Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMar 27th 2012 zmieniony
     permalink
    dobra dziewczyny na prośbę karolci i jowity wrzucam fotki, niestety nie robiłam wcześniej, miałam wyładowany aparat więc nie mam porównania, ale dziś jest 15 dzień z weiderem




    jestem już po kolacji :bigsmile: i jaki widzicie moje boczki i plecy doprowadzają mnie do szału, jeszcze długa droga przede mną:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 27th 2012
     permalink
    Kachaw bardzo ładnie jest, a na końcu będzie pewnie super :)
    Ja mam boczki duuuuuzo większe, zwis na plecach i bandzioch... ale moje bmi 26 :/
    apropos - tez tak czujecie mięśnie grzbietu przy ćwiczeniach? Czasem az łapią mnie jakies skurcze i musze się powyginac żeby odpuściły
    --
    •  
      CommentAuthorKaja
    • CommentTimeMar 27th 2012
     permalink
    kachaw, jak dla mnie - wygląda to super!!! I to po 15 dniach?
    Ciekawe, czy u mnie też tak będzie, ale naprawdę fajny ten Twój brzuszek się robi!!!
    -- http://kajapisze.pl
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMar 27th 2012 zmieniony
     permalink
    tak kaja zdjęcia robione dziś po 18, specjalnie to pierwsze zdjęcie robiłam pod takim kątem aby było zarys brzucha widać
    dzięki dziewczyny, muszę zaznaczyć, że nawet na studiach jak mi się zdarzały chude lata, albo podczas karmienia gdzie schudłam do 48kilo zawsze miałam odstający brzuszek, więc ja płaska nigdy nie będę, ale nie o to chodzi, chcę się znów dobrze czuć we własnej skórze
    pozdrawiam i uciekam spać, bo jutro mnie czeka ciężki dzień w pracy, mamy dni otwarte w naszej szkole
    pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 27th 2012
     permalink
    A ja odpadam. Nie jestem w stanie ćwiczyć bo głowa pęka, niedobrze mi... Coś mnie łapie ewidentnie :sad: Trudno, i tak jestem zadowolona z efektów :wink: Obudziło to we mnie motywację do ćwiczeń dla przyjemności, kupuję skakankę, do tego wypady na rower...:tongue: A do szóstki może jeszcze wrócę, na razie czekam na lato i wole od szkoły :cool:
    Ale zostaje z Wami żeby wspierać :wink: I mam nadzieje, że choroba mi odpuści...
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMar 27th 2012
     permalink
    Lexia, ale przestajesz na dobre?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 27th 2012
     permalink
    Nie wiem, czy skoro opuściłam dwa dni to mogę wrócić... Bo może jak poczułabym się lepiej do mogłabym dalej. Druga sprawa, że mam teraz ciężkie sprawdziany i raczej mało czasu na ćwiczenia... Od jutra ostra nauka i tak w sumie do świąt.
    --
    •  
      CommentAuthorCytrynka1
    • CommentTimeMar 27th 2012
     permalink
    Hej Dziewczyny :)
    Pochwale się Wam że od wczoraj zaczełam ćwiczyć A6W razem z moim M :)
    Zobaczymy jakie efekty będą :D
    Za jakiś czas pochwale się fotkami , porównamy czy są jakieś zmiany .
    Pozdrwawiam .
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMar 28th 2012
     permalink
    Lexia, rozumiem... Ale tendencja słaba, bo jak widzę towarzystwo się wykrusza :wink: i w tym główny motywator
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorKaja
    • CommentTimeMar 28th 2012
     permalink
    Lexia, szkoda...
    Ja czytałam, że jeśli zrobi się przerwę 2-4 dni to powinniśmy trenować od dnia, w którym ostatnio ćwiczyliśmy.
    Ale można nawet mieć dłuższą przerwę - 5-14 dni! Wtedy musimy cofnąć się o połowę dni, w których nie ćwiczyliśmy.
    Jeśli wyszłoby, że musimy cofnąć się w harmonogramie na dni przed 10tym dniem - należy zacząć od początku.

    Licho, ja na razie się trzymam! trzymam mocno!!!!
    Witaj Cytrynko :)
    -- http://kajapisze.pl
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 28th 2012
     permalink
    Jeszcze moze wroce, nie mowie nie... ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMar 28th 2012
     permalink
    Fiuu - organy mogą się zakleszczyć jeśli masz przepuklinę kresy białej - w innym przypadku jest to niemożliwe. Może idź do chirurga i niech określi co tam dokładnie masz w tym brzuchu.

