Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2011
     permalink
    my mamy Ramatti Venus, jestem zadowolona - mlody tez nie narzeka ;-)

    ku pamieci - fotelik.info
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJan 27th 2011
     permalink
    Hannka - my właśnie mamy Romer King i jestem bardzo zadowolona, zresztą dziecię również. Zawsze w nim błogo zasypia i widać, że jest wygodnie.
    --
  1.  permalink
    A ja się dopiero przymierzam i na razie myślimy o Maxi Cosi Mobi. Fajny, bo 9-25kg i co najważniejsze montowany tyłem do kierunku jazdy. Kosztuje ok 850pln.
    --
    •  
      CommentAuthoremmsik
    • CommentTimeJan 27th 2011
     permalink
    Też mamy Romera :-) I praktycznie podpisuję się po tym co napisała Livia ;-)
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeJan 27th 2011
     permalink
    Mamy taki fotelik jak AniaM. Jasko sprawia wrażenie zadowolonego. Co ważne, mozna fotelik ustawic do pozycji prawie leżącej.
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJan 27th 2011
     permalink
    A ja ostatnio oglądałam gazetkę marketu i widzę w promocji CHICCO NEPTUN... Zaglądam w net - a tu "masakra":http://www.youtube.com/watch?v=Fpe5g_kJhwY brrr
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2011
     permalink
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJan 28th 2011
     permalink
    Cerisecerise, my od niedawna mamy właśnie Maxi Cosi Mobi - też mi zależało na podróży tyłem do kierunku jazdy. Ogólnie fotelik super, wygodny, stabilny, ale jest jedno "ale" - zajmuje bardzo dużo miejsca. Przydałoby się większe auto :wink:
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeFeb 6th 2011
     permalink
    Ja miałam dla malucha maxi cosi cabrio fix- ogólnie jestem zadowolona ale nie podoba mi się że ma ten miękki daszek ( dla letnich dzieci ok ale dla zimowych nie )
    Teraz mamy Romer King plus 9-25kg i dla starszaka ten od 15kg super jestem zadowolona, mam dwa w wersji high line....pierze się rewelacja, jest wygodny.
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 20th 2011
     permalink
    Wybór fotelika to trudna i niejednokrotnie dyskusyjna sprawa..
    polecam cos do poczytania O FOTELIKACH DLA DZIECI
    .
    Nadmienię tylko, że moje dziecko ma 18 mcy i wciąż jeździ w pierwszym foteliku, wiele osób puka się w głowę, ale niech się puka, to ich głowa, a dziecko jest moje...
    .
    mogę z czystym sumieniem polecić fotelik Maxi Cosi CABRIO FIX, do tego mam bazę montowana do zaczepów ISOFIX na tylnym siedzeniu samochodu za kierowcą
    http://www.topmarket.pl/prod/mid/maxi-cosi-cabrio-fix-intense-red-47107.jpg
    ....
    . montowany 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa, tyłem do kierunku jazdy, na przednim lub tylnym siedzeniu ale tylko na takim ,do którego nie przynależy poduszka powietrzna.
    . główkę dziecka w pierwszych miesiącach jego życia chroni solidny wałeczek ochronny
    . SPS - boczny system ochrony, dodatkowo chroni głowę dziecka podczas bocznych uderzeń
    . bardzo praktyczny daszek naciągany na pałąk ochroni dziecko przed słońcem , wiatrem lub opadami
    . szybki i wygodny system regulacji szelek ułatwia rodzicom sprawne oraz prawidłowe zabezpieczenie dziecka w foteliku. By szelki barkowe przebiegały prawidłowo nad ramionami dziecka w oparciu fotelika przewidziano szczelinki umożliwiające przełożenie szelek na odpowiednia wysokość
    . centralny zamek zamykający szelki
    . zaczepy z obu boków fotelika pomogą przygotować pasy , tak by nie były przekręcone podczas wpinania malucha do fotelika
    . osłonki na szelki, niezbędne na lato, ochronią dziecko przed bezpośrednim kontaktem z pasami - podrażnieniami lub otarciami
    . możliwość wypięcia tapicerki
    . możliwośc montażu system ISOFIX przy użyciu BAZY FAMILY FIX
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeMay 20th 2011
     permalink
    Scorpi, a możesz zdradzić, dlaczego Twoja pociecha jeździ wciąż w tym najmniejszym foteliku? Jestem ciekawa:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 20th 2011
     permalink
    Josaris - z bardzo prostego powodu, pierwsze foteliki są najbardziej bezpieczne, ponieważ zapina się je tyłem do kierunku jazdy i w razie kolizji głowa dziecka ma stabilne oparcie - przeczytaj o bezpieczeństwie w linku, który wyżej wkleiłam
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 20th 2011 zmieniony
     permalink
    Są większe foteliki zapinane tyłem do kierunku jazdy, znajomi mają, mogę zapytać, co to za model.
    Ten Cabrio Fix jest bezpieczny tylko do osiągnięcia przez dziecko wagi 13 kg, czyli do ukończenia mniej więcej 12 miesięcy, w zależności od dziecka (żadne z moich po ukończeniu roku tyle nie ważyło).
    --
  2.  permalink
    Fiufiu, choćby Mobi, też firmy Maxi Cosi jest montowany tyłem do kierunku jazdy
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeMay 20th 2011
     permalink
    Sa sa, do 25kg. Tylko nie wiem ktore z tych sa dostepne w PL.
    Recaro Polaric - 18 kg (Isofix)
    Brio Zento - 25 kg
    Britax HiWay - 25 kg
    Britax Secura - 25 kg
    Britax Fixway - 18 kg.
    Britax Two Way Elite - 25 kg
    Britax Multi-Tech - 25 kg
    Maxi Cosi Mobi - 18 kg
    Akta Graco DuoFlex XTP Promo 25 kg
    Akta graco Cosmic Comfort 25 kf
    Akta Graco Duo Logic Isofix 18 kg
    HTS BeSafe Izi Kid 18 kg
    HTS BeSafe Izi Comfort X1 Isofix

