Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 15th 2013
     permalink
    My kupiliśmy Roemer, King Plus, Fotelik samochodowy, 9-18 kg, kolor brązowy, Big Giraffe od soboty małą w nim jeździ w pozycji pochylonej. Ogólnie to szybko zasypia w tym foteliku.
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeOct 15th 2013
     permalink
    u nas było to samo Milka lepiej w nim śpi niż w tym małym jakoś koło 8-9 miesiąca ja przeniosłam, bo bardzo jej nogi wystawały i było jej niewygodnie
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeOct 15th 2013
     permalink
    My jeszcze się nie przesiedliśmy w King Plusa, ale chyba będziemy musieli pomału... Bo Kacper już nie lubi tej pozycji pół leżącej...
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeOct 15th 2013
     permalink
    nana81: Czy któraś z Was używała foteliki maxi cosi 0-13?


    O jaki model chodzi? My mamy cabriofix i jesteśmy z niego zadowoleni...po pierwsze mamy bazę isofix, więc wpinanie/wypinanie go jest dziecinnie proste, po drugie też mamy adaptery do wózka, co się wg mnie bardzo przydaje, bo łatwiej się tak zabrać do lekarza/ na zakupy (zwłaszcza, że jeżdżę z Miśkiem przeważnie sama i tachanie go z fotelikiem nie wchodzi za bardzo w rachubę, a zniesienie Mikołaja w foteliku i naszego Mutsy (16kg) na raz graniczy z cudem :p)
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 15th 2013
     permalink
    sardynka85: O jaki model chodzi?

    Pytałam ogólnie. Modeli jest tak dużo, że jeszcze nie wiem, jaki wybrać, jeśli się zdecydujemy. Widzę, że cabriofix króluje.
    Jak Mikołajowi było w nim w pierwszych dniach?
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeOct 15th 2013
     permalink
    nana81: Jak Mikołajowi było w nim w pierwszych dniach?


    podróż ze szpitala do domu przeżył ok - zasnął i zrobił kupkę :wink: później za dużo z nim nie jeździliśmy, bo się pochorował i leżeliśmy w szpitalu :/ ale generalnie w foteliku lubi jeździć...na dłuższych trasach często usypia (jak był młodszy to zasypiał w nim praktycznie zawsze)
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny przyszło mi szukać tak wcześnie drugiego fotelika dla Marceliny. Teraz mamy Recaro Young Profi plus i mała się już nie mieści, jest jej ciasno i wystają nóżki.
    Interesuje mnie fotelik tyłem do kierunku jazdy, którego można rozłożyć, bo M. przecież nie siedzi jeszcze. Możecie coś polecić?
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny nie wiecie co się stało z fotelikami SUNSHINE KIDS MONTEREY 2, o nowej nazwie DIONO (słyszałam też o nazwie Sunshine Kids Monterey Booster/Diono Monterey 2 Booster - 15-36 kg )?
    Chodzi konkretnie o ten fotelik: http://www.topmarket.pl/fotelik-samochodowy-15-36-kg-diono-monterey-2-shadow-15077-p57510.html
    Użytkujemy już jeden, chcieliśmy kupić drugi dla siostrzeńca mojego Narzeczonego, bo nie możemy już patrzyć na to jak jeździ na podstawce ze styropianu (będzie miał 5lat w grudniu) ale nigdzie nie mogę ich znaleźć (chyba że to ja jestem tak lewa że nie mogę trafić na niego). Mam nadzieję że nie wycofali go ze względu na bezpieczeństwo:confused:
  2.  permalink
    Ja znalazłam tu ale skóra więc nie za bardzo chyba
    http://allegro.pl/listing/listing.php?counters=1&department=wszystkie+dzia%C5%82y&offerTypeBuyNow=1&order=p&p=2&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&string=SUNSHINE+KIDS

    no i tu to chyba tez te
    http://allegro.pl/listing/listing.php?offerTypeBuyNow=1&string=+Diono&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y

