Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Jeheria to tak...
    Hyde bo każdemu mało i mało.... szkoda, że pracownicy małych firm nie mają siły przebicia i nie strajkują bo by stracili stanowisko...

    Hyde mialabym bez względnie trasę przejazdu....

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 10.02.15 14:18</span>
    Jeheria bardziej to Ja się boję podpalaczy samochodów, którzy w moich stronach urzędują od jakiegoś czasu:( Mamy w centrum miasta warsztat a w nim samochody i nie wszystkie mieszczą się na warsztacie.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Ladybird76: Hyde mialabym bez względnie trasę przejazdu....

    tyle ze wyglada na to ze powinnam opracowac przynajmniej kilka bo na razie nie wiadomo jak i gdzie sie ustawia i co moga w ostatniej chwili wymyslic
    wyjezdzamy po 5 rano wiec w piatek srednio bedzie mi sie chcialo sprawdzac, no a ze maz z dzicmi bedzie gdzie indziej a ja musze dotrzec gdzie indziej niezbyt znajac warszawe (dobrze ze w telefonie jest nawigacja!!) to wcale mi sie te ich strajkowanie nie usmiecha


    Ladybird76: Jeheria od gornikow bardziej bym się bała rolników i ich ciągników :) oni są bardziej zdesperowani i wkurzeni na rząd...

    wiesz mnie czasami zastanawia czem ustrajkowac nie idzie ten zwykly rolnik, mieszkaniec wsi ktory zarobi niewiele na ryneczku a "haziaje" ktorym sie w dupach przewraca
    znam sporo takich co to dotacje unijne biora bo maja po 100hektarow i wiecej i ciagle im malo i malo... no ale jak sie kupuje radio do ciagnika za 15 czy 20tys to co sie dziwic ze kasy nie starcza ... nie znam nikogo kto ma dotacje unijne i na biede by narzekal a moj region jakby nie bylo mocno rolniczy (nie mamy fabryk, jest niewiele zakladow pracy itp )
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Hyde ale oni środę wyjadą wiec nie wiadomo czy do piątku dotrwają.... powinien być spokój.

    Co do rolników to cała rodzina ze strony mamy jest z Warmii i są rolnikami. Oni jednak nastawieni są na gospodarstwa mleczarskie. Oddają mleko do Danone i Bakomy. Stawki za mleko mają znikome w porównaniu z tym co płacimy w sklepie. Pracują bo w sumie nie mają innego wyjścia jeśli chcą żyć i mieć za co żyć i się utrzymać. Wielu tez gospodarzy odeszło ze wsi. Nie który się nie chce robić. Wymogi jakie narzuca na nich UE są olbrzymie. Muszą spełniać wiele norm aby brano od nich mleko. Niby kasy mają i to nie mało. Systematycznie korzystają z programów UE. Biorą maszyny, płacą kredyty, rozwijają się ale ich praca fizyczna to 24 godziny na dobę. Nie mogą sobie pozwolić tak jak my na wakacje wspólne bo kto pójdzie do obory?
    Znam troszkę pracę na roli bo od dziecka jeździłam na wieś i pomagałam. Tam nie było wyjątków, nikogo nie oszczędzano w pracy. Do dzisiaj jak jestem na wakacjach to ciągle pomagam kuzynostwu.
    Cenie bardzo Nasza gospodarkę i ich wkład.

    Nie znam też rolnika co bierze gotówkę od UE. Oni ze wszystkiego są wyliczaniu na co biorą a kasa unijną przechodzi bezpośrednio na zakup i modernizację w gospodarce. Dodatkowo mają tylko część pokrytą a na resztę mają kredy . Jeśli kupują radia to z kasy jaka mają z przerobu na gospodarce.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Ul_cia: Frag, dawaj do nas :)