    Tylko niestety do malego samochodu nie wchodza za bardzo. I mnie sie nie podoba, ze przy niektorych dziecko nie ma co z nogami zrobic.
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeMay 20th 2011
     permalink
    Mój syn waży 20kg a ma 116cm wzrostu. Nie potrafię wyobrazić sobie podróży (jakiejkolwiek) z nim tyłem do kierunku jazdy. Zdaję sobie sprawę, że bezpieczeństwo jest ważne, ale wygoda też ma znaczenie. Jak wygląda podróż dziecka starszego niż roczne w takim foteliku? 25kg ważą już przecież dzieci 6-7letnie. Rooda ma rację, co ma taki dzieciak zrobić z nogami?
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeMay 20th 2011
     permalink
    Irlandio one sa troche odsuniete, tzn sa tak mocowane, ze jest troche miejsca na nogi (chociaz jak widac na ponizszych zdjeciach nie wszystkie), ale to jest wtedy kosztem siedzenia pasazera z przodu przy mniejszych samochodach albo trzeba miec wieksze auto;)

    1

    2

    3

    4
    --
    • CommentAuthorjadwiga22
    • CommentTimeMay 20th 2011
     permalink
    Ja mam Roemer King dla małej i Cybex Solutions X dla drugiej starszej. Polecam i jeden i drugi. Wysoka pozycja w testach bezpieczeństwa ADAC
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeMay 21st 2011
     permalink
    Hmm. Widze, że dal 2-3 latków to jeszcze OK, ale Olo jest wysoki, nogi mu już "wiszą" jak siedzi w foteliku. W takiej pozycji mialby kolana pod brodą. :/ Faktycznie do tego potrzebny jest duży samochód.
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 21st 2011 zmieniony
     permalink
    Fiufiu: Ten Cabrio Fix jest bezpieczny tylko do osiągnięcia przez dziecko wagi 13 kg, czyli do ukończenia mniej więcej 12 miesięcy,