    Mam nadzieję że pomogłam:bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Dziękuję Dominiczka, ale to niestety nie to, widziałam je już wcześniej na allegro, ale to nie nasza półka cenowa.. Tzn ta firma, ale my mamy normalny, nie skórzany i bez żadnych wkładek dla niemowląt. Ten, do którego podałam link jest na 15-36kg. Mam nadzieję że to tylko chwilowy brak towaru. Nic złego na jego temat nie znalazłam, więc wierzę, że nie został wycofany.
  4.  permalink
    Hej czy ma ktoś może fotelik britax romer EVOLVA plus???
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Znalazlam na angielskim amazonie ,ale cena :shocked:
    http://www.amazon.co.uk/Sunshine-Kids-Monterey-Booster-Seat/dp/B009U91MTU/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1382302608&sr=8-2&keywords=sunshine+kids+monterey
    Chyba w tym diono,tylko nazwe zmienili bo wygląda tak samo.
    My używamy już od prawie 3 lat i jesteśmy zadowoleni bardzo.
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Podpinam się pod pytanie akirki- musimy juz powoli myśleć bo młody dluuuuuugaśny!
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Gosiu my wczoraj byliśmy w hurtowni i jak mój mąż zobaczył Romer dualfix, wzór w zebrę, sie zakochał, tylko cena zaporowa. Mamy jeszcze na oku Besafe Izi Combi x3 bo on jest przodem i tyłem.
    U nas problem w tym, że teraz mamy samochód bez isofixu, ale na wiosnę chcemy zmienić, więc fajnie jakby teraz można było fotel zapisać na pasy a później na isofix.
    --
    •  
      CommentAuthorCaffe_latte
    • CommentTimeOct 21st 2013 zmieniony
     permalink
    O rany, jaka cena:shocked: my też jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, a w szczególności jego użytkowniczka, która go po prostu uwielbia (i bardzo często w nim zasypia, co w poprzednim się nie zdarzało aż tak często) i właśnie dlatego chcieliśmy kupić drugi dla siostrzeńca. Szczególnie że dobrze wypada w testach bezpieczeństwa. Cóż, będę szukać, szukać, szukać aż znajdę.
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Kobiety, miała któraś z Was romer baby safe plusII?
    Maxi cosi się boję. Nasze dzieci z tych długich. Wszędzie piszą,że to raczej fotelik dla dzieci osób drobnych :shocked::confused:
    Romera mamy dla starszej i chyba mam więcej zaufania do tej firmy.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Nana ja mialam Romer baby safe plus tylko starszy model i mala jezdzila w nim do roku a dluga jest bo obecnie ma 86cm.moglaby jezcze w nim jezdzic ale nie lubi siedziec tylem do kierunku wiec przesadzilismy ja do Britax Evolva123 plus.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Dzięki. Chyba w końcu tygodnia zamówię.
    --
  5.  permalink
    no hej kupiłam fotelik:):D Po przymierzałam małą i stwierdziłam że nie ma co kupować w ciemno na allegro bo wiele fotelików małej nie podeszło.Kobiety w sklepach właśnie odradzały foteliki do 35 kg ,mówiły ze to porażka.Kupiłam ten:
    http://allegro.pl/fotelik-coneco-zenith-2013-side-armor-9-25kg-super-i3618888007.html
    kolor czerwony bo chciałam taki żeby w razie co na chłopca też później był i jestem mega zadowolona a tapicerka jest taka milusia ze szok:):)Wyszłam ze sklepu i po 5 minutach wróciłam bo to był najlepszy jaki oglądałyśmy a w sumie nie miałam już żadnych sklepów innych w planie bo u Nas nie za wielki jest wybór:)Amelcia już dziś jechała w nim i nawet usnęła:):)
    Cena sklepowa 350zł,kobitka spuściła na 340:) Także cena nie była jakaś wysoka mega,bo jak wiecie jest masa fotelików dużo droższych....Mam nadzieję że będzie w miarę dobry na droższy Nas nie było stać ale nie zawsze cena droższy oznacza lepszy
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Gratuluję zakupu:wink:
    Coneco ma chrześnica M. Kończy rok w sobotę i jeszcze w nim jeździ.
    --
  6.  permalink
    nana81 A do ilu kg ma chrześnica???Ten jest do 25kg
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, mozecie polecic jakis dobry i sprawdzony sklep internetowy? Chcialabym zamowic fotelik. Wprawdzie jeszcze nie zecydowalismy czy Britax Evolva123 plus czy Romer King Plus. Ale prosze o opinie o sklepach internetowych. I mniej wiecej jak wiecie jaki jest czas oczekiwania na przesylke. Wole zaplacic wiecej i miec sprawdzony sklep. Z gory dzieki.

