Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeOct 28th 2018
     permalink
    Jedna uwaga - "mleko" roślinne to nie mleko, tylko biały napój :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  1.  permalink
    Dziewczyny! Pomocy!
    Walcze z nawałem, malego przystawiam tak co 1.5h, ladnie je ale nie jest w stanie przerobic tego co sie produkuje. I teraz pytanie - odciagac? Czy pozwolic zeby to samo przeszlo?
    Piersi sa ogromniaste! Monstrualne rzeklabym, cale twarde i boje sie zeby sie zaraz z tego jakis zastoj nie zrobil :sad:
    Kapuste juz dzis przykladalam.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 2nd 2018
     permalink
    im więcej ściągniesz tym więcej cycki naprodukują także z tym to ostrożnie, jak już to odciągaj tylko tyle co do poczucia ulgi
    jeśli zacznie cię boleć lub pierś stanie się gorąca to już będzie kiepsko
    na twarde i zastój pamiętaj o tłuczonym liściu kapusty
  2.  permalink
    No niestety juz sa cieple :sad:
    Wczoraj na noc takiego nawalu dostalam i nie wiem ile to sie moze normowac :sad: bo dzis poki co dalej problem :sad:
    Czlowiek sie tyle nacierpi i poem jeszcze musi sie bujac z takim czyms :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 2nd 2018
     permalink
    włóż kapuchę do lodówki, potem liść zdejmij i tłuczkiem "zbij" i taki do piersi przyłóż, powinno w miarę szybko przynieść ulgę
    tak samo jak polewanie piersi strumieniem ciepłej wody, żeby zeszło z piersi; nie pozwól żeby zrobił się zastój
  3.  permalink
    Jak masz kapuste to wkładaj w piersi,ale moim zdaniem o wiele lepsze są takie żelowe wkładki.
    Weź zmocz pieluchę tetrowa, włóż do zamrażarki, wyjmij uformuj i przykładaj. 15-20 min na jedną pierś i drugą, żebyś odmrożenia nie dostała.
    Można tak samo zrobić z pampersem. Nalać, zamrozić.

Odciągaj do uczucia ulgi.
    Jestem świeżo po kursie edukatora ds laktacji, także pamiętam jeszcze trochę.:cool:

<span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 02.11.18 23:22</span>
    Gdybyś się źle czuła to Ibuprom 4x400 mg. Ładnie ściąga, łagodzi obrzęk. Tak mi się jakoś przypomniało jeszcze

<span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 02.11.18 23:23</span>
    A i jeszcze instruktorka CDL mówiła że nawał nie boli,czuć dyskomfort za to zastój już owszem.
    -- [/url[/url]
  4.  permalink
    No to u mnie bólu jako takiego nie było ale własnie takie bardzo nieprzyjemne uczucie i wrazenie ze mi zaraz piersi wybuchna.
    Ale chyba najgorsze mam za soba i liscie kapusty daly rade!
    Najwiekszy ubaw mialy moje dzieci jak widzialy ze mi ze stanika liscie kapusty wystaja :bigsmile: i dzis rano sie pytaly czy bede robic to samo bo strasznie od tego smierdze :bigsmile:

Treść doklejona: 03.11.18 16:05
    Wkładki żelowe na pewno wygodniejsze ale nie mialam akurat pod reka.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2018
     permalink
    Dobrze ze jest lepiej. Kapucha zawsze działała cuda i zawsze p niej przypominam. śmiały sie ze mnie koleżanki czy ja w odwiedziny do świeżo upieczonych mam to ja zawsze chodzę z drobiazgiem dla dziecka i główka kapusty dla matki ;)
  5.  permalink
    Ktos wie moze czy przy karmieniu piersi moge Meteospasmyl? Lekarz przepisal, a w ulotce jest, ze nie nalezy stosowac przy karmieniu piersia i nie wiem czy mam brac czy jednak nie
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.