    Kuba ma 18 mcy, waży w tej chwili 10 kg, jeździ w foteliku tyłem, z powodzeniem jeszcze pojeździ, tym bardziej, e oba auta mam bardzo duże i jest sporo miejsca w środku
    Irlandia: Mój syn waży 20kg a ma 116cm wzrostu. Nie potrafię wyobrazić sobie podróży (jakiejkolwiek) z nim tyłem do kierunku jazdy.

    no przy takim dużym dziecku też sobie nie wyobrażam,
    mnie chodziło o małe dzieci do 2 max 3 lat
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMay 21st 2011 zmieniony
     permalink
    następny fotelik jaki kupie będzie Maxi-Cosi Pearl do 18 kg, zależy mi również, żeby fotelik miał homologacje na samolot, ten pierwszy jakiego używamy w tej chwili ma :)
    http://www.tosia.pl/external/xinha/plugins/ExtendedFileManager/demo_images/Maxi_Cosi/Pearl/Pearl_Lapis_Blue.jpg
    • CommentAuthorfuracroyos
    • CommentTimeJun 26th 2011
     permalink
    Witam, moje dziecko używało maxi cosi mobi i jestesmy bardzo zadowoleni. uważam, że jest on do wagi 18kg,a nie jak podaje producent do 25.Syn jest dużym chłopcem,waży 17kg i niestety zrobiło mu się ciasno. Z nóżkami nigdy nie było problemu,a jeździliśmy trasy po 600km. Polecam, a teraz mam ten fotelik do sprzedania w bardzo dobrym stanie.Szczegóły tutaj:
    http://tablica.pl/oferta/maxi-cosi-mobi-tylem-gwarancja-okazja-IDa6Ap.html
    • CommentAuthorafiz
    • CommentTimeJun 26th 2011
     permalink
    Ja czytałam, że nie powinno się kupować używanych fotelików samochodowych, z prostej przyczyny: nigdy do końca nie mamy pewności, czy fotelik nie "zaliczył" jakiejś kolizji samochodowej (lub nawet wypadku) i mimo, że z pozoru może wyglądać na nieuszkodzony i w świetnym stanie, coś się jdednak mogło nadłamać, wygiąć lub uszkodzić np. gdzieś w środku i może wówczas nie gwarantować 100% pewności. No ale wiadomo, że każdy robi jak uważa. Ja jakbym miała kupić używany to tylko od kogoś znajomego, gdybym wiedziała, że fotelik nie uczestniczył w wypadku. Bo uważam, że już lepiej kupić nowy gorszej firmy, niż używany lepszej, jeśli nie ma się pewności co do jego historii.
    --
    •  
      CommentAuthorfever84
    • CommentTimeJun 28th 2011
     permalink
    my już mamy 3 fotelik z tej samej serii. Romer High line, isofix.
    Bardzo dobrze sprawdza się w podróży, ostatnio był program o toksycznych fotelikach, ta linia na szczęście jest czysta.

