Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Madziuk, obicie też trzeba dobrze wybrać. Widziałam romery z takim zwykłym, sztucznym jakby siatkowanym materiałem - nie wiem, czy jeszcze takie są. Mamy obicie trendline w romer plus king Elena i to jest ok. Materiał przypominający nieśliską tkaninę kurtkową.
    OMG, co za tłumaczenie :shamed::jumping:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    sardynka85: To on bez pasów jeździł :shocked: ?
    A po czym to wywnioskowalas? ;) Nie, jezdzil w Maxi Cosi Cabriofix, zapiety pasami, co mu nie przeszkadzalo w odwracaniu glowki i skrecaniu klatka piersiowa w bok, by zerkac co sie dzieje z przodu ;)

    Treść doklejona: 22.10.13 10:58
    nana81: Madziuk, obicie też trzeba dobrze wybrać. Widziałam romery z takim zwykłym, sztucznym jakby siatkowanym materiałem - nie wiem, czy jeszcze takie są. Mamy obicie trendline w romer plus king Elena i to jest ok. Materiał przypominający nieśliską tkaninę kurtkową.

    Kupowaliscie w sklepie stacjonarnym? Bo na necie nie widze mozliwosci wyboru obicia.
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    madziauk: Kupowaliscie w sklepie stacjonarnym? Bo na necie nie widze mozliwosci wyboru obicia.

    W internetowym, ale przed zakupem oglądałamw stacjonarnym.
    Dany model ma przypisane obicie. Musisz zwrócic uwagę na to jakie. Są chyba trzy grupy. Zamawiając, dzwoniłam jeszcze do sklepu by się upewnić.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    madziauk: A po czym to wywnioskowalas? ;) Nie, jezdzil w Maxi Cosi Cabriofix, zapiety pasami, co mu nie przeszkadzalo w odwracaniu glowki i skrecaniu klatka piersiowa w bok, by zerkac co sie dzieje z przodu ;)


    Bo też mam MC Cabriofix i Mikołaj jest tak spięty pasami, że nie ma szans na jakiekolwiek "siadanie" w foteliku czy odwracanie się w kierunku jazdy...chyba, że chodzi Ci od odciąganie samej głowy?
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Madziauk, my mamy tez obicie trendline, w kolorze granatowym. Ale bylam zdecydowana na kolor krowy :). niestety nie było tego modelu.
    Nana, nysle ze to będzie dobry wybor,ten fotelik dla maleństwa :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    skrecaniu klatka piersiowa w bok, by zerkac co sie dzieje z przodu ;)

    Pasy w fotelikach powinny być na tyle mocno ściągnięte, by uniemożliwić takie wygibasy jak próby siadania, czy odrywanie klatki w bok.
    My chyba zdecydujemy się na Besafe Izi Combi X3. Można zamontować go tyłem na isofix oraz przodem na pasy.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    sardynka85: Bo też mam MC Cabriofix i Mikołaj jest tak spięty pasami, że nie ma szans na jakiekolwiek "siadanie" w foteliku czy odwracanie się w kierunku jazdy...chyba, że chodzi Ci od odciąganie samej głowy?

    Karolek potrafil mimo scisnietych pasow sie obkrecac w bok (gora pleckow). Moze dlatego, ze jest wysoki i szczuply? Nie wiem. A moze ten fotelik cabriofix nie jest taki dobry? Zawsze mial scisniete tak bym mogla pomiedzy pas a jego klatke piersiowa wlozyc moj palec wskazujacy ( moj palec do duzych nie nalezy, obraczke mam rozmianu 7, wiec wskazujacy niewiele wiekszy - zapiete jak na filmikach w necie demonstruja). Glowke bez problemu obkrecal w foteliku. Podnosil sie - odrywajac lekko plecki. Chcial widziec co sie dzieje z przodu samochodu ( oczywiscie robil to majac 9 miesiecy, nie wczesniej).

    Treść doklejona: 22.10.13 13:03
    akirka: Pasy w fotelikach powinny być na tyle mocno ściągnięte, by uniemożliwić takie wygibasy jak próby siadania, czy odrywanie klatki w bok.
    To jak to zrobic? Ile miejsca zostawic? Mniej niz na palec wskazujacy? Bo tak mial bardzo ciasno, a jednak probowal sie podnosic i obkrecac mimo wszystko. Majac 9 miesiecy nie chcial juz jezdzic tylem do kierunku jazdy. Pamietam jaki zadowolony byl w starszym foteliku w taksowkce z/na lotnisko.