    Jak chłopaki wyzdrowieją to do Was dołączę, bójcie się :devil::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Lady piszesz o spokoju, kurde widzialas w wiadomosciach co dzialo sie przy strajku gornikow wczoraj? no dla mnie to juz zakrawa na rzecz zagrazajaca zdrowiu i wszystkich tych co to rzucaja i burdy rtobia powinni wsadzic do aresztu i ukarac wysokimi grzywnami
    zreszta rolnicy jak chca to niech sobie sejm zablokuja a nie ludziom droge do pracy zagradzac beda

    a ile rolnicy posiedza w Warszawie to nie wiadomo, zaczynaja w srode i ponoc do skutku
    u nas od piatku ktoras wyjazdowka zamknieta takze fajnie nie jest. :devil:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 10th 2015 zmieniony
     permalink
    Mnie szlag trafia, jak czytam coś takiego "rolnicy zablokują, nawet mysz się nie przeciśnie". Jak z powodu chociaż jednego traktora spóźnię się do dziecka na inhalacje to osobiście zrobię owemu traktorowi jesień średniowiecza :devil: Z wydechu.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    skoro manifestacja jest nielegalna to mam nadzieje ze posypia sie mandaty
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Może moje podejście jest inne do takich spraw bo mieszkam w mieście gdzie miasto graniczy z miastem a dojazd do każdego z nich ma wiele dróg. Wydaje mi się, że nie tylko tak u mnie jest... ale w wielu miastach też...

    Telewizja tez mocno koloryzuje wiele spraw.
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Dziewczyny w poniedzialek mialam usuwany kamien na zebach i strasznie takie jakby ciezkie .Babka mowila ze dziasla moga kilka dni krwawic ale ze takie zeby wrazliwe beda ?
    Czy to jest normalne i powiedzcie mi jak dlugo po wyrwaniu zeba mozna uprawiac sport .
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    szyjki masz odsloniete wiec i zeby i dziasla sa wrazliwe. plucz sobie eludrilem
    sport mozesz uprawiac juz chyba po 24 godzinach, ale troche boli zebodol. ja bym sie wstrzymala jakis tydzien
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    mi po wyrwaniu 8ki dentysta powiedzzial ze 3dni nalezy unikac wysilku fizycznego

    Sushka, proszkliwo moze byc, najwieksza niedogoda to zeby nie sa po niej idealnie gladkie takie z poslizgiem ale smak nie jest najgorszy
    z tym elmexem to sie zdziwilam, z tego co sie oreitnuje to przeciez w szkolach elmexem fluoryzacje robia
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Elfika Ja sobie nie wyobrażam mycia zębów inna pasta niż elmex.... Moje szyjki zębowe są mega wrażliwe, a po tej pascie mam spokój.
    Nie wyobrażam sobie też usuwania kamienia. Szorować, płukać płynami i nitkować ehhh tylko to mi pozostaje
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Dziewczyny, co do kamienia nazębnego to polecam szczoteczki elektryczne. Ja używam szczoteczki braun (mam już trzecią z kolei) już kilkanaście lat i nigdy nie miałam kamienia nazębnego. Uważam również, że szczoteczka elektryczna hartuje dziąsła, bo nigdy nie miałam problemu z krwawieniem. A używam pasty "niedelikatnej", że tak powiem :) Czyli daje po dziąsłach równo :)))
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    ~adrianna: elmex zawsze był najlepszy
    chyba firma Colgate /ale nie jestem na 100% pewna czy dobrze pamiętam/ przejęła firmę chyba w maju zeszłego roku - jakoś w lipcu nasza dentystka mi o tym mówiła. najpierw zmienili skład pasty dla dzieci (i stad wyszła rozmowa wgl bym jak mam możliwość jeszcze teraz zrobiła zapas najlepiej w Niemczech albo ze starych zapasów sklepowych/ bo PL już jest inna składowo i nie dają za nią żadnej gwarancji na ile skuteczna i dobra jak ta "stara" ale obawiają się że straciła wiele

    Treść doklejona: 11.02.15 11:23
    I mam pytanie - jak wygląda stolica strajkowa? naprawdę jest poblokowana czy jednak przejezdna?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Katka, ja w ogole nie wyobrazam sobie mycia zwykla szczotka. czaasem, na wakacjach czy cos umyje zwykla szczotka, ale jak dla mnie to nawet po szorowaniu przez 2 minuty zeby sa niedomyte. my wszyscy uzywamy elektrycznych
    -- ;
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 11th 2015 zmieniony
     permalink
    Ewasmerf: Katka, ja w ogole nie wyobrazam sobie mycia zwykla szczotka. czaasem, na wakacjach czy cos umyje zwykla szczotka, ale jak dla mnie to nawet po szorowaniu przez 2 minuty zeby sa niedomyte. my wszyscy uzywamy elektrycznych

    dokładnie Ewa, ja mam zawsze to samo odczucie. Czuję, jakbym zębów nie domyła a już nie wspomnę o tych z tyłu, z których nie domyjesz osadu.

    elfika: Katko, a orientujesz sie jak jest w przypadku elektrycznych szczoteczek i parodontozy?