    polecam
    •  
      CommentAuthorAndżi
    • CommentTimeSep 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Mam pytanie, o co dokładnie chodzi z tymi pasami i punktami w fotelikach. Jedne mają pasy 5 punktowe inne 3 punktowe, co to znaczy dokładnie? Teraz mam fotelik BabyActive i on ma chyba 5 punktowe pasy (?) ale chcę zmienić na maxi-cosi i ten ma 3 punktowe pasy. Pogubiłam się już w tym.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    Najprościej mówiąc, trzypunktowe pasy to są takie, które trzymają dziecko z trzech stron, tj. z góry i między nogami. Pięciopunktowe dodatkowo jeszcze łapią z boków.
    --
    •  
      CommentAuthorAndżi
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    Dzięki luczynka
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    te 5 punktowe wiadomo, bezpieczniejsze są.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthoriborkowska
    • CommentTimeSep 10th 2011
     permalink
    Espiro Optima 0-25kg
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 23rd 2011
     permalink
    Dziewczyny, a co uważacie na temat kupowania fotelików zapinanych na pasy vs. te na isofixy?
    chceliśmy kuić Maxi Cosi Cabrio 0-13. no i zonk, bo można kupić z bazą lub bez. ale kurde baza kosztuje drugie tyle, o foelik. jeśli to nie ma wpływu na bezpieczeństwo, a jedynie na wygodę rodziców (łatwo się montuje), to dziękuję, pomęczę się z pasami.
    ale jeśli jest to istotna róznica, no to wiadomo, ze na bezieczeństwie dziecka nie będę oszczędzała.
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeSep 24th 2011
     permalink
    Ja jeszcze nie zdecydowałam czy kupić bazę, na pewno baza lepiej trzyma fotelik niż pasy, ale jak to wychodzi w testach to nie mam pojęcia. Wygoda jest to ogromna bo robisz "clik" i fotelik masz w bazie. A z pasami musisz się troszkę pomęczyć, ale jest to do przeżycia.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 24th 2011
     permalink
    Joy: bo gdzies niedawno czytalam, ze fotelik z baza (nie pamietam nazwy firmy) duzo gorsze mial wyniki w testach niz zapinany na pasy... ja mam zapinane na pasy

    no właśnie! przejrzałam testy i foteliki zapinane na pasy wypadają równie dobrze jak te na bazę.
    sara32: na pewno baza lepiej trzyma fotelik niż pasy, ale jak to wychodzi w testach to nie mam pojęcia.

    Sara, no ale podstawą do teorii, ze baza trzyma lepiej, są właśnie testy. a znich wynika,że wychodzi na jedno jeśli chodzi o bezpieczeństwo.
    sara32: Wygoda jest to ogromna bo robisz "clik" i fotelik masz w bazie.

    to prawda. ale wiecie, ze taka baza jest tylko do jednego modelu? max dwóch? (Family Fix maxi cosi jest do dwóch, czyli do 0-13 oraz 13-18). Jak dla mnie, jeśli ta baza daje tylko wygodę rodzicom, a nie zmienia kwestii bezpieczeństwa, to wolę te 700PLN wydać na zajęcia z dzieckiem na basenie albo inne rzeczy dla dziecka.
    ps: chyba wezmę zatem max cosi cabrio fix.
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeSep 24th 2011
     permalink
    Magdalena: Jak dla mnie, jeśli ta baza daje tylko wygodę rodzicom, a nie zmienia kwestii bezpieczeństwa, to wolę te 700PLN wydać na zajęcia z dzieckiem na basenie albo inne rzeczy dla dziecka.


