Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeMay 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Myślę, że po prostu chodzi o to, że pasy są już za krótkie i nie da ich się zapiąć albo przy np 5punktowych zapinasz naramienne a tych bocznych już się nie da :wink::wink:

    O pasach w 0-13 znalazłam to

    Treść doklejona: 21.05.14 09:54
    I jeszcze fajny sposób na sprytne dzieci :tongue::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 21st 2014
     permalink
    My mamy fotelik 9-36 Brytax evola 123 plus i niczym sie w wygladzie nie rozni od normalnego.Jedyny minus to nie mozna go zamontowac w isofixa ale dobrze sie sprawdza zapiety w pasy i jest stabilny.Drugi minus to dziecko moze siedziec przodem do jazdy ,ale u nas nie ma innej mozliwosci ze wzgledu na chorobe lokomocyjna.Ogolnie malajezdzi nim juz od 10msc i jestesmy zadowoleni.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeMay 21st 2014
     permalink
    Hej, my mamy Recaro Young Sport :)
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeMay 26th 2014
     permalink
    Fajnie wygląda. Ale chyba nie ma w nim możliwości odchylenia do tyłu?
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeMay 26th 2014
     permalink
    Nie da się go rozłożyć, mały śpi na siedząco ale nie narzeka :) Fotelik po rozbiórkach na wystarczyć do końca
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeMay 26th 2014
     permalink
    Kupiłam Kiddy Guardian Pro 2. Poczytałam o nim sporo i wyszło mi, że jest bardzo bezpieczny i wygodny. Myślę, że dopóki Młoda nie zmądrzeje, będzie jeździła z tym czymś na brzuszku. A później w pasach.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeMay 27th 2014
     permalink
    Dziewczyny i ja zawitałam na ten wątek.
    Dla syna mamy maxi cosi i już myślałam że muszę zmieniać na większy, ale doczytałam dzięki Wam i podlinkowanym przez was stronom, że mój syn może spokojnie w nim jeździć przynajmniej lato a nawet jesień, obecnie waży 8300 i główka nie wystaje, a nawet powiem ma w nim mnóstwo miejsca.
    Za to muszę już czegoś szukać dla córki, obecnie jeździ w ramatti, fajny, bo można było odchylać oparcie do tyłu, przez co wygodny był gdy sobie spała podczas podróży. Waży teraz 17,5 kg a fotelik jest do 18, więc chyba już muszę zmieniać, bo jeśli chodzi o długość to ona nie należy do tych wysokich dzieci i jeszcze siedzi jej się wygodnie, tylko ostatnio zmieniłam jej pasy na ten najwyższy poziom.
    Mam pytanie myślicie że ta waga 18 kg to jest taka zaporowa i szybko muszę dla niej coś szukać, jeśli tak to w czerwcu zaraz po wypłacie coś kupię, cena dla mnie tak do 400zł. Mam prośbę wyślijcie mi link z testami fotelików właśnie od 15 kg albo wskażcie gdzie szukać. Studiowałam troszkę już ten wątek pisałyście coś o fotelikach cybex, fajny bo w mojej kategorii cenowej, jeszcze jakieś inne polecacie w podobnej cenie, które mają dobre wyniki w testach. Z góry dzięki
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJun 1st 2014
     permalink
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeJun 24th 2014
     permalink
    Witajcie, ciekawa jestem Waszych doswiadczen fotelikowych, od niedawna córka podciąga sie do siadania
    i w foteliku robi to samo, tzn probuje sie szarpac z pasami, nie chce leżec?
    Za pare dni wyjazd :shocked: no i chyba trzeba bedzie na szybko kupic inny fotelik....bo bedzie sie nam szamotac
    do tej pory w miare spokojnie podrozowała....

    Jak radzicie sobie z siedzącymi dziecmi w tych fotelikach 0-13 kg?
    Cora wazy 8 kg spokojnie miesci sie w łupince...tylko to siadanie..
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJun 24th 2014
     permalink
    Dorit: Jak radzicie sobie z siedzącymi dziecmi w tych fotelikach 0-13 kg?


