Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    ja w ogole lubie zorganizowany wypoczynek. przeciez to nie oznacza ze trzeba w tym brac udzial. dzien mozna planowac dowolnie. ale sa atrakcje, zarcie pod nos podane, jednynym zajeciem jest korzystac z tego badz nie.
    -- ;
  1.  permalink
    jak my bylismy to trwał ok pół godz i było super, faceci tez cwiczyli :) Moze to nie był typowy aqua aerocbic, bardziej zabawy w wodzie. Ekstra, ekstra :)
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    No wiesz Ewa, ale jak mam jechać po to, żeby to wszystko programowo olewać, to... po co? :devil: Dla mnie to po prostu kwestia indywidualnych upodobań, jedni to lubią, mnie by tylko wnerwiało, to wybieram wypoczynek w swoim stylu :smile:
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    ewka - no to żarcie podane mi pod pysk jedynie cenię :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    ee, aerobikiem w basenie nie pogardze, ale tak to lubie spokoj ;) Ale ja s ogole malo imprezow jestem, jedyne imprezy jakie akceptuje to koncerty :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    choć z drugiej strony zawsze mam żarełko podane pod pysk, więc nie powinnam się podniecać :) bardziej mnie może kręcą też inne smaki :)
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    _hydro_: My od ładnych paru lat celowo jeździmy na kompletne odludzie, żeby odpocząć od towarzystwa :devil:
    My podobnie - znaleźliśmy parę lat temu ośrodek nad morzem, który ma chyba tylko jedną, do tego kiepską opinię w necie - że nic się nie dzieje, że nuda, że wszędzie daleko, brak zasięgu i że ogólnie beznadzieja :devil: Dla mnie to jedno piękniejszych miejsc polskiego wybrzeża.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    nie wszystko oleawac, tylko wybierac.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    Ewasmerf: nie wszystko oleawac, tylko wybierac.


    No dobra, to żarcie jedynie mnie przekonuje. Ale to za mało :devil::devil:
  2.  permalink
    dla mnie jedna z rzeczy, na która patrzę szukając miejsca na wczasy sa właśnie opinie o animacjach
    ja po prostu to lubię :)
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    no to tylko dowodzi że ludzie się różnią :D
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    A mnie obóz wędrowny gdzieś w Bieszczadach :heart:
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    polskie morze, no coz. jest cholernie drogo, woda zimna, plaze zaludnione na maksa, te deptaki ze straganami... no coz, ma swoj urok. tez bywalam i tez pojade, ale wole jednak tydzien wygrzania dupska i wymoczenia go w wodzie.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    Ewasmerf: polskie morze, no coz. jest cholernie drogo, woda zimna, plaze zaludnione na maksa, te deptaki ze straganami...


    Trzeba wiedzieć, gdzie jechać, żeby z tych wszystkich wad, które wymieniłaś, pozostała tylko zimna woda (co dla mnie bez znaczenia, bo nie pływam) :devil: Znowu kwestia gustu :wink:
  3.  permalink
    ja kocham Bałtyk, niezaleznie od pory roku. Latem mi nawet te stragany i tłumy nie przeszkadzają. Tylko z pogoda czesto masakrra no i te ceny :/
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    nie dodalam jeszcze ze ze sloncem tez roznie, wiec jeszcze trzeba wiedziec kiedy jechac,hehe
    -- ;
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    _hydro_: pozostała tylko zimna woda
    na zachodnim wybrzeżu jest ciepła :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    Oboz wedrowny, namioty, ja za tym tez tesknie, czekam az chlopaki ciut podrosna i w droge...
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    a ja lubię zmieniać formy.. raz tak raz tak... w zeszłym roku byliśmy wiosną na typowo zorganizowanym, bo miałam potrzebę mienia w nosie wszystkiego. po prostu nic nie robić. latem za to jechaliśmy na własną rękę. każdy wyjazd miał swoje plusy i minusy. jedyne co jest dla mnie istotne to unikanie konieczności się dostosowywyania do kogokolwiek. dlatego lubię wyjazdy samemu a jeśli ze znajomymi to tylko takimi którzy dają mi dużo swobody.
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    migg: na zachodnim wybrzeżu jest ciepła :)


    Ja wiem, że najzimniejsza jest gdzieś w okolicach Kołobrzegu, Mielna, Łaz - tam są zimne prądy jakieś i pamiętam z dzieciństwa (jeździliśmy do Łaz do zakładowego ośrodka wczasowego), że bywało 30 stopni upału i woda 8 stopni :devil: Ale teraz jeździmy do Słowińskiego Parku Narodowego i tam tak lodowato nie jest. Zresztą, pisałam już, mnie to nie przeszkadza, przeciwnie, dla mnie to zaleta. Ja zimnolubna jestem, upały mnie męczą. Najlepsze wakacje jak dotąd spędziłam w północnej Szwecji, temperatura idealna, krajobrazy cudne, jedyna wada to chmara komarów w dzień i w nocy.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    Kocie, to ja podobnie. w zeszlym roku bylismy na typowo zorganizowanym AI w Turcji, a potem 2 razy na weekend nad jeziorem, w lesie, zywego ducha, spanie w aucie;-P
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    Tam, gdzie jeżdżę, maksymalnie zatłoczona plaża wygląda tak: klik. :devil:
  4.  permalink
    ad pogody- to ja sobie zamawiam wczesniej i zawsze mam :) Co moga potwierdzic moje przyjaciółki :)
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    ja tez zawsze mialam, nawet jak na 2 tyg pojechalismy to 1 dzien byl tylko wietrzny i zimy, a tak to plazowalismy, ale mimo wszystko jakos plazowanie bez mozlwiosci kapieli (a w zimnej wodzie sie nie wykapie) to dla mnie slaba opcja