    Racja, pewnie też oleję bazę, mam auto 4 drzwiowe wiec dam radę z pasami a latem w ogóle nie bedę wypinać fotelika, jedynie zimą, żeby nie wkladać malucha do zimnego.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 24th 2011
     permalink
    Joy, a może polecasz coś innego? Chociaż w sumie każde dziecko wyrasta w innym tempie.
    Tak sobie myślę, że jak Ania z listopada, to przez zimę sie nie upoci ;)
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 24th 2011
     permalink
    Dzięki, Joy:)
    • CommentAuthorjoanna22pl
    • CommentTimeSep 29th 2011
     permalink
    Czesc dziewczyny,
    Ja tez mialam problem z wyborem fotelika dla mojego 10-cio miesiecznego synka. Wyrosl juz z pierwszego fotelika i czas najwyzszy sprawic mu nowy. Szukalam informacji, czytalam rozne fora (rowniez zagraniczne) i w koncu zdecydowalam sie kupic fotelik montowany tylem. Poniewaz moj maluch juz wazy 13kg fotelik do 18kg odpada, bo chyba za dlugo maly w nim nie pojezdzi. Znalazlam super strone www.carseat.se (szwedzka), napisalam do nich prosbe o porade i na drugi dzien przyszla odpowiedz. Hakan jest naprawde pomocna osoba. Nie wiem czy slyszalyscie, ale szwedzi sa najbardziej "do przodu", jesli chodzi o bezpieczenstwo przewozonych samochodem dzieci (i nie tylko). Dlatego tam ludzie woza dzieci tylem do kierunku jazdy do przynajmniej 4 roku zycia. Tez sie zastanawialam na poczatku, ze dziecku musi byc strasznie niewygodnie, ale pomyslcie same, jako dzieci pewnie potrafilyscie caly dzien siedziec "po turecku", bez zadnych problemow. Tylko dorosle osoby uwazaja taka pozycje za niewygodna, dla dzieci to frajda. Niektore mamy pomysla, ze dziecko bedzie krzyczec, bo nic nie widzi, ale to tez nieprawda, bo te foteliki sa montowane wyzej, wiec dziecko spokojnie zobaczy wszystko przez okno. A jesli zostanie przesadzone z pierwszego fotelika montowanego tylem do drugiego (tak samo montowanego) to na pewno sie nie sprzeciwi, bo od zawsze tak siedzi. Radze Wam poczytac o bezpieczenstwie przewozenia dzieci tylem do przynajmniej 4 roku zycia. Taki fotelik jest 5 razy bardziej bezpieczny od montowanego przodem. Co do montowania pasami lub isofixem. Tez myslalam, ze isofix bezpieczniejszy, ale Hakan mi wyjasnil, ze roznicy nie ma zadnej. Pod jednym warunkiem - fotelik na pasy musi byc prawidlowo zamontowany. Mysle, ze nie jest to problem, jesli na spokojnie wezmie sie instrukcje i zrobi wszystko krok po kroku. Na koniec chcialabym dodac, ze jesli macie mozliwosc to poczytajcie. Jest mnostwo artykulow na internecie o wyborze wlasciwego fotelika. Trzeba sie dobrze zastanowic, bo przeciez chyba kazdej z nas zalezy na bezpieczenstwie swojego dziecka. A testow ADAC nie radze brac jako glowny wskaznik wyboru, gdyz do koncowej oceny brane sa pod uwage takie rzeczy jak komfort czy latwosc czyszczenia tapicerki. Dla mnie najwazniejsze jest ile punktow fotelik dostal przy tescie zderzeniowym. Poza tym nie wiem czy wiecie, ale testy ADAC przeprowadzane sa uzywajac karoserii, ktora jest zamontowana na szynach i nie uwzgledniaja uderzen bocznych. Najbardziej restrykcyjny jest szwedzki Plus Test, ktory przeprowadzany jest na normalnym samochodzie i testy obejmuja rowniez uderzenia boczne. Jak na razie tylko 3 foteliki przeszly ten test: BeSafe Izi Kid, Akta Graco BeLogic i Britax Hi-Way 2. BeSafe zajmuje bardzo duzo miejsca w samochodzie, podobnie jak Maxi Cosi Mobi, BeLogic i Hi-Way 2 snadaja sie spokojnie do mniejszych samochodow. Oczywiscie caly czas sa przeprowadzane testy na inne foteliki i pewnie wyniki beda znane wkrotce. Troche sie rozpisalam, ale moze troche pomoglam Wam w wyborze fotelika. Pozdrawiam i zycze, abyscie zawsze bezpiecznie dojezdzaly do celu!
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 4th 2011