    W starszym foteliku jadac przodem do kierunku jazdy juz sie nie wiercil ;) Wiec licze na to, ze teraz problemu nie bedzie.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeOct 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Madziu wrzuce na chwile zdjecia Oktawii w foteliku w pozycji pollezacej.
    usuniete
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Quelle, to jest Britax?
    Madziuk, w Romerze tez podobnie ta pozycja pollezaca wygląda.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Dziewczyny, czy te rokladanie podczas jazdy sie przydaje? Czy rozkladacie fotelik przed podroza jak Quelle?
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Montenia to jest wlasnie ten Britax Evolva123 plus.
    Madziu jesli duzo podrozujecie autem to moze to byc uciazliwe ze nie mozesz zmieniac szybko i kiedy chcesz pozycji.U nas Oktawia ma fotelik ustawiony tylko w pozycji pollezacej bo nie chce obciazac jej kregoslupa.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Rozkładamy według potrzeb.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    nana81: Rozkładamy według potrzeb.

    Dokladnie:wink:
    Mysle ze dla takiego malucha taka pozycja jest dobra,szczegolnie gdy musi w foteliku spedzic dluzszy czas.Sama jezdzac autem(jako pasazer) nie mam prosto ustawionego fotela tylko jest lekko uchylony.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    My duzo nie zamierzamy jezdzic, tyle co od Babci do Babci w naszej miejscowosci ;) Mamy 7min pieszo, no i moze rodzine pojedziemy odwiedzic, to juz podroz w jedna strone 3 godziny. A! I z lotniska 1 godzina.
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Madziu napisze Ci ze gdybysmy jezdzili z mala codziennie samochodem to pewnie kupilibysmy fotelik z isofixem zeby wygodniej bylo montowac,chociaz ten Evolva pasami przypina sie ekspresowo.Pewnie tez patrzylibysmy na ta regulacja siedzenia.Jednak u nas dluzsze podroze to raz w roku do Pl (1000km) i reszte po Austrii .Fotelik jest szeroki,mozna go jeszcze poszerzyc i to przemawialo za tym zeby kupic 9-36.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    U nas podczas pobytow w Polsce montowalismy fotelik w samochodzie i tak sobie tam byl przez caly nasz pobyt. :) Takze u nas na takiej zasadzie bedzie ten fotelik dzialal. 3-4 razy w roku pewnie bedziemy w Polsce i wtedy bedzie uzywany.
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Może komuś ułatwi wybór... http://www.osiemgwiazdek.blogspot.com/ , mają też sklep ale drogi. Gość odnosi się do testów ADAC między innym i spodobało mi się jego podejście.
    A na stronie britax-u jest fajna wyszukiwarka do fotelików. http://fitfinder.britax-roemer.pl/ ale gość z tych osiemgwiazdek powiedział mi, że nie zawsze do modelu auta wyświetlają się foteliki bo może być produkcja zaprzestana; w sensie rocznik nie pasuje do auta.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 1st 2013
     permalink
    sardynka85: Co do Romerow to można wybrać:
    Romer King Plus - tylko mocowany na pasy
    Romer Safefix Plus - to samo co King Plus, ale tylko na isofix

    Ja kupuję Versafix, bo można go przymocować zarówno pasami jak i na isofix (jest to dla mnie o tyle istotne, że mamy 2 auta: kombi z isofixem i vana 2 osobowego oczywiście bez isofixu)


    Romer Safeix Plus ma również klasyczne mocowanie pasem, nie trzeba kupować Versafixu, różnica jest taka że Versafix posiada dodatkowy pas Top Tether.

    Czyli:
    Romer King - mocowanie samym pasem
    Romer Safefix Plus - mocowanie pasem lub przy pomocy Isofix
    Romer Versafix - mocowanie pasem, Isofixem plus dodatkowo pasem Top Tether.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeNov 1st 2013
     permalink
    PENNY masz rację...nie czytałam za specjalnie o safefix'ie bo nastawiłam się na versafix a sprzedawca w sklepie tak mi właśnie wykazał różnicę między nimi więc byłam pewna, że wie o czym mówi :p
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 1st 2013
     permalink
    Ja dalej nie zakupilam fotelika, bo szukam wyboru obic w sklepach internetowych i nie moge nic takiego znalezc. TA za niecaly miesiac bedziemy potrzebowac, choc wydaje mi sie, ze jeszcze mam czas, bo w niektorych sklepach przesylka jest w ciagu 24h.