    u mnie nie ma akurat tego problemu, moja mała waży 9 kg, siedząco-raczkująco-wstająca już jest, ale w foteliku jeździ spokojnie, nie próbuje się wyrywać. Ale jeździ ze mną z przodu, ma zabawki, śpiewam jej, ogląda niebo. Od urodzenia może 2 razy się zdarzyło, że płakała w samochodzie, a jeździmy dość często i raz w miesiącu na weekend 200km w jedną stronę, a zdarzało się, że całą drogę nie spała :shocked:
    Może Twoja córcia się przyzwyczai wkrótce, że w foteliku trzeba pogodzić się z faktem, że nie ma wyrywania się, ale są inne atrakcje ;)
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeJun 24th 2014
     permalink
    Dziekuje Elyanna! Moze i Agatka sie przyzwyczai. :)
    Faktycznie rzadko jezdzimy, ale im jest starsza tym bardziej niespokojna w foteliku, prawie nie spi.
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJun 25th 2014
     permalink
    Dorit a my własnie przed wyjazdem zmieniliśmy fotelik bo Franko był bardzo niespokojny siadał, szarpał się, wściekał. Po zmianie raptem siedział grzecznie obserwował i ładnie w nim spał. U nas złotym środkiem okazała się zmiana fotelika tylko jest jedno ale my zawsze bardzo dużo jeździliśmy samochodem.
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeJul 7th 2014
     permalink
    Dziewczyny, mam zagwostke .. kasia coraz większa i pewnie jesienią przyjdzie nam kupować fotelik. Czytałam, porownywalam testy i mam jeczcze większy mętlik w głowie.

    Czy kktóraś wie czy lepiej kupić fotelik tyłem do kierunku jazdy czy ten który lepiej wypada w testach ?

    Myślimy o grupie 0-18 kg bo tylko w takiej jest fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy. Czy któraś wozi tak starsze dziecko ?

    Z tego co pamiętam akirka ma romera obrotowego , strasznie mi się ten zamysł podoba ale w testach nie ma super ocen.

    Poratujcie ,pliz...
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJul 8th 2014
     permalink
    Mamokasi-ja bralam pod uwage te tylem i przodem domiierunku jazdy i te 0-18 kg to zazwyczaj jest tak, ze do 9kg tylko mozna jezdzic tylem, potem producent nie daje gwarancji bezpieczenstwa. Na pewno bylo tak w maxi cosi i jeszcze jakims, jakie pod uwage bralam. Nie wiem jak ten Akirki, ale ten chyba mie jest od 0kg tylko od 9 kg (o le dobrze pamietam)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 8th 2014
     permalink
    Mój fotel jest 0-18kg.
    Ja kierowałam się głównie zasadą, że tyłem jest zawsze bezpieczniej niż przodem. A testy jednak chyba nie zawsze są adekwatne, bo ponoć testują lżejszych manekinach i małych prędkościach.

    Dziewczyny w niedzielę jechaliśmy nad morze i w pewnej chwili wyprzedził nas samochód, spojrzałam a tam kobieta trzymała niemowlaka na rękach i chyba karmiła. Aż nie mogłam w to uwierzyć, więc mąż wyprzedził ten samochód i najlepsze ze po drugiej stronie siedziała druga kobieta też z niemowlakiem na rękach! !! Jestem po prostu porażona brakiem wyobraźni tych ludzi i do dziś żałuję, że nie zadzwoniłam na policję..
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    mamakasi: Myślimy o grupie 0-18 kg bo tylko w takiej jest fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy. Czy któraś wozi tak starsze dziecko ?


    My mamy Maxi Cosi Mobi - montowany tyłem i do 25 kg.
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJul 9th 2014 zmieniony
     permalink
    ja mam Concord ultimax 0-18 monowany i przodem i tyłem. odwrócenie fotelika zajmuje chwile i wozimy Marysia i tak i tak. Jak jade z nia sama to montuje przodem bo się ciska strasznie , ale jak jade z kims to siedzi tylem bo ma do kogo gadać z tyłu :)
    o taki
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Akirka to niestety co raz częstsze.. ja widziałam nad morzem ludzi, którzy samochodem 2 osobowym taki Berlingo czy coś z paką jechali z dwójką dzieci.. no kosmos.. ale ludzie nie mają wyobraźni...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    hydrozagadko jesteś zadowolona z mobi? wygodnie dziecko siedzi?
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    • CommentAuthortamaja
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    tylem zawsze bezpieczniej!
    jak dziecko jedzie przodem to przy kazdym mocniejszym hamowaniu glowa leci mu do przodu,a jak jedzie tylem to zwyczajnie "wciska" je w fotel. Wiec jak dziecko zasnie to jest mu tez zwyczajnie wygodniej.