    Treść doklejona: 28.03.12 10:30
    Tak jak pisałam u Ciebie pod wykresem - moja przerwa dzięki ćwiczeniom i brzuszkom się zmniejszyła i to bardzo.
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 28th 2012
     permalink
    Idę w poniedziałek.
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    a ja musiałam sobie trochę ćwiczenia zmodyfikować. Przy nożycach zaczęło mi strasznie chrupac w biodrze i potem czułam takie pieczenie, palenie.. wiec teraz norzyce robię sporadycznie za to ostatnie ćwiczenie wytrzymuję ponad 6sek.
    Zdjęcia może w sobotę zrobię, bo to juz bedzie 20 dzień, w kazdym razie widze sama że jest mnie tak jakoś troszkę mniej, brzuch nie trzesie sie jak galareta pod bluzką, że tylko ściągająca bielizna jest go w stanie ujarzmić :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    Dziś wkroczyłam w 14 dzień :wink: , miałam dwa dni przerwy podczas @.

    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    Agnike jest super różnica, widać to zwłaszcza w górnej części brzucha, w dolnej też, jeszcze dwa tyg i będziesz miała płaski brzuszek, gratuluję
    --
    •  
      CommentAuthorandzia28
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    Agnike, super :)
    Ja wczoraj zrobiłam 2 serie bo o 3 zapomniałam:( Ale dzisiaj zamierzam nadrobić - 2 już za mną;)
    Cieszę się, że w porę zaczęłam ćwiczyć bo u nas zrobiła się piękna wiosenna pogoda i od kilku dni można chodzić na krótki rękaw to i nie ma czym brzucha zasłaniać;)
    •  
      CommentAuthorKaja
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    Ja jestem dzielna: przedwczoraj pierwszy dzień @ i ćwiczyłam.
    Wczoraj migrena i ćwiczyłam (ale zdążyłam przed rozkręceniem się bólu)
    Dziś drugi dzień migreny, mam nadzieję, że mi się uda...
    Dziś powinnam zrobić 10 dzień.
    -- http://kajapisze.pl
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    też mam dziś 10ty dzień :) i ostatni z ósemkami :(
    ______________
    Na tej stronie co kiedyś polecała Lexia sugerują robienie cyklami... jak Wy robicie?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    Robilam troche tak, troche tak. Cyklowe szybciej zlatuje wedlug mnie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    a efekty? bo ktoś mi mówił, ze czytał, zę ponoc efekty po cyklach lepsze, tylko to taki ktoś kto nie robi :)
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    Roznica jak dla mnie prawie zadna w efektach, za to po walkowaniu w kolko jednego cwiczenia miesnie wolaja o pomoc urywanym krzykiem a brzuch zamawia wakacje w tropikach, na czole masz za to wodospad i nie masz sily podniesc tylka z podlogi :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    Tylko podczas tych cykli chyba wychodzi więcej rowerka. Na stronie napisano, ze rowerek to 5-15 wymachów, to może jednak lepsze efekty? hmmm
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    Licho, ja liczylam zawsze wyposrodkowane 10 wymachow. A co do efektow to u mnie bylo praktycznie tak samo. Z minimalna przewaga tych cwiczen ze powtarzasz jedno caly czas. Ale ponoc to mniej dla miesni zdrowe...
    --
    •  
      CommentAuthorKaja
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    Ja robię cykle :smile:
    no, ostatni raz po 8 zrobione, od jutra jadę 10-ki :)
    -- http://kajapisze.pl
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    Dzięki za odpowiedzi. Ja może machnę dziś 1 cykl na próbę, bo też przy ciągłych powtórzeniach pod koniec chce mi się wyc ;-)
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    Witam Was Panie
    Dziś miałam mega lenia, ćwiczyłam ale na siłę, każda seria dłużyła mi się niemiłosiernie,ale dałam radę
    Ja zawsze ćwiczę tak, że najpierw wszystkie 6 ćwiczeń, potem 3 minuty przerwy, znów 6 ćwiczen po kolei i 3 seria. Rozumiem że można robić jedno ćwiczenie 3 serie i następne i ....,
    pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    ja jestem na drugim dniu z 12 cyklami - kiedyś robiłam każde ćwiczenie kilka razy - teraz cyklami i wydaje mi się, że jest to trudniejsze
    •  
      CommentAuthorkaarolciaa
    • CommentTimeMar 30th 2012
     permalink
    Agnike, ładnie!
    Ja też robię cyklami :)
    --
    •  
      CommentAuthorKaja
    • CommentTimeMar 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Zasnęło mi jedno z dzieci, drugie jakoś nie chce.
    Udało mi się przy nim zrobić dwie serie, biorę się za trzecią, mam nadzieję, że się uda i będzie z głowy.
    dziś po raz pierwszy po 10 cykli.