    Treść doklejona: 21.10.13 21:29
    I jeszcze mam pytanie odnosnie fotelika Romer King Plus - czy kupuje sie go razem z baza? Czy baze osobno. Filmik z YT pokazuje fotelik z baza.
    Przemawia do mnie na plus, ze bez problemu mozna zmienic pozycje fotelika gdy dziecko zasnie.
    Znowu ten Britax jest do 36kg, i tez wyglada ok. Quelle - jak tam jest ze zmiana pozycji? I jak daleko ona sie reguluje? W sensie jak wyglada najbardziej lezaca pozycja? Masz moze zdjecie jakies?
    I dla porownania czy ktoras z Was ma zdjecia Romer King Plusa w pozycji lezacej?

    Czy to, ze fotelik dluzej posluzy (od 9 do 36kg) jest wielkim plusem? Czy zazwyczaj sie zmienia foteliki? Jak to jest?
    --
    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Mój kupiłam na bobowózkach, fajne podejście do klienta, ceny też okazyjne (upolowałam promocję), tylko trzeba sprawdzić towar w obecności kuriera i od razu mu zgłosić ew. wady. Polecam.
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Czy to, ze fotelik dluzej posluzy (od 9 do 36kg) jest wielkim plusem?

    Nam facet w sklepie tłumaczył, że to nie jest zbyt dobre rozwiązanie, bo nie jest możliwe, żeby fotelik był idealnie dopasowany do dziecka, które ma 9-12 miesięcy i 12 lat.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Madziauk, ja mam Romer king plus i tam nie ma zadnej bazy :shocked:. Montuje się go pasami i tyle.
    Mierzylam tez corke do recaro 9-36 i była porazka,brak regulacji siedziska w razie drzemki dziecka, corka jakas taka pogieta w nim siedziała. A w Romerze jak krolowa :). Ja bym nie kupila takiego do 36kg.
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    DominiczkaA: nana81 A do ilu kg ma chrześnica???Ten jest do 25kg

    Nie zajrzałam do linka :shamed: Mała ma jeszcze ten pierwszy, ale ona drobna dziewuszka. Pewnie niedługo będą zmieniać.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Montenia - dzieki za opinie :) Tez sklaniam sie ku Romer King Plus, przeciez jak dziecko zasnie w pozycji siedzacej to nie mozna go tak zostawic. A co z ta baza? I jak on sie rozklada po pozycji lezacej - w sensie jaki jest maksymalny kat nachylenia?

    Treść doklejona: 21.10.13 22:00
    Dzieki Dziewczyny za odzew.

    Emi - zobacze te bobowozki :)
    --
  7.  permalink
    nana nic się nie dzieję:bigsmile:
    Madziauk jak pisałam wyżej kobiety w sklepach stanowczo mi odradzały foteliki do 36kg.Mówiły ze nawet na hurtowniach tez mają taką opinię ponieważ taki fotelik zazwyczaj nie dopasuje się jednocześnie do dziecka 9 kg no a później do 36kg...Radziła wziąć do 25 kg a później zmienić za parę lat na samą podstawkę lub na fotelik od 15-36kg.Te foteliki do 36 kg już się tak nie rozkładają fajnie do pozycji leżącej.Podobał mi się Britax Evolva no ale jednak jak po przymierzasz dziecko do fotelika to widzisz jak się układa na siedzisku.Radzę pojeździć z Karolkiem po sklepach bo np.spotkałam jeden fotelik który był dość drogi do 36kg a płytki był strasznie nie widziałam małej w tym foteliku za długo zaraz by z niego wyrosła pewnie
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    madziauk: Tez sklaniam sie ku Romer King Plus, przeciez jak dziecko zasnie w pozycji siedzacej to nie mozna go tak zostawic. A co z ta baza? I jak on sie rozklada po pozycji lezacej - w sensie jaki jest maksymalny kat nachylenia?