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 03.03.15 12:34</span>
    ale w tym roku tez bym chciala na pare dni nad baltyk, jakjuz sie wygrzeje zagranica
    -- ;
  5.  permalink
    hydro, zdradzisz nazwe miejscowosci?
    Ja uwielbiam Dzwirzyno, ale z roku na rok coraz wiecej turystow... Pamietam jak 10lat temu byla to "wiocha zabita dechami", ale wtedy bylo dla mnie troszke bardziej urokliwe...
    •  
      CommentAuthorkonrelka
    • CommentTimeMar 3rd 2015 zmieniony
     permalink
    My od kilku lat jeździmy do Dźwirzyna (od 1999r.)Kochamy nasze morze ;-) Nawet na pogodę nie morzemy narzekać.W zeszłym roku i 2 lata temu mieliśmy przepiękną pogodę przez całe 14 dni!!! Tylko jednego roku przez tydzień pogoda kapryśna,a potem znowu upał.Już nie mogę się doczekać lipca,bo znowu jedziemy ;-) Jedynie ta podróż męczy,bo my z Katowic mamy kawał drogi,ale co tam!!! Dwa razy jechaliśmy pociągiem z wykupiony sypialnym przedziałem.Ale fajnie było ;-)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    Szczypta mam podobnie jak Ty.... nie przeszkadzają mi ludzie nad morzem, budy ze wszystkim i niczym... imprezy etc... mnie to relaksuje...

    Codziennie w domu wieczorem mam ciszę, spokój to chociaż wakacje niech są wypełnione :)

    Treść doklejona: 03.03.15 12:53
    Kornela Ja też z Katowic jeżdżę ale do Międzywodzia.... będzie juz 14 lat ehhh w te samo miejsce... na pogodę tez nie narzekam... towarzystwo fajne się trafi wiec nie ma złe. ...
  6.  permalink
    konrelka - ja mam jeszcze jakieś 80km więcej niż Ty, bo jeżdżę zza Bielska (okolice Szczyrku), ale teraz trasa zachodnią Polską fajnie zrobiona, więc nie narzekam:)
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    Ladybird76: Codziennie w domu wieczorem mam ciszę, spokój

    :shocked:
    zazdroszcze....
    -- ;
    •  
      CommentAuthorkonrelka
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    Teraz faktycznie lepiej się jeździ,bo najpierw A4,a potem S 3 :-)
  7.  permalink
    Zmieniając temat - macie jakiś domowy sposób na opryszczkę? Właśnie zauważyłam w lustrze, że zaczyna mi się robić:/ Nie mam w domu kompletnie nic, do apteki nie dam rady iść (jestem mocno przeziębiona, przez to bardzo osłabiona, a apteka daleko). Około 20 wyślę mojego A. po jakieś compeed albo hascovir, ale może da się coś zrobić "domowym sposobem"? Pasta do zębów na mnie nie działa.
  8.  permalink
    maść cynkowa ładnie zasusza :) pasty nie polecam
    --
  9.  permalink
    Niestety takowej też nie posiadam w domu. Chyba będę się musiała przemęczyć.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 3rd 2015
     permalink
    Tre zlotem
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 4th 2015
     permalink
    Wstaje rano a tam,szok!! Sniegu wiecej niz zima
    Maz donosi ze w miescie paraliz komunikacyjny i trasa 7min zajmuje pol godziny.
    A juz tak wiosennis bylo
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 4th 2015
     permalink
    Ooo nieeeee! Żeby tylko to na południe kraju nie dotarło, bo będę zła :devil: Ale już widzę ciemnoszare chmury za oknem, no i newmeteo twierdzi, że śniegiem sypnie. Brrr.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 4th 2015 zmieniony
     permalink
    _hydro_: Ale już widzę ciemnoszare chmury za oknem, no i newmeteo twierdzi, że śniegiem sypnie.