    A z tymi Romerami to jak jest? Jakie sa roznice, poza systemem zapinania fotelika? Jakies plusy/minusy?
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeNov 1st 2013
     permalink
    madziauk nie wiem na ile to wiarygodne, ale na stronie sklepu Tosia jak wejdziesz w dany fotelik możesz dokładnie przeczytać oceny ADAC:
    np.: szczegolowa ocena safefix
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeNov 1st 2013
     permalink
    Mi się podoba Romer britax eclipse 9-18, ładnie się rozkłada.
    Co do Kinga to ma znajoma i mówi że słabo się rozkłada i zagłówek poci, są brzydkie zacieki.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 4th 2013
     permalink
    U nas okazalo sie, w rodzinie byl wypadek i autem nowszym nie bedziemy jezdzic. Zostala starsza Honda Civic i wyczytalam, ze do niej Romer King Plus nie pasuje (niestabilnie sie trzyma, co w foteliku ponoc najwazniejsze). I teraz klops, nie wiem co wybrac. Wyczytalam, ze te foteliki tylem do kierunku jazdy sa bezpieczniejsze.
    Czy ktoras z Was ma Besafe Izi Comfort X3 9-18 Kg - ponoc ten fotelik wypadl dobrze w tescie Plus, ktory wedlug niektorych jest bardziej dokladny niz ADAC.

    Fotelik bedzie uzywany w Polsce przez miesiac teraz (choc w sumie przez 2,5 tyg, bo jak Maz bedzie z nami - ja nie mam prawka). Chce kupic bezpieczny fotelik, cena na drugim miejscu, tylko zeby pasowal do tego auta. To chyba nie zostaje nic jak wyslac Dziadka do sklepu z fotelikami na przymiarke? Jak znalezc dobrego sprzedawce? Czytalam na tym blogu 8 gwiazek, ze powinien miec jakis kurs/certyfikat (nie moge teraz tego znalezc). Wiecie moze o co chodzi?

    Treść doklejona: 04.11.13 22:30
    Cos sie pogubilam w nazwach tych fotelikow Besafe, chcialabym taki tylem do kierunku jazdy i montowany bez bazy.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 4th 2013 zmieniony
     permalink
    madziauk: Czy ktoras z Was ma Besafe Izi Comfort X3 9-18 Kg

    Madziauk - my się zastanawiamy nad tym fotelikiem. Opinie ma bardzo dobre, poza tym to dobra marka i sprzedawca w sklepie, w którym go nie mają, polecał.
    Naszym drugim typem jest Romer Dualfix. Montowany tyłem i przodem do kierunku jazdy. Jest świetny, bo można go z łatwością obracać o 360st. jak wsadzasz dziecko do samochodu, to można go obrócić bokiem, ma regulowane oparcie, też w czasie jazdy

    Treść doklejona: 04.11.13 22:47
    Jeszcze co do przymiarki, to nie wiem czy nie będzie ciężko, bo ja tych foteli w sklepach stacjonarnych nie widziałam. Tylko w internecie. Ale faktycznie najlepiej jest przymierzyć.
    Co do sprzedawców, to łatwo poznać czy zna się na rzeczy, bo po prostu mówi o fotelach profesjonalnie i nie zachwala tylko jednej firmy, którą akurat ma na stanie lub w promocji :)

    Treść doklejona: 04.11.13 22:50
    Doczytałam, że np. w moim mieście fotele Besafe są w sklepach tylko na zamówienie.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 4th 2013 zmieniony
     permalink
    Musze poprosic Meza by zadzwonil do Tescia i jak bedzie mial wolna chwile to niech podjedzie i zobaczy, ktory z wybranych przez nas ( wchodzi tylko Romer i BeSafe jak narazie pod uwage), pasuje do auta. Bo mysle, ze te foteliki wygodne sa. A my duzo nie bedziemy podrozowac, z lotniska to najdluzej cos ponad godzinke. A tak to tylko po miescie. Moze w lecie wybierzemy sie do rodziny - 3 godzinna podroz, wiec tez nie za dluga.