    Madziauk ja mam romera 9-18 - tak jak Montenia - bez bazy. Bez problemu przestawiam go do pozycji leżącej w fordzie fiesta i citroenie xara picasso (gdy prowadzę, a dziecko jest z tyłu - nie za mną tylko po drugiej stronie) - najczęściej na światłach, ale w trakcie jazdy też się da :)
    Co do pozycji leżącej, to wiadomo, nie jest ona tak niska, jak w fotelikach 0-13, ale wg mnie Lilce wygodnie się śpi.
    A kupowałam w tosia.pl i też byłam bardzo zadowolona z czasu przesyłki.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Migg - dzieki.
    A czy ten fotelik wyglada jak na zdjeciu np. TU ? Ma taki plastik pod spodem? Bo ten plastik wyglada jak baza, dlatego o baze pytam. A wszedzie ten fotelik pokazuja z tym czyms ;)
    --
  8.  permalink
    madziauk a Ty nie chcesz tej bazy????Dlaczego o to pytasz?
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Tak to wygląda. To nie jest baza. TU jest instrukcja obsługi - na jednym z rysunków widać, do czego to służy (ja nie umiem opisać;) )
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Też mamy taki i potwierdzam,że zamontowany pasami trzyma się bardzo stabilnie.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Dominiczka - chce wlasnie z ta baza ;) Ale myslalam,ze to osobno sie kupuje i to jest isofix ;) czy cos. My pierwsyz fotelik maxi cosi cabriofix mielismy bez bazy.

    Migg - dzieki :) Juz wiem jaki kupic fotelik :)) Wreszcie !!!

    Treść doklejona: 21.10.13 22:47
    Jeszcze mam pytanie na temat sklepu bobowozki, czy fotelik trzeba sprawdzac przy odbiorze? Pytam, bo nas nie ma w Polsce i pewnie Tesciowa by odebrala, albo moja Mama . A one raczej nie beda widzialy co sprawdzic. Czy czesto z tego sklepu towar jest uszkodzony? Moze kurier jakis nie profesjonalny? Jak z innymi sklepami np. Tosia? Pewnie tez trzeba sprawdzic?
    Jak tak, to na co zwrocic uwage (trzeba bedzie to jednej z Babc wytlumaczyc).
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Madzia ale romera czy ta instrukcja Cię zniechęciła? :D
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Migg - romera :) Instrukcja jest ok, choc na stronie producenta bardziej obrazowo i przejrzyscie widac. Jednak nie moglam sie doczytac, czy ta "baza" jest czescia fotelika, taka ze mnie znawczyni ;) :shamed: Teraz pozostal wybor koloru ;) Ale pewnie bedzie albo szary, albo cos z niebieskim :)
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    W sumie to nigdy nie widziałam fotelika z bazą :) Czyli wiesz już że to nie baza, tylko część fotela. Ale bardzo szybko i łatwo się montuje. Co do sklepu, to ja sprawdzałam przy kurierze, czy karton nieuszkodzony i tyle. :)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Migg - no tak, o kartonie nie pomyslalam ;)
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Madziauk ten Evolva niewiele rozni sie od king plus i dlatego,zdecydowalismy sie na Evolva.Plus ten 9-36 rosnie z duieckiem w zdłuż i wszerz.Dodatkowo ma po bokach podstawki na butelke.Pozycje ma pół leżącą,małej jest wygodnie.Jedyne minusy to ze nie można go montować tyłem do kierunku jazdy i zmieniac pozycji siedzacej jak jest zamontowany.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Quelle: nie można go montować tyłem do kierunku jazdy
    Tego akurat to nie bralam pod uwage, bo Karolek bardzo nie lubi tak jezdzic autem. Woli przodem do kierunku jazdy, jadac tylem obraca sie ciagle i krzywi.

    Quelle: zmieniac pozycji siedzacej jak jest zamontowany.

    No i wlasnie z tego powodu zdecydowalam sie na King PLus, bo z wygladu zew. jednak Britax Evolva mi sie bardziej podoba, szkoda, ze sie nie rozklada podczas jazdy.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Madziu ale obydwa foteliki maja taka sama pozycje połleżącą i nie wyobrazam sobie zeby mala w innej pozycji jezdzila wiec nam to nie przeszkadza .
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Quelle: Madziu ale obydwa foteliki maja taka sama pozycje połleżącą i nie wyobrazam sobie zeby mala w innej pozycji jezdzila wiec nam to nie przeszkadza .


