Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeFeb 12th 2018
     permalink
    katka.... po tym zdjęciu to raczej pomyślę nad sterylizacją :shocked: :P

przy blizniakach ilosc pokarmu podwójna niż normalnie, toż to normalnie dwie mega fabryki :P

a dzieci to absolutnie więcej nie chcę, dwójka to minimum i maksimum. Czasem śni mi się, że jestem w ciąży i zawsze z ulgą się budzę, że to tylko sen. Taki jest efekt posiadania total high need baby...
    --
  1.  permalink
    Elyanna: Czasem śni mi się, że jestem w ciąży i zawsze z ulgą się budzę, że to tylko sen. Taki jest efekt posiadania total high need baby...
    - oj tak.. te mam czasem taki horror i niewiem jakbym dala rade z jeszcze jednym taki wymagajacym typem... U nas ruszylo odcycowanie... w nocy plakal ze 5 razy po 15 minut...a w dzien uciekalam albo czekoladkami przekupowalam. W porze drzemki poszlam na zakupy.
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeFeb 12th 2018
     permalink
    Ja mam doświadczenie raczej z low need baby, a i tak na myśl o trzecim krew mi się ścina w żyłach :bigsmile:
    --
  2.  permalink
    Ostatnio karmilam malego w niedziele przed poludniem i do dzisiaj nie mam tego uczucia przepelnienia w piersiach.. owszem, sa nabrzmiale, twarde i duze ale nie bola ani mleko mi nie wycieka.. Moze pokarm sam mi sie konczyl czy jak? Jak ostatnio kolo pazdziernika probowalam go odstawiac to po kilku godzinach juz czulam twardosc i bol.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeFeb 13th 2018
     permalink
    ooo, czyżby się udało? Gratuluję!
    Myślę, że tylko się cieszyć, że nie boli.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 13th 2018
     permalink
    Madziik.mi sie samo tak rozlazlo po kosciach.przestalam karmic.z jeden dzien cycki byly pekate i sie pokarm wchlonal
    -- ;
  3.  permalink
    karolciat: ooo, czyżby się udało? Gratuluję!
    - jeszcze niewiem.. dzisiaj wstal z drzemki i mnie ciagnal do lozka i ryczal ze bluzki nie da sie podniesc. Powiedzialam ze dam mu jogurt i odpuscil - chlopak przytyje na takiej terapi. Nie wstaje do niego w nocy, nie usypiam go. Mamy czas do niedzieli bo w poniedzialek maz idzie na 14-22 i ja bede musiala go polozyc spac.. niewiem czy sie uda :( Ten tydzien maz tacierzynski a ja pracuje 16-22. Placze duzo po nocach - niewiem czy mu cyca brak czy tak ma.
    --
  4.  permalink
    Pomocy, mam strasznie poraniony sutek, który przeokropnie boli podczas karmienia, dziś to już nawet biustonosz mi przeszkadza. Co mogę użyć na sutek? Do tego Wiktor ma jeszcze pleśniawki.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTime6 dni temu
     permalink
    Ja w takich sytuacjach smarowałam własnym mlekiem + purelan.
    --
  5.  permalink
    Ja uzywalam maltan i stosowalam kapturki jak sie dalo.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTime6 dni temu
     permalink
    Ja smarowalam mascia plus mleczkiem no i dawalam odpoczywać tej piersi jak najwięcej. Przedluzalam przerwy pomiędzy karmieniami jak tylko się dało.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    Maltan nie! Ma glukozę i napędzi plesniawki. Najlepsza zwykła lanolina. Może być Purelan. Plus wietrzenie. Częsta zmiana wkładek laktacyjnych jeśli musisz używać.
    --
  6.  permalink
    Dziękuję za rady, w takim razie nabędę ten Purelan. Wkładek laktacyjnych już od dłuższego czasu nie noszę. Też staram się, jak najdłużej nie karmić tą piersią. Ta ranka wygląda jakbym się czymś przecięła, musiał mnie porządnie ugryźć, ale na szczęście nie krwawi.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    A na te pleśniawki macie nystatynę?
    i niech się dziewczyny wypowiedzą, bo ja nie miałam takiego problemu, czy przy tej ranie pleśniawki nie są zagrożeniem dla mamy/ w sensie czy się te grzyby na sutek nie mogą przenieść?
    Coś mi majaczy że dziewczyny u siebie grzybicę leczyły.
    Ale może się mylę, nie chcę straszyć, więc w razie czego mnie wyprostujcie.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTime5 dni temu zmieniony
     permalink
    Tak, coś było, ze sutek smarowały przeciwgrzybicznym
    --
  7.  permalink
    Musze i jak sie pochwalic pelnym odstawieniem, nie poszlo tak zle ale widac ze te pare miesiecy temu nie byl totalnie gotowy. Ale spac nie lubie sam, dalej najlepiej wylozy na mnie, albo czujac moj zapach.

Zycze wszystkim powodzenia!!!
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTime2 dni temu
     permalink
    Gratuluję i zazdroszczę. We mnie nadal brak konsekwencji.
    --
  8.  permalink
    karolciat: Gratuluję i zazdroszczę. We mnie nadal brak konsekwencji.
    - u mnie duze wsparcie i zaangazowanie meza, ktory go usypial i spal z nim w nocy. Ja sie nie zblizalam do lozka wogole.
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTime2 dni temu
     permalink
    madziik, zazdroszcze postawy męża <3 mój wyznaje zasade "wypłacze się i przestanie" we wszystkich trudnych sytuacjach z dziećmi...

P.S. Co to znaczy "wypłacze się".... że co? że łzy się skończą? padnie ze zmęczenia? koszmar jakiś... -_-
    --
  9.  permalink
    Elyanna: P.S. Co to znaczy "wypłacze się".... że co? że łzy się skończą? padnie ze zmęczenia? koszmar jakiś... -_-
    - moj maly w nocy wyje, czesto i u nas tylko zasada ze wyplacze sie i przestanie dziala, bo nic innego nie dociera... maly nie pozwala sie dotkac, picia niechce. po prostu siedzimy obok i czekamy, jedyne co to przyslowiowe "ciiiii" i tyle... Ale nie placze mega dlugo... 5-10 minut.

Treść doklejona: 21.02.18 20:54
    Nie karmie juz poltora tygodnia a dalej mi mleko cieknie... dlugo tak?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.