    EDIT: ufff.... zrobione :) z pomocnikiem :)
    -- http://kajapisze.pl
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 30th 2012
     permalink
    No Agnike róznica bardzo ładna!

    Wczoraj nie robiłam ćwiczeń, normalnie taki leń i spadek formy że nie chciałam sie zmuszać...
    Dziś zrobiłam mimo zmęczenia i nawet o dziwo poszło mi szybciutko i jakoś tak lepiej :)
    Dodatkowo zmotywowała mnie waga dzisiejsza - już mam -4kg od początku a6w :D
    no i w centymetrach też ładnie spada:
    - talia -4cm
    - oponka -3cm
    - biodra -3cm
    - udo -2cm
    --
    •  
      CommentAuthorKaja
    • CommentTimeMar 30th 2012
     permalink
    jowita, nieźle!!! super masz wyniki!
    A coś poza a6w? jakaś dietka, ćwiczenia?
    na którym dniu treningu jesteś?
    -- http://kajapisze.pl
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 30th 2012
     permalink
    Kaju dziś dzień 16 robiłam, czyli 12 powtórzeń.
    Co 2 dni dołączam wymachy nóg, czasem damskie pompki. Prawda jest taka ze teraz cwiczenia a6w zajmują mi sporo czasu i coraz rzadziej cwicze uda, ale staram się...
    No i przestałam się objadac. Zamiast chleba deseczki, zero ziemniaków, makaronów, sosów, panierek ;) i ciasteczko od wielkiego dzwonu. no i ostatni raz jem o 17.
    I wreszcie mam wiecej energii :)
    --
    •  
      CommentAuthorandzia28
    • CommentTimeMar 30th 2012
     permalink
    Jowita, super:)) Gratuluję:) I zazdroszczę spadku kilogramów. U mnie waga ani drgnie od 2 tyg.
    Dzisiaj robiłam pierwszy raz po 14 powtórzeń i nawet nieźle by mi się ćwiczyło gdyby nie fakt, że jajniki dokuczały.
    Ale ogólnie już się do ćwiczeń przyzwyczaiłam i jestem zadowolona, że nie przychodzi mi na mysl, żeby z nich zrezygnować. Jednak grupa wsparcia swoje robi;)
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 30th 2012
     permalink
    Andzia ale u mnie waga też stała prawie 2 tyg. A nawet wzrosła odrobinę. I nagle zaczęła lecieć na łeb na szyję. W sumie to pierwszy spadek wagi 6 dni temu i od tego czasu -1,6kg.
    Także przeczekaj, organizm w końcu się zdecyduje :)
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMar 30th 2012
     permalink
    a ja przed chwilą zrobiłam pierwszą serię cyklami - ufff.... chyba bardziej mi dopiekła niż normalna (przez to, że więcej rowerka), ale za to mniej nudno :)
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 31st 2012
     permalink
    jestem baaaaaaaaardzo zadowolona :)
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeMar 31st 2012
     permalink
    Jowita, piękna inspiracja dla ćwiczących! W dodatku świetne zdjęcia. A brzuszek fantastycznie Ci znika. Oj, muszę wreszcie zacząć ćwiczyć poważnie!
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorKaja
    • CommentTimeMar 31st 2012 zmieniony
     permalink
    Jowita, rewelacja!!!!! jesteś moją motywacją!
    U mnie efekt pewnie będzie mniejszy, bo nie ograniczam się dietkowo.
    Zresztą na spadku wagi tak bardzo mi nie zależy.
    Ale wyglądasz super, będziesz super na koniec "szósteczki" :)
    -- http://kajapisze.pl
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 31st 2012
     permalink
    Wielkie dzięki dziewczyny :)
    jak sama widzę efekty to motywacja rośnie i wiem że warto, mimo że ćwiczenia zabierają już spory kawałek wieczoru. Ale jeszcze tylko 25 dni :)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMar 31st 2012
     permalink
    jowita:crazy:
    :whorship:
    jak będzie mnie dopadać kryzys to będę oglądać twoje zdjęcia
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMar 31st 2012
     permalink
    Dzięki tym fotkom bez marudzenia machnęłam 3 serie pod rząd i to pierwszy raz po 10 powtórzeń :thumbup:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorandzia28
    • CommentTimeMar 31st 2012
     permalink
    Jowita, wow! Super zmiana:)
    Aż żałuję, że nie cykałam fotek.
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeApr 1st 2012
     permalink
    Dziewczyny, wczoraj po chodzeniu z córką po sklepach strasznie bolały mnie mięśnie pleców i to sprawiło, że powiedziałam sobie, że dość, że muszę zacząć się ruszać. Zmobilizowana zdjęciami Jowity oraz wynikami A6W mojego eMa (którago zresztą kiedyś sama zaraziłam tymi ćwiczeniami) zabrałam się za siebie i zaczęłam ćwiczyć z postanowieniem regularnego codziennego treningu i dotrwania do końca. Ponieważ ćwiczyłam już jakiś czas temu A6W, a niedawno Callanetix na brzuszek (nieregularnie) oraz kilka razy zaczynałam A6W, to tym razem zaczęłam z grubej rury, a mianowicie pominęłam 6 pierwszych dni i zaczęłam od siódmego, czyli 3 serii po 8 powtórzeń. Z ciekawości zrobiłam sobie 2 serie tak, jak ja zawsze robiłam, czyli każde z ćwiczeń po kolei i taki cały cykl 8 razy, a ostatnią serię zrobiłam innym trybem, a mianowicie każde ćwiczenie po 8 powtórzeń. I powiem Wam, że ten pierwszy sposób, pomimo większej ilości nożyc jest znacznie przyjemniejszy i prostszy do wykonania, nie bolą tak mięśnie, które nie powinny pracować w tych ćwiczeniach, czyli kark, plecy itp. No i nie męczy się tak człowiek. A skuteczność jest podobno nawet wyższa (czytałam o tym w sieci, bo toczymy z eMem walkę, ja jestem po stronie tej wersji ćwiczeń, a on woli tę drugą). Tak czy siak, spodziewam się jutro MEGA zakwasów (a może nie...?) :devil:

    A tak z innej strony, zastanawiam się nad liposukcją ultradźwiękową. Bo o ile mam nadzieję na poprawienie rzeźby brzuszka po A6W, to samo podbrzusze jest u mnie piętą Achillesową. Nawet po kilku A6W, treningach na dolne mięśnie brzuszka, masażach i innych cuda-wiankach, nie znikała ta poduszeczka, co doprowadzało mnie zawsze do rozpaczy. Muszę to jeszcze przemyśleć, ale mocno rozważam taki pomysł.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeApr 1st 2012 zmieniony
     permalink
    Witam się niedzielnie, u mnie dziś ważenie i mierzenie i na wadze w ciągu tyg spadło 800gram, więc się cieszę, bo już po zastoju i waga idzie znów w dół aha i centymetry też w dół 1cm-talia,
    1cm - brzuch,
    2cm- biodra
    od początju dietki i weidera
    5cm talia
    6cm brzuch
    5cm biodra
    cieszę się bardzo bo już ludzie zaczynają zauważać że schudłam
    jaca randa może masz po prostu taką urodę, że brzuszek zawsze będzie lekko odstawał, ja np tak mam, ważne aby były widoczne mięśnie a nie galareta i tłuszcz i ja nad tym pracuję
    pozdrawiam:rolling:
    aha i jestem w połowie drogi spadku wagi który sobie założyłam :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeApr 1st 2012
     permalink
    Jaca randa gratuluję decyzji i życze sukcesow, przede wszystkim zadowolenia z siebie!
    bardzo mi miło ze kogoś moge zmotywować, aczkolwiek może lepiej jakbym została motywacją po 42 dniu, bo ja często miewam takie falstarty... Pedze jak szalona i nagle odechciewa mi się. Obym teraz nie zawiodła siebie i Was ;) Ale tak jak już pisałam kilka dni temu - w naszej grupie wielka siła, bo świadomość że robimy wspólnie dopinguje bardzo. Dlatego wciąż się trzymam :)

    Kachaw wyniki masz super! Pięknie Ci centymetry poleciały! I to Twoje BMI...marzenie :)
    Ja tez mam wiecznie odstająca oponkę, zawsze miałam, nawet przed porodami wiec nie łudzę się ze zniknie, ale licze że będzie to oponka a nie koło ratunkowe. Do tego mam naddupie i uda jak szyneczki... Taki mój urok ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeApr 1st 2012
     permalink
    naddupie?? nie wiedziałam że jest taka część ciała:rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeApr 1st 2012
     permalink
    tak :) to taka częśc ciała która przy szybszym kroku skacze bardziej niż cycki
    --
    •  
      CommentAuthorCytrynka1
    • CommentTimeApr 1st 2012
     permalink
    Hej Dziewczyny :)
    Pochwale się Wam moimi pierwszymy fotkami , same ocenicie czy coś tam ruszyło :D


    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeApr 1st 2012
     permalink
    ee no ruszyło bez dwóch zdań!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.