    Elfiko, u mnie paradontozę ma mój tato a ja mam "jego zęby", więc i u mnie jest spore ryzyko. Z tego co wiem, to mam predyspozycje (dentystka mówiła), jednak i tak uważa, że elektryczna lepsza w takim przypadku. U mnie nic nie postępuje. Tylko na górnych szóstkach mam lekko odsłonięte szyjki od lat ale nic się nie zmienia jak na razie. Myślę, że elektryczna szczoteczka wzmacnia dziąsła (podczas mycia zębów szczotkuję również dziąsła) i ja na serio mam je nie do zdarcia :))) A no i dentystka kazała szczotkować dziąsła/zęby z góry do dołu.

    Treść doklejona: 11.02.15 11:44
    Elfiko, mam dentystę 2 marca, więc jeszcze dopytam i napiszę tu :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Elfika próbowałam wiele past.... nadwrażliwość szyjek zębowych to coś okropnego. Wystarczy parę dni szczotkowania inna pasta a potem to już w ogóle nie da się zębów umyć. ... najmniejszy dotyk to ból nie do zniesienia.
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Na nadwrażliwość dlamnie najlepsze to sensodyne ultraszybka ulga.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    a propos strajkow to mnie wrecz rozbawil wpis w necie
    Po policyjnej kontroli alkomatami drastycznie spadła liczba jadących na warszawę traktorów. Na trasie z Białegostoku z 200 ciągników które wyruszyły zostało około 60.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Dla mnie dosadne słowa Saramonowicza mówią wszystko nt. jakichkolwiek strajków w Wawie
    Klik
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    niezle sie chlopina wkurzyc musial!
    u nas wlasnie w komunikacie podali ze w paitek zablokuja dojazdowke do i z warszawy, na szczescie prostest od 10 do 18 czyli my w tych godzinach w watszawie akurat bedziemy,, ufff
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Mężu jest juz w drodze do domu, mówi że nie było żadnych problemów póki co ani z dostaniem się na Młociny ani teraz :) Więc oby bez przeszkód dojechał do Wrocławia a potem już "tylko" ciut ponad 2h i jest w domu ufff
    --
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    omg Mrs Hyde, no co im zrobili zwykli ludzie, że tak ich karać będą:shocked:
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Dziewczyny, przy parodontozie najlepiej stosować szczoteczki soniczne, czyszczenie przestrzeni międzyzębowych i kieszonek, nitkowanie i raz na jakiś czas kiretaż.
    .
    Kiedyś była taka reklama, chyba na wyspach. Bilbord przedstawiał kobietę, która malowała rzęsy a powieki jej krwawiły. Podpis brzmiał w stylu: a przy zębach cię to nie przeraża...
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    MsHyde, miałam właśnie pisać to samo:))) dobree:)
    hhkk
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Dziewczyny a propo szczoteczek elektrycznych, to od kiedy można ich używać?
    Młody zywo zainteresowany naszymi i widziałam w rossmanie takie dziecięce, ale zastanawiam się czy nie jest za mały?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Asiu, chyba od 3 roku życia. Choć pewności nie mam.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeFeb 12th 2015
     permalink
    katka_81: Asiu, chyba od 3 roku życia. Choć pewności nie mam.

    raczej od 5 r.ż.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 12th 2015 zmieniony
     permalink
    bladykot: raczej od 5 r.ż.

    ja ostatnio widziałam w Tesco szczoteczkę elektryczną, taką typowo i dla dzieci, kolorową i było napisane, że od 3rż :)
    --
    •  
      CommentAuthorKasiek1234
    • CommentTimeFeb 12th 2015
     permalink
    Tak od 3 rż jest napisane na szczoteczkach dla dzieci. Ale my już korzystamy, tzn. Zuzia.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeFeb 12th 2015
     permalink
    katka_81: ja ostatnio widziałam w Tesco szczoteczkę elektryczną, taką typowo i dla dzieci, kolorową i było napisane, że od 3rż :)

    te co ja oglądałam to miały wpis od 5 r.ż. Myślałam aby Gosi dokupić tylko końcówkę do naszej szczoteczki.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 12th 2015
     permalink
    moja sis jest pomoca dentystyczna w stanach, tam zalecaja elektryczne nawet od 2 roku zycia
    moj mlody mial od niej i byla tak mieciutka ze sie smialam ze taka to ja bym sobie masaz twarzy mogla robic :)
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 12th 2015
     permalink
    elfika: Katko, na gerberkach napisane jest od 4 miesiaca...:wink: szczoteczki elektryczne sa od 5 r.z. wg naszej stomatolog.

