzi nic się nie zacina jedyne co to ochraniacz na rączce jest pęknięty ale to wina M bo nie chcąc się dzielić wbijała w niego zębiska:D:D
    http://archiwum.allegro.pl/oferta/doris-duzy-wozek-spacerowka-dla-lalek-skretne-kola-i3230806133.html
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeAug 29th 2014
     permalink
    Dziewczyny a co proponujecie na roczek? Każdy pyta co chcemy..a my nie mamy pomysłów.. Chrzestny kupiła taki odtwarzacz DVD do auta bo dużo jeździmy. Zabawki z Fisher price większość. Arka noego
    . No kurde nie mam pomysłu..
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 29th 2014
     permalink
    Asia wow fajny pomysl z tym odtwarzaczem.
    a jezdzik jakiś?
    --
    •  
      CommentAuthorMuffina25
    • CommentTimeAug 29th 2014
     permalink
    podpinam się do pytania, mam ten sam problem co _Asiula, ja myśle o granuszku na klocuszek z fp, albo tego szczeniaczka z fp.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeAug 29th 2014
     permalink
    Milka jakoś po roczku zaczęła jeździć na takich sprzętach
    http://allegro.pl/kiddieland-jezdzik-pchacz-kubus-puchatek-29033-i4545203947.html
    http://allegro.pl/big-bobby-bike-jezdzik-fulda-motor-motocykl-56327-i4546553966.html
    i do teraz są w użytku:)
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeAug 29th 2014
     permalink
    My po chrzcinach kupiliśmy Gosi boomboxa, .
    Teraz często słucha na nim piosenki. Stoi u niej w pokoju i dziecięce piosenki nie muszą w kółko lecieć u mnie na kompie.
    p.s. koniecznie z wejściem USB.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeAug 29th 2014
     permalink
    Dziewczynki, dziś przyjeżdza moja 8letnia siostrzenica. Nie mam pojęcia co jej moge kupić tak na "przełamanie lodów".
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeAug 29th 2014
     permalink
    No właśnie Jezdzik Kubusia ma. Garnuszku tez, szczeniaczka tez.. Dostał w spadku pełno tego i mamy problem co kupić :(
    Taki rower z patykiem to bezsens bo zaraz nie będzie gdzie jeździć jesienią. Myślałam może o rowerze biegowym bo na wiosnę juz chyba zakumał co i jak
    . Ma nawet krzesełko uczydelko.. No po prostu masakra :p
    Sami popełniliśmy gafe bo kupiliśmy mu do pokoju namiot i takie sako które uwielbia i teraz nie ma co na prezenty wymyślać...
    O Może taki boombox ;d?
    -- [/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.