    Ciezko z tymi fotelikami, jak juz sie cos wybierze, to jeszcze do auta musi pasowac.
    --
    •  
      CommentAuthorNiLLi
    • CommentTimeNov 5th 2013
     permalink
    Ja mam synka, który w grudniu skończy dwa latka i mam dla niego fotelik Besafe IziKid X3 isofix montowany tyłem. Wybór padł na fotelik tyłem z oczywistych względów. 4-letni synek jeździ już w Cybexie Solution X2-fix. Jak fotelik starszego zostawał czasem w mamy samochodzie to jechał w foteliku tyłem do przedszkola mimo przekroczonej wagi, mieści się na styk ;)
    Fotelik tyłem, wiadomo, jest mniej wygodny dla rodzica, bo nie widać dziecka (miałam lusterko, ale nie wkurzało), nie można mu nic podać. Jak jechaliśmy na wakacje musiałam siedzieć z tyłu i ciężko było nawet z oglądnięciem bajki, bo jedno przodem, drugie tyłem, a ipad się nie rozdwoi ;P ale w końcu ile się wyjeżdża gdzieś dalej, my raptem 2-3 razy do roku.
    Fotelik jest bardzo ciężki i w naszym samochodzie zajmuje sporo miejsca. Osoba siedząca z przodu ma fatalnie mało miejsca na nogi. Natomiast wszystko zależy od samochodu, bo w dużo mniejszym aucie mojej mamy o dziwo osoba na przednim siedzeniu ma dużo miejsca. Montaż też wymaga wprawy i na przykład mój mąż nie umie fotelika ani zamontować ani wymontować niestety. Ale generalnie fotelik dla dziecka jest wygodny, dobrze wyprofilowany, tapicerka jakoś szczególnie się nie brudzi.a

    Treść doklejona: 05.11.13 09:42
    Dodam, że obecnie trzeba wozić dziecko tyłem min. do 15 m-ca życia (oczywiście im dłużej tym lepiej), ale to pewnie wiecie jeśli jesteście na etapie wyboru fotelika :)
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeNov 5th 2013
     permalink
    NIlli dokładnie to samo mogłabym napisać o foteliku maxi cosi mobi, też montowany tyłem do kierunku jazdy 9-25kg
    niedawno kupiliśmy Młodemu nowy fotelik 15-36kg (Roemer Kid) i w samochodzie służbowym MM mamy MCmobi (citroen berlingo) a w prywatnym (chevrolet aveo) jeździ już Roemer i wszyscy się wygodnie mieszczą :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeNov 10th 2013
     permalink
    NiLLi: obecnie trzeba wozić dziecko tyłem min. do 15 m-ca życia

    Właśnie w tym tygodniu czytałam o tym i o i-size... Włąsciwie rozumiem ideę, ale jak to jest ze stosowaniem tego i-size...
    A co w przypadku dzieci młodszych niż 15 m-cy, które jeżdżą w "starych" fotelikach?