    Jak to czytam to zaczynam miec znowu metlik w glowie. Czyli tak na prosto w foteliku Oktawia nie jezdzi? To chyba wszystko zalezy od dziecka i upodoban. My tu auta nie mamy, i musze kupic fotelik bez przymiarki. I chyba zostane przy King Plus, bo w razie w, moze byc prosto i latwo sie rozklada. Karolek w maxi cosi sie podnosil do pozycji siedzacej jak chcial ogladac to co za oknem. No i obracal sie przodem do kierunku jazdy. Fotelik bedzie uzywany tylko podczas naszych pobytow w Polsce - tam tez zostanie. Ale chcialabym by byl wygodny np. podczas 3 godzinnej podrozy do rodziny ( do innego miasta).
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Madziu my tez mielismy na uwadze kinga ale ze moglismy na zywca zobaczyc i przymierzyc obydwa to wybralismy Evolva i jak narazie pasuje.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Quelle - no wlasnie, na zywca to najlepiej. My musimy miec fotelik, by juz Karolek mogl wracac w nim z lotniska ( jak przylecimy do Polski). Maxi Cosi juz za maly jest, bo Karolek wysoki.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Madziuk, w UK sa britax foteliki to ta sama firma. Obejrzyj w sklepei jak to wygląda. Ale ja i moja corka jesteśmy mega zachwycone tym fotelikiem. Mogę smialo powiedzieć,ze ten Romer to jeden z najlepszych zakupow dzieciowych :bigsmile:. U nas w samochodzie(corolla) ani drgnie,wymontowuje go błyskawicznie(jeśli musze cos przewieźć lub kogos innego oczywiście),bo tak jest zamontowany na stale. Nie musze nic motać pasow,otwieram siedzisko, przypinam pas, zamykam siedzisko i już. Jestem zkochana w tym foteliku serio :tongue:. Jeśli będę musiala wymienić kiedyś na większy, to tylko Romer (ewentualnie sunshine kids monterey,bo starsza ma i jesteśmy tez bardzo zadowoleni.
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    madziauk: ak to czytam to zaczynam miec znowu metlik w glowie.

    To jest w tym wszystkim najgorsze!:devil:
    Montenia, czytając Twój wpiscoraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jednak romer dla maleństwa. Skoro king plus jest tak dobtry dla starszaczki, to wersja dla maleństwa nie może być bublem...:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    nana81
    ja jestem posiadaczka drugiego Römera i jestem bardzo zadowolona.Z tym ze my mielismy fotelik 0-13 i obecny 9-36
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Zdecydowalismy z Mezem, ze jednak ten Romer King Plus zostaje. Teraz tylko kolor : szary, czarny czy niebieski z robotami? Czy taki czarny np. bedzie sie nagrzewal? Jaki jest material na tym foteliku? Lepiej wybrac szary/niebieski z robotami ?
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    My mamy ten http://www.smyk.com/roemer-king-plus-fotelik-samochodowy-9-18-kg-kolor-brazowy-big-giraffe,p1066213821,swiat-niemowlaka-p i Tosia się w nim dobrze czuje i dobrze się jej śpi tzn usypia po 10 minutach jazdy. Na razie fotelik mamy cały czas w pozycji rozłożonej do "leżenia".
    Jak kupowaliśmy to mierzyliśmy ją tez do tych co są do 36 kilo, ale jakoś dziwnie w nich wyglądała. Po za tym stwierdziłam że lepiej jej potem jeszcze raz wymienić fotelik bo będzie miała nowszy "fajniejszy" a tak to już "zawsze" był by ten sam i nie wiadomo czym on będzie wybrudzony itd.

    W oplu corsie D też dobrze się trzyma w ogóle się nie rusza ten fotelik.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Co do Romerow to można wybrać:
    Romer King Plus - tylko mocowany na pasy
    Romer Safefix Plus - to samo co King Plus, ale tylko na isofix

    Ja kupuję Versafix, bo można go przymocować zarówno pasami jak i na isofix (jest to dla mnie o tyle istotne, że mamy 2 auta: kombi z isofixem i vana 2 osobowego oczywiście bez isofixu)

    Treść doklejona: 22.10.13 10:35
    madziauk: Karolek w maxi cosi sie podnosil do pozycji siedzacej jak chcial ogladac to co za oknem. No i obracal sie przodem do kierunku jazdy


    To on bez pasów jeździł :shocked: ?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.