Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 17th 2020
     permalink
    No, ale obecnie też mamy system szczepień obowiązkowych i można to jakoś obejść. Podobnie będziemy kombinować w razie. Tej szczepionki.

Dla mnie równie dobrze szczepionka na grypę mogłaby być obowiązkowa... Tak samo bezsensowne przy takich (zdolnościach do mutacji) by to było...
    --
    • CommentAuthorkarolciat
     permalink
    Skoro nie ma obowiązkowego na grypę, na ospę to i na koronę nikt przymusowego nie zrobi. Nie stać nas na takie "przywileje".
    Co najwyżej zrobią rekomendowane.
    Poza tym nadal nie ma żadnej pewności ze uda się szczepionkę opracować.
    Bo póki co nie wierzę w te zapewnienia.
    Ale sadząc po badaniach nie grozi nam rezygnacja z przymusowgo szczepienia bgc od pierwszego dnia życia :(
    Co do samego szczepienia - na chwile obecna nie planuję.

Aktualnie przezywam fakt, że Niedźwiedzki odszedł z Trójki.
    To było w końcu do przewidzenia, a sposób w jaki do tego doszło był paskudny.
    Marek się rodził w tym samym co ja szpitalu, mieszkał niecałe 30 km dalej.
    Dziś dołączył Hirek Wrona.
    Trójki już nie ma...
    --
    •  
      CommentAuthorElse
     permalink
    Karolcia, trójki już dawno nie ma niestety. Zniszyli ją :(. Sami najlepsi poodpadali.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 17th 2020 zmieniony
     permalink
    Dziś dokonał się definitywny koniec.
    Najpierw Marek, potem Hirek a na koniec Marcin - Kydryński dziś wrócił po 2 m-cach przerwy ze "sjestą" i się pożegnał...

Były tu wcześniej jakieś linki do akcji #hot16challenge - znalezione dzisiaj :wink:
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
     permalink
    Trójki już od jakiegoś czasu nie ma. Dziwię się, że Panowie jeszcze pracowali. Bardziej przeraża mnie cenzura, tak zupełnie otwarcie nie zwarzajac na ludzi/ słychaczy.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
     permalink
    Jak to mój kolega historyk napisał - zamiast IV RP mamy PRL II.
    Tylko jak dziś sobie włączyliśmy kompilację kronik telewizyjnych z lat 50-tych to doszliśmy do wniosku, że wtedy władza (autorzy materiałów) mieli chociaż poczucie humoru...

Co do trójki, to też się trochę dziwiłam. Z drugiej strony - ze 2 lata temu już Niedźwiedzki pisał, że w trójce jest naprawdę słabo... Mimo to - audycje muzyczne były dla słuchaczy, oni poza muzyką nie uprawiali niczego na boku. Więc póki im się do tego nikt nie wpierniczał, to nadal mogli robić audycje dla ludzi. Ale teraz doszło do ingerencji w ostatnią już chyba wolna sferę...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
     permalink
    Tu raczej nie o cenzurę chodziło.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
     permalink
    Trójki nie słuchałam już od dawna, ale i tak mi żal. To radio było ze mną odkąd pamiętam. Zawsze.
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
     permalink
    Pytanie o szczepienie na koronawirusa kiedy nie ma jeszcze szczepionki, nie jest znany mechanizm jej działania i charakterystyka produktu leczniczego jest totalnie bez sensu.

Jeśli jednak będzie dostępna i nie taka hop-siup, to ja z pewnością rozważę, i to na poważnie - mam chorych rodziców i nie chcę ich narażać w żaden sposób. Tak samo jak szczepię się (i wspieram w tym łatwo chorującą mamę) na grypę, doszczepiam się oraz szczepię dzieciaki.
    Wirus może zmutować, owszem, ale to nie znaczy, że nie ma sensu szczepić. Niestety, wiedza biochemiczna, epidemiologiczna, mikrobiologiczna jest dość skomplikowana, dlatego nie jest prosto ją wytłumaczyć i łatwo załapać się na głodne, ale nie mające w ogóle związku z prawdą i aktualną wiedzą, kawałki w internecie. A bardzo szkoda...
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 23rd 2020
     permalink
    Ciekawy materiał o koronawirusie.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
  1.  permalink
    Figa, ogladalam go wczoraj.
    Naprawde super mowi o tym co sie dzieje.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    I muzyczna lekcja patriotyzmu na deser.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.