     permalink
    To ja tylko dla celów statystycznych donoszę, że kupiliśmy w końcu jednak z bazą isofix, bo se tatuś naczytał, że jednak najbezpieczniejsze. Wzięliśmy Maxi Cosi Cabrio Fix z bazą Easy Fix. Udąło nam się znaleźć od znajomych używany, ale na pewno bezwypadkowy, rocznik 2010, wygląda jak nówka, bo nie używali fotelika w mieszkaniu i mał podóżowali. Za to prawe 500 PLN taniej. Fajnie.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    Magdalena, bardzo dobry wybór
    mój syn jeździ w takowym, ma już 22 mce i fotelik wciąż idealnie się sprawuje
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Oo, no to super:) ale synek ma 22mce i jeszcze nie wyrosl z tego 0-13kg? Czy cos zle zrozumialam?
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Magdalena, dobrze zrozumiałaś, młody wazy 11 kg :)
    po za tym ja mam fotelik z 2009 r, a tamta wersja miała wyższy zagłówek o 8 cm od fotelika z 2010 r.
    po prostu był głębszy
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    aaa, no to kruszynka:) własnie się zdziwiłam, że jeszcze wnim jeździ, ale jak tak to wszystko jasne.
    po prostu moje przyjaciółki mają takie klocuszki, co po 8 miesiącach wyrosły z wersji 0-13 :)
    btw, spryciarze z tym skróceniem zagłówka, nie? żeby na krócej starczyło.
    nawet o tym nie wiedziałam.
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Moi znajomi z tego fotelika korzystali dopóki mały nie skończył 18 miesięcy bo ważył mniej ale był dłuższy przez co nie zabezpieczał już go
  3.  permalink
    Magda, często jest tak, że mamy za szybko przesadzają maluchy do większego fotelika- bo np. nogi wystają. A prawda jest taka, że dopóki dziecko 13kg nie przekroczy i głowa nie wystaje, fotelik nie jest za mały. A te pierwsze foteliki są najbezpieczniejsze jednak
    --
    •  
      CommentAuthorbahel
    • CommentTimeNov 12th 2011
     permalink
    My zakupiliśmy dziś fotelik maxi cosi cabrio fix. Rozważaliśmy też maxi cosi pebble ale po rozmowie ze sprzedawcą stwierdziliśmy, że ten pierwszy będzie lepszy. Jest tańszy, ta sama klasa bezpieczeństwa, tylko trochę więcej bajerów w tym drugim.
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeNov 13th 2011
     permalink
    Ja też mam cabrio fix :) Mam nadzieję, że się sprawdzi.
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeNov 13th 2011
     permalink
    my też mamy cabrio fix`a to chyba najbardziej popularne foteliki
    --
  4.  permalink
    chciałam Wam polecić trzeci fotelik sunshine kids
    Hania jeździ od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwalimy
    Dobre oceny w testach i przystępna cena
    ete
    etwe
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeMar 29th 2012
     permalink
    dziewczyny a jak rozwiazujecie problem koniecznosci jazdy tyłem a poduszek z przodu? mozecie je wyłaczyc czy dzieci jada z tyłu same? a jak zaczna płakac? zawsze mam z tym problem, bo sporo jeżdże i o ile kiedy jedzie rodzenstwo to nie ma sprawy , jesli jade sama to juz jest problem, bo trudno zatrzymac sie na 3 pasmówce w korku i przesiadac do tyłu bo maluch płacze.
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 31st 2012
     permalink
    Moge polecic ten sam fotelik co Szczypta. U nas sie super sprawdza :)
    •  
      CommentAuthorzupazgryzoni
    • CommentTimeMar 31st 2012 zmieniony
     permalink
    My od 10-tego m-ca życia Młodego używamy Jane EXO Isofix 9-18kg
    i jestesmy bardzo zadowoleni, Młody ma wygodnie, lubi w nim jeździć.
    Syn ma w tej chwili 2,5 roku, waży 13,5kg, wzrost 93cm i nie jest mu ciasno, nawet w zimowych grubych ciuchach.
    fotelik jest od razu z bazą isofix w normalnej cenie (a nie "podwójnej", jak niektóre foteliki z baza)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.