Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJan 9th 2020
     permalink
    Tak, jeśli fotelik ma zapięcie tr, to auto musi być wyposażone w tt.
    Ja niezmiennie polecam axkidy. Jednak trudno coś polecić skoro musicie się przymierzyć.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    Elfika a słyszałaś że te nowe axkidy wcale już nie są takie wow? No i nie wiem cyx zauważyłaś ale na grupie 8* momentalnie znikają Wsyztskie kiepskie opinie o tych fotelach. Znam nawet osobę która za recenzje bana dostała
    •  
      CommentAuthormarion
     permalink
    Z przymierzeniem Frycka do fotelika będzie znów bardzo trudno...

Pisałam maila do 8 gwiazdek - opisałam co i jak. Odpisali pytaniem o markę, model i rocznik auta. Odpowiedzialam im, ale już się nie odezwali.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    MrsHyde, nie nie widziałam. Prawdę powiedziawszy nie śledzę grupy, oferty fotelikowej też.

Marysia, jeśli 8* nie odpowiada to może napisze do Marty z fotelove? Ona tez zajmuje się fotelikami tyle, że w tyłem.pl Szczecin i na swoim blogu.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    elfika: napisz do Marty z fotelove

Dzięki za cynk - napiszę.

Na szybko znalazłam u niej rekomendację dwóch - Nuna Myti i Joie Bold. Oba fotele wymagają zamontowania za pomocą 3 mocowań jednocześnie: isofix + top tether + pasy samochodowe. Muszę sprawdzić czy mam ten top tethet w aucie - bo jak kupowaliśmy Evolve, to mąż bez sprawdzania odparł sprzedawcy, że nie mamy, ale w internecie są wzmianki, że powinien mieć.
    --
    • CommentAuthortylkonadzis
    • CommentTime6 dni temu zmieniony
     permalink
    Mi 8* nie chcialo puscic pytania na ich grupie.
    Jestem na innej grupie gdzie jest Marta z fotelove i rzeczowo mi podpowiedziala 3 foteliki.

Nadal jezdzimy w Axkidzie i co zamontowanie, mam wojne ze starym, ze shit kupilam, ze jest ciezki, ze sama mam go sobie montowac, ze leci mu glowa jak spi, ze tyle kasy dalam za niego i wiele innych.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    Napisałam do Fotelove.
    Poleciła dwa, o których wspominałam - Nuna Myti i Joie Bold. Ich zagłówki mają większy zakres a propos wzrostu, więc gdy urośnie, nie trzeba będzie od razu kupować fotelika 15-36 kg, tylko będzie mógł przez jakiś czas w nich jeździć po demontażu pasów 5-ciopunktowych.
    Jedyne wymaganie to zapięcie Top Tether, którego aktualnie nie posiadamy w żadnym z dwóch samochodów. Trzeba się więc sprężyć i kupić młodsze auto w tym roku (planowaliśmy zmianę samochodu w roku przyszłym).
    --
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    Marion, my się mierzyliśmy do Joie Bold, i nie wiem jaki gabarytowo jest Fryderyk, ale nasza Lilka miała strasznie ciasno w nim,no i z pasów 5-ciopunktowych już byśmy też nie mogli korzystać bo je po przekroczeniu 18kg się demontuje.
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime4 dni temu zmieniony
     permalink
    Frycek jest chudy (aktualnie 14 kg z groszami) i ma ok. 104 cm wzrostu. Wizualnie, patrząc na fotki w necie, też mi się Joie wydawał wąski.... Natomiast ten Nuna ponoć przy podnoszeniu zagłówka, automatycznie poszerza się na boki w barkach (Henryk ma tak ze swoim Kiddy Criuserfix3 15-36 kg).
    No nic - muszę zrobić drugie podejście i przymierzyć go jakoś do tych dwóch fotelików. Fotelik z grupy 15-36 kg odpada definitywnie - tonie w nim, a poza tym, jak ma napad szału, to uwalnia się z pasów.
    --
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    A to powinien być na Was dobry :) moja Li ma 115 i 25kg , jeździ w Concordzie i też właśnie się poszerzają boki, starsza w wieku Twojego Henryka, podróżuje w Diono.
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    Znalazłam jeszcze jeden - gb Everna fix. Joie i Nuna mają 3* za bezpieczeństwo, a ten ma 4*.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.