    masz rację Elfiko, o tym samym pomyślałam. Z drugiej strony właśnie:
    MrsHyde: moj mlody mial od niej i byla tak mieciutka ze sie smialam ze taka to ja bym sobie masaz twarzy mogla robic :)

    należy zwrócić uwagę na miękkość i myślę, że krzywdy sobie dziecko nie zrobi :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 12th 2015 zmieniony
     permalink
    u nas byly stomotolozki w przedszkolu i mowily ze 3 latki spokojnie moga. na szczotkach chyba nawet napisane ze od 3 roku zycia. ale my tez korzystalismy wczesniej - szybciej sie szoruje i dokladniej
    a i terapia SI przy okazji
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 12th 2015
     permalink
    prosba do Warszawianek

    podpowiedzcie prosze czy wystarczy mi bilet dobowy na 1 strefe jesli musimy sie przemiescic z metra sluzew (walbrzyska) do centrum a potem autobusem/tramwajem na stadion narodowy (dzieci i maz) a ja na ujazdowskie no i pozniej musimy wrocic do auta
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 12th 2015 zmieniony
     permalink
    Hyde, wystarczy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeFeb 14th 2015
     permalink
    Zastanawiam się nad studiami podyplomowymi :Edukacja
    I i włączająca. Mam dylemat czy dam radę co drugi weekend w szkole, czy po tym z pracą nie będę miała problemów. Zawsze chciałam coś jeszcze studiować, ale jak co do czego to się strasznie boje po tylu latach przerwy.
    Może ktoś studiował coś podobneg, albo studiuje.? Jak sobie radzicie.?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 14th 2015 zmieniony
     permalink
    Co to za kierunek?
    EDIT: już doczytałam. Ciekawy.
    Ja robiam podyplomowe jakieś 6 lat temu z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. To było po 2 czy 3 letniej przerwie, po magistrze. Poszło ok, nie było ciężko. Najgorsze dla mnie to pisanie pracy ;) Nie wiem, jak z dzieckiem dałabym radę tym bardziej, że ja z tych, które wszystko robią na ostatnią chwilę, bo wówczas największa motywacja ;)
    jeżynka: Może ktoś studiował coś podobneg

    wcześniej robiłam edukacje opiekuńczo-wychowawczą a później pedagogikę ogólną, ja lubię te klimaty, także mnie się bardzo podobało i ciężko nie było, moim skromnym zdaniem :)
    Teraz myślę nad fizjoterapią bardzo intensywnie ostatnio :)))
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeFeb 14th 2015
     permalink
    Ja tak od paru lat idę i dojść nie mogę. Poszłabym na wczesne wspomaganie, ale rekrutacja już się skończyła :(
    Myślę że problemu z nauką nie będzie, bo ja z tych co nie wiadomo skąd wiedzą o co chodzi. Obawiam się tylko, że z opieką nad dzieckiem nie będę umiała tego pogodzić.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 14th 2015
     permalink
    jeżynka: Obawiam się tylko, że z opieką nad dzieckiem nie będę umiała tego pogodzić.