    u nas w lubuskim takie ciemnoszare chmury plus okropny wiatr był przez ostatnie 2-3 dni. Sypało śniegiem nie raz, ale od razu topniał. Dziś piękne słonko, wiaterek co prawda jest ale lżejszy. Oby już nie przyszła ta zima.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeMar 5th 2015
     permalink
    dziewczyny, orientujecie sie jaka jest max dawka magnezu na dobe? czy magnez wogole mozna przedawkowac? chodzi mi o suplement diety ( 300mg), nie o lek.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 5th 2015
     permalink
    Dziewczyny, może któraś z was będzie wiedzieć, czy leczenie kanałowe można reklamować?
    W I połowie zeszłego roku było robione i ten ząb cały czas czułam, z tym, że nie był to ból. Stomatolożka powiedziała mi, że tak niektórzy mają i ok nie przeszkadzało mi to. Ale ostatnio ząb zaczął reagować na temperatury, a nawet na kwaśne pokarmy. W międzyczasie nie boli, a czuję takie ćmienie, albo takie uczucie jak niektórzy opisują, że robak siedzi :wink:.Na pewno między tym zębem, a sąsiednim jest stan zapalny dziąsła. Kasa poszła duża na niego więc czy teraz mogę wymagać czegokolwiek od stomatolożki?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 5th 2015
     permalink
    Czy po leczeniu nie było mowy, że masz jakąś gwarancję na nie? U mnie coś takiego było, ale czas minął i pod zębem mam stan zapalny kości.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 5th 2015
     permalink
    usluga stomatologiczna to umowa o dzielo. oczywiscie ze mozna reklamowac. dochodzic usuniecia wady itd.
    czasem niestety jest tak, ze zab po zaplombowniu reaguje na zimno/cieplo.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 05.03.15 20:38</span>
    a ktory to zab w ogole?
    -- ;
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 5th 2015
     permalink
    Dzięki, za odpowiedzi. Jutro idę do innej to się poradzę.

    elfika: jezeli cos sie chrzani to znaczy, ze robota spartolona i nie ma czogos takiego jak czas czas na reklamacje.


    No właśnie znalazłam info w necie, że nawet dobrze zrobiona kanałówka nie daje gwarancji, że ząb bedzie martwy i nic się nie będzie działo. Mogą powstać zmiany około wierzchołkowe, czyli coś z kością...

    Ewasmerf: a ktory to zab w ogole?


    "6-tka"
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeMar 5th 2015
     permalink
    No tak ale po kanałowym leczeniu ząb jest martwy i nie ma prawa boleć aż tak długo. Pewnie nie doczyścił :( Prześwietlenie by się przydało.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMar 5th 2015
     permalink
    Bari zrób prześwietlenie...mnie 6-tka po kanałowym też tak ćmiła przez kilka lat i co szłam na wizytę i o tym wspomniałam to dowiadywałam się że to martwy ząb i boleć nie ma prawa...pewnego dnia rozbolało mnie tak że nie dałam rady wytrzymać, zwolniłam się z pracy i pojechałam na wizytę - po prześwietleniu wyszło że pod zębem mam torbiel wielkości zęba (aż się dentystka dziwiła że na zewnątrz kompletnie nic nie widać)...przed usunięciem zęba (bo już na ratunek nie było szans) przez tydzień brałam antybiotyk bo nie chciano mi go rwać od razu (przez ten tydzień ból cały czas się nasilał i bez mała poród przy tym to pikuś :p)
    Oczywiście torbiel zrobiła się bo jeden z korzeni był źle doczyszczony
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 5th 2015
     permalink
    Kanałówek miałam chyba już z 5, ta która mi teraz zaczęła dokuczać była ostatnia. Ja mam kanały skomplikowane, cienkie i harmonijkowe:confused:. Sonda wykazywała, że jest ok. Robiłam zdj po, ale nic nie wykazywało (wg stomatolożki, która robiła).

    No nic zobaczymy co mi jutro powie postronna stoatolożka.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 5th 2015
     permalink
    A wiecie może, do jakiego lekarza powinnam uderzyć w pierwszej kolejności, jeśli mam problem z cewką moczową, ale ten problem to wynik [moim zdaniem] złego zszycia po porodzie...
    Czy do urologa, czy do ginekologa, czy od razu do Ambroziaka dzwonić ? :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMar 5th 2015
     permalink
    TEORKA: od razu do Ambroziaka dzwonić ?

    Dawaj do Ambroziaka - ma klinikę 500m od mojego domu, to przenocujesz :wink:
    A poważnie, to chyba ginekolog się tym powinien zająć?
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 5th 2015
     permalink
    Moya- jak dostaniesz biegunki, to wiedz, że przedawkowałaś :wink:
    Najważniejsze, żeby brać preparaty, które się dobrze przyswajają (cytrynian, mleczan...)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 5th 2015
     permalink
    Livia: ma klinikę 500m od mojego domu, to przenocujesz :wink:


    Właśnie ubieram buty... :wink::wink:

    Myślisz, że ginekolog ?
    Bo mnie bardziej ten urolog jednak pasuje.....
    I kurde nie wiem gdzie zacząć, bo nie uśmiecha mi się chodzić od jednego do drugiego i płacić wszędzie.
    --
    •  
      CommentAuthoritlina
    • CommentTimeMar 5th 2015
     permalink
    Ja bym do urologa poszla.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.