    My mamy romera max way i jestem zadowolona
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Czyli jednak te testy nie są miarodajne ? No to już nie wiem jak wybrać ten fotelik :sad:
    Wiem na pewno że chce taki tyłem do kierunku jazdy. Już widzę miny rodzinki , że znowu coś wymyślam, bo hania i frania jeżdżą przodem.
    Akirka, to straszne co widzialas , niestety ludzie nie mają niekiedy wyobraźni. Trzeba było na policję dzwonić.
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    tamaja czy ten britax max way rzeczywiście starczy do 25 kg? szukłam tyłem do kierunku jazdy, wiem, ze RWF są najbezpiecznijsze, ale moja kluska waży prawie 13 kg. Dzisiaj przymierzałam do romera do 18 kg i jest już trochę ciasno zapinając pas, a jest lato kiedy nie potrzeba kurtki jesiennej ani zimowej.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    • CommentAuthortamaja
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Salinos,trudno mi powiedziec,bo moj to kruszynka.zaraz 2 lata a wazy 10kg.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Salinos, no mój klusek wazy ponad 12 kg i w romerze miesci sie elegancko. Na pewno pojezdzi jeszcze w nim.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Asiula_6_9_91: Nie wyobrażam sobie 2 i 10latka w tym samym foteliku :p
    Po za tym patrząc sobie na to, co wymyślają dzieci nie wiem czy taki fotelik prxetrwa tyle czasu:p


    Asiula ale czemu niby 2 i 10 letnie dziecko ma jeździć w tym samym foteliku, moja córka ma prawie 6 lat i dopiero niedawno wyrosła z tego do 18 kg bo ważyła jeszcze niedawno 17,5 i musiałam jej ostatnio dopiero pasy przełożyć na ten najwyższy poziom. Teraz ma fotelik diono monterey i jestem bardzo zadowolona a mogą w nim jeździć dzieci nawet 10 - letnie bo ma regulację do góry i na boki.

    Jaca moja córka już chciała taki fotelik zapinany na pasy bo wszystkie znajome dzieci już tak jeździły a ona wciąż w tym dziecięcym jak to opisała, ale dopóki był dobry to wolałam ją w tamtym wiadomo 5 pasów, teraz jeździ dumna jak paw, bo a dorosły fotelik, nawet jej do głowy nie przyjdzie by się wypiąć, ale ona tak jest nauczona, mieliśmy nieraz rozmowy o foteliku i pasach (był okres gdy podczas jazdy wyciągała ręce) nawet w przedszkolu u niej był policjant i mówił że trzeba jeździć w fotelikach.
    --
    •  
      CommentAuthorkonrelka
    • CommentTimeJul 9th 2014 zmieniony
     permalink
    Ja byłm bardzo zadowolona z fotelika MaxiCosi Tobi 9-18 kg.Niedawno zmieniliśmy na foteliki 15-36 kg i kupiliśmy Concord Transformata X-bag z isofix.Syn ma 4 lata i 4miesiące,waży prawie 16kg,a wzrostu ma 108-109 cm.Ten Concord rośnie razem z dzieckiem i to nie tylko na wysokość,ale też na szerokość.
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Mojego 10 latka juz nie wsadze do żadneg fotelika ani nawet podupnika. ;) 47 kg wagi i 160 :);)
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Mamakasi -mi się wydaje, że po prostu trzeba wybierać fotel spośród renomowanych firm. Ja patrzyłam głównie na firmy Romer, Recaro, Concord, Besafe, Jane. Jak już wiedziałam na czym mi zależy tzn. żeby był na isofix, tyłem ale z możliwością przodem. No i w sumie wybór padł na tego dualfixa ze względu na wygodę pakowania dziecka do niego. No i jeszcze co ważne, trzeba sprawdzić czy fotel pasuje do samochodu.
    Jak chcesz to możemy zrobić kiedyś przymiarkę;)
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    O tak z tym dopasowaniem to wazna rzecz. Bo pozniej moze odstawac od kanapy, a to nie jest bezpieczne.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Kachaw mi chodziło, że nie ufam jakoś fotelików od 9-36 czy nawet 45 kg, które mają wytrzymać kawał czasu. Mimo tych wszystkich regulacji moim zdaniem fotelik np.9-18kg będzie lepiej dopasowany i bezpieczniejszy. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJul 10th 2014
     permalink
    salinos: hydrozagadko jesteś zadowolona z mobi? wygodnie dziecko siedzi?