    Treść doklejona: 10.11.13 22:24
    Dobra... doczytałam tu :)
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeNov 11th 2013
     permalink
    ja się zastanawiałam nad Be safe bo chciałam aby jednak mała jeździła jeszcze tyłem. Miałam ten 0-13 be safe i był/jest cudny bo tak naprawdę dalej Maryska się w nim mieści. Ale jednak nie przemówiło do mnie to, ze przodem montuje się tylko za pomocą pasów - chciałam isofix. W końcu kupiłam Concord utlimax montowany przód tył za pomocą bazy isofix. On jest do 18 kg czyli tak do 3/4 roku zycia.
    i jeszcze jedno bo mignęły mi podkładki. Nie kupujcie podkładek nie montowanych isofixem.... pooglądajcie sobie crasch testy.. w czasie wypadku podkładki wysuwają się spod dziecka i leca prosto w kolana - jedna wielka masakra
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorNiLLi
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    Fotelik Besafe Combi jest montowany przodem i tyłem, jednak montowany przodem na złe oceny w testach bezpieczeństwa, więc przewożenie w ten sposób dziecka to już tylko w sytuacji koniecznej...
    Co do I-size... oczywiście, że nikt nie będzie kupował nowego fotelika. Ustawa weszła w życie, ale jak ze wszystkim trochę potrwa zanim to wszystko będzie jak być powinno ;)
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    My mamy za sobą jazde testową z fotelikiem Maxi-Cosi Axiss i już go uwielbiam!!!!
    Możliwość obracania fotelika bardzo pomaga przy sadzaniu dziecka i zapinaniu pasów. Ja dziś wsadziłam Lilianke śpiącą i się nawet nie obudziła.
    Polecam, jak znajde wady napewno napisze.
    --
    •  
      CommentAuthorNiLLi
    • CommentTimeNov 15th 2013
     permalink
    Możliwość obracania musi być super, bo do mojego tyłem to ciężko synka wcisnąć ;P
    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Dziewczyny, dowiedziałam się właśnie, że fotelik Teutonia Tario i Graco Logico S HP to ten sam fotelik tylko pod innymi nazwami :)
    Może ta informacja będzie dla którejś z Was pomocna.
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Dziewczyny z Poznania i okolic, znacie jakiś sklep z fotelikami, gdzie sprzedawca ma rzetelną wiedzę na ich temat?
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Sushka, to zależy, jak rzetelnej wiedzy potrzebujesz :) Ja byłam w Pati i Maksie przy Polnej, gdy przymierzałam foteliki 9-18 i byłam zadowolona, ale w zasadzie i tak wiedziałam, jaki fotelik chcę (tzn. wahałam się pomiędzy dwoma), a tam miałam możliwość poprzymierzania ich do samochodu.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Chodzi mi o to, żeby dopasowali fotelik do Jurasa, wracając uwagę na bezpieczeństwo i wygodę. No, żeby oprócz zachwalania koloru wiedzieli coś więcej na ten temat:devil:
    Do Pati i Maksa podjadę, ale jestem ciekawa, czy gdzieś jeszcze warto popytać i poprzymierzać.
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Jeśli wybierzesz się tam w środku tygodnia (czy generalnie poza godzinami szczytu), to raczej bez problemu poświęcą Ci dużo czasu. Mi Lilę poprzymierzali, dopytali czy sama usiadła (miała wtedy rok, a wyglądała na pół), odradzili większy zakres wagowy fotelika i cybeksy, no i wyglądali, jakby mieli wiedzę :D Jest jeszcze duży Akpol na Obornickiej i Bobomarket w Swadzimiu, ale nic o tych sklepach nie wiem.
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Sushka, a w Komornikach? Też bym tam spróbowała podjechać...My tam kupowalismy wózek, ale generalnie sprawiali wrażenie obeznanych...

    Jak masz blisko, to możesz też tam podjechać ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    migg: Bobomarket w Swadzimiu

    Byłam tam kilka razy,ale jak raz miałam Młodego w wózku, to na górę dostać się nie mogłam:devil:
    magda_a: a w Komornikach

    A gdzie w Komornikach jest sklep z wózkami?
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Praktycznie przy wylocie z Komornik na Stęszew... Na Słonecznej
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Dzięki, bliziutko w sumie mam :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Madzia a są tam parasolki? To mnie zszokowałaś. Nie miałam pojęcia o tym sklepie :D Sorki za offtop ;)
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 16th 2013
     permalink
    Migg, jasne, że są ;)
    Wybór mniejszy niż w PM, ale jest też z czego wybierać ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    Dziewczyny, jest jeszcze Akpol na Kraszewskiego - tak w bramie, w budynkach dawnej Modeny. Wprawdzie wybór nie jest jakiś mega, ale jeżeli się jedzie do PiM na Polną, to w sumie blisko i można zajrzeć:-)
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 17th 2013 zmieniony
     permalink
    A w Akpolu, z tego co wiem, sprzedawcy są po szkoleniach;)
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeNov 19th 2013 zmieniony
     permalink
    http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14973938,Szkodliwe_foteliki_samochodowe__Organizacje_konsumenckie.html?biznes=szczecin#BoxBizTxt

    Ciągle nie nauczyłam się wstawiać linków :devil::shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorNiLLi
    • CommentTimeNov 20th 2013 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeNov 20th 2013
     permalink
    Ufff... Za jakieś dwie godz przywiozą mi first class plus britaxa...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Dziewczyny, mamy fotelik. Tesc pojechal do sklepu i kupil taki jak chcielismy, czyli montowany tylem do kierunku jazdy, ze szwedzkim testem plus. Sprzedawca dopasowal fotelik i mamy Britaxa Max Way'a :) Jak sie sprawuje dam znac za jakis czas, dopiero w czwartek lecimy to Polski. Ciesze sie bardzo, ze zdecydowalam sie na fotelik RWF, one wiecej miejsca zajmuja, jednak dziecka bezpieczenstwo jest najwazniejsze :)
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Madzia, my przeszczęśliwi z first class plusa... Też zastanawialiśmy się nad max wayem ale on 9-25 chyba a ja wymyśliłam, ze ten będzie dla drugiego dziecka bo od 0. :) a Kajtuś dostanie wtedy 15-36.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.