    no właśnie, ja też się tego obawiam a już pisanie pracy przy dziecku, to kosmos chyba tym bardziej, że ja z tych ambitnych :) Innych ciekawych kierunków nie ma?
    --
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeFeb 14th 2015
     permalink
    Z pisaniem i uczeniem to nie ma problemu bo Hania chodzi o 20 spać. Gorzej z jej autyzmem i astmą. Pocieszam się tylko ze idąc będę mogła jej też trochę pomóc - chyba. Z mężem mamy obowiązki podzielone na pół, więc..
    Ja po prostu nie wytrzymam psychicznie długo w tej pracy co teraz od 8 lat pracuje, więc muszę coś zrobić bo po pedagogice resocjalizacyjnej mam wielkie g...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 14th 2015
     permalink
    Jezynko, ja zaczęłam studiować, gdy był sam Wojtek i bylo całkiem spokojnie. Dawałam radę, mimo długiej przerwy.
    Ale teraz, z Ula u boku, jest cieżko... Niby nie pracuje, niby mam tyyyyle czasu, ale dzieci jednak wymagają uwagi.
    --
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeFeb 14th 2015
     permalink
    Jaheira, trochę mnie zdołował Twój wpis, bo ja zaczęłam studia po dłuuugiej przerwie w październiku zeszłego roku i jak na razie jest OK, nie mam problemów z nauką, ale w lipcu pojawi się ktoś jeszcze i miałam nadzieję, że będzie spoko, ale widzę, że to nie takie proste z dwójką...
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeFeb 14th 2015
     permalink
    Środa jesli masz kogos, kto Ci pomoże- jakas babcie, to na pewno dasz radę. Duzo tez zalezy jak wymagające bedzie drugie dziecko.
    Ale czarować nie bede- przy dwójce to zupelnie inna śpiewka, niz przy jednym.
    Tyłek ratuje mi Indywidualna Organizacja Studiów. Zorientuj sie, jakie masz mozliwosci na swojej uczelni.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 14th 2015
     permalink
    eee spokojnie dziewczyny
    ja majac dwoje dzieci zrobiłam podyplomówke z pedagogiki i zaczęłam swoją weterynaryjną specjalizacje
    w trakcie jej trwania urodziła się Marcysia
    egzamin pastwowy zdawałam będąc już wciąży z Marysia :)
    a do tego normalnie pracowałam ( 3 miejsca, prowadziłam dom, zjecia pozalekcyjne itd.)
    dacie rade :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeFeb 14th 2015
     permalink
    Ja też chcę wrócić :) w tej chwili mam tylko licencjat (edukacja wczesnoszkolna z j. angielskim) , chcę zrobić magistra jeszcze dokładnie nie wiem co ale coś związanego z terapią zajęciową. W tym roku konczę dwuletnią szkołę (technik usług kosmetycznych) zaczęłam to, żeby nie siedzieć w domu i to coś co też lubię ale chyba w tym zawodzie się jednak nie widzę). Wg mnie da się studiować z dzieckiem ale siedząc w domu. Osobiście nie dałabym chyba rady psychicznie i fizycznie pracując w tygodniu, jeżdząc na zjazdy (miałąm co tydzień) i jeszcze do tego opiekować się dzieckiem i domem. Czułabym się z tym źle, że na którymś polu coś szwankuje, bo znając mnie na pewno by tak było i pewnie doszłaby frustracja. No ale to zależy od człowieka też pewnie od jego charakteru i zorganizowania. Moja mama pracowałą, studiowała, robiła awanse zawodowe, zajmowała się domem, mną i bratem:) stypendium naukowe miała w pracy świetnie sobie radziła i w domu też było ok :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 14th 2015
     permalink
    Ja w tym roku kończę studia prawnicze i pisanie pracy nie jest złe :D co prawda albo wieczorami w domu albo wychodzę do biblioteki pisać ale szybko idzie :)
    Zresztą Adaś miał miesiąc juz wracałam na studia. Mało miałam zajec bo chyba jeden czy dwa dni w tygodniu i chodziłam nie na wszystkie wykłady bo wracałam na nich karmic ale daliśmy rade :)ja tam bym szła, im dłuższa przerwa tym gorzej zacząć, ja sama za rok chce próbować sił na studiach doktoranckich i dziecko drugie tez w planach ale będzie dobrze :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeFeb 14th 2015
     permalink
    Zmieniam kierunek na :Wczesne wspomaganie rozwoju małych dzieci ze złożonym zaburzeniami oraz wspieranie ich rodzin. :)Mam nadzieje że będzie lepszy dla Hani. Tamten kierunek ruszy prawdopodobnie w październiku - 3 lata zbierają ludzi i nie zebrali. :shocked:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeFeb 14th 2015
     permalink
    Jeżynka ja robiłam podyplomówkę z wczesnego wspomagania i moim zdaniem najlepsze studia, jakie robiłam. Zajęcia były z lekarzami, ze specjalistami, wszystko takie z życia, przypadki praktyczne, a nie tylko teoria.
    •  
      CommentAuthorjeżynka
    • CommentTimeFeb 14th 2015
     permalink
    O to super :) A pracujesz w zawodzie.?
    -- [/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.