    Ja jestem bardzo zadowolona, młoda też. Najdłuższa podróż, 650 km nad morze rok temu - żadnych problemów, przespała większą część trasy. Ale ważna sprawa - Mobi koniecznie trzeba przymierzyć do auta przed zakupem. Nie zawsze pasuje, zwłaszcza kąt pochylenia siedziska kanapy ma znaczenie.
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 10th 2014
     permalink
    Kachaw mi chodziło, że nie ufam jakoś fotelików od 9-36 czy nawet 45 kg, które mają wytrzymać kawał czasu. Mimo tych wszystkich regulacji moim zdaniem fotelik np.9-18kg będzie lepiej dopasowany i bezpieczniejszy. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.
    --


    Aha nie wiedziałam że są foteliki 9-45 kg ie spotkałam takich
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJul 10th 2014
     permalink
    Są są chyba 13-45kg. Tak sobie na babski rozum tłumaczę, że jak jest coś 9-18kg i 9-36kg to jednak te pierwsze mnie bardziej przekonują ;D
    No i chyba by mi się znudziło patrzeć w koło przez jakieś 9 lat na ten sam fotelik :D
    -- [/url]
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeJul 10th 2014
     permalink
    Akirka, dzięki. Też myślę o roamerze , bo teraz mamy i jestem zadowolona. Liczę że w naszym mieście będzie można przymierzyc ten model. A marcelinka ile waży i mierzy ?
    Moja generalnie nie lubi podróży samochodem , chyba unieruchomienia w foteliku ....
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 10th 2014
     permalink
    U nas te fotele są chyba tylko w Akpolu. W Smykusiu na pewno nie ma. W Akpolu jest bardzo fajny facet od fotelików i dobrze doradza.
    M teraz waży 10kg a mierzy nie wiem ile, ok. 80. Nasza polubiła podróżowanie i piszczy jak zobaczy samochód;)
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeJul 10th 2014
     permalink
    To nasze dziewczynki podobne :wink: moja dobija do opóźnienia10 kg i 80 cm.

    Akpol jest fajny, a facet od fotelików rewelacyjny, mieliśmy z nim spotkanie na szkole rodzenia i to on pomógł nam wybrać pierwszy fotelik.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 10th 2014
     permalink
    mamakasi: Akpol jest fajny, a facet od fotelików rewelacyjny, mieliśmy z nim spotkanie na szkole rodzenia i to on pomógł nam wybrać pierwszy fotelik.

    My też;)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 26th 2014 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny ma problem w młodym, waży 9 kg i jeździ jeszcze w łupince 0-13 w maxi cosi i myślałam że jeszcze całe lato i jesień w nim pojeździ bo bezpieczniej tyłem ale strasznie się w nim poci, dziś jechałam około 20 km do Turawy i ryczał całą drogę a jak go wyjęłam to fotelik był mokry i on cały też, w samochodzie była lekka klima, więc nie było bardzo gorąco czy duszno. Płakał tak że aż się zanosił, przedtem nie było z tym problemu. Za tydzień jadę nad morze i jak pomyślę że będzie tak ryczał to aż nie chce mi się jechać, myślicie że mogę go już przesadzić do tego fotelika po Nince 9-18 kg mam tam możliwość ułożenia bardziej na leżąco, wysuwam fotelik bardziej do przodu. Chodzi mi oczywiście o kwestie bezpieczeństwa, ona jest dla mnie priorytetem, ale wygoda i komfort psychiczny dziecka też jest ważny.

    Jeszcze mam jedno pytanie co do łupinki. Podawałyście linka że łupinka wciąż jest dobra dopóki głowa nie wystaje, a co z pasami bo jak młodego wkładam to on pasy ma pod plecami, ma już przełożone na najwyższy poziom i nie są na linii barków tylko pod pleckami, czy to oznacza że już z niego wyrasta ?? młody ma około 85 cm
    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Hmmm mysmy gdzies na tym etapie co Ty teraz przesadzili dziecko do fotelika 9-36 Kiddy (bo w testach wypadl najlepiej wtedy nie wiem jak teraz) to co moge polecic to ogolnie foteliki z polka z przodu zamiast pasow. Uwazam ze byla to swietna decyzja. Nie dozc ze synek uklada sobie na tej polce zabawki, to jeszcze potrafi sie na niej oprzec podczas zasypiania, a przede wszystkim nie m mowy o jakimś wyciaganiu rak z pasow czy marudzeniu ze mu niewygodnie ciasno itd. Dla mnie fotelik jest super - ale wiadomo tu chodzi o zachowanie podczas wypadku czego na szczescie nie testowalismy.
    ...
    Co do drogi nad morze to jednak rozwaz czy przed wyjazdem musisz zmieniac. W lupince pospi w pozycji pollezacej, a w wiekszym foteliku juz jednak ciut bardziej pionowo.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    ramka a pooglądaj sobie craschtesty z dachowaniem i koziołkowaniem... dlatego zrezygnowałam z tego typu fotelika jednak ...
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Fotelik z półka zamiast pasów? Jest taki?:shocked:
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    mooniia: pooglądaj sobie craschtesty z dachowaniem i koziołkowaniem... dlatego zrezygnowałam z tego typu fotelika jednak ...


