Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 19th 2020
     permalink
    Od tego jest kurs s nie stary, żeby wiedzieć co gdzie kiedy. Do ogarnięcia. Serio.
    -- [/url]
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeSep 19th 2020
     permalink
    Pod warunkiem, że od razu po kursie będzie się jeździć. Jak nie to strach pozostanie. Ja tam jeździłam wieczorami, później powolutku w dzień i poszło.

    Treść doklejona: 19.09.20 20:15
    Prawo jazdy mam od 23 lat
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 20th 2020
     permalink
    Ja robiłam prawko kiedy nie mieliśmy auta. Zdałam z początkiem grudnia, auto dostałam w lutym :wink:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 20th 2020
     permalink
    Ja nie wyobrażam sobie nie mieć samochodu i nie móc z niego skorzystać wtedy, kiedy potrzebuję czy chcę.
    Wożę codziennie Frycka z jednego końca miasta, gdzie mieszkamy, na drugi do przedszkola. Autobusem miejskim miałabym 2 lub 3 przesiadki i łącznie jechalabym prawie godzinę w jedną stronę. Chyba bym oszalała...

    Prawko zrobiłam dopiero w wieku 28 lat (mam 40 teraz) i jeździłam baaardzo rzadko, dosłownie po 2-3 km i to w niedzielę, kiedy ruch mały. 2 lata później urodził sie Heniu i już nie było zmiłuj - musiałam pokonać strach. Pamiętam mój pierwszy raz - musiałam sama pojechać z ok. 2-miesięcznym Heniem do pediatry. Płakałam całą drogę do przychodni, tak się bałam, hehe. Ale potem już tylko lepiej było.
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 20th 2020
     permalink
    Czyli nie tylko ja cykam :P...
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeSep 20th 2020
     permalink
    Ja do siebie gadałam na głos jak jechałam sama. Ktoś musiał mi dodawać odwagi :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeSep 21st 2020
     permalink
    Else: Czyli nie tylko ja cykam :P...


    Najgorsze w moim przypadku było to, że na początku nie musiałam dużo jeździć i to spowodowało, że euforia po zdanym egzaminie szybko opadła, a im dłużej nie jeździłam, tym bardziej się bałam.
    Dobrze jest mieć więc przymus jeżdżenia - do pracy, czy wozić dzieci do przedszkola/szkoły. Dzień w dzień.

    Teraz jeżdżę jak harpagan :devil: W sensie dynamicznie. Ale mandatu żadnego jeszcze nie mam na koncie.
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeSep 21st 2020
     permalink
    Tylko wiecie czego się boję? Ja obecnie dużo chodzę. Wszędzie. Z Dawidem na terapię też. Czasem robimy na nogach nawet 18 km. Standard to 8 do 10 km. I nam to służy bardzo. Obawiam się, że mając prawko rozleniwie się. Wszędzie przecież dojadę. Moje koleżanki wszędzie dojeżdżają. Nawet, gdy do ośrodka rzut beretem. Mój partner nie może zrozumieć, że ja chodzę na zakupy, a nie jadę i ciągle namawia "przecież Cię zawiozę". Oczywiście, że jak mi tak mówi to pierwsza myśl "no dobra"... Ale kurczę moja silna wola jeszcze rządzi. No i teraz albo bym się rozleniwiła i jeździła tym autem, albo zrobiłabym prawko i jeździła bardzo rzadko, bo przecież dojdę...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 21st 2020
     permalink
    Monia niekoniecznie. Ja mam samochód swój osobisty, więc mam cały czas kluczyk w torebce, a mimo to dzień w dzień robię minimum 10 tys kroków (tak mam ustawione w aplikacji) ale najczęściej jest to 13-14 tysięcy
    Miesięcznie wychodzi 250-300 km na nogach !
    Mimo, że samochodu używam codziennie. Oprócz niedzieli najczęściej ale tak to dzień w dzień jeżdżę.

    Można te dwie rzeczy bez problemu pogodzić :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 25th 2020
     permalink
    Czemu musiałabyś zmieniać okulary co kilka miesięcy? Do zrobienia prawa jazdy i tak są potrzebne badania okulistyczne, a dokument dostaje się czasowo i badania trzeba powtarzać.
    --
  1.  permalink
    Amazonka, bo tak czesto pogarsza mi sie wzrok. W ciagu roku polecial mi o 1 dioptrie
    --
    •  
      CommentAuthorKlementynaaa
    • CommentTimeSep 26th 2020 zmieniony
     permalink
    Kupiliśmy fotelik. Miał być najtańszy a kupiliśmy jeden z lepszych. Cybex Solution S i-Fix i-Size.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.