    Tutaj jest artykuł i rzeczony filmik z crashtestu: klik.
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    OKey też widziałam filmik jak się zachowuje dziecko w takim foteliku z półką i jest on mniej bezpieczny od tych z pasami. A w tym foteliku co my mamy po Nice to się go trochę rozkłada więc jest na półleżąco, a jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa to myślicie że już można jak młody ma 9 kg a fotelik jest od 9 kg ??
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJul 27th 2014 zmieniony
     permalink
    Kasia, jeszcze co do wysokości mocowania pasów...
    Za fotelik.info:
    "We wszystkich fotelikach mocowanych tyłem do kierunku jazdy należy je zawsze ustawiać na wysokości linii ramion dziecka lub poniżej tej linii. UWAGA: są to zalecenia ogólne, postępuj zawsze wg instrukcji obsługi dołączonej do Twojego fotelika.
    We wszystkich fotelikach mocowanych przodem do kierunku jazdy należy je zawsze ustawiać na wysokości linii ramion dziecka lub powyżej tej linii".
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    kachaw co do kwestii bezpieczeństwa to bardziej chodzi o to, że takie małe dziecko ma słabe mięśnie karku a w przypadku zderzenia dziecku w foteliku "przodem do świata" pierwsze co to właśnie leci do przodu główka...dlatego nie zalecało się sadzania dzieci przodem do kierunku jazdy min do roku (teraz chyba dłużej z tego co pamiętam)
    Jeśli chodzi o pocenie się to przy tych upałach chyba w każdym foteliku będzie podobnie...ja pomimo jeżdżenia z klimą Miśka zawsze wyciągam mokrego nawet po 20-30 min jazdy...może rozbierz małego a pod pleckami połóż mu pieluszkę tetrową?
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Sa takie fajne wkladki do fotelikow samochodowych. Nie pamietam z czego sa i jak sie nazywaja, ale wygladaja jak plaster miodu i jest dzieki temu cyrkulacja powietrza.
    -- ,
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeAug 11th 2014
     permalink
    Ratunku !

    Byłam dziś rozejrzeć się w fotelikach i mimo że wybór ogromny fotelików o takich parametrach jak bym chciała prawie nie ma :cry:

    Romer dualfix wydaje mi się maławy . Bo chcę trochę większy fotelik niż baby safe ponieważ kasia marudzi w samochodzie .
    Maxfix nie ma zagłówka a reszta jest montowana bez bazy .

    Ma któras z was maxfix 2 ?

    I czy w ogóle istnieje fotelik w klasie rwf , z bazą , zaglowkiem ?

    Może któraś z mieszkających w poznaniu poleci jakiś sklep ?

    Szału dostanę .
    --
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeAug 11th 2014
     permalink
    my mamy britax max way tyłem do kierunku ale bez bazy, póki co jesteśmy zadowoleni. Z bazą rwf jest axkid duofix do 25 kg.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeAug 24th 2014
     permalink
    Dziewczyny, fotelik, który nabyłam - Kiddy Guardian Pro 2, uratował życie mojemu dziecku! W dodatku wyszedł z wypadku bez uszczerbku, nadaje się także do samolotów (pozwalają go wnosić na pokład, jako jeden z niewielu), rośnie razem z dzieckiem, jest bezpieczny i estetyczny. Naprawdę polecam! Jedno tylko - ja mam w wersji bez isofixu, może z izofixem jest jeszcze lepszy, ale nie pasuje do każdego samochodu.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeAug 26th 2014 zmieniony
     permalink
    Tak, mieliśmy wypadek walnął w nas volkswagen jadący chybaz setką na godzinę w środku miasta, w bok, akurat od strony, gdzie siedziała Malutka - samochód na złom, ale wszyscy cali, gdyby nie ten fotelik, to byłoby po dziecku :(
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.